Середа, 24 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Чергова апаратна нарада в районній державній адміністрації

Сьогодні, 1жовтня 2018 року, апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь та служб району провів заступник голови Полонської райдержадміністрації Олександр Вощатинський. На нараді були розглянуті питання виплати громадянам району державної соціальної допомоги та оформлення субсидій. З цього питання присутніх проінформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай. Стосовно виконання бюджету району доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Своєю чергою, головний лікар Полонської центральної районної лікарні ім.Н.С. Говорун Іван Савіцький та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади» Іван Сімчера доповіли про роботу закладів охорони здоров’я району. Зокрема вони зазначили, що завершується ремонт харчоблоку, а також здійснюється робота по заготівлі овочів на харчування хворих. Військовий комісар Полонського районного військового комісаріату Анатолій Купчишин акцентував увагу присутніх на консолідації зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування стосовно осіннього призову громадян на строкову військову службу. Головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Шевчук проінформував присутніх про підготовку підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період. По завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та визначено терміни виконання.


01.10.2018

 

 

Інформаційний вісник Уряду: 5 популярних запитань про субсидії

Напередодні нового опалювального сезону тема субсидій є однією з найактуальніших в країні. Міністр соціальної політики України Андрій Рева у форматі відеороз’яснення відповів на найбільш популярні серед населення питання.

Детальніше...

 

З колегії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації

28 вересня 2018 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням начальника відділу Лілією Муравською була проведена колегія відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Полонської районної державної адміністрації. На колегію були запрошені директори закладів загальної середньої освіти, навчально-виховних комплексів, директори закладу дошкільної освіти, завідувачі бібліотек, директори сільських будинків культури та сільських клубів, голови профспілок освіти та культури району.

На засіданні колегії розглядалися питання:

1. «Про стан підготовки навчальних закладів до нового 2018-2019 навчального року та опалювального сезону». Л.Муравська повідомила про стан готовності закладів освіти до нового навчального року, прокоментувала витрати, та кошти , які були витрачені для поліпшення матеріального становища навчальних закладів району.

2. «Про забезпечення успішної організації освітнього процесу в перших класах закладів освіти відповідно до Концепції Нової української школи». Прослухавши інформацію методиста відділу освіти Полонської РДА Наталії Сидяки, керівники закладів освіти поділилися проблемами та пораділи за здобутки, які вдалося досягти за цей невеличкий проміжок часу в перших класах . Щиро подякували відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту за своєчасне поступлення комп’ютерної техніки, інтерактивних комплексів та меблів до закладів освіти.

3. «Про проведення літньої оздоровчої кампанії «Літо-2018», де методист відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ілона Гейчук проаналізувала хід оздоровчої кампанії «Літо 2018», вказала на недоліки та рекомендувала кожному навчальному закладу створити свій банк даних дітей пільгових категорій.


Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації

28.09.2018

 

 

Шановні полончани! Дорогі батьки та діти!

Щороку 30 вересня Україна відзначає справжнє свято людяності, милосердя і добра – День усиновлення. Щиро вітаємо всіх, хто причетний до цього свята, – усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователей, а також працівників служби у справах дітей. Недарма День усиновлення співпадає з великим християнським святом – днем святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Адже всі, хто наважився взяти у сім’ю прийомну дитину, дає їм надію на світле майбутнє, віру у власні сили та зігріває любов’ю своїх сердець. Від щирого серця дякуємо всім, хто небайдужий до дитячої долі, хто не боїться брати на себе відповідальність за виховання нових членів суспільства. Щира вам подяка і низький уклін! Дорогі діти і дорослі, бажаю кожному з вас міцного здоров’я і добра, сили і віри для здійснення усіх задумів, затишку рідного дому, добробуту і родинного тепла! Нехай збуваються ваші мрії, нехай поряд завжди будуть тепло і ласка рідних людей!

О.Вощатинський

заступник голови районної державної адміністрації

 

 

Голова адміністрації Вадим Лозовий взяв участь в двадцять першій сесії обласної ради

27 вересня під керівництвом голови обласної ради Михайла Загородного відбулось пленарне засідання двадцять першої чергової сесії обласної ради. Участь у засіданні сесії взяв також голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий. На початку засідання голова обласної ради оголосив деякі зміни, які відбулись у депутатському корпусі. Так, замість Вадима Лозового, який склав повноваження керівника фракції політичної партії «За конкретні справи», фракцію  відтепер очолюватиме Уляна Ткаченко. Також за повідомленням уповноваженого представника депутатської групи «Перший національний аграрний кооператив» Тетяни Василик, змінилась назва даної групи на «Сталий розвиток сільських громад Хмельниччини». Окрім того, групу поповнив Олександр Співак.Порядок денний пленарного засідання склав понад півсотні питань. Традиційно, частина з них  – це розгляд депутатських запитів. Під час годинного розгляду питання обласні обранці проголосували за зняття п’ятнадцяти запитів, тридцяти трьом – продовжили термін виконання та підтримали три нових запити. Окрім того, під час засідання депутати виголосили ще 14 звернень, у яких порушили болючі питання краю, та більшістю схвалили їх як депутатські запити. У цілому ж, вважаючи на прийняті сьогодні рішення, на контролі обласної ради перебуває 47 депутатських запитів.У роботі пленарного засідання взяли участь народний депутат України Сергій Мельник, голови районних рад, міські  (міст обласного значення) голови, міські, селищні, сільські голови об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації.

 

На Полонщинні тривають осінньо-польові роботи

Станом на 28 вересня аграріями Полонщини вже зібрано 62 тис тонн зернових та зернобобових культур з площі 12,3 тис га (49%) при врожайності 51 ц/га.

У розрізі культур зібрано:

- ранніх зернових та зернобобових – 61,3 тис тонн з площі 11,8 тис га при врожайності 52    ц/га;

- гречки – 738 тонн з площі 421 га (96%) при врожайності 18 ц/га;

Окрім того, намолочено:

- соняшнику – 5 тис тонн з площі 1,9 тис га (56%) при врожайності 26 ц/га;

- сої – 9 тис тонн з площі 3,2 тис. га (46%) при врожайності 28 ц/га;

- ріпаку – 4,8 тис тонн з площі 1,57 га при врожайності 30,5 ц/га.

Посів озимих культур під урожай 2019 року проведено на площі 3467 га або 54% при прогнозованій площі 6421 га. Крім того, озимого ріпаку, посіяно на площі 2706 га.

Відділу агропромислового розвитку,

екології та природніх ресурсів райдержадміністрації

28.09.2018

 

 

Це актуально

У зв’язку із зміною у законодавстві, що стосується технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання та з метою уникнення припинення газопостачання та можливих аварійних ситуацій власникам (балансоутримувачам) житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення доводимо до відома інформацію усіх зацікавлених підприємств, установ, організацій та приватних осіб. Одним із головним завдань ПАТ «Хмельницькгаз» є безпечний та безаварійний розподіл природного газу до об’єктів споживання. Запорукою безпечного використання газу споживачами є проведення технічного обслуговування газопроводів та газового обладнання. Технічне обслуговування передбачає систему робіт по діагностуванню газопроводів та газового обладнання, що дає змогу утримувати їх у справному стані: контроль за технічним станом, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення, регулювання та інші операції з утримання працездатності і справності системи газопостачання.

Детальніше...