Субота, 24 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Служба за контрактом у Національній гвардії України

Військова частина 3053 Національної гвардії України проводить набір чоловіків на військову службу за контрактом.  Вимоги до кандидатів вік від 18 років, придатність за здоров’ям, належна фізична та психологічна підготовка.
Переваги: місячне грошове забезпечення у розмірі від 7000 гривень, соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей,  право на отримання пенсії після 25 років календарної служби.
Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Будівельників 25, військова частина 3053 тел. (0382)55-13-62, 0675993845.

 

В смт. Понінка розпочала роботу місцева пожежна команда

24 березня в смт. Понінка, що у Полонському районі Хмельниччини, за участі заступника начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Сергія Нікітішина відбулося урочисте відкриття нової місцевої пожежної команди.
Для успішного виконання обов’язків команда у складі 14 рятувальників забезпечена належним захисним одягом та спорядженням, створено усі необхідні умови для несення служби: пункт зв’язку частини, кімнати відпочинку, їдальня та гараж для рятувальної техніки і спорядження. На озброєнні у вогнеборців є пожежний автомобіль, моторні рятувальні човни та дві мотопомпи. Це дасть змогу не лише оперативно ліквідовувати пожежі, але й рятувати людей на воді.
Новий пожежно-рятувальний підрозділ гарантуватиме пожежну безпеку 6-ти навколишніх сіл. Доцільність створення команди саме на території Понінківської громади обумовлена тим, що 40% території займають густі ліси. Крім того, у населеному пункті функціонує хімічно-небезпечне підприємство — картонно-паперова фабрика.

Детальніше...

 

Відбулася позачергова колегія районної державної адміністрації

 

24 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулась позачергова колегія районної державної адміністрації. В ході колегії було заслухано інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай про районну комплексну програму надання разової адресної допомоги пільговим категоріям на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Полонського району на 2017 рік. Про Програму протидії захворювання на туберкульоз у Полонському районі на 2017-2018 роки доповіла головний лікар Полонського центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова. В свою чергу, начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько проінформувала членів колегії про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Після заслуханої інформації, наданої доповідачами з зазначених вище питань, обговорень та виступів, з врахуванням пропозицій та доповнень, колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

24.03.2017

 

 

***

Найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування


Навчальне відео із заповнення декларацій у системі “Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

 

Проведено засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 22 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 22 справи одержувачів державної соціальної допомоги та 16 справ одержувачів субсидії, 5 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.

 

 

***

22 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців  та інвалідів про виплату грошової компенсації. По питанню  надання грошової компенсації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 р. №719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» гр. Остапчуку Василю Юрійовичу, члену сім’ї загиблого військовослужбовця доповів в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай.  В свою чергу головний спеціаліст з кадрової роботи, юрист управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Детальніше...

 

Щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля" розпочинається!

20 березня 2017 року в Полонському районі стартує щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля". Наймасштабніше прибирання - день благоустрою територій населених пунктів - заплановано на 8 квітня 2017 року. У ході акції заплановано виконати значний обсяг робіт із прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, а також забезпечити очищення від сміття прилеглих до житлових масивів територій, берегів річок і водойм.

Детальніше...