Неділя, 19 Листопада 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня працівників сільського господарства

13 листопада  2017 року під головуванням  голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого , за участю голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергія Комісарука, голови правління СВК «Лабунський» Миколи Олицького, директора СТОВ «Агрофірма «Маяк» Володимира Марченка, керівника ФГ «Джерело» Юрія Вельми, керівника ФГ «Агромакс – М» Сергія Мельничука відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня працівників сільського господарства. У ході обговорення, членами оргкомітету, надано пропозиції по проведенню святкового заходу та напрацьовано план дій з його проведення. Також на засіданні було розглянуто питання порядку та місця проведення святкових заходів, нагородження, уточнення організаційних та підготовчих питань, визначення відповідальних осіб.

 

IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

 

23.11.2017 р., м. Київ, готель «Прем’єр Палац»

23 листопада 2017 р. у м. Києві в готелі «Прем’єр Палац» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід -
IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

Енергонезалежність – незмінний курс України. На цьому шляху здійснюються реформи у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. За останні 3 роки завдяки послідовним діям Уряду удосконалено законодавство та запроваджено низку стимулів для залучення інвесторів. У результаті близько 800 млн євро інвестовано в українські проекти «чистої» енергетики. На Інтерактивній карті з енергоефективності та відновлюваної енергетики України “UAMAP” зібрано нові проекти на 1,2 млрд євро.

Прийшов час розкрити на повну силу інвестиційний потенціал України у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Широке впровадження проектів у цих сферах означатиме для України не лише зменшення енергозалежності, а й економічне зростання, додаткові надходження у місцеві бюджети, створення нових робочих місць, збільшення зайнятості населення, і головне – підвищення добробуту українців!

Детальніше...

 

НЕВІДВОРОТНІСТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Демократичні перетворення, що нині відбуваються в Українській державі, супроводжуються складними процесами реформування політичних, економічних і правових відносин. Однією з найважливіших складових цього вкрай непростого процесу є запобігання корупції.14 жовтня 2014 року Верховною радою України був прийнятий Закон України «Про запобігання корупції» (№ 1700-VII) (далі – Закон), який 26 жовтня 2014 року набрав чинності.Стаття 45 Закону України визначає порядок подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, особи, на яких поширюється дія цього Закону, зобов’язані подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру шляхом заповнення на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції. Статтею 3 Закону Визначено широке коло суб’єктів, на яких поширюється його дія, серед яких можна виділити осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб.Частина 2 пункту  4 статті 45 Закону  говорить, що притягнення суб’єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або за подання у ній завідомо недостовірних відомостей не звільняє суб’єкта декларування від обов’язку подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.Водночас, мають місце випадки порушення вимог вищевказаного закону на території Полонського району. Зокрема, правоохоронними органами встановлено, що у поточному році дві особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, будучи суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону, допустили порушення його вимог, яке виявилось в несвоєчасному, без поважних причин, поданні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік на офіційному веб–сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.У ході розгляду Полонським районним судом протоколів про вчинення, адміністративного правопорушення за принципової позиції прокурорів Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури, доведено вину вказаних осіб у вчиненні корупційного правопорушення – порушення вимог фінансового контролю. Судом визнано порушників винними у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначено передбачене законом покарання. На сьогодні судові рішення набрали законної сили.

 

Прокурор Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури                                                                           О. Мацюк

 

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада 2017 року в приміщенні Будинку культури Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади відбулися урочисті заходи до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на яких були присутні керівники клубних закладів, ветерани галузі, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, начальник відділу культури та туризму Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Тетяна Ярославська, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна У знак глибокої поваги кращі працівники культури були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками за активну культурно-просвітницьку діяльність та розвиток галузі в ім’я розквіту рідного краю й на благо України.

Своїх колег музичними вітаннями привітали творчі аматорські колективи Будинку культури. Бажаємо працівникам культури миру, добробуту, благополуччя, невичерпних творчих сил, натхнення в навчанні дітей заради процвітаючого майбутнього української держави, бо саме завдяки культурі відбувається виховання патріотично свідомої людини, яка знає свою історію, пам’ятає та зберігає українські народні звичаї, обряди, любить рідну мову та Батьківщину.

 

09.11.2017

 

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних         рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.Старт проекту відбувся 7 червня 2017. Проект презентовано Павлом Петренком та директором USAID Уейдом Уорреном в Кабінеті Міністрів України. Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

Детальніше...

 

Зволікання зі створенням Вищого антикорупційного суду є недопустимим – Президент звернувся до Голови Парламенту із пропозицією утворити робочу групу із розробки відповідного законопроекту

Зволікання зі створенням Вищого антикорупційного суду є недопустимим – Президент звернувся до Голови Парламенту із пропозицією утворити робочу групу із розробки відповідного законопроектуПрезидент Петро Порошенко надіслав листа Голові Верховної Ради України Андрію Парубію із пропозицією вжити передбачені Регламентом Верховної Ради України заходи для відкликання законопроекту №6011 «Про антикорупційні суди», а також якнайшвидше доручити голові профільного комітету Верховної Ради України утворити робочу групу із напрацювання відповідного законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської Комісії.«Створення Вищого антикорупційного суду має стати вагомим елементом системи протидії корупції і зволікання з його створенням вважаю недопустимим», - підкреслив Петро Порошенко.Глава держави нагадав, що відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», проект якого був внесений ним на розгляд Верховної Ради України, передбачене створення Вищого антикорупційного суду – як спеціалізованого суду для розгляду кримінальних справ, пов’язаних із корупцією. «Згідно пункту 16 розділу XII вказаного Закону, Верховна Рада України має ухвалити Закон, який визначатиме спеціальні вимоги до суддів Вищого антикорупційного суду для того, щоб забезпечити їх відповідний професійний рівень», - зауважив Президент.«Саме ефективної боротьби з корупцією, в першу чергу, вимагає від усіх гілок влади українське суспільство, рівно як і інвестори, які готові рухати вперед українську економіку, створювати нові робочі місця і підвищувати добробут українців. Наше спільне завдання – належним чином реагувати на вимоги людей, а ще краще – випереджати їхні справедливі та обґрунтовані очікування», - підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Апаратна нарада при голові районної державної адміністрації

Сьогодні, 8 листопада,  в залі засідань Полонської райдержадміністрації відбулась апаратна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Солодкого. В її роботі взяли участь т.в.о першого заступника  голови  райдержадміністрації Тетяна Шамрай, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, голова Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Григорій Матвіїв, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,  установ, підприємств та організацій району. Перед розглядом основних питань апаратної наради голова райдержадміністрації Віктор Солодкий представив активу району новопризначеного начальника Полонського відділу Шепетівського відділення Національної поліції в Хмельницькій області, полковника Завацького Олександра Миколайовича та наголосив на цілковитій підтримці районної влади в питаннях спільних дій щодо поліпшення криміногенної ситуації в районі.

Окрім цього, очільник району виконав приємну місію, нагородив грамотами кращих представників соціальної сфери району з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

Також  на апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району. Зокрема, перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова  проінформувала про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій і допомог малозабезпеченим верствам населення району та  роботи управління щодо легалізації тіньової зайнятості. Головний  лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова  та  головний лікар центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун Іван Савіцький  доповіли про основні проблемні питання функціонування медичної галузі району. Заступник начальника- начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Галатюк доповіла про роботу управління щодо формування районного бюджету на 2018 рік. Заступник начальника Шепетівського об’єднаного управління пенсійного Фонду України в Хмельницькій області Валентина Янюк доповіла про роботу управління в частині перерахунку пенсій відповідно до нового пенсійного законодавства. По завершенню апаратної наради  голова райдержадміністрації Віктор Солодкий  надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.


08.11.2017