Середа, 26 Квітня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Виїзне засідання районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області

Понад дві години тривало широке обговорення реалізації  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  яке відбулося 24 квітня  2015 року в актовій залі Понінківського професійного ліцею за участю активу селища та членів районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. Голова районної державної адміністрації, голова  районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області Олександр Нагурний детально зупинився на положеннях ухваленого  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та затвердженої урядом на початку квітня Методики формування спроможних територіальних громад, якою визначено механізми реалізації закону. Зокрема, відповідно до нормативних документів потенційними адміністративними центрами майбутніх спроможних територіальних громад та їхніх зон впливу  в першу чергу визначаються міста обласного значення та районні центри. Такими центрами  можуть бути також села, селища, міста, що історично мали статус районних центрів та знаходяться на відстані понад 20 км від міст обласного значення, районних центрів, а також інші населені пункти.

Детальніше...

 

Чорнобильська трагедія…

Чорнобильська трагедія… Наслідки цієї найбільшої техногенної катастрофи у світі своїм чорним крилом – невидимим атомом – відгукнулися болем чи не в кожній українській родині. Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів.
На спомин про двадцять дев’яту річницю з дня Чорнобильської катастрофи 24 квітня в ЗОШ №3 була проведена година пам’яті «Болюча спадщина Чорнобиля», підготовлена працівниками районної бібліотеки.

 

Відділ культури
Райдержадміністрації
24.04.2015

 

Година застереження – «Дзвони Чорнобильської трагедії»

Вже 29 гірких років ми живемо у післячорнобильській ері, під знаком зловісної зірки. 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув 4 – й реактор Чорнобильської АЕС. Україна після атомної катастрофи стала скорботною чорнобильською матір’ю для українського народу, і весь світ живої природи став її невинною жертвою.
Чорнобильська трагедія, не в минулому. На жаль. Наша планета заражена багатьма недугами, і причина цьому – техніка, що вийшла з-під контролю.

Детальніше...

 

Головне завдання адміністративно-територіальної реформи - сформувати самодостатні громади

21 квітня  під головуванням голови райдержадміністрації, голови районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формуванням територій громад Хмельницької області Олександра Нагурного, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Комісарука, заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, керівника апарату райдержадміністрації, заступника голови районної робочої групи  Олександра Боброва, заступника голови районної ради Олексія Боброва, Полонського міського голови Франца Скримського, Понінківського селищного голови Михайла Прядка, Сасанівського сільського голови, голови Полонського відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Юрія Семенюка , голів окремих територіальних громад району відбулось засідання районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формуванням територій громад Хмельницької області з  питання впровадження в районі адміністративно - територіальної реформи. Відкриваючи нараду, голова райдержадміністрації Олександр Нагурний наголосив на необхідності проведення адміністративно-територіальної реформи, активізації роботи робочої групи з питань її впровадження в районі, а також  важливості збереження Полонського району як самодостатньої громади. Окрім цього, очільник району висловив думку, що громади на місцях мають формувати пропозиції для того, щоб вони були почуті і враховані в процесі реформування, що найважливіше на сьогодні визначитися з їх кількісним та якісним складом. Керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної робочої групи  Олександр Бобров наголосили, що перший крок до централізації на законодавчому рівні уже зроблено – це зміни до Бюджетного і Податкового кодексів, які вже вступили в дію. Сьогодні країна входить у другий етап – добровільне об’єднання територіальних громад, так що вже запущено невідворотний процес і потрібно сформувати самодостатні територіальні громади на Полонщині , а також наочно продемонстрував та  запропонував на розгляд присутніх кілька варіантів  можливого добровільного об’єднання територіальних громад району.

Детальніше...

 

Спільно підтримуємо наших героїв

Певно не має в нашій державі жодної людини, яка б не переймалася подіями, які ось уже рік тривають на сході України. Як ніколи український народ згуртувався для протидії сепаратистам та російським найманцям. Наші хлопці воюють як в регулярних частинах Збройних Сил України так і в добровольчих батальйонах. Для допомоги нашим бійцям широкого розмаху набув і волонтерський рух. Скоординовані дії державних органів влади та волонтерських рухів спрямовані на одну ціль – якомога швидшого закінчення антитерористичної операції та встановлення в Україні миру.

Детальніше...

 

Наш обов'язок - допомагати і підтримувати тих, хто цього найбільше потребує

В серці кожного  українця  страшним болем відзивається ситуація, яка склалася на Сході. Всі ми хочемо сприяти її вирішенню, щоб не було більше горя і жертв. Президент України Петро Порошенко одним з першочергових завдань для центральних та місцевих органів виконавчої влади ставить питання допомоги сім’ям переселенців з зони АТО. Це, насамперед, сприяння у забезпечені житлом, виплати соціальних допомог, можливість працевлаштування тощо. 08 квітня 2015 року голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний спільно з помічником-консультантом Народного депутата України Романа Мацоли, Любов’ю Борозенною відвідали сім’ю  вимушених переселенців з Дебальцевського району, Донецької області, яка ще з лютого місяця поточного року проживають в с. Велика Березна.

Детальніше...

 

На Полонщині відправлено перших мобілізованих

29 січня та 02 лютого 2015 року на Полоншині проведено відправку перших мобілізованих до лав Збройних Сил України, інших військових формувань. В залі засідання Шепетівської райдержадміністрації відбулась зустріч мобілізованих військовозобов’язаних з керівництвом Шепетівсько-Полонського об’єднаного міського військового комісаріату в рамках четвертої хвилі часткової мобілізації. Під час заходу було проведено молебень та освячено військовослужбовців, які призвані на службу до лав Збройних Сил України. Новобранці, з Полонського та Шепетівського районів,  а це більше 40 чоловік, були направлені до навчальні центри ЗСУ м. Чернігова та м. Житомира, де після проходження відповідної процедури прийому, яка передбачає забезпечення військовослужбовців обмундируванням, військовим спорядженням, розміщення в казармах та наметових містечках, розпочнуть планові заняття. Курс підготовки, залежно від специфіки кожної спеціальності, триватиме близько місяця, після чого відбудеться розподіл військовослужбовців по військових частинах. Хто виявить бажання – проходитиме службу у зоні проведення АТО.

Детальніше...