П'ятниця, 20 Жовтня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Уряд визначив порядок підтвердження статусу осіб, які беруть участь в АТО, для застосування пільги з оподаткування військовим збором

Уряд визначив порядок підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором. Відповідну постанову Кабінету Міністрів № 1161 прийнято 30 грудня 2015 р. Прийняття постанови дозволить врегулювати питання підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором.

Детальніше...

 

Коментар Прес-служби Президента України щодо Державного бюджету на 2016 рік

Усвідомлюючи недоліки ухваленого Верховною Радою Державного бюджету на 2016 рік, Президент України підписав відповідний Закон України. Від цього залежать зміцнення обороноздатності держави, виплата зарплат, пенсій та інших соціальних видатків громадянам України, а також виконання зобов’язань перед МВФ для продовження плідної співпраці з макроекономічної стабілізації в країні.
Якнайскоріше запровадження ефективної перевірки декларацій державних службовців, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів є однією з ключових складових політики Президента України у сфері боротьби з корупцією та важливою умовою візової лібералізації, для забезпечення якої Главою держави докладено значних зусиль.
В той же час Президент України закликає Уряд та громадських активістів забезпечити невідкладне функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції, а також завершити процес повного формування його персонального складу, в тому числі призначення керівництва. Це також є одним із зобов’язань на шляху до запровадження безвізового режиму для громадян України.

 

Шановні жителі району !

За одвічним природним ритмом на планету вступає Новий рік, а під хвилюючі звуки церковного передзвону в кожну домівку приходить величне Різдво Христове. Ці прекрасні свята завжди були сповнені неповторного змісту. Новий рік – це є межа між минулим і майбутнім. Як завжди, напередодні Нового року, ми згадуємо, який був рік минулий і плекаємо надії на рік прийдешній, надії на те, що принесе він нам радість і мир, віру, що наші рідні та близькі будуть здоровими, робота – успішною, доля – прихильною, держава – заможною. Нам з вами судилося бути свідками складних, трагічних подій для нашої країни, яка сьогодні переживає серйозні випробовування. Та згуртувавшись, з Божою допомогою, ми впевнено долаємо усі труднощі і вкотре доводимо, що любов до рідного краю — це могутня сила. Пам'ятаймо і про тисячі українських героїв, які у ці дні продовжують невтомно захищати наш спокій. Щодня у молитві благаю Бога про те, щоб із війни повернувся до матері син, до дружини чоловік, до коханої хлопець, до дитини батько живим і щасливим.  Щиро вірю в те, що ці випробування українці пройдуть гідно. Бо боротьба за правду – істинна боротьба. Усе зроблене уже стає надбанням історії та власних біографій. Такою вже є людина, що її пам’ять зберігає в собі найкращі спогади. І хоча радість і смуток в житті завжди йдуть поруч, та все ж хочеться вірити, що кращого в році, що минає, було більше. Рік 2015-й збагатив усіх новим, у чомусь суперечливим, але в цілому корисним життєвим досвідом. Він переконує, насамперед, у тому, що ми самі є творцями власного добробуту і благополуччя. Цей рік був непростим. Дякую усім, хто трудився для громади у культурних та освітніх закладах, медичних установах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі. За доброю християнською традицією, піднімаючи новорічні келихи, я зичу вам розпочати й прожити прийдешній рік з оптимізмом, подвоєними силами та енергією. Нехай тепло Різдвяної свічки зігріває ваші серця протягом усього року, а світло Різдвяної зірки осяє кожного і зійде на всіх Божа благодать і благословення. Нехай солодкою буде кутя, життя – радісним, а щедрувальники засіють добірним зерном любов, віру і надію. З Новим роком і Різдвом Христовим!

О.Нагурний

голова районної державної адміністрації

 

 

Управління Пенсійного фонду України інформує щодо виплати пенсій за січень 2016 року

Детальніше...

 

оголошення

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги створено «Центр допомоги учасникам АТО».

Керівник центру - Олександр Білик.
Контактні дані: м. Хмельницький, вул. Свободи 70 кім. 108 
тел. 0673805065, (0382) 65-90-70, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 21.12.2015 року №441/2015-р "Про організацію у 2016 році громадських та інших робіт тимчасового характеру"

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

Сьогодні, 29 грудня 2015 року згідно особистого робочого плану, голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний провів черговий прийом громадян. Під час прийому громадян було порушено питання щодо передачі приміщення Ганнусисинської школи у комунальну власність Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади з метою в подальшому створення на його базі дошкільного навчального закладу. Окрім цього, порушувались питання виплата субсидій тощо. Всі зверення були взяті на контроль головою райдержадміністрації Олександром Нагурним, а про результати їх вирішення громадяни будуть ознайомлені особисто.

 

 

 

 

 

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації.

29.12.2015.