Понеділок, 21 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Урожай-2018: Аграрії Полонщини зібрали 203637 тонн зерна

Станом на 28 листопада Полонські аграрії намолотили 203637 тонн зерна з площі 24449 га  (99%) при врожайності 83 ц/га.

З них зібрано:

- ранніх зернових та зернобобових – 61,3 тис тонн з площі 11,8 тис га при врожайності 52 ц/га;

- кукурудза на зерно – 141554 тонн з площі 12153 га (98%) при врожайності 116 ц/га;

- гречки – 766 тонн з площі 431 га (100%) при врожайності 18 ц/га;

Крім того, технічних культур намолочено:

- соняшнику – 8,7 тис тонн з площі 3,4 тис га (100%) при врожайності 25 ц/га;

- сої – 18843 тонн з площі 6804 га (100%) при врожайності 28 ц/га;

- озимого ріпаку – 5,0 тис тонн з площі 1,6 тис га при врожайності 31 ц/га.

- цукрових буряків накопано 11,1 тис тонн з площі 289 га (100%) при врожайності 385 ц/га.

Поряд зі збиранням урожаю пройшла осіння посівна кампанія. Так, аграрії посіяли 5879 га озимих зернових культур в тому числі озимої пшениці 5564 га. Крім того, озимого ріпаку посіяно 2706 га.

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації.

 

 

Проведено робочу нараду

27 листопада 2018 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського за участю військового комісара Полонського районного військового комісаріату Анатолія Купчишина, керівників органів місцевого самоврядування району, підприємств, установ та організацій району, силових структур, підприємців, керівників агроформувань району, проведено робочу нараду в ході якої обговорено ситуацію, яка склалася на теперішній час та діяльність структур в умовах воєнного стану в Україні. Військовий комісар Полонського районного військового комісаріату Анатолій Купчишин особливо акцентував увагу присутніх на координації дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ району в умовах введення воєнного стану. Зокрема він наголосив, що необхідно якомога швидше провести роботу з уточнення списків військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги та приведення стану військового обліку до вимог нормативних документів. А також звернувся до присутніх з проханням зберігати спокій, виваженість та чітко виконувати свої обов’язки.


 

27.11.2018

 

 

***

До уваги жителів району!

 

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

 

Президент звернувся до Верховної Ради з пропозицією про запровадження воєнного стану в Україні

Рада національної безпеки і оборони України під головуванням Президента Петра Порошенка схвалила рішення запропонувати Президенту України запровадити воєнний стан строком на 60 діб. РНБО визначила за необхідне ввести в Україні особливий правовий режим для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз для незалежності та територіальної цілісності України.

«У нас була ретельна дискусія Воєнного кабінету. Воєнний кабінет звернувся до мене з пропозицією винести на засідання Ради національної безпеки і оборони одну пропозицію – це підготовка рішення про запровадження воєнного стану і звернення до Верховної ради України для того, щоб вона, завтра по можливості, і відповідні консультації з Головою ВРУ вже проведені, розглянула проект рішення на своєму позачерговому засіданні», – повідомив Президент.Глава держави зазначив: «Я хочу окремо наголосити, що ми маємо всі неспростовні докази відносно того, що ця агресія, цей напад на військові кораблі ВМС  України був не помилкою, не випадковістю, а цілеспрямованими діями. В тому числі, і щодо застосування зброї проти українських моряків.

Детальніше...

 

***

27 грудня 2017 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України (далі - НКРЕКП) прийнято постанову № 1437 від 27.12.2017 року “Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо впровадження на ринку природного газу та процедури розробки, подання і затвердження Плану розвитку газотранспортної системи на наступні 10 років” (далі - Постанова 1437), положеннями якої передбачався перехід ринку природного газу України на добове балансування з 01 серпня 2018 року. Проте, у зв'язку з незабезпеченням Оператором ГТС (АТ “Укртрансгаз”) функціонування інформаційної платформи до 01 серпня 2018 року, НКРЕКП Постановою № 788 від 27.07.2018 року “Про накладення штрафу на АТ “Укртрансгаз” за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного газу”, а також Постановою НКРЕКП № 1134 від 28.09.2018 року “Про внесеннязмін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 липня 2018 року № 788” перенесено початок переходу ринку природного газу на добове балансування на 01 грудня 2018 року. Таким чином, з 01 грудня 2018 року всі суб'єкти ринку природного газу України, у тому числі Оператор ГТС, Оператори ГРМ, постачальники, споживачі природного газу, починають працювати за правилами добового балансування, що визначаються відповідно до вимог чинного законодавства, яке передбачає здійснення споживачами відбору/споживання природного газу з газорозподільної системи Оператора ГРМ (ПАТ “Хмельницькгаз”) за умови включення їх до Реєстру споживачів будь-якого постачальника у періоді фактичного відбору/споживання природного газу (переліку споживачів, які на інформаційній платформі закріплені за певним постачальником у розрахунковому періоді), відсутності повідомлення/доручення про припинення постачання природного газу споживачу від постачальника Оператору ГРМ, а також за умови подачі номінації (планових обсягів споживання) постачальником Оператору ГТС на відповідний розрахунковий період у встановлений законодавством термін. Враховуючи вищевикладене, починаючи з 01 грудня 2018 року номінації повинні надаватися постачальниками природного газу для потреб споживачів (у тому числі бюджетні організації та виробники теплової енергії) на кожну добу, а не на місяць. Подання номінації постачальниками після початку періоду споживання положеннями чинних нормативно-правових документів не передбачено.

Детальніше...

 

На Полонщині вшанували пам’ять жертв з нагоди 85-х роковин Голодомору

24 листопада 2018 року з метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні в м. Полонному в рамках Всеукраїнської акції по вшануванню пам’яті жертв голодоморів проведено мітинг -реквієм із запалюванням свічок та покладанням вінків та квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій. Районний захід з відзначення пам'яті жертв голодоморів в Україні розпочався із Скорботної ходи до памятного знаку жертв голодоморів та політичних репресій . У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, керуючий справами ( секретар) виконкому Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади Олександр Коблай, представники трудових колективів, політичних партій та громадських організацій, представники релігійних конфесій району, ветерани, школярі, молодь. У своєму виступі заступник голови адміністрації Олександр Вощатинський зазначив, що у своїй багатовіковій історії Україна пережила чимало драм і трагедій. Однією з найбільших був Голодомор 1932-1933 років.

Голодомор – жахлива сторінка в історії Українського народу, катастрофа планетарного масштабу. Цей скорботний день має об’єднувати Український народ – владу, громадсько-політичні сили, всіх громадян – навколо вшанування пам’яті загиблих від голоду. Ми відчуваємо гордість за наш народ, який, незважаючи на всі лихоліття доби тоталітаризму, зумів вистояти, зберегти ідентичність, здобути державну незалежність та впевнено торує власний шлях у майбутнє. Відзначаючи День пам'яті жертв голодоморів, ми не лише скорбимо за загиблими, а й постаємо нацією цивілізованою і гуманною. Український народ пережив це страхіття. Пережив і вижив, здобув державну незалежність і впевнено утверджує себе у світовій спільноті.

Представники релігійних конфесій району закликали всіх присутніх на меморіальному заході спільною молитвою вшанувати пам'ять невинно убієнних у ті жахливі роки. Учасники заходу засвітили свічки пам’яті жертвам голодомору, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали вінки і квіти до пам’ятного знаку. Цього дня в населених пунктах району було приспущено державні прапори, обмежено проведення розважальних заходів, покладено траурні вінки та композиції із житніх та пшеничних колосків до пам’ятних знаків, вшановано пам’ять загиблих хвилиною мовчання, запалено свічки та проведено панахиди за померлими від голоду. В бібліотеках району оформлено тематичні виставки «Голодний рік — голодний вік». В школах району цього тижня пройшли години пам'яті , уроки історичної правди , де юне покоління торкнулося трагічних сторінок нашої історії.


24.11.2018