Четвер, 19 Жовтня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Ми не маємо права знехтувати уроками минулого

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 13 листопада  2015 року   № 635/2015 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» 28  листопада 2015 року в м. Полонному, біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій, з метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним режимом,  відбувся мітинг-реквієм з нагоди 82-х роковин Голодомору 1932-1933 років. Участь у заході взяли представники трудових колективів організацій, підприємств та установ району, учнівська молодь, керівники району та міста, депутати місцевих рад, громадськість.

Детальніше...

 

Чергове засідання координаційної ради у справах дітей


27 листопада 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання координаційної ради у справах дітей райдежадміністрації, на якому було розглянуто чотири питання: Про стан злочинності серед неповнолітніх на території Полонського району та результати роботи з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх за 9 місяців 2015 року; про хід виконаних робочих заходів з попередження правопорушень, пов’язаних з насильством в сім’ї щодо дітей та в їх присутності; про роботу з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітьми, що знаходяться під опікою (піклуванням), які проживають на території Новоселицької сільської ради;про роботу з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах тадітьми, що знаходяться під опікою (піклуванням), прийомних сім’ях, які проживають на території Понінківської селищної ради.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

27.11.2015.

 

 

До 120-річчя від дня народження відомого єврейського поета Переца Маркіша

В огляді талантів, народжених на Полонщині, чільне місце займає ім'я єврейського поета Переца Маркіша.
Святкування 120-річчя від дня народження підготували і провели працівники Полонської ЦРБ. У малу залу РБК на свято поезії "Наш земляк - Перец Маркіш" завітали члени літературно-мистецької вітальні "Полонь", єврейська громада Полонщини, учні ЗОШ №2, гостя з Києва, перекладач поезії П. Маркіша на українську мову - Валерія Богуславська.

Детальніше...

 

Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг

З листопада 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 842, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою, у свою чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлово- комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії населенню.

Детальніше...

 

Відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

25 листопада 2015 р. на базі Кустовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту. Про актуальні питання профільного навчання, допрофільної підготовки як засобу реалізації освітніх реформ доповідала завідуюча районним методичним кабінетом Ольга Салюк. Вона проаналізувала період становлення профільної освіти в Полонському районі, зазначила проблеми та перспективи розвитку. До обговорення даного питання долучилися директор Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Вельгас та директор Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Петро Корчинський.

Детальніше...

 

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 листопада 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 8 питань.

Детальніше...

 

***

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!
Полонська районна державна адміністрація  оголошує про внесення змін у конкурс з перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування