Неділя, 20 Жовтня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

ДЕЛЕГАЦІЯ ПОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБЛАСНИХ УРОЧИСТОСТЯХ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня делегація Полонського району взяла участь в обласних заходах з нагоди 28-ї річниці Незалежності України. 

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України! Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни. Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху - суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України. Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на консолідацію суспільства з метою розвитку і процвітання нашої Полонщини, Хмельниччини та всієї України. Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

О.Вощатинський

заступник голови районної

державної адміністрації

 

Урочистості до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

 

Сьогодні, 23 серпня, на центральній площі м. Полонного відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України. Зібралися керівники району, представники організацій, підприємств, установ, громадськості та молодь.. Відкривався захід звучанням Державного Гімну України. Під Державний Гімн України представниками молодого покоління району урочисто піднято Державний Прапор України.


Слова вітання для жителів району пролунали від голови районної ради Олега Янчука, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського , секретаря Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариси Сосун. За вагомий особистий внесок у встановлення та зміцнення Української державності та сумлінну наполегливу працю кращих представників організацій, установ та підприємств району відзначено грамотами Хмельницької обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради та Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя, виборюючи нашу свободу. Традиційно було покладено квіти до пам`ятників Тарасу Шевченку, Лесі Українки, Героям Небесної Сотні, Алеї Слави загиблим землякам в зоні проведення антитерористичної операції, меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволу. - Ми сьогодні святкуємо одні з найважливіших свят нашої держави. Тому, від щирого серця зичу вам міцного здоров'я, щастя, миру та щедрої долі. Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України! - звернувся до жителів району заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський. По закінченню урочистої частини заходу до уваги присутніх були представлені виступи самодіяльних колективів та окремих виконавців міського будинку культури.


23.08.2019

 

 

Відбулось чергове засідання громадської ради при Полонській районній державній адміністрації

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Полонській районній державній адміністрації, яке відбулось 22 серпня 2019 року. В ході засідання члени громадської ради та представники структурних підрозділів райдержадміністрації заслухали інформацію начальника Полонського відділення національної поліції Тараса Гуменюка про роботу відділення по охороні прав і свобод громадян, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в районі. Окрім цього, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Марія Тріщ проінформувала присутніх про підсумки соціально – економічного розвитку району за І півріччя 2019 року. Своєю чергою в.о. начальника відділу «Полонське бюро правової допомоги» Оксана Рибак виступила по питанню щодо роботи бюро з надання безоплатної правової допомоги жителям району. У роботі засідання взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. Також, під час засідання голова Громадської ради Всеволод Коваль доповів про роботу Громадської ради та активну участь в житті району, а саме участь в організаційних комітетах з відзначення в районі державних свят, в роботі колегії при райдержадміністрації, зазначивши, що керівництво району дослухається до громадськості і сприяє у вирішенні нагальних проблем, які виникають у житті громад і окремих громадян.


22.08.2019

 

 

Проведено чергове засідання координаційна рада у справах дітей

22 серпня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання кординаційної ради у справах дітей, на якому було розглянуто шість питань:

- питання про стан злочинності серед неповнолітніх на території Полонського району та результати роботи з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх за ІІ квартал 2019 року;

- про роботу з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітьми, що знаходяться під опікою(піклуванням), які проживають на територіях Кустівецької сільської ради; сіл Сасанівка та Крачанівка, Мала Шкарівка та Москвитянівка, Микулин, Грицівської селищної ради;

- про неналежне виховання матір’ю двох малолітніх дітей.

Прийняті відповідні рішення.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

22.08.2019

 

 

Президента просять створити Міністерство сім’ї та дитинства і відповідний Комітет Верховної Ради

Така петиція зареєстрована на офіційному веб-сайті Президента України. Як зазначає її автор Леонід Лебедєв, в останні роки в Україні у державній політиці спостерігається тенденція до нівелювання пріоритетності питань сім’ї та дитинства.Зокрема, відсутня ідеологія формування культури сімейних відносин та підвищення відповідальності батьків за сім’ю та виховання дітей. Недостатньою є кількість механізмів підтримки сімей, зростає кількість випадків сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, злочинів проти дітей. Також ліквідовано 80% штату соціальних працівників, які супроводжували сім’ї у складних життєвих обставинах.Одним із шляхів розв’язання цієї ситуації автор бачить створення окремого Міністерства сім’ї та дитинства, яке буде опікуватися питаннями підтримки сімейних цінностей,  захисту материнства, дитинства та батьківства, а також відповідного Комітету Верховної Ради.Петиція розміщена за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/69110

 

***

Законом України від 27.03.2014 р. №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до підпунктів 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року №2755- VI. У відповідності до підпункту 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою 3 відсотків. У відповідності до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України 10.05.2012 року №258 із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства №40 від 25.01.2014 року повноваження з передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування покладено на Головні управління Держгеокадастру в областях. Враховуючи вищевикладене та не допущення втрат бюджету, пропонуємо орендарям та орендодавцям відповідно до ст.288 Податкого Кодексу України переглянути договора оренди земельних ділянок державної власності, а саме внести зміни в частині розміру орендної плати, встановивши річну суму платежу не менше 12 відсотків від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

22.08.2019