Вівторок, 21 Травня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулася колегія райдержадміністрації

Сьогодні, 28 березня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай відбулася колегія райдержадміністрації. Відповідно до порядку денного було розглянуто наступні питання: про стан готовності агроформувань району до проведення комплексу весняно – польових робіт у 2019 році доповіла головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації Валентина Левицька. Своєю чергою, начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації Наталя Корнелюк проінформувала присутніх про роботу Полонської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району з розгляду звернень громадян у 2018 році та першочергові заходи щодо ефективного забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення у 2019 році. З планом роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2019 року членів колегії та присутніх ознайомила керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська. Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

28.03.2019

 

 

Засідання спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації

27 березня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела засідання спостережної комісії Полонської районної державної адміністрації. На засіданні комісії розглянули питання:

- про затвердження Положення про спостережну комісію при Полонській районній державній адміністрації;

- про обрання заступника голови спостережної комісії;

- про затвердження плану роботи спостережної комісії на I півріччя 2019 року.

За результатами засідання, членами спостережної комісії погоджено Положення про спостережну комісію, затверджено план роботи на I півріччя 2019 року та прийнято відповідні рішення щодо організації громадського контролю за поведінкою  осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання  протягом невідбутої частини покарання та здійсненні заходів з їх соціальної адаптації.

27.03.2019

 

 

Прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо місцевого жителя за зберігання та збут великої кількості бойових припасів

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому здійснювалося слідчим відділенням Полонського відділення Шепетівського відділу поліції Головного управління національної поліції в області за фактом придбання, перевезення, зберігання та збуту бойових припасів без передбаченого законом дозволу. Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2018 року житель м.Полонне в сусідньому районі знайшов більше 200 споряджених корпусів ручних наступальних гранат «РГД-5» та понад 300 уніфікованих підривників (запалів) до ручних гранат типу «УЗРГМ-2», які він переніс для зберігання до свого домоволодіння в м.Полонне Хмельницької області. У подальшому він знайдені боєприпаси перевіз до поля розташованого між м. Полонне та с. Новоселиця Полонського району де вони були виявлені працівниками поліції. Окрім того, досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний тричі встиг збути 30 споряджених корпусів ручних наступальних гранат «РГД-5» та 30 уніфікованих підривників (запалів) ручних гранат типу «УЗРГМ-2.Тому, дії місцевого жителя кваліфіковано за ч.1 ст. 263 КК України, а саме незаконне придбання, носіння, зберігання та збут бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Начальник Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури

Р. Семенюк

 

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

27 березня 2019 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай на якому було розглянуто 4 питання, а саме:

- 1 питання щодо надання дозволу на укладення договору оренди земельних ділянок та майнового паю, що належать малолітній дитині;

-1питання про неналежне виховання дитини матір’ю;

- 1 питання щодо затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

- 1 питання про утримання та виховання неповнолітніх в сім’ях опікунів (піклувальників) та виконання покладених на них обов’язків;

Засідання комісії відбулося за присутністю всіх членів комісії. Усі питання розглянуто та задоволено.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

 

З 1 КВІТНЯ УРЯД ЗАПРОВАДЖУЄ ДОПОМОГУ БАГАТОДІТНИМ СІМ’ЯМ: 1700 ГРИВЕНЬ НА ТРЕТЮ І КОЖНУ НАСТУПНУ ДИТИНУ

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сімям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн. допомоги при народженні дитини.В Україні наразі налічується 160 тисяч багатодітних сімей, в яких є діти віком до 6 років. Уряд для підтримки народжуваності в країні планує до кінця року виплатити таким батькам понад 2,4 млрд. грн. фінансової підтримки.

Детальніше...

 

На Хмельниччині завершено виплату пенсій березня та профінансовано субсидії за лютий 2019 року

25 березня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в області завершено виплату пенсій за поточний місяць в сумі 1,1 млрд. грн., в тому числі 109,0 млн. грн. - військовослужбовцям силових структур. Одночасно завершено фінансування субсидій за лютий 2019 року в сумі 171,8 млн. грн.В даний час проводиться робота щодо акумуляції коштів для виплати пенсій квітня 2019 року.

Відділ з питань організаційно-інформаційної роботи