Понеділок, 26 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено нараду з головами територіальних громад району з питань матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Кулінського, за участю голови районної виборчої комісії Анатолія Сурікова, заступника голови районної виборчої комісії Алли Гладчук, представників районного відділу УМВС України в Хмельницькій області та сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області проведено нараду з головами територіальних громад району з питань матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць. Учасники наради отримали роз’яснення про основні зміни в законодавстві про місцеві вибори. Акцентовано увагу також на організації нормальної роботи відповідних інфраструктур під час виборів: безперебійного постачання електроенергії, надійної роботи засобів зв’язку, засобів протипожежної безпеки, представники цивільного захисту та правоохоронних органів попередньо інформували про готовність до належного забезпечення виборчого процесу в межах чинного законодавства.

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ організаційної роботи, інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації.

22.10.2015.

 

 

Навчання по наданню першої невідкладної допомоги

20 жовтня 2015 р.  в Полонському районному центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді працівники Товариства  Червоного Хреста  розпочали навчання для спеціалістів центру та фахівців із соціальної роботи по наданню першої невідкладної допомоги в рамках угоди про співпрацю із соціальними партнерами. Програма навчання передбачає тематику ,яка актуальна в умовах сучасності. Фахівець із соціальної роботи,має бути обізнаним в питаннях соціально-медичної допомоги під час роботи з клієнтами. Полонський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді плідно співпрацює з товариством Червого Хреста, це одна із робочих зустрічей яка  як завжди дає позитивний результат.Районний центр соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді
20.10.2015

 

Президент виступає за зняття з виборів за підкуп виборців: Ми маємо навести порядок в цьому

Президент закликає коаліцію внести зміни до виборчого законодавства щодо підвищення відповідальності за підкуп виборців.
В інтерв’ю українським телеканалам Президент зазначив, що під час зустрічі з представниками громадських організацій «ОПОРА», Комітет виборців та іншими був навіть більш радикальним, ніж вони, і запропонував, щоб це був спільний законопроект, згідно з яким кандидати, які об’єктивно і доведено рішенням суду обвинувачуються у підкупі виборців, знімалися з виборчих перегонів. «На мою думку, це найбільш ефективний спосіб протидії підкупу виборців», – наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Історичний візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Української Православної Церкви Київського Патріархату на Полонщину

14 жовтня 2015 року, у день Покрови Пресвятої Богодиці та День захисника України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет Української Православної Церкви Київського Патріархату завітав до м. Полонного  і звершив урочисте освячення накупольних хрестів та ікон Свято-Троїцького храму Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Полонному. По завершенню літургії освячення Святійший Патріарх вручив нагороди УПЦ КП учасників антитерористичної операції та членам родин загиблих і подякував їм за ратний подвиг та героїзм, проявленні у відстоюванні цілісності та незалежності України. Окрім цього, Святійший Патріарх привітав усіх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України. Цього дня ж Святійший Патріарх Філарет, спільно з Благочинним церков УПЦ КП Полонського району, о. Андрієм, здійснили освячення Алеї Слави "Воїни світла,воїни добра", збудованої на честь загиблих наших земляків  в зоні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. Символічну стрічку для офіційного відкриття Алеї Слави перерізали Святійший Патріарх Філарет спільно з головою районної державної адміністрації Олександром Нагурним. Право відкрити пам’ятні знаки було надано родинам загиблих Героїв. Щирі слова подяки за проявлені мужність та героїзм  учасникам антитерористичної операції, родинам загиблих висловили голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний, голова районної ради Ярослав Шпег, голова громадської організації «Полонська спілка бійців АТО» Денис Голодюк, Народний депутат України Роман Мацола, за фінансової підтримки якого було збудовано Алею Слави, а також автор проекту та ідейний натхненник Алеї Слави"Воїни світла,воїни добра", Микола Козак. Завершився захід покладанням вінків та квітів  до підніжжя паамятного знаку.

Тож нехай у такий славний день Пресвята Богородиця захистить нашу країну від зовнішньої агресії та пренесе в Україну довгоочікуваний мир. Слава Україні!

 

 

 

 

 

15.10.2015.

 

Захист Батьківщини – свята справа

В калейдоскопі осінніх свят – чільне місце займає 14 жовтня. В цей день український народ відзначає свято Покрови, День українського козацтва та День захисника України. Захист Батьківщини – свята справа. Військові події 2014 року змусили переглянути ставлення українського суспільства до захисту кордонів своєї країни. Відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року встановлено свято – День захисника України. В переддень свята в читальній залі ЦРБ відбувся урок мужності «Вартові української держави». На захід завітали учні Полонської гімназії, учасник АТО Денис Голодюк, представники влади.

Детальніше...

 

Плекаймо зміну трудову – майбутнє України

Погожого осіннього дня, 9 жовтня Полонський професійний аграрний ліцей, один із найстаріших професійно-технічних навчальних закладів України, святкував ювілей - 80 -річчя від дня заснування.5 жовтня 1935 року в місті Полонному в колишньому маєтку графа Карвіцького була створена обласна школа комбайнерів. Це був перший на Хмельниччині навчальний заклад, покликаний готувати механізаторські кадри для колгоспів та радгоспів краю.Ця дата стала роком відліку існування закладу в перші роки становлення. За період існування змінювались назви: «Полонська школа комбайнерів», «Полонська школа механізації сільського господарства», «Училище механізації сільського господарства №6», «СПТУ - 12», «СПТУ - 5», «СПТУ - 35», «ПТУ - 35», «Полонський професійний аграрний ліцей». В його стінах здобули професійну освіту близько 40 тисяч кваліфікованих робітників. Багато із них стали справжніми майстрами своєї справи, відомими хліборобами, керівниками і головними спеціалістами господарств, підприємств і організацій. Були серед них заслужені працівники сільського господарства , орденоносці.Головним спрямуванням у діяльності навчального закладу завжди було і залишається сільське господарство. На сьогодні, в зв’язку зі значними змінами в структурі виробництва, більшу увагу приділяють професіям сфери обслуговування. Урочистості з нагоди ювілею проходили в районному Будинку культури. На свято було запрошено багато гостей, відомих людей, працівників ліцею, які багато років свого життя, частинку себе віддали улюбленій справі.

Детальніше...

 

***

Розпорядження Полонської районної державної адміністрації від 08.10.2015 року №352/2015-р "Про початок опалювального сезону на 2015/2016 роки в Полонському районі"