Четвер, 24 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

АФГАН. ПОДВИГ НЕ ЗАБУТО

25 грудня в малій залі районного Будинку культури відбувся святковий захід з нагоди вручення пам'ятних медалей воїнам-афганцям.
Захід пройшов за участю заступника райдержадміністрації Олександра Вощатинського, представників громадських організацій, воїнів-афганців та засобів масової інформації.
Заступник голови райдержадміністрації звернувся до воїнів-афганців із словами подяки за героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов'язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.
Після привітальних слів, згідно з Указом Президента України Олександр Вощатинський разом з Віктором Чудіновим – головою районної організації “Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), виконали почесну місію – вручили пам'ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану» воїнам-афганцям.

Детальніше...

 

Чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 24 грудня 2015 року під керівництвом голови державної адміністрації, голови колегії Олександра Нагурного відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації. На засідання колегії були запрошені голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих організацій, установ, підприємств. Відповідно до порядку денного на засіданні було розглянуто три питання.

Детальніше...

 

Відбулася чергова колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту

Згідно плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту на 2015 рік 22 грудня  2015 року  відбулося чергове розширене  засідання колегії відділу  за участю керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних установ району, директорів бібліотек та завідуючих філіями бібліотек сільських закладів культури.
Проблемні питання в організації навчально-виховного процесу у навчальних закладах району та шляхи їх вирішення озвучив начальник відділу Віталій Сітарський. До обговорення доповіді долучилися заступник директора з навчально-виховної роботи Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  Майя Байцар та директор Воробіївського НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ» Марія Рейда. Виступаючі були одностайними в тому, що  обравши шлях побудови демократичного суспільства, який передбачає перехід до децентралізованої моделі управління та розвитку громадського сектора, освітяни мають об’єктивно оцінювати результати навчальної діяльності закладів та коригувати роботу відповідно до життєвих потреб й інтересів учасників навчально-виховного процесу. Адже, сучасна школа покликана виконувати замовлення суспільства щодо виховання конкурентноспроможної особистості в умовах ринкової економіки, яка вміє орієнтуватися в системі найрізноманітніших суперечностей та здатна планувати стратегію власного життя в руслі національних та загальноєвропейських   цінностей. У виступах констатувалося, що  освітня галузь  має гарні напрацювання щодо організації діяльності закладів, низку вагомих перемог та звершень по результатам роботи впродовж року та, попри досягнення,  є  проблемні питання, які потребують нагального  вирішення спільними зусиллями.

Детальніше...

 

Миколай, Миколай ти до нас завітай!!!

17- 18 грудня традиційно розпочався Новорічно-різдвяний марафон для дітей які потребують особливої уваги. Початком новорічного свята були проведені заходи для дітей з сімей які опинилися в складних життєвих обставинах у готельно-розважальному комплексі «Асторія» та для дітей учасників АТО у ресторані «Сакура».

Детальніше...

 

До Дня Святого Миколая

Усі дітлахи очікують дива. Дива, яке подарує їм Святий Миколай. Малеча вірить, що саме Чудотворець подарує їм в цей день іграшки та солодощі і, що найголовніше, як завжди, любов та турботу дорослих. Особливої уваги в цей день заслуговують ті, кого доля позбавила родинного тепла та турботи.

З нагоди свята 18 грудня 2015 року Народний депутат України Роман Мацола, голова райдержадміністрації Олександр Нагурний разом з головою районної ради Олегом Янчуком завітали в гості на свято в районний Будинок культури до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей „Щасливе дитинство„.

Детальніше...

 

Рішення про безвізовий режим стане першим відчутним результатом нашої співпраці з ЄС – Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко чекає від Європейської Комісії завтра, 18 грудня, оголошення принципового рішення щодо питання запровадження безвізового режиму між Україною та країнами «Шенгенської зони».
«Я для цього приїхав у Брюссель. Для того, щоб у ході відвертого діалогу ми зняли всі перешкоди для того, щоб завтра було оголошення важливого рішення про те, що Україна виконала критерії Плану дій з лібералізації візового режиму», – сказав Глава держави під час спільної прес-конференції з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Детальніше...

 

Святкування Різдва Христового у культурно-освітньому центрі польської національної меншини

Христос народився!
Славімо його!

Такі звичні нам слова ми чуємо  щороку у період Різдвяних свят, та не кожен із нас замислюється, яку глибоку суть вони несуть у собі. У цей час весь світ об’єднується, щоб спільно прославляти  знаменну подію – Народження Божого Сина, який народжується не лише в убогій Вифлеємській стайні, а й у серцях кожного з нас.
Ось тому 19 грудня учні та вчителі Культурно-освітнього центру польської національної меншини, що функціонує при Полонській ЗОШ  №7 І-ІІІ ступенів, запросили батьків, учнів та усіх бажаючих на святкування Різдва Христового. Завітали на свято і  заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Шамрай та настоятель Полонської римо-католицької парафії св. Анни о. Костянтин. 

Детальніше...