Полонська районна державна адміністрація ~ НОВИНИ
Понеділок, 20 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

Правила любительської та спортивної риболовлі

1. Кому правила любительської і спортивної риболовлі дозволяють ловити рибу?

Любительська і спортивна риболовля на території України дозволена не тільки громадянам країни, а й особам без громадянства та іноземцям, за умови дотримання правил рибальства. Дітям до 16 років вилов риби дозволений тільки з берега.

2. Скільки коштує риболовля і які дозволи потрібно оформляти?

На водоймах загального користування риболовля в Україні БЕЗКОШТОВНА. Більш того, ні особам без громадянства, ні іноземцям купувати будь-які спеціальні дозволи для лову на більшості річок і озер НЕ ПОТРІБНО!

На водоймах, що експлуатуються в режимі спеціального водокористування, потрібен дозвіл рибоохорони. Також існують ділянки водойм, закріплені за громадськими організаціями. Риболовля на таких ділянках здійснюється платно (або необхідно купити відловлювальну картку, або стати членом організації). На таких водоймах правом безкоштовного лову можуть скористатися інваліди 1-2 груп, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС і діти до 16 років.

Також в Україні є маса комерційних водойм (ставки, озера). Плату за риболовлю на таких об’єктах встановлює його користувач (орендар).

Детальніше...

 

Медичні заклади Хмельниччини почали отримувати фінансування за принципом “Гроші йдуть за пацієнтом”

13 липня 152 медичні заклади України отримали гроші за обслуговування пацієнтів у липні за новою моделлю фінансування. З них 7 — комунальні заклади Хмельниччини. Вперше ці заклади отримали фінансування не за територіальним принципом, а за пацієнтів, яких дійсно обслуговують. Гроші за тарифами Нацслужби здоров’я заклади будуть отримувати щомісячно. У Міністерстві охорони здоров’я України наголошують, що щомісячно сума буде перераховуватися відповідно до зростання кількості декларацій, які підписують пацієнти із лікарями цих медзакладів.

Детальніше...

 

На відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм буде направлено 220,1 млн грн – рішення Комісії

В рамках держпрограми часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів учасникам ринку буде направлено 220 098 тисяч гривень.Відповідне рішення було прийняте 12 липня на засіданні Комісії Мінагрополітики для надання державної підтримки галузі тваринництва. На засіданні були присутні керівники та представники департаментів міністерства, керівники ДП “Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин” та асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”.Зокрема, буде частково відшкодовано вартість будівництва 4-х об’єктів свинарства, 2 – птахівництва, 2 – ВРХ. Об’єкти розташовані у Вінницькій, Волинській, Чернівецькій, Чернігівській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Детальніше...

 

***

Веб-портал Пенсійного фонду України

З метою наближення послуг до громадян та дистанційного обслуговування Пенсійним фондом України запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим OR- кодом. Сервіс надається для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на портал за допомогою електронного цифрового підпису.

На сьогоднішній день Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, отримувати необхідну інформацію за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України, який знаходиться за адресою http://portal.pfu.gov.ua/. Тут зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду.

Детальніше...

 

Триває голосування за пріоритети Відкритого Уряду у 2018 – 2020 роках

До 20 липня 2018 року кожен може проголосувати за нові пріоритети Уряду України в рамках реалізації міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на найближчі два роки. Винесені на голосування пропозиції до плану дій з впровадження в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» були попередньо напрацьовані представниками інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, робочими групами Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Пропозиції, зокрема, стосуються розкриття даних про будівництво інфраструктурних об’єктів, забезпечення відкритості продажу публічних активів та арештованого майна, створення системи «Прозорий бюджет», верифікації інформації про кінцевих бенефіціарних власників, надання громадянам вільного доступу до екологічної інформації, розкриття даних видобувних галузей, створення он-лайн платформи для взаємодії з інститутами громадянського суспільства, забезпечення відкритості у сфері освіти тощо.

Детальніше...

 

Вадим Лозовий: “Ми будемо робити все від нас залежне, щоб інвестори заходили в область”

16 липня 2018 року голова облдержадміністрації Вадим Лозовий та міський голова Олександр Симчишин відвідали майбутні виробничі площі заводу з виробництва автомобільної електропроводки, що невдовзі має запрацювати у місті Хмельницькому. Відкриває нове виробництво потужна німецько-японська машинобудівна компанія SumitomoElectricBordnetze (SEBN). Менше року тому представники інвестора звернулися до обласного керівництва з пропозицією щодо співпраці. Як зазначив тоді представник SEBN, компанія після ретельного аналізу умов для розвитку свого бізнесу в різних регіонах визначила саме Хмельниччину, як найбільш перспективну, оскільки існуюча інфраструктура для бізнесу та наявність людей із відповідною освітою поставила область у топ списку.

Детальніше...

 

Оздоровча кампанія «Літо-2018» триває

Літо - довгоочікувана, улюблена та радісна пора для усіх дітлахів. І кожною дитячою мрією є бажання відпочити разом з друзями в оздоровчих дитячих таборах. Щорічно під час літніх канікул за кошти місцевих бюджетів проводиться оздоровлення дітей, дітей- сиріт, дітей- інвалідів, обдарованих дітей та дітей з багатодітних сімей. В цьому році діти Полонщини, оздоровлювались, як на території Хмельницької області так і за її межами, загалом за період оздоровчої кампанії планується оздоровити понад 90% дітей шкільного віку. В рамках оздоровчої кампанії з 09 по 13 липня 2018 року на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 проводився захід « Sports Week», метою якого було оздоровлення та загартування дітей, привиття молодому поколінню християнських цінностей. Не менш важливим було також пропагування здорового способу життя, проведення спортивних ігор, єстафет, змагань. Об'єднуючи дітей у команди, вихователі намагались надати їм можливість знайти друзів, відчути себе у колі тих, хто іх любить, пережити справжні емоції. Для емоційного загартування дітей прводилися бесіди на важливі теми, майстер - класи з рукоділля та цікаві досліди.


Відділ освіти, культури, туризму,

молоді та спорту райдержадміністрації

16.07.2018