Середа, 23 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулась чергова апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 17 липня 2017 року, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, голови районної ради Олега Янчука, заступника голови Полонської міської ради ОТГ Олега Кулінського, голови Понінківської селищної ради ОТГ Григорія Матвіїва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки. Зокрема, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій і допомог малозабезпеченим верствам населення району.

 

 

Детальніше...

 

***

Сьогодні, у цей літній, сонячний день голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий привітав із днем народження секретаря Вікторію Мельничук. Зокрема, Віктор Володимирович побажав іменинниці міцного  здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху в роботі та сімейного благополуччя.
Також голова адміністрації привітав працівників фінансово-господарського відділу райдержадміністрації з професійним святом – Днем бухгалтера та побажав їм, щоб  цей день, як і всі наступні, були для них радісними, подальших успіхів у роботі, міцного здоров'я, щастя, здійснення всіх  мрій.
17.07.2017

 

Відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в смт. Понінка

16 квітня  голова  районної державної адміністрації Віктор Солодкий провів виїзний прийом громадян у селищі міського типу Понінка  за участю  голови районної ради Олега Янчука, начальника районного відділення поліції Шепетівського відділу поліції ГУНП в області Олександра Кучерука, т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександра Лобая.
В ході прийому жителями Понінківської селищної ради  ОТГ піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема : забруднення р. Хомора, забруднення повітря викидами з труби котельні ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна», хід виконання робіт по реконструкції очисних споруд на ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна», медичне обслуговування громадян та інші.
На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

Відділ організаційної роботи,
інформаційної діяльності та комунікацій з
громадськістю апарату
райдержадміністрації

14.07.2017

 

Восени відбудеться підвищення пенсій – Глава держави

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні. Глава держави висловив переконання, що комплекс реформ, який було започатковано, – децентралізація, дерегуляція, судова, медична і освітня реформи – буде завершений.
«Вчора у першому читанні проголосована Пенсійна реформа. І я сподіваюсь, що уже восени ми вийдемо на позицію осучаснення і підвищення пенсій»,  - сказав Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області.
«Очікую, що уже у вересні вона (Пенсійна реформа – ред.) буде прийнята, враховуючи всі побажання, Верховною Радою остаточно. І восени українські пенсіонери отримають підвищення пенсій», - підкреслив Президент та зазначив, що Уряд, Верховна рада повністю врахували його пропозиції у відповідному проекті.
«Це є справедливе і чесне ставлення до українського громадянина», - наголосив Глава держави.
Петро Порошенко нагадав, що відбулось підвищення рівня мінімальної заробітної плати та зниження єдиного соціального внеску. За його словами, зниження розміру ЄСВ також призвело до підвищення рівня соціального забезпечення.

За матеріалами Офіційного інтернет-представництва Президента України
14.07.2017

 

Відбулось засідання робочої групи

14 липня відбулось засідання робочої групи облдержадміністрації  під головуванням начальника управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Олексієм Дьомою, за участі голови райдержадміністрації Віктора Солодкого, голови Полонської міської ради ОТГ Франца Скримського.
Робоча група провела огляд очисних споруд м. Полонного з метою надання рекомендації по їх реконструкції.
Після огляду очисних споруд члени робочої групи обговорили шляхи подальшої роботи по реконструкції очисних споруд.

Відділ містобудування, архітектури, будівництва
та з питань цивільного захисту населення та
житлово-комунального господарства
райдержадміністрації

14.07.2017

 

Розпочалась жнивна кампания в районі

У Полонському районі вже 10.07.2017 року розпочалися жнива. Збирання ранніх зернових та зернобобових  по району за оперативними даними становить 10845 га., озимого ріпаку 3108 га. Першими приступили до жнивної компанії СВК «Лабунський»  та ФГ «Агромакс», які вже обмолотили озимий ріпак та озимий ячмінь. Також приступили до жнив господарства ТОВ  «Полонне Агро», ТОВ «Енселко Агро», ФГ «Колос», ФГ «Світанок», ФГ «Полонське», ФГ «Прислуцьке».
Посівна площа під урожай 2017 року по всіх категоріях господарств згідно оперативної інформації з озимими культурами   становить 42,0 тисяч гектарів. З них зернових та зернобобових культур 20,4 тисяч гектарів, технічних культур  15,4 тисяч гектарів, картоплі та овочів 2,4 тисяч гектарів, кормових культур 3,8 тисяч гектарів.
В районі з 50 зернозбиральних комбайнів, що буде працювати на збиранні зернових культур і ріпаку, готовність складає 100 відсотків.  В цілому по району, для своєчасного проведення збиральних робіт, необхідно залучити зі сторони 8 - 10 високопродуктивних комбайнів.

Детальніше...

 

В Угоді про асоціацію зафіксовані європейські прагнення України – Петро Порошенко та Дональд Туск

Президент Петро Порошенко на спільному брифінгу з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та Президентом Європейської комісії Жан-Клод Юнкером наголосив, що європейські плани України зафіксовані в Угоді про асоціацію, і українська сторона не піде на жодні компроміси.
Відповідаючи на питання щодо можливої неузгодженості позицій щодо європейських перспектив України, Дональд Туск наголосив: «Я можу повторити сказане раніше, що найважливіша частина найважливішого документу, Угоди про асоціацію, не є гаслом. Після того, як були ухвалені всі рішення, після Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі такою стала наша нова реальність. Хочу повторно процитувати: «ЄС визнає європейські прагнення України та вітає її європейський вибір». За словами Дональда Туска, це також є особистою думкою його та Жан-Клода Юнкера, додавши, що обидва керівники європейських інституцій мислять однаково в питанні стосунків з Україною.
Президент Петро Порошенко наголосив, що Угода про асоціацію є головним документом, який характеризує співпрацю України та Європейського Союзу. «Всі формулювання, які задовольняють Україну та Європейський Союз відображені в цьому документі, який нарешті ратифікований і за декілька тижнів набуде чинності. Україна не піде на жодні компроміси щодо наших європейських планів, які зафіксовані в Угоді про асоціацію», - наголосив Глава держави.

За матеріалами Офіційного інтернет-представництва Президента України
14.07.2017