Неділя, 20 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

АТО (центр)

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги створено «Центр допомоги учасникам АТО».
Керівник центру – Олександр Білик.
Контактні дані: м. Хмельницький, вул. Свободи 70 кім. 108
тел. 0673805065, (0382) 65-90-70, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


Посібник “На допомогу захисникам Батьківщини” http://www.adm-km.gov.ua/doc/ATO/helper-ATO.pdf (права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація)

 

***

Полонський районний військовий комісаріат проводить відбір та призов чоловіків та жінок віком від 18 років на військову службу за контрактом у Збройні Сили України. Заробітна плата сержантів та солдатів становить від 7 тисяч гривень, осіб офіцерського складу – від 10 тисяч гривень.  Військовослужбовці, які будуть виконувати службові обов’язки в зоні АТО будуть додатково отримувати премію - в розмірі 5 тис. грн.
За довідками звертатись за адресою : м.Полонне вул.Лесі Українки, 87 тел. 2-03-77»

 

Дуже важливо об’єднатися навколо ідеї децентралізації – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості для країни затвердження Верховною Радою змін до Конституції щодо децентралізації. «На сьогоднішній день дуже важливо країні об'єднатися для того, щоб не дати нікому зруйнувати ті процеси, які у нас йдуть», – заявив Президент, коментуючи можливості, які відкриває децентралізація, під час представлення нового голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука.
Президент висловив впевненість в тому, що конституційні зміни в частині децентралізації будуть проголосовані. «Значна і головна місія цих змін щодо децентралізації – це ключова реформа місцевого самоврядування», – наголосив він, нагадавши, що ця реформа побудована за польською моделлю із залученням найкращих фахівців з Європейського Союзу та використанням багаторічного досвіду, який існує в цих країнах.
Глава держави закликав присутніх звернутися до лідерів своїх політичних сил з проханням підтримати проект змін до Конституції в частині децентралізації і взяти на себе частину відповідальності за соціально-економічний розвиток регіону.
Президент наголосив на тому, що не допустить федералізації країни та зазначив, що процес децентралізації в Україні розпочався саме з його ініціативи, коли до Верховної Ради був внесений проект змін до Конституції в частині децентралізації.

Детальніше...

 

Робоча поїздка першого заступника голови облдержадміністрації Василя Процюка на Полонщину

Відповідно до основних заходів обласної державної адміністрації 02 лютого 2016 року перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Процюк відвідав Полонський район. В робочій поїздці його супроводжували голова Полонської районної державної адміністрації Олександр Нагурний, перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Кулінський та  голова районної ради Олег Янчук. Метою візиту було ознайомлення з промисловим та економічним потенціалом району.
Першим об’єктом, який відвідали посадовці, був довгобуд школи в с. Новолабунь. Перший заступник голови облдержадміністрації  Василь Процюк,  оглянувши спільно з керівниками району об’єкт зазначив, що наразі керівництво району спільно з керівництвом області та місцевим СВК «Лабунське», яке очолює депутат Хмельницької обласної ради Микола Олицький, мають спільне бачення можливостей залучення коштів для того, аби впродовж 2-3 місяців доопрацювати проект добудови школи і до кінця поточного року перекрити дах будівлі та укріпити конструкцію. В свою чергу, голова районної державної адміністрації Олександр Олександрович наголосив, що в найближчій перспективі Новолабунська загальноосвітня школа має стати центром освітнього округу, до якого довозитимуться учні з навколишніх сіл.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з контролю по розрахунках за спожиті енергоносії

Сьогодні під керівництвом заступника голови Полонської районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулося засідання комісії з контролю по розрахунках за спожиті енергоносії.
В роботі комісії взяли участь: начальник управління фінансів Станіслава Сенько, начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі,  інфраструктури та туризму Микола Свінтковський, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства  Олександр Шевчук, директор Полонського підприємства теплових мереж Олекспндр Тесля, головний інженер Полонського підприємства водопровідно-каналізаційного  господарства  Василь Салюк, головний лікар центральної районної лікарні ім.Н.С.Говорун Іван Савіцький  та керівники інших підприємств та організацій.

Детальніше...

 

***

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

 

***

Пункти обігріву на території Полонського району

Детальніше...