Понеділок, 21 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Зміни в пенсійному законодавстві .

Детальніше...

 

В навчальних закладах району пролунав Перший дзвоник

1 вересня традиційно розпочався новий навчальний рік. На шкільних подвір’ях першого осіннього дня було урочисто, гамірно і людно. Тут зібралися учні, батьки, учителі та гості свята. Особливо хвилюючим став цей день  для наймолодших учнів, адже вони вперше почули мелодійні звуки шкільного дзвоника, познайомилися із першою вчителькою, побували на першому уроці. На святкових заходах звучало чимало привітань, були подарунки, багато квітів, віршів та пісень. На урочисті лінійки з нагоди Дня знань до Полонських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. № 4 та № 7 завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Кулінський та помічник-консультант Народного депутата України Романа Мацоли, Любов Борозенна. Вони привітали усіх з початком нового навчального року відзначивши, що особливо пам’ятним він буде для цьогорічних першокласників та випускників, подякували учителям за виховання молодого покоління – майбутніх будівничих держави.

Детальніше...

 

Президент обговорив з представниками територіальних громад реформу з децентралізації: Україна як держава стане значно сильнішою

Президент обговорив з представниками територіальних громад реформу з децентралізації: Україна як держава стане значно сильнішою Президент Петро Порошенко на зустрічі з представниками територіальних громад обговорив конституційні зміни щодо децентралізації, які у понеділок, 31 серпня, розгляне Верховна Рада на позачерговому засіданні. Глава держави наголосив під час обговорення, що в результаті реформи з децентралізації Україна як держава стане значно сильнішою.«Незважаючи на те, що Президент делегує свої повноваження, я, як Президент, буду сильнішим, бо я можу покластися на територіальні громади, на місцеву владу і забезпечити твердий союз, який не дозволить розхитати владу зсередини. Буде сильніший Уряд, будуть сильніші міністри, будуть сильніші громади і буде сильнішим і міцнішим Український народ. Саме тому ми маємо йти цим шляхом», – наголосив Глава держави.Президент зазначив, що метою сьогоднішньої зустрічі є обмін думками та аргументами: «Щоб ми знайшли спільну точку зору і створили тверду аргументацію для народних депутатів, і 31 серпня, в понеділок, на позачерговій сесії ВР дати «зелене світло», нарешті за 24 роки, реформі з передачі влади територіальним громадам і Українському народу».За словами Президента, всі 24 роки незалежності саме відсутність реальних повноважень у місцевої влади була причиною неефективності державного управління. «Не може дядько в Києві знати, що робити на селі. І навіщо йому це? Навіщо концентрація грошей і прав, якщо ти не можеш дійти до людини, спитати її, чого вона хоче, і визначити це пріоритетом своїх дій?», – задав риторичне питання Глава держави.

Детальніше...

 

СИЛА - В ЄДНОСТІ

Минулого тижня відбулася презентація діяльності ГО «Полонська спілка бійців АТО». Генератором ідеї створення такої організації став наш земляк з с. Червоне 23-річний десантник Денис Голодюк. Нагадаємо нашим читачам, що після закінчення строкової служби юнак вирішив залишитися у Збройних силах України та продовжив службу за контрактом у 95-й бригаді, що на Житомирщині. Навесні минулого року бригаду, в якій служив Денис, відправили на Схід. Він брав участь у багатьох боях. Захищаючи рідну землю, отримав надзвичайно важкі поранення, переніс кілька десятків операцій, був нагороджений орденами «За мужність», «Слава і честь» ІІІ ступеня від Спілки воїнів Афганістану та іншими. Сьогодні Денис Голодюк вбачає свою місію в тому, аби спілка, створена за його ініціативи, допомагала психологічно, соціально, фінансово хлопцям, котрі повертаються з війни. Ця допомога, звісно, розрахована і на сім’ї учасників АТО.На початку заходу виступив голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний, який запевнив присутніх, що органи влади робитимуть все можливе, аби підтримувати бійців АТО, їхні сім’ї.

Детальніше...

 

Про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період та про готовність шкіл району до початку навчального року звітували на черговій колегії райдержадміністрації

27 серпня 2015 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним: про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік членів колегії та присутніх проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Анжела Коріньовська детально проаналізувала питання підготовки навчальних закладів району до нового навчального року та опалювального сезону. Про стан та заходи підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осіннь-зимовий період 2015-2016 років доповіла начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ірина Карнафель.

Детальніше...

 

Якщо не провести децентралізацію, жодної реформи не буде – Президент на зустрічі з представниками громадськості

Якщо не провести децентралізацію, жодної реформи не буде – Президент на зустрічі з представниками громадськості

Президент Петро Порошенко зустрівся з представниками громадськості для обговорення актуальних питань розвитку держави. Основною темою обговорення стали зміни до Конституції в частині децентралізації.Президент підтримав думку більшості присутніх щодо необхідності кращої комунікації з населенням щодо сутності конституційних змін. «Треба нам спільно знайти можливості донести до народу, що зміни не несуть жодної загрози, а працюють на нашу перемогу», – сказав Глава держави.

Детальніше...

 

З чергового засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Днями, в приміщенні адмінбудинку відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадмістрації в ході якої розглянуто наступні питання: про готовність загальноосвітніх навчальних закладів району до початку нового навчального року, про зміни і доповнення до законодавчих актів про призначення і надання житлових субсидій, а також  дотримання фінансової дисципліни при виконанні та використанні коштів районного б’юджету в І-му кварталі 2015 року. З обговорених питань, з врахуванням пропозицій та доповнень, прийняті відповідні рішення.

 

Громадська рада при райдержадміністрації.

26.08.2015.