Середа, 26 Квітня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Обережно – тонка крига!

В зв’язку з підвищенням  температури повітря управління з питань цивільного захисту населення звертається до мешканців області щодо небезпечності виходу на льодові покриття водойм та виконання основних правил  поведінки на льоду.
Особливо звертаємо увагу батьків на те, що необхідно провести бесіди зі своїми дітьми щодо заборони виходу дітей на кригу та необхідність уважно стежити де знаходяться їхні діти, особливо у вільний час, після закінчення занять у школі.

Детальніше...

 

В районній державній адміністрації відбулась чергова апаратна нарада

Сьогодні, 27 лютого 2017 року, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський провів чергову апаратну нараду щодо обговорення нагальних проблем і завдань з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації. Нарада відбулась за участю керівників управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, окремих районних служб та установ району. Традиційно на нараді йшлося про виконання бюджетів усіх рівнів, виплату державних соціальних допомог, пенсій, призначення житлових субсидій, про роботу та управлінську діяльність управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

 

27.02.2017.

 

 

Презентація карти «Вишивана моя Україна»

24 лютого 2017 року  в Полонській гімназії  відбулась презентація карти «Вишивана моя Україна» – результат всеукраїнської акції Казначейства, приуроченої до 25-річчя незалежності нашої Батьківщини. Про історію створення цього патріотичного витвору мистецтва розповіла начальник управління Державної казначейської служби України у Полонському районі Хмельницької області Наталія Андріївна Мохнач та подякувала всім за підтримку та допомогу у проведені заходу. 
Ідея акції «Вишивана моя Україна» полягала в тому, що працівники територіальних органів ДКСУ власноруч вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами.


Голова Казначейства  Тетяна Слюз в  ході робочих візитів у першій декаді серпня 2016 року на Донеччині та Луганщині особисто передала полотно з вишитим  контуром карти України, аби казначеї Донбасу,  які працюють на підконтрольній українській владі території, могли долучитись до цієї патріотичної акції, ще раз засвідчивши своє прагнення до вільної, незалежної України. І дійсно, перші стібки було покладено колегами Луганщини та Донеччини, вони вигадали перші узори, нанесли на карту символи своїх міст та символи мирного життя. Подальший маршрут пролягав так: Харківська; Сумська; Чернігівська; Полтавська; Дніпропетровська; Запорізька; Херсонська; Миколаївська; Одеська; Кіровоградська; Черкаська; Вінницька; Хмельницька; Тернопільська; Чернівецька; Івано-Франківська; Закарпатська; Львівська; Волинська; Рівненська; Житомирська; Київська області . Полотно передавалось з регіону до регіону, вишивка доповнювалася новими візерунками, ставала все яскравішою, «оживала», адже вбирала тепло рук, які її створювали. За кілька місяців полотно облетіло країну і роботу над ним завершили. 14 жовтня 2016 року на День захисника Вітчизни карту на чолі з Головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз підняли наші  захисники Вітчизни учасники бойових дій у зоні АТО, які працюють в органах Казначейства на гору Говерла.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 24 лютого 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 22 справи одержувачів державної соціальної допомоги та 51 справа одержувачів субсидії, 2 справи внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

 

Олександр Корнійчук: Пошук альтернативних джерел енергії – пріоритетний напрямок нашої роботи

На даний час підстав для здійснення віялових відключень електроенергії в області немає. Про це під час робочої наради в голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука повідомив т.в.о. першого заступника голови Олег Гуменний.У зв’язку із ситуацією, що склалася в енергетичному комплексі держави внаслідок блокади поставок вугілля з окупованих територій,  Кабінетом Міністрів України  було прийнято розпорядження від 15 лютого 2017 року №103-р «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії». Документом передбачено надзвичайні заходи, покликані забезпечити надійну, безперебійну, стабільну роботи об’єднаної енергетичної системи України, а також запобігти виникненню дисбалансу між виробництвом і споживанням електричної енергії. Також у випадку виникнення критичних ситуацій передбачено дотримання графіків погодинного вимкнення енергії.Як зазначив Олег Вікторович, хоча підстав обмеження споживання електроенергії в області і немає, на випадок дефіциту електричної енергії в об’єднаній енергетичній системі України розроблено спеціальні  заходи.Зокрема, у разі планового відключення електроенергії вводяться графіки обмеження потужності та споживання електричної енергії підприємствами та організаціями області.

Детальніше...

 

ПРОВЕДЕНО КОЛЕГІЮ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

23 лютого 2017 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, за участю голови районної ради Олега Янчука, відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний винесено ряд питань, зокрема, про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації доповів виконуючий обов’язки начальника управління Олександр Лобай. Про стан та проблеми культурної інфраструктури села членів колегії та присутніх проінформувала заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Шамрай. В свою чергу, начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Наталія Ковальчук доповіла по Програмі соціально-економічного розвитку Полонського району на 2017 рік. Останнім питанням порядку денного колегії було розглянуто стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад в ІV кварталі 2016 року. По цьому питанню доповів керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров. Заслухавши інформації доповідачів, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський підвів підсумки стану виконання питань порядку денного та за результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

 

 

 

 

 

23.02.2017.

 

 

Українсько-американський діалог має позитивний розвиток - Глава держави

Українсько-американський діалог має позитивний розвиток - Глава державиПрезидент Петро Порошенко позитивно оцінює розвиток співпраці української влади з новою адміністрацією Сполучених Штатів Америки. «Наразі я задоволений тим, як наводяться мости, налагоджується наш діалог з новою американською адміністрацією», - сказав Глава держави на оперативному зборі керівного складу ЗСУ.Президент відзначив, що останнім часом мав низку контактів з представниками влади США. Зокрема, у Мюнхені відбулася «дуже важлива зустріч» з Віце-президентом США Майклом Пенсом, а також телефонна розмова з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.«Також було дві надзвичайно ефективних розмови з Президентом США Дональдом Трампом», - додав Петро Порошенко.Президент повідомив також про роботу української делегації в рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції.«Агресивна політика є елементом дуже небезпечної гри, яку веде керівництво Росії з метою кардинально змінити геополітичний ландшафт усього європейського континенту. Саме на цьому я наголошував декілька днів тому під час свого виступу та у ході двосторонніх зустрічей на Мюнхенській безпековій конференції. Там я як Президент України, наші дипломати, ефективно працювали над зміцненнями коаліції на підтримку України», - сказав він.У той же час Глава держави висловив розчарування тим, що низка українських політиків «плете інтриги та чинить перешкодити вітчизняній дипломатії, яка працює над поглибленням українсько-американського партнерства».