Неділя, 22 Вересня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президент: Разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території

Україна планує продовжувати процес розведення військ на Донбасі, зокрема населеного пункту Золоте, заявив Президент Володимир Зеленський після зустрічі звільнених громадян України. «Далі ми наближатимемося до звільнення всіх наших і продовжуватимемо у Мінському процесі розведення військ у два етапи: спочатку Золоте – Петрівське, а потім – розведення по всій території та припинення вогню повною мірою й припинення війни», – сказав Глава держави в Міжнародному аеропорту «Бориспіль». За словами Володимира Зеленського, після цього буде найскладніший етап – повернення територій. «Я думаю, разом з вами, разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території», – наголосив Президент. «Гадаю, що на другому етапі ми будемо серйозно працювати і повернемо, звільнимо всіх наших людей», – сказав Президент. Проте Глава держави наголосив, що поки неможливо говорити про терміни звільнення затриманих кримських татар.

 

Привітали газовиків району з професійним святом

6 вересня в приміщенні Полонської дільниці Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» відбулися урочисті збори працівників з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. Привітати працівників галузі прийшли заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський. Урочисте зібрання розпочав в.о. старшого майстра Полонської дільниці АТ «Хмельницькгаз» Дмитро Лазар, який привітав свій колектив з професійним святом та розповів про перспективи роботи їхнього підприємства. Керівництво району та міста привітали колектив газовиків Полонщини від себе особисто та від усієї громади району, подякували спеціалістам за плідну працю, за ефективне обслуговування клієнтів, за високий рівень відповідальності, професіоналізм кожного працівника. Кращих працівників відзначили спільними грамотами райдержадміністрації, районної ради та Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та цінними подарунками.


06.09.2019

 

 

Служба Безпеки України інформує

Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області проведено спеціальне тренування в оточені однієї з військових частин МО України, що дислокується у Старокостянтинівському районі. У заході, окрім оперативників СБУ, взяли участь співробітники ГУ Нацполіції в Хмельницькій області. Головне завдання тренувань – перевірка готовності до протидії диверсійним та терористичним загрозам суб’єктів боротьби з тероризмом, а також відпрацювання їхньої професійної взаємодії. Відповідно до задуму та з метою з'ясування реального стану захищеності стратегічного об'єкта була здійснена спроба проникнення та несанкціонованого перебування сторонніх осіб у трьохкілометровій забороненій зоні в/ч. Добовий наряд в/ч зреагував належним чином на можливу небезпеку та діяв згідно з інструкціями. За результатами здійснення заходів КГ Антитерористичного центру дала оцінку стану захищеності та безпеки об’єкта і відзначила злагодженість дій всіх учасників тренувань. На Хмельниччині встановлено «СИНІЙ», що означає потенційний, рівень терористичної загрози. Тож подібні тренування, ініційовані СБУ, систематично проводяться на різних об’єктах інфраструктури нашого краю, щоб налагодити досконалу схему реагування на надзвичайні події та уникнути можливих негативних наслідків. Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби, виявлені зброю чи вибухові пристрої, а також про факти прибуття та перебування у регіоні підозрілих осіб. Для цього в Управлінні СБУ у Хмельницькій області постійно діють телефони гарячої лінії: (0382) 65-72-73 , 65-12-57.


Прес-службу Управління СБУ у Хмельницькій області

 

 

Підтримка фермерських господарств та створення сімейних фермерських господарств

03 вересня 2019 року за ініціативи відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Полонської райдержадміністрації у малому залі районного будинку культури проведено засідання «круглого столу». Головними питаннями, що обговорювались були державна підтримка малих фермерських господарств та створення сімейних ферм. У заході взяли участь жителі району, які бажають створити фермерські господарства, керівники фермерських господарств, власники особистих селянських господарств, які утримують в своєму господарстві п’ять і більше корів та старости старостинських округів. Засідання розпочалося із вступного слова начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергія Комісарука. Начальник відділу економічного аналізу, прогнозування агропромислового комплексу та сільських територій Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Галина Стаднійчук проінформувала учасників «круглого столу» про діючі державні та обласні програми підтримки сільгосптоваровиробників та надала відповіді на турбуючи їх питання.


Про напрямки співпраці з молочним підприємством «Укр-Мілк Інвест», та щодо створення сімейних молочних ферм інформував менеджер підприємства Сергій Дячук. Крім того учасники засідання мали можливість обмінятись думками щодо обговорених питань та надати свої пропозиції, як вдосконалити підтримку виробників сільськогосподарської продукції. Учас­ни­ки от­ри­ма­ли ґрун­товні від­по­ві­ді на пос­тавле­ні за­пи­тан­ня та впев­ни­ли­ся у то­му, що під­при­єм­ниц­тво є спра­вою неп­ростою і від­по­ві­даль­ною, але вод­но­час і пер­спек­тивною. Ад­же дріб­ний і се­ред­ній сіль­сько­гос­по­дарсь­кий біз­нес, в то­му чис­лі і сі­мей­ні мо­лоч­ні фер­ми, ста­нуть ос­но­вою для со­ці­аль­но-еко­но­міч­но­го роз­витку сіль­ських на­се­ле­них пун­ктів, спри­яти­муть під­ви­щен­ню доб­ро­бу­ту се­лян.

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації

06.09.2019

 

 

***

Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України повідомляє про проведення 13-15 листопада 2019 року У Міжнародної конференції, яка присвячена науково-практичним, технічним, економічним і екологічним проблемам енергоефективності, а саме :

- концепції сталого розвитку теплової та атомної енергетики;

- відновлювальним низько-вуглецевим джерелам енергії, в т.ч. із використанням місцевих видів палива та відходів деревини;

- енергоефективності систем теплової генерації;

- проблемам якості електроенергії та підвищення ефективності її використання;

- автономним та локальним системам генерації електроенергії, в т.ч. розосередженим;

- енергоаудиту та енергосервісним послугам;

- хімводопідготовці, водопостачанню і відведенню в системах тепло забезпечення.

Конференція проводиться в м.Вараш Рівенської області ( готель «Вараш», Майдан Незалежності, 3)

Оргкомітет конференції:

33027, м.Рівне, вул. 1.Вишенського, 4а, департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівенської ОДП, тел.: (0362) 65-39-17, факс : (0362)65-37-08.

Контактна особа: Валерій Гуз

 

 

Президент окреслив першочергові завдання у сфері децентралізації та регіональної політики

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів окреслив першочергові завдання у сфері децентралізації та регіональної політики.«Невідкладне завершення процесу децентралізації, зокрема внесення змін до Конституції України, – передача реальної влади, фінансів та ресурсів на місця, завершення секторальної децентралізації, наближення послуг до кожного мешканця громади, забезпечення їхньої якості», – наголосив Володимир Зеленський.Також Президент підкреслив необхідність визначити остаточні правила формування державного адміністративно-територіального устрою, закріпити межі кожної адміністративно-територіальної одиниці, завершити об’єднання територіальних громад.«Реформувати місцеві органи виконавчої влади, які, серед іншого, контролюватимуть законність рішень новоутворених органів місцевого самоврядування. Провести місцеві вибори на новій адміністративно-територіальній основі», – зазначив він.За словами Президента, термін виконання цих завдань – 2019-2020 роки.Глава держави також доручив затвердити нову державну стратегію регіонального розвитку на 2021-2027 роки.Крім того, до кінця 2019 року має бути забезпечено ефективне використання коштів Державного фонду регіонального розвитку та інших бюджетних програм розвитку регіонів, а також підвищення спроможності агенцій регіонального розвитку.Також Володимир Зеленський доручив до 1 грудня 2019 року розробити інформаційну кампанію для роз’яснення реформи житлово-комунального господарства.Президент визначив відповідальних за виконання кожного зі згаданих завдань.

 

10 переваг, щоб працювати в Збройних Силах України

1. Служба в Збройних Силах України – це патріотично та гідно, а головне - по-справжньому круто. Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в ООС, буде становити на першій лінії 27 300 грн. (доплата -17 тис.грн.) , в інших районах проведення операції — 16 800 грн; (доплата 6500 грн.).

2. Особам рядового складу після укладення першого контракту виплатять вісім розмірів прожиткового мінімуму (15368); особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу - дев'ять розмірів прожиткового мінімуму (17289); особам офіцерського складу - десять розмірів прожиткового мінімуму (19210).

3. Наразі, грошове забезпечення стартує з 11500 грн. (без вислуги, у званні «солдат» на посаді стрільця. Відповідно для фахівців ця сума буде більшою. Офіцери отримують від 15000 грн.

4. Так, гроші не головне, але гроші – необхідне. Врахуйте, матеріальна допомога, підйомна допомога, виплата за перший контракт, «оздоровчі», піднайомні. Набігає непогана сума.

5. 30 днів щорічної відпустки + 5 днів за кожні 5 років служби (+15 днів після повернення з району ООС).

6. «Соціалка». Гарантована виплата грошового забезпечення (та інших доплат) + пільговий вихід на пенсію + безоплатне якісне медичне обслуговування +можливість отримати вищу освіту (заочно) = санаторно-курортне лікування ( і для вашої сім’ї також) + перспектива отримати житло коштом держави.

7. Щодо освіти. Тут не лише «заочка». Є реальні шанси потрапити на курси/тренінги/навчання з іноземними інструкторами в Україні, поїхати за програмами підготовки за кордон (так, і в США-теж).

8. Де жити? У типових казармах, у окремих кімнатах-кубриках, сучасному гуртожитку, на найманій квартирі, за яку отримаєш кошти за піднайом житла.

9. Робота в Збройних Силах України дає можливість КОЖНОМУ реалізовувати себе. Головне бажання, старанність та ініціативність!

10. Насправді, причин може бути більше. Для когось, це ризикована професійна справа, для когось – це справжні друзі, яких не завжди зустрінеш у цивільному житті, для когось – це перший крок перед «кар’єрними» висотами. Причини можуть бути різні, головне –це реалізація самого себе!

З питань прийому на військову службу за контрактом всі бажаючі можуть звернутись у Полонський районний військовий комісаріат для отримання консультаційної та правової допомоги за адресою : м.Полонне вул.Лесі Українки, 87 тел. 2-03-77, 0677206115.

Військовий комісар

Полонського районного військового комісаріату

підполковник Б.КІПРАН