Вівторок, 27 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

25 листопада 2015 р. на базі Кустовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту. Про актуальні питання профільного навчання, допрофільної підготовки як засобу реалізації освітніх реформ доповідала завідуюча районним методичним кабінетом Ольга Салюк. Вона проаналізувала період становлення профільної освіти в Полонському районі, зазначила проблеми та перспективи розвитку. До обговорення даного питання долучилися директор Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Вельгас та директор Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Петро Корчинський.

Детальніше...

 

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 листопада 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 8 питань.

Детальніше...

 

***

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!
Полонська районна державна адміністрація  оголошує про внесення змін у конкурс з перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування

 

Зустріч Голови Верховної Ради України з представниками об’єднаних територіальних громад Хмельницької області

Органи місцевого самоврядування мають стати найефективнішою ланкою системи врядування в державі, повернути довіру людей до влади.
На цьому голосив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади Хмельницької області та громадськими організаціями у п’ятницю.
В.Гройсман зазначив, що добровільне об’єднання громад та перші кроки з фінансової децентралізації сприятимуть успішному розвитку місцевого самоврядування і розв’язанню нагальних проблем. Він також зазначив, що децентралізація влади є запорукою успішного здійснення секторальних реформ. «Ефективне місцеве самоврядування є «водорозділом» між європейським майбутнім України і деградованою радянською системою управляння», - заявив керівник Парламенту.

Детальніше...

 

Виплата пенсії працюючим пенсіонерам

До управління Пенсійного фонду часто звертаються пенсіонери з питанням: чи  не втратять вони у розмірі пенсійної виплати в результаті працевлаштування і чи взагалі мають право працювати та одержувати пенсію.
Відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» одержувач пенсії, як і кожен громадянин України, має повне право працювати, але  повинен пам'ятати про обов'язок - своєчасно повідомити органи Пенсійного фонду про працевлаштування чи звільнення з роботи. Це може запобігти переплаті пенсійних виплат.
У заяві про призначення (перерахунок) пенсії, форма якої затверджена правлінням Пенсійного фонду України, є зобов’язання пенсіонера, за яким він має своєчасно повідомити органи, що призначають та виплачують пенсію, про прийняття на роботу, звільнення з роботи, зміни в складі сім'ї, зміну місця проживання та інші обставини, що можуть вплинути на його пенсійне забезпечення.
За результатами подання звітів роботодавцями, щомісячно проводиться звірка списків працюючих та одержувачів пенсій. На жаль, через недисциплінованість одержувачів пенсій, ми виявляємо велику кількість осіб, які не повідомили про своє працевлаштування, в разі чого виникають переплати пенсій.

Детальніше...

 

Відзначили День Гідності та Свободи

Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
Раніше Указом від 19 листопада 2005 року № 1619/2005, Президент України Віктор Ющенко встановив свято - День Свободи. Було запропоновано святкувати це свято щорічно, 22 листопада
Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання. «Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада» - йдеться в Указі № 872/2014.
Сьогодні на передодні дати в малій залі районного Будинку культури відбулись урочистості з нагоди  Дня Гідності та Свободи. У заходах взяв участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, заступник голови районної ради Олексій Бобров, представники громадськості та учнівської молоді міста.

Детальніше...

 

Президент зустрівся з українською громадою Італії: Рішучими спільними діями змінимо Україну

Президент Петро Порошенко під час офіційного візиту до Італії разом із дружиною Мариною зустрівся з представниками численної української громади Італії.
Президентське подружжя разом з усіма взяли участь у молитві за благословення миру та єдності в Україні біля Храму Святої Софії Української греко-католицької церкви у Римі, побудованого у 60-х роках ХХ століття кардиналом Йосифом Сліпим на основі планів Софії Київської.
Після цього Президент із дружиною спустилися до крипти, де похований вихователь Папи Римського Франциска єпископ Степан Чміль. Петро та Марина Порошенки поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.
Звертаючись до громади, Глава держави подякував українцям за підтримку та відзначив роль українців у всьому світі для консолідації допомоги Україні та забезпеченні її перемоги. Особлива подяка Президента стосувалась подій під час Революції Гідності та початку агресії Росії у Криму та на Донбасі. За словами Президента, агресію Росії вдається зупиняти завдяки відновленим Збройним Силам України, роботі української влади, дипломатів і зусиллям українців за кордоном. «Українська громада не залишалася байдужою, і голос України був чутний у Римі, Берліні, Лондоні, Мюнхені, в Парижі – по всій Європі», – відзначив Петро Порошенко.

Детальніше...