П'ятниця, 26 Травня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

ООН потребує ефективних механізмів притягнення до відповідальності країн-агресорів, в тому числі постійних членів Радбезу - Президент

Президент Петро Порошенко під час виступу на загальних дебатах Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй наголосив, що Рада Безпеки ООН потребує реформування для того, щоб напрацювати ефективні механізми притягнення до відповідальності країн-агресорів, в тому числі постійних членів. Зокрема, Україна підтримує ініціативу про обмеження права вето для постпредів та пропонує розширити склад Ради безпеки ООН і поліпшити миротворчу діяльність організації.
«Наше майбутнє в значній мірі буде залежати від результатів нинішньої сесії і наших колективних рішень - або ми виберемо шлях миру, безпеки і прав людини, або поринемо в метушню нових гібридних воєн, хаосу і страждань», - зазначив Глава держави.

Детальніше...

 

Пенсійний фонд України в Полонському районі інформує

Законом України від 17.09.2015 № 704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачено збільшення з 1 вересня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1074 грн.У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму здійснюється перерахунок складових пенсійної виплати, які визначаються від цієї величини.Перерахунок не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України (крім випадків повідомлення про працевлаштування чи звільнення з роботи).Виплата пенсій у нових розмірах та доплата за вересень місяць буде здійснена у жовтні разом із пенсією за жовтень відповідно до встановленої індивідуальної дати виплати пенсії протягом виплатного періоду. З листопада пенсія буде виплачуватись в нових перерахованих розмірах. Розміри виплат, що базуються на величині прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, наведено у таблиці

Розміри мінімальної пенсійної виплати та підвищень

 

З виїзного засідання колегії районної державної адміністрації

30 вересня 2015 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного відбулось виїзне засідання колегії районної державної адміністрації на підвідомчій території Понінківської  селищної ради. В ході колегії розглянуто наступні питання: про роботу виконкому Понінківської селищної ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» членів колегії та присутніх проінформував Понінківський селищний голова Михайло Прядко. Зі співдоповідями з цього питання виступили головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Анжела Коріньовська та керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров.

Детальніше...

 

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

29 вересня 2015 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 8 питань.

- було розглянуто 2 питання щодо затвердження та перегляду індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.- розглянуто питання про повернення дітей з Хмельницького центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство» батькові.- 1 питання про визначення місця проживання дитини з батьком- 1 питання щодо участі у вихованні дочки батьком- 4 питання щодо позбавлення батьків батьківських прав відносно 6 дітей- заслухано звіти 4 опікунів щодо утримання та виховання неповнолітніх в їх сім’ях та виконання покладених на них обов’язків.

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

29.09.2015.

 

 

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Президентом США Бараком Обамою

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Президентом США Бараком ОбамоюПрезидент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою в рамках заходів ООН.Президент Обама підтвердив підтримку України та зусиль Президента Петра Порошенка, спрямованих на захист територіальної цілісності й суверенітету України.Під час розмови Президент Обама наголосив, що Сполучені Штати будуть і надалі підтримувати Україну, яка впроваджує реформи та продовжує шукати дипломатичне вирішення конфлікту.

 

Соціальні гарантії кожному працівнику

 

28 вересня 2015 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Кулінського, відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи, та бухгалтери ПП «Вікам», ТОВ «АРТ ПАК», ПСК «Полонське». На порядку денному розглядались питання: Інформація про середній рівень заробітної плати в районі та страхувальників, які нараховують низьку заробітну плату найманим працівникам.(Доповідач – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай).2. Застосування понижуючого коефіцієнта.(Доповідач – начальник Полонського відділення Шепетівської ОДПІ). 3. Звіти запрошених керівників підприємств, установ, організацій району щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та законодавства про працю.Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника у серпні 2015 року становила 2546,68 грн., що на 6,9% менше у порівнянні до липня місяця цього року.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ РАЙОНУ

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Полонської районної державної адміністрації повідомляє, що робота відділу щодо уточнення персональних даних Державного реєстру виборців проводиться постійно.

Обовязково мають перевірити свою виборчу адресу в Державному реєстрі виборців особи, які:

- ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС;

- проходили строкову військову службу та демобілізувалися;

- прибули до району з установ відбування покарань;

- змінювали прізвище та/або інші персональні дані;

- які не знайшли себе або виявили неточності персональних даних в списках виборців під час проведення попередніх виборів.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Виборець, який постійно нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців іншу особу, зокрема соціального працівника, який здійснює обслуговування осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.Також перевірити свої персональні дані в реєстрі виборців можна за допомогою мережі Інтернет, зайшовши на офіційному сайті ЦВК до розділу “Державний реєстр виборців” та зареєструвавшись у вкладці “Особистий кабінет виборця”.Особливістю місцевих виборів є відсутність процедури тимчасової зміни місця голосування, тобто, виборець зможе проголосувати тільки за місцем своєї реєстрації.Звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Ви можете щоденно з 8:00 до 17:00 години за адресою: м.Полонне, вул.Лесі Українки, 114, 4-й поверх, каб. № 43,

тел. 2-03-97, 2-03-98.

Просимо виборців проявити свою громадянську свідомість.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Полонської РДА