Понеділок, 23 Жовтня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Вшанували ветеранів спорту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. 13 вересня голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, привітав та вручив почесні грамоти членам Полонського осередку ветеранів фізичної культури та спорту Андрушку Володимиру Миколайовичу та Мицю Василю Григоровичу. Окрім цього, в ході спілкування голови адміністрації з ветеранами фізичної культури та спорту  району обговорено питання залучення молоді до занять спортом, перспектив будівництва корту для великого тенісу в м. Полонне тощо.

 

13.09.2017.

 

У Полонному відбулася робоча нарада щодо будівництва водопровідних мереж

13 вересня у  м.Полонному відбулася робоча нарада щодо питання будівництва водопровідних мереж міста за участю заступника начальника управління-начальника відділу резервного фонду бюджету Департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Івана Шатуна.
Також участь в нараді взяли  начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Олексій Дьома, начальник управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Євген Данилюк, голова райдержадміністрації Віктор Солодкий, голова міської ради Франц Скримський, директор комунального підприємства „Полонне -Тепловодопостачання” Олександр Тесля.

Детальніше...

 

Здійснено перевірку стану роботи архівних підрозділів

Відповідно до Наказу  Міністерства юстиції  України від 23.01.2015року № 89/5,зареєстрованого 23січня 2015року № 80/26525,,Про затвердження Порядку проведення перевірок стану архівної справи в архівних установах України” та плану роботи колегії Державного архіву Хмельницької області на 2017 рік 12 вересня 2017 року начальником відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Держархіву області Валентиною Рагою здійснено тематичну перевірку щодо стану роботи з архівними підрозділами,службами діловодства, комплектування архівного відділу райдержадміністрації. В ході  перевірки, проведено семінар з відповідальними за архівну справу у виконавчих комітетах сільських, селищної, міської рад,підприємств,установ та організацій району. З вступним словом перед учасниками семінару виступила начальник архівного відділу Лариса Калюка,яка зазначила,що у створених та описаних документах  зафіксовані формування,життєдіяльність,реорганізаційні процеси підприємств, установ, організацій  для збереження їх для наступних поколінь. В свою чергу Валентина Рага детально зупинилася на питаннях впорядкування та описування документів під час реорганізації в умовах реформи. Окрім цього, Валентина Станіславівна перевірила роботу архівного відділу та архівних підрозділів району. По закінченню роботи відбулася зустріч з головою райдержадміністрації Віктором Солодким, на якій обговорені питання покращення матеріально-технічного забезпечення  архівного відділу райдержадміністрації тощо.

Архівний відділ райдержадміністрації.

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 11 вересня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Олександра Вощатинського  відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 17 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 65 справ одержувачів субсидії, 16 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства. 11.09.2017.

 

Вітали з професійним святом

Мужність, відповідальність, майстерність, оперативність – саме ці риси характеризують сьогодні наполегливі будні фахівців газового господарства. Це вони і вдень, і вночі своєю працею забезпечують теплом наші домівки та підприємства.  Це завдяки їх праці жителі Полонщини  впевнені у завтрашньому дні. Адже зараз дуже важко уявити життя без природнього газу. Сьогодні, 11 вересня, голова  Полонської районної державної адміністрації Віктор Солодкий  та голова Полонської районної ради Олег Янчук за сумлінну працю та з нагоди професійного свята спільними грамотами привітали працівників та ветеранів  Полонської дільниці Старокостянтинівського відділення ПАТ « Хмельницькгаз» з Днем  нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Віктор Володимирович у своїй промові висловив сподівання, що попри вкрай складну ситуацію у державі щодо газового питання, все-таки вдасться забезпечити газопостачання в установи бюджетної сфери та для населення району під час опалювального періоду. 11.09.2017.

 

З апаратної наради райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 11 вересня 2017 року, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Олега Янчука, заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, першого заступника голови Полонської міської ради ОТГ Олега Кулінського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району. Зокрема, т.в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай  проінформував про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій і допомог малозабезпеченим верствам населення району та виплати разової допомоги пільговій категорії населення на проїзд в громадському транспорті. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько  доповіла присутнім про виконання  районного бюджету та формування районного бюджету на 2018 рік. Заступник головного лікара Центру первинної медико-санітарної допомоги Віра Ваврик та заступник головного лікаря центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун, Інна Дерманська  доповіли про основні проблемні питання функціонування медичної галузі району. Начальник Полонського відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Шепетівського об’єднаного управління пенсійного Фонду України в Хмельницькій області Оксана Баранська доповіла про нововведення в пенсійному законодавстві щодо нарахування та виплати пенсій. По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації Віктор Солодкий надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

11.09.2017.

 

День фізичної культури і спорту в Полонному

9 вересня на міському стадіоні «Полонь» в м. Полонному відбулися заходи до Дня фізичної культури та спорту. Участь у святі взяли та привітали його учасників голова  районної державної адміністрації Віктор Солодкий,  голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський,  начальник відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади Віталій Сітарський, керівники фізкультурно-спортивних організацій, вчителі фізичної культури, тренери-викладачі з видів спорту, ветерани спорту, молодь, жителі міста. Вітаючи присутніх з Днем фізичної культури та спорту посадовці зазначили, що заняття спортом є важливою складовою нашого життя та одним із чинників здоров’я. Представники району є переможцями не лише районних , обласних та всеукраїнських змагань , а також гідно представляють Україну на міжнародному рівні. Кращим спортсменам Полонщини, працівникам галузі фізичної культури та спорту, тренерам та їхнім вихованцям з нагоди свята було вручено грамоти та  грошові винагороди. Учасниками заходу було організовано та проведено велопроїзд центральною вулицею містом. По завершенню урочистої частини розпочалися змагання з фігурного водіння велосипеда, з перетягування каната, пауерліфтингу,  гри «мисливці та качки» та  конкурсу малюнка «Спортивна Україна» переможців було нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту, а також цінними подарунками.

11.09.2017.