Вівторок, 17 Липня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

В.Лозовий: Ми не маємо права собі дозволити не прийняти перспективний план

Сьогодні,14 червня, депутати Хмельницької обласної ради проголосували за зміни до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. За таке рішення проголосували 53 депутати. У засіданні взяли участь 70 депутатів. Загалом розглянуто 73 питання та прийнято 59 рішень з різних сфер життєдіяльності області.Під час обговорення питання щодо прийняття перспективного плану області, голова обласної ради Михайло Загородний зазначив, що перспективний план – це документ, який Хмельницька обласна рада прийняла ще у 2015 році, згодом вносили зміни, у зв’язку з добровільним об’єднанням.«Ми давали можливість громадам перейти на прямі міжбюджетні відносини і дали їм можливість працювати на розвиток. Зараз є чимало малих самоврядувань, які виявили бажання до приєднатися до вже існуючих громад. Тому нам потрібно внести коригування і закрити білі плями на карті області. Адже Кабінет Міністрів не буде розглядати документи громад, де немає цілісного бачення області. Натомість громади і зараз мають право створюватися добровільно, а ми за потреби внесемо зміни. Але зараз треба прийняти перспективний план в цілому», – наголосив присутнім голова облради.Свою позицію висловив і голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий: «Хмельниччина є в лідерах по реалізації реформи децентралізації, тому ми не маємо права собі дозволити не прийняти перспективний план. Давайте не будемо розглядати питання в політичній площині, а подивимося на це з точки зору перспективи розвитку області».У пленарному засіданні дев’ятнадцятої сесії взяли участь народні депутати України Сергій Мельник та Андрій Шинькович, голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, керівники територіальних управлінь центральних органів влади.

Довідково:

На Хмельниччині створена 41 об’єднана територіальна громада. Схвалений перспективний план покриває 100 відсотків території області.

 

Жнива без пожеж

З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загоряння лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Особливу небезпеку створюють спекотна погода, сухі хліба, людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, усім необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, може призвести до виникнення алергічних захворювань у людей, а також завдати значної шкоди навколишньому середовищу.

Детальніше...

 

Охорона праці при проведенні зернозбиральних робіт

Літо стрімко набирає обертів. Скоро розпочнуться жнивні роботи. Під час проведення робіт зі збирання врожаю в агропромисловому комплексі значно зростають обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, пов’язаних з жнивною кампанією, зокрема, зростає кількість осіб, що беруть участь у виробництві, в т.ч. за рахунок тимчасово залучених, збільшується кількість задіяної техніки. До найвідповідальнішого періоду сільськогосподарського року залишилося зовсім мало. І щоб жнивна компанії пройшла без нещасних випадків на виробництві варто ще раз нагадати про правила техніки безпеки та охорону праці.

Детальніше...

 

Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній. Проект двосторонього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки про участь у пілотних проектах для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

Детальніше...

 

В. Лозовий: Хмельниччина відкрита для інвестиційної діяльності

Сьодні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний зустрілися з представниками компанії «MTE YAPI TICARET ANONIM  SIRKETI», Республіка Туреччина. Представники турецької компанії завітали на Хмельниччину та виявили бажання зустрітися з керівництвом області, аби розповісти про багатопрофільну діяльність компанії.Голова адміністрації висловив слова вітання іноземним гостям та виявив бажання, аби ті розповіли більш детально про досвід роботи компанії та свої пропозиції. Так, Генеральний директор компанії «MTE YAPI TICARET ANONIM SIRKETI» Хусеін Юзбашіоглу розповів, що компанія працює в галузі будівництва з 2002 року. Виконує роботи в таких країнах як, Туреччина, Німеччина, ОАЄ, Ірак  та Республіці Казахстан. Також Хусеін Юзбашіоглу додав, що компанія займається не тільки будівництвом доріг (тунелей, надземних сполучень), а й фабрик, заводів, лікарень, аеропортів, стадіонів, благоустрієм історичної спадщити та багато іншого. Відтак, іноземні гості запевнили, що мають намір працювати на ринку України в інфраструктурних проектах, а зокрема в будівництві, ремонті та обслуговуванні доріг та запевнили, що для цього є достатній науково-технічний,  фінансовий  та юридичний потенціал.“Ми будемо раді приєднатися до міжнародних торгів та сподіваємося, що Хмельниччина надасть нам гарні проекти для роботи”, – відмітив Генеральний директор компанії.В свою чергу, Вадим Лозовий зазначив, що Урядом України, за підтримки Президента України Петра Порошенка, започаткована програма відновлення доріг України. Тому дане питання для нас вкрай актуальне. Вадим Миколайович відмітив, що сьогодні  Хмельниччина відкрита для інвестиційної діяльності. Відтак, є іноземні компанії, які вже виконують ремонтні роботи по будівництву доріг в області, але, за словами голови адміністрації, створення здорової конкуренції є пріоритетом для області.Також очільник області відмітив, що метою таких зустрічей є налагодження  та продовження тісної співпраці з різними країнами.“Для нас є важливе не тільки терміни виконання робіт, а й якість робіт. Тому ми маємо бути впевненні у діловому партнері”, – додав Вадим Лозовий.На завершення зустрічі, сторони висловили сподівання на  співпрацю задля розвитку інфраструктури не тільки Хмельниччини, а й України в цілому.

 

Прес-реліз Орієнтуємо учнівську молодь на свідомий вибір професій

Хмельницькою обласною службою зайнятості здійснюється системна робота з орієнтації молоді на свідомий вибір професій, актуальних на ринку праці, підвищення мотивації до праці та престижу робітничих професій. Велика увага приділяється роботі з шкільною молоддю, яка проводиться на підставі затверджених та погоджених з управліннями (відділами) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів) планів спільних дій щодо проведення профорієнтаційної роботи. Всього протягом січня-травня 2018 року Полонським районним центром зайнятості проведено понад 16 різноманітних профорієнтаційних заходів, в них взяли участь близько 770 осіб, що навчаються у навчальних закладах різних типів.

Детальніше...

 

***

Графік проведення робочих нарад з представниками бізнесу, щодо роз’яснення необхідності підвищення рівня заробітної плати та детінізації трудових відносин