Субота, 27 Листопада 2021
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ. НИЗЬКІ ТЕМПЕРАТУРИ

 

З ініціативи Президента тарифи на газ для населення буде знижено

Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців. «Ринкові ціни на сьогодні завеликі, особливо якщо зважати на пандемію. Ми як держава повинні стояти на захисті своїх громадян, а це означає – в економічному плані теж», – наголосив Володимир Зеленський. На нараді після тривалого обговорення було ухвалене рішення про зменшення ціни на газ нижче ринкової. Це означає зниження в платіжках людей на понад 30%. «Сьогодні на нараді під керівництвом Президента України досягнуто рішення про запровадження на час карантину державного регулювання цін на газ. Це не означає, що ми відходимо від ринкового регулювання ціни на газ, але оскільки в даний момент надзвичайно складна ситуація з карантинними обмеженнями, з COVID, з можливістю людей отримувати додаткові доходи, відповідно, буде запроваджено державне регулювання. Орієнтовно сьогодні деякі облгази продають за ціною більше 10 гривень, тобто із запровадженням цього регулювання відбудеться зниження ціни газу більш ніж на 30%», – сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 січня 2021 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Мороза, на якому було розглянуто 5 питань, а саме:

Детальніше...

 

9 січня 2021 року - 77-а річниця визволення м. Полонне від фашистських загарбників

9 січня 2021 року, з нагоди 77-ї річниці визволення м. Полонне від фашистських загарбників, з метою вшанування пам’яті полеглих в роки Другої світової війни, відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил полеглим в роки Другої світової війни. Вшанували героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні Полонський міський голова Франц Скримський,  голова Полонської районної державної адміністрації Анатолій Мороз, голова районної ради Організації ветеранів України Валентин Жухевич, ветерани Другої світової війни, громадськість.


 

Володимир Зеленський лідирує серед політиків за рівнем довіри населення – дослідження

Президент України Володимир Зеленський утримує лідерство серед українських політиків за рівнем довіри населення. Про це свідчать результати дослідження суспільно-політичних настроїв українців, проведеного групою «Рейтинг». Згідно з опитуванням, Главі держави загалом довіряє 41% громадян (цілком довіряють 17% та скоріше довіряють 24% респондентів). Інші політики набрали менший відсоток. Якби вибори Президента України відбувалися найближчим часом, за Володимира Зеленського віддали б свої голоси 22,5% усіх опитаних та 26,2% з тих, хто має намір голосувати й визначився з вибором. Це найвищий показник серед усіх українських політиків, представлених в опитуванні.

Детальніше...

 

Засновнику підприємств у Шепетівському районі присуджено державну премію

Відповідно до Указу Президента України № 608/2020, Шеветовському Валентину Валентиновичу — докторові філософії, засновнику товариства з обмеженою відповідальністю «Керамічна група «Голден Тайл Керамик Груп» — присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2020 року.  Підприємства «Керамічної групи «Голден Тайл»,  розташовані, зокрема, і на території   Понінківської територіальної громади, Михайлюцької територіальної громади та у м. Полонному. Компанія є найбільшим в Україні виробником та експортером керамічної плитки,  продукцію  експортує у більш, ніж 30 країн світу. Премію присуджено в галузі науки і техніки за поданням Комітету з Державних премій України. Районна державна адміністрація щиро вітає Валентина Валентиновича Шеветовського з присудженням Державної премії, бажаємо подальших успіхів у роботі, творчих здобутків та наснаги. Завдяки саме таким людям, як Валентин Валентинович Шеветовський, які віддані своїй справі, є патріотами своєї держави, Україна відома далеко за її межами.