Неділя, 20 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Управління Пенсійного фонду України інформує щодо виплати пенсій за січень 2016 року

Детальніше...

 

оголошення

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги створено «Центр допомоги учасникам АТО».

Керівник центру - Олександр Білик.
Контактні дані: м. Хмельницький, вул. Свободи 70 кім. 108 
тел. 0673805065, (0382) 65-90-70, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 21.12.2015 року №441/2015-р "Про організацію у 2016 році громадських та інших робіт тимчасового характеру"

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

Сьогодні, 29 грудня 2015 року згідно особистого робочого плану, голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний провів черговий прийом громадян. Під час прийому громадян було порушено питання щодо передачі приміщення Ганнусисинської школи у комунальну власність Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади з метою в подальшому створення на його базі дошкільного навчального закладу. Окрім цього, порушувались питання виплата субсидій тощо. Всі зверення були взяті на контроль головою райдержадміністрації Олександром Нагурним, а про результати їх вирішення громадяни будуть ознайомлені особисто.

 

 

 

 

 

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації.

29.12.2015.

 

 

АФГАН. ПОДВИГ НЕ ЗАБУТО

25 грудня в малій залі районного Будинку культури відбувся святковий захід з нагоди вручення пам'ятних медалей воїнам-афганцям.
Захід пройшов за участю заступника райдержадміністрації Олександра Вощатинського, представників громадських організацій, воїнів-афганців та засобів масової інформації.
Заступник голови райдержадміністрації звернувся до воїнів-афганців із словами подяки за героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов'язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.
Після привітальних слів, згідно з Указом Президента України Олександр Вощатинський разом з Віктором Чудіновим – головою районної організації “Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), виконали почесну місію – вручили пам'ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану» воїнам-афганцям.

Детальніше...

 

Чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 24 грудня 2015 року під керівництвом голови державної адміністрації, голови колегії Олександра Нагурного відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації. На засідання колегії були запрошені голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих організацій, установ, підприємств. Відповідно до порядку денного на засіданні було розглянуто три питання.

Детальніше...

 

Відбулася чергова колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту

Згідно плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту на 2015 рік 22 грудня  2015 року  відбулося чергове розширене  засідання колегії відділу  за участю керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних установ району, директорів бібліотек та завідуючих філіями бібліотек сільських закладів культури.
Проблемні питання в організації навчально-виховного процесу у навчальних закладах району та шляхи їх вирішення озвучив начальник відділу Віталій Сітарський. До обговорення доповіді долучилися заступник директора з навчально-виховної роботи Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  Майя Байцар та директор Воробіївського НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ» Марія Рейда. Виступаючі були одностайними в тому, що  обравши шлях побудови демократичного суспільства, який передбачає перехід до децентралізованої моделі управління та розвитку громадського сектора, освітяни мають об’єктивно оцінювати результати навчальної діяльності закладів та коригувати роботу відповідно до життєвих потреб й інтересів учасників навчально-виховного процесу. Адже, сучасна школа покликана виконувати замовлення суспільства щодо виховання конкурентноспроможної особистості в умовах ринкової економіки, яка вміє орієнтуватися в системі найрізноманітніших суперечностей та здатна планувати стратегію власного життя в руслі національних та загальноєвропейських   цінностей. У виступах констатувалося, що  освітня галузь  має гарні напрацювання щодо організації діяльності закладів, низку вагомих перемог та звершень по результатам роботи впродовж року та, попри досягнення,  є  проблемні питання, які потребують нагального  вирішення спільними зусиллями.

Детальніше...