Вівторок, 11 Грудня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Інформаційний вісник Уряду: Завдяки медреформі зарплата лікаря «первинки» зросла в 2-3 рази

Лікарі медзакладів, що приєднались до реформи, яка стартувала в липні поточного року, отримали суттєво більші зарплати. Особливо ті з них, що уклали декларації з оптимальною кількістю пацієнтів. Зокрема, до старту реформи лікарі первинного рівня отримували в середньому 4 000 – 6 000 грн, зараз 12 000 – 18 000 грн. Зросла зарплата і у медсестер, які працюють із такими лікарями – з 3 500 – 5 000 грн до 6 500 – 8 000 грн. Зі збільшенням кількості декларацій, підписаних лікарем із пацієнтами, його дохід зростатиме.

Детальніше...

 

Комплексна перевірка з питань здійснення виконавчим комітетом Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади делегованих повноважень

05 листопада 2018 року, відбулася комплексна перевірка з питань здійснення виконавчим комітетом Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади делегованих повноважень органів виконавчої влади. Під час виїзду членами робочої групи було здійснено перевірку виконання повноважень у галузі житлово–комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, соціального захисту населення, організації контролю та виконання розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації, дотримання вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян тощо. З метою удосконалення форм та методів роботи, відповідними спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації була надана практична та методична допомога працівникам Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади в частині виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. За підсумками роботи робочої групи буде здійснена оцінка діяльності виконавчого комітету та складено відповідний акт про перевірку з рекомендаціями щодо усунення виявлених недоліків та покращення роботи виконкому селищної ради.

05.11.2018

 

 

На водоймах Хмельниччини встановлено заборону на промисловий, любительський та спортивний вилов риби


 

Правилами любительського, спортивного  та промислового рибальства встановлено заборону на лов риби у зимовий період на місцях масового скупчення у заглибленнях дна річок і озер – зимувальних ямах.На водоймах Хмельниччини встановлена заборона на промисловий, любительський і спортивний вилов риби з першого листопада 2018 року і до скресання криги. Перлік заборонених місць для вилову риби (зимувальних ям) затверджено наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області від 30.10.2018 № 38.У річках зимувальні ями розташовані в найглибших місцях із уповільненою течією. В інших водоймищах вони зазвичай утворюються в зоні впадання річок, у місцях виходу підводних джерел. Дозволено ловити рибу зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків на водоймах загального користування не більше п’яти на рибалку.

Детальніше...

 

Працівники соціальної сфери приймали вітання з професійним святом

Традиційно у першу неділю листопада на загальнодержавному, обласних, районних та міських рівнях урочисто відзначається День працівника соціальної сфери України – свято, яке є свідченням високої оцінки державою ролі професіоналів, котрі щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери відбулися сьогодні в міському будинку культури. Зі словами привітання та вдячності за самовіддану працю до людей, яким щоденно доводиться вирішувати проблеми соціальної сфери, звернулися перший заступники голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай та перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський.

Детальніше...

 

За неправомірне переслідування бізнесу винні будуть нести персональну відповідальність, в тому числі і матеріальну – Президент на зустрічі з бізнесом

За неправомірне переслідування бізнесу винні будуть нести персональну відповідальність, в тому числі і матеріальну – Президент на зустрічі з бізнесомПрезидент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками українського на іноземного бізнесу підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування».«Закон під умовною назвою «маски-шоу стоп – 2» полегшує механізм притягнення до відповідальності слідчого чи прокурора, правоохоронця, які прийняли незаконне рішення під час розслідування кримінальної справи, яке згодом скасоване судом.

Детальніше...

 

Відбулась нарада щодо проведення призову на строкову військову службу

 

01 листопада 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай та військового комісара Полонського районного військового комісаріату Анатолія Купчишина за участю голови районної ради Олега Янчука, першого заступника голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олега Кулінського, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського проведено робочу нараду з головами об’єднаних територіальних громад, головами сільських рад, старостами старостинських округів по питанню активізації роботи з проведення призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань «Осінь-2018». Під час наради усіх присутніх проінформували про особливості проведення призову громадян на строкову військову службу. Були обговорені результати проведеного оповіщення громадян та прибуття їх за викликом на призовну комісію, взаємодії і координації дій райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, військового комісаріату, відділу поліції в проведенні заходів призову. Військовий комісар Полонського районного військового комісаріату Анатолій Купчишин наголосив на тому, що в першу чергу особливу увагу приділити проведенню роз'яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та інших військових формувань, виконання планових показників призову на строкову військову службу. По завершенню наради підведено підсумки та запропоновано конкретні дії й заходи для якісного й ефективного проведення призову громадян в Полонському районі.


01.11.2018

 

 

Нарада з пасічниками

1 листопада 2018 року в приміщенні Полонської райдержадміністрації відбулася нарада із налагодження дієвого діалогу між пасічниками, агровиробниками та органами місцевого самоврядування.У роботі наради взяли участь заступник голови адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської ОТГ Олег Кулінський, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Сергій Комісарук та головні спеціалісти відділу, начальник районного управління головного управління Держпродспоживслужби Віталій Онофрійчук та спеціалісти районного управління Держпроспоживслужби, державний фітосанітарний інспектор Василь Давидов, голови сільських рад, старости старостинських округів, керівники агроформувань району, голова любительського об’єднання спілки пасічників Полонщини Віктор Колч та пасічники району. Відкрив нараду начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Сергій Комісарук, який відзначив важливу роль бджільництва в сільському господарстві. Скорочення кількості бджолосімей має різні причини. Серед них - проблеми із придбанням бджіл, вуликів, інвентарю.

Детальніше...