Середа, 24 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Оголошення

Більше 15 років за сприяння Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини та у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України реалізується міжнародна Програма "Fit for partnership with Germany" - Готові до співпраці з Німеччиною (далі -Програма).

Детальніше...

 

Стимулювання сімейних фермерських господарств

Петро Порошенко підписав Закон України 10 липня 2018 року № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».Про це повідомляє прес-служба глави держави."Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію... Реалізація закону дозволить створити умови для започаткування сімейних фермерських господарств та детінізацїї підприємницької діяльності в аграрній сфері, що позитивно вплине на зростання надходжень до місцевих бюджетів від сплати податків і створення нових робочих місць на селі ", - йдеться у повідомленні.Документом вносяться зміни до Податкового кодексу України та законів України «Про фермерське господарство», «Про державну підтримку сільського господарства України», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»,

Детальніше...

 

Вода – джерело здоров′я

Зазвичай, коли ми п’ємо воду, то не думаємо про її хімічний склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я. Максимум, що ми можемо подумати, очищена вода чи ні, відчути з запахом вона чи без запаху, побачити - прозора вона чи мутна. Виконувати свою гігієнічну роль вода може лише тоді, коли вона якісна щодо органолептичних, хімічних та бактеріологічних властивостей. В іншому разі - неякісна або забруднена вода може спричинити низку інфекційних хвороб: черевний тиф, холеру, дизентерію, гельмінтози, тощо.

Детальніше...

 

Питання фінансування армії – один з пріоритетів проекту Держбюджету на 2019 рік, – Прем’єр-міністр

Питання фінансування армії та сектору безпеки – один з пріоритетів проекту Державного бюджету на 2019 рік, розробленого Урядом і поданого до Парламенту в терміни, що визначені діючим законодавством. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.«Ми працювали над тим, аби збільшити бюджет безпеки та оборони. В проекті Держбюджету заклали 209,5 млрд грн, – сказав Володимир Гройсман. – Це означає підвищення (мінімальної) зарплати для військового – 10 тис. грн, нацгвардія і поліція – 9 тис. грн. Це мінімальна зарплата. Питання фінансування армії, військових, озброєння – це питання пріоритету».Глава Уряду наголосив, що так само в пріоритеті – бюджетна сфера, соцзобов’язання. Втім, ключовий момент – чіткий баланс кошторису.«Матимемо збалансований бюджет, матимемо бюджет розбудови країни», – зазначив Володимир Гройсман.

 

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

26 вересня 2018 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, на якому було розглянуто 8 питань, а саме: надання дозволу на вчинення правочинів:

- укладання договору купівлі-продажу будинку;

- укладання договору дарування по ¼ частини квартири;

- укладання договору дарування будинку;

- укладання договору дарування будинку;

- укладання договору дарування будинку та земельної ділянки;

- про призначення опікуна над майном дітей-сиріт, а саме над земельними ділянками;

-про утримання та виховання неповнолітньої в сім’ї піклувальника та виконання покладених на неї обов’язків;

- про затвердження індивідуальних планів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Засідання комісії відбулося за участю усіх членів комісії. Усі питання розглянуто та задоволено.


Служба у справах дітей райдержадміністрації.

26.09.2018

 

 

Президент закликав ООН ввести миротворчу місію на Донбас

Президент України Петро Порошенко впевнений, що розгортання багатонаціональної миротворчої операції з повноцінним мандатом ООН з єдиною чітко визначеною метою щодо відновлення суверенітету та територіальної цілісності України може бути визначальнимфактором припинення страждань українського народу. Про це Петро Порошенко сказав, виступаючи під час Заходу високого рівня щодо діяльності ООН з підтримання миру в рамках участі у 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. «Очевидно, що у 21 столітті світ не став безпечнішим місцем. Ми продовжуємо бути свідками війн та агресії, навіть на Європейському континенті. Поки ми тут дискутуємо, зовнішня військова агресія проти України триває, грубо порушуючи Статут ООН та резолюції Генеральної Асамблеї та Ради Безпеки Організації», – зазначив Глава держави.Петро Порошенко підкреслив: «Тимчасова окупація частин української території продовжує завдавати страждань українському народу та підривати регіональний і міжнародний мир та безпеку».

Детальніше...

 

Управління соціального захисту населення звертає увагу роботодавців на необхідність проведення атестації робочих місць за умовами праці

Основними нормативно-правовими актами, що регулюють процес проведення атестації робочих місць за умовами праці на підприємстві, є Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці (постанова КМУ від 01.08.92 № 442) та Методичні рекомендації щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці (постанова Мінпраці України від 01.09.92 № 41). Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах, в установах та в організаціях незалежно від форм власності, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів та зайнятості працівників на роботах, пов’язаних із негативним впливом на їх здоров’я цих факторів.

Детальніше...