Субота, 24 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Важливо разом працювати і будувати нову Україну – Президент на зустрічі з представниками ділових кіл ЄС

Важливо разом працювати і будувати нову Україну – Президент на зустрічі з представниками ділових кіл ЄСПрезидент Петро Порошенко по завершенні Саміту Україна–ЄС провів зустріч з представниками ділових кіл Євросоюзу.Президент поінформував про реформи в Україні. Глава держави відзначив, що за останні 2,5 роки було створено нові антикорупційні інститути, запроваджено перший етап е-декларування, реформовано систему державних закупівель та енергетичний сектор, проводиться дерегуляція, усунення технічних бар'єрів в торгівлі. Завершено перший етап та продовжується судова реформа, проводиться реформа правоохоронних органів. Також запускається програма приватизації.«Пишаюся своєю командою, своєю країною та рівнем співпраці з ЄС. Впевнений, що сьогодні правильний час і місце для інвестування в Україну», - наголосив Глава держави.

Детальніше...

 

На реалізацію Регіональної програми підвищення енергоефективності використано 163,8 тис. грн.

Вперше за роки незалежності питання енергоефективності та переходу на альтернативні джерела енергії охопили всю країну, все суспільство. Населення активно займається енергозбереженням, бізнес встановлює нові теплові потужності, які працюють на альтернативних видах палива, банки фінансують «зелені» проекти тощо. Все це говорить про те, що в країні формується нова культура виробництва та споживання енергії.
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) демонструють сьогодні чи не найяскравіші приклади скорочення споживання енергії та рахунків для мешканців. Їхні комунальні платіжки за тепло вдвічі менші, за такі ж квадратні метри у сусідніх не термомодернізованих будинках.
Ризикнувши, делеговані мешканцями керівники ОСББ взяли відповідальність на себе, скористалися урядовою програмою з енергозбереження, так званими «теплими кредитами», отримали підтримку місцевих програм енергоефективності та зуміли перетворити свої проблемні будинки на житло з комфортними умовами проживання та низькими платіжками за комунальні послуги. Вже є безліч прикладів.
Зокрема,  при загальноміському тарифі 15 гривень за квадратний метр опалювальної площі, мешканцям будинку харківського ОСББ «Альма-Центр» два опалювальні тижні жовтня коштували всього 2,50 грн/м.кв. Відповідно, однокімнатна квартира площею 40 м.кв. сплатила рахунок за тепло у сумі 100 гривень, двохкімнатна (50 м.кв.) – 125 грн., трикімнатна (56 м.кв.) – 140 грн.

Детальніше...

 

Об'єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення Полонського району

24 листопада 2016 року в приміщені Полонського районного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: "Об'єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення Полонського району".
Відкрила зустріч заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг - Голова комісії з припинення юридичної особи Оксана Солодка, яка зазначила, що головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а роботодавець забезпечений кваліфікованими кадрами, розповіла про реформування СЗ та презентувала роботу Полонського районного центру зайнятості.
В обговоренні приймали участь заступник голови райдержадміністрації - Олександр Вощатинський, заступник голови Полонської міської ради ОТГ - Олег Кулінський, начальник управління ПФУ у Полонському районі - Галина Дончук, голова Сасанівської сільської ради - Юрій Семенюк, начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Полонської районної державної адміністрації - Наталія Ковальчук, начальник Полонського відділення Славутської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області - Юрій Корнелюк, та інші.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

23 листопада 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведеночергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 10 питаннь:

Детальніше...

 

Відбулася позачергова колегія районної державної адміністрації

22 листопада 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулась позачергова колегія районної державної адміністрації.В ході  колегії було заслухано інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько,  про внесення змін  до районного бюджету на 2016 рік.Після заслуханої інформації, наданої доповідачем з зазначеного вище питання, обговорень та виступів, з врахуванням пропозицій та доповнень, колегією райдержадміністрації прийнято відповідне рішення.

22.11.2016

 

Відбулося засідання оргкомітету з вшанування пам’яті голодоморів в Україні

22 листопада відбулося засідання організаційного комітету з вшанування в районі пам’яті жертв голодоморів в Україні. Його проводив заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський за участі голови Полонської районної ради Олега Янчука, керівника апарату Полонської районної державної адміністрації Олександра Боброва та представників управлінь, відділів райдержадміністрації, служб району, представники громадських організацій. Під час засідання обговорено організаційні питання гідного вшанування пам’яті жертв вчиненого комуністичним тоталітарним режимом геноциду Українського народу – Голодомору 1932 – 1933 років, голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні

22.11.2016

 

Ти тільки живи!

21 листопада 2016 року в Полонському міському Будинку культури за ініціативи Полонського відділення ВГО «Асоціація платників податків України», Центру допомоги учасникам АТО, Полонського міського голови об’єднаної територіальної громади Франца  Скримського відбувся Благодійний аукціон «Ти тільки живи»  з продажу картин митців Хмельниччини. В аукціоні взяли участь меценати, керівники  місцевих органів влади, депутати місцевих рад, керівники організацій, підприємств та установ району, громадськість. Виручені кошти від продажу картин будуть направлені на потреби пораненим учасникам АТО в Полонському районі.


21.11.2016