Субота, 24 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

ІНФОРМАЦІЯ
про заходи  бібліотек Полонської ЦБС в рамках проведення
Тижня правової освіти

Детальніше...

 

Вітання голови обласної державної адміністрації з Днем Збройних Сил України

Щиросердечно вітаю Вас з річницею Збройних Сил України!
Українська армія стала тією стіною та рушійною силою, яка захищала та захищає цілісність, територіальну неподільність нашої території. Адже оборона країни це найголовніша справа  кожного українця.
За часи російської агресії та проведення антитерористичної операції на сході України докорінно змінилось ставлення суспільства до власних військових можливостей. Завдяки героїзму кожного військового та їх щоденною службою українці пишаються нашою армією.
Дорогі наші захисники, прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом! Нехай подолання труднощів військового буття стане гордістю для вас та ваших родин, а відновлення спокійного життя населення – найціннішим результатом!
Міцного здоров’я, щастя, добробуту та мирного неба над головою!

Голова обласної державної  адміністрації

Олександр Корнійчук

 

Відбулося засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 06 грудня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського  відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 19 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 146 справ одержувачів субсидії та 9 заяв про надання дозволу призначення (поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.


Управління соціального
захисту населення  райдержадміністрації

06.12.2016

 

З апаратної наради

У понеділок, 5 грудня, під головуванням заступника голови  райдержадміністрації Олександра Вощатинського, за участю голови районної ради Олега Янчука, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва  відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. Заступник начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова  проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням  та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько доповіла про стан виконання районного бюджету, а також роботи з обрахування показників на формування бюджету району на 2017 рік.  Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. За підсумками наради заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським надано керівникам структурних підрозділів ряд доручень та завдань на тиждень.

05.12. 2016

 

Шановні подоляни!

Звертаюсь до вас з проханням, по можливості, обмежити виїзд власних автомобілів у зв’язку із складними погодними умовами.  Таким чином ви дасте  можливість комунальним службам максимально швидко прибрати дороги.
Прошу керівників підприємств, установ та організацій забезпечити швидке і якісне очищення прилеглих територій.
Ситуація в області знаходиться під контролем, всі комунальні служби працюють в посиленому режимі, працює  обласний оперативний штаб з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

Дякую за розуміння.


Голова Хмельницької облдержадміністрації                  О.Корнійчук

02.12.2016

 

Відбулася чергова колегія райдержадміністрації

В її работі взяли участь члени колегії, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники   структурних підрозділів райдержадміністрації, місцеві ЗМІ.
Анна Тимосевич, завідувач сектору управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації проінформувала присутніх про підсумки соціально-економічного  розвитку  району за 9 місяців 2016 року та з питання роботи агропромислового комплексу району за ІІІ квартал та проведення комплексу осінньо-польових робіт.

Детальніше...

 

2616,2 млн.грн сплачено населенням області за житлово-комунальні послуги

Упродовж січня–жовтня 2016р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 2616,2 млн.грн (129,6% нарахованих за цей період сум).
Разом з тим на кінець жовтня 2016р. залишається заборгованість населення зі сплати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 31,6 млн.грн, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 15,6 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 7,2 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 4,5 млн.грн. Водночас, за рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання над вартістю фактично спожитих послуг, заборгованість населення з оплати цього виду послуг на кінець жовтня 2016р. відсутня.

Детальніше...