Середа, 17 Січня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До уваги підприємств та підприємців

Польська компанія «WORKWEAR» планує розміщення своїх замовлень з пошиття виробів (робочий одяг, футболки, фланелеві сорочки тощо) із матеріалів, які постачатимуться польською компанією
Контактна особа: Козловський Ігор, тел. +48 519 112 705 (польська, англійська, німецька мови), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Польська компанія «BIM Sp.z.o.o.», яка є дистриб’ютором більш ніж 100 польських виробників меблів пропонує свою співпрацю з реалізації різноманітної меблевої продукції (тел. +48 846 881 059, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , http//www.bimfurniture.com)

16.01.2018

 

Президент підписав Указ про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа». Глава держави видав відповідний документ з метою забезпечення додержання прав і законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, посилення захисту їх особистих і майнових прав.
Президент визначив необхідність запровадження грошової компенсації дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа за належні їм для отримання жилі приміщення та відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату такої компенсації.
Крім того, з метою забезпечення житлом цієї категорії дітей, Уряду доручено передбачати щорічно у Державному бюджеті України видатки для будівництва малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла.

Детальніше...

 

Управління Держпраці: на сьогодні 21 посадова особа органів місцевого самоврядування Хмельниччини отримала посвідчення інспектора праці

На сьогодні, посвідчення інспектора праці отримала двадцять одна посадова особа органів місцевого самоврядування: Дунаєвецької міської ради, Полонської об’єднаної територіальної громади, Славутської міської ради, Хмельницької міської ради, Шепетівської міської ради, Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району, Нетішинської міської ради, Війтовецької селищної ради Волочиського району, Новоушицької селищної ради, Китайгородської об’єднаної територіальної громади.
Нагадаємо, що 16 травня 2017 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, яка спрямована на запровадження механізмів легалізації зайнятості та заробітної плати, пов’язаних із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

Детальніше...

 

Мінрегіон першим впровадив Кодекс рівних можливостей, — Зубко

Мінрегіон – перше міністерство, яке запроваджує такий документ як Кодекс рівних можливостей на рівні норм, обов’язкових для дотримання. План практичного впровадження Кодексу  спрямовано на захист від дискримінації та неупереджене ставлення до всіх працівників. Про це під час презентації Кодексу колективу міністерства заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
«Місія нашої команди: створення комфортного, якісного та безпечного життєвого простору для розвитку людини. Наші цінності – доступність, особистість, відкритість, інноваційнїсть, результативність та антикорупційні принципи. Ідеться про рівність можливостей: у працевлаштуванні, кар’єрному просуванні, підвищенні кваліфікації, профілактику дискримінації тощо», — зазначив Геннадій Зубко.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

15 січня 2018 року проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, на якому було розглянуто два питання, а саме: влаштування малолітніх дітей до центру соціально-психологічної реабілітації «Щасливе дитинство» та доцільність відібрання без позбавлення батьківських прав трьох дітей у матері, яка ухиляється від виконання батьківських обов’язків. Засідання комісії відбулося за участю усіх членів комісії та запрошених. Усі питання розглянуто та задоволено.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

15.01.2018

 

 

Увага! Погіршення погодніх умов

За даними  Українського  Гідрометцентру на території області протягом 12-16 січня  пониження температури повітря вдень до  6-11°  морозу,  вночі до  8-14° морозу. Такі погодні умови можуть вплинути на роботу об’єктів життєзабезпечення енергетики, автотранспорту, комунального господарства області.
Лист з рекомендаціями щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, попередження переохолодження людей при низьких температурах, забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення, надійної роботи електромереж, громадського транспорту, комунальної, дорожньої та рятувальної техніки завантажити можна тут

Відділ містобудування, архітектури, будівництва та з питань

цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства

12.01.2018

 

Головне управління статистики у Хмельницькій області інформує

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення в області (за оцінкою) на 1 листопада 2017р. становила 1276,0 тис. осіб. Унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–жовтня 2017р., чисельність наявного населення скоротилась на 9275 осіб. Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення (6590 осіб), як результат перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 60 живонароджених.

Протягом січня–жовтня 2017р. на Хмельниччині народилось 9719 немовлят, зареєстровано 16309 померлих. Серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (60,6%), друге – новоутворення (13,0%), третє – зовнішні причини смерті (5,2%).

У січні–листопаді 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 334,3 тис. домогосподарств (на 95,0 тис., або 39,7% більше порівняно з січнем–листопадом 2016р.), з них у міських поселеннях –    198,6 тис., у сільській місцевості – 135,7 тис. домогосподарств.

Загальна сума призначених субсидій у січні–листопаді 2017р. становила 162,9 млн.грн, з неї в міських поселеннях – 97,3 млн.грн, у сільській місцевості – 65,6 млн.грн.

 

Детальніше...