Вівторок, 27 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Все далі в історію відходять ті сім місяців 1986 року, протягом яких героїчними зусиллями та самовідданою мужньою працею сотень тисяч простих людей, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, вдалось приборкати вогнище радіації. Ця катастрофа є болем для всієї України і не зітреться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. 14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Цього дня офіційно було повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.
14 грудня 2015 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, заступник начальника управління соціального захисту населення Полонської райдержадміністрації Ольга Голякова привітали членів  районної громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна» з Днем вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Детальніше...

 

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полонської філії МАН України

Понад 40 юних науковців, 36 слухачів Полонської філії Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, їх вчителі-наставники – наукові керівники, члени журі зібралися в актовій залі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 на урочисте відкриття І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полонської філії Малої академії наук України 9 грудня 2015 року.
Ведучі свята Низовець Іванна та Аврамчук Дмитро зазначили, що на конкурс подали наукові роботи кращі з кращих кожного навчального закладу району аби продемонструвати свої знання, вміння та наукові відкриття. Саме, ці учні знають, що ніщо в житті не дається без зусиль, важкої праці. А людина, яка з дитинства навчилася долати перешкоди, допомагати іншим, перемагати власну лінь, може стати справжньою людиною, домогтися в житті того, чого хоче. То ж побажали нашим юним науковцям  пам’ятати, що знання – це та велика сфера, велика сила, що стоїть вище життя, у якій саме життя знаходить свій зміст і своє покликання.

Детальніше...

 

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський провів чергову нараду з перевізниками району

В роботі зібрання  взяли участь заступник начальника управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Лілія Шишко, перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова та  автоперевізники району.

Детальніше...

 

Підвищення пенсійних виплат інвалідам ІІІ групи з 01.12. 2015 року

18 листопада 2015 року Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови КМУ від 26.03.2008 року №265 “Деякі питання пенсійного забезпечення громадян” якими передбачено збільшеня пенсійних виплат з 1 грудня 2015 року інвалідам ІІІ групи внаслідок загального захворювання та виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям інвалідам на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність на рівні 1074 грн.Перерахунок проведено 1099 пенсіонерам, пенсію в нових розмірах з 1 грудня вони отримають у грудні 2015 року.

 

 

Районні заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

На сьогоднішній день місцеве самоврядування є найбільш наближеним до людей рівнем влади, який відіграє провідну роль у налагодженні плідної співпраці громадськості та обраних нею представницьких органів. Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, реальним базисом у вирішенні соціально-економічних питань на місцевому рівні. 7 грудня 2015 року в районному Будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди  Дня місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Жодна людина з інвалідністю не повинна відчувати порушення своїх прав - Президент

З нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня людей з інвалідністю Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками громадського руху підписав Указ, спрямований на посилення діяльності щодо забезпечення прав відповідної категорії людей.
Глава держави запропонував відмовитися від радянського слова «інвалід» та слідувати міжнародним стандартам, закріпленим в Конвенції ООН про права людей з інвалідністю: «Я не хочу, щоб стосовно людей з інвалідністю використовували слово «інвалід» або словосполучення «неповносправний» чи «особа з обмеженими можливостями». Українські громадяни повинні бути рівноправними, навіть маючи інвалідність».

Детальніше...

 

До Міжнародного Дня інвалідів

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії - інвалід, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і у всі часи турбота про інвалідів в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей. 03 грудня 2015 року заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, помічник-консультант Народного депутата України Романа Мацоли, Любов Борозенна, заступник голови районної ради організації ветеранів України Анатолій Суріков, представники районної та міської рад завітали до Полонського будинку-інтернату для інвалідів та пристарілих з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів.

Детальніше...