Понеділок, 16 Грудня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До 75 –ї річниці визволення України від фашистських загарбників

 

28 жовтня 2019 року по всій нашій державі, як у великих містах, так і у маленьких селах відзначається 75 –а річниця визволення України від фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. В ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. З нагоди цієї знаменної події заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, спільно з ветеранами району та громадськістю поклали живі квіти та вінки до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил, вшанувавши світлу пам’ять, солдатів – визволителів Полонщини , полеглих у роки минулої війни за наше майбутнє. Подвиг воїнів-визволителів нашого краю від ненависного ворога у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь, справа честі кожного, справа честі кожного з нас, щоб вислів «ніхто не забутий, ніщо не забуте» і надалі залишався головним моральним принципом нашого життя.


28.10.2019

 

 

На Хмельниччині завершено виплату пенсій жовтня та профінансовано субсидії за вересень 2019 року

25 жовтня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в області завершено виплату пенсій за поточний місяць в сумі 1,1 млрд. грн., в тому числі 112,1 млн. грн. - пенсіонерам силових структур. Одночасно завершено фінансування субсидій за вересень 2019 року в сумі 4,7 млн. грн. В даний час проводиться робота щодо акумуляції коштів для виплати пенсій листопада 2019 року.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

 

 

ДЕРЖАВНИЙ АКТ «старого зразка»

На сьогоднішній день актуальним постає питання: «Що робити землевласникам які вже отримали державні акти «старого» зразка?».__Питання надзвичайно актуальне для громадян, яким треба здійснити правочин (подарувати, продати, здати в оренду землю, взяти під її заставу кредит, та ін).Але перейматися треба не усім, а саме тим власникам земельних ділянок, які мають державний акт на землю «старого» зразку. Вирішити своє питання власникам «старих» державних актів не вдасться доти, доки цей документ правоволодіння на землю не буде приведений у відповідність до сучасних норм і вимог законодавства у сфері регулювання земельних відносин.

Детальніше...

 

Експрес-інформація «Про небезпеку спалювання сухого листя, трави та інших рослинних залишків!»

Спалювання сухого листя, трави та інших рослинних залишків стало для нашого сьогодення настільки звичним, що практично жоден громадянин не звертає уваги на наслідки, яких зазнає довкілля. Внаслідок значних викидів диму в атмосферне повітря, утворюється смог, який в сою чергу вражає організм людини. Спалюючи опале листя ми руйнуємо родючі властивості ґрунтів, збільшуємо ймовірність ерозії ґрунтів.При згоранні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється майже 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, важкі метали та низка канцерогенних сполук. З димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотрутніших для нашого організму речовин.

Детальніше...

 

Шановні ветерани, дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас зі знаменною датою – 75-річницею визволення України від фашистських загарбників. Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто ціною власного життя та здоров’я зупинив фашистську навалу. Висловлюю глибоку повагу усім, хто пройшов сувору школу війни. Низький уклін і щира вдячність тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом мужності, самовідданості та любові до Вітчизни. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів. Зичу міцного здоров’я, щастя, добробуту і мирного неба!

Т.Шамрай

перший заступник голови районної

державної адміністрації

 

 

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації Олександр Дехтярук провів особистий прийом громадян Полонського району

Сьогодні, 24 жовтня 2019 року, в приміщенні Полонської районної державної адміністрації тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації Олександр Дехтярук провів прийом громадян з особистих питань. Бажаючі, що записались на прийом, звертались з різними питаннями. Зокрема, жителька м. Полонне Людмила Свінціцька звернулась до посадовця з проханням щодо сприяння у наданні фінансової допомоги для виготовлення гранітних плит з викарбуваними на них імен Героїв, наших земляків, які загинули в зоні проведення АТО, ООС, для подальшого їх встановлення в Каплиці-Пантеоні Героїв АТО, ООС в с. Лішня, Кременецького району, Тернопільської області, а також розміщення меморіальних плит наших земляків Максима Свінціцького та Мирослава Сливки, що загинули в зоні проведення АТО, на Меморіальній Стеллі загиблим Героям в. м. Хмельницький. Житель с. Любомирка Віктор Матвейчук звернувся до Олександра Миколайовича з проханням допомоги з оформлення субсидії. На всі порушені питання заявники отримали роз’яснення. Питанння, що потребують детальнішого вивчення, Олександр Миколайович взяв під особистий контроль задля оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

24.10..2019

 

 

Президент провів зустріч з головою парламентської асоціації дружби «Японія – Україна»

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Японії зустрівся з головою парламентської асоціації дружби «Японія – Україна» Ейсуке Морі та членами асоціації. Глава держави подякував за послідовну політику уряду та парламенту Японії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема в рамках міжнародних організацій, а також за широкомасштабну гуманітарну та фінансову допомогу з боку Японії для проведення структурних реформ. «Високо цінуємо допомогу вашої країни для відновлення Донбасу та підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України. Відчуваю дружнє ставлення з вашого боку», – зазначив Володимир Зеленський.

Детальніше...