Субота, 26 Травня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

На Хмельниччині СБУ затримала на хабарі посадовця однієї з територіальних громад

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі посадовця однієї з територіальних громад Хмельниччини.
Правоохоронці встановили, що начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету міської ради вимагав дві тисячі доларів від місцевого підприємця. За цю суму посадовець обіцяв «вирішити питання» щодо виділення комерсанту в оренду земельної ділянки у центрі міста.
Співробітники спецслужби затримали зловмисника у місті після отримання першої частини хабара у розмірі шість тисяч гривень.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.


Прес-центр СБ України

29.05.2017

 

В Україні розпочинається призов офіцерів запасу

Військова служба за призовом осіб офіцерського складу – це окремий вид військової служби. Так, до офіцерського складу Збройних Сил України належать громадяни України, яким присвоєно військові звання від молодшого лейтенанта і вище.
Отже, на військову службу будуть призвані офіцери запасу віком до 43 років, які закінчили військову кафедру та мають вищу освіту (ступінь не нижче бакалавра). Слід зауважити, що на відміну від мобілізації, яка потребує видання Президентом відповідного наказу, для призову офіцерів достатньо наказу Міністра оборони.
Строк служби, кількість осіб, яких необхідно призвати, та військово-облікові спеціальності, за якими здійснюватиметься призов, також визначає Міністр оборони України. Максимальний строк служби – 18 місяців.
Призов офіцерів на військову службу здійснюється після обов’язкового медичного огляду. Після проходження курсів підготовки (3 місяці) у вищих військових навчальних закладах, офіцерів направлятимуть у військові частини для проходження власне військової служби (18 місяців з врахуванням курсів підготовки).

Детальніше...

 

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

29 травня 2017 року  відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого. В засіданні колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, сільські голови,представники об’єднаних територіальних громад,  головні лікарі закладів охорони здоров’я, керівники сільськогосподарських підприємств. На засіданні колегії були розглянуті наступні питання: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік членів колегії та присутніх проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. По питаннях  роботи агропромислового комплексу за І квартал  2017 року та проведення комплексу весняно-польових робіт, а також по проекту Програми розвитку агропромислового комплексу Полонського району на 2017-2021 роки доповів начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Комісарук.

Детальніше...

 

Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 29 травня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського , голови районної ради Олега Янчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Зокрема, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій та адресної допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд. Окрім цього, проводиться робота з моніторингу рівня заробітної плати та легалізація тіньової зайнятості.

Детальніше...

 

В навчальних закладах району пролунав Останній дзвоник

Шкільні роки – це найсвітліше, найбезтурботніша пора в житті. Іншої такої не буде, бо життя дасть кожному свої уроки, у нього свої закони, свої круті віражі, свої пороги через які не кожному переступати, яких не можна здолати, а школа – це той час, коли все легко, все можливо. 26 травня на Полонщині, як і всій Україні, відбулось свято останнього дзвоника. На свято Останнього дзвоника до Полонської гімназії завітав заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський.

Традиційно на святі Останнього дзвоника директор гімназії Ганна Марченко  підвела підсумки навчального року, нагородивши грамотами та сертифікатами переможців олімпіад, конкурсів, спортивних змагань тощо. Звертаючись до присутніх на святі останнього дзвоника в Полонській гімназії заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський  зазначив, що освітяни Полонщини мають неаби які здобутки як у Всеукраїнських та і в обласних предметних олімпіадах, а також  по лінії Малої академії наук « Дорогі випускники, ви живете у час, коли визначальними рисами є досвідченість, інтелект, творчість, талант. Переконаний , що кожен з вас збагатить наш край як інтелектуальними так і духовними здобутками. Бажаю, щоб на вашому шляху було більше добра і справедливості, перемог і здійснення мрій. Вірю, що ви нас не підведете і будете творцями свого власного життя і справжніми патріотами рідної країни» - зазначив Олександр Олександрович. Пролунав останній дзвоник сповістивши про закінчення свята.

Детальніше...

 

Пам’ятка – інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

Із 11 червня українці зможуть відвідати країни Європи без отримання візи. Але ж є певні правили, яких потрібно дотримувати при виїзді за кордон. Про що саме необхідно пам’ятати, якщо ви бажаєте виїхати з України за правилами безвізового режиму?
Ключові елементи:
Безвіз поширюється лише на власників біометричних! паспортів.
Передбачає короткотермінове перебування в 30 європейських країнах до 90 днів протягом 180 днів.
При перетині кордону слід мати при собі документи, які підтверджують: мету поїздки, наявність місця проживання/бронювання готелю,  достатніх фінансових засобів (не менше 50 євро на добу), зворотний квиток, поліс медстрахування.
На триваліший час перебування в ЄС – необхідно оформити візу.
Безвіз не означає права на оформлення дозволів на проживання, працевлаштування або навчання в ЄС.
Порушення терміну перебування в ЄС тягне за собою подальшу заборону в’їзду.


За матеріалами сайту
Хмельницької ОДА
26.05.2017

 

Відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

26 травня  2017року   під  головуванням   заступника  голови  районної державної адміністрації    Олександра   Вощатинського  відбулося   засідання  координаційної ради   з питань розвитку  підприємництва. На засіданні розглядалось питання  про стан податкових надходжень   від діяльності  малого  та  середнього підприємництва    та обговорення Програми розвитку  малого і  середнього   підприємництва на 2017-2018 роки.


26.05.2017