Понеділок, 16 Грудня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Управління соціального захисту населення інформує:

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово – комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг.Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 р. №2189-VІІІ " Про житлово – комунальні послуги" пільга надається у грошовій формі.Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ "Ощадбанк" для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма) .Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначених у заяві спосіб (банк або пошта). У зв'язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику. У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перераховує надавачу послуг АТ "Ощадбанк" (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі) У зв'язку із запровадження механізму надання пільг у грошовій формі, підприємства, що надають житлово – комунальні послуги, здійснюють повне нарахування пільговикам за спожиті житлово – комунальні послуги у платіжних документах (без відображення розміру пільги) починаючи з листопада 2019 року (за жовтень). Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутись до управління соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

 

Україна готова тісніше співпрацювати з НАТО та прискорювати підготовку до членства в Альянсі – Президент

Україна готова до більш тісної взаємодії з НАТО, подальшого впровадження системних реформ в оборонному секторі та не знімає з порядку денного можливість приєднання до Плану дій щодо членства в Альянсі, заявив Президент Володимир Зеленський. «Ми готові ще тісніше співпрацювати з Альянсом і прискорювати підготовку до членства в НАТО. Не знімаючи з порядку денного можливість приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО, ми готові вже сьогодні, практичною роботою доводити – Україна заслуговує такого формату відносин з Альянсом. Сподіваємося, що наш прогрес у втіленні принципів, норм і стандартів НАТО, а також новий формат нашої взаємодії з Альянсом буде визнано у подальших політичних рішеннях союзників», – сказав Президент під час зустрічі з представниками ЗМІ за підсумками засідання Комісії Україна – НАТО в Києві.Глава держави наголосив, що сьогодні українська влада сфокусована на структурних реформах, зміцненні демократичних інститутів і верховенства права, модернізації сектору безпеки та оборони. «Ми вдячні вам за практичну допомогу в цьому.

Детальніше...

 

Відбулася колегія районної державної адміністрації

31 жовтня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли члени колегії, керівники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Згідно порядку денного першим заслухано питанням про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року. З зазначеного питання членів колегії та запрошених проінформувала начальник управління фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2019 року доповів начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олександр Лобай. Своєю чергою, керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська доповіла по питанню щодо стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах районної державної адміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад за ІІІ квартал 2019 року. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного прийнято відповідні рішення.

31.10.2019

 

 

Засідання спостережної комісії

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела засідання спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації. На розгляд спостережної комісії вносились питання:

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

30 жовтня 2019 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай на якому було розглянуто 6 питань, а саме:

- 1 питання про надання дозволу органу опіки та піклування на реалізацію житлових будинків, де зареєстровані малолітні та неповнолітні діти;

- 2 питання про надання дозволу на вчинення правочину, а саме дарування будинку, де є зареєстровані малолітні діти;

- 1 питання про надання дозволу на вчинення правочину, а саме купівлі-продажу будинку, де є зареєстровані малолітні діти;

- 1 питання про призначення опікуна над житлом дитини-сироти;

- 1 питання про утримання та виховання малолітніх та неповнолітнього в сім’ях опікуна та піклувальника та виконання покладених на них обов’язків.

Засідання комісії відбулося за присутністю усіх членів комісії та запрошених. Усі питання розглянуто та задоволено.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

30.10.2019

 

 

Уряд погодив кандидатуру на посаду голови Хмельницької обласної державної адміністрації

28 жовтня Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Так, Уряд погодив призначення голови Хмельницької обласної державної адміністрації – Габінета Дмитра Анатолійовича.

Детальніше...

 

Запобігти підліткову злочинність на Полонщині

Стан підліткової злочинності завжди викликає занепокоєність та  зумовлює необхідність пошуку нових засобів для її  попередження,  вжиття  додаткових заходів  з боку  державних органів і громадськості,  які  б сприяли поступовому зменшенню злочинних проявів у середовищі  неповнолітніх. Серед загальних заходів профілактики зазначених явищ,  важливе місце посідає процесуальна діяльність ювенальних прокурорів.Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури велика увага приділяється протидії злочинності неповнолітніх. Неповнолітні особи, які стали на шлях здійснення злочинів у юному віці, важко піддаються виправленню і перевихованню і являють собою резерв для дорослої злочинності.

Детальніше...