Вівторок, 27 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президент закликав Парламент скасувати заставу у корупційних справах

Президент закликав Парламент скасувати заставу у корупційних справах Президент Петро Порошенко провів зустріч з керівниками фракції коаліції, на якій обговорювалась низка важливих законопроектів, які Верховна Рада має розглянути найближчим часом.Глава держави зазначив, що зустріч відбувається за ініціативою керівників фракцій та наголосив на тому, що завжди відкритий до спілкування. «Я вважаю спілкування з Парламентом надзвичайно важливим, і якщо фракції коаліції хочуть організувати зустріч зі мною, я, як Президент, відкритий до цих зустрічей. Вважаю, що дискусії і роз’яснювальна робота стосовно змісту законопроектів є ключовим елементом пошуку компромісів, знаходження взаємоприйнятних рішень, координації наших дій, які роблять нашу країну сильнішою, не дають можливості агресору реалізувати сценарій щодо дестабілізації ситуації всередині країни і забезпечують єдність парламентських сил», – відзначив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

До Дня фізичної культури та спорту

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. А Українська нація, і це доведено для всього світу, є наполегливою, сильною, мудрою, а це риси Богів древньогрецького Олімпу, адже саме звідти і пішло прагнення цікавитись спортом по всьому світу. Кожен рік у вересні ми відзначаємо день фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я!

Детальніше...

 

Привітали з професійним святом

 

Однією з найважливіших складових успіху будь-якого колективу є його стабільність, рівень кваліфікації та ініціативність персоналу. Про колектив Полонської дільниці публічного акціонерного товариства «Хмельницькгаз» без перебільшення можна сказати, що це стабільний колектив професіоналів, сила яких у єдності і роботі. Другої неділі вересня газова служба району зустрічає своє професійне свято, стала вона для кожного з нас необхідною. Сьогодні аж ніяк не доводиться сперечатися довкола ролі природного газу в побуті людини. Ми вже не можемо уявити своє життя без газу, комфорту, тепла, як би ж він ще не дорожчав. Незважаючи на те, що лише газовики знають справжню ціну блакитному паливу, яке безпечно і безперебійно надають своїм землякам, щодня запалюючи сірник, споживачі природного газу згадуватимуть їх лише словами вдячності.

Детальніше...

 

Президент закликав усі політичні сили до консолідації: Маємо зберегти спокій, стабільність та рятувати країну

Президент закликав усі політичні сили до консолідації: Маємо зберегти спокій, стабільність та рятувати країну

Президент називає головною загрозою для економічної стабілізації спроби розкачати політичну ситуацію в країні. Виступаючи на засіданні Уряду, Глава держави зазначив: «Спроба розкачати політичну ситуацію в країні є головню загрозою економічній стабілізації, якої країна, наш народ досягли ціною неймовірних фінансових випробувань і колосальних матеріальних втрат. Внаслідок безвідповідальності все може легко піти нанівець – саме в той момент, коли лише лічені місяці відділяють нас від відновлення вистражданого економічного зростання».Президент закликав всі політичні сили до консолідації. «В політичній конкуренції, притаманній демократичній країні, межу допустимого, так звані червоні лінії, треба знати, відчувати і не порушувати», – наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Навчання Товариства Червоного Хреста України

 

У зв’язку з серйозною ситуацією на сході держави у березні місяці 2014 року Товариство Червоного Хреста України започаткувало безоплатне навчання населення з надання першої медичної допомоги. Вже у квітні місяці минулого року такі навчання розпочались у нашому районі і було підготовлено 85 чоловік. Цього року навчання продовжуються. Вони вже відбулись у Полонській районній станції юних туристів «Обрій» та Полонському районному центрі зайнятості. Слухачам було запропоновано ознайомитись з видами ран та кровотечами, наданню допомоги при кровотечах, про вплив тепла і холоду на організм людини (опіки, обмороження). На практичних заняттях слухачі відпрацьовували накладання пов’язок на різні ділянки тіла. Також були розглянуті принципи надання першої допомоги при зупинці дихання та зупинці серця.

09.09.2015.

 

 

Інформація щодо впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство»

Детальніше...

 

Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє

З метою розширення вільного доступу громадян, визначених статтею 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу” до безоплатної вторинної правової допомоги Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запровадив відео-зв'язок по інтернет мережі Skype. Такий спосіб зв'язку з працівниками Центру дає змогу громадянам отримати роз'яснення щодо порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги для вирішення будь-яких юридичних питань.Для отримання безоплатної правової допомоги у режимі он-лайн громадяни можуть скористатися можливостями бібліотек, які мають доступ до Інтернету. Зокрема, у Полонському районі такий доступ мають чотири бібліотеки, а саме: Полонська центральна районна бібліотека; Полонська районна дитяча бібліотека, Новоселицька сільська бібліотека-філія, Понінківська селищна бібліотека- філія.Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 44 та працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00, тел. (03840) 4-00-15, 4-00-31. Skype: Шепетівський місцевий центр з надання БВПД.