Неділя, 16 Лютого 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Володимир Зеленський: Я справді хочу великого звільнення у форматі «всіх на всіх»

Одним з пріоритетних питань на переговорах лідерів «Нормандської четвірки» у Парижі, які підніматиме українська сторона, буде повернення в Україну всіх полонених, заявив Президент Володимир Зеленський. «Моряків, політичних полонених ми повернули, але не всіх. Для мене це важливе гуманітарне, дуже особисте питання. Я справді хочу великого звільнення, яке має назву «обмін всіх на всіх». Мене цікавлять всі наші, щоб вони були вдома», – сказав Володимир Зеленський під час зустрічі зі ЗМІ за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Левеном у Києві. Іще одна тема обговорення – безпекова ситуація на Донбасі. За словами Глави держави, на перемовинах можна буде досягти порозуміння щодо виведення всіх незаконних збройних формувань, якщо всі сторони зацікавлені у завершенні бойових дій. «Якщо всі сторони захочуть припинення війни, як цього хочемо ми, то ми можемо досягти серйозних результатів щодо повного виведення всіх військ, незаконних озброєнь. Це важливе питання. Я хотів би розуміти рамки термінів», – наголосив Володимир Зеленський.

Детальніше...

 

Експрес-інформація «Про стан з виникненням пожеж та загибеллю людей на них»

З початку року на Хмельниччині виникло 1227 пожеж, на яких загинуло 37 людей, з яких 1 дитина.Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникла в житловому секторі. Основними причинами загорянь є: необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, порушення правил облаштування та експлуатації печей, пустощі дітей з вогнем. 23 листопада о 01:49 виникла пожежа у житловому будинку в с. Пилипи Хребтіївські Новоушицького району. Під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіло 75-річного господаря без ознак життя. Причина пожежі, котра, на жаль, стала смертельною, було коротке замикання електромережі. Ще одна пожежа, що забрала життя людини, виникла 27 листопада о 16:18 в смт Стара Синява. Особиста необережність під час куріння загнала власника будинку у вогняну пастку, що стала для 80-річного чоловіка смертельною. Хоча з впевненістю можна зазначити, що трагедії могло не статися, якби не безвідповідальне ставлення пенсіонера до власної безпеки.Лише за листопад на території Хмельницької області виникло 87 пожеж, на яких загинуло 5 людей.

Детальніше...

 

Тимчасова зайнятість – альтернатива безробіттю

Як отримати додатковий заробіток під час пошуку постійного місця роботи? У цьому вам допоможе Хмельницька обласна служба зайнятості. Для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних, місцева влада та роботодавці за сприяння служби зайнятості організовують громадські та інші роботи тимчасового характеру. «Для організації таких видів робіт, з безробітними укладаються трудові договора на строк, що сумарно не може перевищувати 180 календарних днів», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Детальніше...

 

З Міжнародним днем інвалідів привітали мешканців Полонського будинку - інтернату для громадян похилого віку та інвалідів

Щороку, 3 грудня у Міжнародний день інвалідів уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство. Відзначення Міжнародного дня інвалідів – це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, старшим друзям за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління. Сьогодні, 3 грудня 2019 року, з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Міжнародного Дня інваліда в Полонському Будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів відбувся урочистий захід. Привітати підопічних Будинку - інтернату завітали голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай та заступник голови районної Ради організації ветеранів України Ганна Цимбалюк. Спільно з керівником закладу Світланою Гулак, посадовці привітали присутніх з днем людей поважного віку, поцікавилися їхніми проблемами, умовами проживання, харчування, забезпечення медикаментами. Від щирого серця побажали всім ветеранам та інвалідам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру, злагоди та Божої благодаті. Представники влади пообіцяли, що і надалі будуть сприяти створенню належних умов для проживання в інтернаті, щоб підопічні закладу почували себе затишно, як господарі у своєму рідному домі.

Ну а чудовий настрій забезпечили присутнім юні артисти Полонського будинку творчості школярів, які виконали ряд чудових номерів. Після завершення заходу всі мешканці будинку-інтернату отримали подарунки та солодощі від гостей.

03.12.2019

 

 

***

03 грудня 2019 року проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, на якому було розглянуто 1 питання, а саме:

- про розв’язання спору між батьками щодо визначення місця проживання дитини.

Засідання комісії відбулося за присутністю усіх членів комісії та запрошених. Питання розглянуто та задоволено.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

 

Спрощено реєстрацію сімейних фермерських господарств

Спрощено реєстрацію сімейних фермерських господарств. Про це повідомило Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.Громадянам, які виявили бажання стати легальними виробниками сільськогосподарської продукції, забезпечено можливість відкриття родинного бізнесу шляхом створення фізичною особою-підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства і відображення про це відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр).

Детальніше...

 

Засідання спостережної комісії

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела засідання спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації. На розгляд спостережної комісії вносились питання:

- про роботу Полонської міської ради об’єднанної територіальної громади щодо соціальної адаптації та побутового влаштування осіб, звільнених від відбування покарання по Новоселицькому, Великоберезнянському, Роговичівському старостинських округах;

- про організацію виховної та профілактичної роботи з молоддю на території Полонської міської ради ОТГ;

В ході обговорення цих питань комісія вирішила рекомендувати виконавчому комітеті Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади розробити комплекс заходів з особами умовно – достроково звільненими від відбування покарання за місцем їх проживання, щодо роз’яснення законних прав та громадських обов’язків, а також постійно проводити консультації щодо соціальної адаптації цих осіб, активізувати роботу щодо недопущення вчинення повторних злочинів серед молоді, які перебувають на обліку у Державній установі «Центр пробації», сприяти залученню молоді до вирішення питань соціально – економічного, політичного та культурного життя району через утворення молодіжних координаційних рад та громадських організацій, посилити контроль за проведенням позашкільної роботи з учнівською молоддю для подальшого уникнення та зниження рівня злочинності серед молоді.