Субота, 29 Лютого 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Полонне відвідав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній

29 грудня 2019 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, разом з єпископатом Православної церкви України та монашим і священним чином, звершив освячення храму Пресвятої Трійці в м.Полонному та очолив у ньому першу Божественну літургію. Участь в освяченні храму та богослужінні також взяв Антоній Махота, митрополит Хмельницький та Кам’янець – Подільський. Цей храм збудований на місці старовинної дерев’яної церкви Святої Трійці, яка була зведена в 1734 році серед валів фортеці. Проте її, як і сотні інших храмів в Україні, спіткала трагічна доля: храм був знищений московським комуністичним режимом у 1937 році. Відбудовували нову Свято-Троїцьку церкву на місці старої впродовж останніх 15 років силами громади та фундаторів. Вітали Предстоятеля Православної Церкви України представники обласної влади: Сергій Ткачук, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації, та Михайло Загородний, голова Хмельницької обласної ради, а також керівники району та міста, прихожани храму, громадськість.

Фото Миколи Козака

 

 

Інформація про перерахунок пенсій з 01.01.2020 року для осіб, які досягли 65 років

Законом України від 14.11.2019р. № 294 «Про Державний бюджет України на 2020 рік» встановлено у 2020 році мінімальну заробітну плату на рівні 4723 грн. Статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» визначено розміри мінімальної пенсійної виплати:

Детальніше...

 

Привітання з різдвяними святами від вихованців Будинку творчості школяра

За доброю традицією, проводжаючи рік минулий, вихованці Будинку творчості школяра прийшли привітати колективи районної державної адміністрації та районної ради з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим. Своєю чергою, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук та заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський подякували гуртківцям даного позашкільного закладу за вітання та побажали, щоб для кожного цей рік став кращим із кращих, приніс добре здоров’я, достаток та багато радісних днів.


27.12.2019

 

 

Аудитори Управління Держаудитслужби Хмельниччини при проведенні контрольних заходів державного фінансового контролю виявили та забезпечили повернення державі незаконно витрачених коштів

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій  впродовж одинадцяти місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 35,6 млн грн.Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад  18,5 млн грн, у тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання колегії райдержадміністрації

З метою оперативного вирішення суспільно - важливих питань розвитку району, сьогодні, 26 грудня 2019 року, відбулося останнє в цьому році засідання колегії райдержадміністрації. Засідання провела перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай за участю членів колегії, керівників органів місцевого самоврядування, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також окремих підприємств, установ та організацій різних форм власності. Членами колегії розглянуто чотири питання порядку денного, зокрема, про стан здійснення природоохоронних заходів в районі членів колегії та запрошених проінформувала головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Анна Тимосевич. Своєю чергою, головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту населення та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Микола Герасимчук доповів по питанню щодо проходження опалювального сезону 2019/2020 років та стан розрахунків за спожиті енергоносії. Зі станом виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України у сфері державної кадрової політики Полонської районної державної адміністрації проінформувала заступник керівника апарату райдержадміністрації Кристина Вальчук. Останнім питанням порядку денного колегії заслухано план роботи райдержадміністрації на 2020 рік та І квартал 2020 року з якими членів колегії та запрошених ознайомила керівник апарату райдержадміністрації Алла Кашперська. За результатами засідання, відповідно обговорення питань порядку денного, членами колегії підтримано проекти розпоряджень голови райдержадміністрації та надано відповідні доручення.

 

26.12.2019

 

 

Шановні віряни Римо-Католицької церкви!

У ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом прийшло радісне свято – Різдво Христове. Дуже приємно мати честь і нагоду привітати значну частину жителів Полонщини - віруючих-католиків з Різдвом Христовим та Новим роком. Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють. Нехай ці святкові дні принесуть радість у Ваше серце, наповнять душу любов’ю, злагодою і теплом! Боже благословення хай буде запорукою миру, достатку, надії та впевненості для кожної людини. Бажаю затишку в домі і в душі, щирої надії в серці, доброго блага на шляху і великого щастя в житті. Нехай яскрава зірка на небі завжди дарує радість і віру, а доля буде щедрою на подарунки.

Т .Шамрай

перший заступник голови районної державної адміністрації

 

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

24 грудня 2019 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, на якому було розглянуто 14 питань, а саме:

Детальніше...