Неділя, 09 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Питання контролю за зростанням зараження коронавірусом обговорили на нараді в Президента України

При дотриманні заходів, розроблених урядом України для стримування поширення коронавірусної інфекції, не може відбуватися значного зростання кількості хворих. Про це після вивчення питання з епідеміологами повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час традиційної селекторної наради щодо запобігання поширенню COVID-19, яка відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського. До того ж у деяких країнах заходи пом'якшують навіть більше, ніж в Україні. Міністр робить висновок, що щоденні антирекорди захворюваності відбуваються через порушення карантину. Водночас у Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що за останні три дні втричі збільшили кількість штрафів для підприємств і закладів, які порушують карантин. Найбільше проблем у МВС бачать з громадським транспортом, де постійно порушуються дистанція та масковий режим. Також проблеми існують зі скупченнями людей. Загалом уже накладено штрафів на понад 5 мільйонів гривень.

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

24 червня 2020 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Мороза Анатолія Васильовича , на якому було розглянуто 3 питання, а саме:

- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах;

- про надання згоди на стаціонарне лікування дитини позбавленої батьківського піклування;

- утримання та виховання малолітніх (неповнолітніх) в сім’ях опікунів (піклувальників) та виконання покладених на них обов’язків.

Засідання комісії відбулося за присутністю усіх членів комісії. Питання розглянуто та задоволено.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

 

Велике будівництво

«Велике будівництво» — національний проєкт, спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами такими, як школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони. Основна задача проєкту — будівництво чи капітальна реконструкція 6 500 км доріг, 100 шкіл, 100 дитсадків, 25 центрів екстреної медичної допомоги, 100 спорткомплексів по всій країні до кінця 2020 року. Будівництво об’єктів засноване на принципах енергоефективності та, відповідно, економії кошт громад, високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.

 

 

Полонський район

В рамках реалізації загальнонаціонального Урядового проекту «Велике будівництво» на території Полонського району здійснюється капітальний ремонт ділянки автодороги Т 06-12 Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів (км 96+200 – 98+580) на території Білецької сільської ради.Дана ділянка дороги є надзвичайно важливою інфраструктурною ланкою району. Дорога Т 06-12 сполучає районний центр з обласним центром, використовується для довозу учнів до школи, місцевих мешканців до медичних, соціальних та адміністративних закладів району. З державного бюджету на реалізацію даного проекту виділено 36 млн.977 тис.585 грн. Генеральний підрядник будівництва група компаній «Автострада» - це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені європейські стандарти. Компанія здійснює капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Запорука успіху компанії – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі. Субпідрядник, який безпосередньо виконує роботи місцеве дорожньо-будівельне підприємство – «Новшляхбуд».
 

 

Понінківська Картонно-Паперова Фабрика - Україна інформує

У природи немає поганої погоди, але інколи і вона створює несприятливі умови, зокрема, для провадження деяких будівельних і земляних робіт. Вповні відчули це на результатах своєї діяльності працівники, які займаються підготовкою будівельного майданчику до бетонування з подальшим встановленням на тому місці та монтажем аеротенка. Будівельники встигли за ці дні повністю завершити зведення покрівлі повітродувочної станції та утеплити стелю. Більш відповідальна ділянка роботи лягла цього тижня на працівників електроцеху. Ними було здійснено монтаж контуру заземлення ТП-2 та проведено заміри опору контуру. В трансформаторну підстанцію змонтовано секції 0,4кВ та проведено резервний кабель, виконано комплекс робіт із обв’язки трансформатора 630 кВ*А. Результатом стали перевірочні роботи, під час яких здійснено випробування кабелю потужністю 6кВ, роз’єднувача на 6кВ та трансформатора в трансформаторній підстанції. Відповідно, очікуваний позитивний результат показав і перевірочний запуск трансформатора 630 кВ*А в холостому режимі. Незважаючи на погодні умови, будівельники все ж приступили до завершального етапу підготовки будівельного майданчику під встановлення аеротенку. Не зупиняються роботи із відкачування дренажних та дощових вод із території провадження будівельних робіт і продовжується комплекс робіт із кінцевої зачистки території котловану під майданчик для будівництва та встановлення аеротенка.


 

 

Шановні державні службовці та ветерани державної служби Полонщини!


Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби! Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Полонського краю. Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади. Запорукою успішного виконання поставлених завдань є професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям. З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку. Від душі бажаю усім державним службовцям та ветеранам державної служби світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я. Нехай поруч з вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

Голова райдержадміністрації Анатолій МОРОЗ

 

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 22 червня 2020 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Нарожного відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 11 справи одержувачів державної соціальної допомоги та 68 справ одержувачів субсидії з м. Полонного, смт. Понінка, с. Новоселиця, с. Онацьківці, с. Білецьке, с. Адамів,с. Воробіївка, с. Кустівці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації