Середа, 24 Травня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відзначили 24-ту річницю народження України

24 роки тому українська нація отримала право самостійно будувати свою країну. Весь світ визнав нашу державу суверенною та незалежною, про це мріяли десятки поколінь українців. В рамках св’ткування Дня незалежності України 23 серпня 2015 року на міському пляжі в м. Полонному відбувся св’ятково-розважальний захід, приурочений цій події. З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний, який у своєму виступі зазначив: «Цьогоріч дата 24 серпня для кожного з нас, громадян набула іншого значення. На 24-му році незалежності перед країною, її громадянами постали складні й великі завдання – ми вкотре захищаємо нашу територіальну цілісність. Проте це заставило нас по-новому подивитися і усвідомити ті ідеали демократії, боротьби за незалежність, за які полягло сотні наших земляків. Наразі наша країна переживає суворі випробування. Але ми твердо переконані - Український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Нашим сьогоднішнім пріоритетом є відновлення єдності українського народу: українців сходу і заходу, півночі та півдня. Лише тоді суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою - заможною і сильною.Сила національного духу та єдність допоможуть нам здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності. Адже усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу. Разом ми зможемо зміцнити єдність нашого народу, спільними зусиллями побудуємо сильну Українську державу, де громадянин є господарем своєї землі та забезпечені права і свободи людини».

Детальніше...

 

23 серпня – День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначається свято, присвячене одному з її символів, - День державного прапора. На загальнодержавному рівні День державного прапора України святкується з 2004 р., до того офіційно відзначався тільки в столиці. Саме 23 серпня 1991 року, після провалу путчу в Москві, група народних депутатів внесла синьо-жовтий прапор в сесійний зал Верховної Ради. 23 серпня 2015 року на площі перед адмінбудинком в м. Полонному , за участю керівництва району та міста, представників трудових колективів організацій,установ та підприємств,громадських,релігійних організацій, політичних партій, учнівської молоді, відбувся захід та офіційна церемонія підняття державного прапора України. Зі св’ятом одного із символів державності присутніх на заході привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Кулінський, голова районної ради Ярослав Шпег та помічник-консультант Народного депутата України Романа Мацоли, Любов Борозенна. За вагомі досягнення в роботі, а також з нагоди Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України , окремих жителів району нагороджено грамотами та подяками обласної державної адміністрації. По завершенню офіційної частини заходу відбувся св.’ятковий, тематичний концерт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації.

23.08.2015.

 

 

Інформація щодо застосування постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2015р. № 106„Про удосконалення порядку надання житлових субсидій ” із змінами та доповненнями

 

Детальніше...

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує До уваги отримувачів пільг!

Детальніше...

 

Відбулися районні урочистості з нагоди Дня незалежності України

20 серпня в районному Будинку культури пройшли районні урочисті збори та святковий концерт з нагоди 24-ої річниці Незалежності України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій, трудових колективів, засобів масової інформації. З найбільшим національним святом всіх присутніх привітали заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, заступник голови районної ради Олексій Бобров, , заступник Полонського міського голови Сергій Олійник . Очільники району та міста з нагоди свята кращим фахівцям різних галузей вручили відзнаки обласної ради, районної державних адміністрацій, районної та міської рад. По завершенні урочистих зборів відбувся святковий концерт, підготовлений колективами художньої самодіяльності районного Будинку культури.

 

 

 

 

 

Відділ організаційної роботи, інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації.

20.08.2015.

 

 

***

Оголошення

Шепетівсько-Полонський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить набір чоловіків віком до 45 років для навчання у навчальному центрі для військ спеціального призначення. Відправка буде проводитись щотижнево до 17 серпня 2015 року.
За інформацією звертатись до Шепетівсько-Полонського ОМВК за телефоном 5-16-21, 067-311-13-95

 

Вирішення проблемних питань жителів області- одне з першочергових завдань влади

12 серпня 2015 року Директором Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Світланою Лукомською у приміщенні районної державної адміністрації проведено нараду з керівниками організацій – надавачів житлово – комунальних послуг Полонського району. В ході наради обговорено актуальні питання взаємодії органів влади, організацій – надавачів житлово – комунальних послуг щодо надання пільг та житлових субсидій громадянам району. Цього ж дня Світланою Іванівною проведено особистий прийом громадян Полонського району.

Детальніше...