Субота, 17 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Українсько-американський діалог має позитивний розвиток - Глава держави

Українсько-американський діалог має позитивний розвиток - Глава державиПрезидент Петро Порошенко позитивно оцінює розвиток співпраці української влади з новою адміністрацією Сполучених Штатів Америки. «Наразі я задоволений тим, як наводяться мости, налагоджується наш діалог з новою американською адміністрацією», - сказав Глава держави на оперативному зборі керівного складу ЗСУ.Президент відзначив, що останнім часом мав низку контактів з представниками влади США. Зокрема, у Мюнхені відбулася «дуже важлива зустріч» з Віце-президентом США Майклом Пенсом, а також телефонна розмова з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.«Також було дві надзвичайно ефективних розмови з Президентом США Дональдом Трампом», - додав Петро Порошенко.Президент повідомив також про роботу української делегації в рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції.«Агресивна політика є елементом дуже небезпечної гри, яку веде керівництво Росії з метою кардинально змінити геополітичний ландшафт усього європейського континенту. Саме на цьому я наголошував декілька днів тому під час свого виступу та у ході двосторонніх зустрічей на Мюнхенській безпековій конференції. Там я як Президент України, наші дипломати, ефективно працювали над зміцненнями коаліції на підтримку України», - сказав він.У той же час Глава держави висловив розчарування тим, що низка українських політиків «плете інтриги та чинить перешкодити вітчизняній дипломатії, яка працює над поглибленням українсько-американського партнерства».

 

 

Міжнародна акція “Тризуб це Україна“

В зв’язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів.  Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до  дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.

Детальніше...

 

***

22 лютого 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулося чергове засідання координаційної ради служби у справах дітей райдержадміністрації на якому заслухали два питання: про стан злочинності серед неповнолітніх на території Полонського району та результати роботи з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх за 2016 рік та про роботу з сім’ями, які знаходяться в складних життєвих обставинах та дітьми, що знаходяться під опікою (піклуванням) і проживають на території Кустовецької сільської ради.

 

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

22.02.2017.

 

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

22 лютого  2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 13 питаннь:

Детальніше...

 

Звернення Президента у зв’язку з Днем Героїв Небесної Сотні

Звернення Президента у зв’язку з Днем Героїв Небесної СотніСьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України, за право свого народу стати рівноправним членом спільноти вільних націй, за демократичні принципи, що гарантують кожній людині повагу до її гідності та можливість вільно жити і розвиватися.Доленосні події, які відбулися три роки тому у самому серці України, сколихнули увесь світ. Перемога Революції Гідності зірвала давно виплекані плани Москви щодо упокорення України, поступового перетворення її у підімперську колонію та подальшої експансії.Самовідданість і жертовність лицарів Майдану пробудила патріотичний дух нашого народу та показала усім, що є цінності, дорожчі навіть за власне життя. Завдяки героїчному чину цих людей ми живемо уже в іншій державі, вповні усвідомлюємо себе великим, гордим народом.Герої не вмирають!Їх імена – назавжди у когорті славних українських звитяжців. Вони будуть викарбувані на величному Меморіалі у столиці України. А головне – завжди залишатимуться у народній пам’яті.Подвиг Небесної Сотні – наша національна гордість і безапеляційний орієнтир – вирвати Україну з чіпких лап хижого двоголового російського орла та перетворити на процвітаючу європейську державу.Ми обов’язково втілимо мрію Героїв у реальність.Ми переможемо!Слава Україні! Слава її Героям!

 

Їхнє життя – приклад для наслідування. В районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, 20 лютого, в міському Будинку культури відбувся захід, присвячений цій скорботній події в історії нашої держави. Участь в заході взяли керівники району та міста, активісти, учасники подій Майдану та АТО, волонтери, представники організацій, установ, громадськість району, учнівська молодь. Перед початком заходу хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто три роки тому ціною власного життя дав нам, живим, надію на краще майбутнє. Поділилися своїми спогадами про криваві події, що відбулись на Майдані три роки тому, учасники тих подій: Олександр Вощатинський, Сергій Барзак, Олег Цюпенко, Віталій Шпег, Любов Соболевська, Віктор Будник, Благочинний Полонського району УПЦ КП о. Андрій . По завершенню заходу, вшановуючи подвиг учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, його учасники поклали вінки та квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та до Алеї Слави «Воїни світла, воїна добра». З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в закладах освіти та культури району відбулися тематичні заходи, присвяченні вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні: патріотичні уроки «Небесна сотня – історія нескорених», виставки «Вона наш вибір, наша мрія, моя ти вільна Україна», уроки пам’яті «З небес їх очі дивляться на нас», літературно-музичні композиції «На варті наших душ Небесна Сотня», уроки мужності «І лишилась вірності присяга», тощо.

 

 

 

 

20.02.2017.

 

 

Проведено щотижневу апаратну нараду

20 лютого 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, за участю голови районної ради Олега Янчука, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва відбулася щотижнева апаратна нарада. Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних структурних підрозділів центральних органів влади звітувалися про проведену роботу за минулий тиждень та проблеми, які виникають в ході їх виконання. Так, начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. В.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

20.02.2017.