П'ятниця, 19 Квітня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено робочу нараду щодо збалансування районного бюджету на 2019 рік

Сьогодні, 18 березня в районній державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, за участю голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, в.о. голови Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Тетяни Ціхановської, начальника управління фінансів районної державної адміністрації Станіслави Сенько та начальника фінансового відділу Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Ірини Котик відбулася нарада щодо збалансування районного бюджету на 2019 рік. Дефіцит в коштах по Полонському районному бюджету по заробітній платі з нарахуваннями та по комунальних послугах та енергоносіях в 2019 році становить 7 262,0 тис.грн. За січень – березень 2019 року проведено заходів щодо збалансування районного бюджету на суму 2 930,1 тис.грн. Залишок дефіциту станом на 15.03.2019 року становить 4 331,9 тис.грн.

 

Управління фінансів райдержадміністрації

18.03.2019

 

 

Круглий стіл

Повідомляємо, що 28 березня поточного року об 11:00 год. в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку планується проведення круглого столу на тему «Створення сімейних фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та перспективи їх подальшої діяльності». Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у даному заході. За більш детальною інформацією звертатись у відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів за тел.: 0982782814.

 

 

***

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 15 березня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 10 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 90 справ одержувачів субсидії, 8 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. Кустівці, с. В. Каленичі, с. Онацьківці, с. Білецьке, та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

15.03.2019

 

 

Проведено робочу нараду

Сьогодні, 15 березня в малій залі районної державної адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2018рік. Про виконання дохідної та видаткової частини районного бюджету у 2018році та досягнуті результати прозвітувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Співдоповідачами начальника були заступник начальника – начальник бюджетного відділу управління фінансів Тетяна Галатюк та начальник відділу доходів управління фінансів Галина Глівінська. Для відома інформація про виконання Полонського районного бюджету за 2018 рік з додатками розміщені на офіційному веб-сайті Полонської райдержадміністрації.


 

15.03.2019

 

 

Половина безробітних Хмельниччини - жінки

Станом на 1 березня 2019 року на обліку в Хмельницькій обласній службі зайнятості перебуває понад 14 тис. осіб, з них 47,4 % - жінки. Забезпечено роботою понад 1 тисяча представниць слабкої статті. «Сьогодні конкурентоспроможними на ринку праці є не жінки та чоловіки, а професіонали своєї справи. Працедавець шукає людину, яка володіє навичками, має необхідні знання та досвід роботи. І не важливо жінка ти чи чоловік», - зазначає директор обласної служби зайнятості Сергій Черешня. Згідно статистичних даних, протягом січня-лютого послугами служби зайнятості скористалися 8,5 тис. безробітних жінок. Серед них 17,3% раніше працювали у торгівлі та ремонті; 14,2% – у сфері державного управління й оборони; 15,4% – у переробній промисловості; 24,2% – у сільському, лісовому та рибному господарстві. Аби підвищити свій професійний рівень, слабка стать має можливість пройти перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями та напрямами актуальними на ринку праці.

Детальніше...

 

Старокостянтинівське відділення Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує:

починаючи зі звіту за І квартал 2019 року, страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, щокварталу до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня, подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (далі – Звіт) до повного погашення заборгованості за формою, наведеною у додатку до постанови № 28.

Детальніше...

 

Заборона вилову раків

Нагадуємо в період з 15 грудня 2018 року по 30 червня 2019 року забороняється будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області, відповідно до Наказу Державного агентства рибного господарства України від 03.12.2018 року № 49. Для того, щоб створити відповідні умови для нормального циклу розмноження та відтворення річкових раків Управління Держрибагентства у Хмельницькій області звернулось до Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України. У листі науковці зазначили терміни заборони на лов цих біоресурсів.

Детальніше...