П'ятниця, 25 Вересня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До Дня партизанської слави

 


День партизанської слави - це державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Свято тих, хто в роки Другої світової війни внесли свій неоціненний вклад в перемогу над фашизмом. Сьогодні, 22 вересня 2020 року, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нарожний, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, заступник голови районної ради Юрій Світак, спільно з ветеранами, вшановуючи пам'ять загиблих в роки Другої світової війни партизан та підпільників, поклали до пам’ятного знаку, встановленого на честь загиблих партизанів-підпільників, вінки та квіти. Про неоціненний вклад народних месників в велику Перемогу в роки війни розповів голова районної ради Організації ветеранів України Валентин Жухевич, а власними спогадами про ті буремні роки поділилися партизан-підпільник та очевидець тих подій Віталій Огороднік та ветеран Олександр Засєкін. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих партизанів хвилиною мовчання.


22.09.2020

 

 

Проведено чергове засідання колегії районної державної адміністрації

22 вересня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Мороза , за участю членів колегії та окремих керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації , відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації. По питанню щодо внесення змін до районного бюджету на 2020 рік доповіла начальник відділу фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько. Про стан виконання завдань по підготовці житлово-комунального господарства району та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2020/2021 роки членів колегії та запрошених проінформувала головний спеціаліст відділу житлово - комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та захисту довкілля районної державної адміністрації Леся Книш. Своєю чергою, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Лілія Муравська ознайомила присутніх зі станом підготовки закладів освіти Полонського району до 2020/2021 навчального року. Останнім в порядку денному колегії було заслухано питання щодо поновлення персональних даних Державного реєстру виборців з яким виступила начальник відділу Ведення державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Ольга Сінчук. З усіх питань порядку денного колегії, з урахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняті відповідні рішення.

22.09.2020

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Одинокі пенсіонери, старші за 80 років, якіпотребуютьпостійногостороннього догляду, мають право на щомісячнудопомогу .29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Cтаном на 18.00 20 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 5042 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 254 – діти, 487 – медпрацівники, 124 – працівники освіти.

Детальніше...

 

Управління соціального захисту населення Полонської райдержадміністрації інформує:

МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАПРОШУЄ ЗАКЛАДИ ТОРГІВЛІ ТА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ ДОЛУЧИТИСЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ ЩОДО МОНЕТИЗАЦІЇ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Урядом    прийнято постанову Кабінету  Міністрів  України  від  29.07.2020  № 744, якою розпочато з 1 вересня реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках».

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 18.00 15 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 4194 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 221 – діти, 417 – медпрацівники, 96 – працівники освіти.

Детальніше...

 

***

14 вересня 2020 року під головуванням начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Людмили Поліщук відбулося засідання районної комісії з питань розподілу у 2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на якому було розглянуто питання щодо надання дозволу на відкриття спеціального рахунку та виплату грошової компенсації на придбання житла особі, з числа дітей-сиріт.

14.09.2020