Четвер, 19 Липня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

Відділ агропромислового розвитку доводить до відома інформацію жителям району


Обласною  Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області  на 2017-2021 роки передбачено комплекс завдань та заходів, спрямованих на стабілізацію роботи і розвиток основних галузей сільськогосподарського виробництва, харчової та переробної промисловості. 
- Часткова компенсація вартості, технологічного та допоміжного обладнання з переробки та заготівлі сільськогосподарської продукції (доїльні апарати та установки)
включаючи приватний сектор
- Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)
- Дотація  ОСГ за нарощене маточне поголів’я ВРХ
- Часткова компенсація вартості придбаного племінного маточного поголів’я ВРХ, в т. ч. ОСГ
- Підтримка розвитку  сімейних ферм, зокрема на реконструкцію і будівництво тваринницьких приміщень.

 

Відділ агропромислового розвитку

райдержадміністрації

24.05.2017

 

 

***

Методичні рекомендації по створенню громадських пасовищ.

У разі виникнення потреби в створенні на території місцевої ради громадського пасовища пропонуємо наступні кроки до його запровадження:

1. Мешканці територіальної громади, які мають потребу у створенні громадського пасовища обирають уповноважену особу, яка подає відповідну пропозицію до місцевої ради.

2. Виконком місцевої ради збирає інформацію щодо потреби у створенні громадського пасовища, уточнює норми випасу, кількість наявного поголів’я худоби, визначає площу кормових угідь та встановлює за рахунок яких земель буде відбуватися створення. Розробляє Положення про громадське пасовище.

3. Орган місцевого самоврядування приймає рішення про створення громадського пасовища та затверджує розроблене виконавчим комітетом положення про громадське пасовище.

4. За дорученням органу місцевого самоврядування голова місцевої ради, у відповідності до вимог статті 122 Земельного кодексу України стосовно повноважень з передачі земельних ділянок у власність або у користування, подає клопотання до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для створення громадського пасовища.

Детальніше...

 

***

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

 

Головою районної державної адміністрації проведено робочу нараду

23 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, за участю т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамари Вичікової, заступника головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С. Говорун Інни Дерманської , голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, голови районної ради Олега Янчука, представників Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади, провів робочу нараду по питаннях належного планування та виконання районного бюджету, виконання оптимізаційних заходів з метою економії бюджетних коштів та раціонального використання енергетичних ресурсів закладами охорони здоров’я району. За результатами наради головою адміністрації дано доручення до 18 червня поточного року доповісти про конкретні результати вирішення питань, які піднімались в ході засідання комісії.

24.05.2017.

 

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 23 травня 2017 року під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 12 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 57 справ одержувачів субсидії, 7 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.

23.05.2017.

 

 

Проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») 2017

З метою виховання в дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я 19 травня 2017 року на базі Микулинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів було проведено І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») відповідно до наказу відділу освіти Полонської районної державної адміністрації від 07.04.2017 року № 29/02-06/17.
Присутніми були Шамрай Тетяна Іванівна – т.в.о. заступника голови районної державної адміністрації, Муравська Лілія Василівна – начальник відділу, освіти, культури, молоді та спорту Полонської районної державної адміністрації, Борозена Любов Наумівна – помічник-консультант народного депутата Верховної Ради, Р. Мацоли, Прохорчук Людмила Семенівна – Микулинський сільський голова, Вишнівський Олександр Анатолійович – провідний інспектор Полонського районного сектору ГУДСНС України в Хмельницькій області, Бобрівник Вадим Володимирович – поліцейський сектору реагування патрульної поліції, Гейчук Ілона Володимирівна – методист відділу освіти, культури, молоді та спорту, Омельчук Наталія Олександрівна – завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом загальної практики сімейної медицини с. Микулин.
Участь у змаганнях взяли рої юних козаків із 4 загальноосвітніх шкіл району.

Детальніше...

 

м. Кам’янець-Подільський отримав повноваження щодо видачі дозвільних містобудівних документів

22 травня на Хмельниччину з робочим візитом завітав голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.
Метою візиту стало підписання акту про передачу повноважень цієї інстанції виконавчому комітету Кам’янець-Подільської міської ради.
Так, розпочинаючи візит у м. Кам’янець-Подільський  голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев, голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, міський голова Михайло Сімашкевич провели робочу нараду з обговорення проблемних питань будівельної галузі за участю голів райдержадміністрацій, відповідних представників структурних підрозділів.
Ватро зазначити, що будівельна галузь України є одним з головних індикаторів стабільності країни.
Обговорюючи вищезазначене питання Олександр Корнійчук зазначив, що на Хмельниччині зареєстровано біля 600 підприємств, які зазначили “будівництво” основним видом своєї діяльності.

Детальніше...