Понеділок, 22 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Стартує IV Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України 2019

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua оголошує про старт IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019». Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту «Агрокебети», журналу Agroexpert. 

Детальніше...

 

Україна продовжує співпрацю з Міжнародним валютним фондом – підсумки зустрічі Президента з місією МВФ

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з місією Міжнародного валютного фонду в Україні на чолі з Роном ван Роденом, яка перебуває в Києві. До зустрічі також долучилися Голова Національного банку України Яків Смолій та Міністр фінансів України Оксана Маркарова. Поточна програма співпраці Stand-by була надана Україні для підтримки макрофінансової стабільності в рік виборів – президентських і парламентських. «Співпраця триває. Міжнародний валютний фонд завжди є надійним партнером України в часи, коли ми потребуємо підтримки, і Україна зі свого боку також залишатиметься партнером, що дотримується своїх зобов’язань. На жаль, наразі ми бачимо зволікання з ухваленням реформаторських законопроектів, на які громадяни, бізнес, фінансова спільнота чекають роками. Сподіваюся, парламент нового скликання надолужить це й забезпечить підґрунтя для отримання наступного траншу фінансування від Фонду», – підкреслив Володимир Зеленський. Глава держави наголосив, що на ухвалення рішення про розпуск Верховної Ради вплинуло декілька чинників. «Я вважаю, що ця Верховна Рада втратила можливість ухвалювати відповідальні рішення», – сказав він.

Детальніше...

 

***

З 1 ЛИПНЯ НАБУВ ЧИННОСТІ НОВИЙ ПОРЯДОК РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

 

Роз’яснення про уповноважених осіб найманими працівниками з питань охорони праці

На сьогоднішній день профспілкові організації створюються, як правило, в організаціях з великим штатом працівників. Організаціям з меншою кількістю персоналу доцільно замість утворення профспілки обирати уповноважену особу, що фактично виконуватиме функції профспілки, а саме – реалізовуватиме контроль за дотриманням прав співробітників в тому числі у сфері безпеки праці. Це визначено ст.41,42 Закону України «Про охорону праці».

Детальніше...

 

Полонський відділ місцевої прокуратури повідомляє про кримінальну відповідальність за незаконне зайняття рибним промислом

Відповідно вимог п.1.1. Наказу начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2019 році» №24-од від 20.03.2019 діє заборона на лов риби з 1 квітня по 19 травня в усіх річках та їх кореневих водах, а по 29 червня 2019 року в придаткових системах водойм. Проте, всупереч вказаних вимог окремі жителі району нехтуючи указаною забороною здійснюють вилову риби забороненими засобами у водоймах району в нерестовий період. Так, Полонським відділом місцевої прокуратури упродовж квітня-травня поточного року до суду направлено 2 обвинувальні акти відносно двох осіб за ознаками злочину передбаченого ст.249 КК України, за фактами незаконного лову риби у нерестовий період та забороненими засобами лову. В першому випадку особа здійснила вилов риби за допомогою електроструму, що є забороненим засобом. Прокурорами в суді доведено вину особи у вчиненні вказаного злочину та судом винесено обвинувальний вирок, незаконний засіб лову конфісковано в дохід держави. В іншому випадку відносно місцевого жителя триває судовий розгляд. В обох випадках загальна суму збитків водним ресурсам району сягає на суму понад 20 тис. грн.

Прокурор відділу А. Карпюк

 

 

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити”.“За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством у різних формах, – говорить Наталя Федорович, заступник Міністра соціальної політики України. – Цей досвід може залишити травму на все життя. І сьогодні чи не найбільше ризиків зосереджено в Інтернеті. Адже анонімна мережа – ідеальний простір для зловмисників, а вік користувачів мережі щороку знижується: погляньте на цифри».

Детальніше...

 

Оголошення

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році», 30 травня 2019 року в районі буде проведена комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд та включенням сирен. Просимо жителів району зберігати спокій та не хвилюватись.

Відділ з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації.