Понеділок, 21 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Нарада з питань мобілізації

10 липня 2015 року  голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний,  заступник військового комісара Хмельницького обласного військового комісаріату В.Гучок, військовий комісар  Шепетівсько-Полонського об’єднаного міського військового комісаріату І.Гуменюк , заступник  військового комісара, начальник мобілізаційного відділення Шепетівсько-Полонського ОМВК О.Юрін  провели нараду з керівниками та секретарями територіальних громад району, на якій  обговорювалися питання проведення мобілізації в районі, виконання завдань організації оповіщення військовозобов’язаних та проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи в рамках шостої хвилі часткової мобілізації.

Детальніше...

 

Проводжали мобілізованих військовослужбовців

В Україні стартувала шоста хвиля часткової мобілізації. Додаткова військова мобілізація викликана значним напруженням ситуації на сході країни. 9 липня 2015 року відбулась чергова відправка мобілізованих військовозобов’язаних мешканців нашого району до навчальних збірних пунктів Збройних Сил України.
Проводжати своїх захисників прийшли не лише родичі, друзі, знайомі, звичайні перехожі, а також голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний та заступник голови районної ради Олексій Бобров.

Детальніше...

 

До Дня державної служби


Починаючи з 2003 року, коли Указом Президента України № 291/2003 було встановлено День державної служби, 23 червня своє професійне свято відзнач
ають державні службовці, працівники від яких значною мірою залежить розвиток держави. Адже державна служба є ключовим елементом державного управління, від ефективного функціонування якого залежить додержання конституційних прав і свобод громадян, послідовний і сталий розвиток країни вцілому.

Детальніше...

 

Обговорено питання організації та проведення в районі шостої хвилі мобілізації

25 червня 2015 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного, голови районної ради Ярослава Шпегавідбулася нарадащодо організації та проведення в районі шостої хвилі мобілізації. У її роботі взяли участьзаступник військового комісара Шепетівсько-Полонського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Юрін,міський, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

 

ОСТАННІЙ ПУТЬ ГЕРОЯ

Суботній полудень 20 червня окрасився для Понінки у жалобні, траурні тони – селище прощалося зі своїм земляком Олегом Рибачком, який загинув у зоні АТО на підло встановленій ворогами розтяжці. Гірким болем відгукнулася ця звістка в серцях понінківчан і неймовірною трагедією стала для батьків, які зовсім нещодавно поховали ще одного сина-близнюка. Певне, не змогли два брати один без одного, адже між близнятами завжди існує дуже сильний родинний і духовний зв’язок.
Олег Рибачок народився 29 травня 1978 року, закінчив школу й отримав спеціальність столяра. Коли прийшла пора, відслужив в армії. 14 серпня 2014 року він був мобілізований і пройшов підготовку у 184-му навчальному центрі с. Старичі Яворівського району Львівської області. Олег служив у 54-й бригаді в/ч 2970 механіком-водієм танку.

Разом із братом хлопці були люблячими синами для своїх батьків, а ті своєю працею заробили шану та повагу односельчан. Свою синівську любов брати довели й тоді, коли не вагаючись взяли повістки і з’явилися до військкомату, бо розуміли, що їхня місія полягає в тому, щоб боронити Вітчизну від ворога. Без жодних сумнівів і вагань. Беззаперечно, саме такими і є справжні патріоти своєї землі.

Детальніше...

 

Полонщина прощається з героєм

13 червня 2015 року у зоні АТО, поблизу м.Попасна при виконанні військового завдання загинув наш земляк, 37-річний житель селища Понінка ,Полонського району Рибачок Олег Вікторович.
Мобілізований 14 серпня 2014 року та пройшов учбову підготовку у 184-му навчальному центрі с. Старичі Яворівського району Львівської області. Служив у 54-й бригаді військової частини 2970 механіком-водієм танку. Полонщина глибоко сумує з приводу загибелі нашого земляка і висловлює щирі співчуття його сім’ї, рідним та близьким. Світла пам’ять про Рибачка Олега Вікторовича, який віддав своє життя за Україну, назавжди залишиться у наших серцях. Вічна пам’ять герою!

 

Презентовано Проект креативного розвитку Полонного

На Хмельниччині презентовано Проект креативного розвитку м.Полонного та План перспективного розвитку міста на 2015-2020 роки.
Даний проект розроблено групою викладачів та студентів Інституту філософської освіти і науки НПУ ім.М.П. Драгоманова під керівництвом директора інституту, доктора історичних наук, професора Дробота І.І.
Актуальність проекту полягає в тому, що розробка креативної карти міста дозволяє вивчити особливості побудови міського простору, яке здатне сформувати найпривабливіші умови для населення, підвищити якість їхнього життя та сформувати можливості для реалізації творчого потенціалу.
В ході презентації координатори робочої групи, кандидат філософських наук, доцент кафедри культурології Лариса Осадча та викладач кафедри культурології Тетяна Калита визначили основними напрямками креативного розвитку міста рекреаційно-дозвіллєвий і культурно-освітній та надали план їх реалізації на найближчі роки.
Голова Полонської районної державної адміністрації Олександр Нагурний та Полонський міський голова Франц Скримський відзначили багату історичну та культурну спадщину тисячолітнього міста, багатогранність побуту, поєднання української, польської та єврейської культур, визначні історичні пам’ятки архітектури у поєднанні з прекрасною природою.

Детальніше...