Понеділок, 11 Грудня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Інформація для споживачів природнього газу

Шановні споживачі природного газу!
Для того, щоб Ваш рахунок за газ був виставлений у відповідності з Вашим фактичним споживанням, Вам необхідно зафіксувати покази лічильника газу на 1 число місяця і передати їх газової компанії.
Зробити це можна будь-яким зручним для Вас способом:
• Через Особистий кабінет на сайті 104.ua
• За телефоном контакт-центру 03843-3-02-60, 03843-3-09-45 або на 104
• На електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , вказавши свій особовий рахунок чи адресу та ПІБ власника.
Щоб зафіксовані на 1 число показання лічильника були враховані при розрахунку, ми рекомендуємо передавати їх в період з 1 по 5 число.

Детальніше...

 

Відбулись урочисті заходи з нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану

Афганська війна була найжорстокішою і найкривавішою. Близько 160 тисяч воїнів радянської України виконували свій інтернаціональний обов’язок, проявляючи вірність присязі, відвагу і мужність. День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував свій військовий і громадянський обов’язок. 15 лютого в районному Будинку культури  відбулись урочисті збори з нагоди 27 – ї річниці з дня виведення військ з Афганістану. Участь у даному заході взяли: заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Світак, помічник-консультант Народного депутата України Романа Мацоли, Любов Борозенна, начальник земельного відділу Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Герасимчук.  У своєму вітальному слові  заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський побажав ветеранам війни в Афганістані, членам їх сімей здоров’я, родинного затишку та благополуччя, душевного спокою, впевненості в завтрашньому дні та мирного неба над головою.

Детальніше...

 

Проведено робочу нараду

11 лютого 2016 року у приміщенні адмінбудинку відбулась робоча нарада під керівництвом військового комісара Полонського районного військового комісаріату, майора Анатолія Купчишина з головами  сільських рад, територіальних громад та виконуючих обов’язки старостів сіл району, а також працівниками відповідальними за військово – облікову роботу в органах місцевого самоврядування. В нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, головний спеціаліст із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату адміністрації Микола Герасимчук.
Основним завдання проведення наради є забезпечення своєчасного, якісного та організованого комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями  за контрактом та підготовка до проведення наступної хвилі мобілізації.

Детальніше...

 

Зміни в пенсійному законодавстві з 1 січня 2016 року

Законом України “Про державний бюджет України на 2016 рік” встановлено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність:
з 01.01.2016 року -1074 грн.
з 01.05.2016 року -1130 грн.
з 01.12.2016 року -1208 грн.
Мінімальна заробітна плата для працюючих осіб:
з 01.01.2016 року -1378 грн.
з 01.05.2016 року -1450 грн.
з 01.12.2016 року -1550 грн.
Максимальний розмір пенсії ( з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії встановлених законодавством) з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року не може перевищувати 10740 грн.

Детальніше...

 

Чекаємо від Національного антикорупційного бюро ефективної боротьби з корупцією – Президент

Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії складання присяги співробітниками Управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро України. Глава держави привітав спецпризначинців НАБУ зі складанням присяги, побажав успішної боротьби з корупцією та наголосив на великих очікуваннях, які має країна щодо їх діяльності.
Президент зазначив, що «країна, влада і я як Президент чекаємо від Національного антикорупційного бюро рішучої, безкомпромісної і ефективної роботи з викорінення корупції в Україні». Зі свого боку Глава держави гарантував політичну волю та підтримку роботи Антикорупційного бюро, яка забезпечить його ефективну діяльність.

Детальніше...

 

АТО (центр)

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги створено «Центр допомоги учасникам АТО».
Керівник центру – Олександр Білик.
Контактні дані: м. Хмельницький, вул. Свободи 70 кім. 108
тел. 0673805065, (0382) 65-90-70, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


Посібник “На допомогу захисникам Батьківщини” http://www.adm-km.gov.ua/doc/ATO/helper-ATO.pdf (права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація)

 

***

Полонський районний військовий комісаріат проводить відбір та призов чоловіків та жінок віком від 18 років на військову службу за контрактом у Збройні Сили України. Заробітна плата сержантів та солдатів становить від 7 тисяч гривень, осіб офіцерського складу – від 10 тисяч гривень.  Військовослужбовці, які будуть виконувати службові обов’язки в зоні АТО будуть додатково отримувати премію - в розмірі 5 тис. грн.
За довідками звертатись за адресою : м.Полонне вул.Лесі Українки, 87 тел. 2-03-77»