Понеділок, 21 Травня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено огляд місцевих пожежних команд

З метою покращення роботи місцевих пожежних команд, спрямованої на запобігання та мінімізацію негативних наслідків при виникненні надзвичайних ситуацій у населених пунктах сільської місцевості, готовності до реагування на пожежі під час весняно-літнього періоду та жнивної кампанії 2017 року 15 червня 2017 року головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександром Шевчуком спільно з фахівцями районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області організовано та проведено огляди пожежно-рятувальних підрозділів щодо їх готовності до виконання дій за призначенням у Кустовецькій та Малошкарівській сільських радах. В ході проведення огляду особливу увагу звернуто на стан пожежних автомобілів , їх укомплектованість необхідним пожежно-рятувальним обладнанням, забезпеченість місцевих пожежних команд спеціальним одягом, спорядженням тощо.

15.06.2017.

 

 

Інформація щодо попередження пожеж під час збирання врожаю

Жнива – напружена для хліборобів  пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загоряння лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Особливу небезпеку створюють спекотна погода, сухі хліба, людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, усім необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене. Аби запобігти виникненню пожеж та зберегти врожай необхідно пам’ятати, що, випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, а це призведе до великих матеріальних та економічних збитків.Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, може призвести до виникнення алергічних захворювань у людей, а також завдати значної шкоди навколишньому середовищу.

Детальніше...

 

У СЛАВУТІ ПРОВЕДЕНО КОМАНДНО-ШТАБНЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

13 та 14 червня у місті Славута проведено командно-штабне навчання «Дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту міста при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та терористичних проявів». Даний захід запланований відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Славутської міської ланки Хмельницької територіальної підсистеми єдиної державної системи у 2017 році, наказу ДСНС України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань». Головна мета навчання – підвищення рівня готовності органів управління та сил цивільного захисту, їх оперативне реагування у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Детальніше...

 

Хмельницьку обласну державну адміністрацію нагороджено “Золотою медаллю” у номінації “За кращу експозицію на виставці “Агро-2017”

«АГРО» – це найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний виставковий захід в АПК України, який традиційно збирає найкращих виробників сільгосппродукції.Стало доброю традицією для аграріїв області демонструвати кращі зразки своєї продукції на виставково-ярмаркових заходах країни. Важливим екзаменом стала XXІХ Міжнародна агропромислова виставка “АГРО-2017”, що проходила 7-10 червня 2017 року у м. Київ, яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років і є найбільшою загальнодержавною подією в агропромисловому комплексі України. Цього року відвідувачі вкотре змогли у тому переконатися.В офіційному відкритті XXIХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017» взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко та Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

«Наше завдання полягає в єдиному: ми маємо забезпечити економічне зростання, створювати національний продукт, збільшувати бюджети та інвестувати в якість життя людей», – зазначив Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр підкреслив, що сьогодні пріоритет полягає в тому, щоб кожне аграрне підприємство здійснювало переробку та створювало конкурентний продукт. Окрім того, очільник Уряду наголосив на важливості розвитку агропромислового комплексу не тільки у сфері забезпечення продовольчої безпеки, а й у комплексі питань розвитку держави, залучення інвестицій, створення нових робочих місць та розвитку сільських територій.У свою чергу, Максим Мартинюк висловив впевненість, що з року в рік українські аграрії все більше впроваджуватимуть новітні технології у сільському господарстві. «Сьогодні, у еру вертикальних теплиць та комп’ютерних технологій вирощування, українські аграрії мають йти пліч-о-пліч з технічним прогресом, брати все новітнє на своє озброєння та збільшувати виробництво продукції з доданою вартістю», – зазначив Перший заступник Міністра у вітальному слові до учасників заходу.

Детальніше...

 

Спільне засідання Хмельницької та Житомирської обласних комісій ТЕБ НС

9 червня у м. Полонному відбулося спільне засідання Хмельницької та Житомирської регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання забруднення річок Хомора і Случ на території Баранівського району Житомирської області та Полонського району Хмельниччини. Аби розібратися у причинах лиха, зібралися урядовці з усіх профільних міністерств, керівники відповідних контролюючих інспекцій і служб та очільники обох областей. На засіданні були присутні представники прокуратури і поліції, ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна», керівники Баранівського і Полонського районів, Баранівської та Понінківської громад, депутати, громадські активісти, засоби масової інформації. Присутні заслухали доповідачів, отримали відповіді на свої запитання та внесли свої пропозиції до рішень комісій. Усі погодилися з тим, що необхідно вирішити проблему негайно, адже якщо не вжити невідкладних заходів, ситуація може перетворитися у справжню екологічну катастрофу державного масштабу. Учасники засідання оглянули очисні споруди Понінківської картонно-паперової фабрики. За словами виконуючого обов’язки голови Держекоініспекції Ігора Яковлева наразі їх стан не відповідає вимогам експлуатації, і загроза аварійних скидів у воду залишається досить високою. Попередньо комісії прийняли рішення про негайну розробку проектно-кошторисної документації із розчищення русла р. Хомора в межах обох областей та подальше виконання зазначених робіт ТОВ «ПКПФ-Україна». Також мають бути реконструйовані очисні споруди у місті Полонне та на Понінківській картонно-паперовій фабриці, а Держекоінспекція здійснить перевірку усіх підприємств, які здійснюють скиди в річку Хомора та Случ.

 

 

09.06.2017

 

 

Президент підпише Закон, яким відновлюється курс України на членство в НАТО

Президент Петро Порошенко підпише Закон, яким закріплюється курс України на набуття членства в НАТО як стратегічного зовнішньополітичного пріоритету держави. Документ був ухвалений Верховною Радою 8 червня.
«Звичайно, що підпишу, оскільки ця законодавча ініціатива була погоджена зі мною», - відповів Глава держави на запитання журналістів під час спільного з Президентом Литви Далєю Грібаускайтє брифінгу у Харкові.
Президент додав, що парламентська коаліція брала активну участь в ухваленні цього Закону. «Хочу нагадати, що це не новація, а повернення до того стану, коли в 2003 році в Законі про основи національної безпеки в якості головної мети було членство в НАТО», - зазначив Глава держави.

Детальніше...

 

Проведено робочу нараду з головами сільських рад

9 червня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, спільно з головою районної ради Олегом Янчуком та головою Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Францом Скримським, провів робочу нараду з головами сільських рад району, які не увійшли до складу об’єднаної територіальної громади  по питанню  щодо прийняття ними рішень про приєднання до об’єднаних територіальних громад. Зокрема, Малошкарівська, Сасановецька та Микулинська сільські ради прийняли рішення,   в разі створення Грицівської селищної ради об’єднаної територіально громади, Шепетівського району, приєднатися до неї. Воробіївська сільська рада має намір приєднатися до Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Натомість Кустовецька та Білецька сільські ради ще не визначились щодо приєднання до тієї чи іншої територіальної громади.
09.06.2017