Вівторок, 27 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Історичний візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Української Православної Церкви Київського Патріархату на Полонщину

14 жовтня 2015 року, у день Покрови Пресвятої Богодиці та День захисника України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет Української Православної Церкви Київського Патріархату завітав до м. Полонного  і звершив урочисте освячення накупольних хрестів та ікон Свято-Троїцького храму Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Полонному. По завершенню літургії освячення Святійший Патріарх вручив нагороди УПЦ КП учасників антитерористичної операції та членам родин загиблих і подякував їм за ратний подвиг та героїзм, проявленні у відстоюванні цілісності та незалежності України. Окрім цього, Святійший Патріарх привітав усіх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України. Цього дня ж Святійший Патріарх Філарет, спільно з Благочинним церков УПЦ КП Полонського району, о. Андрієм, здійснили освячення Алеї Слави "Воїни світла,воїни добра", збудованої на честь загиблих наших земляків  в зоні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. Символічну стрічку для офіційного відкриття Алеї Слави перерізали Святійший Патріарх Філарет спільно з головою районної державної адміністрації Олександром Нагурним. Право відкрити пам’ятні знаки було надано родинам загиблих Героїв. Щирі слова подяки за проявлені мужність та героїзм  учасникам антитерористичної операції, родинам загиблих висловили голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний, голова районної ради Ярослав Шпег, голова громадської організації «Полонська спілка бійців АТО» Денис Голодюк, Народний депутат України Роман Мацола, за фінансової підтримки якого було збудовано Алею Слави, а також автор проекту та ідейний натхненник Алеї Слави"Воїни світла,воїни добра", Микола Козак. Завершився захід покладанням вінків та квітів  до підніжжя паамятного знаку.

Тож нехай у такий славний день Пресвята Богородиця захистить нашу країну від зовнішньої агресії та пренесе в Україну довгоочікуваний мир. Слава Україні!

 

 

 

 

 

15.10.2015.

 

Захист Батьківщини – свята справа

В калейдоскопі осінніх свят – чільне місце займає 14 жовтня. В цей день український народ відзначає свято Покрови, День українського козацтва та День захисника України. Захист Батьківщини – свята справа. Військові події 2014 року змусили переглянути ставлення українського суспільства до захисту кордонів своєї країни. Відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року встановлено свято – День захисника України. В переддень свята в читальній залі ЦРБ відбувся урок мужності «Вартові української держави». На захід завітали учні Полонської гімназії, учасник АТО Денис Голодюк, представники влади.

Детальніше...

 

Плекаймо зміну трудову – майбутнє України

Погожого осіннього дня, 9 жовтня Полонський професійний аграрний ліцей, один із найстаріших професійно-технічних навчальних закладів України, святкував ювілей - 80 -річчя від дня заснування.5 жовтня 1935 року в місті Полонному в колишньому маєтку графа Карвіцького була створена обласна школа комбайнерів. Це був перший на Хмельниччині навчальний заклад, покликаний готувати механізаторські кадри для колгоспів та радгоспів краю.Ця дата стала роком відліку існування закладу в перші роки становлення. За період існування змінювались назви: «Полонська школа комбайнерів», «Полонська школа механізації сільського господарства», «Училище механізації сільського господарства №6», «СПТУ - 12», «СПТУ - 5», «СПТУ - 35», «ПТУ - 35», «Полонський професійний аграрний ліцей». В його стінах здобули професійну освіту близько 40 тисяч кваліфікованих робітників. Багато із них стали справжніми майстрами своєї справи, відомими хліборобами, керівниками і головними спеціалістами господарств, підприємств і організацій. Були серед них заслужені працівники сільського господарства , орденоносці.Головним спрямуванням у діяльності навчального закладу завжди було і залишається сільське господарство. На сьогодні, в зв’язку зі значними змінами в структурі виробництва, більшу увагу приділяють професіям сфери обслуговування. Урочистості з нагоди ювілею проходили в районному Будинку культури. На свято було запрошено багато гостей, відомих людей, працівників ліцею, які багато років свого життя, частинку себе віддали улюбленій справі.

Детальніше...

 

***

Розпорядження Полонської районної державної адміністрації від 08.10.2015 року №352/2015-р "Про початок опалювального сезону на 2015/2016 роки в Полонському районі"

 

Оголошення

Шановні учасники АТО району та м. Полонного, запрошуємо Вас взяти участь у відкритті Алеї Слави в м. Полонному ( сквер біля районного Будинку культури). Захід відбудеться в День захисника України , 14 жовтня 2015 року об 11.00.

Д.Голодюк,

голова громадської організації «Полонська спілка бійців АТО».

 

 

Виступ Президента України під час наради з інформаційно-патріотичного виховання

Шановні товариші!
Мені сьогодні надзвичайно приємно знову опинитися в цих стінах – в стінах, де я провів на воєнній кафедрі Університету 3,5-4 роки, де мені було присвоєно звання лейтенанта. Тут приймав військову присягу на вірність народу України мій син. Я думаю, що дуже важливо, що наша з вами зустріч відбувається в ці історичні дні. Насправді історичні.
Коли я став Президентом, весь Донбас України був окупований, були розгорнуті широкомасштабні воєнні дії в умовах, коли Україна фактично не мала своєї армії – армія України була розграбована, гола, боса, не навчена. Єдине, що в нас було – дуже сильна мотивація – захистити волю, свободу, суверенітет, незалежність т територіальну цілісність нашої держави.
І сьогодні завершується перший тиждень жовтня 2015 року. Перший тиждень жовтня на фронті нарешті ми маємо режим повної тиші і жодного пострілу.

Детальніше...

 

До Всесвітнього Дня пошти

Листоноші району щодня, незважаючи на погодні умови, стан доріг, віддаленість отримувачів послуг, забезпечують якісними поштовими послугами населення Полонщини. Напередодні Всесвітнього дня пошти, аби відзначити копітку та відповідальну роботу поштовиків району, привітати їх зі святом завітали голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний, помічник-консультант Народного депутата України Романа Мацоли, Любов Борозенна, заступник голови районної ради Олексій Бобров та Полонський міський голова Франц Скримський. На урочистостях з нагоди Всесвітнього дня пошти голова райдержадміністрації Олександр Нагурний відмітив, що робота поштовиків складна, а в сьогоднішніх умовах ще й небезпечна.

Детальніше...