Субота, 29 Лютого 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президент створив Раду розвитку громад та територій

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ від 18 грудня 2019 року про створення Ради розвитку громад і територій. В документі йдеться, що Рада розвитку громад і територій – це консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Рада створюється для «налагодження ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів державної регіональної політики та механізмів сталого розвитку територіальних громад з урахуванням стандартів Європейської хартії місцевого самоврядування та новітніх підходів у сфері регіонального розвитку, вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку адміністративно-територіальних одиниць», – йдеться в Указі.

Детальніше...

 

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика

Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства. З нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика 21 грудня 2019 року в міському Будинку культури відбулись урочисті заходи. Працівників енергетичної галузі з професійним святом привітали начальник Полонського РЕМ Олег Гладун, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук та заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віктор Яськов. Посадовці подякувати співробітникам енергетичної галузі району за важливу і відповідальну роботу. Побажали всім енергетикам району, залишатися і далі одними з найкращих, продовжувати впровадження новітніх розробок та іноземного досвіду задля позитивного розвитку усіх сфер господарської діяльності. Кращим представникам галузі вручили Почесні грамоти та подарунки. Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували працівники міського Будинку культури для всіх працівників енергетичної галузі та гостей, створивши святковий настрій для всіх учасників.


21.12.2019

 

 

Привітали зі Святим Миколаєм

Свято Миколая – це не тільки солодощі і подарунки дітям. Найголовніша ідея цього свята – вміння та бажання допомогти один одному. Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і веселий покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію. У цей день свята члени спостережної комісії райдержадміністрації разом із старостами, сільським головою та представниками центру реабілітації та реінтеграції відвідали сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та проживають на території району із привітаннями та подарували дітям подарунки. Діти наше майбутнє їхня доля в наших руках, тож знайдемо час подарувати їм радість.


19.12.2019

 

 

Робота місцевої прокуратури з повернення незаконно приватизованих земель триває

Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства – не більше 2 гектар. Частиною 4 ст. 116 Земельного кодексу України встановлено, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, проводиться один раз по кожному виду використання. Водночас, у минулому році Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури в ході вивчення законності приватизації земельних ділянок державної власності на території Полонського району виявлено 18 фактів отримання земельних ділянок громадянами понад норму, встановлену чинним земельним законодавством.

Детальніше...

 

Кар’єрний радник сприяє працевлаштуванню безробітних осіб

В рамках здійснення модернізації Державної служби зайнятості та сприяння продуктивній зайнятості населення, згідно з Постановою Кабінету Міністрів, з 01 січня 2019 року було запроваджено інститут кар’єрного радника. Кар’єрний радник – це співробітник центру зайнятості, який забезпечує організацію надання послуг особам, які шукають роботу, зареєстрованим безробітним, здійснює супровід таких осіб з метою їх подальшого працевлаштування.

Детальніше...

 

Відбулось позачергове засідання колегії райдержадміністрації

17 грудня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось позачергове засідання колегії Полонської районної державної адміністрації. Розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та про районний бюджет на 2020 рік та прогноз районного бюджету на 2021-2022 роки. Інформувала з даних питань начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько . За підсумками розгляду питань порядку денного колегії прийнято відповідні розпорядження.

17.12.2019

 

 

Засідання спостережної комісії

 

13 грудня 2019 року  перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела засідання спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації. На розгляд спостережної комісії вносились питання:

Детальніше...