Неділя, 20 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 07 липня 2017 року під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай  відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 16 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 34 справи одержувачів субсидії, 9 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.


Управління соціального захисту населення       
Райдержадміністрації
07.07.2017

 

Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики – Президент підписав Закон

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України». Закон був прийнятий Верховною Радою України 8 червня 2017 року.
Законом вносяться зміни до Законів України «Про основи національної безпеки України» та «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» у частині євроатлантичної інтеграції.
Одним з пріоритетів національних інтересів України документом визначено інтеграцію у євроатлантичний безпековий простір з  метою набуття членства в Організації Північноатлантичного договору.
З цією метою Україна активізує зусилля з усього комплексу реформ, у тому числі у безпековому та оборонному секторах задля досягнення відповідності критеріям членства в Альянсі.

За матеріалами сайту
Хмельницької ОДА
06.07.2017

 

***

ПРОПОЗИЦІЯ
щодо добровільного приєднання Кустовецької сільської територіальної громади Полонського району Хмельницької області, села Голубча, Кустівці та Москалівка Полонського району Хмельницької області, до спроможної Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Полонського району Хмельницької області

 

Управління Держпраці: робота з децентралізації владних повноважень у сфері законодавства про працю триває

 

Начальник Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексій Глушаков продовжує зустрічі з керівниками об’єднаних територіальних громад, міських рад щодо реалізації повноважень у сфері законодавства про працю. Днями такі зустрічі відбулися з представниками Шепетівської міської ради, Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та Судилківської територіальної громади.
Основне питання зустрічей – обговорення реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Відповідно до якої у штатному розписі кожної об’єднаної територіальної громади, міської ради має з’явитися посада інспектора праці.
Інспектори з питань праці при органах місцевого самоврядування здійснюватимуть контроль з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, та належного оформлення трудових відносин.  Перевірки Управління Держпраці не відміняються та будуть проводитися паралельно. Виконавчі органи рад та громад також перевірятимуться щодо здійснення ними інспекційної діяльності по додержанню законодавства про працю.

Детальніше...

 

Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

4 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Солодкого відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У її роботі взяли участь голова районної ради Олег Янчук, перший заступник міського голови ОТГ Олег Кулінський, т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, голова Понінківської селищної ради ОТГ Григорій Матвіїв, члени комісії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ  та організацій району, генеральний директор ТОВ «ПКПФ-Україна» Сергій Коренєв, орендарі водних об’єктів.

 

На порядок денний було винесено 6 питань:

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 26.06.2017 №211/2017-р "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2017 рік

 

***

ДОДАТОК
До розпорядження сільського голови «Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади»від 14 червня 2017 року № 14

ПРОПОЗИЦІЯ
щодо добровільного приєднання Воробіївської сільської територіальної громади Полонського району Хмельницької області, село Воробіївка Полонського району Хмельницької області, до спроможної Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Полонського району Хмельницької області