Четвер, 29 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

На черговому засіданні Громадської ради розглянуто низку важливих питань

Залучення громадськості до реалізації державної політики – запорука сталого розвитку демократичного суспільства.
10 червня 2015 року під головуванням голови Громадської ради при райдержадміністрації Всеволода Коваля відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. В роботі засідання громадської ради взяв участь, виступив і дав відповіді на запитання голова райдержадміністрації Олександр Нагурний.
На засіданні ради розглянуто такі питання:
про порядок і хід надання субсидій на житлово-комунальні послуги проінформувала головний спеціаліст управління соціального захисту населення Олена Фальківська;
про хід виконання в районі «Комплексної програми охорони навколишнього середовища Хмельницької області на 2011-2015 рр» виступили заступник голови районної ради Олексій Бобров, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства і будівництва райдержадміністрації Микола Герасимчук, заступник начальника відділу Держземагенства в районі Наталя Хоменко, фітосанітарний інспектор в Полонському районі Віра Трофімова, голова районної ради мисливців і рибалок Сергій Паламарчук, провідний спеціаліст відділу освіти Леся Низовець. Члени ради прийняли до уваги інформацію виступаючих, висловили ряд зауважень і пропозицій з питань посилення роботи державних організацій і органів місцевого самоврядування по охороні навколишнього середовища.

Детальніше...

 

з зони АТО повернулися хмельницькі оперативники

Впродовж двох місяців вони виконували оперативні завдання на теренах Луганської області.
10 бійців із Хмельницького, Деражні, Полонного, Волочиська, Шепетівки, а також з управління по боротьбі з організованою злочинністю та відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС повернулися із важкого двомісячного відрядження у зону проведення антитерористичної операції.
Про завдання, які вони виконували, оперативники розповідають неохоче, але те, що робота була виконана якісно, говорять подяки, які надійшли на адресу обласного управління внутрішніх справ від керівництва луганської міліції.
Незважаючи на вихідний день, зустріти хлопців приїхали друзі, колеги та близькі. Заступник начальника УМВС України в Хмельницькій області Сергій Мельник привітав бійців з поверненням та вручив подяки за відмінну службу. Також хлопці отримали грошові винагороди та короткострокові відпустки.

08.06.2015

 

В районі продовжується процес оптимізації мережі навчальних закладів та приведення її у відповідність до фінансових можливостей

З метою забезпечення довгострокового планування розвитку регіону, формування системи навчальних закладів, необхідної для надання високоякісних освітніх послуг кожній дитині, з урахуванням ефективного використання наявних ресурсів розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2012 675-р схвалено методичні рекомендації щодо організації діяльності та модернізації мережі навчальних закладів. Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування проводить роз’яснювальну роботу щодо оптимізації мережі навчальних закладів та приведення її у відповідність до потреб громади.

Детальніше...

 

В навчальних закладах району продзвенів Останній дзвоник

Шкільні роки – це найсвітліше, найбезтурботніша пора в житті. Іншої такої не буде, бо життя дасть кожному свої уроки, у нього свої закони, свої круті віражі, свої пороги через які не кожному переступати, яких не можна здолати, а школа – це той час, коли все легко, все можливо.

29 травня на Полонщині, як і всій Україні, відбулось свято останнього дзвоника. На свято Останнього дзвоника в  загальноосвітні навчальні заклади міста  завітали голова райдержадміністрації Олександр Нагурний,  його заступник Олександр Вощатинський та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Петро Кондратюк.

 

Детальніше...

 

Вишиванка-символ Української нації

Усе навколо завмирає,
Коли вдягаю вишиванку.
Лиш серце радісно палає,
Мов промінь сонця на світанку.
Коли вдягаю вишиванку,
Немов в любові признаюся
Своїй країні ніжно й палко . . .


Українська вишивка, як і українська пісня є знаковими для нашої традиційної культури. Українська вишиванка споконвічний символ духовності української нації. В її візерунках закодована наша історія, наше бачення світу та духовне багатство.
21 травня 2015 року Україна відзначає неофіційне свято, присвячене традиційному національному одягу – вишиванці. Не залишилися осторонь педагогічні та учнівські колективи загальноосвітніх навчальних закладів Полонського району, небайдужі громадяни нашого міста, які активно долучилися до відзначення Дня вишиванки.

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу чи садочок. У такий спосіб українці демонструють свою єдність, повагу до Батьківщини, намагаються зберегти споконвічні народні традиції.

Детальніше...

 

Продовжується обговорення адміністративно-територальної реформи в районі

14 травня  2015 року за дорученням обласної групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області відбулось виїзне засідання районної групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області  на території  Буртинської сільської ради. В її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, голова  районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області Олександр Нагурний, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров, Полонський міський голова Франц Скримський, голова громадської ради при райдержадміністрації Всеволод Коваль, сільський голова Станіслава Островська та депутат районної ради Олександр Дехтярук.

Детальніше...

 

Виїзне засідання районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області

14 травня  2015 року відбулось чергове виїзне засідання  районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області  на території Новолабунської сільської ради. В її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, голова  районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області Олександр Нагурний, голова районної ради Ярослав Шпег, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров, сільський голова Тетяна Саранчук та депутат районної ради, голова правління СВК «Лабунський» Микола Олицький

Детальніше...