Субота, 24 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

22 лютого  2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 13 питаннь:

Детальніше...

 

Звернення Президента у зв’язку з Днем Героїв Небесної Сотні

Звернення Президента у зв’язку з Днем Героїв Небесної СотніСьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України, за право свого народу стати рівноправним членом спільноти вільних націй, за демократичні принципи, що гарантують кожній людині повагу до її гідності та можливість вільно жити і розвиватися.Доленосні події, які відбулися три роки тому у самому серці України, сколихнули увесь світ. Перемога Революції Гідності зірвала давно виплекані плани Москви щодо упокорення України, поступового перетворення її у підімперську колонію та подальшої експансії.Самовідданість і жертовність лицарів Майдану пробудила патріотичний дух нашого народу та показала усім, що є цінності, дорожчі навіть за власне життя. Завдяки героїчному чину цих людей ми живемо уже в іншій державі, вповні усвідомлюємо себе великим, гордим народом.Герої не вмирають!Їх імена – назавжди у когорті славних українських звитяжців. Вони будуть викарбувані на величному Меморіалі у столиці України. А головне – завжди залишатимуться у народній пам’яті.Подвиг Небесної Сотні – наша національна гордість і безапеляційний орієнтир – вирвати Україну з чіпких лап хижого двоголового російського орла та перетворити на процвітаючу європейську державу.Ми обов’язково втілимо мрію Героїв у реальність.Ми переможемо!Слава Україні! Слава її Героям!

 

Їхнє життя – приклад для наслідування. В районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, 20 лютого, в міському Будинку культури відбувся захід, присвячений цій скорботній події в історії нашої держави. Участь в заході взяли керівники району та міста, активісти, учасники подій Майдану та АТО, волонтери, представники організацій, установ, громадськість району, учнівська молодь. Перед початком заходу хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто три роки тому ціною власного життя дав нам, живим, надію на краще майбутнє. Поділилися своїми спогадами про криваві події, що відбулись на Майдані три роки тому, учасники тих подій: Олександр Вощатинський, Сергій Барзак, Олег Цюпенко, Віталій Шпег, Любов Соболевська, Віктор Будник, Благочинний Полонського району УПЦ КП о. Андрій . По завершенню заходу, вшановуючи подвиг учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, його учасники поклали вінки та квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та до Алеї Слави «Воїни світла, воїна добра». З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в закладах освіти та культури району відбулися тематичні заходи, присвяченні вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні: патріотичні уроки «Небесна сотня – історія нескорених», виставки «Вона наш вибір, наша мрія, моя ти вільна Україна», уроки пам’яті «З небес їх очі дивляться на нас», літературно-музичні композиції «На варті наших душ Небесна Сотня», уроки мужності «І лишилась вірності присяга», тощо.

 

 

 

 

20.02.2017.

 

 

Проведено щотижневу апаратну нараду

20 лютого 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, за участю голови районної ради Олега Янчука, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва відбулася щотижнева апаратна нарада. Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних структурних підрозділів центральних органів влади звітувалися про проведену роботу за минулий тиждень та проблеми, які виникають в ході їх виконання. Так, начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. В.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

20.02.2017.

 

 

Привітали «Матір – героїню»

Найвище покликання жінки – материнство. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину — непросто, а що казати про матерів, які народили і виховали п`ять і більше дітей!  Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня»   жительці  нашого району. 17 лютого 2017 року в урочистій обстановці заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський  вручив державну нагороду  та посвідчення «Мати – героїня» жительці с. Микулин, Полонського району, матері п’яти дітей, Демчук Світлані Олександрівні. Олександр Олександрович  у своєму виступі наголосив, що посвідчення "Мати-героїня" - це перш за все державне визнання  материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку матері  вкладають у своїх дітей. Бути матір'ю - це велика радість.. Він побажав  Світлані Олександрівні    міцного здоров'я, Божого благословення її багатодітній родині, висловив впевненість, що всі ми разом  зможемо збудувати міцну, квітучу і заможну державу, якою буде гордитися кожен українець.

 


17.02.2017

 

Підведено підсумки роботи пенсійної служби в Полонському районі за 2016 рік.

17 лютого 2017 року на зборах трудового колективу управління Пенсійного фонду України в Полонському районі за участю радника міського голови Полонської об'єднаної територіальної громади Нелі Гуменюк та заступника Понінківської селищної об'єднаної територіальної громади Валентина Свінціцького підведено підсумки роботи управління за 2016 рік. В районі забезпечено стабільність пенсійних виплат для 14661 пенсіонера, яким за 2016 рік виплачено 262,3 млн.грн, що на 1,3 млн. грн,або 0,5% більше, ніж у попередньому році. Забезпечено виконання планових показників надходження власних коштів, до бюджету Пенсійного фонду району надійшло 34,7 млн. грн., з яких (98,2%) - це частка єдиного соціального внеску на пенсійне страхування. У продовж 2016 року 481 мешканець району зреалізував своє конституційне право на пенсію, з яких 58,8% (283 особи - на пенсію за віком). Проведено по 14874 пенсійним справам масові перерахунки пенсій, індивідуальних перерахунків проведено для -3106 пенсіонерів, що на 63 менше проти минулого року. В результаті середній розмір пенсії в районі зріс на 146,78 грн і станом на 01.01.2017 року становить 1548,72 грн.Поряд з позитивними напрацюваннями у питаннях наповнення бюджету Пенсійного фонду, правильності призначення пенсійних виплат,розглядалась співпраця в питанні обслуговування громадян з територіальними громадами, які розташовані на території району. Заплановано ряд питань, які потребують вирішення у поточному році. З урахуванням цього сформовано пріоритети роботи управління на 2017 рік.

Управління Пенсійного фонду

України в Полонському районі

 

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 17 лютого 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.На засіданні комісії розглянуто 16 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 81 справа одержувачів субсидії з м. Полонного, смт. Понінка, с. Кіпченці, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

 

17.02.2017