Понеділок, 23 Квітня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Міжнародні програми для бізнесу!

З метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу інформуємо про нові міжнародні програми для підприємств:

1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорту країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає в себе навчання у Києві австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом матеріалів, сприяння у пошуку партенрів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень.

2. Служба старших експертів (SES. Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від 3 тижнів до декількох місяців на добровільній і безоплатній основі.

За більш детальною інформацією звертатись у Центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати. Контактна особа: Леся Засульська тел..044-235-82-96, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

На колегії районної державної адміністрації розглянуто ряд важливих питань

29 березня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У засіданні взяли участь члени колегії, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та установ району, представники засобів масової інформації. Згідно порядку денного першим звучало питання про стан готовності агроформувань району до проведення комплексу весняно – польових робіт. Доповів начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергій Комісарук. Наступним обговорювалось питання роботи виконкому Кустовецької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Проінформувала Кустовецький сільський голова Анастасія Братасюк. Про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в районі проінформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай. Про підсумки роботи Полонської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району з розгляду звернень громадян у 2017 році та завдання щодо підвищення її ефективності у 2018 році членів колегії та присутніх проінформувала начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Наталя Корнелюк. Керівник апарату райдержадміністрації Алла Кашперська ознайомила присутніх з планом роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року. Завершив засідання та підвів підсумки колегії заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

29.03.2018.

 

Глава Уряду наполягає на проведенні масштабних перевірок громадських закладів на пожежну безпеку

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та іншим органам провести масштабну перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів.«У російському місті Кемерово сталася страшна трагедія, загинули діти. Хотів би висловити співчуття родичам загиблих», – сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...

 

Держава – союзник аграріїв у боротьбі проти рейдерства

Забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю є одним з актуальних питань, оскільки в умовах сьогодення в Україні діє до 50 професіональних рейдерських груп

Швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна чи не найголовніше завдання усіх структур влади.Саме тому, сьогодні, 28 березня проведено засідання круглого столу на тему «Рейдерство на місцях: як захистити свій бізнес».Участь у заході взяли народний депутат України Сергій Лабазюк, голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний, представники силових структур, територіального управління юстиції в області, заступники голів райдержадміністрацій, аграрії області, представники

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 28 березня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 15 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 23 справ одержувачів субсидії, 15 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. Сасанівка, с. Новоселиця, с. Буртин, с. Микулин та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

 

 

 

 

 

Управління соціального захисту населення

райдержадміністрації

 

 

Глава держави затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТО

Глава держави затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТОПрезидент Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік».Річна національна програма (РНП-2018) має забезпечити виконання пріоритетних завдань співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору, а також відповідних рішень, прийнятих під час засідання Комісії Україна - НАТО на рівні Глав держав та Урядів 9 липня 2016 року у Варшаві (Республіка Польща), інших важливих домовленостей зі стороною НАТО. РНП-2018 є системним стратегічним документом, що визначає пріоритетні завдання на 2018 рік та середньострокові цілі, які планується досягти до 2020 року.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії

28 березня 2018 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, на якому було розглянуто 10 питань, а саме:

Детальніше...