Вівторок, 27 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Соціальні гарантії кожному працівнику

 

28 вересня 2015 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Кулінського, відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи, та бухгалтери ПП «Вікам», ТОВ «АРТ ПАК», ПСК «Полонське». На порядку денному розглядались питання: Інформація про середній рівень заробітної плати в районі та страхувальників, які нараховують низьку заробітну плату найманим працівникам.(Доповідач – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай).2. Застосування понижуючого коефіцієнта.(Доповідач – начальник Полонського відділення Шепетівської ОДПІ). 3. Звіти запрошених керівників підприємств, установ, організацій району щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та законодавства про працю.Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника у серпні 2015 року становила 2546,68 грн., що на 6,9% менше у порівнянні до липня місяця цього року.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ РАЙОНУ

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Полонської районної державної адміністрації повідомляє, що робота відділу щодо уточнення персональних даних Державного реєстру виборців проводиться постійно.

Обовязково мають перевірити свою виборчу адресу в Державному реєстрі виборців особи, які:

- ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС;

- проходили строкову військову службу та демобілізувалися;

- прибули до району з установ відбування покарань;

- змінювали прізвище та/або інші персональні дані;

- які не знайшли себе або виявили неточності персональних даних в списках виборців під час проведення попередніх виборів.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Виборець, який постійно нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців іншу особу, зокрема соціального працівника, який здійснює обслуговування осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.Також перевірити свої персональні дані в реєстрі виборців можна за допомогою мережі Інтернет, зайшовши на офіційному сайті ЦВК до розділу “Державний реєстр виборців” та зареєструвавшись у вкладці “Особистий кабінет виборця”.Особливістю місцевих виборів є відсутність процедури тимчасової зміни місця голосування, тобто, виборець зможе проголосувати тільки за місцем своєї реєстрації.Звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Ви можете щоденно з 8:00 до 17:00 години за адресою: м.Полонне, вул.Лесі Українки, 114, 4-й поверх, каб. № 43,

тел. 2-03-97, 2-03-98.

Просимо виборців проявити свою громадянську свідомість.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Полонської РДА

 

 

До Всесвітнього дня туризму

Всесвітній день туризму - свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.Туристом можна назвати будь яку людину яка небайдужа до пізнання світу через поїздки в інші міста, в інші країни,в інші географічні райони Під час своїх мандрівок і походів, як в межах своєї країни і за кордоном подорожуючі знайомляться з країною і її людьми, їх життям, знайомляться з національною культурою. Крім того, туризм сприяє вивченню історії і формуванню світогляду, веде до активного захисту природних багатств.Отож я хочу привітати всіх із святом - Всесвітнім днем туризму , і побажати гарних подорожей і поїздок, дивовижних вражень, позитивних емоцій, незабутніх спогадів.

Детальніше...

 

Обговорили питання призначення житлових субсидій

25 вересня 2015 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного, за участю представників надавачів житлово-комунальних послуг, Полонської міської та Понінківської селищної рад, центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління соціального захисту населення районної державної адміністрації ,відбулась нарада щодо призначення житлових субсидій та надання передбачених законодавством пільг. Заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольга Голякова детально проаналізувала стан призначення в районі житлових субсидій та надання пільг.

Детальніше...

 

Візит Надзвичайого і Повноважного посла Королівства Бельгія в Україні до Полонського району

24 вересня 2015 року наш район відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні пан Люк Якобс . На межі Житомирської та Хмельницької областей пана посла зустрічали голова Полонської районної державної адміністрації Олександр Нагурний та голова Полонської міської ради Франц Скримський. За гарною українською традицією шановного гостя гостинно зустріли запашним полонським короваєм. У ході спілкування пана Люка Якобса з керівництвом району та міста було обговорено питання можливого залучення інвестицій в аграрний сектор економіки району, розширення капіталовкладень у сільськогосподарську сферу району, створення замкнутого циклу по переробці сільськогосподарської продукції, розвитку тваринництва в районі, будівництва сучасних комплексів з вирощування ВРХ. Також обговорено питання покращення роботи ТОВ НВП “Канола Поділля”, а також запропоновано долучитись до будівництва санаторію на родонових водах у м.Полонному. Окрім цього, гості мали можливість ознайомитись з соціально-культурним та освітнім потенціалом Полонського району. Пан Люк Якобс високо оцінив проведену роботу щодо здійснення реформи з децентралізації влади та конституційної реформи. На завершення візиту пан Люк Якобс відвідав костел св. Анни в м. Полонному.

 

 

 

 

 

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації.

24.09.2015.

.

 

 

Контроль по розрахунках за спожиті енергоносії на постійному контролі влади

23 вересня 2015 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулось планове засідання районної комісії з контролю за спожиті енергоносії. В роботі комісії взяли участь головний спеціаліст управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Марія Чмир, начальник Полонського РЕМ Олег Гладун, начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Микола Свінтковський, начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько, директор Полонського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Володимир Нагорнюк. В ході комісії розглядалось питання стану розрахунків за спожиті енергоносії. Заступник голови адміністрації Олександр Вощатинський зазначив, що проплата за спожиті енергоносії повинна бути 100%.

Детальніше...

 

Україна і НАТО ніколи не були так близькі, як зараз – Президент відкрив засідання РНБО за участю Генерального секретаря НАТО Є.Столтенберга

Україна і НАТО ніколи не були так близькі, як зараз – Президент відкрив засідання РНБО за участю Генерального секретаря НАТО Є.СтолтенбергаПрезидент Петро Порошенко відкрив засідання Ради національної безпеки і оборони України та назвав його "історичним", адже вперше в історії незалежної України в засіданні РНБО бере участь Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.«На тлі агресії Росії проти України співробітництво України з НАТО – вже не другорядне питання. Це – питання національної безпеки України. Воно виходить далеко за рамки суто національного та навіть регіонального контексту. Безпрецедентне порушення Росією норм та принципів міжнародного права робить співробітництво України з НАТО питанням безпеки усього Північноатлантичного простору», – наголосив Глава держави.Президент України відзначив, що частина країн-членів НАТО, які нещодавно приєдналися до Альянсу, зараз опинилися в зоні ризику з точки зору агресивних російських замислів.

Детальніше...