Понеділок, 26 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

У Полонному пройшов парад вишиванок

Сьогодні, 18 травня 2017 року в Полонному  відбувся парад вишиванок. У заході взяли участь більше півтисячі містян. Діти і дорослі у національному вбранні пройшлися колоною вулицею Лесі Українки  від пам’ятника Тарасу Шевченку до центральної площі міста. Учасники ходи несли велетенський Державний Прапор України довжиною понад 20 метрів.

 

В параді вишиванок взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна, представники підприємств, організацій та установ району, громадських організацій та політичних партій, учнівська молодь. .Учасники ходи виконували  Гімн України та скандували: «Героям Слава!».Учасники художньої самодіяльності в національних костюмах демонстрували глядачам флеш-моб "Україна вишивана". Така багаточисельна акція в Полонному  проходить вже  не вперше.

Детальніше...

 

***

Конярство Полонщини

 

Відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та з питань надзвичайних ситуацій

18 травня 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації, голови комісії Віктора Солодкого, за участю голови районної ради Олега Янчука, керівників підприємств, організацій та установ району, правоохоронних та контролюючих органів, голів об’єднаних територіальних громад та сільських голів, відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та з питань надзвичайних ситуацій. В ході засідання розглянуто наступні питання: про заходи щодо організації та початку купального сезону та запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у літній період 2017 року; про заходи щодо протидії пожежам лісів, торф’яників, сухої рослинності та сільгоспугідь у весняно-літній період 2017 року, підготовка до жнивної кампанії; про функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони; про санітарно-епідеміологічну ситуацію в Полонському районі та заходи щодо недопущення її ускладнення; про стан виконання заходів щодо попередження та недопущення загибелі та травмування людей від нещасних випадків виробничого та невиробничого характеру; про підготовку та удосконалення системи оповіщення про загрозу НС в населених пунктах району. З усіх питань порядку денного комісії, з врахуванням пропозицій та доповнень, прийняті відповідні рішення.

 

 

 

 

 

18.05.2017.

 

 

***

З метою недопущення злочинів корисливої спрямованості  Полонський районний військовий  комісаріат повідомляє телефони «гарячої лінії» для повідомлення вищого командування у випадку вимагання грошей та отримання хабара посадовими особами військового комісаріату:
- «Гаряча лінія» з питань запобігання та виявлення корупції у Збройних Силах України: (044)-454-73-07;
- Хмельницький обласний військовий комісаріат (0382) 72-05-13


Полонський районний військовий комісаріат

18.05.2017

 

Це історичний день для України та Євросоюзу – Президент взяв участь в церемонії підписання документу про запровадження безвізового режиму з ЄС

Президент України Петро Порошенко в рамках робочого візиту до Страсбургу взяв участь в урочистій церемонії підписання рішення ЄС про запровадження безвізового режиму для громадян України. Законодавчий акт Європейського Союзу, яким запроваджується безвізовий режим, підписаний Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ і національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою.
«Сьогодні абсолютно історичний день. Це абсолютно історичний день для України, для 45-мільйонної нації. Я абсолютно впевнений в тому, що це так само історичний день для Європейського Союзу. Україна повертається до європейської родини. Україна прощається в останнє з радянською і російською імперіями», - сказав Петро Порошенко на прес-конференції по завершені церемонії підписання документу.
Президент наголосив, що Україна сповнена рішучості продовжувати процес реформування країни і нагадав, що тільки задля візової лібералізації було втілено в життя 144 реформи.
«Я хочу подякувати пану Президенту Європейського Парламенту Антоніо Таяні, тому що під його видатним керівництвом Європейський парламент своєю більшість увімкнув зелене світло для України щодо європейського майбутнього», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

До 500- річчя Реформації

 

17 травня в читальній залі центральної бібліотеки Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади відбулась науково-практична конференція „Вплив ідей Реформації на розвиток сучасної освіти і педагогічної науки”, організована та проведена відділом освіти, культури, молоді та сорту райдержадміністрації за участю методистів Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Участь в конференції взяли керівники району та міста, вчителі історії навчальних закладів району.

Детальніше...

 

Хід проведення комплексу весняно-польових робіт

В Полонському районі закінчується комплекс весняно – польових робіт. Станом на 16.05.2017р. посіяно 28648 га ярих культур , що складає 95 % до запланованої площі посіву, в т.ч. 4715 га ранніх зернових (100% до запланованої площі посіву ранніх зернових культур). Сільськогосподарські товаровиробники району завершили посів ранніх зернових культур, так ярої пшениці посіяно 176 га або 100 % до запланованого, ярого ячменю посіяно 3834 га або 100 % до запланованого, овесу посіяно 504 га або 100 % до запланованого, гороху посіяно 201 га або 100% до запланованого. Завершили посів цукрового буряка 1085 га це найбільші площі ТОВ «Лотівка Еліт» - 824,4 га та ТОВ «Золота роса» 200 га, завершили посів ярого ріпаку 584 га, кукурудзи на силос 685 га, соняшнику 4240 га або 245% до запланованого. Закінчують посів кукурудзу на зерно 9286 га або 97 % до запланованого, сої 4140 га або 85%, гречки посів становить 375 га або 61% до запланованого.

Детальніше...