Субота, 17 Листопада 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 16 жовтня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 9 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 113 справ одержувачів субсидії, з м. Полонного, смт.Понінка, с. Білецьке, с.Кустівці, с.В. Каленичі, с. Онацьківці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

16,10.2018

 

 

ЯК УЧАСНИКУ АТО ОТРИМАТИ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

 

На які наділи мають право захисники Вітчизни?

Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них, мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва — у користування).

У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах:

1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;

 

3) для будівництва й обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га.

Детальніше...

 

Увага! Розпочато прийом документів на часткову компенсацію придбаних власниками особистих селянських господарств у поточному році установок індивідуального доїння.

Детальніше...

 

Шановні жителі району!

Прийміть щирі вітання з величним національним святом – Днем захисника України. Це свято мужніх оборонців та визволителів рідної землі. Відзначення Дня захисника України саме у цей день тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на захист рідної землі. Щирої подяки заслуговують ветерани війни та військової служби, інваліди війни, учасники українського визвольного руху, усі, хто свого часу боронив та боронить нашу Батьківщину від підступного ворога. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття. Нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють нашу землю. Ваша мужність та відвага наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою. Захищаючи свою Батьківщину, ви показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ. Щиро дякую вам за це. Бажаю усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави. Як говорив Тарас Шевченко: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля». Тож шануймо тих, чий святий обов’язок – захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею.

Т.Шамрай

перший заступник голови

районної державної адміністрації

 

 

В районі відзначили День Захисника України

 

Чотири роки тому Президент України Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким щорічно 14 жовтня - у день одного з величних православних свят — Покрови Пресвятої Богородиці - відзначатиметься День захисника України. 12 жовтня 2018 рокув м. Полонному за участю учасників бойових дій на Сході України, керівництва району та міста, родини та громадськості урочисто відкрито пам’ятник нашому земляку, який загинув на Сході України боронячи нашу державу, Остапчуку Василю Васильовичу. Хвилиною мовчання присутні вшанували Героя та поклали квіти до підніжжя пам’ятника. Благочинний церков Полонського району УПЦ КП, протоієрей о. Андрій освятив пам’ятник Герою.

Цього ж дня в міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України на яких були присутні воїни різних поколінь: ветерани Другої світової війни, воїни-афганці, військовослужбовці, які брали участь в бойових діях на сході України, сім’ї загиблих героїв-земляків , які брали участь в бойових діях на сході держави, керівництво району та міста, учнівська молодь та громадськість. Перед початком заходу присутні хвилиною мовчання пам’янули тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність України та поклали вінки і квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, Меморіального комплексу загиблим землякам в зоні проведення АТО «Алея Слави», меморіальної дощки В’ячеславу Чорноволу, пам’ятників Лесі Українки та Тарасу Шевченку. Привітала учасників заходу зі святом Дня захисника України перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай « Відзначення Дня захисника України саме у цей день тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на захист рідної землі. Сьогодні також свято мужніх оборонців та визволителів нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність нашої держави. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття. Нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють нашу землю. Ваша мужність та відвага наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою. Захищаючи свою Батьківщину, ви показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ. Щиро дякую вам за це. Бажаю усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.», - зазначила у своєму виступі Тетяна Іванівна. До вітань з нагоди свята долучилися голова районної ради Олег Янчук, голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Наталя Кссьонзик. За мужність та патріотизм, активну громадську позицію захисників держави різних поколінь було нагороджено грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад та цінними подарунками. По завершенню урочистої частини відбувся святковий тематичний концерт.


12.10.2018

 

 

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації інформує

 

Детальніше...

 

Полонська дитяча художня школа відзначила 30-річчя

Головне завдання школи – естетичне виховання дітей шкільного віку та молоді, навчання основам образотворчого мистецтва, розвиток творчих здібностей, підготовка до вибору професії. Тут учні отримують базові знання і практичні навички з таких дисциплін як живопис, композиція, скульптура, історія образотворчого мистецтва тощо. Вихованці закладу беруть активну участь у міських, районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах та виставках дитячого малюнка. Сьогодні, 11 жовтня 2018 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, голова районної ради Олег Янчук та заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський првітали колектив навчального закладу з 30-ччям з часу заснування.

 

11.10.2018