Середа, 26 Квітня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

3 березня 2017 року в Україні день жалоби за загиблими шахтарями «Шахта «Степова» - Указ

3 березня 2017 року в Україні день жалоби за загиблими шахтарями «Шахта «Степова» - УказПрезидент Петро Порошенко підписав Указ №52/2017 «Про оголошення в Україні дня жалоби» у зв'язку із трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії, що сталася 2 березня 2017 року на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля». Відповідним Указом, з метою вшанування пам'яті загиблих, 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні.Згідно документу, у цей день о 12:00 хвилиною мовчання буде вшановуватись пам'ять загиблих на всій території України.На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде приспущений Державний Прапор України.Також в цей день скасовуються всі розважально-концертні заходи, задля чого мають бути внесені  відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

 

Проведено обстеження гідротехнічної споруди

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15.02.2017 року № 108/2017-р та з метою виконання «Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо пропуску льодоходу, повені та паводків на території Полонського району у 2017 році» 2 березня 2017 року заступником голови районної державної адміністрації Олександром Вощатинським, спільно з орендарем гідротехнічної споруди, яка розміщена на р. Хомора на автодорозі Карповщина-Новоселиця (КМ 1+15) Людвігом Гродзінським та начальником Полонської філії «Райавтодор» Ігорем Горбачом здійснено обстеження даної гідроспоруди на предмет виникнення загрози надзвичайної ситуації. В ході обстеження було встановлено, що загрози паводку та повені на території району не очікується.

 

 

Відділ містобудування, архітектури,

будівництва та з питань цивільного захисту

населення і житлово-комунального господарства

райдержадміністрації.

 

 

Питання легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення на постійному контролі районної державної адміністрації

1 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи, керівники підприємств та приватні підприємці. По питанню розміру заробітної плати на підприємствах Полонського району та з інформацією про страхувальників, які нараховують заробітну плату нижче мінімальної доповів виконуючий обов’язки начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай. Окрім цього, комісією було заслухано звіти запрошених керівників підприємств, установ, організацій району щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та законодавства про працю. По кожному питанню порядку денного були прийняті відповідні рішення, які доведені до кожного керівника та приватного підприємця і є на постійному контролі райдержадміністрації.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.

 

 

До уваги військовослужбовців, що перебували у полоні у роки ІІ світової війни!

Посольство ФРН в Україні повідомляє про виплати грошової допомоги радянським військовослужбовцям, які перебували в полоні у роки Другої світової війни.
Наводимо текст вербальної ноти та вільний його переклад.

 

 

 

 

На Хмельниччині стартує проект «Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення»

На Хмельниччині за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні  стартує проект «Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення»
Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Хмельницькою обласною радою за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні  реалізують на теренах Хмельницької області проект «Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення».
Метою проекту є поглиблення знань з основ нормативно-правового регулювання діяльності об’єднаних територіальних громад і інституту старост; розширення знань, вмінь, навичок роботи старост із громадськістю сіл, селиш; використання в роботі старост інформаційно-комунікаційних технологій; визначення можливих варіантів подолання проблем в роботі старост з громадськістю; наведення експертних оцінок й практичних порад; обмін досвідом.

Детальніше...

 

Відбулось засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

28 лютого 2017 року відбулось засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації на якому розглядалися наступні питання:
1. Про  затвердження плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту на 2017 рік .
2. Про стан забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів.
3. Про фізкультурно – оздоровчу  роботу в дошкільних навчальних закладах   району.
4. Про роботу Воробіївської сільської бібліотеки.

Детальніше...