П'ятниця, 22 Лютого 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Полонської районної державної адміністрації повідомляє, що робота відділу щодо уточнення персональних даних Державного реєстру виборців проводиться постійно. Обовязково мають перевірити свою виборчу адресу в Державному реєстрі виборців особи, які:

- ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС;

- проходили строкову військову службу та демобілізувалися;

- прибули до району з установ відбування покарань;

- змінювали прізвище та/або інші персональні дані;

- які не знайшли себе або виявили неточності персональних даних в списках виборців під час проведення попередніх виборів.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо за допомогою мережі Інтернет, зайшовши на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua), та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця». Кожен виборець, який в день виборів Президента України 31 березня 2019 року буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, може скористатися правом тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати виборець у день виборів. Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим, Луганської, Донецької областей, і які у даний час проживають на території району, також можуть скористатися правом тимчасової зміни місця голосування.Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року включно.

Звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Ви можете у робочі дні з 8:00 до 17:00 години за адресою: м.Полонне, вул.Лесі Українки, 114, 4-й поверх, каб. № 43, тел. 2-03-97.

Просимо виборців проявити свою громадянську свідомість.

 

Державна служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО інформує

З метою широкого залучення громадськості до роботи Міністерства у справах ветеранів України створюється Громадська рада при Міністерстві у справах ветеранів України.
Громадська рада при Міністерстві у справах ветеранів України створюється як дорадчий органи при Міністерстві у справах ветеранів України з метою:
• забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики;
• налагодження ефективної взаємодії Міністерства у справах ветеранів України з інститутами громадянського суспільства;
• здійснення громадського контролю за його діяльністю.

Детальніше...

 

Оголошення

У контексті виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1017-р, Мінекономрозвитку здійснює опитування експортерів щодо лібералізації валютного законодавства http://bit.ly/2PQExYq

 

 

ФУНДУКОВИЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Все частіше люди задаються питанням раціонального використання землі.Багато людей мають у володінні земельні ділянки та земельні паї, при чому ці землі не завжди є родючими. Не рідко земля є єдиним джерелом для існування. Вибір невеликий – або здавати пай в оренду і отримувати символічну плату в 3 -4 тис.гривень, або обробляти самому. Але як продуктивно використати землю , щоб вона забезпечила нормальне життя, а не напівголодне існування. Особливо актуальним питання ефективного використання сільськогосподарських земель стає для новостворених об'єднаних територіальних громад, яким держава передала у власність землю поза межами населених пунктів.

Детальніше...

 

Полонщина першою в області прийняла Всеукраїнську естафету пам'яті “Слава визволителям України”

Миру Україні, спокою і тиші – такі побажання висловлювали сьогодні учасники Всеукраїнської Естафети Пам’яті «Слава визволителям України», яку з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників проводить рада Організації ветеранів України за підтримки місцевих організацій. Готуючись до гідного відзначення 75-ти річчя визволення України від фашистських загарбників, як дань шани поваги і вічної пам’яті тим людям, які на своїх плечах винесли весь тягар воєнного лихоліття, в Україні проходить Естафета пам’яті «Слава визволителям України». Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі сходу на захід. Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» важлива подія, яка започатковує у нашому районі відзначення 75-річного ювілею визволення нашого народу від фашистського загарбника та Перемоги у Другій світовій війні. 9 січня 2019 року, між іншим в день 75-ї річниці звільнення Полонного від фашистських загарбників, Полонщина першою в області перейняла Естафету пам’яті «Слава визволителям України» від Баранівського району Житомирської області. Перед початком урочистої частини учасники заходу вшанували світлу пам’ять воїнів Другої Світової війни, поклавши квіти та вінки до підніжжя пам’ятників, пам’ятних знаків, братських могил та обелісків. Продовжився захід в міському Будинку культури. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували тих, хто в роки Другої Світової війни віддав своє життя за мир в нашій державі.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Олег Янчук, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай, голова Хмельницької обласної ради організації ветеранів України Володимир Купратий та голова Полонської районної ради організації ветеранів України Валентин Жухевич. Звертаючись до присутніх, вони наголосили, що проведення Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України» має велике значення для увічнення пам'яті про ветеранів – учасників Другої Світової війни і для патріотичного виховання молодого покоління та подякували ветеранам за величний подвиг перед нашою Батьківщиною. Супроводжувався захід святковим тематичним концертом. Подвиг захисників Вітчизни назавжди залишиться у нашій пам’яті. Ми є нащадками славного покоління наших предків, які завоювали нам мирне і щасливе сьогодення. Наш обов’язок – бути гідними їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній та вільній українській землі.


09.01.2019

 

 

Промова Президента з нагоди вручення Томосу про автокефалію Православній Церкві України

Щойно завершилася велика історична справа, в якій Господь Бог був з нами – з українцями. А ми, українці, були з Господом Богом. Автокефальна православна церква України нарешті отримала Томос від Вселенського Патріарха, від Матері-Церкви.Господь побачив та оцінив наполегливу боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно воздав нам по трудам нашим і йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване «так» незалежній Церкві України.Сьогоднішня подія в історії нашої крани збережеться в одному ряду з Володимировим хрещенням і з проголошенням незалежності України. Православний світ запам’ятає день, коли до родини церков-сестер увійшла рівноправна Церква України.Наша країна довго торувала шлях до цього дня. І недарма вчора Його Всесвятість згадав у своєму виступі і Ольгу – першу нашу княгиню християнку, і рівноапостольного князя Володимира-хрестителя.

Детальніше...

 

Зимівля – важкий для риби час. Як вберегти рибні запаси

Для нормальної життєдіяльності майже всіх риб, що є в наших водоймах, повинні бути сприятливі природні умови. Але зараз настала найважча пора року для риб – зима. Шукаючи найбільш сприятливі місця для зимівлі риба мігрує до зимувальних ям. Дуже важливі в житті риб температурний режим та хімічний склад води. Найбільше значення має газовий режим водойм, тобто вміст різних розчинених у воді газів, в першу чергу кисню. Життя у воді було б неможливе, як би в ній не було розчинного кисню. Кисень необхідний для дихання риб та інших водних організмів. Кисень у водойми надходить, як правило, з повітря, частину його вода отримує від водних рослин, котрі збагачують воду киснем за рахунок фотосинтезу. Найбільш збагачений киснем, звичайно, поверхневий шар води — він взаємодіє з повітрям та сонячним світлом, необхідним для процесу фотосинтезу. Однак у зимовий період із-за наявності товстого шару льоду, вкритого снігом, немає доступу повітря з атмосфери до води, світовий потік не проходить через сніговий покрив.

Детальніше...