Середа, 22 Листопада 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

ІНТЕРВ'Ю начальника Шепетівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області Ліліани Танасієнко щодо проведення осучаснення пенсій з жовтня 2017 року

Усі засоби масової інформації  висвітлюють заяви перших осіб країни щодо проведення пенсійної реформи, зокрема, осучаснення пенсій. Однак, депутатський корпус даний законопроект на минулому тижні не розглянув. Ліліано Петрівно, тож скажіть, будь ласка, чи буде проведено перерахунок пенсій з 1 жовтня поточного року?

Ми дійсно чекали прийняття даного закону, щодо проведення пенсійної реформи в Україні та осучаснення пенсій. Органами Пенсійного фонду України була здійснена відповідна підготовча робота щодо перерахунку пенсій з 1 жовтня: розроблено програмне забезпечення, проведено попередні перерахунки, перевірки, тощо. Тобто, органи Фонду готові до того, щоб пенсіонери  Шепетівщини отримали підвищені розміри пенсій уже в жовтні цього року.Хочу зазначити, що щомісячна підготовка виплатних документів займає в середньому 4 – 5 днів, а в разі  проведення масового перерахунку цей процес триває  10 – 12 днів. І в разі прийняття  депутатами Закону 21 вересня,  ми б встигли зробити цей  перерахунок. А сьогодні ми уже формуємо виплатні документи з пенсіями у старих розмірах так як виплатний період розпочинається з 4 жовтня.

Ліліано Петрівно, то пенсіонери можуть сподіватись у жовтні на отримання пенсій в нових розмірах?

Урядом поставлено завдання провести осучаснення пенсій саме в цьому місяці  і у разі прийняття закону про пенсійну реформу 3 жовтня ми докладемо усіх зусиль, щоб  наші пенсіонери  отримали  підвищені розміри своїх пенсійних виплат уже в жовтні. Але хочу зазначити, що в такому випадку доплата  буде проведена додатковою відомістю.

Ліліано Петрівно, то чи можна заспокоїти наших пенсіонерів, що в них буде шанс отримати підвищені пенсії уже в жовтні?

Так, я сподіваюсь, що депутатський корпус прийме це доленосне рішення 3 жовтня, а ми в свою чергу зробимо усе можливе щоб пенсіонери краю отримали довгоочікуване підвищення.

Шепетівське об'єднане управління ПФУ

Хмельницької області

 

 

Обговорено питання погашення дефіциту бюджету медичної галузі району

Сьогодні, 3 жовтня,  під головуванням голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, головного лікаря Полонської центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун Івана Савіцького та начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько відбулась робоча нарада по питанню збалансування кошторисних призначень та погашення дефіциту бюджету медичної галузі району. Головний лікар Полонської центральної районної лікарні  ім. Н. С.Говорун Іван  Савіцький проінформував присутніх про фінансовий стан лікарні та намічені шляхи подолання проблем. Після обговорення головної теми засідання, його  учасники прийняли ряд конструктивних рішень, а саме: провести незалежними експертами аудит медичних закладів району за його результатами розробити стратегічний план розвитку медзакладів; провести оптимізацію тощо.

03.10.2017.

 

Відвідали будинок-інтернат

1 жовтня відзначався Міжнародний День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку – дата, яка покликана звертати увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. У цей день Полонський будинок-інтернат для одиноких людей похилого віку та інвалідів відвідали т.в.о. першого заступника  голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай,  перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, директор Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Леся Плис та перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова.   У своїх вітаннях посадовці висловили  щиру повагу та глибоку вдячність людям поважного віку за високу громадянську свідомість, внесок у соціально-економічний розвиток рідного краю, за мудрість та гідний приклад молодому поколінню, а також побажали усім міцного здоров`я, щасливої долі, радості та миру. Також посадовці ознайомилися з умовами проживання в інтернаті, поспілкувались з керівництвом закладу Світланою Гулак  про проблемні питання, які потребують вирішення. Хочеться відзначити, що у цьому закладі створені усі належні умови для проживання людей похилого віку та інвалідів. Зі слів підопічних, вони почувають себе комфортно, затишно, як господарі у своєму рідному домі.  Для мешканців згаданого закладу було влаштовано святковий концерт та  вручено солодощі.

01.10.2017.

 

Т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела виїзний прийом громадян на території Кустовецької сільської ради

29 вересня  відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом Полонської  райдержадміністрації т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела  виїзний прийом громадян на території Кустовецької  сільської ради. Тетяна Іванівна  поспілкувалася з працівниками виконавчого апарату сільської ради щодо проблемних питань громади, які є актуальними на сьогодні. Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та можливого вирішення цих проблем. Найактуальнішими питаннями, які були порушені жителями територіальної громади під час прийому, є питання з приводу надання матеріальної допомоги, оформлення субсидії на придбання твердого палива, спірні земельні питання тощо. За результатами особистого прийому т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації дала відповідні доручення щодо вирішення проблемних питань.

29.09.2017.

 

Правила охорони електричних мереж

У зв’язку з виявленими порушеннями окремими громадянами і посадовими особами Правил охорони електричних мереж (далі ПОЕМ) щодо самовільного будівництва в охоронних зонах повітряних лінії електропередач, не допуску для виконання робіт в цих зонах персоналу енергопостачальної компанії інспекція Держенергонагляду нагадує.Правові, економічні та організаційні засади діяльності в електроенергетиці визначені Законом України “Про електроенергетику” (далі – Закон). Так, статтею 27 Закону встановлено, що правопорушення в електроенергетиці тягне за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність. При цьому невиконання вимог, встановлених ПОЕМ, класифікується як правопорушення в електроенергетиці.

Детальніше...

 

Урочисті заходи до Дня працівників освіти

Раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить золотим віттям осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею мерехтять різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти! Цей день для всіх, хто шанує роботу педагога, тренера, вихователя, наставника молодого покоління. 28 вересня в Полонському міському будинку культури відбулося районне свято до Дня працівників освіти. Перед початком заходу  від урочистого зібрання його учасники поклали вінки та квіти до пам’ятників Лесі Українки, Тарасу Шевченку, Героям Небесної Сотні, меморіального комплексу землякам, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та меморіальної дошки Герою України В’ячеславу Чорноволу. На святі були присутні педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветерани педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.  З теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернулися т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, начальник відділу освіти, молоді та  спорту Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський, голова районної профспілкової організації працівників освіти Олена Бельська та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна.. Багато прозвучало зі сцени хороших, теплих, добрих слів для вчителів та освітян. За традицією, у цей святковий день, за високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено  Грамотами та Подяками   районної державної адміністрації, районної та міської рад. У вітальному слові т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай зазначила, що бути педагогом — це покликання душі і від щирого серця подякувала працівникам освіти за любов до обраної справи, самовідданість і багатсво душі. Побажала всім міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень. Бурхливими оплесками, та невеличкими подарунками вітали на святі найдорожчих гостей – ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом. Також не могли оминути увагою і молодих вчителів, які поповнили педагогічний колектив освітян району.  Після офіційної частини привітань та нагороджень, на гостей чекав святковий концерт.

28.09.2017.

 

Захід до Всеукраїнського дня бібліотек

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Свято загальнодержавне, бо через бібліотеки на різних етапах життя проходить все населення країни. Сьогодні, 28 вересня, на передодні свята, до вічного храму душі й науки в Полонному  завітали працівники бібліотечної справи району, ветерани праці, читачі та керівники району – т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Наталя Ксьонзик. Кращих  бібліотекарів  району, ветеранів бібліотечної справи, нагороджено  грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад, які були вручені разом з цінними подарунками керівниками району та міста.

28.09.2017.