Неділя, 20 Жовтня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Хід проведення жнив

Напруженою порою хліборобського сезону для людей села завжди є жнива. Кожен господар докладає максимум зусиль, щоб вчасно зібрати зернові. Зібравши ранні зернові культури в районі, ми перетнули екватор по збору врожаю 2019 року. Важку й виснажливу роботу в полі майже завершено, зібраний урожай надійно зберігається в пристосованих складських приміщеннях, аграрії сміливо можуть проаналізувати ужинок ранніх зернових культур. За 7 місяців 2019 року агроформуваннями району було залучено 14,4 млн.грн. власних інвестицій, а саме на закупівлю техніки у кількості 13 одиниць. Незважаючи на зношеність техніки і на незначне поповнення зернозбиральною технікою, сільськогосподарські підприємства доклали максимум зусиль по підготовці сільськогосподарської техніки, яка була задіяна на жнивах. На збиранні ранніх зернових в районі працювало 53 комбайни, з них 42 -високопродуктивних. Своєчасний догляд, дотримання технологій вирощування зернових культур дали свої позитивні результати. Під урожай 2019 року було засіяно 43,2 тис. га ріллі. Жнива стартували із озимого ріпаку, якого в районі до збирання підлягало 2710 гектари. Потрібно відмітити, що з огляду на багаторічний досвід вирощування цієї культури аграрії зуміли отримати високий урожай ріпаку середня урожайність по району становить 30,2 ц/га.

Детальніше...

 

На черговій колегії районної державної адміністрації розглянуто ряд важливих питань

30 серпня заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району. Члени Колегії розглянули наступні питання: про підсумки соціально-економічного розвитку Полонського району за І півріччя 2019 року членів колегії та запрошених проінформував заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. Начальник відділу з питань цивільного захисту населення та житлово- комунального господарства райдержадміністрації Віктор Хилюк ,своєю чергою, доповів по питанню щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки. По питанню щодо збирання зернових культур в агроформуваннях району виступив начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергій Комісарук. Щодо підготовки навчальних закладів Полонської міської ради ОТГ, Понінінківської селищної ради ОТГ та Білецької сільської ради  до нового навчального року та опалювального сезону , а також безоплатної передачі залишків талонів дизельного палива Полонській міській раді ОТГ доповіла начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська. За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, заступником голови райдержадміністрації по кожному питанню було дано низку доручень.


30.08.2019

 

 

Полонщина вшановує пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні , 29 серпня, відбуваються заходи із вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відповідний Указ про встановлення у нашій державі Дня пам’яті, який щорічно відзначатиметься 29 серпня, підписав Президент України Володимир Зеленський. Керівництво району та міста, учасники ООС, представники громадськості поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, Алеї Слави землякам, що віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України та могил героям-землякам , які загинули на Сході України. Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Вічна пам’ять Героям! Полонщина пам’ятає Ваш подвиг!


29.08.2019

 

 

Президент започаткував відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це Глава держави повідомив під час урочистих заходів до Дня Незалежності України.Президент зазначив, що сьогодні, у важливий для українців день, на майдані Незалежності у Києві присутні родини загиблих військовослужбовців та учасників добровольчих формувань.«З метою гідного вшанування їхньої пам’яті я підписав указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та відзначення його щорічно 29-го серпня», – повідомив Володимир Зеленський.Згідно з указом Президента, Кабінет Міністрів має із залученням громадськості, родин загиблих захисників розробити й затвердити комплексний план заходів із належного вшанування пам'яті полеглих воїнів, а Міністерство закордонних справ – забезпечувати проведення дипломатичними установами України заходів до Дня пам’яті захисників України, а також участь представників дипломатичного корпусу іноземних держав, акредитованих в Україні, у відповідних офіційних заходах у нашій країні.Також доручається обласним і Київській міській державним адміністраціям забезпечувати здійснення заходів із вшанування пам'яті захисників України.

 

Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає випускникам у працевлаштуванні

Впродовж січня-липня 2019 року кількість випускників, що отримували послуги Хмельницької обласної служби зайнятості становила 336 осіб. Серед них 271 випускник вищих навчальних закладів (ВНЗ), 59 випускників професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) та 6 випускників загальноосвітніх шкіл. Серед випускників ВНЗ 30% навчалися у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 13% ̶ у галузі охорона здоров’я, 12% отримали освіту у галузі гуманітарні науки та мистецтво та 10% ̶ у освіті, 9% ̶ у галузі управління та адміністрування, 7% мали інженерну спеціальність, 4% вивчали аграрні науки. Серед випускників ПТНЗ 51% становлять працівники сфери торгівлі та послуг; 27% – кваліфіковані робітники з інструментом, 12% – робітники з обслуговування устаткування та машин. За направленням обласної служби зайнятості у січні-липні 2019 року праацевлаштовано 56 випускників. З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення їх компетенцій та підвищення конкурентості обласною службою зайнятості протягом січня-липня 2019 року здійснено професійне навчання 22 безробітних випускників. До відома: Станом на 1 серпня 2019 року кількість осіб з числа випускників, які мали статус безробітного становила 119 осіб, що на 49 осіб менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м. Хмельницький, Україна, 29000

тел: +38(0382)-76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Проведено засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 28 серпня 2019 року заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським проведено засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 14 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 33 справ одержувачів субсидії, з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Каленичі, с. Онацьківці, с. Білецьке, с. Кустівці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення

28.08.2019

 

 

Найбільша геральдична карта: Хмельниччина встановила Рекорд України

Цьогорічне святкування Дня Незалежності на Хмельниччині запам’ятається встановленням  Рекорду України. Як символ єднання українців усього світу, на майдані Незалежності створили найбільшу геральдичну мапу Хмельницької області «Єднання з українською світовою діаспорою». Володимир Кальніченко, т.в.о. голови облдержадміністрації, Михайло Загородний, голова обласної ради, керівники районів і міст області, а також представники діаспори виклали мапу Хмельниччини у вигляді медового пряника, випеченого за стародавніми подільськими рецептами. Створили мапу зі 45 пряників із зображеннями гербів 6 міст і 20 районів області, а також гербів 19 країн, з яких прибули учасники Форуму української молоді діаспори «Хмельниччина 2019». Мапу Хмельниччини розміром 5*2,5 метри та вагою 200 кг визнано найбільшою в Україні. Національний рекорд України у категорії «Кулінарія, розміри» зафіксовано експертом Книги рекордів України Аліною Скомороховою. Пані Аліна зазначила, що сьогодні, у день Незалежності, в Україні встановлюються 12 рекордів. Рекорд, що встановлено на Хмельниччині унікальний тим, що він є рекордом єднання. Дипломи Книги рекордів України вручено т.в.о. голови облдержадміністрації Володимиру Кальніченку, голові обласної ради Михайлу Загородному, керуючій справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлії Сабій, голові СКУМО Дмитру Лєкарцеву, власниці ТМ «Насолода” Ірині Гакало та організації жінок-українок «Можу”. Керівники п’яти міст обласного значення та 20 районів області( серед яких і Полонський район) отримали Дипломи учасників Рекорду України.