Вівторок, 18 Вересня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Координаційна діяльність прокуратури у сфері попередження і протидії злочинності

30.07.2018 у Полонському відділі Шепетівської місцевої прокуратури під головуванням керівника місцевої прокуратури Комара І.В. проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Полонського району на якій обговорено стан попередження та протидії злочинності.Основна тематика координаційної наради стосувалася стану законності та правопорядку на території району упродовж першого півріччя 2018 року, визначення основних напрямків запобігання та протидії злочинності, розробки та узгодження спільних заходів спрямованих на своєчасне виявлення, розкриття, припинення та попередження злочинних проявів.Захід відбувся за участі керівників правоохоронних органів району, представників органів влади та місцевого самоврядування.Розпочинаючи роботу наради, керівник місцевої прокуратури І.Комар відзначив позитивні результати, які досягнуто спільними зусиллями.Так, в порівнянні з І півріччям минулого року, у І півріччі 2018 року спостерігається зниження рівня зареєстрованих кримінальних правопорушень на 10 тис. населення.

Детальніше...

 

Президент провів телефонну розмову з Держсекретарем США

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Держсекретарем США Майком  Помпео.Сторони підтримали підходи до подальшої протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності України, в тому числі з урахуванням останніх контактів між Главами двох держав.Петро Порошенко подякував Майку Помпео за історичну декларацію про невизнання спроби анексії українського Криму російським агресором. У цьому зв’язку було наголошено на пріоритетності продовження руху від політики невизнання анексії до політики деокупації Криму.Відзначено, що підходи США щодо політики відносно Росії залишаються чіткими і недвозначними – допоки Кремль не змінить свою конфронтаційну політику, ціна агресії для Росії буде і надалі зростати.Сторони наголосили, що політика санкцій щодо Росії зберігатиметься, допоки не будуть відновлені суверенітет і територіальна цілісність України, включно з Кримом. Спроби російської сторони нагнітати ситуацію і надалі отримуватимуть адекватну відповідь і збільшуватимуть ціну триваючої агресії.

Детальніше...

 

Робочий візит голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого на ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна»

Відповідно до завдань протокольного рішення спільного засідання Хмельницької та Житомирської регіональних комісій з питань ткхногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 червня 2018 року, яка відбулася на ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна» 07 серпня 2018 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий спільно з головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Олександром Шевчуком, начальником відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Ігорем Юрчуком відвідали зазначене підприємство з метою ознайомлення з ходом проведення виконання плану-графіку по модернізації котельні для зменшення викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря та переоснащення очисних споруд. Генеральний директор ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика -Україна» Сергій Прудкий ознайомив робочу групу з проведенням відповідних заходів на даному етапі. Зокрема, Сергій Володимирович наголосив на тому, що роботи на підприємстві по удосконаленню виробничих потужностей на даному етапі проводяться з випередженням плану-графіку. Так, з метою покращення екологічного стану р. Хомора керівництвом підприємства здійснюється ремонт шлюзів нижньої гідроспоруди. Окрім цього, проводиться масштабна реконструкція фабричної котельні, зокрема заміна екранних труб, колосникового транспортера і економайзера, що дасть можливість значно зменшити, або припинити викиди забруднюючих речовин. З метою забезпечення екологічної безпеки в частині запобігання забруднення р. Хомора також проводиться реконструкція очисних споруд підприємства, а саме: прокладаються тимчасові дренажні труби, осушуються ставки біологічної очистки №1 та здійснюється ремонт приміщення для проведення хіміко-біологічних лабораторних досліджень стоків підприємства, що також проводяться з випередженням плану-графіку в чім переконалися члени робочої групи. Для проведення вищезазначених робіт керівництво фабрики, незважаючи на те, що підприємство на цьому етапі несе збитки, з 03 серпня призупинило роботу. Окрім того, в ході спілкування з керівником підприємства голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий акцентував увагу на створенні додаткових робочих місць на фабриці та підняття рівня середньої заробітної плати працівникам. Як зазначив директор фабрики Сергій Прудкий, наразі власник фабрики розглядає можливість придбання на підприємство найближчим часом сучасної машини з виробництва продукції, що свідчить про створення сприятливого інвестиційного клімату.


08.08.2018

 

 

У райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого, 07 серпня 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, керівника апарату райдержадміністрації Алли Кашперської, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, представників місцевих рад. У ході проведення наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень. Зокрема, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова проінформувала присутніх по питанню роботи управління щодо оформлення субсидій громадянам району, а також виплати інших видів соціальних допомог. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Станіслава Сенько доповіла про виконання районного бюджету. Своєю чергою, головний лікар Полонської центральної лікарні ім.Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру медико-санітарної допомоги Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Іван Сімчера проінформували про роботу закладів охорони здоров’я району в частині впровадження медичної реформи, підписання жителями району декларацій з лікарями на медичне обслуговування тощо. Окрім цього, голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий звернув увагу присутніх на підготовці до відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України. По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.


07.08.2018

 

 

АГРО ПОДІЛЛЯ-2018

ХМЕЛЬНИЦЬКАXXXIАГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА

15 вересня

0 10:00год

Тематичні розділи виставки:

Ø Сільгосптехніка, обладнання, комплектуючі, запчастини, сервіс

Ø Обладнання для тваринництва та переробки біомаси

Ø Засоби захисту рослин, добрива, насіння

Ø Сучасні технології і проекти у сільському господарстві

Ø Демонстраційні покази техніки і технологій на полігонах

виставкового комплексу

Ø Ярмарок сільськогосподарської продукції

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

ОРГАНІЗАТОР:

Торгово Сервісний Центр «Поділля»

м. Хмельницький,

вул. Камянецька (траса Н-03 Хмельницький-Чернівці, с. Ружична)

Хмельницька обласна державна адміністрація;

Хмельницька обласна рада;

Асоціація сільськогосподарських підприємств

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації

тел. (0382) -79-46-33, 79-40-20,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .ua

 

До відома користувачів земель водного фонду

09.08.2018 р. о 11 год в приміщенні Полонської райдержадміністрації (малий зал), м. Полонне. вул.. Л Українки, 114, відбудеться зустріч з заступником директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Якубашем Русланом Анатолійовичем, начальником відділу атмосферного повітря, регулювання використання водних ресурсів та надр Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дідухом Володимиром Ігоровичем, щодо укладення договорів оренди водних об’єктів в комплексі із земельними ділянками водного фонду у відповідності до вимог чинного законодавства. Укладення договорів оренди водних об’єктів надасть змогу користувачам земель водного фонду отримати дозволи на спеціальне водокористування та здійснювати свою діяльність в межах правового поля. Крім того працівники Департаменту у відповідності до компетенції можуть надати інформацію з інших питань екологічного спрямування. Запрошуємо користувачів земель водного фонду та інших зацікавлених осіб.

Відділ агропромислового розвитку,

екології та природних ресурсів райдержадміністрації

 

 

Шлях до створення та функціонування Вищого антикорупційного суду повністю відкритий – Президент

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд». Зміни, що вносяться до Закону «Про судоустрій і статус суддів» та Закону «Про Вищий антикорупційний суд», дозволяють забезпечити ефективне започаткування роботи та подальше функціонування Вищого антикорупційного суду, в тому числі його апеляційної палати, що стане суттєвим кроком у питанні протидії корупції в Україні.

Детальніше...