Субота, 26 Травня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 04 квітня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 14 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 14 справ одержувачів субсидії, 50 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту
населення райдержадміністрації.
04.04.2017.

 

Рішення щодо абонплати на газ має бути призупинено - Президент

«Без діалогу з людьми такі рішення не приймаються», - прокоментував рішення про запровадження абонплати на газ Президент Петро Порошенко.
«Дія зазначеної постанови має бути призупинена! Звертаюся до Уряду та НКРЕКП знайти узгоджене рішення, яке б передбачало непідвищення тарифів та розповсюдження субсидій на всі види платежів для всіх, хто цього потребує», - зазначив Глава держави.

За матеріалами прес-служби
Президента України
04.04.2017

 

Пропозиції щодо зміни періодів максимального навантаження енергосистеми України

В Об’єднаній енергетичній системі (ОЕС) України зберігається негативна тенденція щодо значної нерівномірності добового графіка споживання електричної енергії особливо в осінньо-зимовий період. Конфігурація добового графіка електроспоживання в цілому по Україні характеризується піком навантаження в години вечірнього максимуму ОЕС України, провалом навантаження в години нічної зони доби та майже рівномірним споживанням електричної енергії протягом годин ранкового максимуму та напівпікової зони.
При цьому нерівномірність добового графіка навантаження ОЕС України становить від 4500 МВТ у літній період до 6500 МВт у зимовий.

Детальніше...

 

Голова облдержадміністрації представив нового очільника Полонського району

Сьогодні, 03 квітня 2017 року, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук побував із робочою поїздкою на Полонщині, де представив активу району новопризначеного голову районної державної адміністрації Віктора Солодкого. Нагадаємо, що відповідне  розпорядження № 73/2017-рп Президент України Петро Порошенко підписав 1 квітня цього року. Вітаючи новопризначеного очільника району, Олександр Корнійчук висловив сподівання, що Віктор Солодкий  налагодить конструктивну роботу з державними службовцями, головами об’єднаних територіальних громад, районною радою та її депутатським корпусом,  керівниками організацій, підприємтв та установ району, громадськими організаціями та забезпечить виконання усіх завдань задля належного соціально-економічного розвитку району.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 29.03.2017 року №85/2017-р "Про припинення опалювального сезону 2016/2017 року в Полонському районі"

Останнє оновлення (Понеділок, 03 квітня 2017 08:33)

 

***

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №73/2017-рп
Про призначення В.Солодкого головою Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області


Призначити СОЛОДКОГО Віктора Володимировича головою Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області з 3 квітня 2017 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства.


Президент України Петро ПОРОШЕНКО

1 квітня 2017 року

 

З квітня збільшиться розмір надбавки для військовослужбовців за виконання бойових завдань у зоні АТО – Президент

З квітня збільшиться розмір надбавки для військовослужбовців за виконання бойових завдань у зоні АТО – ПрезидентПочинаючи з квітня цього року розмір грошової винагороди за виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовцям Збройних Сил України буде збільшено до 7500 гривень. Про це повідомив Президент Петро Порошенко на урочистостях з нагоди випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.«Після консультацій з Міністром оборони, з начальником Генерального штабу я прийняв рішення і доручив, щоб з 1 квітня підвищити розмір додаткової грошової винагороди за виконання завдань в антитерористичній операції», - сказав Глава держави.

Детальніше...