Понеділок, 20 Січня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Спрощено реєстрацію сімейних фермерських господарств

Спрощено реєстрацію сімейних фермерських господарств. Про це повідомило Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.Громадянам, які виявили бажання стати легальними виробниками сільськогосподарської продукції, забезпечено можливість відкриття родинного бізнесу шляхом створення фізичною особою-підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства і відображення про це відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр).

Детальніше...

 

Засідання спостережної комісії

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела засідання спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації. На розгляд спостережної комісії вносились питання:

- про роботу Полонської міської ради об’єднанної територіальної громади щодо соціальної адаптації та побутового влаштування осіб, звільнених від відбування покарання по Новоселицькому, Великоберезнянському, Роговичівському старостинських округах;

- про організацію виховної та профілактичної роботи з молоддю на території Полонської міської ради ОТГ;

В ході обговорення цих питань комісія вирішила рекомендувати виконавчому комітеті Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади розробити комплекс заходів з особами умовно – достроково звільненими від відбування покарання за місцем їх проживання, щодо роз’яснення законних прав та громадських обов’язків, а також постійно проводити консультації щодо соціальної адаптації цих осіб, активізувати роботу щодо недопущення вчинення повторних злочинів серед молоді, які перебувають на обліку у Державній установі «Центр пробації», сприяти залученню молоді до вирішення питань соціально – економічного, політичного та культурного життя району через утворення молодіжних координаційних рад та громадських організацій, посилити контроль за проведенням позашкільної роботи з учнівською молоддю для подальшого уникнення та зниження рівня злочинності серед молоді.

 

 

На Хмельниччині майже 12 тисяч матусь отримали “Пакунки малюка”

Як повідомляють у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, станом на 4 листопада цього року в область надійшло 12873 одиниць одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка”. З них 11810 одиниць передали до пологових будинків області, а ще 1063 одиниці – до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів.

Детальніше...

 

На черговій колегії районної державної адміністрації розглянуто ряд важливих питань

Сьогодні, 28 листопада, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська, члени колегії, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Згідно порядку денного першим звучало питання про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2019 року. З зазначеного питання членів колегії та запрошених проінформував заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський.

Детальніше...

 

242 учасника АТО знайшли роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Питання адаптації демобілізованих учасників АТО на ринку праці – одне з першочергових завдань у роботі служби зайнятості. Протягом січня-жовтня 2019 року статус безробітного отримали 1078 учасників АТО/ООС, забезпечено роботою – 242. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у сільському, лісовому та рибному господарствах – 23,3%, у переробній промисловості – 22,5% та державному управлінні й обороні – 13,3%.«Служба зайнятості надає широкий спектр послуг. Кар’єрні радники працюють із кожним шукачем роботи індивідуально, пропонуючи не лише наявні  вакансії, але й професійне навчання під конкретне замовлення роботодавців.

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 листопада 2019 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, на якому було розглянуто 7 питань, а саме:

Детальніше...

 

До уваги роботодавців!

Управління соціального захисту населення нагадує роботодавцям про необхідність своєчасного проведення атестації робочих місць в організаціях та на підприємствах незалежно від форм господарювання. Підприємство, з технологічним процесом, використовуваним обладнанням, сировиною та матеріалами є потенційним джерелом небезпечних та шкідливих виробничих факторів, які мають несприятливий вплив на стан здоров’я працюючих. Зважаючи на це правильно організоване проведення атестації робочих місць за умовами праці є необхідним для кожного керівника підприємства.

Детальніше...