П'ятниця, 29 Травня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Про перерахунок пенсій на Хмельниччині з 1 травня 2020 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 р. №251 "Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році" з 1 травня 2020 року проведено перерахунок пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 29 квітня в Україні 9866 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 250 летальних, 1103 пацієнти одужали. Зокрема хворобу підтверджено у 672 дітей та 1 976 медиків. За добу зафіксовано 456 нових випадків.

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

29 квітня 2020 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія  Мороза, на якому було розглянуто 2 питання, а саме:

Детальніше...

 

Проведено робочу нараду

Сьогодні, 28 квітня, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нарожного за участі генерального директора КНП Полонської районної ради «Полонська центральна районна лікарня ім. Н.С.Говорун» Івана Савіцького, директора КНП «Центр ПМСД Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади» Івана Сімчери, звідуючого Полонським РЛВ ДУ «Хмельницький ОЛЦ МОЗ» України Валерія Аврамчука, представників Полонської міської ради об’єднаної територіальної, профільних служб, проведено робочу нараду з питань вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу СОVID-19. В ході наради присутні проінформували про готовність лікувальних закладів району до загрози поширення коронавірусної інфекції, забезпеченості їх засобами індивідуального захисту, медичними матеріалами та зазначили, що заклади охорони здоров’я та служби готові до реагування на факт виявлення людини з можливими ознаками захворювання, спричиненого коронавірусом. Своєю чергою, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нарожний наголосив на особистій відповідальності кожного учасника наради за реалізацію заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції на територій району.

28.04.2020

 

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 28 квітня в Україні 9410 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 239 летальних, 992 пацієнти одужали. Зокрема, хворобу підтверджено у 639 дітей та 1 843 медиків.

Детальніше...

 

Звернення Президента щодо підтримки українців під час епідемії COVID-19

Бажаю здоров’я, дорогі українці!

Ми починаємо новий тиждень боротьби з поширенням коронавірусу в Україні.Наші пріоритети залишаються незмінними – це забезпечення країни всім необхідним, захист та підтримка українських медиків, допомога громадянам та бізнесу, які опинились у скрутному становищі.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 27 квітня в Україні 9009 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 220 летальних, 864 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 392 нові випадки. Зокрема хворобу підтверджено у 614 дітей та 1 749 медиків.

Детальніше...