Понеділок, 21 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Продовжується обговорення адміністративно-територальної реформи в районі

14 травня  2015 року за дорученням обласної групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області відбулось виїзне засідання районної групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області  на території  Буртинської сільської ради. В її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, голова  районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області Олександр Нагурний, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров, Полонський міський голова Франц Скримський, голова громадської ради при райдержадміністрації Всеволод Коваль, сільський голова Станіслава Островська та депутат районної ради Олександр Дехтярук.

Детальніше...

 

Виїзне засідання районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області

14 травня  2015 року відбулось чергове виїзне засідання  районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області  на території Новолабунської сільської ради. В її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, голова  районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області Олександр Нагурний, голова районної ради Ярослав Шпег, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров, сільський голова Тетяна Саранчук та депутат районної ради, голова правління СВК «Лабунський» Микола Олицький

Детальніше...

 

Відбулось розширене засідання робочої групи з питань добровільного об’єднання територіальних громад

 

12 травня 2015 року під головуванням голови районної державної адміністрації, голови районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад у Хмельницькій області Олександра Нагурного, його заступників , керівника апарату районної державної адміністрації, секретаря районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад у Хмельницькій області Олександра Боброва ,голови районної ради Ярослава Шпега, керівників територіальних громад району, членів районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад у Хмельницькій області пройшло розширене засідання робочої групи з питань добровільного об’єднання територіальних громад Полонського району.

Детальніше...

 

АЛЕЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ

Цьогорічні травневі свята стали знаковими для багатьох із нас. Зокрема з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 70-ї річниці визволення Європи від нацизму в с. Котюржинці відбулися урочистості, які передбачали в собі відкриття Алеї пам’яті Героїв України. Розпочала захід  Котюржинецький сільський голова Алла Салацька. Вона щиро вітала всіх присутніх на мітингу-відкритті Алеї пам’яті Героїв України на честь мужніх, доблесних воїнів, що героїчно загинули, захищаючи рідну землю і кожного з нас, котрі воювали та полягли смертю хоробрих.
Окрім сельчан, учасників бойових дій на захід завітали гості: голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний, голова районної ради Ярослав Шпег, міський голова Франц Скримський, настоятель римо-католицького костелу непорочного зачаття Діви Марії в с. Черніївка о. Константин, настоятель храму св. Параскеви Української Православної Церкви в с. Котюржинці о. Сергій, голови територіальних громад, керівники підприємств, приватних структур, фермерських господарств тощо. Також на відкриття Алеї пам’яті прийшли батьки, рідні та друзі загиблого у зоні АТО Олександра Іщука.

Детальніше...

 

8 травня – День пам’яті та примирення

Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої

Все далі відходять грізні роки сценарію Другої Світової війни. Але не згасає та й ніколи не згасне пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.
Під час проведення заходів щодо відзначення 70-річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 70-річниці завершення Другої Світової війни 8 травня 2015 року в День пам’яті та примирення учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Полонного вкотре заявили про свою активну громадську позицію та небайдужість до сучасних подій на Сході України.
Свої мрії, сподівання та віру у процвітання нашої неньки-України, її світле майбутнє школярі зуміли передати у малюнках на асфальті. Малюнок кожного навчального закладу був цікавий, змістовний, оригінальний, а головне у ньому перевагу було надано яскравим кольорам .
Учні 7-9 класів шкіл міста долучилися до проведення легкоатлетичної естафети. Серед дівчат І місце  посіли вихованці Полонської гімназії, ІІ місце – Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, а ІІІ місце вибороли учні Полонської ЗОШ №3. Серед хлопців: І місце – Полонської гімназії, ІІ місце – Полонської ЗОШ №3, ІІІ місце – Полонського НВК №2.
Підводячи підсумки легкоатлетичної естафети, малюнку на асфальті, з вітальним словом до присутніх звернувся голова Полонської райдержадміністрації Олександр Нагурний. Він зазначив, що нова дата – 8 травня – День пам’яті та примирення, встановлена для вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім бійцям проти нацизму, увічнення пам’яті загиблих та подякував усім школярам, педагогічним працівникам, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів за організацію та проведення пам’ятних заходів.
Долучилися до привітань і голова Полонської районної ради Ярослав Шпег та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна.

Детальніше...

 

В Полонному вшанували ветеранів-визволителів від нацизму – учасників Другої світової війни

7 травня 2015 року у приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі.
Перед початком урочистих зборів, керівники району та міста, спільно з ветеранами, віддаючи шану за загиблими в роки  війни, поклали вінки та квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил загиблих в роки Другої світової війни.

Окрім найшановніших гостей – ветеранів війни та учасників бойових дій, бійців – учасників Антитерористичної операції на Сході України, на захід завітали голова райдержадміністрації Олександр Нагурний, голова районної ради Ярослав Шпег, Полонський міський голова Франц Скримський, голови територіальних громад району, громадськість    та учнівська молодь. Звертаючись до присутніх ветеранів, голова райдержадміністрації Олександр Нагурний висловив велику вдячність кожному з них за те, що пройшовши нелегкими фронтовими дорогами, не шкодуючи здоров’я й ризикуючи власним життям вибороли мир для майбутніх поколінь. Він також відзначив трагічний повтор подій сьогодення – війну на сході країни, відзначивши таку ж жертовність бійців-захисників України, гідних нащадків своїх дідів і батьків – переможців нацизму.

Детальніше...

 

МАКИ ПАМ'ЯТІ

Квітка маку в українські традиції
В українській міфології мак має дуже багато значень. Це символ сонця, безкінечності буття й життєвої скороминущості, пишної краси, волі, гордості, сну, отрути, оберегу від нечистої сили, а також хлопця-козака, крові, смерті. В останніх з перелічених значень квітка часто згадується в українських народних піснях та думах, особливо козацької доби: «Ой, з могили видно всі долини, – сизокрилий орел пролітає: стоїть військо славне Запорізьке – як мак процвітає...». У відомій пісні «Ой, ти, Морозенку, славний козаче», мак згадується поруч зі смертю козака: «…Обступили Морозенкатурецькії війська. По тім боці запорожці покопали шанці; Ой, впіймали Морозенка у неділю вранці. Ой, недаром ранесенько той мак розпускався, – Ой, уже наш Морозенко у неволю попався…». Образ маку нерідко символізує козака, що героїчно загинув, боронячи Україну.

Детальніше...