Вівторок, 02 Червня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Чорнобиль - біль, який об'єднує і застерігає

Напередодні відзначення 34-ої річниці Чорнобильської катастрофи голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз та заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нарожний провели робочу зустріч з керівником Полонської районної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Миколою Кісловим. В ході зустрічі обговорювалися питання соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які проживають на території району, допомоги сім’ям померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також налагодження більш тісної співпраці між громадською організаціїєю інвалідів «Союз Чорнобиль України» та місцевими органами виконавчої влади. Голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз зазначив, що Україна пережила «страшну трагедію», однак велика шана тим людям, які у той важкий час долучилися до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. І навіть сьогодні, через роки, суспільство гостро відчуває на собі наслідки цієї трагедії.

Детальніше...

 

***

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 22.04.2020 року Полонський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністрерства юстиції (м. Хмельницький) поновлює прийом громадян з питань повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Прийом громадян здійснюватиметься за попереднім записом по телефону Полонського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністрерства юстиції (м. Хмельницький):тел. +(03822)2-02-78Нагадуємо, що на фоні загостреної епідеміологічної ситуації та для запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийом громадян проводиться за наявності у них індивідуальних засобів захисту.

 

Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації інформує

На 10.00 год. 23.04.2020 року всього з початку епідемії на території області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 65 людей, в тому числі  у 3 дітей та у  15  медичних працівників: 0-17 років 3 особи, 18-29 років 8 осіб, 30-49 років 27 осіб, 50-65 років 13 осіб, 65 і більше років 13 осіб. Одна людина  перебуває на амбулаторному лікуванні в Кам’янець-Подільському районі, випадок МОЗ України зареєстровано в Чернівецькій області.

Детальніше...

 

Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня

Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів у середу, 22 квітня. Спершу він подякував всім, хто відповідально поставився до рекомендацій влади і залишився святкувати Великдень вдома. За словами очільника Уряду, лише завдяки завчасно введеним карантинним заходам сьогодні в Україні один з найнижчих показників по рівню летальності від COVID-19 – 2,7%. «Але моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ свідчать про те, що ми ще не пройшли пік захворюваності і він може настати на початку травня. Виходячи з цього, Уряд сьогодні ухвалить рішення про продовження карантину до 11 травня. У нас є дуже чіткий план виходу з цього карантину. Він складається з п’яти етапів», – зазначив Прем’єр-міністр.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 467 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків.

Детальніше...

 

Брифінг голови адміністрації щодо протидії поширення коронавірусної інфекції на території області

Сьогодні черговий брифінг щодо протидії поширення коронавірусної інфекції на території області провів голова адміністрації Дмитро Габінет. Він повідомив, що станом на 15.00 в області підтверджено 55 випадків захворювання на COVID-19, видужало – 5 осіб, померло – 4.

Детальніше...