Понеділок, 23 Жовтня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено робочу нараду

11 лютого 2016 року у приміщенні адмінбудинку відбулась робоча нарада під керівництвом військового комісара Полонського районного військового комісаріату, майора Анатолія Купчишина з головами  сільських рад, територіальних громад та виконуючих обов’язки старостів сіл району, а також працівниками відповідальними за військово – облікову роботу в органах місцевого самоврядування. В нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, головний спеціаліст із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату адміністрації Микола Герасимчук.
Основним завдання проведення наради є забезпечення своєчасного, якісного та організованого комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями  за контрактом та підготовка до проведення наступної хвилі мобілізації.

Детальніше...

 

Зміни в пенсійному законодавстві з 1 січня 2016 року

Законом України “Про державний бюджет України на 2016 рік” встановлено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність:
з 01.01.2016 року -1074 грн.
з 01.05.2016 року -1130 грн.
з 01.12.2016 року -1208 грн.
Мінімальна заробітна плата для працюючих осіб:
з 01.01.2016 року -1378 грн.
з 01.05.2016 року -1450 грн.
з 01.12.2016 року -1550 грн.
Максимальний розмір пенсії ( з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії встановлених законодавством) з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року не може перевищувати 10740 грн.

Детальніше...

 

Чекаємо від Національного антикорупційного бюро ефективної боротьби з корупцією – Президент

Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії складання присяги співробітниками Управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро України. Глава держави привітав спецпризначинців НАБУ зі складанням присяги, побажав успішної боротьби з корупцією та наголосив на великих очікуваннях, які має країна щодо їх діяльності.
Президент зазначив, що «країна, влада і я як Президент чекаємо від Національного антикорупційного бюро рішучої, безкомпромісної і ефективної роботи з викорінення корупції в Україні». Зі свого боку Глава держави гарантував політичну волю та підтримку роботи Антикорупційного бюро, яка забезпечить його ефективну діяльність.

Детальніше...

 

АТО (центр)

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги створено «Центр допомоги учасникам АТО».
Керівник центру – Олександр Білик.
Контактні дані: м. Хмельницький, вул. Свободи 70 кім. 108
тел. 0673805065, (0382) 65-90-70, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


Посібник “На допомогу захисникам Батьківщини” http://www.adm-km.gov.ua/doc/ATO/helper-ATO.pdf (права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація)

 

***

Полонський районний військовий комісаріат проводить відбір та призов чоловіків та жінок віком від 18 років на військову службу за контрактом у Збройні Сили України. Заробітна плата сержантів та солдатів становить від 7 тисяч гривень, осіб офіцерського складу – від 10 тисяч гривень.  Військовослужбовці, які будуть виконувати службові обов’язки в зоні АТО будуть додатково отримувати премію - в розмірі 5 тис. грн.
За довідками звертатись за адресою : м.Полонне вул.Лесі Українки, 87 тел. 2-03-77»

 

Дуже важливо об’єднатися навколо ідеї децентралізації – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості для країни затвердження Верховною Радою змін до Конституції щодо децентралізації. «На сьогоднішній день дуже важливо країні об'єднатися для того, щоб не дати нікому зруйнувати ті процеси, які у нас йдуть», – заявив Президент, коментуючи можливості, які відкриває децентралізація, під час представлення нового голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука.
Президент висловив впевненість в тому, що конституційні зміни в частині децентралізації будуть проголосовані. «Значна і головна місія цих змін щодо децентралізації – це ключова реформа місцевого самоврядування», – наголосив він, нагадавши, що ця реформа побудована за польською моделлю із залученням найкращих фахівців з Європейського Союзу та використанням багаторічного досвіду, який існує в цих країнах.
Глава держави закликав присутніх звернутися до лідерів своїх політичних сил з проханням підтримати проект змін до Конституції в частині децентралізації і взяти на себе частину відповідальності за соціально-економічний розвиток регіону.
Президент наголосив на тому, що не допустить федералізації країни та зазначив, що процес децентралізації в Україні розпочався саме з його ініціативи, коли до Верховної Ради був внесений проект змін до Конституції в частині децентралізації.

Детальніше...

 

Робоча поїздка першого заступника голови облдержадміністрації Василя Процюка на Полонщину

Відповідно до основних заходів обласної державної адміністрації 02 лютого 2016 року перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Процюк відвідав Полонський район. В робочій поїздці його супроводжували голова Полонської районної державної адміністрації Олександр Нагурний, перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Кулінський та  голова районної ради Олег Янчук. Метою візиту було ознайомлення з промисловим та економічним потенціалом району.
Першим об’єктом, який відвідали посадовці, був довгобуд школи в с. Новолабунь. Перший заступник голови облдержадміністрації  Василь Процюк,  оглянувши спільно з керівниками району об’єкт зазначив, що наразі керівництво району спільно з керівництвом області та місцевим СВК «Лабунське», яке очолює депутат Хмельницької обласної ради Микола Олицький, мають спільне бачення можливостей залучення коштів для того, аби впродовж 2-3 місяців доопрацювати проект добудови школи і до кінця поточного року перекрити дах будівлі та укріпити конструкцію. В свою чергу, голова районної державної адміністрації Олександр Олександрович наголосив, що в найближчій перспективі Новолабунська загальноосвітня школа має стати центром освітнього округу, до якого довозитимуться учні з навколишніх сіл.

Детальніше...