Неділя, 20 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Плекаймо зміну трудову – майбутнє України

Погожого осіннього дня, 9 жовтня Полонський професійний аграрний ліцей, один із найстаріших професійно-технічних навчальних закладів України, святкував ювілей - 80 -річчя від дня заснування.5 жовтня 1935 року в місті Полонному в колишньому маєтку графа Карвіцького була створена обласна школа комбайнерів. Це був перший на Хмельниччині навчальний заклад, покликаний готувати механізаторські кадри для колгоспів та радгоспів краю.Ця дата стала роком відліку існування закладу в перші роки становлення. За період існування змінювались назви: «Полонська школа комбайнерів», «Полонська школа механізації сільського господарства», «Училище механізації сільського господарства №6», «СПТУ - 12», «СПТУ - 5», «СПТУ - 35», «ПТУ - 35», «Полонський професійний аграрний ліцей». В його стінах здобули професійну освіту близько 40 тисяч кваліфікованих робітників. Багато із них стали справжніми майстрами своєї справи, відомими хліборобами, керівниками і головними спеціалістами господарств, підприємств і організацій. Були серед них заслужені працівники сільського господарства , орденоносці.Головним спрямуванням у діяльності навчального закладу завжди було і залишається сільське господарство. На сьогодні, в зв’язку зі значними змінами в структурі виробництва, більшу увагу приділяють професіям сфери обслуговування. Урочистості з нагоди ювілею проходили в районному Будинку культури. На свято було запрошено багато гостей, відомих людей, працівників ліцею, які багато років свого життя, частинку себе віддали улюбленій справі.

Детальніше...

 

***

Розпорядження Полонської районної державної адміністрації від 08.10.2015 року №352/2015-р "Про початок опалювального сезону на 2015/2016 роки в Полонському районі"

 

Оголошення

Шановні учасники АТО району та м. Полонного, запрошуємо Вас взяти участь у відкритті Алеї Слави в м. Полонному ( сквер біля районного Будинку культури). Захід відбудеться в День захисника України , 14 жовтня 2015 року об 11.00.

Д.Голодюк,

голова громадської організації «Полонська спілка бійців АТО».

 

 

Виступ Президента України під час наради з інформаційно-патріотичного виховання

Шановні товариші!
Мені сьогодні надзвичайно приємно знову опинитися в цих стінах – в стінах, де я провів на воєнній кафедрі Університету 3,5-4 роки, де мені було присвоєно звання лейтенанта. Тут приймав військову присягу на вірність народу України мій син. Я думаю, що дуже важливо, що наша з вами зустріч відбувається в ці історичні дні. Насправді історичні.
Коли я став Президентом, весь Донбас України був окупований, були розгорнуті широкомасштабні воєнні дії в умовах, коли Україна фактично не мала своєї армії – армія України була розграбована, гола, боса, не навчена. Єдине, що в нас було – дуже сильна мотивація – захистити волю, свободу, суверенітет, незалежність т територіальну цілісність нашої держави.
І сьогодні завершується перший тиждень жовтня 2015 року. Перший тиждень жовтня на фронті нарешті ми маємо режим повної тиші і жодного пострілу.

Детальніше...

 

До Всесвітнього Дня пошти

Листоноші району щодня, незважаючи на погодні умови, стан доріг, віддаленість отримувачів послуг, забезпечують якісними поштовими послугами населення Полонщини. Напередодні Всесвітнього дня пошти, аби відзначити копітку та відповідальну роботу поштовиків району, привітати їх зі святом завітали голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний, помічник-консультант Народного депутата України Романа Мацоли, Любов Борозенна, заступник голови районної ради Олексій Бобров та Полонський міський голова Франц Скримський. На урочистостях з нагоди Всесвітнього дня пошти голова райдержадміністрації Олександр Нагурний відмітив, що робота поштовиків складна, а в сьогоднішніх умовах ще й небезпечна.

Детальніше...

 

Президент вважає головним підсумком участі української делегації у Генасамблеї ООН створення світової коаліції на підтримку України

Президент вважає головним підсумком участі української делегації у Генасамблеї ООН створення світової коаліції на підтримку України
«Нам вдалося перетворити європейську єдність і солідарність з Україною, єдність країн «Великої сімки» на глобальну. Ми на сьогоднішній день бачимо абсолютну, чітку підтримку левовою більшістю країн позиції України – неприйняття агресії на Сході, анексії Криму, неприйняття поведінки накшталт терористичної атаки проти літака MH–17. Я вважаю це безумовною перемогою України», – відзначив Президент в інтерв’ю українським телеканалам.
Глава держави повідомив, що мав три зустрічі з Президентом США Бараком Обамою. Під час останньої зустрічі Президент США повідомив про підписання розпорядження про передачу Україні нових зразків озброєння. Петро Порошенко зауважив, що «це – оборонне озброєння, потрібне нам як повітря, бо це контр-батарейні станції великої дальності, які дозволяють нам підвищити ефективність оборонної спроможності Українського війська». «Це є безумовний дипломатичний прорив української сторони, і я з цим вітаю і українських дипломатів, і Українське військо, і Український народ», – заявив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Відзначили День вчителя в районі

Великий педагогічний загал зібрали урочистості з нагоди професійного свята освітян в районному Будинку культури. У вітальних словах керівників району та міста, очільника освітянської галузі звучала переконаність в професіоналізмі та необхідності праці педагога.
Ряд педагогів, управлінців, технічних працівників галузі були нагороджені грамотами, преміями, цінними подарунками. Їх вручали:
- від Полонської районної державної адміністрації – її голова Олександр Нагурний;
- від Полонської районної ради – заступник голови Олексій Бобров;
- від Полонської міської ради – голова Франц Скримський;
- від відділу освіти, культури, молоді та спорту, профспілкової організації освітян – начальник відділу Віталій Сітарський і голова райкому профспілок Олена Бельська.

Детальніше...