Неділя, 23 Липня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

21 червня 2017 р. під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому  було розглянуто 9 питань:
-    5 питань щодо вчинення правочину
-     2 питання щодо звітів опікунів;
-    1 питання щодо перегляду індивідуальних планів; 
-    1 питання щодо припинення терміну перебування дітей в ЦСПР «Щасливе дитинство»;

Служба  у справах дітей
райдержадміністрації
21.06.2017

 

Інформаційний вісник Уряду: П’ять запитань про пенсійну реформу

16 червня Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.
Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк.  Вже цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці зміни дозволять збалансувати бюджет Пенсійного фонду, а головне, відновити справедливість у призначенні і виплаті пенсій.
Пенсійна реформа стосується кожного і майбутні зміни викликають особливий інтерес громадян. Щодня на адресу уряду і прем’єра надходять сотні листів з проханням роз’яснити окремі нюанси майбутньої реформи. Ми зібрали п’ять найпоширеніших питань.

Детальніше...

 

«Пісенний Спас» запрошує таланти!

За підтримки Міністерства молоді та спорту України з 17 по 20 серпня у місті Житомирі відбудеться III Міжнародний молодіжний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» імені Володимира Шинкарука. Фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» є масовим комплексним молодіжним культурно-мистецьким дійством, який поєднує різні види, жанри та форми творчої художньої діяльності, що тісно пов’язані з пісенною творчістю та сприяють її розвитку. В рамках Фестивалю проводяться: ярмарок та майстер-класи майстрів народної творчості, обрядові дійства з нагоди народного свята Спаса, видавнича виставка, різножанрові концерти, конкурсна програма.

Виконавці з усіх регіонів України та інших країн запрошуються до участі у Конкурсі в таких номінаціях:

– «Виконавець естрадної пісні» віком від 14 до 35 років;

-«Виконавець авторської пісні» віком від 14 до 35 років;

– «Конферансьє» – вікових обмежень немає.

Положення про фестиваль та заявка додається.

Заявку та анкету необхідно відіслати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Положення-Пісенний-Спас-2017

Анкета-ЗАЯВКА-2017

 

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА

21.06.2017

 

Відбулася зустріч з представниками Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

21 червня 2017 року  за участю   головних спеціалістів Управління   захисту  споживачів  Головного   управління  Держпродспоживслужби в Хмельницькій області   Тетяни  Левкун  та Людмили Бухти   в  великому   залі    адмінбудинку   відбулася   виїзна  зустріч –консультація із  споживачами  товарів і  послуг  та  суб’єктами  господарювання Полонського району, які  реалізують  товари, надають  послуги споживачам з метою роз’яснення Закону України «Про захист прав споживачів».

Відділ економічного розвитку, торгівлі
інфраструктури та туризму райдержадміністрації
21.06.2017

 

Увага! Попередження про грози та шквали в Україні

За даними Укргідрометцентру, 21 червня вночі у Київській, Чернігівській, Сумській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях, вдень в Україні, крім Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Чернігівської та Сумської областей, гроза, місцями шквал 15-20 м/с.

За матеріалами ГУ ДСНС у Хмельницькій області

20.06.2017

 

Відбулася позачергова колегія райдержадміністрації

Сьогодні, 20 червня, голова Полонської районної державної адміністрації Віктор Солодкий провів засідання позачергової колегії райдержадміністрації, на якому були присутні члени колегії та  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядок денний засідання позачергової колегії виносили питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. З зазначеного питання членам колегії доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Після обговорення питання члени колегії одностайно підтримали зміни внесені до бюджету на 2017 рік та вирішили внести зазначені зміни на розгляд чергової сесії районної ради.


20.06.2017

 

Підготовка до відзначення Дня Конституції України та Дня молоді

Сьогодні, 20 червня, т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела засідання організаційного комітету з питань організації належної підготовки та відзначення в районі 21-ї річниці Конституції України, дня молоді, інших свят, що відзначатимуться у червні. Участь в роботі оргкомітету взяли представники Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, керівники та працівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради . На зустрічі обговорено і затверджено план-сценарій проведення урочистостей, деталізовано ряд доповнень та уточнень щодо забезпечення належного рівня проведення свята. За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

 

 

20.06.2017.