Четвер, 21 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

Розяснення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» № 2498-VIII від 10.07.2018 року

Детальніше...

 

Енергетичний міст «Україна – ЄС» є геополітичною противагою планам Москви – Глава держави на Хмельницькій АЕС

Президент Петро Порошенко під час наради з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС в ході робочої поїздки до Хмельницької області акцентував на важливості реалізації проектів Енергетичного мосту  «Україна – ЄС» та добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС. «Вибір місця нашої зустрічі саме на Хмельницькій АЕС є невипадковим. Адже тут знаходяться на старті ще два надважливих проекти для енергетичної безпеки та розвитку нашої держави. Перший – Енергетичний міст «Україна – ЄС» та другий проект – добудова 3 та  4 енергоблоків Хмельницької АЕС», - зауважив Петро Порошенко. За його словами, проект Енергетичного мосту є в першу чергу євроінтеграційним проектом. «Не говорити, не на шоу балакати, а здійснювати конкретні кроки для того, щоб  в секторах економіки себе прив’язувати до співпраці з найпотужнішим в світі ринком, в тому числі енергетичним. Бо цей проект дозволить в перспективі здійснити інтеграцію Об’єднаної енергетичної системи України до європейської мережі ENTSO-E», - підкреслив Президент. «Хмельницька АЕС стане пілотною в такій інтеграції, а отриманий внаслідок реалізації проекту унікальний досвід дозволить якнайшвидше об’єднати українську та європейську енергосистеми», - додав він.Глава держави підкреслив, що ми вже знаємо як, коли і що потрібно робити, але раніше не було політичної волі з української сторони і Європа закривала свої двері. «А сьогодні після Угоди про асоціацію, безвізу – двері відкриті. І післязавтра в Брюсселі я буду саме по це говорити з керівництвом Єврокомісії, з Президентом Європейської Ради, єврокомісарами», - зауважив він.«Реалізація цього проекту не лише забезпечить збільшення експорту електроенергії з нашої країни, але й дозволить залучити кошти на добудову двох нових енергоблоків. Це відповідає нашим стратегічним інтересам і баченню майбутнього розвитку енергетики, а також інтересам енергетичної безпеки наших партнерів – країн ЄС. Не газопроводи з Росії тягнути, щоб сідати на «газову голку», а співпрацювати в сфері атомної енергетики з Україною», - підкреслив Глава держави.Президент сказав: «Наголошую, що проект Енергомосту є геополітичною противагою планам Москви, який дозволить нашим європейським партнерам мати альтернативне та надійне джерело постачання електроенергії за конкурентними європейськими цінами. Іншими словами, Україна може стати важливим контриб’ютором енергетичної безпеки Європи».

Детальніше...

 

Голова Держенергоефективності закликав українські сім’ї вже звертатися за «теплими кредитами», а місцеву владу – надавати додаткове співфінансування на утеплення осель

У Прес-центрі Будинку Уряду на прес-конференції Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Ощадбанку, Укргазбанку та ПриватБанку оголосили про старт популярної та вигідної Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році.

Як показує практика, за 2014-2018 рр. понад півмільйона учасників програми:

- отримали компенсацію від держави на утеплення;

- зекономили до 70% на комунальних послугах;

- використали заощаджені кошти на інші корисні справи для родини та дітей;

- а ринкова вартість їхніх квартир зросла до 30 %.

 

Тому вже зараз, поки ажіотаж на ринку помірний до літа, усі охочі мають унікальну нагоду отримати підтримку держави при впровадженні енергоефективних заходів.

Детальніше...

 

Оголошення

20 травня 2019 р. у м. Відень (Австрія) відбудеться українсько-австрійський економічний форум.

Австрійська сторона підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

· Торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами;

· Співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки - сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Під час форуму українським учасникам з регіонів буде надано можливість презентувати економічний і інвестиційний потенціал регіонів своїх територій, регіональні програми розвитку, регіональні інвестиційні проекти, а представникам ділових кіл – провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами.

Організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного внеску у розмірі 3 тисячі гривень за кожного учасника.

Транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

Торгова-промислова палата України готова надати допомогу щодо бронювання проживання або придбання авіаквитків.

Робочі контакти щодо участі делегацій в Українсько – австрійському економічному форумі пропонуємо підтримувати з координатором заходу від ТПП України – керівником дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Геннадієм Миколайовичем: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

Проведено робочу нараду щодо збалансування районного бюджету на 2019 рік

Сьогодні, 18 березня в районній державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, за участю голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, в.о. голови Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Тетяни Ціхановської, начальника управління фінансів районної державної адміністрації Станіслави Сенько та начальника фінансового відділу Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Ірини Котик відбулася нарада щодо збалансування районного бюджету на 2019 рік. Дефіцит в коштах по Полонському районному бюджету по заробітній платі з нарахуваннями та по комунальних послугах та енергоносіях в 2019 році становить 7 262,0 тис.грн. За січень – березень 2019 року проведено заходів щодо збалансування районного бюджету на суму 2 930,1 тис.грн. Залишок дефіциту станом на 15.03.2019 року становить 4 331,9 тис.грн.

 

Управління фінансів райдержадміністрації

18.03.2019

 

 

Круглий стіл

Повідомляємо, що 28 березня поточного року об 11:00 год. в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку планується проведення круглого столу на тему «Створення сімейних фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та перспективи їх подальшої діяльності». Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у даному заході. За більш детальною інформацією звертатись у відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів за тел.: 0982782814.

 

 

***

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 15 березня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 10 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 90 справ одержувачів субсидії, 8 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. Кустівці, с. В. Каленичі, с. Онацьківці, с. Білецьке, та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

15.03.2019