Понеділок, 19 Лютого 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 25 січня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай  відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 19 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 52 справи одержувачів субсидії, 3 справи внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту
населення райдержадміністрації
25.01.2018

 

Відбулося навчання щодо антитерористичної готовності району

25 січня 2018 року відбулося навчання щодо антитерористичної готовності району, яке провів голова райдержадміністрації Віктор Солодкий.Участь у заході взяли керівники району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади в районі, закладів освіти, охорони здоров’я, підприємств, установ, організацій, а також сільські голови.
Голова райдержадміністрації ознайомив присутніх із теоретичними положеннями та основними поняттями тероризму, поінформував про ситуацію в районі й дав вказівки щодо правильних дій у разі терористичної загрози.
– Наразі в Хмельницькій області встановлений «синій» рівень загрози, тобто, є інформація, що потребує підтвердження, про підготовку до скоєння терористичного акту, – зазначив Віктор Солодкий. Відповідно сільські голови повинні провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підлеглих та жителів про правила поведінки у разі терористичної загрози.
Також він зауважив, що поки в районі не зареєстровано таких випадків, проте громадськість має бути готовою.
– В разі виявлення підозрілого предмету без нагляду, приміром, сумки для ноутбука чи книжки, необхідно звернутися до адміністрації закладу, де його знайдено, або зателефонувати на номери 101 чи 102. Не бійтеся викликати екстрені служби, оскільки, навіть якщо загрози не було, це є своєрідним навчанням. За це вас карати чи штрафувати не будуть, – запевняє Віктор Солодкий. – Відповідальність несуть тільки ті, хто анонімно, переслідуючи свої корисливі мотиви, повідомляють про загрозу, наприклад, про замінування.
На завершення навчань голова райдержадміністрації наголосив на тому, що відпрацювання навичок реагування на надзвичайні ситуації в мирний час являється особливо актуальним і кожен з присутніх повинен чітко розуміти як діяти в таких випадках, адже від злагодженої роботи всіх служб залежать життя та здоров’я жителів району.

25.01.2018

 

Відбулася чергова колегія райдержадміністрації

25 січня  голова районної державної адміністрації  Віктор Солодкий провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.  У роботі колегії взяли участь представники об’єднаних територіальних громад, сільські голови, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації. Про виконання районного бюджету за 2017 рік присутніх ознайомила начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. По питанню забезпечення пріоритетного права дитини на сімейне виховання, розвитку сімейних форм виховання дітей - сиріт та дітей  позбавлених батьківського піклування доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Поліщук. Начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Ірина Карнафель ознайомила членів колегії та присутніх з проектом Програми з поводження з твердими відходами у Полонському районі на 208-2023 роки. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад в 2017 році поінформував присутніх заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський.
Підводячи підсумки засідання колегії, голова райдержадміністрації Віктор Солодкий, відзначив надзвичайну актуальність висвітлених питань на колегії райдержадміністрації для життєдіяльності району. З усіх питань порядку денного колегії, з врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняті відповідні рішення колегії.


25.01.2017

 

Олександр Корнійчук: Керівники на місцях персонально відповідатимуть перед людьми за неналежне надання житлово-комунальних послуг

Про це зазначив голова адміністрації під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації, обговорюючи питання проходження опалювального сезону 2017/2018 року.
Сьогодні під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Михайло Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад.
Першим питанням порядку денного засідання колегії було заслухано інформацію про стан проходження  опалювального сезону 2017/2018 року.
Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Дашковський, на 10 січня 2018 року опалювальний сезон в області проходить стабільно.
Завдяки вжитим заходам з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області наразі безперебійно працюють та надають тепло населенню області усі 714 комунальних та відомчих котелень.
Стовідсотково опалюється 4794 житлових будинків, 690 дитячих садочків, 64 лікарні та 702 школи. До початку опалювального сезону усі підприємства комунальної теплоенергетики уклали договори на постачання природного газу з НАК Нафтогаз України.
Разом з тим, критична ситуація склалася у місті Шепетівка, де початок опалювального сезону було зірвано через відсутність номінацій на постачання природного газу від НАК “Нафтогаз України” ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”, яке у 2012 році уклало договір з Шепетівською міською радою про концесію цілісного майнового комплексу Шепетівського ПТМ.
Для погашення боргу за спожитий природний газ та отримання номінацій на постачання природного газу підприємством ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” у листопаді-грудні минулого року Шепетівському міському бюджету профінансовано 5,1 млн.грн. субвенції державного бюджету, у тому числі, ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” було спрямовано пільг і субсидій на суму 3,9 млн.грн. (з них 800,0 тис.грн. – у грудні).

Детальніше...

 

Президент України і Спеціальний посланник Президента США по Україні обговорили активізацію міжнародних зусиль з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України

Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним посланником Президента США по Україні Куртом Волкером.
Було висловлено серйозне занепокоєння у зв’язку з відсутністю прогресу у виконанні Росією безпекових положень Мінських домовленостей.Абсолютними пріоритетами є консолідація режиму сталого та всеохоплюючого припинення вогню і виведення з України російських окупаційних військ.Наголошувалося, що Москва має нарешті продемонструвати політичну волю до мирного врегулювання та погодитись на розміщення миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного кордону.
Петро Порошенко та Курт Волкер відзначили звільнення українських заручників наприкінці минулого року та важливість завершення цього процесу.Було привернуто увагу до ухвалення Закону України про реінтеграцію окупованих територій як елементу спільної стратегії з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. Сторони наголосили на пріоритетності мирного, політико-дипломатичного шляху врегулювання ситуації на Донбасі.

24.01.2014

 

Відмова від молока другого сорту офіційно переноситься мінімум на півроку

Раніше передбачалося, що зміни в ДСТУ набудуть чинності з 1-го січня 2018 року. Згідно з пропонованими змінами в Україні повинні залишитися три сорти: екстра, вищий і перший.
Згідно з Угодою про асоціацію з ЄС, українські переробники молока мають відмовитися від закупівель молочної сировини від населення з 1 липня 2018 року,  з перехідним періодом до 2022 року.
Все через санітарні вимоги до молочної сировини, які прописані в угоді. Цим критеріям не відповідають 75% всього молока, що виробляють в Україні. Більша частка майбутнього неліквіду припадає на господарства населення.
21 листопада 2017 в Інституті продовольчих ресурсів НААН відбулося засідання підкомітету “Молоко і молочні продукти” Технічного комітету 140 “Молоко, м’ясо та продути їх переробки”, в якому взяли участь представники Мінагрополітики, Держветфітослужби, ДП «Укрметртестстандарт», ДП «УкрНДНЦ», асоціацій – представників виробників молока і молочних продуктів.
На засіданні прийнято рішення доопрацювати редакцію Державного стандарту України 3662: 2015 »Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови “згідно з пропозиціями, які були надані учасниками, і рекомендувати Технічному комітету погодитися з пропозицією Мінагрополітики щодо запровадження в дію даного ДСТУ з 1 липня 2018 року. 

Детальніше...

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Проведена виплата пільг та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу у готівковій формі за 2017 рік 3056 особам на суму – 6912,3 тис. грн., у тому числі 2403 особи отримали субсидії на суму – 5961,2 тис. грн., 653 особи пільгу на суму – 951,1 тис. грн.

Управління соціального захисту населення
райдержадміністрації
24.01.2014