Субота, 17 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Всеукраїнський тиждень права: Антирейдерський закон на шляху захисту законних прав громадян

Впродовж 25 років незалежності український бізнес та громадяни страждали від такого явища, як рейдерство. Шахраї, використовуючи різні схеми, відбирали бізнес та нерухомість. Це негативно відображалось на інвестиційній привабливості нашої держави. Адже гроші вкладають лише в економіку тих країн, які гарантують захист активів як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Там де існує рейдерство, важко очікувати значних інвестицій.
З метою викорінення такого негативного явища як рейдерство, 6 жовтня було ухвалено Закон України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (далі – Закон).
Закон передбачає низку змін, які стосуються обов’язкового здійснення нотаріального засвідчення справжності підписів, здійснення реєстраційних дій щодо нерухомого майна лише в межах  області та збільшення терміну для подання скарги до управління юстиції з 30 до 60 календарних днів.

Детальніше...

 

Відбулися районні урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Споконвіку села та селища були колискою української душі, де гартувалася інтелектуальна та творча еліта нації, трудовими руками кувалося благополуччя народу. Наполеглива та самовіддана праця працівників місцевого самоврядування, високий професіоналізм, компетентність, відповідальність та активна життєва позиція є гідним внеском у розбудову нашої країни. За доброю традицією  7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в міському Будинку культури  відбулись урочисті збори, в яких взяли участь депутати районної ради, представники місцевої влади, сільські  голови, старости сіл району, ветерани органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого апарату районної ради та інші. З вітальною промовою до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський . У своєму виступі Олександр Олександрович  зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні зроблено чимало, але далеко не все. На сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад.

Детальніше...

 

Засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

7 грудня 2016 року відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. На засіданні розглянуто проект орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю в 2017 році, інформацію про зміни до типового положення про Громадську раду, пропозиції з підготовки до установчих зборів по виборах нового складу Громадської ради. В роботі ради взяв участь керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров

Громадська рада при

райдержадміністрації.

07.12.2016.

 

 

***

ІНФОРМАЦІЯ
про заходи  бібліотек Полонської ЦБС в рамках проведення
Тижня правової освіти

Детальніше...

 

Вітання голови обласної державної адміністрації з Днем Збройних Сил України

Щиросердечно вітаю Вас з річницею Збройних Сил України!
Українська армія стала тією стіною та рушійною силою, яка захищала та захищає цілісність, територіальну неподільність нашої території. Адже оборона країни це найголовніша справа  кожного українця.
За часи російської агресії та проведення антитерористичної операції на сході України докорінно змінилось ставлення суспільства до власних військових можливостей. Завдяки героїзму кожного військового та їх щоденною службою українці пишаються нашою армією.
Дорогі наші захисники, прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом! Нехай подолання труднощів військового буття стане гордістю для вас та ваших родин, а відновлення спокійного життя населення – найціннішим результатом!
Міцного здоров’я, щастя, добробуту та мирного неба над головою!

Голова обласної державної  адміністрації

Олександр Корнійчук

 

Відбулося засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 06 грудня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського  відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 19 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 146 справ одержувачів субсидії та 9 заяв про надання дозволу призначення (поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.


Управління соціального
захисту населення  райдержадміністрації

06.12.2016

 

З апаратної наради

У понеділок, 5 грудня, під головуванням заступника голови  райдержадміністрації Олександра Вощатинського, за участю голови районної ради Олега Янчука, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва  відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. Заступник начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова  проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням  та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько доповіла про стан виконання районного бюджету, а також роботи з обрахування показників на формування бюджету району на 2017 рік.  Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. За підсумками наради заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським надано керівникам структурних підрозділів ряд доручень та завдань на тиждень.

05.12. 2016