Понеділок, 22 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

За новою моделлю адмінтерустрою, в Україні буде 102 райони, — Зубко

Сьогодні вперше презентую модель ідеальної європейської України з новою моделлю адміністративно-територіального устрою, в якій замість 468 районів буде сформовано 102. Це 92 райони, які знаходяться на підконтрольній території України і ще 10 – на тимчасово окупованій та у Криму. Про це під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Нова система адміністративно-територіального устрою дозволить сформувати якісний менеджмент європейського зразка — за показниками розвитку людського потенціалу, якісних послуг і секторальних реформ. Також це дасть можливість не лише побудувати якісну модель управління, а й ефективно використати кошти на місцях, які нині спрямовуються на існуючі майже пів тисячі райдержадміністрацій», — зазначив Геннадій Зубко.

Детальніше...

 

До відома голів фермерських господарств

Відділ у Полонському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області з метою наповнення державного земельного кадастру повідомляє, що юридичним/фізичним особам які використовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства, необхідно провести встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). А тому рекомендуємо в найкоротші терміни звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, органів місцевого самоврядування з відповідним клопотанням про надання згоди на встановлення/відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).


Відділ у Полонському районі Головного управління

Держгеокадастру у Хмельницькій області

11.07.2019 р.

 

45 років від дня створення Шепетівської територіальної первинної організації УТОС

Сьогодні, 11 липня 2019 року в читальній залі центральної бібліотеки Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади відбувся урочистий захід з нагоди 45-ї річниці створення Шепетівської територіальної первинної організації УТОС, в якому взяли участь перший заступник голови районної адміністрації Тетяна Шамрай, секретар Полонської міської ради ОТГ Лариса Сосун, протоієрей Володимир Ткачук, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Наталя Ксьонзик, члени товариства.

Урочисте зібрання відкрила голова правління Шепетівської ТПО УТОС Тетяна Логвіненко, яка привітала присутніх з ювілейною датою, коротенько ознайомила з історією створення організації, поінформувала про підсумки роботи та поділилась планами на майбутнє. До слів привітань приєдналася перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай. У своєму виступі Тетяна Іванівна зазначила: «45 років - це не тільки славна історія, це жива історія працьовитих та згуртованих людей, чия незламність духу є прикладом для кожного з нас. А ваш вклад у вирішення соціальних проблем людей цієї категорії взагалі є неоціненним. Суспільство ніколи не повинно забувати про існування людей з обмеженими фізичними можливостями. І сьогодні перед органами виконавчої влади стоять чіткі завдання щодо підвищення соціального захисту, рівня життя найуразливіших верств населення і в тому числі людей з обмеженими фізичними можливостями. Тому, запевняю вас, що місцеві органи виконавчої влади й надалі будуть перейматися вашими проблемами та сприятимуть соціальній інтеграції людей з особливими потребами. Бажаю організації успіхів, а всім людям із вадами зору і слуху – життєвих сил, тепла й благополуччя».Активних членів громадської організації УТОС за багаторічну участь в громадському житті було відзначено Почесними грамотами та подарунками. Захід пройшов в теплій атмосфері, а учасники художньої самодіяльності міського будинку культури своїми виступами подарували присутнім чудовий настрій.

11.07.2019 р.

 

 

 

Відповідальність за несвоєчасне подання декларації особами, уповноваженими на виконання функцій місцевого самоврядування

За участі прокурорів Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури у червні 2019 року Полонським районним судом розглянуто 2 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Зокрема, правоохоронними органами встановлено, що у поточному році двоє осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування, будучи суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», допустили порушення його вимог, яке виявилось в несвоєчасному, без поважних причин, поданні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік на офіційному веб–сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Щодо зазначених осіб складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 172-6 КУпАП та скеровано на розгляд суду.

За принципової позиції прокурора відділу судом вказаних осіб визнано винними у вчиненні правопорушення пов’язаного із корупцією – порушення вимог фінансового контролю, та накладено адміністративне стягнення у виді 850 грн. штрафу кожному.

 

О. Сеньков,

прокурор Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури

 

 

***

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ!

 

Угода про асоціацію має бути гнучким інструментом, який відповідає реаліям відносин України та ЄС, – Президент

8 липня 2019 року - 18:44

Президент Володимир Зеленський запропонував провести моніторинг виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, щоб вивести співпрацю нашої країни та ЄС на новий рівень.

«Ця Угода має бути гнучким інструментом, який відповідав би сучасним реаліям наших відносин, а головне – потенціалу України. Саме тому я запропонував нашим партнерам розпочати спільну оцінку виконання Угоди, щоб вийти на новий рівень. Рівень, який відповідатиме інтересам українського та європейського бізнесу та наших споживачів», – сказав Глава держави під час спілкування з пресою за результатами 21-го саміту Україна – ЄС.

Детальніше...

 

***

Участь в круглому столі

Повідомляємо, що 11 липня 2019 року об 11:00 годині в м. Хмельницький в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку в залі засідань відбудеться круглий стіл на тему «Особливості та перспективи у сфері вирощування равликів».

Просимо усіх зацікавлених осіб району для участі у круглому столі звертатись за тел.. 0982782814 до 12:00 10.07.2019 року.


Начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів РДА С. Комісарук