Вівторок, 31 Березня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

ЗА РОЗБІНИЙ НАПАД НА ОДИНОКУ ПЕНСІОПЕРКУ - 7 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в суді доведено вину жителя Шепетівського району, який ще у вересні минулого року здійснив напад на одиноку пенсіонерку, яка проживає в одному із сіл Полонського району, з метою заволодіння її майном. Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що молодик, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наніс потерпілій численні удари по різних частинах тіла на подвір’ї та в помешканні останньої, вимагаючи при цьому у неї грошові кошти. Не отримавши бажаної відповіді, зловмисник почав підпалювати одяг потерпілої та погрожувати позбавленням її життя у разі ненадання йому грошей. Піддаючись фізичному та психологічному тиску, потерпіла віддала нападнику сумку в якій знаходилися її гроші та документи.

Детальніше...

 

Президент України: Пам’ятаємо імена перших жертв з Криму, робимо все заради звільнення кожної нашої людини

Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання на звільнення всіх незаконно утримуваних українських громадян, зокрема кримських політв’язнів. Під час відкриття форуму Age of Crimea 2020 у Києві Глава держави нагадав, що Україні вже вдалося повернути багатьох наших громадян, серед яких – і кримські політв’язні Едем Бекіров, Олександр Кольченко, Володимир Балух та Олег Сенцов. Останній після звільнення подарував Президенту банку, яка була в нього у російській колонії. Тоді Володимир Зеленський та Олег Сенцов домовились заповнювати її бирками звільнених українців. «Нам вдалося повернути додому 111 громадян. Я оптиміст, але вважаю, що банка наполовину порожня. А тому щодня ми робимо все заради звільнення кожної нашої людини й віримо, що зовсім скоро ця банка буде повністю заповнена», – заявив Президент. Володимир Зеленський наголосив, що влада діє заради майбутнього, але не забуває й про наше минуле. «Пам’ятаємо імена перших жертв з Криму: Решата Аметова, Сергія Кокуріна та Станіслава Карачевського. Викрадених Тимура Шаймарданова та Ервіна Ібрагімова. Журналіста Миколу Семену, який, на щастя, вже в Києві. Правозахисника Сервера Мустафаєва, який, на жаль, все ще в полоні», – зазначив він.

 

Голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз проінспектував інфекційне відділення комунального некомерційного підприємства Полонської районної ради «Полонська центральна районна лікарня ім. Н.С.Говорун»

Сьогодні, 27 лютого 2020 року, голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз спільно з першим заступником голови районної державної адміністрації Тетяною Шамрай та головою районної ради Олегом Янчуком, ознайомились із роботою комунального некомерційного підприємства Полонської районної ради «Полонська центральна районна лікарня ім. Н.С.Говорун», зокрема, побували у інфекційному відділенні, де мали можливість ознайомитись з роботою зазначеного відділення та стан готовності закладу при підозрі на випадок захворювання на covid-19. Генеральний директор закладу Іван Савіцький зазначив, що в Україні епідеміологічна ситуація під контролем.

Але ми розуміємо, що зв’язані з європейськими країнами, і коронавірус може потрапити до нас. Тому зараз основне наше завдання бути готовими до виникнення будь-якої епідеміологічної ситуації. Відділення забезпечене необхідною кількістю халатів, масок, усіх захисних засобів і розхідних матеріалів, а також спеціальний одяг для медичних працівників. «Моральний дух персоналу і підготовка самого відділення на належному рівні», - додав Іван Леонідович. Медичний директор Інна Дерманська розповіла, що в закладі проводяться заняття з медичним персоналом щодо використання спецодягу, обробці рук, дій медичних працівників на випадок підозри на особливо небезпечні інфекції, тож медичні працівники впевнені та знають, як діяти у разі загострення епідеміологічної ситуації. Вироблено чіткий алгоритм дій для усього медичного персоналу, включаючи молодших медичних працівників, медсестер та лікарів.

27.02.2020

 

 

В службі зайнятості можна отримати ваучер на здобуття безкоштовної освіти

Ваучер – це документ, що дає право, за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, пройти перепідготовку, підвищення кваліфікації, за робітничими професіями, або спеціалізацію, підвищення кваліфікації для осіб з вищою освітою.

Детальніше...

 

Відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

26 лютого 2020 року під головуванням голови Хмельницької облдержадміністрації Дмитра Габінета відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому були розглянуті питання про готовність органів виконавчої влади і місцевого самоврядування до захисту населених пунктів, об’єктів та сільськогосподарських угідь від підтоплень та мінімізації завданих збитків. Також було розглянуто питання про стан травматизму невиробничого характеру в області та вжиття заходів з недопущення пожеж в природних екосистемах. Крім того, голова облдержадміністрації акцентував увагу членів комісій з питань ТЕБ та НС райдержадміністрацій на вжитті дієвих заходів по запобіганню розповсюдження коронавіруса. В Полонській райдержадміністрації, на проведенні засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС, у вигляді відео конференції, приймав участь голова Полонської райдержадміністрації Анатолій Мороз та посадові особи адміністрації, Полонської міської та Понінківської селищної рад ОТГ, підприємств і організацій району. По всім питанням порядку денному засідання обласної комісії прийнято відповідні рішення.


Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту населення та роботи з правоохоронними органами райдержадміністрції

 

 

Дмитро Габінет проінспектував готовність Хмельницької інфекційної лікарні до прийому хворих

Сьогодні голова облдержадміністрації Дмитро Габінет відвідав та проінспектував комунальне підприємство «Хмельницька інфекційна лікарня» Хмельницької міської ради, яке  визначене базовим для надання медичної допомоги на випадок поширення коронавірусу COVID-19 в регіоні.

Головний лікар інфекційної лікарні Оксана Піддубна, провівши Дмитра Анатолійовича в супроводі журналістів стінами лікарні, продемонструвала відпрацьований механізм роботи з пацієнтами, хворими на важкі вірусні інфекції та запевнила у готовності ввіреного їй закладу до прийняття пацієнтів, в разі їх виявлення.

«Головне, щоб в разі появи інфікованих на коронавірус COVID-19 правильно спрацювали медичні працівники на етапі виявлення і транспортування хворих, а вони до таких ситуацій готові. В області медперсонал всіх рівнів надання медичної допомоги провів відповідні теоретичні і практичні тренування», – сказала пані Оксана.

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 лютого 2020 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, на якому було розглянуто 13 питань, а саме:

Детальніше...