Субота, 24 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

У топ-п‘ятірці торгівельних партнерів експорту Хмельниччини лідирує Польща

З початку 2017 року з поміж основних країн – торгівельних партнерів при експорті продукції, виробленої на теренах Хмельницької області першу сходинку посідає Польща.
Сумарна вартість товарів, відправлених туди товарів становить понад 60 мільйонів гривень, це 15 відсотків усього подільського експорту. У переважній більшості це мед, сантехнічні вироби, соєві боби, акумуляторні батареї, набори меблів.
До топ-п’ятірки країн, які активно купляли продукцію з Хмельниччини, також Росія, Великобританія, Грузія та Чехія. Протягом січня фінансова шкала експорту до них сягнула від 50 до 25 мільйонів гривень. Найбільший попит там мали трансформатори, килимові вироби, прокат тонколистовий, лічильники, санітарно-технічні вироби, котли сталеві, полевошпатова сировина, деревина паливна, насіння льону, цукор та молоко згущене.
Як повідомили на Хмельницькій митниці ДФС, у грошовому еквіваленті загальний експортний товарообіг за січень 2017 року склав 404 мільйони гривень, що порівняно з аналогічним періодом 2016 року більше на 12 відсотків. При цьому у 98 випадках зі 100 експорті митні декларації оформлялись в електронному вигляді.

За матеріалами Хмельницької митниці ДФС

13.02.2017

 

Питанння легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення на постійному контролі влади

10 лютого 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи, керівники підприємств та приватні підприємці. На порядку денному розглядались питання: про розмір заробітної плати на підприємствах Полонського району та інформація про страхувальників, які нараховують заробітну плату нижче мінімальної ,звіти запрошених керівників підприємств, установ, організацій району щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та законодавства про працю.

Детальніше...

 

Відбулася нарада з питань житлово-комунального господарства району

10 лютого 2017 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької облдержадміністрації Григорія Ващука   та заступника голови  райдержадміністрації Олександра Вощатинського   було проведено нараду з питань житлово-комунального господарства Полонського району на якому були розглянуті питання по вдосконаленню структури житлово-комунального господарства району, усунення проблемних питань і визначені основні об’єкти по фінансуванню в даній галузі.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 08 лютого 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 31 справу одержувачів державної соціальної допомоги та 125 справ одержувачів субсидії та 9 заяв про надання дозволу призначення (поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам з м. Полонного, смт. Понінка, с. Кіпченці, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення
райдержадміністрації  
08.02.2017

 

За даними Уряду вже є відчутні позитивні результати підвищення мінімальної заробітної плати і перегляду правил сплати єдиного соціального внеску.

Останнім часом у ЗМІ активно тиражується теза про ніби негативні наслідки підвищення МЗП і перегляду правил сплати єдиного соціального внеску. Нагнітається негатив навколо закриття підприємств малого бізнесу. Начебто підприємці масово йдуть у тінь  через посилення фіскального тиску, що вже найближчим часом спровокує скорочення надходжень до Пенсійного фонду та зростання безробіття. Бюджетників залякують скороченнями через те, що в бюджеті, мовляв, не закладено грошей на фінансування підвищених зарплат.  До нагнітання цієї істерії долучився і Нацбанк, який у останньому січневому інфляційному звіті також прогнозує зростання безробіття через масове закриття ФОПів.
У цій ситуації уряд вважає за необхідне зазначити наступне.
По-перше, твердження про посилення фіскального тиску, у тому числі на малий бізнес, – відверта маніпуляція
Оскільки уряд не підвищував податки, а запровадив цілком логічне правило – єдиний соціальний внесок потрібно сплачувати незалежно від наявності прибутку. Відрахування до Пенсійного фонду дають право на отримання пенсії.
По-друге, держава навпаки, поступово знижує навантаження на бізнес і надає нові фіскальні можливості для його розвитку
Аби стимулювати бізнес до виплат «білих» зарплат,  держава  суттєво понизила ставку ЄСВ –  з 42% до 21%. Нові зміни до Податкового кодексу, що набрали чинності у цьому році, зокрема, передбачають п’ятирічні податкові канікули для новостворених підприємств, звільняють від оподаткування податком на прибуток малі підприємства, які відповідають певним критеріям, впроваджують прискорену амортизацію обладнання, що дає підприємствам додатковий інвестиційний ресурс у розмірі  700 млн грн.

Детальніше...

 

Увага! Триває збір заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна»

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. За чотири останні роки його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 1500 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

Детальніше...