Середа, 23 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулась робоча нарада

На виконання рішення засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  13 липня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулась нарада з представниками органів місцевого самоврядування з питання: "Про стан оформлення технічної документації для експлуатації полігонів та сміттєзвалищ на території району".
За результатами наради було рекомендовано  голів Полонської міської ради ОТГ, Понінківської ради ОТГ та сільських рад пришвидшити роботу з паспортизації існуючих полігонів і сміттєзвалищ та до 01.09.2017 року розробити методику сортування твердих побутових відходів на підвідомчих територіяхВідділ містобудування, архітектури, будівництва
та з питань цивільного захисту населення та
житлово-комунального господарства
райдержадміністрації

13.07.2017

 

Більше 16 млрд гривень лише цього року в Україні буде спрямовано на дорожнє будівництво – Президент

Президент Петро Порошенко наголосив, що якщо в попередні роки направлення коштів від перевиконання митних надходжень на будівництво доріг було привілеєм лише декількох областей, то в 2017 році ухвалено рішення про розповсюдження такої практики по всій Україні.
«Сподіваюся, що завтра будуть прийняті зміни до бюджету, які ще більше розширять інвестиційний потенціал, розширять експеримент, який був започаткований моїм Законом, коли перевиконання надходжень від митниці, як наслідок боротьби з корупцією, буде спрямовуватися на будівництво українських доріг», - зазначив Глава держави під час виступу на відкритті нового підприємства компанії «ГУАЛА ПАК» в рамках робочого візиту до Сумської області.
За його словами, за перші 5 місяців цього року до бюджету Сумщини надійшло більше 300 млн гривень в рамках експерименту на будівництво доріг. «Ми впевнені, що більше 16 млрд гривень лише цього року в Україні буде спрямовано на дорожнє будівництво там, де це ніколи не робилось. Щоб люди відчули, що в нас є ресурси для цього, незважаючи на те, що ми змушені різко збільшити фінансування сектору оборони та безпеки», - наголосив Петро Порошенко.
Президент зазначив, що в процесі децентралізації в 7 разів зросли бюджети розвитку суб’єктів місцевого самоврядування – нарешті, у міст та селищ з’явилися гроші. «Це яскраво демонструє, що детінізація процесів і боротьба з корупцією є процеси абсолютно незворотні», - підкреслив Петро Порошенко. Він також висловив сподівання, що Верховна Рада проголосує в першому читанні і законопроекти щодо Пенсійної реформи, щоб створити можливості для збільшення пенсій, їхнього осучаснення. Також буде проводитись реформа освіти, охорони здоров’я.

12.07.2017

 

***

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 10.07.2017 №234/2017-р "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2017 рік"

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 10.07.2017 №236/2017-р "Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2017 рік"

 

Запалав довгоочікуваний голубий вогник в селі Онацьківці

12 липня урочисто запалав газ в селі Онацьківці, ця видатна подія червоною стрічкою увійде в історію села.
З нагоди запалення газу в село завітали заступник голова районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, голова Полонської міської ради ОТГ Франц Скримський, інші гості свята.
Олександр Олександрович привітав усіх жителів села з визначною подією і побажав, щоб в їхніх оселях були тепло, затишок, радість і достаток.  Також із щирими словами привітань і побажань звернувся до жителів і  голова районної ради Олег Янчук який зазначив, що газифікація села в майбутньому відіграє важливу роль у соціально — економічному розвитку населеного пункту.
Натомість представники влади отримали подяки і щирі слова вдячності від усіх жителів села.
Кульмінацією свята стало запалення символічного голубого вогню.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю апарату
райдержадміністрації
12.07.2017

 

Оголошення про особистий виїзний прийом громадян головою Полонської районної державної адміністрації

Шановні жителі смт. Понінка, просимо звернути увагу на те, що 14 липня 2017 року з 12.00 до 14.00 год.  в парку смт. Понінка,  буде  проводитись особистий виїзний  прийом громадян  головою Полонської районної державної адміністрації Віктором Солодким. За додатковою інформацією звертайтесь за  тел. 3-23-72, 3-25-88.

 

***

Розпорядження голови Полонської районної ради від 10.07.2017 №27/04-19/17 "Про скликання двадцять першої (позачергової) сесії районної ради VII скликання

 

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 10 липня 2017 року, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського , голови районної ради Олега Янчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки. Зокрема, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій і допомог малозабезпеченим верствам населення району, проводиться робота з легалізації «тіньової» зайнятості. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова та головний лікар центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун,  Іван Савіцький зупинилися та доповіли про основні проблемні питання функціонування медичної галузі району, а саме вирішення питання по заборгованості із виплати заробітної плати та відпуску ліків пільговій категорії населення.

Детальніше...