Полонська районна державна адміністрація ~ НОВИНИ
Понеділок, 20 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Глава Уряду про дорожнє будівництво: Більше половини планів виконано, у вересні очікую оцінку ситуації по галузі

Понад 50% проектів дорожнього будівництва, запланованих на поточний рік, виконано або на завершальній стадії, а у вересні в Уряді очікують повну оцінку ситуації в галузі по всіх областях. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час урядової наради, присвяченої питанням дорожнього будівництва і розвитку дорожнього господарства.

Детальніше...

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє:

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 20 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Шамрай Т.І. відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім»ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 10 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 156 справ одержувачів субсидії, 6 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, с. Новоселиця, смт. Понінка, с. Буртин та інших населених пунктів району.

По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.


В.о. начальника управління

соціального захисту населення

Олександр Лобай

20.07.2018 р.

 

 

На Полонщині триває жнивна кампанія

Зараз техніка у полях збирає ранні зернові: озиму пшеницю, ячмінь, горох та озимий ріпак. Попри несприятливі погодні умови аграрії сподіваються все ж таки вчасно зібрати урожай. Жнива у районі розпочалися зі збору озимого ріпаку.

За оперативними данними станом на 20.07.2018 року, збір цієї культури майже завершено (98% до посіяного) скошено та обмолочено - 1559 га, намолочено 5097 тон, при середній урожайності 33 ц/га.

Найвища урожайність СТОВ а/ф «Маяк» та ТОВ «Хлібороб » - 40,0 ц/га; ФГ «Колос» та ФГ «Світанок» по 38 ц/га; СВК «Лабунський» та ТОВ «Канола Поділля» по 30 ц/га; ФГ «Агромакс М» та ФГ «Аграрник» по 25 ц/га та інші.

Також розпочали збір озимої пшениці, урожайність якої становить 51 ц/га, намолочено 9482 тон, скошено та обмолочено 1854 га. Найвища урожайність ФГ «Джерело» - 65 ц/га; ФГ «Полонське» 64 ц/га; ФГ «Колос» - 62 ц/га; ТОВ «Укрінтерінвест Агро» 56 ц/га, СВК «Лабунський» 54 ц/га та інші.

Станом на 20 липня 2018 року всього зернових культур скошено та обмолочено 2145 га, намолочено 10323 тон, при середній урожайності 48 ц/га з них :

Озимої пшениці — 9482 тонн з 1854 га (30%), середня урожайність — 51 ц/га;

Озимого ячміню — 527 тонн з 152 га (100%), середня урожайність — 35 ц/га;

Гороху314 тонн з 139 га (58%), середня урожайність — 23 ц/га.


Начальник відділу агропромислового розвитку,

екології та природніх ресурсів райдержадміністрації

Сергій Комісарук                                                     

20.07.2018 р.

 

Безоплатна приватизація земельної ділянки із земель державної та комунальної власності

Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

- для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство;

- для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

- для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Детальніше...

 

Бюджети Хмельниччини в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв отримали 1,5 млн гривень

З початку 2018 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв до бюджетів Хмельницької області надійшло 1,5 млн гривень.Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Хмельниччини сумарно акумульовано 18,2 млн гривень. З них на рахунках обласної ради – 1,4 млн грн, міст обласного значення – 217 тис грн, районних рад – 2,9 млн грн, сільських, селищних і міських рад – 13,7 млн гривень. Найбільше коштів знаходиться у розпорядженні місцевих рад Городоцького (8,6 млн), Хмельницького (2,5 млн), Ярмолинецького (1,6 млн), Кам’янець-Подільського (1,3 млн) районів Хмельницької області.

 

Детальніше...

 

В. Кальніченко: Питанню легалізації заробітної плати та зайнятості населення необхідно приділити максимум уваги

Сьогодні, 19 липня 2018 року, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.  До участі у засідання були запрошенні керівники підприємств-боржників та арбітражний керуючий, окремі керівники районів та міст обласного значення, представники правоохоронних органів.

Детальніше...

 

З 2018/2019 навчального року всі першокласники України вчитимуться по-новому

19 липня 2018 року за дорученням голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового було проведено вебінар - нараду з питань організації та стану закупівель обладнання для 1-го класу нової української школи. Вебінар – нарада проходила під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Павлішиної, за участі директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олега Фасолі, директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергія Пенюшкевича, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації. Під час обговорення даного питання, Олег Фасоля наголосив на необхідності придбання та встановлення нового обладнання для 1-го класу нової української школи до 1-го вересня 2018 року в усіх навчальних закладах області без виключення. Від Полонського району в нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Галатюк, в.о. начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Герасимчук та інші зацікавлені особи.

Детальніше...