Неділя, 23 Липня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

З метою забезпечення готовності органів управління, оперативно-чергових та диспетчерських служб району, своєчасність і готовність інформування населення про можливу загрозу надзвичайної ситуації за сприяння голови райдержадміністрації Віктора Солодкого в Полонський районний сектор ДСНС України в Хмельницькій області передано пристрій автоматичного додзвону DTR 08 та ноутбук, який станом на 20 червня встановлений на цілодобове чергування.

 

 

 

 

20.06.2017.

 

 

Привітали дільничних інспекторів

Голова райдержадміністрації Віктор Солодкий, разом з головою Полонської районної ради Олегом Янчуком та радником голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Нелею Гуменюк завітали до районного відділу Національної поліції щоб привітати дільничних інспекторів із професійним святом.
У вітальному слові голова райдержадміністрації  концентрував увагу на багатогранності роботи дільничних інспекторів. Віктор Володимирович наголосив, що зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень, а також їх розкриття – це основне завдання дільничного, які вони з честю виконують. Очільник району подякував дільничним інспекторам району за їх непросту, але таку необхідну роботу, та разом з головою районної ради надали оргтехніку для покращення їх роботи.


У свою чергу начальник Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції ГУ НП в Хмельницькій області  Олександр Кучерук, від імені усіх працівників відділу Національної поліції району подякував керівникам за виявлену увагу і відповідальне ставлення до працівників Національної поліції.

19.06.2017

 

Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 19 червня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Так, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував присутніх про роботу управління щодо нарахування та виплати субсидій громадянам району, легалізації тіньової зайнятості населення тощо.

Детальніше...

 

Спартакіада серед державних службовців Хмельницької області

Основне завдання спартакіади - залучення держаних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація активного відпочинку, пропаганда здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності.
17 червня 2017 року в м. Хмельницькому на стадіоні “Поділля” відбулася урочиста церемонія відкриття обласного етапу Спартакіади серед державних службовців Хмельниччини. У змаганнях прийняла участь і делегація держслужбовців з Полонського району на чолі з т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяною Шамрай.
З вітальним словом до присутніх звернувся т.в.о. заступника голови -керівника апарату облдержадміністрації Юрій Бирка. Він побажав усім командам вдалих виступів та висловив надію, що держслужбовці Хмельниччини гідно представлять у майбутньому всеукраїнському етапі Спартакіади наш край, як це було і в минулому році.
Після урочистої частини державні службовці Полонського район випробували  себе у 3 видах спорту: футзалу, шашок та шахмат.  
Спартакіада пройшла успішно та досягнуто найголовнішого результату - це здоровий та активний відпочинок держслужбовців в дусі взаєморозуміння і дружби.

Детальніше...

 

Відбулися урочистості до Дня медичного працівника

Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими. Сьогодні, напередодні Дня медичних працівників, в міському будинку культури відбулися святкові урочистості. Колег з професійним святом привітали головний лікар центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова. Від імені районної державної адміністрації з професійним святом медичних працівників привітав голова райдержадміністрації Віктор Солодкий, який висловив слова подяки усім працівникам галузі охорони здоров’я за їх сумлінну та віддану працю.

Детальніше...

 

Проведено огляд місцевих пожежних команд

З метою покращення роботи місцевих пожежних команд, спрямованої на запобігання та мінімізацію негативних наслідків при виникненні надзвичайних ситуацій у населених пунктах сільської місцевості, готовності до реагування на пожежі під час весняно-літнього періоду та жнивної кампанії 2017 року 15 червня 2017 року головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександром Шевчуком спільно з фахівцями районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області організовано та проведено огляди пожежно-рятувальних підрозділів щодо їх готовності до виконання дій за призначенням у Кустовецькій та Малошкарівській сільських радах. В ході проведення огляду особливу увагу звернуто на стан пожежних автомобілів , їх укомплектованість необхідним пожежно-рятувальним обладнанням, забезпеченість місцевих пожежних команд спеціальним одягом, спорядженням тощо.

15.06.2017.

 

 

Інформація щодо попередження пожеж під час збирання врожаю

Жнива – напружена для хліборобів  пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загоряння лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Особливу небезпеку створюють спекотна погода, сухі хліба, людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, усім необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене. Аби запобігти виникненню пожеж та зберегти врожай необхідно пам’ятати, що, випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, а це призведе до великих матеріальних та економічних збитків.Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, може призвести до виникнення алергічних захворювань у людей, а також завдати значної шкоди навколишньому середовищу.

Детальніше...