Понеділок, 21 Травня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Оголошення

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2017 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 25 травня 2017 року з 11.00 до 12.00 години

 

 

Вшанували пам'ять репресованих

21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій. В цей день Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України. Голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації в данину пам’яті за жертвами політичних репресій поклали квіти до підніжжя пам’ятника жертвам голодоморів та політичних репресій. Щоб подібне ніколи не повторилося у майбутньому, потрібно завжди берегти у свідомості народній ці незабутні події та знайомити із ними підростаюче покоління.


21.05.2017

 

Глава держави: Я впевнений у деокупації Криму – країну-злодія примусять повернути вкрадене

Президент Петро Порошенко наголошує, що депортація кримських татар – це злочин без строку давності. Примусове виселення стало однією із найбільш злочинних і ганебних спецоперацій тоталітарного комуністичного режиму Радянського союзу, впевнений Глава держави.
«Сьогодні ми відзначаємо 73-ті роковини від початку депортації кримських татар з їхньої історичної батьківщини – Криму. Згадуємо зі співчуттям і про інші етноси Криму, на долю яких випало це випробування: німців, греків, вірмен, болгар, караїмів та інших», - сказав Президент під час виступу у реквіємі на вшанування пам’яті жертв  депортації кримськотатарського народу.
За його словами, Верховна Рада України цілком обґрунтовано визнала депортацію 1944 року геноцидом і проголосила 18 травня Днем пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, адже примусове виселення стало однією із найбільш злочинних і ганебних спецоперацій тоталітарного комуністичного режиму Радянського союзу.

Детальніше...

 

Відбулось чергове засідання Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Полонській районній державній адміністрації, яке відбулось 19 травня 2017 року. У роботі засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, який проінформував присутніх про перспективи соціально – економічного розвитку району та виконання бюджету району в 2017 році. В свою чергу, перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова доповіла про стан використання бюджетних коштів , передбачених на виконання державних програм соціального захисту населення з державного, обласного та районного бюджетів в 2016 році та в першому кварталі поточного року. Окрім цього, були розглянуті питання щодо перевезення пільгової категорії населення району, а також план роботи Громадської ради на друге півріччя 2017 року. За результатами засідання ради прийняті відповідні рішення.

19.05.2017.

 

 

У Полонному пройшов парад вишиванок

Сьогодні, 18 травня 2017 року в Полонному  відбувся парад вишиванок. У заході взяли участь більше півтисячі містян. Діти і дорослі у національному вбранні пройшлися колоною вулицею Лесі Українки  від пам’ятника Тарасу Шевченку до центральної площі міста. Учасники ходи несли велетенський Державний Прапор України довжиною понад 20 метрів.

 

В параді вишиванок взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна, представники підприємств, організацій та установ району, громадських організацій та політичних партій, учнівська молодь. .Учасники ходи виконували  Гімн України та скандували: «Героям Слава!».Учасники художньої самодіяльності в національних костюмах демонстрували глядачам флеш-моб "Україна вишивана". Така багаточисельна акція в Полонному  проходить вже  не вперше.

Детальніше...

 

***

Конярство Полонщини

 

Відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та з питань надзвичайних ситуацій

18 травня 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації, голови комісії Віктора Солодкого, за участю голови районної ради Олега Янчука, керівників підприємств, організацій та установ району, правоохоронних та контролюючих органів, голів об’єднаних територіальних громад та сільських голів, відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та з питань надзвичайних ситуацій. В ході засідання розглянуто наступні питання: про заходи щодо організації та початку купального сезону та запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у літній період 2017 року; про заходи щодо протидії пожежам лісів, торф’яників, сухої рослинності та сільгоспугідь у весняно-літній період 2017 року, підготовка до жнивної кампанії; про функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони; про санітарно-епідеміологічну ситуацію в Полонському районі та заходи щодо недопущення її ускладнення; про стан виконання заходів щодо попередження та недопущення загибелі та травмування людей від нещасних випадків виробничого та невиробничого характеру; про підготовку та удосконалення системи оповіщення про загрозу НС в населених пунктах району. З усіх питань порядку денного комісії, з врахуванням пропозицій та доповнень, прийняті відповідні рішення.

 

 

 

 

 

18.05.2017.