Вівторок, 27 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Вшанували ветеранів органів внутрішніх справ району

У Полонському РВ УМВС України у Хмельницькій області 10 листопада 2015 року відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ , який започатковано в Україні 10 листопада 2007 року згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15 березня 2007 року № 83. В урочистостях взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, начальник Полонського РВ УМВС України у Хмельницькій області Ігор Лабань, голова районної ради Ярослав Шпег та начальник організаційного відділу Полонської міської ради Сергій Пулим. За традицією на початку зборів хвилиною мовчання почесні гості вшанували пам’ять міліціонерів, загиблих під час виконання службових обов’язків.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада у районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на якому були присутні керівники клубних закладів, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.
Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій, звичаїв сіл району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили голова райдержадміністрації Олександр Нагурний , заступник голови районної ради Олексій Бобров, помічник-консультант народного депутата України Р. Мацоли Любов Борозенна , начальник відділу освіти, культури молоді та спорту  райдержадміністрації Віталій Сітарський, голова профспілки працівників культури району Валентина Заєць.

Детальніше...

 

Питання призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам на постійному контролі влади

 

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 05 листопада 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.На засіданні комісії розглянуто 11 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 140 справ одержувачів субсидії з м. Полонного, смт. Понінка, с. Новоселиця, с. Браженці, с.Прислуч, с. Кустівці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.

06.11.2015.

 

 

 

Президент звернувся до депутатів напередодні голосування: Доля безвізового режиму – у ваших руках

Президент Петро Порошенко закликав депутатів Верховної Ради з відповідальністю поставитися до завтрашнього розгляду у Парламенті пакету законопроектів, від прийняття якого залежить лібералізація візового режиму для України з боку Європейського Союзу.
«У четвер у Верховній Раді – надзвичайно важливий день. Від коефіцієнту корисної дії, який продемонструють депутати, повною мірою залежить, чи отримають громадяни України можливість  відвідувати країни Євросоюзу без віз вже у 2016 році», – зазначив Глава держави у телевізійному зверненні.
Президент нагадав, що цієї весни на саміті «Східного партнерства» у Ризі йому вдалося добитися політичного рішення Євросоюзу – безвізовому режиму бути. Вчора під час телефонної бесіди Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер підтвердив цю перспективу, відзначив Глава держави.
«Завтрашні голосування за цілу низку законопроектів означатимуть, що Україна зробила домашнє завдання, виконала технічні умови і досягла критеріїв для запровадження безвізового режиму. Тому закликаю народних обранців з особливою відповідальністю поставитися до цієї місії, бо доля безвізового режиму – абсолютно в ваших руках, шановні депутати», – заявив Президент, додавши, що адресує це звернення не лише членам парламентської коаліції, але усім народним обранцям.

 

Президент закликав Верховну Раду підтримати законопроекти по безвізовому режиму

Президент закликав Верховну Раду підтримати законопроекти по безвізовому режиму

Президент України закликав народних депутатів розглянути та підтримати законопроекти, які Україна зобов’язана прийняти щодо отримання безвізового режиму з ЄС. Про це він заявив під час зустрічі з керівниками політичних фракцій, які входять до складу Коаліції у Верховній Раді України.Глава держави нагадав, що з 13 обов’язкових законопроектів Верховна Рада прийняла 4 і зауважив, що 9 листопада оціночна місія Євросоюзу має зробити свій звіт щодо виконання Україною своїх зобов’язань в рамках Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

Детальніше...

 

Управління Пенсійного фонду України в Полонському районі інформує

З 1 вересня 2015 року згідно Закону України від 17.09.2015 року № 704-VІІІ “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік”, яким передбачено збільшення з 1 вересня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які виратили працездатність до 1074 грн., проведено перерахунок мінімального розміру пенсій, призначених відповідно до статті 28 Закону України “Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування”.
Мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена до 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 25, а у жінок - 20 років  страхового стажу, а мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена або перерахована з урахуванням стажу та заробітку після 01.10.2011 року за наявності у чоловіків 35, а у жінок — 30 років страхового стажу встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та за кожний рік понад 20 та 25 років або 30 та 35 років, розмір пенсії збільшується на 1 відсоток від розміру пенсії, але не більше 1 відсотка від прожиткового мінімуму.
Виплата пенсій 14303 пенсіонерам у нових розмірах та доплата за вересень місяць проведено у жовтні разом із пенсією за жовтень. Виплата пенсійних виплат збільшилась на 1746 тис.грн. Середньомісячна доплата одного пенсіонера склала 122,07 грн.

 

Відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті

29 жовтня 2015 року згідно Указу Президента України №565/2015 у Полонській ЦРБ було проведено захід до 25-ї річниці Студентської революції на граніті.Револю́ція на грані́ті (або Студе́нтська револю́ція на грані́ті) — кампанія широкомасштабних акцій ненасильницької громадянської непокори, заздалегідь організована українською радянською молоддю, переважно студентами. Протести тривали з 2 по 17 жовтня 1990 року в Україні (тодішній УРСР). Стрижнем протестних подій було студентське голодування на площі Жовтневої революції у Києві (нинішньому Майдані Незалежності). Протести завершилися підписанням постанови Верховної Ради УРСР, яка гарантувала виконання вимог учасників протесту.
З метою відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті було організовано круглий стіл, де учасники обговорювали подію, її мету й наслідки. Також було переглянуто фотохроніку революції  й драматичний  фільм Чайки Л. «16 днів. Революція на граніті.» У заході активну участь приймали історики міста, працівники бібліотеки та учні шкіл міста. Всі разом вшанували відчайдушний подвиг студентів, котрі на свій страх і ризик пішли проти комуністичного режиму й таки досягли своєї мети.

02.10.2015