П'ятниця, 22 Січня 2021
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

25 листопада, голова Полонської райдержадміністрації Анатолій Мороз, голова Баранівської районної державної адміністрації Іван Туровський, голова Понінківської селищної ради об'єднаної територіальної громади Геннадій Гончаренко, секретар Баранівської міської ради Володимир Заремба, еколог Баранівської міської ради Сергій Бондарчук та депутат Баранівської міської ради Анна Муравська на запрошення генерального директора ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна" Руслана Сави, відвідали ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна». Керівник підприємства ознайомив присутніх з  ходом будівельно-монтажних робіт на очисних спорудах підприємства на сьогоднішній день. Під час перебування на об'єкті  присутні переконались у тому , що заплановані будівельні роботи на очисних спорудах Понінківської фабрики продовжуються.  Руслан Сава вказав, що надалі відбуватиметься вирощування активного мулу для біологічної очистки стічних вод.     Адміністрація та колектив  фабрики  зацікавлені в тому, щоб будівництво очисних споруд було завершено в найближчий час,оскільки від їх якісної роботи залежить не лише робота фабрики, але й життєдіяльність селища Понінка, а також  докорінним чином вплине на розв'язання екологічних проблем як Хмельниччини так і Житомирщини.
Голова Полонської райдержадміністрації Анатолій Мороз та  голова Баранівської районної державної адміністрації Іван Туровський,зазначили, що успішне введення в експлуатацію даного об'єкту сприятиме покращенню екологічного стану на територіях двох областей.


25.11.2020

 

 

Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня

Сьогодні ймовірність отримати травму від близької людини набагато більша, ніж від незнайомця. Наслідки домашнього насильства — це стреси і велика кількість психологічних проблем, в тому числі психічні розлади, психосоматичні захворювання, аж до наркоманії і суїциду, зруйновані сім’ї і покалічені долі. І дуже часто такі злочини залишаються безкарними. Подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об’єднання зусиль державних органів та установ, громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен має сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім’я — це саме те місце, яке має бути місцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: дитині, дорослому і особі літнього віку.

Детальніше...

 

Президент представив низку заходів з підтримки бізнесу під час карантину

До Верховної Ради найближчим часом буде подано законопроекти щодо заходів для економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.За словами Глави держави, розроблені законодавчі ініціативи, зокрема, передбачатимуть таке. Фізичні особи – підприємці та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн. Згідно з розрахунками, понад мільйон громадян України зможуть отримати допомогу за цією програмою, а її загальний обсяг становитиме майже 10 млрд грн.Крім того, суб’єкти господарювання одержать одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць. «Це буде сума, пропорційна часу так званого простою, у розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника», – зазначив Президент.

Детальніше...

 

Відбулася позачергова колегія районної державної адміністрації


Сьогодні, 25 листопада 2020 року, голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз провів позачергове засідання колегії районної державної адміністрації, на якому були присутні члени колегії та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядок денний засідання колегії виносилось питання про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. З зазначеного питання членам колегії доповіла начальник відділу фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько. Після обговорення питання, з врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, члени колегії одностайно підтримали зміни внесені до бюджету на 2020 рік.

25.11.2020

 

 

До уваги одержувачів пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги!

Громадянам, які одержували пільги та субсидії на житлово-комунальні послуги, в грошовій безготівковій формі, у яких наявні за їх обліковими записами залишки коштів за попередній період, а саме: з жовтня 2019 по квітень 2020 року, про що вони були інформовані смс-повідомленнями, необхідно звернутись до АТ «Ощадбанк» для відкриття поточного рахунку для зарахування на них коштів. У разі, якщо такі одержувачі пільг/житлової субсидії не звернуться до АТ «Ощадбанк» до 20.12.2020 року, кошти будуть повернуті на рахунок Мінсоцполітики.

Управління соціального захисту населення

Полонської райдержадміністрації

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 18.00 23 листопада в Хмельницькій області зареєстровано 27751 лабораторно підтверджених випадок COVID-19. З них 946 – діти, 2022 – медпрацівники, 2129 – працівники освіти.

Детальніше...

 

До Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану. Нинішній день – це день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців. 20 листопада 2020 року , на відзначення Дня Гідності і Свободи, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Меморіального комплексу загиблим землякам в зоні проведення ООС «Алея Слави». В заході взяли участь заступник голови Полонської райдержадміністрації Сергій Нарожний, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради. Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятних знаків та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів. Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

Герої не вмирають!