Понеділок, 21 Травня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулася позачергова колегія райдержадміністрації

Сьогодні, 20 червня, голова Полонської районної державної адміністрації Віктор Солодкий провів засідання позачергової колегії райдержадміністрації, на якому були присутні члени колегії та  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядок денний засідання позачергової колегії виносили питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. З зазначеного питання членам колегії доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Після обговорення питання члени колегії одностайно підтримали зміни внесені до бюджету на 2017 рік та вирішили внести зазначені зміни на розгляд чергової сесії районної ради.


20.06.2017

 

Підготовка до відзначення Дня Конституції України та Дня молоді

Сьогодні, 20 червня, т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела засідання організаційного комітету з питань організації належної підготовки та відзначення в районі 21-ї річниці Конституції України, дня молоді, інших свят, що відзначатимуться у червні. Участь в роботі оргкомітету взяли представники Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, керівники та працівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради . На зустрічі обговорено і затверджено план-сценарій проведення урочистостей, деталізовано ряд доповнень та уточнень щодо забезпечення належного рівня проведення свята. За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

 

 

20.06.2017.

 

 

***

З метою забезпечення готовності органів управління, оперативно-чергових та диспетчерських служб району, своєчасність і готовність інформування населення про можливу загрозу надзвичайної ситуації за сприяння голови райдержадміністрації Віктора Солодкого в Полонський районний сектор ДСНС України в Хмельницькій області передано пристрій автоматичного додзвону DTR 08 та ноутбук, який станом на 20 червня встановлений на цілодобове чергування.

 

 

 

 

20.06.2017.

 

 

Привітали дільничних інспекторів

Голова райдержадміністрації Віктор Солодкий, разом з головою Полонської районної ради Олегом Янчуком та радником голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Нелею Гуменюк завітали до районного відділу Національної поліції щоб привітати дільничних інспекторів із професійним святом.
У вітальному слові голова райдержадміністрації  концентрував увагу на багатогранності роботи дільничних інспекторів. Віктор Володимирович наголосив, що зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень, а також їх розкриття – це основне завдання дільничного, які вони з честю виконують. Очільник району подякував дільничним інспекторам району за їх непросту, але таку необхідну роботу, та разом з головою районної ради надали оргтехніку для покращення їх роботи.


У свою чергу начальник Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції ГУ НП в Хмельницькій області  Олександр Кучерук, від імені усіх працівників відділу Національної поліції району подякував керівникам за виявлену увагу і відповідальне ставлення до працівників Національної поліції.

19.06.2017

 

Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 19 червня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Так, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував присутніх про роботу управління щодо нарахування та виплати субсидій громадянам району, легалізації тіньової зайнятості населення тощо.

Детальніше...

 

Спартакіада серед державних службовців Хмельницької області

Основне завдання спартакіади - залучення держаних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація активного відпочинку, пропаганда здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності.
17 червня 2017 року в м. Хмельницькому на стадіоні “Поділля” відбулася урочиста церемонія відкриття обласного етапу Спартакіади серед державних службовців Хмельниччини. У змаганнях прийняла участь і делегація держслужбовців з Полонського району на чолі з т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяною Шамрай.
З вітальним словом до присутніх звернувся т.в.о. заступника голови -керівника апарату облдержадміністрації Юрій Бирка. Він побажав усім командам вдалих виступів та висловив надію, що держслужбовці Хмельниччини гідно представлять у майбутньому всеукраїнському етапі Спартакіади наш край, як це було і в минулому році.
Після урочистої частини державні службовці Полонського район випробували  себе у 3 видах спорту: футзалу, шашок та шахмат.  
Спартакіада пройшла успішно та досягнуто найголовнішого результату - це здоровий та активний відпочинок держслужбовців в дусі взаєморозуміння і дружби.

Детальніше...

 

Відбулися урочистості до Дня медичного працівника

Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими. Сьогодні, напередодні Дня медичних працівників, в міському будинку культури відбулися святкові урочистості. Колег з професійним святом привітали головний лікар центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова. Від імені районної державної адміністрації з професійним святом медичних працівників привітав голова райдержадміністрації Віктор Солодкий, який висловив слова подяки усім працівникам галузі охорони здоров’я за їх сумлінну та віддану працю.

Детальніше...