Вівторок, 19 Червня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Оголошення

Програмою технічного співробітництва між Україною та Японією заплановано участь представника від України у тематичному навчальному курсі Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) «Розвиток мережі міських доріг», який проходитиме з 16 липня по 25 серпня 2018 року в Японії.Для участі у конкурсі кандидати повинні займатися питаннями розвитку міських доріг, мати принаймні 5 років практичного досвіду роботи у сфері цивільного проектування/будівництва, бажано мати диплом з цивільного проектування/будівництва, бажано бути віком від 25 до 45 років, мати хороший стан здоров'я та не перебувати на військовій службі.

Детальніше...

 

ДПЗКУ долучилася до механізму аграрних розписок

З метою вдосконалення процедури співпраці з українськими сільгоспвиробниками в рамках форвардної програми (закупівля зерна майбутнього врожаю), Державна продовольчо-зернова корпорація України почала використовувати систему аграрних товарних розписок. Умовами аграрної товарної розписки є обов’язкове поставка товаровиробником узгодженої сільськогосподарської продукції Держкорпорації.

Детальніше...

 

На «АГРО-2018» дегустуватимуть оригінальну продукцію від фермерських господарств

З 6 по 9 червня в рамках ювілейної XXX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» пройде традиційній Ярмарок на АГРО, на якому можна про дегустувати та придбати оригінальну продукцію від обласних виробників та фермерських господарств.

Детальніше...

 

Глава держави підписав зміни до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Глава держави підписав зміни до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення». Документ був прийнятий Верховною Радою 3 квітня.Закон визнає такими, що є спроможними об’єднаними територіальними громадами для випадків добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади територіальні громади міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення, а також визначає порядок добровільного приєднання до них територіальних громад сіл та селищ.Запропоноване у Законі правове регулювання відповідає загальній концепції децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

В Україні посиляться вимоги до харчування в освітніх закладах

Контроль за безпечністю харчування в закладах освіти з 20 вересня 2019 року буде здійснюватися за новими правилами. Зокрема, найважливішим нововведенням для операторів, які надають послуги харчування, стане запровадження системи НАССР. Така вимога передбачена Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Детальніше...

 

Гендерний компонент повинен стати частиною майбутніх регіональних стратегій та програм, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Після схвалення Урядом Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року міністерства вже розпочали вносити заходи з Державної програми до свої планів. Тепер потрібно почати розробку програм та планів на виконання цієї Державної соціальної програми у регіонах. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час першої наради із заступниками голів ОДА – уповноваженими координаторами з питань гендерної політики в органах місцевої виконавчої влади.Віце-прем’єр-міністр поінформувала учасників наради, що за останній рік роботи в гендерному напрямку вже є відчутний прогрес. Зокрема, відбулися суттєві зміни у підходах міністерств до організації роботи, а головне – у розумінні того, що ідеї гендерної рівності можуть бути втілені саме за допомогою включення державного механізму, зокрема, через систему органів місцевої влади. «Вперше у Плані дій Уряду на 2018 рік акцентовано увагу на гендерних пріоритетах. Я закликаю регіони не залишатися осторонь й активно долучатися до урядових ініціатив та реформ. Нам необхідна ваша підтримка та досвід. Нам необхідно, щоб всі можливі гендерно чутливі показники були включені до майбутніх регіональних стратегій та програм», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.Також Віце-прем’єр-міністр закликала представників регіонів до активної роботи над Національним планом дій «Жінки, мир, безпека» на виконання резолюції Ради безпеки ООН 1325. За словами Іванни Климпуш-Цинцадзе, у червні Кабінет Міністрів має затвердити оновлений Національний план дій, відповідно Мінсоцполітики необхідно провести координаційну нараду з місцевими органами влади та долучити регіональні громадські організації для більш системної роботи над реалізацією Національного плану дій.Заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович наголосила, що важливою складовою роботи над Національним планом дій «Жінки, мир, безпека» є удосконалення методики моніторингу.

Детальніше...

 

Шостий фотоконкурс «Вікі любить Землю»: покажи світові природу України!

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Полонської райдержадміністрації інформує, що з 1 травня 2018 року розпочався міжнародний конкурс фотографій природних пам’яток України «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth). Уже вшосте його організовує «Вікімедіа Україна» для поповнення бази фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду України, для того, щоб цими світлинами можна було ілюструвати статті у Вікіпедії та інших вікіпроектах.Разом з Україною участь у конкурсі візьмуть понад 25 країн світу: Алжир, Бразилія, Канада, Швеція, Молдова та інші.

Детальніше...