П'ятниця, 28 Липня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президент закликав Верховну Раду підтримати законопроекти по безвізовому режиму

Президент закликав Верховну Раду підтримати законопроекти по безвізовому режиму

Президент України закликав народних депутатів розглянути та підтримати законопроекти, які Україна зобов’язана прийняти щодо отримання безвізового режиму з ЄС. Про це він заявив під час зустрічі з керівниками політичних фракцій, які входять до складу Коаліції у Верховній Раді України.Глава держави нагадав, що з 13 обов’язкових законопроектів Верховна Рада прийняла 4 і зауважив, що 9 листопада оціночна місія Євросоюзу має зробити свій звіт щодо виконання Україною своїх зобов’язань в рамках Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

Детальніше...

 

Управління Пенсійного фонду України в Полонському районі інформує

З 1 вересня 2015 року згідно Закону України від 17.09.2015 року № 704-VІІІ “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік”, яким передбачено збільшення з 1 вересня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які виратили працездатність до 1074 грн., проведено перерахунок мінімального розміру пенсій, призначених відповідно до статті 28 Закону України “Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування”.
Мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена до 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 25, а у жінок - 20 років  страхового стажу, а мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена або перерахована з урахуванням стажу та заробітку після 01.10.2011 року за наявності у чоловіків 35, а у жінок — 30 років страхового стажу встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та за кожний рік понад 20 та 25 років або 30 та 35 років, розмір пенсії збільшується на 1 відсоток від розміру пенсії, але не більше 1 відсотка від прожиткового мінімуму.
Виплата пенсій 14303 пенсіонерам у нових розмірах та доплата за вересень місяць проведено у жовтні разом із пенсією за жовтень. Виплата пенсійних виплат збільшилась на 1746 тис.грн. Середньомісячна доплата одного пенсіонера склала 122,07 грн.

 

Відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті

29 жовтня 2015 року згідно Указу Президента України №565/2015 у Полонській ЦРБ було проведено захід до 25-ї річниці Студентської революції на граніті.Револю́ція на грані́ті (або Студе́нтська револю́ція на грані́ті) — кампанія широкомасштабних акцій ненасильницької громадянської непокори, заздалегідь організована українською радянською молоддю, переважно студентами. Протести тривали з 2 по 17 жовтня 1990 року в Україні (тодішній УРСР). Стрижнем протестних подій було студентське голодування на площі Жовтневої революції у Києві (нинішньому Майдані Незалежності). Протести завершилися підписанням постанови Верховної Ради УРСР, яка гарантувала виконання вимог учасників протесту.
З метою відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті було організовано круглий стіл, де учасники обговорювали подію, її мету й наслідки. Також було переглянуто фотохроніку революції  й драматичний  фільм Чайки Л. «16 днів. Революція на граніті.» У заході активну участь приймали історики міста, працівники бібліотеки та учні шкіл міста. Всі разом вшанували відчайдушний подвиг студентів, котрі на свій страх і ризик пішли проти комуністичного режиму й таки досягли своєї мети.

02.10.2015

 

У жовтні виповнилося 25 років Студентській революції на граніті

 

1 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко видав Указ «Про відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті». «Революція на граніті», що була повністю організована силами студентства, не мала на той час аналогів у всій Європі.Прямим наслідком протестів була відставка голови Ради Міністрів УРСР Віталія Масола та виконання низки вимог мітингувальників. Ці акції та голодування відіграли важливу роль у становленні незалежності України.Дата початку акції була запланована на 1 жовтня, але в цей день опозиційні сили проводили черговий всеукраїнський страйк, який запам'ятався лише демонстраціями вулиць Києва. Протести тривали впродовж 16 днів, з 2 по 17 жовтня 1990 року.Стрижнем протестних подій було студентське голодування на площі Жовтневої революції у Києві (нинішньому Майдані Незалежності). Кілька десятків студентів групами по двоє-троє зібралися до 10 години на площі Жовтневої революції у Києві та оголосили про початок голодування, висловили вимоги. Більшість становили студенти з Києва, Львова та Дніпропетровська. З кожним днем кількість протестуючих студентів збільшувалась. Починаючи з 12 жовтня, на підтримку студентів застрайкували більшість вищих навчальних закладів Києва. До них приєднувались учні технікумів та старших класів шкіл. Мітингувальники перекрили рух транспорту, оточили Верховну Раду. Студентські акції протесту пройшли в обласних центрах, зокрема Луганську та Львові. Під тиском громадських організацій, які розбили намети на площі, влада надала студентам годину прямого телеефіру на УТ-1. Молодь закликала однодумців до всеукраїнського страйку, і наступного дня до її акції протесту були готові долучитися не тільки вищі навчальні заклади, а й заводи та фабрики.Протести завершилися підписанням постанови Верховної Ради УРСР, яка гарантувала виконання вимог учасників протесту. Студентська революція стала переломним моментом в утвердженні незалежності України, а молоде покоління вже на початку 90-х років відстояло право жити у вільній демократичній державі.

 

 

Відбулась колегія райдержадміністрації

 

 

29 жовтня 2015 року під керівництвом голови Полонської райдержадміністрації Олександра Нагурного відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації. В ході колегії розглянуто такі питання: про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року членів колегії та присутніх проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Начальник управління Пенсійного Фонду України у Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан реалізації в районі державної політики у сфері пенсійного страхування. Окрім цього, на колегії розглянуто питання щодо виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад в ІІІ кварталі 2015 року. По цьому питанню доповів керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров. З усіх питань порядку денного колегії, з врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень висловлених в ході колегії, прийняті відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи, інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації.

29.10.2015.

 

 

Україна робить важливі антикорупційні кроки на виконання вимог щодо безвізового режиму з ЄС – Президент України

Президент Петро Порошенко повідомив про те, що оціночна місія Європейської Комісії відзначає значний прогрес України у виконанні вимог для запровадження безвізового режиму.
Спілкуючись зі ЗМІ після переговорів з Президентом Латвії, Петро Порошенко зазначив, що на початку листопада Верховна Рада України на своїй спеціальній сесії розгляне останні законодавчі зміни, які Україна зобов’язана виконати задля запровадження безвізового режиму.

Детальніше...

 

Щемка зустріч з воїном АТО

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна — війна, хоч як би ми її не називали. Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, а хтось допомагає фізично, фінансово чи морально. В прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти. Так у багатьох населених пунктах району, щоб віддячити своїм героям-землякам, організовують щирі, по-родинному теплі зустрічі.
Фахівцем із соціальної роботи Бражинецької сільської ради на базі    Бражинецької ЗОШ І-ІІст. Була організована зустріч з воїном АТО Тороус Степаном Петровичом. Своє захоплення і вдячність воякам адресували учні школи . Нащиріші слова та пронизливі пісні не змогли залишити усіх присутніх без сліз на очах.

Детальніше...