Неділя, 09 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №254/2020

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

Присвоїти почесне звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

ОЛИЦЬКОМУ Миколі Васильовичу - голові правління сільськогосподарського кооперативу "Лабунський" Полонського району, Хмельницька область

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

27 червня 2020 року

 

 

Засідання спостережної комісії

30 червня проведено чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації, на якому було розглянуто два питання:

- про роботу виконкомів міської, селищних об’єднаних територіальних громад та сільської ради з особами, які засудженні до виправних робіт без позбавлення волі та громадян, які звільнились з місць позбавлення волі;

- про затвердження плану роботи спостережної комісії на II півріччя 2020 року.

Засідання комісії відбулось за присутністю усіх членів комісії. Питання розглянуто та прийняті відповідні рішення.

 

 

Шановні жителі Полонського району! Щиро вітаю вас з Днем Конституції України!

28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства. День Конституції України – це День нашої зрілості й нашої гордості, бо верховенство права, гідність і територіальна цілісність, закарбовані в Конституції – справжні, вистраждані цінності нашого народу. Сьогодні, відзначаючи це державне свято, ми усвідомлюємо головний закон країни як гарантію громадського миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації. Тож з нагоди 24-ї річниці прийняття Конституції України від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України. Нехай це свято надає усім нам сил і впевненості в завтрашньому дні, а у ваших родинах панують злагода і достаток!

З повагою,

голова районної державної адміністрації Анатолій МОРОЗ

 

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 26 червня в Україні підтверджено 41 117 випадків COVID-19, з них 18 299 одужали, 1086 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 1109 випадків.

Детальніше...

 

Полонщина відзначила День Конституції України

Сьогодні, напередодні відзначення 24-ї річниці з дня прийняття Конституції України відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятників видатним історичним діячам українського державотворення Лесі Українки, Тараса Шевченка, меморіальної дошки Герою України В’ячеславу Чорноволу, пам’ятника Героям Небесної Сотні та Алеї Слави загиблим землякам в зоні проведення антитерористичної операції. В заході взяли участь голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз, голова районної ради Олег Янчук, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нарожний, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай, представники громадськості.


26.06.2020

 

 

«Спогади, історія народу ‒ все в цьому прапорі». До Дня кримськотатарського прапора


З 26 червня 2010 року в Україні відзначається День кримськотатарського прапора, національного символу корінного народу Криму. Вперше національний кримськотатарський прапор був затверджений Курултаєм кримських татар у 1917 році і поновлений 26 червня 1991 року. Два яскравих кольори кримськотатарського прапору — синій та жовтий є наочною ілюстрацією культурно-історичної спорідненості кримських татар з долею України. 26 червня 2020 року голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз, голова районної ради Олег Янчук, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нарожний, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай, житель Криму, який волею долі, переїхав до Полонного Володимир Жолобов в знак відзначення Дня кримськотатарського прапора біля приміщення адмінбудинку в м. Полонне урочисто підняли кримськотатарський національний прапор. З Днем кримськотатарського прапора!

26.06.2020.

 

 

Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування області

На підставі Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги України», постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року №879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг у період тривалої спекотної погоди (при температурі повітря понад +28° С), на виконання п.2 розпорядження голови облдержадміністрації від 11.06.2020 №404/2020-р «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування в області», рекомендуємо виконавчому комітету міської ради сприяти Службі автомобільних доріг, Головному управлінню Національної поліції, управлінням патрульної поліції та Укртрансбезпеки в області у здійсненні заходів щодо збереження автомобільних доріг загального користування в області.

Відділ житлово-комунального господарства,

містобудування,архітектури,інфраструктури

та захисту довкілля райдержадміністрації