Середа, 26 Червня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Володимир Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради та закликав Кабмін піти у відставку

Президент України Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання. Про це він сказав у своїй інавгураційній промові 20 травня у Києві, під час урочистого засідання парламенту.

Він також закликав народних обранців протягом двох місяців, які залишилися до дочасних виборів, ухвалити закони про скасування депутатської недоторканності, кримінальну відповідальність за незаконне збагачення та Виборчий кодекс, передбачивши відкриті списки. Крім цього, Володимир Зеленський вимагає від депутатів звільнити Голову СБУ, Генерального прокурора, Міністра оборони України.

«У вас на це буде два місяці. Зробіть це. Повісьте всі медалі собі. Непогані бали на дострокові парламентські вибори. Я розпускаю Верховну Раду восьмого скликання», – заявив Володимир Зеленський.

Президент України також звернувся до урядовців: «Ви можете взяти аркуш, взяти ручку та звільнити свої місця для тих, хто думатиме про наступні покоління, а не про наступні вибори. Зробіть це. І люди оцінять».

 

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

20 травня у Києві, під час урочистого засідання Верховної Ради, новообраний Президент України Володимир Зеленський склав присягу як Глава держави. Клятву він проголосив, поклавши руку на Конституцію України та Пересопницьке Євангеліє.

«Я, Володимир Зеленський, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі», – сказав новообраний Президент.

Президентське посвідчення йому вручила Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук. Також він отримав символи президентської влади – штандарт, знак, гербову печатку та булаву.

До парламенту Володимир Зеленський вирушив пішки з Маріїнського парку, де поспілкувався з прихильниками.

На церемонії інавгурації були присутні колишні президенти України – Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Петро Порошенко, екс-голови Верховної Ради, представники органів державної влади, міський голова Києва Віталій Кличко, представники церков та іноземні гості. Зокрема, президент Грузії Саломе Зурабішвілі, президент Естонії Керсті Кальюлайд, президент Латвії Раймондс Вейоніс, президент Литви Даля Грибаускайте та президент Угорщини Янош Адер, а також представники США, Канади, Франції, Польщі, Туреччини, Молдови, Азербайджану, Білорусі, Румунії, Словаччини, Болгарії.

Також церемонію відвідали представники НАТО та Європейського Союзу.

З ложі для почесних гостей за інавгурацією спостерігали батьки Володимира Зеленського – Римма Володимирівна та Олександр Семенович і його дружина Олена.

 

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації

17 травня 2019 року під головуванням очільника Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації Всеволода Коваля відбулося планове засідання Громадської ради. У роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, представники районної державної адміністрації. Серед питань, винесених на розгляд Громадської ради йшлося, зокрема, про перспективи реформування вторинної ланки медичного обслуговування в районі. З цього питання членів ради та запрошених детально проінформував головний лікар Полонської центральної районної лікарні ім. Н.С. Говорун Іван Савіцький. Своєю чергою, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації Сергій Комісарук доповів по питанню вирішення проблем екологічної безпеки в басейні річок Случ та Хомора. Заступник керівника апарату районної державної адміністрації Христина Вальчук ознайомила присутніх з основними розділами звіту голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового за перший рік роботи. За результатами засідання громадської ради при райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення.


17.05.2019

 

 

Вшанували пам'ять репресованих

19 травня – День пам’яті жертв політичних репресій. В цей день Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України. 17 травня 2019 року секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Ігор Юрчук, заступник голови районної ради Юрій Світак та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації в данину пам’яті за жертвами політичних репресій поклали квіти до підніжжя пам’ятника жертвам голодоморів та політичних репресій. Щоб подібне ніколи не повторилося у майбутньому, потрібно завжди берегти у свідомості народній ці незабутні події та знайомити із ними підростаюче покоління.

19.05.2019

 

 

Відзначили День Європи

У рамках відзначення Дня Європи в Україні 17 травня 2019 року на центральній площі м. Полонного відбувся урочистий захід з підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. Серед учасників зібрання - працівники органів виконавчої влади, районної та міської рад, організацій та установ, учнівська молодь, громадськість. Ведуча заходу Оксана Ковальчук нагадала присутнім про основні історичні моменти створення та розбудови Європейського Союзу . Своєю чергою, заступник керівника апарату районної державної адміністрації Христина Вальчук у своєму виступі акцентувала увагу на тому, що на сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України є європейська інтеграція. Відзначення Дня Європи надасть нам змогу ще раз наочно переконатися у тому, що українське і європейське суспільство тісно пов'язане між собою не лише географічно, а й у історичному та духовному сенсі.


 

17.05.2019

 

 

Звіт голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового за перший рік роботи

Детальніше за посиланням:

https://www.adm-km.gov.ua/?p=56816

 

Оголошення

Інформуємо про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і СRМ, наймасштабнішої бізнeс-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Детальніше...