П'ятниця, 15 Листопада 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулася колегія районної державної адміністрації

31 жовтня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли члени колегії, керівники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Згідно порядку денного першим заслухано питанням про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року. З зазначеного питання членів колегії та запрошених проінформувала начальник управління фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2019 року доповів начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олександр Лобай. Своєю чергою, керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська доповіла по питанню щодо стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах районної державної адміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад за ІІІ квартал 2019 року. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного прийнято відповідні рішення.

31.10.2019

 

 

Засідання спостережної комісії

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела засідання спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації. На розгляд спостережної комісії вносились питання:

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

30 жовтня 2019 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай на якому було розглянуто 6 питань, а саме:

- 1 питання про надання дозволу органу опіки та піклування на реалізацію житлових будинків, де зареєстровані малолітні та неповнолітні діти;

- 2 питання про надання дозволу на вчинення правочину, а саме дарування будинку, де є зареєстровані малолітні діти;

- 1 питання про надання дозволу на вчинення правочину, а саме купівлі-продажу будинку, де є зареєстровані малолітні діти;

- 1 питання про призначення опікуна над житлом дитини-сироти;

- 1 питання про утримання та виховання малолітніх та неповнолітнього в сім’ях опікуна та піклувальника та виконання покладених на них обов’язків.

Засідання комісії відбулося за присутністю усіх членів комісії та запрошених. Усі питання розглянуто та задоволено.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

30.10.2019

 

 

Уряд погодив кандидатуру на посаду голови Хмельницької обласної державної адміністрації

28 жовтня Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Так, Уряд погодив призначення голови Хмельницької обласної державної адміністрації – Габінета Дмитра Анатолійовича.

Детальніше...

 

Запобігти підліткову злочинність на Полонщині

Стан підліткової злочинності завжди викликає занепокоєність та  зумовлює необхідність пошуку нових засобів для її  попередження,  вжиття  додаткових заходів  з боку  державних органів і громадськості,  які  б сприяли поступовому зменшенню злочинних проявів у середовищі  неповнолітніх. Серед загальних заходів профілактики зазначених явищ,  важливе місце посідає процесуальна діяльність ювенальних прокурорів.Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури велика увага приділяється протидії злочинності неповнолітніх. Неповнолітні особи, які стали на шлях здійснення злочинів у юному віці, важко піддаються виправленню і перевихованню і являють собою резерв для дорослої злочинності.

Детальніше...

 

До 75 –ї річниці визволення України від фашистських загарбників

 

28 жовтня 2019 року по всій нашій державі, як у великих містах, так і у маленьких селах відзначається 75 –а річниця визволення України від фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. В ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. З нагоди цієї знаменної події заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, спільно з ветеранами району та громадськістю поклали живі квіти та вінки до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил, вшанувавши світлу пам’ять, солдатів – визволителів Полонщини , полеглих у роки минулої війни за наше майбутнє. Подвиг воїнів-визволителів нашого краю від ненависного ворога у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь, справа честі кожного, справа честі кожного з нас, щоб вислів «ніхто не забутий, ніщо не забуте» і надалі залишався головним моральним принципом нашого життя.


28.10.2019

 

 

На Хмельниччині завершено виплату пенсій жовтня та профінансовано субсидії за вересень 2019 року

25 жовтня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в області завершено виплату пенсій за поточний місяць в сумі 1,1 млрд. грн., в тому числі 112,1 млн. грн. - пенсіонерам силових структур. Одночасно завершено фінансування субсидій за вересень 2019 року в сумі 4,7 млн. грн. В даний час проводиться робота щодо акумуляції коштів для виплати пенсій листопада 2019 року.

Відділ організаційно-інформаційної роботи