Понеділок, 16 Липня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Це відновлення справедливості – Президент про повернення в держбюджет коштів, вкрадених колишніми високопосадовцями

Це відновлення справедливості – Президент про повернення в держбюджет коштів, вкрадених колишніми високопосадовцямиПрезидент Петро Порошенко провів нараду з Генеральним прокурором Юрієм Луценком та Секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександром Турчиновим і подякував за блискучу роботу, як була проведена прокуратурою і проведена в суді з повернення коштів, вкрадених колишніми високопосадовцями. «Дуже важливо, що ми нарешті не піаримо наміри, а звітуємо про результати. Результатом є зарахування до державного бюджету суми, яка дорівнює 40 млрд грн.», - наголосив Президент.«Про що це говорить? Про відновлення справедливості. Бо кожна копійка з цих 40 млрд грн. була вкрадена з кишень кожного громадянина нашої держави і зараз відбувається акт справедливості щодо повернення цих коштів народу України. Прозоро і ефективно», - сказав Петро Порошенко.Глава держави наголосив, що йдеться не лише про кошти. «Йдеться про те, щоб злочинці, навіть якщо вони ховаються в Російській федерації, опинилися на лаві підсудних і були засуджені українським судом. Тому я прошу цей темп продовжувати і в найкоротший термін розпочати судове засідання проти колишнього президента Януковича і його зграї», - звернувся до Генерального прокурора Президент.Глава держави також підкреслив, що надзвичайно важливо, щоб та справедливість, коли повертаються ці кошти українцям, була продовжена.

Детальніше...

 

Залучення інвестицій в район – пріоритетне завдання місцевих органів влади

Збільшення залучення інвестицій - це пріоритетне завдання органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, яке є необхідною умовою для забезпечення розвитку економіки району. 27 квітня 2017 року під головуванням голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука проведено засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. В засіданні комісії взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий та представники Полонської міської, Понінківської селищної рад об'єднаних територіальних громад. В ході засідання розглядались інвестиційні проекти, які реалізовуватимуться на території Полонського району. Зокрема, передбачається заміна газового котла на твердопаливний в с.м.т. Понінка по вул. Перемоги, що забезпечить теплопостачання місцевого дитячого садочка, частково населення селища та Полонського агропромислового центру професійної освіти.

Детальніше...

 

В. Кальніченко: ТОВ «Полонський фарфоровий завод» необхідно відродити

27 квітня в приміщенні Полонського міського Будинку культури відбулись громадські слухання щодо будівництва лінії з виробництва глазурованого керамограніту на території ТОВ «Полонський фарфоровий завод».
В громадських слуханнях взяли участь народний депутат України Роман Мацола, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, власник, директор ТОВ «Керамічна група « Голден Тайл», голова спостережної ради ПАТ «Харківський плитковий завод» Валентин Шеветовський, голова Полонської міської ради ОТГ Франц Скримський, т. в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, громадськість міста, представники місцевих ЗМІ.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

27 квітня 2017 р. під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто наступні питання: щодо влаштування дітей до ЦСПР «Щасливе дитинство»; влаштування дитини до Хмельницького спеціалізованого будинку дитини «Берізка»; питання щодо припинення терміну перебування дітей в ЦСПР «Щасливе дитинство» та питання щодо припинення терміну перебування дітей в Хмельницькому спеціалізованому будинку дитини «Берізка».

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

27.04.2017.


 

 

З нагоди 31-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

З нагоди річниці аварії на Чорнобильські АЕС 26 квітня 2017 року  в міському Будинку культури  проведено районний захід, присвячений 31-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС «Мій біль з роками все сильніший…».  «Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ. Це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль…Сьогодні минає 31 рік, як 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталася найбільша катастрофа сторіччя. Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи», – цими слова ведуча розпочала захід. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих внаслідок тієї страшної трагедії. З привітаннями до присутніх звернулися:  т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, керівник апарату районної ради Юрій Світак,  радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк і помічник консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, на завершення виступив  голова районної спілки  «Союз – Чорнобиль. України », ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Олександр Бацман. Керівники району нагородили учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АС грамотами та цінними подарунками. Тематичними  номерами привітали присутніх колективи та солісти  художньої самодіяльності, а також  переглянули документальний  фільм «Розщеплені на атоми». В  читальній залі районної бібліотеки демонструвалась виставка тематичної літератури та архівних документів «Чорнобиль – біль і пам'ять».

Детальніше...

 

***

Оголошення!

З метою удосконалення навченості мобілізаційних ресурсів за військово-обліковими спеціальностями, у період з 26 квітня по 25 травня 2017 року сплановано провести залучення резервістів оперативного резерву першої черги на навчальні збори 128 окремої гірсько-піхотної бригади, загальною тривалістю 30 діб.
До зборів залучаються придатні за станом здоров’я та за морально-діловими якостями військовозобов’язані, які проходили військову службу у цій або у інших військових частинах та були звільнені протягом 2014 – 2016 років, крім тих, що залучались на навчальні збори у 2016 році.
Під час навчальних зборів резервісти отримають можливість зустрітися зі своїми бойовими товаришами, удосконалити військові навички, практично виконати стрільби з бойової зброї та техніки.
Крім того, у підсумку за 30 днів зборів у 2017 році резервіст отримає:
-по закінченню зборів: 5000 - 7000 грн. (в залежності від військового звання);
-за підсумками року (тим хто виконав програму зборів): 1600 - 2800 грн.;
-працюючі резервісти - середньомісячну заробітну плату на підприємстві за той час, що він перебував у військовій частині;
-не працюючі резервісти - одну мінімальну заробітну плату на місяць в розмірі 3200 грн..
Резервісту на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві (час проведення зборів) гарантується:
-збереження робочого місця;
-державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення.

Полонський районний військовий комісаріат

 

Чергова перемога

Пісня – душа українського народу. Вона супроводжує людину від народження і до останнього подиху. Жодна подія в житті людини не обходиться без пісні. Кожне своє враження, кожне переживання людина виливала в пісні. Саме з метою вивчення, збереження, відродження духовних цінностей та традицій свого народу, з метою збереження надзвичайно багатої пісенної культури українського народу народний аматорський фольклорний ансамбль «Красоля» взяв участь в міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий грамофон талантів - 2017», що проходив з 21 по 23 квітня 2017 року в м. Львів. У складі журі конкурсу були народні артисти України, зокрема:
- Мар’ян Шуневич – народний артист України, артист Львівської обласної філармонії, один з перших солістів ВІА «ВАТРА» Ігоря Білозіра – голова журі;
- Ігор Храмов – народний артист України, художній керівник бальної трупи Львівської національної академії театру опери та балету ім.. Соломії Крушельницької;
- Пен мо – хореограф, представник країни Китай, Член академії танцю в Китаї;
- Олег Климович – телепродюсер, директор музичних та літературних програм ТРК м. Львів;
- Ігор Нетлюх – голова правління ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга», заслужений артист естрадного мистецтва України.
Колектив вже вкотре довів свій професіоналізм та був відзначений дипломом лауреата ІІ премії в номінації «професіонали: народний вокал». Колектив Будинку культури Полонської міської ради ОТГ вітає народний аматорський фольклорний ансамбль «Красоля» з черговою відзнакою та бажає їм нових звершень, перемог. Знання свого родоводу , теоретичного та культурного надбання пращурів, необхідні для кожного, хто хоче знати своє минуле, хто хоче зберегти і передати найцінніший скарб, виплеканий протягом століть українським народом для своїх нащадків.

Директор Будинку культури
Лариса Кучерова