Середа, 21 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Крут

Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв КрутДорогі співвітчизники!

Сьогодні ми вшановуємо подвиг молодих українців - старшин та юнкерів Першої Київської юнацької школи ім. Б.Хмельницького, бійців Помічного студентського куреня Січових стрільців - студентів київських вищих навчальних закладів та гімназистів старших класів. 29 січня 1918 року, невдовзі після проголошення незалежності Української Народної Республіки, вони на кілька днів зупинили просування на Київ московсько- більшовицької орди.Героїчний бій під Крутами назавжди вписаний на скрижалі національної історії - передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу.Саме жертовність та самовідданість Крутян дали змогу організовано евакуювати зі столиці центральні органи влади та відвести війська - тобто, зробити все можливе для швидкого повернення втрачених позицій. І головне - уряд молодої української держави отримав змогу підписати мирний договір з Німеччиною, що означало міжнародне визнання УНР і автоматично робило більшовиків окупантами території суверенної держави.Нині, як і майже 100 років тому, країна, яка марить імперськими амбіціями, не може змиритися з існуванням незалежної України. Зараз, як і тоді, Росія розв’язала війну і заперечує свою агресію, намагаючись поширити у світі міф про внутрішній конфлікт в нашій державі.Стало традицією у День пам'яті Героїв Крут вшановувати сучасних героїв, які віддали своє життя за суверенітет і територіальну цілісність держави уже в нинішній українсько-російській війні.Вічна їм пам’ять.Окремо хочу звернутися сьогодні до наших воїнів, які у складі Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Національної поліції відстоюють наше право творити власну державу.Прийміть щиру вдячність Українського народу за вашу чесну й героїчну щоденну працю.Ми обов’язково переможемо!

Слава Україні! Слава її Героям!

Петро ПОРОШЕНКО

 

Увага! Оперативна інформація щодо стану проїзду обмеження руху

В зв’язку з несприятливими погодними умовами (випадання дощу при мінусових температурах повітря) через утворення слизькості покриття склалась складна ситуація по забезпеченню проїзду автотранспорту на автодорогах державного та місцевого значення в північній та центральній частині області (Білогірський, Славутський, Ізяславський, Полонський, Теофіпольский, Шепетівський, Старокостянтинівський, Летиічвський, Віньковецький, Деражнянський, Старосинявський, Хмельницький  райони).
З метою недопущення скоєня дорожньо – транспортних пригод та утворення заторів в русі автотранспорту прийнято рішення про введення обмеження руху великовагового автотранспорту та автобусів на автодорогах загального користування в північній частині області з 14 год. 00 хв. 27 січня 2017 року.
Питання введення обмеження руху було узгоджено з облдержадміністрацією, УПД ГУНП у Хмельницької області, Управлінням з питань НС облдержадміністрації.
При випаданні дощу при мінусових температурах повітря в інших регіонах області буде введене обмеження руху вказаних категорій автотранспорту по всій мережі автодоріг загального користування області.
Про зняття обмеження руху буде повідомлено додатково.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА
27.01.2017

 

Робочий візит Глави Уряду на Хмельницьку АЕС

В рамках програми візиту на Хмельниччину Голова Уряду відвідав  Хмельницьку АЕС.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова обласної державної адмінстрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний побували в машинному відділенні та на блочному щиті управління (БЩУ) першого енергоблока станції, оглянули панораму енергетичного об’єкта та відкритого розподільчого пристрою 750 кВ.
Крім цього, делегація ознайомилась з процесом підготовки персоналу на повномасштабному тренажері БЩУ в навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС.
Про місце і значення енергогенеруючої компанії «Енергоатом» в паливно-енергетичному комплексі України доповів перший віце-президент, технічний директор ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександр Шавлаков, наголосивши, що у минулому році саме потужності Компанії забезпечили виробництво 52,4% електроенергії в Україні.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 26 січня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. У її роботі взяли участь голова районної ради Олег Янчук голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району .Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько прозвітувала про виконання районного бюджету за 2016 рік. По питанню раціонального використання лісових ресурсів на території Полонського району доповів директор спеціалізованого лісокомунального сільськогосподарського підприємства «Лісовик» Володимир Левківський. Виконуючий обов’язки начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олександр Лобай проінформував членів колегії та запрошених про виконання вимого законодавства щодо забезпечення виплати мінімальної заробітної плати в районі. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

26.01.2017.

 

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

25 січня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 9 питаннь: 3 питання щодо надання дозволу на вчинення правочину; 1 питання звіт опікуна опікуна; 2 питання участь у вихованні дитини; 3 питання щодо позбавлення батьківських прав.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.


 

 

Зараз немає підстав для скасування санкцій проти Росії – Президент

Президент Петро Порошенко переконаний, що для скасування санкцій проти країни-агресора Росії немає причин. Про це Глава Української держави заявив під час спільної прес-конференції з Президентом Фінляндської Республіки в рамках офіційного візиту до цієї країни.
«Україна дуже вдячна Сполученим Штатам за санкції проти Росії і ми не бачимо жодних причин для того, щоб їх скасовували», - сказав Петро Порошенко, відповідаючи на запитання журналістів щодо того, чи можлива відміна санкцій США проти Росії з початком роботи нового Президента Дональда Трампа.
Глава держави вчергове підкреслив, що анексією Криму і дестабілізацією ситуації на Сході України, Росія грубо порушує міжнародне право. Петро Порошенко зауважив, що наша держава та весь український народ будуть раді, якщо Європа і Америка матимуть підстави для скасування санкцій. Але це можливо лише у разі виконання Росією всіх зобов’язань за Мінськими домовленостями, наголосив Президент. Наразі цього не спостерігається – агресія триває, констатував він.

Детальніше...

 

ПОЛОНСЬКИЙ РВ ДВС ГТУЮ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ У 2016 РОЦІ

Примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) покладається на органи державної виконавчої служби та у визначених Законом України "Про виконавче провадження".
Завданням органів державної виконавчої служби та приватних виконавців є своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень, примусове виконання яких передбачено законом.
У 2016 році  у  Полонському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області  перебувало 6015 виконавчих документів на суму 91991247 гривень  . Завершено 4311 проваджень ( 71,67 %) на суму 39398646 гривень , з них фактично виконано 1753 виконавчих проваджень ( 29,14 % )  на суму 4920395 гривень  .
У 2016 році реалізовано майна на суму 606828 гривень. За 12 місяців 2016 року державними виконавцями Полонського РВ ДВС стягнено 240370 гривень виконавчого збору.
У звітному періоді державними виконавцями за виконавчими документами стягнено та перераховано 41369 гривень витрат на проведення виконавчих дій.
Державними виконавцями Полонського РВ ДВС направлено до Полонського районного суду 17 подань про розшук боржників, які не виконують судові рішення .
Всі направлені подання судом задоволено .
Крім того державними виконавцями відділу направлено 2 подання до Полонського районного суду про обмеження права виїзду боржників за межі України, які не виконують зобов’язання про сплаті боргів,  у тому числі аліментів.
З 5 січня 2017 року почав функціонувати Єдиний реєстр боржників. Відомості про боржників, включені до Єдиного реєстру боржників, є відкритими та розміщуються на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

Полонський РВ ДВС
23.01.2017