П'ятниця, 26 Травня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відзначили 25-річчя Декларації про державний суверенітет

Наша держава відзначає сьогодні 25 річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України. Ця  доленосна подія в історії нашої держави стала першим кроком до Незалежності України. В історії кожного народу є події,які нерозривно пов’язані з історичною долею держави, всієї нації. Одна з таких подій - проголошення державного суверенітету України 16 липня 1990 року. Саме цій події присвячено історичну подорож «Декларації про державний суверенітет-25», яку підготували  і провели працівники відділу обслуговування Полонської районної бібліотеки.

Детальніше...

 

Нарада з питань мобілізації

10 липня 2015 року  голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний,  заступник військового комісара Хмельницького обласного військового комісаріату В.Гучок, військовий комісар  Шепетівсько-Полонського об’єднаного міського військового комісаріату І.Гуменюк , заступник  військового комісара, начальник мобілізаційного відділення Шепетівсько-Полонського ОМВК О.Юрін  провели нараду з керівниками та секретарями територіальних громад району, на якій  обговорювалися питання проведення мобілізації в районі, виконання завдань організації оповіщення військовозобов’язаних та проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи в рамках шостої хвилі часткової мобілізації.

Детальніше...

 

Проводжали мобілізованих військовослужбовців

В Україні стартувала шоста хвиля часткової мобілізації. Додаткова військова мобілізація викликана значним напруженням ситуації на сході країни. 9 липня 2015 року відбулась чергова відправка мобілізованих військовозобов’язаних мешканців нашого району до навчальних збірних пунктів Збройних Сил України.
Проводжати своїх захисників прийшли не лише родичі, друзі, знайомі, звичайні перехожі, а також голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний та заступник голови районної ради Олексій Бобров.

Детальніше...

 

До Дня державної служби


Починаючи з 2003 року, коли Указом Президента України № 291/2003 було встановлено День державної служби, 23 червня своє професійне свято відзнач
ають державні службовці, працівники від яких значною мірою залежить розвиток держави. Адже державна служба є ключовим елементом державного управління, від ефективного функціонування якого залежить додержання конституційних прав і свобод громадян, послідовний і сталий розвиток країни вцілому.

Детальніше...

 

Обговорено питання організації та проведення в районі шостої хвилі мобілізації

25 червня 2015 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного, голови районної ради Ярослава Шпегавідбулася нарадащодо організації та проведення в районі шостої хвилі мобілізації. У її роботі взяли участьзаступник військового комісара Шепетівсько-Полонського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Юрін,міський, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

 

ОСТАННІЙ ПУТЬ ГЕРОЯ

Суботній полудень 20 червня окрасився для Понінки у жалобні, траурні тони – селище прощалося зі своїм земляком Олегом Рибачком, який загинув у зоні АТО на підло встановленій ворогами розтяжці. Гірким болем відгукнулася ця звістка в серцях понінківчан і неймовірною трагедією стала для батьків, які зовсім нещодавно поховали ще одного сина-близнюка. Певне, не змогли два брати один без одного, адже між близнятами завжди існує дуже сильний родинний і духовний зв’язок.
Олег Рибачок народився 29 травня 1978 року, закінчив школу й отримав спеціальність столяра. Коли прийшла пора, відслужив в армії. 14 серпня 2014 року він був мобілізований і пройшов підготовку у 184-му навчальному центрі с. Старичі Яворівського району Львівської області. Олег служив у 54-й бригаді в/ч 2970 механіком-водієм танку.

Разом із братом хлопці були люблячими синами для своїх батьків, а ті своєю працею заробили шану та повагу односельчан. Свою синівську любов брати довели й тоді, коли не вагаючись взяли повістки і з’явилися до військкомату, бо розуміли, що їхня місія полягає в тому, щоб боронити Вітчизну від ворога. Без жодних сумнівів і вагань. Беззаперечно, саме такими і є справжні патріоти своєї землі.

Детальніше...

 

Полонщина прощається з героєм

13 червня 2015 року у зоні АТО, поблизу м.Попасна при виконанні військового завдання загинув наш земляк, 37-річний житель селища Понінка ,Полонського району Рибачок Олег Вікторович.
Мобілізований 14 серпня 2014 року та пройшов учбову підготовку у 184-му навчальному центрі с. Старичі Яворівського району Львівської області. Служив у 54-й бригаді військової частини 2970 механіком-водієм танку. Полонщина глибоко сумує з приводу загибелі нашого земляка і висловлює щирі співчуття його сім’ї, рідним та близьким. Світла пам’ять про Рибачка Олега Вікторовича, який віддав своє життя за Україну, назавжди залишиться у наших серцях. Вічна пам’ять герою!