Неділя, 20 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

В органах Казначейства

23 лютого 2016 року під головуванням начальника управління Державної казначейської служби України у Полонському районі Хмельницької області Мохнач Наталії Андріївни відбулася робоча нарада із розпорядниками бюджетних коштів установ, що утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів. В ході наради розглядались питання щодо внесення змін до деяких наказів Державної казначейської служби України відповідно до Наказу ДКСУ №43 від 17 січня 2016 року, зокрема здійснення операцій за платежами, які належать до власних надходжень бюджетних установ, що утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів. Також обговорювались питання щодо розширених можливостей системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство, адже з 1 січня 2016 року система запрацювала в повнофункціональному режимі. 
Підвівши підсумки обговорення, учасники наради в режимі живого діалогу вирішили низку питань, які виникли в робочому процесі.

Управління Державної казначейської служби
України у Полонському районі

24.02.2016

 

До уваги військовослужбовців, які звільнені чи підлягають звільненню з військової служби!

При Київському національному економічному університеті (03168 м.Київ, проспект Перемоги,54/1) реалізується Програма НАТО - Україна з перепідготовки військовослужбовців  їх соціальної та професійної адаптації, які  звільнені чи підлягають  звільненню з військової служби в запас протягом останніх 5 років, мають вищу освіту і раніше не брали участі у Програмах, що фінансуються іноземними донорами.
Програма передбачає перепідготовку слухачів за напрямками маркетинговий менеджмент  і інформаційні технології та спрямована на соціальну адаптацію військовослужбовців  до цивільного життя, забезпеченні їх професійного навчання, сприянні працевлаштуванню, наданні інформаційних, профорієнтованих послуг тощо.

Детальніше...

 

Президент: Вихід буде знайдено, і ми матимемо той темп реформ, якого сьогодні потребує Україна

Президент наголошує на тому, що вихід з ситуації, що склалася навколо Уряду, буде знайдено, і ми матимемо той темп реформ, якого сьогодні потребує Україна.
Відповідаючи у Вінниці на запитання журналістів про те, яким Президент бачить вихід з політичної кризи, Петро Порошенко зазначив, що свою позицію вже виклав у своєму зверненні. «Вважаю, що на сьогоднішній день потрібно пройти перезавантаження влади. Це те, чого вимагає народ», – сказав Глава держави.
Президент підкреслив, що і Уряд чітко заявив, що розуміє цю необхідність. «Парламент має взяти, нарешті, відповідальність, а не займати страусину позицію. Для того, щоб, не перекладаючи відповідальність ні на кого, спільно напрацювати вихід з об'єктивної кризи», – зазначив Глава держави.

Детальніше...

 

Розглянуто ряд важливих питань

22 лютого 2016 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Кулінського, за участю заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади відбулася апаратна нарада.

Детальніше...

 

Вічна пам'ять Героям!

Голова Полонської районної державної адміністрації Олександр Нагурний, спільно з Іриною Задоян, помічником-консультантом Народного депутат України Романа Мацоли, покладанням квітів вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні. Особливу уваги приділили вшануванню загиблих подолян на Аллеї Небесної сотні!
Україна заплатила дуже високу ціну за свій європейський вибір. Для кожного з нас Революція Гідності – найбільш важлива, яскраваі, можливо, найбільш трагічна частина нашого життя. 18-20 лютого – найскладніший її період, але, водночас, це була наша рішучість і віра в те, що ми побудуємо справедливу європейську державу.

 

 

 

20.02.2016

 

Пам’яті Героїв Майдану

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в її житті. Саме події кінця 2013 року - початку 2014 стали переломними в сучасній історії. Обурена, рішенням Уряду України про відмову від вступу в Євросоюз, молодь виходить на Майдан незалежності в Києві. Це був початок Революції Гідності.
Сьогодні, 19 лютого 2016 року в м.Полонне відбувся мітинг до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. Скорботною ходою від площі тисячоліття Полонного представники місцевої влади, трудових колективів, організацій, установ та підприємств району, депутати місцевих рад, лідери громадських організацій та місцевих осередків політичних партій, учнівська молодь, громадськість з вигуками « Герої не вмирають!» вирушили до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей

17 лютого 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання координаційної ради у справах дітей райдежадміністрації

Детальніше...