Четвер, 19 Жовтня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До Дня працівників сільського господарства

 

Коли любов не має меж

Коли душа не знає втоми,

Коли землею ти живеш –

Праця твоя стає святою!

Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам – День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. 12 листопада в районному Будинку культури відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства. З вітальної промовою до учасників святкового дійства звернувся голова райдержадміністрації Олександр Нагурний. Він висловив щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. А також у своїй промові підбив підсумки всього зробленого за рік, аналізував усі досягнення агропромислового комплексу. Вшанували нелегку хліборобську працю аграріїв району також заступник начальника головного управління ветеринарної медицини облдержадміністрації Олександр Садов’юк , голова районної ради Ярослав Шпег, голова Полонської міської ради Франц Скримський, помічник-консультант Народного депутата України Романа Мацоли, Любов Борозенна, голова профспілкової організації працівників АПК району Ганна Цимбалюк та начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Микола Свінтковський, який у своїй промові підбив підсумки всього зробленого за рік, проаналізував усі досягнення агропромислового комплексу.

Детальніше...

 

Відбулась робоча нарада

12 листопада 2015 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Кулінського, керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Боброва, начальника управління фінансів районної державної адміністрації Станіслави Сенько та головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Анжели Коріньовської , відбулась робоча нарада з головами шести сільських рад району, які не увійшли до складу об’єднаних територіальних громад. В ході зустрічі обговорено питання щодо подальшої життєдіяльності цих сільських рад в умовах створених об’єднаних територіальних громад, а також формування районного бюджету та шляхи його оптимізації на утримання закладів соціальної сфери. За результатами наради домовлено, що впродовж тижня голови Кустовецької, Малошкарівської, Білецької, Микулинської, Воробіївської та Сасановецької сільських рад мають надати пропозиції щодо подальшого їхнього фінансування.

12.11.2015.

 

 

Залучення громадськості до реалізації державної політики

11 листопада 2015 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації. В засіданні ради взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, головний лікар Полонської центральної районної лікарні ім.Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова. Громадською радою було розглянуто ряд питань, зокрема про стан та перспективи реформування системи охорони здоров’я в районі , проблеми галузі і фінансове забезпечення членів Громадської ради проінформували головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова та головний лікар Полонської центральної районної лікарні ім.Н.С.Говорун Іван Савіцький відповідно. Про виконання в районі Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки» членів ради та запрошених проінформував голова Громадської ради Всеволод Коваль.

Детальніше...

 

***

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

 

 

Вшанували ветеранів органів внутрішніх справ району

У Полонському РВ УМВС України у Хмельницькій області 10 листопада 2015 року відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ , який започатковано в Україні 10 листопада 2007 року згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15 березня 2007 року № 83. В урочистостях взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, начальник Полонського РВ УМВС України у Хмельницькій області Ігор Лабань, голова районної ради Ярослав Шпег та начальник організаційного відділу Полонської міської ради Сергій Пулим. За традицією на початку зборів хвилиною мовчання почесні гості вшанували пам’ять міліціонерів, загиблих під час виконання службових обов’язків.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада у районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на якому були присутні керівники клубних закладів, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.
Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій, звичаїв сіл району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили голова райдержадміністрації Олександр Нагурний , заступник голови районної ради Олексій Бобров, помічник-консультант народного депутата України Р. Мацоли Любов Борозенна , начальник відділу освіти, культури молоді та спорту  райдержадміністрації Віталій Сітарський, голова профспілки працівників культури району Валентина Заєць.

Детальніше...

 

Питання призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам на постійному контролі влади

 

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 05 листопада 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.На засіданні комісії розглянуто 11 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 140 справ одержувачів субсидії з м. Полонного, смт. Понінка, с. Новоселиця, с. Браженці, с.Прислуч, с. Кустівці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.

06.11.2015.