Вівторок, 27 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада – День працівників радіо, телебачення  і зв’язку. Саме цього дня у 1924 році, у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Перший телерадіоцентр запрацював 1951-го у Києві на Хрещатику. Відповідно ж до Указу Президента професійне свято відзначається з 1994-го року.
Сьогодні, в  актовій залі Полонского цеху телекомунікаційних послуг №14 Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» відбулися урочисті заходи до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Відкривала урочистості керівник організації Світлана Пулим, яка коротко охарактеризувала здобутки підприємства за рік та поділилася з присутніми планами на майбутнє. Працівників  галузі привітав заступник  голови  районної державної адміністрації Олександр Вощатинський.

Детальніше...

 

Робочий візит Голови ДКУ

Голова Казначейства Тетяна Слюз 12 листопада 2015 року побувала з робочим візитом в управлінні Державної казначейської служби України у Полонському районі Хмельницької області. В ході візиту вона ознайомилась з роботою управління та провела робочу нараду з колективом в присутності міського голови Франца Скримського, голови районної ради Ярослава Шпега та першого заступника Полонської районної державної адміністрації Олега Кулінського. Першим питанням до колективу було відповідність виконання казначейських операцій, процесів та функцій, визначених Технологічними регламентами Казначейства України. Обговорювались питання по запровадженню системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство» з використанням криптографічного захисту інформації, детально зупинилася на перевагах запровадження електронної форми обслуговування  клієнтів із використанням засобів ЕЦП та сучасних інформаційних технологій, продемонструвавши  пристрій  кардрідер.  Також особливу увагу Тетяна Слюз звернула на казначейське обслуговування з 01.01.2016 року бюджетів об’єднаних  територіальних громад, де представники місцевих органів влади мали змогу з’ясувати багато конкретних питань.
Підвівши підсумки обговорення, учасники наради подякували Тетяні Ярославівні за чудову можливість провести живий діалог.

16.11.2015

 

Україна впевнено рухається на шляху до безвізового режиму з ЄС – Президент

Ухвалення Верховною Радою законопроектів безвізового пакету наближає Україну до повного виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму з боку ЄС для українських громадян, наголошує Президент Петро Порошенко.
«Цей тиждень, я впевнений, стане історичним, бо Україна ухвалила надзвичайно важливі рішення і зробила надзвичайно важливий крок, який її впритул наблизив до виконання умов Плану дій щодо безвізового режиму», – заявив Глава держави під час зустрічі з відомим фінансистом, меценатом, засновником Міжнародного фонду «Відродження» Джорджем Соросом.
Президент також привітав позитивне голосування за антидискримінаційну поправку до Трудового кодексу. На переконання Президента, це є початком формування європейського обличчя нової України та підтвердженням  проєвропейської еволюції української ментальності.

Детальніше...

 

До Дня працівників сільського господарства

 

Коли любов не має меж

Коли душа не знає втоми,

Коли землею ти живеш –

Праця твоя стає святою!

Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам – День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. 12 листопада в районному Будинку культури відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства. З вітальної промовою до учасників святкового дійства звернувся голова райдержадміністрації Олександр Нагурний. Він висловив щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. А також у своїй промові підбив підсумки всього зробленого за рік, аналізував усі досягнення агропромислового комплексу. Вшанували нелегку хліборобську працю аграріїв району також заступник начальника головного управління ветеринарної медицини облдержадміністрації Олександр Садов’юк , голова районної ради Ярослав Шпег, голова Полонської міської ради Франц Скримський, помічник-консультант Народного депутата України Романа Мацоли, Любов Борозенна, голова профспілкової організації працівників АПК району Ганна Цимбалюк та начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Микола Свінтковський, який у своїй промові підбив підсумки всього зробленого за рік, проаналізував усі досягнення агропромислового комплексу.

Детальніше...

 

Відбулась робоча нарада

12 листопада 2015 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Кулінського, керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Боброва, начальника управління фінансів районної державної адміністрації Станіслави Сенько та головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Анжели Коріньовської , відбулась робоча нарада з головами шести сільських рад району, які не увійшли до складу об’єднаних територіальних громад. В ході зустрічі обговорено питання щодо подальшої життєдіяльності цих сільських рад в умовах створених об’єднаних територіальних громад, а також формування районного бюджету та шляхи його оптимізації на утримання закладів соціальної сфери. За результатами наради домовлено, що впродовж тижня голови Кустовецької, Малошкарівської, Білецької, Микулинської, Воробіївської та Сасановецької сільських рад мають надати пропозиції щодо подальшого їхнього фінансування.

12.11.2015.

 

 

Залучення громадськості до реалізації державної політики

11 листопада 2015 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації. В засіданні ради взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, головний лікар Полонської центральної районної лікарні ім.Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова. Громадською радою було розглянуто ряд питань, зокрема про стан та перспективи реформування системи охорони здоров’я в районі , проблеми галузі і фінансове забезпечення членів Громадської ради проінформували головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова та головний лікар Полонської центральної районної лікарні ім.Н.С.Говорун Іван Савіцький відповідно. Про виконання в районі Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки» членів ради та запрошених проінформував голова Громадської ради Всеволод Коваль.

Детальніше...

 

***

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!