П'ятниця, 19 Січня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Новорічна ялинка

Невдовзі новорічні свята. Різдво. Природно, усі турбуються, аби вони пройшли весело та урочисто. Невід’ємним атрибутом наших свят є ялинка. Але напередодні цих радісних свят окремі громадяни бездумно вирубують молоді ялинки та смереки. І, здебільшого, роблять це з метою наживи. Прикро, але вони, на жаль, забувають, що довкілля, як і ми самі, створено Господом, а тому до нього треба відноситися як і до творіння Господнього.

Заздалегідь  попереджуємо тих, хто хоче поживитися й незаконно зрубати деревце. Для легального продажу ялинок приватний підприємець повинен мати відповідний пакет документів та дозвіл на торгівлю. Нагадаємо для покупців, що ялинка, яка продається, повинна мати пластикову бірку зі штрих-кодом та спеціальним засобом кріплення бирки до стовбура. Саме це є свідченням того, що вона зрубана і, що саме головне, продана без порушення природоохоронного законодавства. Штраф за незаконну вирубку ялин напередодні Нового року та Різдва становитиме від 399 до 1852 гривень.

Детальніше...

 

Благодійна допомога

22 грудня 2017 року представники «Інституту солідарності громад» Романа Мацоли передали Кустовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів благодійну допомогу – п’ять комп’ютерів для облаштування кабінету інформатики. Після офіційної частини вручення оргтехніки учні та вчителі школи подякували за надану допомогу.


Відділ освіти, культури, молодіта

спорту райдержадміністрації

22.12.2017

 

Проведено робочу нараду

21 грудня 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого, за участю голови районної ради Олега Янчука, депутата обласної ради, секретаря комісії з питань бюджету та фінансів Олександра Дехтярука, т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, начальника управління фінансів районної державної адміністрації Станіслави Сенько, заступника начальника- начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Тетяни Галатюк  проведено робочу нараду по питанню формування районного бюджету на 2018 рік. В ході наради обговорено питання покриття дефіциту районного бюджету, потреби в коштах на бюджетні установи, розмір базової дотації, обсяг освітньої та медичної субвенції та суму міжбюджетних трансфертів.

21.12.2017

 

Хмельницька область єдина в Україні, де створено нове підприємство «Служба місцевих автодоріг»

Така інформація була озвучена на нараді під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка, в рамках реалізації плану заходів щодо якісної передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення на баланс обласних державних адміністрацій.Основна мета діяльності новоствореного підприємства – здійснення функцій замовника та технічного нагляду з будівництва, реконструкції, ремонтів і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.В ході наради, начальник управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької облдержадміністрації  Олексій Дьома  висловив пропозицію щодо перепризначення коштів субвенцій з дорожнього фонду з видатків розвитку на видатки споживання до кінця 2017 року, аби на рівні області мати можливість вчасно використовувати гроші на обслуговування доріг в зимовий період.  У зв’язку з чим, заступник міністра Юрій Лавренюк дав доручення керівництву Укравтодору (головному розпоряднику коштів) до завершення року вирішити озвучене питання.«Ми єдині в Україні створили профільну службу. Наразі створена та вже працює комісія з передачі доріг місцевого значення з балансу Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області на баланс управління регіонального розвитку та будівництва адміністрації,» – наголошує голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук.Довідково. Нарада відбувалась за участю представників відповідальних структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, від Хмельницької облдержадміністрації взяли участь начальник управління регіонального розвитку та будівництва Олексій Дьома, директор дочірнього підприємства «Хмельницький облавтодор» Анатолій Дячук та директор державного підприємства «Служба автомобільних доріг» Сергій Матус.Під час наради  представники областей доповіли про перебіг приймання-передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення в областях на баланс державних адміністрацій.


За матеріалами сайту

Хмельницької ОДА

21.12.2017

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

20 грудня 2017року року під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації  Тетяни Шамрай було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому  було розглянуто 5 питань.  
- 1 питання щодо затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
- 2 питання - щодо надання дозволу на вчинення правочину;
- 1 питання - щодо влаштування до центру реабілітації;
- заслухано звіти 5 опікунів щодо утримання та виховання 7 неповнолітніх в їх сім’ях  та виконання покладених на них обов’язків;

Служба у справах дітей
райдержадміністрації
20.12.2017

 

Рівні права-рівні можливості

20 грудня 2017 року  Полонським районним  центром  зайнятості спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено семінар  з безробітними на тему: «Гендерна рівність в умовах сьогодення». У заході взяло участь 11 осіб.
Мета заходу: роз’яснення чинного законодавства з гендерних питань та законодавства, що регулює правове становище жінок в Україні, формування гендерної культури населення.

Управлінням соціального захисту

населення райдержадміністраці
20.12.2017

 

На Полонщині відсвяткували День Святого Миколая

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. День Святого Миколая в Полонському  районі пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини. 19 грудня в Полонському міському  Будинку культури відбулося районне свято, найшанованішими гостями якого були діти-сироти, діти, які перебувають під опікою , діти з багатодітних сімей, а також діти, батьки яких виконують свій громадянський обов’язок  в зоні проведення антитерористичної операції. З одним із найочікуваніших свят дітей привітали голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна. Усім дітям було вручено солодощі та цікаві подарунки. Під час свята діти із задоволенням розважалися, вони співали пісні, брали участь у конкурсах та читали вірші. «День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у щасливе майбутнє українських дітей, – відзначив голова районної державної адміністрації  Віктор Солодкий. – Адже саме у цей день, на Миколая, здійснюються дитячі мрії».


19.12.2017