Понеділок, 23 Жовтня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Селищу Понінка – 230 років

9 вересня 2017 року селище Понінка відсвяткувало 230-у річницю з часу його заснування та другу річницю створення Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади. В заході взяв участь та привітав його учасників голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий.


Фотозвіт

Детальніше...

 

Відбулось чергове засідання громадської ради при Полонській районній державній адміністрації

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Полонській  районній державній адміністрації, яке відбулось 8 вересня  2017 року. В ході засідання члени громадської ради та представники структурних підрозділів райдержадміністрації обговорили питання перспектив та проблем розвитку державного навчального закладу «Полонський агропромисловий центр професійної освіти». З зазначеного питання членів громадської ради проінформував директор державного навчального закладу «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» Микола Романюк. Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Марія Тріщ детально проінформувала присутніх про підсумки соціально-економічного розвитку району за перше півріччя 2017 року.

08.09.2017.

 

Президент: Наше спільне завдання – Європа має бути привнесена в Україну, все має відповідати європейським стандартам

Президент Петро Порошенко під час щорічного Послання до Верховної Ради наголосив, що український народ обрав європейський шлях, тому спільним завданням є привести все в Україні до європейських стандартів.Глава держави підкреслив, що сьогоднішня українська влада позбавлена «мук вибору», у якому напрямку просувати Україну. «Якщо раніше влада сама не знала куди рухатися, то як вона могла повести за собою народ? Якщо еліта сама заблукала в трьох соснах, тобто в двох векторах, як вона могла показати дорогу українському народу?  Народ взяв ініціативу до рук і сам визначив європейський курс під час Революції Гідності», – наголосив Президент. Він додав, що цей вибір було підтверджено голосуванням на президентських та парламентських виборах за ті політичні сили, які майбутнє України бачать в єдиній родині європейських народів.

«Курс на ЄС та НАТО – очевидний і незворотний. Що нам треба, так це обрати найкоротший маршрут,  засоби пересування і оптимальну швидкість», – зауважив Петро Порошенко, додавши, що готовий до будь-якої дискусії з політиками, експертами, міжнародними партнерами та всім суспільством, і Послання – лише початок такої розмови.Президент підкреслив, що вступ до НАТО та Євросоюзу потрібен не заради членства в престижних клубах. Це є питання цивілізаційної належності і гарантія незалежності України. За його словами, НАТО після російської агресії, коли була зруйнована повоєнна світова система безпеки, є єдиним органом, який продемонстрував свою ефективність і є надійною системою колективної безпеки. А Європейський Союз включає політичну культуру прав і свобод, стандарти і достойний та гідний рівень життя, якого прагнуть українці.«Не лише Україна йде до Європи.

Детальніше...

 

Зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року №609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Зокрема:

- змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів. Розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні буде проводитися на підставі доходів за І та ІІ квартали 2017 року;

- при призначенні субсидії на  наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, загальна сума якої  перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

-  передбачено, що  субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання;

- надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію на оплату послуги з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, частину невикористаної суми субсидії на індивідуальне опалення виплачувати одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалася;

- надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію на придбання скрапленого газу та твердого палива, таку субсидію виплачувати одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалася.

Також вищезазначеною постановою внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України  від 06 серпня 2014 року №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» та від 23 березня 2016 року №203 «Про норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників». Так, соціальні нормативи та норми на послугу газопостачання становитимуть:

- плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання  – 3,3 м куб.  на особу (було 4,4);

- плита газова у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача – 5,4 м куб. на особу (було 7,1);

- плита газова та водонагрівач – 10,5 м куб. на особу (було 14).

 

ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

9a90a46-poroshenkoПрезидент Петро Порошенко витрачає власні кошти на придбання зброї, яку передає Збройним силам України.Про це повідомляють ресурс Ukrainian military pages та народний депутат Володимир Ар’єв.Так, ukrmilitary.com пише, що з початку російської агресії проти України Петро Порошенко витратив понад 500 млн гривень власних коштів на допомогу ЗСУ, в тому числі декілька десятків мільйонів для 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій (до 2016 року оперативного командування “Південь” Сухопутних військ).“Серед переданої допомоги автомобілі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, а також 100 снайперських комплексів, у складі: 82-х 7-62-мм карабінів Z-10 (308 Winchester) та 18 гвинтівок Savage під набій 338 Lapua Magnum, оптика, далекоміри та десятки тисяч набоїв”, – уточнює видання.

Детальніше...

 

Проведено робочу нараду

Сьогодні, 4 вересня 2017 року, під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Солодкого, за участю голови районної ради Олега Янчука та голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулась робоча нарада з керівниками агроформувань району в ході якої обговорено ряд нагальних питань, основне з яких - це наповнення бюджетів усіх рівнів. З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, а також захисту майнових прав громадян, рекомендовано сільгосптоваровиробникам району внести зміни до договорів оренди землі, збільшивши ставку орендної плати до 6-8% від вартості земельних ділянок. Окрім цього, учасники зустрічі розглянули проблему рейдерства та необхідності захисту фермерів та сільгоспвиробників від таких проявів. Також досягнуто домовленостей з керівниками сільськогосподарських підприємств району спільними зусиллями організувати та взяти участь в 30-й ювілейній обласній виставці «Агро-Поділля 2017».

04.08.2017.

 

 

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед Вами, молодими, відкрито всі дороги. Я глибоко вірю, що Ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником. Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих. Зі святом Вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

З повагою,

В.Солодкий

голова районної державної адміністрації