П'ятниця, 28 Липня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Пам’ятка роботодавцю: Охорона праці при проведенні зернозбиральних робіт

Під час проведення робіт зі збирання врожаю в агропромисловому комплексі України значно зростають обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, пов’язаних з жнивною кампанією, зокрема, зростає кількість осіб, що беруть участь у виробництві, в т.ч. за рахунок тимчасово залучених, збільшується кількість задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби тощо.
З метою забезпечення безпеки праці, профілактики травматизму під час експлуатації сільськогосподарської техніки в період проведення зернозбиральної кампанії, рекомендуємо сільськогосподарським товаровиробникам:
•    забезпечити проходження періодичного технічного огляду сільськогосподарської техніки в установлені терміни, які зазначено в інструкціях з експлуатації;
•    забезпечити виконання ремонту і технічного обслуговування у спеціально призначених для цього місцях із застосуванням знарядь, пристроїв та інструментів, передбачених технологіями ремонтних робіт і технічного обслуговування;
•    огородити захисними кожухами рухомі, обертові частини машин (карданні, ланцюгові, пасові, зубчасті та інші передачі), які забезпечують безпеку працівників;
•    розробити у кожному підрозділі сільськогосподарського підприємства необхідну нормативно-технічну документацію з питань забезпечення охорони праці;
•    впровадити організаційно-технічні та інші заходи щодо запобігання впливу несприятливих умов праці на працівників;
•    інформувати працівників про можливі причини та обставини виникнення нещасних випадків на виробництві та про їх наслідки.

Детальніше...

 

Знову про Ботулізм

Ботулізм являє собою досить важке захворювання токсико-інфекційного характеру, особливості перебігу якого призводять до ураження нервової системи, спинного і довгастого мозку. Ботулізм, симптоми якого проявляються при попаданні в організм ботулотоксинів в результаті комплексу процесів призводить також до розвитку гострої та прогресуючої дихальної недостатності. В результаті відсутності належного лікування ботулізму не виключається настання летального результату.
Бактерії ботулізму розмножуються  В харчових продуктах, в грунті, в кормах для тварин збудники ботулізму утворюють спори із щільною оболонкою, яка дуже стійка до впливу зовнішніх чинників. У висушеному стані вони зберігають життєздатність десятиліттями. При сприятливих умовах спори проростають, бактерії розмножуються і виробляють токсин. Спори переносять низькі температури. Так, при температурі нижче -16°С вони зберігаються протягом року, але при цьому частина спор руйнується, вивільняючи токсин. Тому продукти з великою кількістю спор можуть і після заморожування бути отруйними.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 19.07.2017 №242/2017-р "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2017 рік"

 

Інформація щодо попередження пожеж під час збирання врожаю

Жнива – напружена для хліборобів  пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загоряння лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Особливу небезпеку створюють спекотна погода, сухі хліба, людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, усім необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене.
Аби запобігти виникненню пожеж та зберегти врожай необхідно пам’ятати, що, випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, а це призведе до великих матеріальних та економічних збитків.
Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, може призвести до виникнення алергічних захворювань у людей, а також завдати значної шкоди навколишньому середовищу.
В зв’язку з початком жнив в районі, відділ агропромислового розвитку Полонської райдержадміністрації звертається до керівників сільськогосподарських підприємств району з проханням вжити необхідних заходів щодо недопущення виникнення пожеж під час збирання та зберігання врожаю.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ РАЙОНУ

На виконання вимог Закону України „Про доступ до публічної інформації”, з метою забезпечення інформування громадськості про Державний реєстр виборців, Службою розпорядника Державного реєстру виборців розроблено розширений розділ „Державний реєстр виборців” офіційного веб-сайту Центральної виборчої комісії (https://www.drv.gov.ua), на якому розміщено інформацію щодо діяльності органів Реєстру, їх контактні реквізити, нормативну базу функціонування Реєстру, інформацію про взаємодію Реєстру з виборцями та політичними партіями.
Також діє рубрика “Особистий кабінет виборця”, в якій кожен громадянин (виборець) в режимі онлайн при наявності власної електронної пошти має змогу створити запит щодо своєї наявності в Державному реєстрі виборців та отримати відповідь, в якій будуть вказані всі персональні дані або надано інформацію щодо  їх відсутності.
В разі невідповідності або відсутності Ваших даних в Реєстрі для усунення цих недоліків Вам необхідно особисто звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців, маючи паспорт громадянина України, який підтверджує громадянство та місце реєстрації.

Детальніше...

 

Головою районної державної адміністрації проведено робочу нараду

19 липня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, за участю т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамари Вичікової, головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С. Говорун Івана Савіцького,  провів робочу нараду по питаннях належного планування та виконання районного бюджету, виконання оптимізаційних заходів з метою економії бюджетних коштів та раціонального використання енергетичних ресурсів закладами охорони здоров’я району. За результатами наради головою адміністрації дано доручення для вирішення питань, які піднімались в ході засідання комісії.


19.07.2017

 

Ситуація з вакцинами у Хмельницькій області

Головний епідеміолог Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександр Мирний поінформував про ситуацію із вакцинами у Хмельницькій області.
Зокрема, у достатній кількості (вистачить до кінця 2017 року) є наступні медичні імунобіологічні препарати – вакцини проти:
полімієліту (оральна ОПВ та інактивована ІПВ),
дифтерії та правця АДП для дітей 6-річного віку,
дифтерії та правця АДП-м для дітей та дорослих,
гемофільної інфекції,
сказу (антирабічна) «Рабіпур»,
Відповідно до потреби на 3-4 місяці вистачить вакцин проти:
–   дифтерії, правця та кашлюку АКДП (заявка надана в «Укрвакцину», очікується наказ про її розподіл, передбачена поставка в область наприкінці липня);
– кору, паротиту та краснухи КПК (завезення в Україну чергової партії заплановане до кінця липня з подальшим наданням в область).

Детальніше...