Понеділок, 23 Жовтня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Шановні жителі Полонщини!

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України! Конституція визначає демократичний розвиток нашої держави, дбає про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, вимагає від нас зберігати державну єдність і піклуватися про благополуччя рідної країни та непорушності її кордонів. Вона закликає нас до усвідомлення високої відповідальності за свою Батьківщину перед попереднім, нинішнім та прийдешнім поколіннями. Ми хочемо бачити нашу рідну землю процвітаючою, сильною і незалежною. І це залежить від нашого вміння працювати, знаходити нові рішення щоденних завдань, раціонально використовувати природні ресурси та виробничий потенціал. Бажаю вам, дорогі земляки, успіхів і оптимізму, достатку в кожній родині, нових звершень на благо України. Впевнений, що подальше зміцнення конституційних цінностей і норм будуть надійною запорукою наших майбутніх успіхів та досягнень!

З повагою,

О.Кулінський

перший заступник голови районної

державної адміністрації

 

 

Зі святом, молодь Полонщини!

 

26 червня 2016 року в м. Полонному пройшли заходи з нагоди Дня молоді. Розпочались вони святковою ходою випускників району від пам’ятника 1000-ліття м. Полонного до Будинку культури. Зі святом молодь району привітав голова Полонської районної ради Олег Янчук, який зазначив: «Молодість – фундамент для серйозного, складного життя. І сьогодні головне побажання для молодих людей – побудувати життя так, як ви мріяли про це в дитинстві. Щоб молодість була не настільки серйозною, як того хочуть інші, а трохи безрозсудною, легкою, але при цьому енергійною і нешкідливою. Щоб вас не обходила стороною романтика вечорами, і щоб авантюри ваші закінчувалися тільки хорошим, міцним результатом! А взагалі молодість – це стан душі, тому бажаю всім нам лишатися молодими і цінувати кожну хвилину нашого життя!». До вітань також долучилися секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський.

Детальніше...

 

Основному Закону держави – 20 років

24 червня в районному Будинку культури  відбулись урочистості та святковий концерт, присвячені 20-й річниці Конституції України. На святі були присутні  заступник голови  райдержадміністрації Олександр Вощатинський , керуючий справами районної ради Юрій Світак, помічник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віктор Яськов, помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна, представники трудових колективів підприємств, організацій та установ району, голови сільських рад, в.о. старост, депутати місцевих рад тощо.У фойє районного Будинку культури було представлено виставку: „Конституція – фундамент правової держави“. З вітальним словом з нагоди 20-ї річниці  Конституції України звернулися до присутніх заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, який зазначив, що      «- Конституція України 1996 року була визнана міжнародною спільнотою, зокрема Венеціанською комісією однією з найкращих, такою, яка відповідає високим світовим  і європейським стандартам. Втілює в собі основоположні цінності світового конституціоналізму. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю». До вітань також долучились керуючий справами районної ради Юрій Світак, помічник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віктор Яськов та помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна.

Детальніше...

 

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. 75 роки тому почалася найдовша та найкровопролитніша війна, яка принесла біль і страждання кожній українській сім’ї, забрала мільйони життів наших співвітчизників, спустошила тисячі населених пунктів нашої країни. У цей день ми віддаємо данину пам’яті тим, хто, відстоюючи свободу Батьківщини, загинув на фронтах Другої світової війни, низько вклоняємося усім, хто наближав велику Перемогу. Тож, з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, представники Полонської міської ради, об'єднаної територіальної громади, голова ради районної організації ветеранів Венедикт Куценко, голова районної організації ветеранів Афганістану Віктор Чудінов спільно з ветеранами, поклали квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил, загиблим в роки війни, вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання та схилили голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала страшна війна.Відділ організаційної роботи,
інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

22.06.2016

 

Відбулось виїздне засідання обласної асоціації анестезіологів

22 черня 2016 року в Полонській Центральній районній лікарні ім. Н. С. Говорун відбулось виїздне засідання обласно асоціації анестезіологів. В заході прийняв  участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський та понад 70 лікарів анестезіологів з різних районів Хмельницької області.
Після закінчення засідання учасники відвідали відділення анестезіології та інтенсивної терапії Полонської Центральної районної лікарні, місцевий музей, познайомилися з історією костелу Святої Анни.

22.06.2016

 

Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування позичальникам «теплих» кредитів у розмірі 149,5 млн гривень

Згідно отриманих реєстрів позичальників за травень Агентство перерахувало Ощадбанку та Укргазбанку 149,5 млн грн для компенсації частини суми «теплих» кредитів.
З них:
•    4,4 млн грн отримали позичальники, які придбали в кредит «негазові» котли;
•    144,4 млн грн компенсовано учасникам програми на енергоефективне обладнання і матеріали;
•    742 тис грн відшкодовано ОСББ.
У 2016 році загальна сума відшкодувань склала 386 млн гривень. З них: 14,58 млн грн отримали фізичні особи, які придбали котли з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім газу й електроенергії), 2,5 млн грн компенсовано ОСББ. Найбільше коштів виділено учасникам програми, які оформили «теплі» кредити на покупку енергоефективного обладнання та матеріалів, – це 368,98 млн гривень.

Детальніше...

 

Шановні державні службовці, колеги !

Від усієї душі вітаю вас із нашим професійним святом – Днем державної служби.Пам’ятайте – державна служба в Україні має глибоке історичне коріння та давні традиції. Беручи свій початок за часів княжої Русі, пройшовши горнило випробувань козацької держави Богдана Хмельницького, вперше інституціалізована у часи Української Держави гетьмана Павла Скоропадського, державна служба є і буде надійною опорою сучасної незалежної України.Професійна діяльність державних службовців, станового хребта держави, заслуговує шани, поваги та підтримки і я нам усім бажаю аби так і було.Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування нових підходів у вирішенні різних проблем, мають стати надійними супутниками кожного державного службовця. Від вашого професіоналізму та сумлінної праці залежить наближення життя подолян до тих стандартів, якими керується цивілізований світ.Нехай ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Хмельниччини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців області.Пам’ятайте, наша країна переживає не найкращі часи і нехай ваша чесна та кропітка робота наблизить перемогу нашого війська у війні з російськими терористами.Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, настання миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе та щасливе майбутнє України.Ми обов’язково переможемо!Слава Україні!

З повагою


Заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях

В.Міщишин