Понеділок, 21 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Привітали з професійним святом

 

Однією з найважливіших складових успіху будь-якого колективу є його стабільність, рівень кваліфікації та ініціативність персоналу. Про колектив Полонської дільниці публічного акціонерного товариства «Хмельницькгаз» без перебільшення можна сказати, що це стабільний колектив професіоналів, сила яких у єдності і роботі. Другої неділі вересня газова служба району зустрічає своє професійне свято, стала вона для кожного з нас необхідною. Сьогодні аж ніяк не доводиться сперечатися довкола ролі природного газу в побуті людини. Ми вже не можемо уявити своє життя без газу, комфорту, тепла, як би ж він ще не дорожчав. Незважаючи на те, що лише газовики знають справжню ціну блакитному паливу, яке безпечно і безперебійно надають своїм землякам, щодня запалюючи сірник, споживачі природного газу згадуватимуть їх лише словами вдячності.

Детальніше...

 

Президент закликав усі політичні сили до консолідації: Маємо зберегти спокій, стабільність та рятувати країну

Президент закликав усі політичні сили до консолідації: Маємо зберегти спокій, стабільність та рятувати країну

Президент називає головною загрозою для економічної стабілізації спроби розкачати політичну ситуацію в країні. Виступаючи на засіданні Уряду, Глава держави зазначив: «Спроба розкачати політичну ситуацію в країні є головню загрозою економічній стабілізації, якої країна, наш народ досягли ціною неймовірних фінансових випробувань і колосальних матеріальних втрат. Внаслідок безвідповідальності все може легко піти нанівець – саме в той момент, коли лише лічені місяці відділяють нас від відновлення вистражданого економічного зростання».Президент закликав всі політичні сили до консолідації. «В політичній конкуренції, притаманній демократичній країні, межу допустимого, так звані червоні лінії, треба знати, відчувати і не порушувати», – наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Навчання Товариства Червоного Хреста України

 

У зв’язку з серйозною ситуацією на сході держави у березні місяці 2014 року Товариство Червоного Хреста України започаткувало безоплатне навчання населення з надання першої медичної допомоги. Вже у квітні місяці минулого року такі навчання розпочались у нашому районі і було підготовлено 85 чоловік. Цього року навчання продовжуються. Вони вже відбулись у Полонській районній станції юних туристів «Обрій» та Полонському районному центрі зайнятості. Слухачам було запропоновано ознайомитись з видами ран та кровотечами, наданню допомоги при кровотечах, про вплив тепла і холоду на організм людини (опіки, обмороження). На практичних заняттях слухачі відпрацьовували накладання пов’язок на різні ділянки тіла. Також були розглянуті принципи надання першої допомоги при зупинці дихання та зупинці серця.

09.09.2015.

 

 

Інформація щодо впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство»

Детальніше...

 

Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє

З метою розширення вільного доступу громадян, визначених статтею 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу” до безоплатної вторинної правової допомоги Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запровадив відео-зв'язок по інтернет мережі Skype. Такий спосіб зв'язку з працівниками Центру дає змогу громадянам отримати роз'яснення щодо порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги для вирішення будь-яких юридичних питань.Для отримання безоплатної правової допомоги у режимі он-лайн громадяни можуть скористатися можливостями бібліотек, які мають доступ до Інтернету. Зокрема, у Полонському районі такий доступ мають чотири бібліотеки, а саме: Полонська центральна районна бібліотека; Полонська районна дитяча бібліотека, Новоселицька сільська бібліотека-філія, Понінківська селищна бібліотека- філія.Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 44 та працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00, тел. (03840) 4-00-15, 4-00-31. Skype: Шепетівський місцевий центр з надання БВПД.

 

 

Президент наголошує на необхідності роз’яснення сутності конституційних змін: Ми більше нікому не дамо обдурити людей

Президент наголошує на необхідності роз’яснення сутності конституційних змін: Ми більше нікому не дамо обдурити людей

Президент заявляє про необхідність широкого роз’яснення сутності конституційних змін щодо реформи децентралізації, схваленої Верховною Радою у першому читанні, із тим, щоб на виконання Мінських домовленостей конституційні зміни відбулися до кінця цього року.«Зараз ніхто не буде прискорювати прийняття змін до Конституції у другому читанні. Саме зараз ми і маємо провести роз’яснювальну роботу – що таке децентралізація», – зазначив Глава держави в інтерв’ю трьом національним телеканалам. За словами Президента, має бути відповідна роз’яснювальна література, в областях – проведено широкі заходи, «щоб люди, кожен, мали можливість переконатися, що ні в якому разі його не обдурюють, що децентралізація – це наближення влади до людей, передача значного фінансового ресурсу територіальним громадам, можливість і більшої відповідальності влади».

Детальніше...

 

ПОВЕРНУЛИСЯ З ПОЛОНУ

Днями на рубежі Шепетівського та Полонського районів зустрічали двох звільнених полонених Полонщини – В’ячеслава Вікторовича Васількова з с. Прислуч і Анатолія Петровича Цимбалюка з м. Полонне. Віськовослужбовці перебували в неволі у терористів ДНР майже рік. Зустріти їх приїхали рідні, голова Полонської районної ради Ярослав Шпег, перший заступник голови Полонської районної державної адміністрації Олег Кулінський, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров ,помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, отець Фіделіс костелу св. Анни, представники відділу освіти, культури, молоді та спорту, благодійного фонду «Волонтери Поділля» в Полонському районі, а також громадської організації «Самооборона». Під гучні оплески та вигуки «Герої» присутні із вдячними словами подарували для хоробрих воїнів квіти.Операція зі звільнення заручників відбулася спільно з волонтерами, СБУ та Мінською групою. Всього було звільнено 12 полонених. Їх обміняли на 12 бойовиків. На сьогодні за офіційними даними СБУ заручниками на захоплених територіях залишаються ще 155 відважних захисників України.

 


 

 

 

 

 

 

 

Анна МАРЧУК.