Неділя, 20 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка

Державний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2016 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 року № 1832 «Про премію Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня.
Для участі у конкурсі потрібно подавати публіцистичні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті нараду, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення та розвиток демократизації українського суспільства.
Приймаються твори, які були опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення. На здобуття Премії можуть бути висунуті роботи як окремих осіб, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.

Детальніше...

 

Тарас Шевченко - це символ України, її душа, її серце

Тарас Григорович Шевченко – це коштовна перлина в неосяжному океані світової культури. Це – символ України, її душа, її серце. Він без перебільшення є дним із символів нашої Батьківщини, який у своїх творах описав глибину болю і трагедію українського народу в його прагненні до життя у вільній державі. Кожен пам’ятає про великого Кобзаря і часто згадує його мудрі напутні слова, будуючи омріяну поетом Україну. Жоден поет світу не зрівняється з ним у величі своєї жертовної любові до свого народу. 9 березня 2016 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Кулінський, голова районної ради Олег Янчук, голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, а також громадськість краю  поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзарю відзначивши цим 202- у річницю від дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше...

 

Напередодні 8 березня Президент нагородив видатних жінок: Ви є символами нової держави

Напередодні 8 березня Президент нагородив видатних жінок: Ви є символами нової держави

Президент Петро Порошенко напередодні Міжнародного жіночого дня зустрівся з видатними жінками, серед яких — учасниці АТО, волонтери, медики, вчителі, артисти та спортсмени, і привітав їх з прийдешнім святом.«З тими випробуваннями, які послав Україні Господь, країна перетворилася на націю воїнів, і роль та місце жінки в цьому є дуже особливими», - зазначив Петро Порошенко.Президент підкреслив, що «у війни не повинно бути жіночого обличчя», та висловив глибоку шану жінкам, які разом з чоловіками боронять Україну проти російсько-терористичних військ в зоні АТО. Таких жінок - 1 тисяча 200 осіб.  Петро Порошенко підкреслив: «Саме на таких прикладах, як Надія Савченко та кожна з вас, виховуються і зараз, і наступні покоління українців. Бо це вже нова держава, і ви - символи нової держави».

Детальніше...

 

Районні урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня 04 березня 2016 року  в районному Будинку культури  відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. Перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Кулінський під час урочистостей з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня, наголосив : «Полонщина славиться працьовитими, енергійними жінками, які своїм трудом і талантом творять добробут рідного краю. Саме жінка є втіленням добра, вірності, терпіння, любові - до рідних, до своєї справи. Краса жінки, її мудрість, освіченість дають натхнення та спонукають на добрі справи та гарні вчинки. Нехай долю кожної з вас осяє сонце любові, а ваші родини - світло миру і добробуту. Щоб життя було багатим на фізичне здоров'я і духовну силу, а повсякденна усмішка підкреслювала вашу чарівну красу».

Детальніше...

 

Президент: Перезавантаження Уряду – відповідальність Парламенту та коаліції

Перезавантаження Уряду зараз є відповідальністю Парламенту та парламентської коаліції, заявив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Аспен Інституту.
Глава держави відзначив першочерговість ролі парламентської коаліції, яка, за його словами, «має визначитися – і щодо кандидатури членів Кабінету Міністрів та керівника Уряду, і щодо програми і порядку реформ, які мають бути проведені, і щодо позицій фракцій, які будуть входити до складу цієї коаліції».
«Єдине, що я хочу наголосити, – ні в якому випадку я не можу допустити і не допущу дострокових парламентських виборів на цьому етапі. Бо при всьому тому, що декларують окремі політичні лідери і діячі, що вони хочуть дійсно перезавантаження, насправді вони намагаються зловити рибу у мутній воді, насправді вони працюють на дострокові вибори. Ми не маємо ні часу, бо це потребує півроку тотальної бездіяльності і популізму, ні необхідності, бо кращої Ради у нас не буде. Треба вчитися працювати з цією Радою», – заявив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

З колегії районної державної адміністрації

29 лютого відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Кулінського . В засіданні колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, керівники підприємств та організацій району. На засіданні колегії були розглянуті питання: Про стан та проблеми культурної інфраструктури села доповіла заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Шамрай. По питанню стану дотримання свободи слова в районі виступив начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ігор Юрчук.

Детальніше...

 

«Let`s Do It, Ukraine! 2016 ». «Зробимо Україну чистою разом!»

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, громадською організацією «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» за підтримки громадських організацій в рамках акції заплановано проведення: всеукраїнського екологічного фестивалю «ЧистоФест».
Щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій - «Зробимо Україну чистою разом!» буде проводитись  23 квітня 2016 року.
Розпочнеться усе прибиранням, а завершиться фестивалем «ЧистоФест». Також у планах організаторів провести вечори екологічного кіно, тренінги, екологічні табори тощо. 
Ця акція дає можливість кожному учаснику зробити свій посильний і добровільний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації нашого краю, щоб всі ми об’єднались у справі захисту навколишнього середовища на благо майбутнього нашої планети, яка дарувала нам життя.

Детальніше...