Понеділок, 11 Грудня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Звернення Президента до Українського народу з нагоди 73-ї річниці вигнання нацистів з України

Дорогі співвітчизники!
Сьогодні ми відзначаємо особливо пам’ятну подію — 28 жовтня 1944 року в результаті успішної Карпатської наступальної операції Україна була остаточно звільнена від нацистських окупантів.
Протягом довгих 1225 днів та ночей наші міста і села, наші землі були головною ареною смертельних битв, під час яких розгромлено десятки добірних з’єднань вермахту та армій сателітів Третього Рейху. Кожен клаптик багатостраждальної української землі рясно политий кров’ю її оборонців та визволителів.
Ми по праву пишаємося ратним подвигом солдатів і офіцерів — вихідців з України, які воювали з ворогом у складі армій країн Антигітлерівської коаліції, а також партизанів і підпільників, учасників національно-визвольного руху та Руху Опору у багатьох європейських країнах. Внесок українського народу у загальну перемогу — вагомий, беззаперечний і священний.
За мирне небо було сплачено надзвичайно високу і страшну ціну — близько 9 мільйонів життів наших співвітчизників.
Вічна і світла пам’ять загиблим.
У цей хвилюючий день, вшановуючи звитяжців, з особливою гостротою усвідомлюємо силу великої любові до рідного краю, що робить нас нездоланними.
Низько вклоняюся перед героями-визволителями та нинішніми захисниками України — гідними спадкоємцями слави української зброї та щиро дякую за звершені подвиги.
Честь вам і слава!
Слава Україні!

28.10.2017

 

Стартувала осіння посадка лісу

Сьогодні, 27 жовтня 2017 року,  в рамках акцій «Майбутнє лісу у твоїх руках» та «Дерево миру» голова Полонської районної державної адміністрації Віктор Солодкий, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, голова Понінківської об’єднаної територіальної громади Григорій Матвіїв із заступниками, лісова охорона лісництва під керівництвом лісничого Полонського лісництва ДП «Шепетівський лісгосп» Олега Будника  долучилися до початку осінньої лісокультурної кампанії.
Метою акцій є примноження та відтворення лісів, а головне - формування екологічної свідомості громадян.
Під час акції спільними зусиллями районної влади та лісівників Полонського лісництва на ділянці площею 1,9 га було висаджено біля 11 тис. сіянців дуба звичайного.
Проведення подібних заходів є дієвим способом не лише привернути увагу суспільства до проблем та перспектив розвитку лісової галузі, а й залучення широких верств населення до безпосередньої активної участі в створенні лісових насаджень.

27.10.2017

 

Привітали автомобілістів з професійним святом

26.10.2017 року заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський взяв участь в урочистому засіданні з нагоди Дня автомобіліста та дорожника, яке відбулося в актовій залі Федерації профспілок області. Транспортна інфраструктура та автомобільний комплекс являють собою одну із базових складових, від якої залежить якість та своєчасність забезпечення потреб громадян, виробництва, соціальної сфери. Тому підтримка транспортної галузі, її активний розвиток є тим локомотивом, що веде Україну на шляху до кращого життя, економічного зростання та соціального благополуччя. Працівників галузі привітали т.в.о. заступника голови обласної державної адміністрації  Олег Гуменний, заступник голови обласної ради Валерій Лєсков, кращих відзначили грамотами, подяками та цінними подарунками.  Від Полонського району за сумлінну працю та активну громадянську позицію спільною грамотою Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницької обласної ради було нагороджено приватного перевізника Пазіну Л.В.


27.10.2017

 

Остаточно перемога буде, коли ми повернемо Крим – Президент телефоном привітав зі звільненням Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова

Президент Петро Порошенко телефоном поговорив зі звільненими українськими і кримськотатарськими громадськими діячами – політв'язнем Ахтемом Чийгозом та заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу  Ільмі Умеровим, які нині перебувають у Туреччині. «Сьогодні мільйони українців, які боролися, молилися за Ваше звільнення, для них це надзвичайно щасливий день»,- сказав Президент.
«Це не лише для Ваших родин, для близьких людей, не лише для Президента, не лише для кримських татар, а й вся Україна сьогодні святкує (цей день – ред.) як велике свято», - зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

***

Увага! Попередження про пориви вітру та налипання мокрого снігу в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 26 жовтня у Хмельницькій, Рівненській, Волинській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пориви вітру 15-18 м/с, у Чернігівській, Сумській та Харківській областях налипання мокрого снігу

 

Відбулося засіданя комісії

25 жовтня 2017 року під головуванням т. в. о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулося чергове  засіданя комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому розглянуто питання щодо захисту дітей, а саме: ставлення матері до виконання батьківських обов’язків відносно її малолітніх дітей; про надання дозволів на вчинення правочинів щодо укладання договорів дарування будинків; утримання та виховання неповнолітніх в сім’ях опікунів (піклувальників) та виконання покладених на них обов’язків; про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Усі питання розглянуто з врахуванням інтересів дітей та прийнято відповідні рішення.

Служба у справах дітей
райдержадміністрації

25.10.2017

 

Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

Шановні пані та панове!
Дорогі українці!

Непросто було сюди дістатися навіть президентському кортежу, бо неподалік йде ремонт мосту через Русанівську протоку на Броварському проспекті. І таких вузьких місць, які зараз розширяються, інвестуються, будуються і в Києві, і в Україні дуже багато. Відновлення доріг цього року стало загальнонаціональним проектом, хоча розпочалося ще в 2015 році з відомого експерименту, який задіяв ресурс місцевої влади, мобілізував ресурс центральної влади, Уряду і Прем’єр-міністра. Спільними зусиллями ми зробили кардинальне зрушення в цьому напрямку. Хочу наголосити, що він триватиме наступного року, і наступного за наступним. Дороги в Україні будуть будуватися, і відновлення дорожньої мережі буде символом України. Аж поки ми не приведемо в порядок мережу автомобільних магістралей, яка була абсолютно занедбана протягом останніх 20 років.
Дорога – символ руху вперед, а хороша дорога означає ще і рух в правильному напрямі.
Сім місяців пройшло з дати попереднього засідання Ради регіонального розвитку. За цей час я двадцять один раз виїжджав до вас – в області, міста, райони, а тепер радий бачити в Києві вас. І взагалі вчора порахували, що за час президентства відбулося 133 робочі візити в регіони. Словом, нам з вами є що підсумувати, є про що поговорити і як вибудувати наші з вами спільні плани на майбутнє.

Детальніше...