Середа, 24 Травня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Звернення Президента щодо рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму для громадян України

Дорогі співвітчизники!
Європейський парламент проголосував за надання громадянам України права безвізових подорожей до країн Євроcоюзу. Потужну підтримку у цьому питанні нам надала переважна більшість політичних сил, окрім маргінальних проросійських, пропутінських партій. П’ятсот двадцять один депутат твердо висловив свою цілковиту підтримку України.
«Безвіз» матиме чимале практичне значення для багатьох громадян. Майже три мільйони українців вже отримали чи зараз одержують біометричні паспорти, необхідні для безвізових поїздок. Лише за 2016 рік українці понад 15 мільйонів разів перетнули державний кордон з країнами Європейського Союзу.
Звичайно ж, і Уряд, і вся влада мають наполегливо працювати над тим, щоби кількість співгромадян, які фінансово можуть собі дозволити мандрівки до Європи, рік від року зростала.
Але рішення Європарламенту – це значно ширше, ніж вільні подорожі і свобода пересування. Це – ще більші гордість за українське  громадянство та привабливість українського паспорту. Це – символ приналежності України до спільного європейського цивілізаційного простору. Це яскравий маркер того, що Україна – частина об’єднаної Європи, від Лісабона до Харкова, і ми поділяємо спільні цінності. Це свідчення стратегічної правильності нашого європейського вибору, успішності та безповоротності нашого курсу на інтеграцію до Європи.

Детальніше...

 

Робоча поїздка голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в сільськогосподарський виробничий кооператив «Лабунський»

altВчора, 04 квітня 2017 року, голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий спільно з заступником голови районної державної адміністрації Олександром Вощатинським та начальником відділу агропромислового розвитку Сергієм Комісаруком з метою ознайомлення з виробничими процесами господарства та ходом проведення комплексу весняно – польових робіт здійснили робочу поїздку в агроформування СВК «Лабунський». В ході візиту керівники району разом з головою правління СВК «Лабунський», депутатом Хмельницької обласної ради Миколою Олицьким побували на полях господарства, де мали можливість ознайомитись з ходом проведення посівної кампанії. Керівник господарства Микола Олицький зазначив, що в господарстві застосовуються сучасні широкозахватні і комбіновані агрегати, що дає змогу проводити виконання весняно-польових робіт в оптимальні строки з меншими витратами матеріально-технічних ресурсів. Наразі, господарством вже посіяно 550 га. ярого ячменю, що становить 122% від запланованої площі посіву, 90 га. гороху, що становить 113% від altзапланованої площі посіву, 5 га. овесу, що становить 10% від запланованої площі посіву. Дане господарство єдине в районі, яке вносить в грунт органічні добрива. Також Микола Олицький ознайомив посадовців з процесом будівництва сучасного зерноочисного комплексу господарства. Своєю чергою голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий подякував керівнику господарства за злагоджену та плідну роботу та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

alt

alt

alt

Відділ агропромислового розвитку

райдержадміністрації.

 

Запрошуємо до участі в конкурсі “Вікі любить пам’ятки”

altWiki Loves Monuments («Вікі любить пам'ятки») — фотоконкурс пам'яток культурної спадщини, що проводиться в близько 40 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам'яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі. Зазвичай конкурс триває з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 04 квітня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 14 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 14 справ одержувачів субсидії, 50 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту
населення райдержадміністрації.
04.04.2017.

 

Рішення щодо абонплати на газ має бути призупинено - Президент

«Без діалогу з людьми такі рішення не приймаються», - прокоментував рішення про запровадження абонплати на газ Президент Петро Порошенко.
«Дія зазначеної постанови має бути призупинена! Звертаюся до Уряду та НКРЕКП знайти узгоджене рішення, яке б передбачало непідвищення тарифів та розповсюдження субсидій на всі види платежів для всіх, хто цього потребує», - зазначив Глава держави.

За матеріалами прес-служби
Президента України
04.04.2017

 

Пропозиції щодо зміни періодів максимального навантаження енергосистеми України

В Об’єднаній енергетичній системі (ОЕС) України зберігається негативна тенденція щодо значної нерівномірності добового графіка споживання електричної енергії особливо в осінньо-зимовий період. Конфігурація добового графіка електроспоживання в цілому по Україні характеризується піком навантаження в години вечірнього максимуму ОЕС України, провалом навантаження в години нічної зони доби та майже рівномірним споживанням електричної енергії протягом годин ранкового максимуму та напівпікової зони.
При цьому нерівномірність добового графіка навантаження ОЕС України становить від 4500 МВТ у літній період до 6500 МВт у зимовий.

Детальніше...

 

Голова облдержадміністрації представив нового очільника Полонського району

Сьогодні, 03 квітня 2017 року, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук побував із робочою поїздкою на Полонщині, де представив активу району новопризначеного голову районної державної адміністрації Віктора Солодкого. Нагадаємо, що відповідне  розпорядження № 73/2017-рп Президент України Петро Порошенко підписав 1 квітня цього року. Вітаючи новопризначеного очільника району, Олександр Корнійчук висловив сподівання, що Віктор Солодкий  налагодить конструктивну роботу з державними службовцями, головами об’єднаних територіальних громад, районною радою та її депутатським корпусом,  керівниками організацій, підприємтв та установ району, громадськими організаціями та забезпечить виконання усіх завдань задля належного соціально-економічного розвитку району.

Детальніше...