Вівторок, 20 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Буду робити все для того, щоб наші громадяни повернулись додому – Президент про звільнення українських заручників

Буду робити все для того, щоб наші громадяни повернулись додому – Президент про звільнення українських заручниківПрезидент Петро Порошенко в інтерв’ю австрійському тижневику «Профіль» розповів про нещодавно ухвалений Верховною Радою Закон про реінтеграцію Донбасу, в якому на законодавчому рівні затверджується поняття російської агресії. «Там не йдеться про втрачені території. Ми не кажемо «cut and forget» (відрізати та забути - ред.), суть Закону – реінтеграція. Я проти вживання таких понять як «конфлікт у Східній Україні». Це не конфлікт у Східній Україні. Ми в Україні не маємо конфлікту. Ми потерпаємо від агресії. І саме це і затверджує Закон. Хто агресор? Російська Федерація. Чого ми очікуємо від Росії? Дуже просто: заберіть свої війська, свої танки, свою артилерію, свої ракетні установки назад до себе в Росію. І території одразу ж будуть реінтегровані в Україну», - підкреслив Президент.Глава держави наголосив, що Україна наполягає на тому, що це можливо досягти лише політичними та дипломатичним інструментами. «Я – Президент миру. Моє президентство базується на досягненні припинення вогню. Я зроблю все, що в моїх силах, щоб знову принести мир до своєї країни. Я пишаюся тим, що більше 70% українців бажають мирного вирішення, а не агресії у відповідь», - зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної ради від 09.02.2018 року №04/04-19/18 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік"

 

***

Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально- орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, організацій. Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 21 номінації,зокрема, «Колективне волонтерство» та «Волонтер року».Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.Кінцевий термін подачі заявок - 15 лютого 2018 року. Ознайомитися з умовами конкурсу, завантажити заявку можна на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» (http://blagoulcraine.org/ukr/about.htmn, додаткову інформацію отримати у Організаторів Конкурсу (за тел. 067-164-04-11, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , веб-сайт http.//vboabu.org.ua/).

 

 

Кошти Фонду соціального страхування України ходять за людиною!

З 01 січня 2018 року діє новий Порядок направлення застрахованих осіб на лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
Порядком запроваджено новий механізм забезпечення застрахованих осіб такими соціальними послугами. А саме: застрахована особа або член її сім'ї (дитина в супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікуна, піклувальника) буде направлятись до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за її вибором відповідно до медичних показань визначеного профілю медичної реабілітації за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) закладу охорони здоров'я, де перебуває зазначена особа на лікуванні.
Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.
Застрахована особа, яка брала участь в АТО, має право на лікування (у супроводі членів сім'ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) за профілем «медико-психологічна реабілітація» за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Детальніше...

 

Проведення засідання „круглого столу” у Полонському районному центрі зайнятості

На виконання заходів Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки, з метою удосконалення організації та проведення профорієнтаційної роботи з молоддю, задоволення потреб в отриманні якісної професійної інформації, формування відповідального ставлення до власного професійного вибору, мотивації до побудови професійної кар’єри та здобуття затребуваних професій 12 лютого 2018 року за ініціативи Полонського районного центру зайнятості відбулося засідання „круглого столу” на тему «Соціальне партнерство як важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з населенням». Метою заходу було обговорення питань щодо проведення комплексної профорієнтаційної роботи з молоддю, налагодження тісної, цілеспрямованої та продуктивної співпраці з роботодавцями, органами влади, місцевого самоврядування, соціальними партнерами щодо підвищення конкурентноспроможності населення району в сучасних умовах ринку праці.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 09.02.2018 №45/2018-р "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік"

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 12 лютого 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 16 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 86 справ одержувачів субсидії, 6 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

Управління соціального захисту населення

райдержадміністрації