Неділя, 20 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Купальний сезон без шкоди для здоров’я

Літо – час безтурботного відпочинку на пляжі під променями яскравого сонця, пора довгоочікуваних шкільних канікул. Вже сьогодні багато людей їдуть до водойм, щоб відпочити та отримати порцію свіжості і прохолоди, яких так не вистачає в спекотні літні дні. Однак, варто пам’ятати, що відпочинок біля відкритих водойм повинен бути не тільки веселим і комфортним, але і безпечним.
Найбільше занепокоєння викликають стихійні або так звані «дикі» пляжі на водоймах. Не дивлячись на те, що в таких місцях встановлюються попереджувальні таблички із забороною купатися, люди все ж нехтують застереженнями та наражають своє життя на небезпеку. Часто причинами трагедій є людська необережність, недбалість та не дотримання правил поведінки на воді, особливо це стосується дітей.
Шановні громадяни! Закликаємо вас, під час відпочинку біля водойм, дотримуватись елементарних правил безпеки:
– не залишайте дітей без нагляду на березі річок, ставків та озер;
– не заходьте у воду напідпитку;
– ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;
– не стрибайте у воду з берега, гірки, дерева;
– пам’ятайте — відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;
– ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;
– не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас.
Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малечу без нагляду. Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!


За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА.
20.06.2017

 

Відбулась колегія райдержадміністрації

29 червня 2017 року року під головуванням голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого, за участі голови районної ради Олега Янчука відбулась чергова колегія райдержадміністрації, за участі начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, голів об’єднаних територіальних громад, сільських голів, районних ЗМІ. Про роботу виконавчого комітету Воробіївської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в України» доповіла голова Воробіївської сільської ради Алла Бондар. В свою чергу, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська проінформувала членів колегії та присутніх по питанню реорганізації Малошкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в Малошкарівську загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Крачанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в Крачанівську загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. З планом роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2017 року присутніх ознайомив начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ігор Юрчук. Підводячи підсумки засідання колегії, голова райдержадміністрації Віктор Солодкий, відзначив надзвичайну актуальність висвітлених питань на колегії райдержадміністрації для життєдіяльності району. З усіх питань порядку денного колегії, з врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняті відповідні рішення колегії.

 

 

 

 

29.06.2017.

 

 

Шановні жителі району!

21 рік тому був прийнятий Основний Закон України, що ознаменував фундаментальне закріплення нашої незалежності й навіки закарбував волю українського народу жити в суверенній, соборній державі. Україна заявила про себе як про демократичну й правову країну, основною цінністю для якої є життя й свободи людини. Конституція дала поштовх для розвитку всіх галузей національного законодавства, а також стала першоосновою для формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства.Вона врахувала історичний досвід нашого народу й кращі світові традиції, засвідчивши тим самим невмируще прагнення українців мати свою державність. Витоки нашого конституційного мислення йдуть від видатних державотворців – Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Пилипа Орлика, Михайла Грушевського та Михайла Драгоманова. Але утвердження цінностей, прав і свобод, проголошених у Основному Законі, буде неможливе, якщо ми не об’єднаємося навколо спільної мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави. Тож зичу кожному жителі району справжнього патріотизму, мудрості й толерантності задля розбудови нашого славетного краю. Зі святом Вас, дорогі земляки!

З повагою

Голова райдержадміністрації

В.Солодкий

 

 

До Дня Конституції України

Конституція України увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. 28 червня ,з нагоди державного свята Дня Конституції, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятників Тарасові Шевченку, Лесі Українки, Героям Небесної Сотні меморіальної дошки Герою України В’ячеславу Чорноволу та меморіального комплексу "Алея Слави". На заході були присутні голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк, громадськість.

28.06.2017.

 

 

Повідомлення

З 1 січня 2017 року фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704 грн. на місяць (3200 грн. х 22 відсотки). Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності зараховуються до страхового стажу пропорційно до сплачених внесків (відповідно до ч.1 ст.24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок ). Отже, для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. на місяць. Відповідно, страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме 0,5 місяця, що в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію за віком та її розмір.Водночас, для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.

Додаткову інформацію Ви можете отримати, звернувшись до Шепетівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: м. Шепетівка вул.Островського, 6, 2 поверх або за телефоном 5-40-73 та м. Полонне вул. Л. Українки, 97 або за тел. 3-29-66

 

 

Рекомендації Держенергонагляду щодо необхідності розробки та виконання планів заходів з підготовки теплових мереж та енергетичних господарств до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні під час проходження опалювального періоду інспекція Держенергонагляду рекомендує керівникам теплогенеруючих, теплотранспортуючих, теплосервісних та теплопостачальних організацій до плану заходів включити наступні питання:
•    забезпечення накопичення палива відповідно до технологічних потреб;
•    приведення схем зовнішнього електропостачання споживачів до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

Детальніше...

 

США та Євросоюз продемонстрували єдність у питанні санкцій проти Росії – Глава держави

США та Євросоюз продемонстрували єдність у питанні санкцій проти Росії – Глава державиПрезидент Петро Порошенко наголошує, що Сполучені Штати Америки та Європейський Союз показали єдину позицію у питанні продовження та розширення санкцій проти країни-агресора Росії і Україна цінує таку солідарність.«Це те, чого ми чекаємо від наших партнерів. Ми чекаємо єдності - і це відбулося. Ми чекаємо солідарності з Україною - і це теж відбулося», - сказав Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам.При цьому Глава держави не погодився із думкою, яку висловлюють у деяких ЗМІ, що незважаючи на те, що Сенат узаконив санкції проти Росії, Палата представників Конгресу США трохи їх загальмувала і не виключено, що вони можуть бути пом'якшені.«Я хотів би категорично спростувати цю позицію. Ми мали дуже грунтовну розмову і зі Спікером Палати представників Конгресу США Полом Райаном, і з лідером демократичної меншості пані Пелесі стосовно того, що в Конгресі існує повна підтримка санкцій. І дискусії ведуться виключно про повноваження Президента США щодо того чи має Президент одноосібно скасовувати санкції, чи буде потрібно певне обговорення у Сенаті», - наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...