П'ятниця, 19 Квітня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

На Полонщині стартувала весняна посівна ранніх ярих зернових культур

Агроформування району розпочали комплекс весняно-польових робіт, зокрема посів сільськогосподарських культур. Ранні ярі зернові культури посіяні на площі 719 га., що складає 11% до прогнозованих обсягів. В тому числі ярий ячмінь вже посіяно 709 га, або 13% від запланованої площ, овес посіяний на площі 10 га, або 3% до плану. Станом на 12 березня поточного року аграрії Полонщини проводять друге підживлення озимих культур на зерно, яке проведене на площі 8552 га (141%). Крім того, озимий ріпак підживлений на площі 3943 га або 144%. Закриття вологи проведено на площі 10424 га.

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації

12.03.2019

 

 

***

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року №62 внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848, згідно з якими визначено механізм виплати житлових субсидій у готівковій формі. Відповідно до п. 18 Положення виплата житлових субсидій у готівковій формі здійснюється: особам, які одержують пенсії, - через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об'єкти АТ "Укрпошта", де особа одержує пенсію; особам, які не одержують пенсії, - через АТ "Ощадбанк" шляхом перерахування коштів для здійснення грошових переказів через платіжну систему "Система термінових переказів "Швидка копійка" або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ "Ощадбанк". У Полонському районі житлова субсидія у готівковій формі виплачується 5477 громадянам на суму – 11491,0 тис. грн.., у тому числі 3533 пенсіонерам на суму – 7677,0 тис. грн., 1944 особам, які не одержують пенсію на суму – 3814,0 тис. грн. При цьому через технічні проблеми певна частина одержувачів пенсії не була ідентифікована Пенсійним фондом України як одержувачі пенсії і, як наслідок, виплата цим особам житлової субсидії у готівковій формі буде здійснюватися через АТ "Ощадбанк".

Детальніше...

 

Проведено робочу нараду щодо забезпечення виконання Закону України «Про вибори Президента України»

12 березня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, за участю керівника апарату районної державної адміністрації Алли Кашперської, першого заступника голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олега Кулінського, в.о. голови Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Тетяни Ціхановської, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, представників ПАТ «Укртелеком» та окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, провела робочу нараду щодо сприяння дільничним виборчим комісіям в реалізації їм повноважень. Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Виборчий процес - це здійснення суб'єктами, визначеними ст.12 Закону України «Про вибори Президента України», виборчих процедур.

Детальніше...

 

***

До уваги одержувачів житлових субсидій !

 

Гарантую нульову толерантність до корупції. Ті, хто вкрав, будуть нести відповідальність - Петро Порошенко

«Я гарантую нульову толерантність до корупції. Я гарантую, що ті, хто вкрав, будуть нести відповідальність. Можу наголосити, що ні прізвища, ні посади, ні якісь зв’язки - дружні чи родинні, не зупинять нашу ефективні дії у подолання корупції», - підкреслив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу ICTV.Глава держави також наголосив, що ведеться постійна планомірна робота у боротьбі із корупцією протягом п’яти років. Він додав, що  сьогодні суттєво покращилась ситуація у подоланні цього явища.«Я хочу всім нагадати, яка була ситуація в оборонпромі і в армії в 2014 році - крали всі, весь час з часів незалежності України. Розпродавали, знищували армію і міністри і прем’єри. Закупали за дорогими цінами...», - зазначив він.Глава держави зауважив, що тоді запропонував волонтерський десант. «Люди, які втратили рідних на фронті, які розпродали все своє майно і віддали це армії - це був той лакмусовий папірець, який дозволив зробити перші кроки змінити харчове забезпечення і зробити закупівлю озброєння», - наголосив Петро Порошенко.«Я хочу наголосити, що весь цей час ми рішуче боролися з крадіжками в армії. Порушено 400 кримінальних справ, пред’явлено 120 звинувачень. Отримані вироки суду. Керівники підприємств звільнені або потрапили під вирок суду», - також зазначив він.Президент зауважив, що він також особисто долучився до допомоги армії.

Детальніше...

 

Керівники району та міста поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

З нагоди 205-ї річниці від дня народження національного пророка, народного поета, художника Тараса Григоровича Шевченка у місті Полонному відбулося покладання квітів до пам’ятника Кобзарю. В урочистій церемонії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадськості.

09.03.2019

 

 

Відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 7 березня у міському Будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт для представниць прекрасної статі трудових колективів, організацій, підприємств, установ району. Теплі слова вітання зі святом адресували жіноцтву районні очільники: голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський та голова районної ради Олег Янчук. У своїх вітальних промовах вони зазначили, що своєю ніжністю, посмішкою, оптимізмом жінки наповнюють життя теплом та радістю, дарують хвилини щастя, запалюють у серцях кохання, а також щиро побажали присутнім весняного настрою в душі у будь-яку пору року. За плідну трудову діяльність, професійні знання, активну громадську позицію, практичний досвід роботи окремих жінок нагороджено почесними грамотами районної державної адміністрації, Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та районної ради. Свято пройшло в теплій атмосфері, а учасники художньої самодіяльності своїми виступами подарували присутнім чудовий настрій.


07.03.2019