Середа, 20 Червня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 18 травня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 21 справа одержувачів державної соціальної допомоги та 19 справ одержувачів субсидії, 15 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, с. Прислуч, смт. Понінка, с. Буртин, с. Микулин, с. Сасанівка, с. Новоселиця та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення

 

 

На Полонщині за принципової позиції прокуратури державі повернуто 4 га земель вартістю 138 тис. гривень.

Згідно Конституції України земля є національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Чинним законодавством передбачено право кожного громадянина на безоплатну приватизацію земельних ділянок державної та комунальної власності, у тому числі для ведення особистого селянського господарства. Частиною 4 ст. 116 Земельного кодексу України встановлено, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, проводиться один раз по кожному виду використання. Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства – не більше 2 гектар. Водночас, Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури в ході вивчення законності приватизації земельних ділянок державної власності на території Полонського району виявлено факти отримання земельних ділянок громадянами понад норму, встановлену чинним земельним законодавством.

Детальніше...

 

Ситуація з вакцинами у Хмельницькій області

За словами головного епідеміолога Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександра Мирного, в області у достатній кількості є вакцини, які внесені до  Календаря профілактичних щеплень України і використовуються для профілактики інфекційних захворювань. Мова йде про імунобіологічні препарати (ІМБП) проти дифтерії, правцю (для дітей і дорослих), кашлюкута гепатиту В. Посадовець запевняє, що в краї створений запаспрактично всіх препаратів, які закупляють за кошти державного бюджету і постачають централізовано.Крім того, у першій декаді травня область отримала чергову партію інактивованої полімієлітної (ІПВ) та вакцини проти кору, паротиту і краснухи (КПК). Обидва ІМБП уже перерозподілили по районах. Зокрема, у Хмельницьку область надійшли 32 908 доз вакцини КПК при потребі до кінця року 23 тисячі доз.

Детальніше...

 

Проведено робочу нараду

Триває період інтенсивного застосування хімічних засобів захисту сільськогосподарських рослин від шкідників, хвороб і бур’янів, в тому числі й за допомогою внесення авіаційного методу внесення препаратів. Тому важливим є питання необхідності дотримання регламентів під час виконання авіаційно-хімічних робіт та уникнення негативних наслідків здоров’ю людей та довкіллю. 16 травня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, за участю заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергія Комісарука, керівника районного управління Держпродспоживслужби Віталія Онуфрійчука, головного спеціаліста відділу карантину рослин Головного управління Держпродспоживслужби в області Василя Давидова, проведено робочу нараду по питанню авіаоброблення полів пестицидами та агрохімікатами. В ході наради особлива увага акцентувалась на тому, що під час виконання авіа-хімічним робіт суб’єкт господарювання повинен дотримуватись вимог Правил організації та виконання хімічних робіт, затвердженим наказом Мінтрансзв’язку України від 22.12.2006 № 1179, зареєстрованих Міністерством юстиції України 28.03.2007 року за № 286/13533.

16.05.2018

 

 

Психологічна реабілітація жінок, які пережили АТО – один з пріоритетів співпраці Україна-НАТО у гендерному напрямку, – Клер Хатчинсон у Києві

Для  НАТО надзвичайно важливо, аби українські демобілізовані  військовослужбовці, як жінки, так і чоловіки, у повній мірі отримали  якісну психологічну допомогу після перенесених на фронті травм. Про це  заявила спецпредставник Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру  і безпеки Клер Хатчинсон на зустрічі з Віце-прем’єр-міністром з питань  європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною  Климпуш-Цинцадзе.«Ми  готові об’єднати зусилля усіх міжнародних інституцій, що займаються  гендерною політикою в Україні, задля спільної роботи для допомоги у  відновленні психологічного здоров’я тих, кого скалічила війна на Сході,  зокрема, жінок», – наголосила Клер Хатчинсон. Іванна Климпуш-Цинцадзе  високо оцінила ініціативу спецпредставника Генсека НАТО і поінформувала  про плановану чергову зустріч із донорами проектів гендерного напрямку,  яка відбудеться 22 травня.

Детальніше...

 

***

11 травня 2018 р. у Полонному відбувся тренінг для представників держструктур району в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні». Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади. Виконавчим партнером Проекту у Хмельницькій області є Благодійний Фонд «Ксена», співробітники якого мають 14-річний досвід надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Під час тренінгу представники державних структур підвищили свою обізнаність щодо законодавства у сфері протидії торгівлі людьми та покращили спроможність виявляти постраждалих від цього злочину, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб’єктів. В Україні вже більше 550 громадян отримали від держави статус осіб, що постраждали від торгівлі людьми. Серед них - чоловіки, жінки та діти, які є українцями або іноземцями. 22 хмельничан мають статус ОПТЛ. Постраждалі особи мають право отримати від держави соціальний супровід, психологічну, медичну допомогу, разову матеріальну виплату тощо. Значну реабілітаційну підтримку надає БФ «Ксена» у партнерстві з міжнародними організаціями.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Часткова компенсація вартості відсоткової ставки

Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового   комплексу для отримання права на компенсацію за залученими у національній валюті банківськими кредитами

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

До участі в конкурсі допускаються підприємства агропромислового комплексу, які залучили банківські кредити у національній валюті. Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для  фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» зі змінами.

Кінцевий термін подання заявок – 27 листопада 2018 року.

Заявка і супровідні документи приймаються за адресою:

29000  м. Хмельницький, вул. Свободи, 70.

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА к.310.

Секретар комісії : Марина Сергіївна Бевзюк

Довідки за телефоном : 79-57-06  

Детальніше...