Субота, 24 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №73/2017-рп
Про призначення В.Солодкого головою Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області


Призначити СОЛОДКОГО Віктора Володимировича головою Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області з 3 квітня 2017 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства.


Президент України Петро ПОРОШЕНКО

1 квітня 2017 року

 

З квітня збільшиться розмір надбавки для військовослужбовців за виконання бойових завдань у зоні АТО – Президент

З квітня збільшиться розмір надбавки для військовослужбовців за виконання бойових завдань у зоні АТО – ПрезидентПочинаючи з квітня цього року розмір грошової винагороди за виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовцям Збройних Сил України буде збільшено до 7500 гривень. Про це повідомив Президент Петро Порошенко на урочистостях з нагоди випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.«Після консультацій з Міністром оборони, з начальником Генерального штабу я прийняв рішення і доручив, щоб з 1 квітня підвищити розмір додаткової грошової винагороди за виконання завдань в антитерористичній операції», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

З колегії районної державної адміністрації

31 березня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського. В засіданні колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, представники засобів інформації. На засіданні колегії були розглянуті питання: про стан готовності агроформувань району до проведення комплексу весняно-польових робіт інформував начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Комісарук; по питанню роботу виконкому Білецької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прозвітував Білецький сільський голова Юрій Бугайов. Начальник загального відділу райдержадміністрації Алла Кашперська прозвітувала про підсумки роботи Полонської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району з розгляду звернень громадян у 2016 році та завдання щодо підвищення її ефективності у 217 році. Окрім цього, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ігор Юрчук ознайомив членів колегії та присутніх з планом роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2017 року. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

31.03.2017.

 

 

Глава держави: Мета Кремля – розділити Європу та розмити її цінності

Президент Петро Порошенко під час виступу на Конгресі Європейської Народної Партії «Майбутнє Європи» наголосив, що найближчі десять років будуть визначальними як для Європейського Союзу, і для України.
«Противники Європи не заспокояться. Антиєвропейські сили все ще на ногах. Росія буде робити все можливе, щоб зіштовхнути ЄС зі скелі. Кремль ніколи не відкидав спроб побудувати «альтернативну» Європу. Для того щоб це відбулося, вони будуть поширювати невпевненість і недовіру в наших суспільствах», - підкреслив Петро Порошенко, додавши, що Росія сповідує головний та ключовий принцип: розподіляй і володарюй.
«Мета Кремля – розділити Європу та розмити цінності. Доки ця мета існує, ідея взаємного посилення ЄС та Росії є ілюзорною. Не можна стати сильним разом з кимось, хто мислить критерієм «все або нічого». У Кремля лише одне правило: Росія має бути на вершині», - зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Відбулася Спартакіада «Сила Духу» серед потерпілих на виробництві

28 березня 2017 року у місті Хмельницькому відбулась Спартакіада «Сила Духу» серед потерпілих на виробництві. Залучення інвалідів до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації допомагає людям з обмеженими можливостями, перемогти свої недуги, пов'язані з травмами і хворобами, здолати життєві негаразди та власним прикладом показати як не втратити віри у життя і надії на майбутнє.
У різних видах спорту змагалися інваліди праці - потерпілі на виробництві від нещасних випадків та професійних захворювань, що перебувають на обліку в відділеннях Фонду Хмельницької області.  Команда відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  від нещасних випадків на виробництві в Полонському районі  була представлена в кількості чотирьох  учасників, а саме: Олег Галай  (бомбаскет), Володимир Фомін (шахи), Віктор Гаврилюк, Юрій Шкварун (настільний теніс). На змаганнях панувала атмосфера дружби, єднання та неймовірної взаємної підтримки і поваги.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

29 березня 2017 р. під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдержадміністрації, на якому  було розглянуто 7 питань:
-    2 питання щодо затвердження індивідуальних планів;
-    1 питання щодо затвердження звітів опікунів;  
-    1 питання щодо вчинення правочину;
-    2 питання щодо влаштування дітей до центру соціально- психологічного центру;
-    1 питання щодо встановлення опіки.

 

 

Служба у справах дітей  райдержадміністрації
29.03.2017