Субота, 29 Лютого 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося засідання координаційна рада у справах дітей

 

25 лютого 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай було проведено чергове засідання кординаційної ради у справах дітей, на якому було розглянуто сім питань:

Детальніше...

 

Сергій Ткачук представив нового очільника Полонської районної державної адміністрації

24 лютого заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Ткачук представив активу району нового голову Полонської районної державної адміністрації. Ним став Анатолій Мороз .Відповідне розпорядження  №124/2020-рп про призначення Анатолія Мороза головою Полонської районної державної адміністрації, Хмельницької області Президент України Володимир Зеленський підписав напередодні, 20 лютого 2020 року. Сергій Ткачук привітав новопризначеного посадовця та побажав успішної роботи на благо мешканців Полонщини. Також він окреслив низку першочергових завдань для нового очільника району. В представлені активу району новопризначеного голови районної державної адміністрації також взяли участь депутати Верховної Ради України Олексій Жмеренецький, Володимир Ватрас та Юрій Заславський.

Детальніше...

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №124/2020-рп

Про призначення А.Мороза головою Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області

Призначити МОРОЗА Анатолія Васильовича головою Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

20 лютого 2020 року
 

Координаційна діяльність місцевої прокуратури у сфері попередження і протидії злочинності

03.02.2019 у Полонському відділі Шепетівської місцевої прокуратури під головуванням керівника місцевої прокуратури Комара І.В. та за участі керівників правоохоронних органів району, представників органів влади та місцевого самоврядування, проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Полонського району на якій обговорено стан попередження та протидії злочинності.

Детальніше...

 

Звернення першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай з нагоди вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, їх відвагу, силу духу і стійкість у боротьбі за наше європейське майбутнє. Минуло вже шість років від того, як у Києві відбулися події, які навіки закарбувалися в трагічній, але героїчній історії нашої країни. Ми пам’ятаємо ті лютневі дні 2014 року, коли гинула Небесна Сотня. У час, коли всі так звикли до вдаваної стабільності та боялися її втратити, учасники Революції Гідності повстали проти цинічної системи брехні та фальші. На таке здатні тільки справжні герої. На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість. За таку бажану свободу нам довелося заплатити кров’ю кращих синів України. Вже сьогодні ми із жалем констатуємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників вирушили на схід України, аби захистити Батьківщину від зовнішнього ворога. Ми віримо, що перемога буде за нами, бо ми боронимо свою землю, рідну країну. Революція Гідності змінила не тільки країну. Вона змінила кожного з нас. Ми навчилися брати на себе нехай маленьку, але відповідальність, навчилися бути небайдужими. В державі народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і стоятиме за Україну до останнього. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв та не зрадити ідеали Революції Гідності. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для кожного з нас. Вічна пам’ять Героям!

 

 

Їхнє життя – приклад для наслідування. В районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

 

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, 20 лютого, в міському Будинку культури відбувся захід, присвячений цій скорботній події в історії нашої держави. Участь в заході взяли керівники району та міста, учасники подій Майдану, волонтери,  громадськість району, учнівська молодь. Перед початком заходу хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто шість років тому ціною власного життя дав нам, живим, надію на краще майбутнє. Поділилися своїми спогадами про криваві події, що відбулись на Майдані шість років тому, Благочинний Полонського району ПЦУ о. Андрій. Перед присутніми також виступили голова районної ради Олег Янчук, керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай. По завершенню заходу, вшановуючи подвиг учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, його учасники поклали вінки та квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та до Алеї Слави «Воїни світла, воїна добра». З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в закладах освіти та культури району відбулися тематичні заходи, присвяченні вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні: патріотичні уроки «Небесна сотня – історія нескорених», виставки «Вона наш вибір, наша мрія, моя ти вільна Україна», уроки пам’яті «З небес їх очі дивляться на нас», літературно-музичні композиції «На варті наших душ Небесна Сотня», уроки мужності «І лишилась вірності присяга», тощо.

20.02.2020

 

 

***

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році», затвердженого розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 11 січня 2020 року №27/2020-р, Інструкції з організації перевірок діяльності міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту, затвердженої наказом МВС від 06.02.2017 №92, зареєстрованого в Мінюсті 01.02.2017 за №276/30144 та на виконання Плану роботи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області на 2020 рік, комісією в складі представників Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області та управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації в період з 17 по 20 лютого поточного року проводилась комплексна перевірка Полонської районної державної адміністрації щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту. В ході перевірки надані методичні та практичні рекомендації по покращенню діяльності системи цивільного захисту району та відпрацьовано умовну ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації в результаті вибуху побутового газу в житловому будинку по вул. Привокзальній, 9. Після закінчення перевірки 20.02.20202 року в райдержадміністрації відбулась підсумкова нарада по результатах даної перевірки.

Відділ з питань цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації