Середа, 20 Червня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президент: Антикорупційний суд буде створений

Президент: Антикорупційний суд буде створенийЗакон «Про Вищий антикорупційний суд» має бути проголосований Верховною Радою вже на наступному тижні. Про це під час засідання Національно інвестиційної ради заявив Президент Петро Порошенко, підкресливши, що готовий підписати цей Закон.«Дуже важливо, що ми прийняли рішення створити Антикорупційний суд», - сказав Глава держави. Він нагадав, що процес створення Антикорупційного суду у Парламенті було заблоковано реєстрацією законопроекту, який перешкоджав йому, як Президенту, подати свій варіант. «Рік цей процес був заблокований і лише наприкінці грудня, коли Парламент спромігся його відхилити або відкликати, одразу ж на наступний день був зареєстрований президентський законопроект», - додав Глава держави.Петро Порошенко зауважив, що його законопроект про створення Антикорупційного суду підтримала майже конституційна більшість.

Детальніше...

 

Дoрoгi учнi! Шaнoвнi вчитeлi тa бaтьки!

Щирo вітаю вaс зi святoм Oстaнньoгo дзвoникa! Бeзмeжнo дякую вчитeлям зa нaпoлeгливу прaцю з нaвчaння тa вихoвaння дiтeй. Ви сaмoвiддaнo вклaдaєтe в дитячi душi дoбрe, вiчнe, зaпaлюєтe вoгoнь у їхнiх сeрцях. Свoєю дiяльнiстю, тeрпiнням тa любoв’ю Ви фoрмуєтe мaйбутнє Укрaїнськoї дeржaви, вихoвуєтe спрaвжнiх пaтрioтiв Бaтькiвщини. Зичу Вaм мiцнoгo здoрoв’я, блaгoпoлуччя, твoрчих успiхiв тa нeвичeрпнoї нaснaги. Урoки зaкiнчилися, i нa шкoлярiв чeкaє пoрa кaнiкул тa вiдпoчинку. Вoни нaбирaтимуться сил дo нaступнoгo нaвчaльнoгo рoку. Бaжaю й нaдaлi впeвнeнo дoсягaти вeршин тa з лeгкiстю дoлaти труднoщi. I нeхaй пeрeд Вaми вiдкриються нoвi гoризoнти. Сьoгoднi oдинaдцятиклaсники зaлишaть стiни рiдних шкiл. Пeрeд Вaми, дoрoгi випускники, вiдкривaються ширoкi життєвi дoрoги тa нoвi мoжливoстi. Бaжaю успiхiв в oпaнувaннi знaнь, вивaжeнo oбрaти прoфeсiю нa всe життя. Рeaлiзaцiї iдeй Вaм тa дoсягнeння пoстaвлeних цiлeй. Пooсoбливoму урoчистий тa хвилюючий цeй дeнь для бaтькiв. Aджe для випускникiв рoзпoчинaється дoрoслe життя. Тoж дякую Вaм зa вихoвaння дiтeй тa бaжaю oптимiзму i вiри у щaсливe мaйбутнє випускникiв. У дoбру путь! Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

В.Солодкий

голова районної державної адміністрації

 

 

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

25 травня 2018 року під головуванням Олександра Вощатинського, заступника голови Полонської райдержадміністрації, відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, на якому розглядалося питання: про заходи щодо організації та початку купального сезону та запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у літній період 2018 року доповів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Шевчук. Про заходи щодо протидії пожежам лісів, торф’яників, сухої рослинності та сільгоспугідь у весняно-літній період 2018 року та підготовка до жнивної кампанії, а також про стан дотримання та шляхи покращення правил пожежної безпеки в навчальних закладах та закладах охорони здоров’я проінформував начальник РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Михайло Бахуринський. Окрім цього, Михайло Бахуринський проінформував про функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони та про заходи щодо ремонту технічно несправних вуличних пожежних гідрантів розташованих на водопровідній мережі Полонського району, об’єктних пожежних гідрантів не залежно від форм власності та улаштування пірсів і під’їздів до водо джерел , облаштування забору води з водонапірних веж. Начальник Полонського відділення Шепетівського відділу НП ГУНП в Хмельницькій області Олександр Завадський доповів про стан дотримання безпеки дорожнього руху на автошляхах району та проведення профілактичних заходів щодо попередження дорожньо-транспортних пригод та зниження тяжкості їх наслідків.


25.05.2018

 

“Ми відкриті для спілкування” – В.Лозовий

Саме такий меседж озвучив голова облдержадміністрації Вадим Лозовий під час першої зустрічі із представниками місцевих засобів масової інформації. Як зазначив  посадовець, сьогоднішнє спілкування покликане стати початком продуктивної співпраці із журналістами.За ініціативи голови захід відбувся у неформальній обстановці. “За ці дні до мене неодноразово зверталися журналісти з проханням про ексклюзивне інтерв’ю, однак я не хочу нікого образити чи когось виділити. Саме тому наша сьогоднішня зустріч – це не прес-конференція. Основна її мета – ближче познайомитися, – зазначив Вадим Миколайович, розпочинаючи розмову. – Не буду робити гучних заяв щодо своїх планів.

Детальніше...

 

Залучення інвестицій у сонячну енергетику

 

Частка сонячної енергетики в Україні становить близько 1,5% ринку. За 2017 рік було реалізовано близько 80 нових проектів загальною продуктивністю 220 МВт, а у першому кварталі 2018 року цей показник вже досяг 160 МВт, що свідчить про динамічне зростання ринку. Чи зуміє Хмельниччина скористатись можливостями залучення інвестицій у сонячну енергетику, залежить від кооперації зусиль бізнесу, громади та влади. 

Детальніше...

 

Спільна група представила додаткові докази постачання з РФ протиповітряного комплексу, за допомогою якого було збито МН-17 – Президент

Спільна група представила додаткові докази постачання з РФ протиповітряного комплексу, за допомогою якого було збито МН-17  – ПрезидентПрезидент Петро Порошенко зазначив, що сьогодні Спільна група з питань розслідування збиття літака рейсу Малайзійських авіаліній МН-17 представила додаткові докази постачання з РФ протиповітряного комплексу, за допомогою якого було збито літак.«Завдяки злагодженим діям правоохоронних органів України, Австралії, Бельгії, Малайзії та Нідерландів, за сприяння партнерських служб з низки інших країн, вдалося встановити «прописку» Бука-вбивці: 53-я Курська зенітно-ракетна бригада збройних сил РФ», - зауважив Глава держави на своїй сторінці у Фейсбук.«Є усі підстави сподіватися, що вже найближчим часом Прокуратура Нідерландів зможе представити в суд обвинувачення проти причетних до збиття літака осіб», - додав Президент.Петро Порошенко наголосив, що Україна, у свою чергу, зробить усе можливе, аби дії РФ як держави, що підтримує тероризм, отримали належну оцінку у Міжнародному суді ООН в рамках розгляду справи, яка була ініційована українською стороною на початку минулого року.«Зло буде покарано, а справедливість - відновлено», - підкреслив Президент.

 

Проведено робочу нараду

24 травня 2018 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, за участю начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Марії Тріщ, начальника Полонського відділення Славутської ОДПІ ГУ в Хмельницькій області Юрія Корнелюка, представників Полонської міської та Понінківської селищної рад об’єднаних територіальних громад, а також голів сільських рад, проведено робочу нараду по питанню змін в податковому законодавстві України щодо прийняття органами місцевого самоврядування рішень про встановлення місцевих податків та зборів. За результатами наради органи місцевого самоврядування зобов’язано своєчасно надавати копії рішень місцевих рад щодо встановлення місцевих податків та зборів до органів Державної фіскальної служби.

24.05.2018