Понеділок, 23 Вересня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Професійне навчання безробітних: представників яких професій вимагає сьогодні ринок праці?

З метою задоволення потреб ринку праці, протягом січня-червня 2019 року Хмельницькою обласною службою зайнятості на замовлення 817 роботодавців здійснювалося навчання понад 3 тис. безробітних за 199 професіями та напрямами.

Найбільш затребуваними робітничими професіями на сьогодні є:

1) водій тролейбуса,

2) електрогазозварник,

3) електромонтер з ремонту електроустаткування,

4) манікюрник,

5) оператор котельні,

6) охоронник,

7) швачка,

8) кухар,

9) продавець продовольчих товарів,

10) тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та інші

«Головною метою професійної підготовки зареєстрованих безробітних є максимально швидка підготовка фахівців з високим чи достатнім рівнем професійної кваліфікації, зорієнтованих на конкретні робочі місця», - повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних обласною службою зайнятості максимально використовується база центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ДСЗ). Протягом січня-червня 2019 року, на базі Рівненського, Львівського, Івано-Франківського та Одеського центрів професійно-технічної освіти ДСЗ навчались 2047 осіб, які перебувають на обліку у центрах зайнятості Хмельниччини (66,1% від загальної чисельності безробітних, які проходили навчання).

Як результат, рівень працевлаштування після закінчення навчання становить майже 100%.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

 

 

На Хмельниччині завершено виплату пенсій липня та профінансовано субсидії за червень 2019 року

25 липня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в області завершено виплату пенсій за поточний місяць в сумі 1,0 млрд. грн., в тому числі 110,8 млн. грн. - пенсіонерам силових структур. Одночасно завершено фінансування субсидій за червень 2019 року в сумі 7,2 млн. грн.

В даний час проводиться робота щодо акумуляції коштів для виплати пенсій серпня 2019 року.


Відділ організаційно-інформаційної роботи

ГУ Пенсійного фонду України в Хмельницькій області

29.07.2019р.

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 29 липня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай  відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім»ям та окремим громадянам.

На засіданні комісії розглянуто 8 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 90 справ одержувачів субсидії, з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Каленичі, с. Онацьківці, с. Білецьке, с. Кустівці та інших населених пунктів району.

По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.


Заступник начальника управління

соціального захисту населення О. Лобай

 

 

В районі триває жнивна кампанія

На Полонщині активно триває сезон жнив. Зараз техніка у полях збирає ранні зернові: озиму, яру пшеницю, озимий та ярий ячмінь, горох та озимий ріпак. Попри несприятливі погодні умови аграрії сподіваються все ж таки вчасно зібрати урожай. Жнива у районі розпочалися зі збору озимого ріпаку. За оперативними данними станом на 29.07.2019 рік, збір цієї культури майже завершено (95% до посіяного) скошено та обмолочено - 2581га, намолочено 7916 тон, при середній урожайності 31 ц/га.Найвища урожайність СТОВ а/ф «Маяк» та ФГ «Агромакс М» - 39,0 ц/га; СВК «Лабунський» та ФГ «Світанок» по 35 ц/га; ТОВ «Лотівка Еліт» - 33 ц/га; ФГ «Колос», ТОВ «Укрінтер інвест Агро» та ФГ «Ліона» по 32 ц/га та інші.

Детальніше...

 

Спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття небезпечно!

На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок. Це призводить до знищення біорізноманіття, тваринного світу, виникає загроза виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах,лісах,а іноді й травмування або загибелі людей. Сільгосппідприємства, незважаючи на заборони, щороку із завидною постійністю спалюють на полях стерню або солому після збирання врожаю. І мало хто замислюється про те, що безконтрольне випалювання стерні може призвести до пожежі на сусідніх полях або в лісосмугах, вогонь може перекинутися на розташовані поруч житлові і господарські будівлі, сади.

Детальніше...

 

До уваги жителів Полонського району!

У зв’язку з аварійною ситуацією, яка виникла на ГРС Гриців, раптово було припинено газопостачання до таких сіл Полонського району, як с. Микулин, с. Троєщина, с. Новолабунь, с. Юровщина, с. Титьків. Після завершення ремонтних робіт представниками АТ «Шепетівкагаз» газопостачання буде відновлено поступово, пуск природного газу планується 29.07.2019 року о 9.00 год.


В.о. старшого майстра

Полонської дільниці В. Лазарь

26.07.2019р.

 

До уваги жителів смт. Понінка Полонського району!

У зв’язку з проведенням планових робіт по заміні розподільчого газопроводу низького тиску Ду 89мм на поліетиленовий буде призупинено газопостачання в смт. Понінка по вул. Корольова з 10.00 год. 29.07.2019 року по 15.00 год. 12.08.2019 року.

Прохання до абонентів перекрити крани перед газовими приладами, так як відновлюватися газопостачання, після завершення робіт, буде поступово та без попередження.

Відновлення дорожнього покриття гарантуємо.


В.о. старшого майстра

Полонської дільниці В. Лазарь

26.07.2019р.