П'ятниця, 26 Травня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До Всесвітнього дня туризму

Всесвітній день туризму - свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.Туристом можна назвати будь яку людину яка небайдужа до пізнання світу через поїздки в інші міста, в інші країни,в інші географічні райони Під час своїх мандрівок і походів, як в межах своєї країни і за кордоном подорожуючі знайомляться з країною і її людьми, їх життям, знайомляться з національною культурою. Крім того, туризм сприяє вивченню історії і формуванню світогляду, веде до активного захисту природних багатств.Отож я хочу привітати всіх із святом - Всесвітнім днем туризму , і побажати гарних подорожей і поїздок, дивовижних вражень, позитивних емоцій, незабутніх спогадів.

Детальніше...

 

Обговорили питання призначення житлових субсидій

25 вересня 2015 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного, за участю представників надавачів житлово-комунальних послуг, Полонської міської та Понінківської селищної рад, центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління соціального захисту населення районної державної адміністрації ,відбулась нарада щодо призначення житлових субсидій та надання передбачених законодавством пільг. Заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольга Голякова детально проаналізувала стан призначення в районі житлових субсидій та надання пільг.

Детальніше...

 

Візит Надзвичайого і Повноважного посла Королівства Бельгія в Україні до Полонського району

24 вересня 2015 року наш район відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні пан Люк Якобс . На межі Житомирської та Хмельницької областей пана посла зустрічали голова Полонської районної державної адміністрації Олександр Нагурний та голова Полонської міської ради Франц Скримський. За гарною українською традицією шановного гостя гостинно зустріли запашним полонським короваєм. У ході спілкування пана Люка Якобса з керівництвом району та міста було обговорено питання можливого залучення інвестицій в аграрний сектор економіки району, розширення капіталовкладень у сільськогосподарську сферу району, створення замкнутого циклу по переробці сільськогосподарської продукції, розвитку тваринництва в районі, будівництва сучасних комплексів з вирощування ВРХ. Також обговорено питання покращення роботи ТОВ НВП “Канола Поділля”, а також запропоновано долучитись до будівництва санаторію на родонових водах у м.Полонному. Окрім цього, гості мали можливість ознайомитись з соціально-культурним та освітнім потенціалом Полонського району. Пан Люк Якобс високо оцінив проведену роботу щодо здійснення реформи з децентралізації влади та конституційної реформи. На завершення візиту пан Люк Якобс відвідав костел св. Анни в м. Полонному.

 

 

 

 

 

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації.

24.09.2015.

.

 

 

Контроль по розрахунках за спожиті енергоносії на постійному контролі влади

23 вересня 2015 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулось планове засідання районної комісії з контролю за спожиті енергоносії. В роботі комісії взяли участь головний спеціаліст управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Марія Чмир, начальник Полонського РЕМ Олег Гладун, начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Микола Свінтковський, начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько, директор Полонського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Володимир Нагорнюк. В ході комісії розглядалось питання стану розрахунків за спожиті енергоносії. Заступник голови адміністрації Олександр Вощатинський зазначив, що проплата за спожиті енергоносії повинна бути 100%.

Детальніше...

 

Україна і НАТО ніколи не були так близькі, як зараз – Президент відкрив засідання РНБО за участю Генерального секретаря НАТО Є.Столтенберга

Україна і НАТО ніколи не були так близькі, як зараз – Президент відкрив засідання РНБО за участю Генерального секретаря НАТО Є.СтолтенбергаПрезидент Петро Порошенко відкрив засідання Ради національної безпеки і оборони України та назвав його "історичним", адже вперше в історії незалежної України в засіданні РНБО бере участь Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.«На тлі агресії Росії проти України співробітництво України з НАТО – вже не другорядне питання. Це – питання національної безпеки України. Воно виходить далеко за рамки суто національного та навіть регіонального контексту. Безпрецедентне порушення Росією норм та принципів міжнародного права робить співробітництво України з НАТО питанням безпеки усього Північноатлантичного простору», – наголосив Глава держави.Президент України відзначив, що частина країн-членів НАТО, які нещодавно приєдналися до Альянсу, зараз опинилися в зоні ризику з точки зору агресивних російських замислів.

Детальніше...

 

Ярмарок у Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Згідно Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, опираючись на Методичні рекомендації щодо патріотичного виховання молоді в загальноосвітніх закладах, з метою формування активної громадянської позиції молоді, національної самосвідомості, для налаштування на осмислення моральних та культурних цінностей, формування системи вчинків, які мотивуються любов'ю, вірою, волею, усвідомленням відповідальності, педагогічним колективом Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 спільно з учнівським активом шкільного парламенту “Лідер” було вирішено провести загальношкільний ярмарок, на якому учні реалізують власноруч приготовані страви - тістечка, печиво інші вироби.

Детальніше...

 

До Дня партизанської слави

За давно встановленою традицією 22 вересня вшанували партизанів, які в роки Другої Світової війни внесли свій неоціненний вклад в перемогу над фашизмом. Цього дня біля пам’ятного знаку, встановленого на честь загиблих партизанів-підпільників у м. Полонному, за участю керівництва району та міста, ветеранів району, учнівської молоді та громадськості відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня партизанської слави. Зі святом присутніх привітали заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Ярослав Шпег, перший заступник Полонського міського голови Сергій Олійник та голова районної ради організації ветеранів України Венедикт Куценко. Своїми спогадами про буремні роки воєнного лихоліття поділився і очевидець тих подій, партизан-підпільник Віталій Огороднік. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих партизанів хвилиною мовчання.   До підніжжя пам’ятника партизанам-підпільникам представники державної влади та гості поклали квітами.

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації.

22.09.2015.