П'ятниця, 22 Січня 2021
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Інформація прокуратури

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в Полонському районному суді доведено вину раніше судимого місцевого жителя, який вирощував та зберігав за місцем свого проживання особливо небезпечні наркотичні засоби. Проведеними під час досудового розслідування обшуків в підсудного вилучено 64 рослини коноплі, понад 72 г готового до вживання особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу та понад 227 г макової соломи. За результатами судового розгляду 30.10.2020 вказану особу засуджено до 3 років реального позбавлення волі.

Згідно інформації наданої Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури

 

Треба поновити та вдосконалити програми допомоги людям на час карантину – Президент на селекторній нараді з питань запобігання поширенню COVID-19

Карантин вихідного дня зменшив пересування та контакти між українцями. Зокрема, активність громадян у великих містах з населенням понад 100 тис. у суботу знизилася на 18,5%, а в неділю – на 27%. Ці дані повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної хвороби, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Детальніше...

 

Шановні працівники та ветерани радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди свого професійного свята, яке відзначається 16 листопада. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – усіх тих, чия праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на інформацію. Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова суспільного прогресу нашого часу. Завдяки вам ми щодня дізнаємось свіжі новини з життя країни і світу – усе це можна побачити через екран телевізора та почути через радіо. З погляду пересічних громадян ваша робота – яскрава, цікава і проста, словом – суцільне свято. Але знаю, що на практиці – це кропітка щоденна, а часто і щонічна праця, стреси, відсутність бодай якогось вільного часу. Тому ця сфера не терпить випадкових людей, а лише щиро закоханих у свою справу. Розумію, що найголовніше, що додає натхнення у вашій непростій роботі, - це визнання тих, для кого, власне, і працюєте – ваших глядачів та слухачів. Тому хочеться наголосити: ваші завзяті колективи, безперечно, роблять корисну справу для людей, намагаючись об’єктивно висвітлювати роботу районної влади, не залишаючи жодного глядача у «темряві» незнання. Дякую за плідну співпрацю та бажаю з нагоди свята сил і натхнення щодня долати труднощі, творити, інформувати, розвиватися. Хай всі ваші плани будуть реалізовані!

Анатолій МОРОЗ

голова районної державної адміністрації

 

 

До Дня працівників сільського господарства

В переддень свята, Дня працівників сільського господарства, хочу висловити глибоку подяку аграріям, які всупереч усім цьогорічним перепонам, забезпечують Хмельниччину сільськогосподарською продукцією. Завдяки вашій праці, область досягла наступних результатів: Площа урожаю цього року становить 1 млн 192 тис. га, що на 17 тис. га більше тогорічних показників. Завершено обмолот ранніх зернових культур на площі 395 тис. га, валовий збір яких склав 1,5 млн тонн зерна при середній урожайності 46 ц/га. За цими показником Хмельниччина увійшла в п’ятірку кращих в Україні.

Детальніше...

 

Шановні працівники і ветерани сільського господарства Полонщини !

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята! Це день, коли ми вшановуємо людей, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу - працювати на землі і годувати країну. Селянська праця завжди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Завдяки вашій господарності, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки розвитку сільського господарства можливо підтримувати і розвивати соціальну сферу села, вирішувати нагальні проблеми сьогодення. Бажаю всім вам міцного здоров'я, щастя, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні. Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!

З повагою,

Анатолій МОРОЗ

голова районної державної адміністрації

 

 

Злочинність неповнолітніх

Найчастіше причини злочинності у молодому віці - це результат неправильного виховання, відсутності догляду батьків за дітьми, матеріальних недостатків, негативного впливу найближчого оточення. Хоча в нинішніх умовах серед неповнолітніх злочинців багато дітей, сім'ї яких мають досить високий матеріальний рівень, однак контроль за дітьми послаблений, оскільки батьки виключно зайняті роботою чи іншими буденними проблемами. Так, Полонським відділом місцевої прокуратури в суді підтримано обвинувачення відносно 5 неповнолітніх, які обвинувачувалися у вчиненні грабежів, нанесенні тілесних ушкоджень та крадіжок майна, поєднаних з проникненням у сховища. За результатами судового розгляду з урахуванням характеристик, умов проживання та виховання 4 неповнолітніх осіб засуджено із встановленням іспитового строку та покладення обов’язків щодо періодичної реєстрації в органах з питань пробації. Полонський відділ місцевої прокуратури застерігає батьків бути більш уважними у вихованні своїх дітей, адже на перший погляд незначне правопорушення вчинене в неповнолітньому віці може негативно вплинути на подальшу долю вашої дитини.

Прокурор Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури А.Карпюк

 

 

Увага! Відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО»

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 19-20 листопада 2020 року. Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення. Нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій. 

Детальніше...