Полонська районна державна адміністрація ~ НОВИНИ
Неділя, 19 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

У Хмельницькій області 82% адміністративних послуг надані населенню на безоплатній основі

У 2018 році фахівці землевпорядної служби Хмельниччини надали населенню 117 692 адміністративні послуги. Місцеві бюджети регіону отримали 2 015 181,57 грн за 20 749 адмінпослуг, наданих на платній основі. Інші 96 943, або 82% від загальної кількості – на безоплатній основі. За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Хмельниччини перерахували до бюджету більше 2 млн гривень. Найбільші надходження у розмірі 1,6 млн грн отримано за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 319 309,64 грн надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру. Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість – 30 091 запит – стосувався державної реєстрації земельної ділянки.

11.07.2018р.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Хмельницької облаcної державної адміністрації

 

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

У рамках проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який щорічно відзначається 30 липня та з метою підвищення обізнаності населення щодо даного питання, завідувачем сектору у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лесею Рибачок 11 липня 2018 року в приміщенні районного центру зайнятості населення проведено семінар для безробітних осіб району на тему: «Торгівля людьми – небезпечний кримінальний злочин. Як не стати жертвою торгівлі людьми». В заході взяло участь 15 осіб.

Управління соціального захисту населення РДА

11.07.2018р.

 

Вдячний лідерам ЄС за об'єктивну та позитивну оцінку досягнень України у здійсненні реформ – Глава держави у Брюсселі

Учасники Двадцятого Саміту Україна-Європейський Союз обговорили перспективи розвитку співробітництва нашої держави та ЄС. «Окрім розгляду наших досягнень, сьогодні ми також намагалися поглянути на майбутнє відносин між Україною та ЄС», - повідомив Президент Петро Порошенко під час прес-конференції за результатами Саміту. «Я вдячний, що сьогодні ми домовились про бачення подальшого поглиблення відносин з ЄС на основі галузевої інтеграції, повністю використовуючи потенціал Угоди про асоціацію. Це була моя ініціатива, представлена в Києві на останньому Саміті у липні», - додав Глава держави.

Детальніше...

 

Україна та ЄІБ підписали угоду на 75 млн євро щодо підвищення безпеки доріг в українських містах, — Зубко

В рамках Двадцятого Саміту «Україна – ЄС» між Україною та Європейським інвестиційним банком підписано Фінансову угоду Проект «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України». Про це повідомив на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Проектом передбачено впровадження заходів, які спрямовані: на зниження рівня смертності, травматизму на територіях міст, на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та зниження рівня тяжкості їх наслідків, на створення безпечних умов пересування для учасників дорожнього руху, на підвищення комфорту пересування містом для пасажирів громадського транспорту, пішоходів, велосипедистів, водіїв, на ліквідацію місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та ділянок з підвищеною аварійністю, на усунення системних проблем і прогалин у забезпеченні безпеки дорожнього руху в Україні. Проект буде реалізовано у містах Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Київ, Кам’янець-Подільський. Дякую нашим європейським партнерам ЄІБ за підтримку! Реформи NON-STOP!», — зазначив Геннадій Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

 

 

Зростає спроможність громад до розвитку – результати щомісячного моніторингу Мінрегіону

Децентралізація вивільняє потенціал громад. Дедалі переконливішими стають показники, які демонструють зростання спроможності органів місцевого самоврядування, особливо об’єднаних територіальних громад, ефективно використовувати надані реформою можливості.

«Як і раніше, найдинамічніший показник моніторингу – кількість громад, що скористалися механізмом між муніципального співробітництва. За минулий місяць ще 51 громада, об’єднавши ресурси, почала вирішувати важливі для розвитку територій питання. Отже зараз вже понад 860 громад спільно реалізують 199 договорів у сфері поводження з побутовими відходами, водопостачання та водовідведення, безпеки, соціальних, адміністративних послуг тощо», – так прокоментував перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода дані щомісячного моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, що здійснюється Мінрегіоном (ЗАВАНТАЖИТИ).

Детальніше...

 

«Як і обіцяли провели зустріч з представниками аграрного бізнесу», – В. Лозовий

Сьогодні в обласній філармонії під головуванням голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового та заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети відбувся обласний форум з питань розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій. До участі були запрошенні голови райдержадміністрацій, районних, сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад, заступники голів райдержадміністрацій з питань агропромислового комплексу, начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники сільгосппідприємств усіх форм власності, підприємств харчової і переробної промисловості, галузевих і споріднених служб агропромислового комплексу, директори аграрних навчальних закладів, керівники силових структур.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з надання субсидій та допомог малозабезпеченим сім'ям

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 10 липня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім»ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 10 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 202 справи одержувачів субсидії, 10 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, с. Новоселиця, смт. Понінка, с. Буртин та інших населених пунктів району.

По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

10.07.2018