П'ятниця, 22 Лютого 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє. Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.20182628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків. Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0. Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік - 1,703, 1997 рік - 1,059, 1998 рік - 1,006, 1999 рік - 1,127, 2000 рік -1,182, 2001 рік - 1,02, 2005 рік - 1,035, 2007 рік - 1,028, 2008 рік - 1,152, 2009 рік - 1,059, 2010 рік - 1,0, 2011 рік - 1,0, 2012 рік - 1,0, 2013 рік - 1,0, 2014 рік - 1,249, 2015 рік - 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для сільськогосподарських угідь (рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік - для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження. сіножаті, пасовища та перелоги) -1,0, для земель несільськогосподарського призначення - 1,06, 2017 рік - 1,0.

Нормативна грошова оцінка оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.
 

Виступ Президента України з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР

Дорогі співвітчизники!

Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій у тисячолітній  історії України. Тут відбулося  проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Об'єднання в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність. Підтвердженням прагнень до соборної і суверенної держави був велелюдний Софійський майдан. Багатотисячна громада вітала проголошення Акту Злуки. Військовий парад, синьо-жовті знамена, урочиста атмосфера, дуже особливий піднесений настрій та освячення дійства службою Божою у Святій Софії…. Навіть недовгої збереженої хроніки досить, аби відчути – то було справжнє національне свято.  Так вершилася історія. Акт Злуки – це найвища точка української революції і визвольних змагань початку двадцятого століття. Він став результатом величезних всенародних зусиль, праці і боротьби, що тривали століттями. 

Детальніше...

 

На Полонщині урочисто відзначили 100-річчя проголошення Акту злуки

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом. З метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації, згуртування громад України та відзначення на належному рівні 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 2019 року у міському Будинку культури відбулися урочисті заходи, присвячені цій знаменній події. На святковому заході з нагоди 100-річчя проголошення Акту злуки були присутні керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська, заступник голови районної ради Юрій Світак, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, керівники та працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної та міської рад, підприємств, установ, організацій району, представники громадських організацій.


Розпочався захід з нагоди 100-річчя проголошення Акту злуки з виконання гімну України та хвилини мовчання за загиблими за незалежність воїнами усіх часів. У своїх виступах посадовці зазначили, що проголошення Соборності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року стало історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення. Сьогодні в районі операції об’єднаних сил бійці так само, як і їхні прадіди 100 років тому, відстоюють незалежність і соборність України. У ці нелегкі для нашої держави часи, нам як ніколи потрібно бути єдиними у помислах та вчинках задля відсічі зовнішньому агресору. Цей день у історії нашого народу став символом величного прояву єднання східних та західних українських земель, днем народження незалежної соборної держави. Крім цього, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 07 грудня 2018 року № 416/2018 " Про присвоєння почесного звання "Мати - героїня" керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська за народження та виховання п’яти дітей вручила посвідчення та нагрудний знак жительці району Світлані Муравській.

Від урочистого зібрання учасники поклали вінки та квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, Алеї Слави, пам’ятників Лесі Українки та Тарасу Шевченку, меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволу. Завершився захід святковим тематичним концертом, підготовленим творчими колективами міського Будинку культури та учасниками художньої самодіяльності району.


22.01.2019

 

 

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України та 100-ю річницею проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки! 100 років тому на Софійській площі у місті Києві проголосили Акт злуки Українських земель. Історичний документ став логічним завершення складного та тривалого шляху українців до єднання етносу, а відтак українці заявили про себе, як про єдину та вільну націю. На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу. День Соборності України – це можливість укотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна. Дорогі краяни! У день єднання, День Соборності прийміть найщиріші побажання: терпіння, наснаги, витримки та мужності – нашим славним українським воїнам, миру та Божої ласки – всім нам, сили, оптимізму та віри у перемогу.

Т.Шамрай

перший заступник голови районної

державної адміністрації

 

 

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє. Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23,11.2018 № 2628—VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Детальніше...

 

Інформаційний вісник Уряду: Що зміниться в системі охорони здоров’я у 2019 році

Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець міг отримати якісну та доступну медичну допомогу. З минулого року держава почала фінансувати медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто оплачувати надання допомоги конкретному пацієнту. Медреформа стартувала з первинної ланки меддопомоги, яку надають сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Кожна людина отримала можливість вільно обрати свого лікаря, якому довіряє, незалежно від свого місця проживання чи прописки, та підписати з ним декларацію на обслуговування. Відповідно бюджетні гроші почали надходити до того медзакладу, де працює лікар, якого обрала людина.

Детальніше...

 

Проведено засідання оргкомітету

Сьогодні під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення в районі Дня Соборності України та 100 – ї річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тетяна Іванівна зосередила увагу членів оргкомітету на змістовності тематичних заходів, що проводитимуться у навчальних закладах та установах культури району. Особливо вона наголосила, враховуючи значний консолідуючий потенціал свята соборності для нашої країни, на створенні відповідної атмосфери в суспільстві навколо ідеї зміцнення держави та єдності українського народу, а також, залученні широких верств населення району. Крім того, звернула увагу присутніх на встановлення Державного Прапору України на будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та належне впорядкування пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених видатним діячам держави, а також, забезпечення громадського правопорядку під час проведення свят.

16.01.2019