Вівторок, 27 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 25.11.2015 року №403/2015-р "Про внесення змін до Положення про Центр надання адміністративних послуг Полонської районної держаної адміністрації.

 

Розглянуто ряд важливих питань

01 грудня 2015 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного. В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних підрозділів   центральних органів виконавчої влади, районних установ та  територіальних громад району. В ході колегії розглянуто наступні питання: про Програму безоплатної правової допомоги населенню Полонського району на 2015-2017 роки доповів виконуючий обов’язки директора Шепетівського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бузиль. По питанню внесення змін до районного бюджету на 2015 рік членів колегії та присутніх проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Про роботу агропромислового комплексу району за ІІІ квартал та проведення комплексу осінь-польових робіт проінформував начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Микола Свінтковський. Ірина Карнафель, начальник відділу містобудування, архітектури та з питань НС та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, детально проаналізувала питання щодо розроблення та оновлення містобудівної документації на території Полонського району.

Детальніше...

 

Ми не маємо права знехтувати уроками минулого

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 13 листопада  2015 року   № 635/2015 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» 28  листопада 2015 року в м. Полонному, біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій, з метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним режимом,  відбувся мітинг-реквієм з нагоди 82-х роковин Голодомору 1932-1933 років. Участь у заході взяли представники трудових колективів організацій, підприємств та установ району, учнівська молодь, керівники району та міста, депутати місцевих рад, громадськість.

Детальніше...

 

Чергове засідання координаційної ради у справах дітей


27 листопада 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання координаційної ради у справах дітей райдежадміністрації, на якому було розглянуто чотири питання: Про стан злочинності серед неповнолітніх на території Полонського району та результати роботи з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх за 9 місяців 2015 року; про хід виконаних робочих заходів з попередження правопорушень, пов’язаних з насильством в сім’ї щодо дітей та в їх присутності; про роботу з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітьми, що знаходяться під опікою (піклуванням), які проживають на території Новоселицької сільської ради;про роботу з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах тадітьми, що знаходяться під опікою (піклуванням), прийомних сім’ях, які проживають на території Понінківської селищної ради.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

27.11.2015.

 

 

До 120-річчя від дня народження відомого єврейського поета Переца Маркіша

В огляді талантів, народжених на Полонщині, чільне місце займає ім'я єврейського поета Переца Маркіша.
Святкування 120-річчя від дня народження підготували і провели працівники Полонської ЦРБ. У малу залу РБК на свято поезії "Наш земляк - Перец Маркіш" завітали члени літературно-мистецької вітальні "Полонь", єврейська громада Полонщини, учні ЗОШ №2, гостя з Києва, перекладач поезії П. Маркіша на українську мову - Валерія Богуславська.

Детальніше...

 

Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг

З листопада 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 842, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою, у свою чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлово- комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії населенню.

Детальніше...