Субота, 26 Травня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До уваги сільгосптоваровиробників!

Міністерство аграрної політики та продовольства України доводить до вашого відома, що у відкритому доступі знаходяться інформаційні матеріали щодо державних  програм підтримки:

1.Сайт, присвячений підтримці сільськогосподарських виробників http://dotacii.minagro.gov.ua/ua

2. Відеоролики, які у доступній формі показують необхідні кроки для отримання держпідтримки сільгоспвиробниками. А саме:

- як отримати 70%-ву компенсацію кооперативам за придбане обладнання https://youtu.be/dp3mJXPHyEM;

- як отримати 25%-ву компенсацію вартості за придбану сільськогосподарську техніку українського виробництва https://youtu.be/NE-iptAG-cA;

- як отримати 2500 гривень на теля https://www.youtube.com/watch?v=uN4Y6MGp-yY;

- як отримати 80%-ву компенсацію вартості саджанців https://www.youtube.com/watch?v=YBti2HhpAZU.

3. Інфографіки, для більш зручного ознайомлення з програмами державної підтримки галузі АПК:http://minagro.gov.ua/uk/node/25576.

 

 

ВОДА - ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ'Я

Зазвичай, коли ми п’ємо воду, то не думаємо про її хімічний склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я. Згідно з державним стандартом питна вода – це харчовий продукт, що має відповідати таким гігієнічним вимогам:

бути безпечною в епідемічному відношенні — не містити патогенних збудників, яєць та личинок гельмінтів, тощо.

• мати нешкідливий хімічний склад — не містити токсичних, радіоактивних речовин та залишків солей, здатних негативно впливати на здоров'я людей;

• мати цілющі органолептичні властивості — комфортну температуру, бути прозорою, не мати кольору, запаху та стороннього присмаку.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім»ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 19 квітня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Шамрай Т.І. відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім»ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 18 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 23 справи одержувачів субсидії, 6 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. Буртин, с. Микулин, с. Сасанівка, с. Новоселиця та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства».

 

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

 

Стань учасником Всеукраїнської теренової гри “Гурби-Антонівці”!

Запрошуємо Вас взяти участь або ж допомогти в поширенні інформації про Всеукраїнську теренову гру “Гурби-Антонівці”, яка відбудеться з 28 квітня по 01 травня 2018 року на межі Тернопільської та Рівненської областей.

Детальніше...

 

ОРГКОМІТЕТ: ПІДГОТОВКА ДО ВШАНУВАННЯ 32-Ї РІЧНИЦІ З ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Сьогодні, 18 квітня 2018 року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай та за участі представників міської влади, керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації проведено засідання організаційного комітету з підготовки до заходів, пов’язаних з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. В ході обговорення заходів Тетяна Шамрай зазначила: «Учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи ціною свого життя і здоров’я рятували людство від згубних наслідків Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу, за що заслуговують на велику вдячність та шану. Нам необхідно забезпечити на належному рівні вшанування мужності, самовідданості учасників ліквідації, а також сприяти посиленню соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян». Учасниками оргкомітету було прийняте рішення провести 26 квітня о 10.00 год.в мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС в м.Полонне та організувати покладання квітів та звернутися до настоятелів храмів району з проханням провести в цей день поминальну молебень за жертвами Чорнобильської трагедії.

18.04.2018

 

 

Україна має великий потенціал, і його бенефіціаром є громадянин, - Володимир Гройсман на форумі з питань реформ

Україна – велика країна, яка має шикарний потенціал в різних сферах – від надр до космосу, але бенефіціаром цього є український громадянин. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час форуму "Реформи під прицілом: діалог громадськості та Уряду". «Україна має стати кращою. Країна має серйозні можливості, шикарний потенціал – від надр до космосу - і бенефіціаром цього має стати український громадянин, - зазначив Глава Уряду. - Ми будуємо нову державу, нам потрібно одночасно робити зміни в багатьох сферах. І Уряд, який я маю честь очолювати, не закриває очі на проблеми, а намагається їх викривати та вирішувати».Прем’єр-міністр наголосив, що порядок денний змін формується в постійному діалозі – влади, суспільства та експертного середовища. «Ми пройшли певний етап стабілізації, розпочали економічне зростання. І сьогодні питання в тому, яким буде нове українське майбутнє», - сказав Володимир Гройсман. На його думку, фундамент майбутнього вже закладений – шляхом змін в освіті, в медицині, в сфері стимулювання розвитку підприємництва та в інших реформах, які вже започатковані і які чекають на імплементацію найближчим часом.

 

Уряд надаватиме 2500 грн на теля

Хто може отримати

Дотація 2500 гривень на голову буде надаватися фізичним особам, які утримують до 13 місячного віку ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, що народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.

Детальніше...