Четвер, 23 Січня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До Дня Гідності та Свободи

 

Сьогодні вся Україна згадує події, які змінили хід історії. Шість років тому, на Майдані розпочався масовий мирний протест щодо підтримки підписання угоди з Євросоюзом. Втім, невдовзі він переріс у криваві події. Тепер ця важлива дата вважається початком Революції Гідності. Революція Гідності стала доленосною подією, коли українці продемонстрували свою згуртованість, патріотизм, величезне прагнення до свободи та кардинальних змін у суспільстві. 21 листопада в м. Полонне, біля Алеї Слави загиблим за волю та незалежність землякам на сході України відбувся захід, приурочений цьому дню. В заході взяли участь керівники району та міста, учасники Революції Гідності, герої- земляки, які брали участь в операції об’єднаних сил на сході України, рідні загиблих на Сході наших героїв-земляків, делегації працівників підприємств, установ, органів, учнівська молодь, громадськість. В рамках заходу відбулося відкриття додаткових встановлених пам’ятних знаків, загиблим при виконанні військового обов’язку землякам: Мирославу Сливці, Максиму Свінціцькому, Олегу Безейку. З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи на заході виступили керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, заступник голови районної ради Юрій Світак, заступник командира батальйону ім. генерала Кульчицького Олександр Рибчинський та мужня жінка, мама нашого героя-земляка, який загинув за волю та незалежність держави Максима Свінціцького, Людмила Свінціцька. Благочинний Полонського району Помісної Православної Церкви України о. Андрій провів поминальне богослужіння за загиблими за волю та незалежність України і освятив пам’ятні знаки. На завершення заходу присутні поклали квіти до пам’ятних знаків, тим самим вшановуючи пам'ять про наших Героїв. Під час заходу усі присутні схилили голови у хвилині мовчання, віддаючи шану тим громадянам, які ціною власного життя стали на захисті державних, демократичних цінностей, прав і свобод людини.


21.11.2019

 

 

Хмельниччина отримала ще 20 легкових автомобілів Renault DUSTER для сільських амбулаторій

Сьогодні, як і в усі часи, професія медика є однією з найблагородніших. Адже саме людям в білих халатах випали честь і обов’язок  – зберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний дар – життя. Така праця не можлива без самовідданості, милосердя та  високого патріотизму, прояви якого зараз дуже важливі для нашої молодої України. Нагадаємо, що за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, в області будується 30 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, з них 10 вже введено в експлуатацію. Для амбулаторій, що побудовані та будуються придбано та вже передано 27 легкових автомобілів. У серпні цього року для покращення доступності надання медичної допомоги та наближення лікарської допомоги сільським жителям для лікарів діючих амбулаторій проведена закупівля та передано 13 легкових автомобілів. І сьогодні відбулося урочисте вручення 20 легкових автомобілів Renault DUSTER dCi 110 4WD для сільських амбулаторій Хмельниччини, які повністю відповідають критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини. Загальна вартість автомобілів складає 10 млн. 770 тис. грн. у т.ч. 10 млн. грн. –  за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості та 770 тис. грн. за рахунок коштів місцевих бюджетів. Ключі від авто новим власникам вручили т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та заступник голови обласної ради Валерій Лесков.

Висловлюючи слова вітання, Володимир Кальніченко зазначив, що дані автомобілі  призначенні для діючих амбулаторій, які потребують дооснащення. “Маю надію, що таким чином нам вдасться ще більше поліпшити надання медичної послуги на селі, а також значно покращити справи в галузі медицини. В свою чергу, голови  ОТГ та всі ті, хто мають відношення до медичних послуг зобов’язані належним чином організувати цю роботу для населення”, – сказав Володимир Ілліч.

Детальніше...

 

Протидія корупції – пріоритетний напрямок діяльності прокуратури

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури постійно вживаються заходи спрямовані на протидію корупції на території Полонського району. Так, прокурорами відділу в суді доведено, що мешканець м. Полонне, намагаючись посприяти уникненню його сином кримінальної відповідальності за незаконний посів та вирощування 124 рослин коноплі, запропонував начальнику сектору кримінальної поліції Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області неправомірну вигоду в розмірі 200 доларів США. Вироком Полонського районного суду, який набрав законної сили місцевого жителя визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 369 КК України. Також, за участі прокурорів Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури у 2019 році Полонським районним судом винесено 6 постанов про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення. Зокрема, правоохоронними органами встановлено, що у поточному році шестеро осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, будучи суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», допустили порушення його вимог, яке виявилось в несвоєчасному, без поважних причин, поданні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Щодо зазначених осіб складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 172-6 КУпАП та скеровано на розгляд суду. За принципової позиції прокурора відділу судом вказаних осіб визнано винними у вчиненні правопорушення пов’язаного із корупцією – порушення вимог фінансового контролю та накладено адміністративні стягнення в межах санкції вказаної статті.

Начальник Полонського відділу     Р. Семенюк

місцевої прокуратури

 

 

Відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Коли любов не має меж

Коли душа не знає втоми

Коли землею ти живеш –

Праця твоя стає святою!

Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. 15 листопада 2019 року в міському Будинку культури відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства, колишніх начальників управлінь, ветеранів галузі. Адже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих. З вітальною промовою до учасників святкового дійства звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай. Вона висловила щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, які в надзвичайно складних економічних умовах шукають і знаходять можливість на належному рівні організувати виробництво, пенсіонерам, які надають посильну допомогу у вирощенні і збиранні врожаю, ремонтним і постачальницьким організаціям, банківським установам, всім тим, хто співпрацює з сільгоспвиробниками та побажала присутнім доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у їхніх родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави та піднесення добробуту всього українського народу. Щирі слова вітань з нагоди Дня працівників сільського господарства аграріям краю висловили голова районної ради Олег Янчук, заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віктор Яськов, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергій Комісарук та голова профспілки працівників агропромислового комплексу району Ганна Цимбалюк. За високі трудові досягнення, вагомий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди професійного свята кращих з кращих хліборобів краю та ветеранів галузі нагороджено грамотами, подяками, цінними подарунками та грошовими винагородами від обласної державної адміністрації, обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради та Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд, уроки людяності, мудрості та життєвого досвіду ветеранів аграрного сектору, які теж були присутні в залі . Солісти та художні колективи Будинку культури подарували присутнім чудовий тематичний концерт.


15.11.2019

 

 

У водосховище на річці Полква вселено 11 тис. екз. молоді риби

15 листопада 2019 року відбулось зариблення на водосховищі, яке розташоване на р. Полква в межах смт Теофіполь Теофіпольського району. Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувача водних біоресурсів відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойми. Так, до водосховища випущено 1 100 кг дворічок риби, середньою вагою близько 100 грамів/екз. Зокрема, 1 500 екз. (150 кг) амура білого, 1 500 екз. (150 кг) коропа, 3 000 екз. (300 кг) товстолоба строкатого та 5 000 екз. (500 кг) товстолоба білого. Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Хмельницького рибоохоронного патруля. «Велике значення для відновлення рибогосподарського потенціалу та підтримання сталих запасів риби у водоймах має штучне відтворення. Крім того, товстолобик та білий амур є природними біомеліораторами, які покращують якість води та запобігають її цвітінню у весняно-літній період», - повідомив в.о. начальника Управління Держрибагентства у Хмельницькій області Олег Атаманчук.

Довідкова інформація:

Нагадуємо, 10 листопада 2019 року закінчилися роботи із вселення водних біоресурсів у водойму-охолоджувач Хмельницької АЕС. До водойми випущено понад 5 тонн цьоголіток риби.

З повагою

прес-служба Хмельницького рибоохоронного патруля

 

 

Хмельницький рибоохоронний патруль нагадує про необхідність подання звітності за формою 1А - риба (річна)

Аквакультура (рибництво) - сільськогосподарська діяльність із штучного розведення, утримання та вирощування об'єктів аквакультури у повністю або частково контрольованих умовах для одержання сільськогосподарської продукції та її реалізації. Інформація відіграє дуже важливу роль в сільському господарстві для управління, прогнозування і подальшого розвитку галузей та забезпечує достовірною інформацією всіх користувачів.«Аквакультура є пріоритетним напрямом розвитку рибного господарства. Наявність повної та достовірної звітної інформації про результати річної роботи суб'єктів аквакультури має величезне значення для держави. Розуміння статистики виробництва аквакультури та основних тенденцій дає змогу приймати правильні рішення стосовно її розвитку.

Детальніше...

 

Хмельницькі аудитори попередили порушень у сфері закупівель на суму понад 243 млн грн протягом січня - жовтня 2019 року

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня-жовтня провели моніторинг 319 процедур закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю), загальною вартістю понад 1 млрд грн.За результатами таких заходів державного фінансового контролю публічних закупівель аудитори попередили порушення на загальну суму понад 243 млн грн.Зокрема, через виявлені порушення при здійсненні процедур публічних закупівель відмінено торги у 135 випадках на суму понад 215 млн грн та розірвано 31 вже укладених договорів на суму понад 28 млн грн.Загалом за результатами моніторингу закупівель як превентивного заходу замовниками усунуто порушень у сфері закупівель за висновками, наданими аудиторами, на суму понад 800 млн грн.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області