Неділя, 24 Вересня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президент вважає головним підсумком участі української делегації у Генасамблеї ООН створення світової коаліції на підтримку України

Президент вважає головним підсумком участі української делегації у Генасамблеї ООН створення світової коаліції на підтримку України
«Нам вдалося перетворити європейську єдність і солідарність з Україною, єдність країн «Великої сімки» на глобальну. Ми на сьогоднішній день бачимо абсолютну, чітку підтримку левовою більшістю країн позиції України – неприйняття агресії на Сході, анексії Криму, неприйняття поведінки накшталт терористичної атаки проти літака MH–17. Я вважаю це безумовною перемогою України», – відзначив Президент в інтерв’ю українським телеканалам.
Глава держави повідомив, що мав три зустрічі з Президентом США Бараком Обамою. Під час останньої зустрічі Президент США повідомив про підписання розпорядження про передачу Україні нових зразків озброєння. Петро Порошенко зауважив, що «це – оборонне озброєння, потрібне нам як повітря, бо це контр-батарейні станції великої дальності, які дозволяють нам підвищити ефективність оборонної спроможності Українського війська». «Це є безумовний дипломатичний прорив української сторони, і я з цим вітаю і українських дипломатів, і Українське військо, і Український народ», – заявив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Відзначили День вчителя в районі

Великий педагогічний загал зібрали урочистості з нагоди професійного свята освітян в районному Будинку культури. У вітальних словах керівників району та міста, очільника освітянської галузі звучала переконаність в професіоналізмі та необхідності праці педагога.
Ряд педагогів, управлінців, технічних працівників галузі були нагороджені грамотами, преміями, цінними подарунками. Їх вручали:
- від Полонської районної державної адміністрації – її голова Олександр Нагурний;
- від Полонської районної ради – заступник голови Олексій Бобров;
- від Полонської міської ради – голова Франц Скримський;
- від відділу освіти, культури, молоді та спорту, профспілкової організації освітян – начальник відділу Віталій Сітарський і голова райкому профспілок Олена Бельська.

Детальніше...

 

ООН потребує ефективних механізмів притягнення до відповідальності країн-агресорів, в тому числі постійних членів Радбезу - Президент

Президент Петро Порошенко під час виступу на загальних дебатах Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй наголосив, що Рада Безпеки ООН потребує реформування для того, щоб напрацювати ефективні механізми притягнення до відповідальності країн-агресорів, в тому числі постійних членів. Зокрема, Україна підтримує ініціативу про обмеження права вето для постпредів та пропонує розширити склад Ради безпеки ООН і поліпшити миротворчу діяльність організації.
«Наше майбутнє в значній мірі буде залежати від результатів нинішньої сесії і наших колективних рішень - або ми виберемо шлях миру, безпеки і прав людини, або поринемо в метушню нових гібридних воєн, хаосу і страждань», - зазначив Глава держави.

Детальніше...

 

Пенсійний фонд України в Полонському районі інформує

Законом України від 17.09.2015 № 704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачено збільшення з 1 вересня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1074 грн.У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму здійснюється перерахунок складових пенсійної виплати, які визначаються від цієї величини.Перерахунок не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України (крім випадків повідомлення про працевлаштування чи звільнення з роботи).Виплата пенсій у нових розмірах та доплата за вересень місяць буде здійснена у жовтні разом із пенсією за жовтень відповідно до встановленої індивідуальної дати виплати пенсії протягом виплатного періоду. З листопада пенсія буде виплачуватись в нових перерахованих розмірах. Розміри виплат, що базуються на величині прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, наведено у таблиці

Розміри мінімальної пенсійної виплати та підвищень

 

З виїзного засідання колегії районної державної адміністрації

30 вересня 2015 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного відбулось виїзне засідання колегії районної державної адміністрації на підвідомчій території Понінківської  селищної ради. В ході колегії розглянуто наступні питання: про роботу виконкому Понінківської селищної ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» членів колегії та присутніх проінформував Понінківський селищний голова Михайло Прядко. Зі співдоповідями з цього питання виступили головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Анжела Коріньовська та керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров.

Детальніше...

 

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

29 вересня 2015 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 8 питань.

- було розглянуто 2 питання щодо затвердження та перегляду індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.- розглянуто питання про повернення дітей з Хмельницького центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство» батькові.- 1 питання про визначення місця проживання дитини з батьком- 1 питання щодо участі у вихованні дочки батьком- 4 питання щодо позбавлення батьків батьківських прав відносно 6 дітей- заслухано звіти 4 опікунів щодо утримання та виховання неповнолітніх в їх сім’ях та виконання покладених на них обов’язків.

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

29.09.2015.

 

 

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Президентом США Бараком Обамою

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Президентом США Бараком ОбамоюПрезидент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою в рамках заходів ООН.Президент Обама підтвердив підтримку України та зусиль Президента Петра Порошенка, спрямованих на захист територіальної цілісності й суверенітету України.Під час розмови Президент Обама наголосив, що Сполучені Штати будуть і надалі підтримувати Україну, яка впроваджує реформи та продовжує шукати дипломатичне вирішення конфлікту.