Понеділок, 17 Січня 2022
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Забуттю не підлягає: до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

"Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно."

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років. В переддень цього трагічного для України дня, 27 листопада 2020 року, голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нарожний, голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, представники громадськості та учнівської молоді, віддаючи данину пам’яті співвітчизникам, які померли від голоду в ті страшні роки, поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій. У глибокій жалобі за співвітчизниками присутні схилили голови під час хвилини мовчання та запалили свічки пам’яті.


28 листопада в храмах району різни конфесій будуть відслужені поминальні молебні за душі тих, хто у страшні роки Голодомору відійшов у вічність.

Просимо жителів району цього дня о 16.00 вшанувати жертв голодомору хвилиною мовчання, запаливши свічу пам’яті.

28.11.2020

 

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

27 листопада 2020 року під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Мороза проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому було розглянуто 8 питань, а саме:

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання спостережної комісії

 

26 листопада 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Мороза проведено чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації, на якому було розглянуто два питання:

Детальніше...

 

***

25 листопада, голова Полонської райдержадміністрації Анатолій Мороз, голова Баранівської районної державної адміністрації Іван Туровський, голова Понінківської селищної ради об'єднаної територіальної громади Геннадій Гончаренко, секретар Баранівської міської ради Володимир Заремба, еколог Баранівської міської ради Сергій Бондарчук та депутат Баранівської міської ради Анна Муравська на запрошення генерального директора ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна" Руслана Сави, відвідали ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна». Керівник підприємства ознайомив присутніх з  ходом будівельно-монтажних робіт на очисних спорудах підприємства на сьогоднішній день. Під час перебування на об'єкті  присутні переконались у тому , що заплановані будівельні роботи на очисних спорудах Понінківської фабрики продовжуються.  Руслан Сава вказав, що надалі відбуватиметься вирощування активного мулу для біологічної очистки стічних вод.     Адміністрація та колектив  фабрики  зацікавлені в тому, щоб будівництво очисних споруд було завершено в найближчий час,оскільки від їх якісної роботи залежить не лише робота фабрики, але й життєдіяльність селища Понінка, а також  докорінним чином вплине на розв'язання екологічних проблем як Хмельниччини так і Житомирщини.
Голова Полонської райдержадміністрації Анатолій Мороз та  голова Баранівської районної державної адміністрації Іван Туровський,зазначили, що успішне введення в експлуатацію даного об'єкту сприятиме покращенню екологічного стану на територіях двох областей.


25.11.2020

 

 

Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня

Сьогодні ймовірність отримати травму від близької людини набагато більша, ніж від незнайомця. Наслідки домашнього насильства — це стреси і велика кількість психологічних проблем, в тому числі психічні розлади, психосоматичні захворювання, аж до наркоманії і суїциду, зруйновані сім’ї і покалічені долі. І дуже часто такі злочини залишаються безкарними. Подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об’єднання зусиль державних органів та установ, громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен має сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім’я — це саме те місце, яке має бути місцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: дитині, дорослому і особі літнього віку.

Детальніше...

 

Президент представив низку заходів з підтримки бізнесу під час карантину

До Верховної Ради найближчим часом буде подано законопроекти щодо заходів для економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.За словами Глави держави, розроблені законодавчі ініціативи, зокрема, передбачатимуть таке. Фізичні особи – підприємці та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн. Згідно з розрахунками, понад мільйон громадян України зможуть отримати допомогу за цією програмою, а її загальний обсяг становитиме майже 10 млрд грн.Крім того, суб’єкти господарювання одержать одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць. «Це буде сума, пропорційна часу так званого простою, у розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника», – зазначив Президент.

Детальніше...

 

Відбулася позачергова колегія районної державної адміністрації


Сьогодні, 25 листопада 2020 року, голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз провів позачергове засідання колегії районної державної адміністрації, на якому були присутні члени колегії та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядок денний засідання колегії виносилось питання про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. З зазначеного питання членам колегії доповіла начальник відділу фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько. Після обговорення питання, з врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, члени колегії одностайно підтримали зміни внесені до бюджету на 2020 рік.

25.11.2020