П'ятниця, 22 Листопада 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи Полонщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня рятівника. Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану захищати населення і територію держави від проявів природних лих та техногенних катастроф. Вмілими, професійними діями рятувальників оберігається найцінніше, що у нас є – життя. Тому безмежна вдячність людей – це найвища оцінка Вашої благородної праці. Позитивний імідж потужної системи цивільного захисту Полонщини створюють люди, котрі з впевненістю дивляться у майбутнє і своєю щоденною героїчною працею намагаються зробити безпечним функціонування нашого суспільства. Звитяга, мужність, готовність до самопожертви в ім’я збереження життя інших – ці якості притаманні працівникам, що служать у аварійно-рятувальних та пожежних формуваннях. Відзначення Вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей, які завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Ви – справжні герої. Спасибі за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби зі стихією. Переконаний, що й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Бажаю, щоб злагода та достаток завжди панували у Ваших оселях, а Ваша праця сторицею поверталася Вам здоров’ям, щастям і добром. Нехай вдячність за врятовані життя стане невичерпним джерелом сил для підвищення професійних досягнень, а Господь Бог оберігає Вас від усіх негараздів.

О. Вощатинський

заступник голови районної державної адміністрації

 

 

***

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ "ОБЕРЕЖНО, ПОЖЕЖІ В ЕКОСИСТЕМАХ!"

 

До Дня працівників лісу

У третю неділю вересня в Україні прийнято відзначати День працівника лісу. В переддень професійного свята лісників району привітали заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, перший заступник голови Полонського міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський та заступник голови районної ради Юрій Світак. Це свято приурочене тим людям, професія яких пов’язана з охороною лісу і його багатством, а також із заготівлею і переробкою деревини.« Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісників, а й громадськості, кожного жителя Полонщини , нашої рідної України. Велике спасибі Вам, шановні працівники лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку» - зазначив заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. Кращим працівникам лісового господарства керівники району та міста вручили Грамоти районної державної адміністрації, районної та міської рад.

13.09.2019.

 

 

Проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

13 вересня 2019 року проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського , на якому було розглянуто 3 питання, а саме:

- 1 питання про негайне вилучення дітей з сім’ї;

- 1 питання про влаштування вилучених дітей до державного закладу;

- 1 питання про позбавлення батьківських прав одного з батьків відносно вилучених дітей.

Засідання комісії відбулося за присутністю усіх членів комісії. Усі питання розглянуто та задоволено.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

13.09.2019

 

 

Президент: Разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території

Україна планує продовжувати процес розведення військ на Донбасі, зокрема населеного пункту Золоте, заявив Президент Володимир Зеленський після зустрічі звільнених громадян України. «Далі ми наближатимемося до звільнення всіх наших і продовжуватимемо у Мінському процесі розведення військ у два етапи: спочатку Золоте – Петрівське, а потім – розведення по всій території та припинення вогню повною мірою й припинення війни», – сказав Глава держави в Міжнародному аеропорту «Бориспіль». За словами Володимира Зеленського, після цього буде найскладніший етап – повернення територій. «Я думаю, разом з вами, разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території», – наголосив Президент. «Гадаю, що на другому етапі ми будемо серйозно працювати і повернемо, звільнимо всіх наших людей», – сказав Президент. Проте Глава держави наголосив, що поки неможливо говорити про терміни звільнення затриманих кримських татар.

 

Привітали газовиків району з професійним святом

6 вересня в приміщенні Полонської дільниці Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» відбулися урочисті збори працівників з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. Привітати працівників галузі прийшли заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський. Урочисте зібрання розпочав в.о. старшого майстра Полонської дільниці АТ «Хмельницькгаз» Дмитро Лазар, який привітав свій колектив з професійним святом та розповів про перспективи роботи їхнього підприємства. Керівництво району та міста привітали колектив газовиків Полонщини від себе особисто та від усієї громади району, подякували спеціалістам за плідну працю, за ефективне обслуговування клієнтів, за високий рівень відповідальності, професіоналізм кожного працівника. Кращих працівників відзначили спільними грамотами райдержадміністрації, районної ради та Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та цінними подарунками.


06.09.2019

 

 

Служба Безпеки України інформує

Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області проведено спеціальне тренування в оточені однієї з військових частин МО України, що дислокується у Старокостянтинівському районі. У заході, окрім оперативників СБУ, взяли участь співробітники ГУ Нацполіції в Хмельницькій області. Головне завдання тренувань – перевірка готовності до протидії диверсійним та терористичним загрозам суб’єктів боротьби з тероризмом, а також відпрацювання їхньої професійної взаємодії. Відповідно до задуму та з метою з'ясування реального стану захищеності стратегічного об'єкта була здійснена спроба проникнення та несанкціонованого перебування сторонніх осіб у трьохкілометровій забороненій зоні в/ч. Добовий наряд в/ч зреагував належним чином на можливу небезпеку та діяв згідно з інструкціями. За результатами здійснення заходів КГ Антитерористичного центру дала оцінку стану захищеності та безпеки об’єкта і відзначила злагодженість дій всіх учасників тренувань. На Хмельниччині встановлено «СИНІЙ», що означає потенційний, рівень терористичної загрози. Тож подібні тренування, ініційовані СБУ, систематично проводяться на різних об’єктах інфраструктури нашого краю, щоб налагодити досконалу схему реагування на надзвичайні події та уникнути можливих негативних наслідків. Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби, виявлені зброю чи вибухові пристрої, а також про факти прибуття та перебування у регіоні підозрілих осіб. Для цього в Управлінні СБУ у Хмельницькій області постійно діють телефони гарячої лінії: (0382) 65-72-73 , 65-12-57.


Прес-службу Управління СБУ у Хмельницькій області