Неділя, 20 Жовтня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України повідомляє про проведення 13-15 листопада 2019 року У Міжнародної конференції, яка присвячена науково-практичним, технічним, економічним і екологічним проблемам енергоефективності, а саме :

- концепції сталого розвитку теплової та атомної енергетики;

- відновлювальним низько-вуглецевим джерелам енергії, в т.ч. із використанням місцевих видів палива та відходів деревини;

- енергоефективності систем теплової генерації;

- проблемам якості електроенергії та підвищення ефективності її використання;

- автономним та локальним системам генерації електроенергії, в т.ч. розосередженим;

- енергоаудиту та енергосервісним послугам;

- хімводопідготовці, водопостачанню і відведенню в системах тепло забезпечення.

Конференція проводиться в м.Вараш Рівенської області ( готель «Вараш», Майдан Незалежності, 3)

Оргкомітет конференції:

33027, м.Рівне, вул. 1.Вишенського, 4а, департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівенської ОДП, тел.: (0362) 65-39-17, факс : (0362)65-37-08.

Контактна особа: Валерій Гуз

 

 

Президент окреслив першочергові завдання у сфері децентралізації та регіональної політики

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів окреслив першочергові завдання у сфері децентралізації та регіональної політики.«Невідкладне завершення процесу децентралізації, зокрема внесення змін до Конституції України, – передача реальної влади, фінансів та ресурсів на місця, завершення секторальної децентралізації, наближення послуг до кожного мешканця громади, забезпечення їхньої якості», – наголосив Володимир Зеленський.Також Президент підкреслив необхідність визначити остаточні правила формування державного адміністративно-територіального устрою, закріпити межі кожної адміністративно-територіальної одиниці, завершити об’єднання територіальних громад.«Реформувати місцеві органи виконавчої влади, які, серед іншого, контролюватимуть законність рішень новоутворених органів місцевого самоврядування. Провести місцеві вибори на новій адміністративно-територіальній основі», – зазначив він.За словами Президента, термін виконання цих завдань – 2019-2020 роки.Глава держави також доручив затвердити нову державну стратегію регіонального розвитку на 2021-2027 роки.Крім того, до кінця 2019 року має бути забезпечено ефективне використання коштів Державного фонду регіонального розвитку та інших бюджетних програм розвитку регіонів, а також підвищення спроможності агенцій регіонального розвитку.Також Володимир Зеленський доручив до 1 грудня 2019 року розробити інформаційну кампанію для роз’яснення реформи житлово-комунального господарства.Президент визначив відповідальних за виконання кожного зі згаданих завдань.

 

10 переваг, щоб працювати в Збройних Силах України

1. Служба в Збройних Силах України – це патріотично та гідно, а головне - по-справжньому круто. Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в ООС, буде становити на першій лінії 27 300 грн. (доплата -17 тис.грн.) , в інших районах проведення операції — 16 800 грн; (доплата 6500 грн.).

2. Особам рядового складу після укладення першого контракту виплатять вісім розмірів прожиткового мінімуму (15368); особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу - дев'ять розмірів прожиткового мінімуму (17289); особам офіцерського складу - десять розмірів прожиткового мінімуму (19210).

3. Наразі, грошове забезпечення стартує з 11500 грн. (без вислуги, у званні «солдат» на посаді стрільця. Відповідно для фахівців ця сума буде більшою. Офіцери отримують від 15000 грн.

4. Так, гроші не головне, але гроші – необхідне. Врахуйте, матеріальна допомога, підйомна допомога, виплата за перший контракт, «оздоровчі», піднайомні. Набігає непогана сума.

5. 30 днів щорічної відпустки + 5 днів за кожні 5 років служби (+15 днів після повернення з району ООС).

6. «Соціалка». Гарантована виплата грошового забезпечення (та інших доплат) + пільговий вихід на пенсію + безоплатне якісне медичне обслуговування +можливість отримати вищу освіту (заочно) = санаторно-курортне лікування ( і для вашої сім’ї також) + перспектива отримати житло коштом держави.

7. Щодо освіти. Тут не лише «заочка». Є реальні шанси потрапити на курси/тренінги/навчання з іноземними інструкторами в Україні, поїхати за програмами підготовки за кордон (так, і в США-теж).

8. Де жити? У типових казармах, у окремих кімнатах-кубриках, сучасному гуртожитку, на найманій квартирі, за яку отримаєш кошти за піднайом житла.

9. Робота в Збройних Силах України дає можливість КОЖНОМУ реалізовувати себе. Головне бажання, старанність та ініціативність!

10. Насправді, причин може бути більше. Для когось, це ризикована професійна справа, для когось – це справжні друзі, яких не завжди зустрінеш у цивільному житті, для когось – це перший крок перед «кар’єрними» висотами. Причини можуть бути різні, головне –це реалізація самого себе!

З питань прийому на військову службу за контрактом всі бажаючі можуть звернутись у Полонський районний військовий комісаріат для отримання консультаційної та правової допомоги за адресою : м.Полонне вул.Лесі Українки, 87 тел. 2-03-77, 0677206115.

Військовий комісар

Полонського районного військового комісаріату

підполковник Б.КІПРАН

 

 

На Хмельниччині розпочато фінансування пенсійних виплат вересня, а також субсидій за серпень 2019 року

02 вересня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області розпочато фінансування пенсій вересня 2019 року, на виплату яких уже направлено перших 20,2 млн. грн. Також профінансовано перших 48,3 тис. грн. на виплату субсидій. Всього на виплату субсидій за серпень 2019 року буде спрямовано 4,4 млн. грн. Виплата пенсій та субсидій буде здійснюватись банківськими установами та підприємствами поштового зв’язку з 4 до 25 вересня поточного року.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

 

 

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, батьки!

Від щирого серця вітаю Вас із чудовим та хвилюючим святом – Днем знань! 1 Вересня – свято, яким розпочинається кожен новий навчальний рік. Воно єднає усі покоління представників різних професій, бо складну й тернисту дорогу до знань ми розпочинаємо зі школи і продовжуємо усе наше життя. Дорогі діти, нехай кожен учбовий день буде світлим, радісним і плідним. Впевнений, що зерна знань, які Ваші вчителі та батьки посіють у Ваших юних душах, зростуть урожаєм мудрості та натхнення на благо Батьківщини. Наснаги й витримки батькам у новому навчальному році. Щира вдячність шановним педагогам за самовіддану працю та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії – виховання підростаючого покоління. Бажаю Вам незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів.

О.Вощатинський

заступник голови районної

державної адміністрації

 

 

Служба зайнятості Хмельниччини – надійний партнер для підприємців області

Роботодавці завжди були і залишаються незмінними  головними клієнтами та соціальними партнерами служби зайнятості. У Хмельницькій області працюють майже 60 000 юридичних та фізичних осіб (без державних підприємств та банків), з них 55% у оптовій та роздрібні торгівлі (33 000 одиниць), у промисловості – 6,5% (3909), у сільському господарстві 4,5% (2585 одиниць) тощо. Протягом січня – липня 2019 року створено понад 3300 нових робочих місць. Одним з ефективних методів стимулювання роботодавців до створення та збереження робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості. Ця послуга користується особливим попитом у фізичних осіб – підприємців.

Детальніше...

 

Оголошення

4 жовтня 2019 року у м. Житомирі відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь (далі - Форум). З програмою Форуму можна ознайомитися за посиланням.(програма)

Детальніше