Понеділок, 16 Липня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий з робочою поїздкою відвідав фермерське господарство «Колос»

17 травня 2017 року голова райдержадміністрації Віктор Солодкий відвідав фермерське господарство «Колос» та поспілкувалися з його керівником, депутатом обласної ради Русланом Скримським. Сьогодні господарство « Колос » займає гідні позиції в районі та  області. Якісне ведення господарської діяльності, сучасні технології вирощування та обробки культур, використання новітньої сільськогосподарської техніки, професійні кадри - все це в сукупності дає позитивний результат. Наразі в господарстві повністю завершено посівну кампанію і здійснюється робота з обробітку посівів. У ході бесіди з очільником району обговорювались питання легалізації земельних відносин, сплата за оренду земельних часток (паїв). Зокрема, керівник фермерського господарства зазначив, що наразі господарство вже готове платити орендодавцям 10% від вартості земельної частки (паю).

17.05.2017.

 

 

Найближчим часом Україна проведе консультації з лідерами країн G7 – Глава держави

Найближчим часом Україна проведе консультації з лідерами країн G7 – Глава державиПрезидент Петро Порошенко найближчим часом проведе консультації з лідерами країн Великої сімки. «Я збираюся найближчим часом провести консультації з лідерами Великої сімки. Починаю з Німеччини. 20 травня я відбуваю з візитом до Берліну, де будуть дуже тривалі і змістовні переговори з лідером Німеччини Ангелою Меркель», - сказав Глава держави в ефірі телеканалу ICTV.Петро Порошенко нагадав, що відбулася зустріч Канцлера Німеччини з новообраним Президентом Франції Еммануелем Макроном і зазначив, що триватимуть консультації з обома цими країнами як країнами Нормандського формату.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

 

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 15 травня 2017 року під головуванням т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 15 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 18 справ одержувачів субсидії, 14 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці, с. Кустівці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.

15.05.2017.

 

 

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 травня 2017 року передбачено збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність із 1247 грн. до 1312 грн. (на 65 грн., або 5,2 %). У зв'язку з цим перераховані мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.

Детальніше...

 

***

13 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, депутат обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету та фінансів Олександр Дехтярук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська та Малошкарівський сільський голова Світлана Пастушок  відвідали Малошкарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. з метою ознайомлення та проведення оптимізаційних заходів, економії енергоносіїв, збалансування видатків районного бюджету на утримання навчального закладу. Цього ж дня, посадовці району також відвідали центральну районну лікарню ім. Н.С.Говорун.
13.05.2017

 

Відзначили День Європи

У рамках відзначення Дня Європи в Україні 12 травня 2017 року на центральній площі м. Полонного відбувся урочистий захід з підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.. Серед учасників зібрання - працівники органів виконавчої влади, депутати обласної, районної та міської рад,  організацій та установ, учнівська молодь, громадськість. У своїх  виступах керівники району та міста  акцентували увагу на тому, що на сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України є європейська інтеграція. Відзначення Дня Європи надасть нам змогу ще раз наочно переконатися у тому, що українське і європейське суспільство тісно пов'язане між собою не лише географічно, а й у історичному та духовному сенсі.

12.05.2017

 

Голова районної державної адміністрації провів робочу нараду

За результатами перевірки, проведеної Департаментом фінансів обласної державної адміністрації 25 квітня поточного року 12 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий. за участю депутата обласної ради, секретаря постійної комісії з питань бюджету та фінансів Олександра Дехтярука, т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілії Муравської, головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамари Вичікової, заступника головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С. Говорун Інни Дерманської, провів робочу нараду по питанню належного планування та виконання районного бюджету , а також усунення порушень, виявлених в ході перевірки. За результатами наради головою райдержадміністрації дано конкретні доручення керівникам, в яких в ході перевірки виявлено порушення, та до 25 травня проінформувати про виконану роботу щодо їх усунення.

12.05.2017.