Неділя, 24 Вересня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Виставка “Агро-Поділля 2017”

16 вересня в м.Хмельницькому відбулася обласна виставка “Агро-Поділля 2017”.  На виставці демонструвалася продукція провідних вітчизняних та зарубіжних виробників, сільськогосподарська техніка та обладнання. В широкому асортименті гостям та жителям області була представлена промислова та продовольча продукція, продукція бджільництва, харчової та переробної промисловості, органічне виробництво засоби захисту сільськогосподарських рослин, вироби народних умільців та багато іншого.
На виставку було запрошено понад 400 учасників з різних регіонів України. Завітали на Хмельниччину і зарубіжні гості з Польщі та Білорусі.
Відкривав виставку голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук. Вітаючи учасників та гостей з нагоди відкриття 30-ї ювілейної виставки, присвяченої 80-річчю утворення Хмельницької області, голова облдержадміністрації  підкреслив величезну роль сільського господарства у розвитку економіки України. Посадовець висловив сподівання, що виставка «Агро – Поділля 2017» стане гарним майданчиком для розширення зв’язків між фермерами, підприємцями, підприємствами, бізнесом та інвесторами, а також популяризації продукції Хмельницької області.

Участь у виставці також взяла делегація з Полонського району на чолі з головою районної державної адміністрації Віктором Солодким та головою Полонської міської ради ОТГ Францом Скримським. Пору з іншими районами області був розташований намет Полонського району в якому було представлено досягнення агроформувань  та народних умільців району.

 

Детальніше...

 

Полонських пожежників привітали з Днем рятівника

У п'ятницю, 15 вересня, голова Полонської райдержадміністрації відвідав Полонський районний сектор Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області для того, щоб привітати працівників служби з надзвичайних ситуацій з наступаючим Днем рятувальника.
Віктор Солодкий подякував усім працівникам пожежної частини за їхню надзвичайно небезпечну, сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику у боротьбі з вогняною стихією. Побажав їм здоров’я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки в нелегкій щоденній службі. Також Віктор Володимирович зауважив, що професія пожежника найнебезпечніша і що її обирають тільки справжні чоловіки і професіонали, люди сильні духом, які забезпечують надійний і вірний захист національного багатства та життя людей від вогню та стихії.
До вітань також долучились представник Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна.
З нагоди свята кращих ратувальників  очільники району та міста відзначили грамотами та цінними подарунками.

15.09.2017

 

До Дня працівників лісу

У третю неділю вересня в Україні прийнято відзначати День працівника лісу. Засноване це свято у 1980 році, в той час як Лісове законодавство було прийнято трьома роками раніше, а саме - 16 вересня 1977. В переддень професійного свята лісників району привітали заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонського міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський. Це свято приурочене тим людям, професія яких пов’язана з охороною лісу і його багатством, а також із заготівлею і переробкою деревини.«Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісників, а й громадськості, кожного жителя Полонщини , нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар. Велике спасибі Вам, шановні працівники лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку» - зазначив заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський.  Кращим працівникам лісового господарства керівники району та міста вручили Грамоти обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, районної та міської рад.

15.09.2017.

 

Відбулось засідання робочої групи з підготовки пропозицій до розроблення проекту Програми поводження з твердими побутовими відходами

14 вересня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання робочої групи з підготовки пропозицій до розроблення проекту Програми поводження з твердими побутовими відходами. Основним завданням програми є впорядкування сміттєзвалищ і переведення їх у полігони та зменшення об’ємів захоронених на них відходів; упровадження засобів механізації сучасного технічного рівня та оновлення парку сміттєзбиральних машин, контейнерного господарства; впровадження сучасних підходів та технологій у сфері поводження з відходами, а саме: застосування роздільного збору відходів, сміттєсортування, сміттєпереробку, енергозберігаючих технологій, технологій з видобутку і утилізації біогазу, знешкодження фільтрату на сміттєзвалищах та полігонах твердих побутових відходів.

 

14.09.2017.

 

Ми будемо розширювати співпрацю з Євросоюзом – Глава держави

Ми будемо розширювати співпрацю з Євросоюзом – Глава державиУкраїна має намір і далі поглиблювати співробітництво з Європейським Союзом задля розвитку держави та в подальшому – набуття членства в ЄС. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу у Києві.«Ми будемо розширювати нашу співпрацю з Євросоюзом. Я вірю в те, що ми можемо увійти до шенгенського cоюзу. Я вірю в те, що ми можемо увійти до митного європейського союзу. Я вірю в те, що ми можемо увійти до єдиного енергетичного союзу. Вірю, що Україна буде членом єдиного авіаційного простору», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Проведено позачергове засідання комісії

14 вересня 2017 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини в ході якої розглянуто питання негайного вилучення дітей у матері , так як життю і здоров’ю дітей загрожує небезпека.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

 

Вшанували ветеранів спорту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. 13 вересня голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, привітав та вручив почесні грамоти членам Полонського осередку ветеранів фізичної культури та спорту Андрушку Володимиру Миколайовичу та Мицю Василю Григоровичу. Окрім цього, в ході спілкування голови адміністрації з ветеранами фізичної культури та спорту  району обговорено питання залучення молоді до занять спортом, перспектив будівництва корту для великого тенісу в м. Полонне тощо.

 

13.09.2017.