Полонська районна державна адміністрація ~ НОВИНИ
Понеділок, 20 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Держпідтримка-2018: За купівлю сільгосптехніки аграріям вже компенсовано майже 145 млн грн

Обсяг часткової компенсації за придбану техніку та обладнання українського виробництва у 2018 році склав 144,9 млн гривень. Так, за грудень 2017–червень 2018 урядовою програмою часткової компенсації техніки скористалося 1322 сільгоспвиробника, які придбали 2008 одиниць на 595 млн грн (без ПДВ). Зокрема, за техніку, придбану у грудні 2017 р., було компенсовано 12,7 млн грн, у січні-травні 2018р. – 100,6 млн грн. За червень аграріям буде перераховано 31,6 млн грн за 436 придбаних одиниць техніки загальною вартістю 129 млн грн (без ПДВ). Серед лідерів за отриманням часткової компенсації - аграрії Вінницької (11,9 млн грн за 153 од.), Запорізької (11,1 млн грн за 157 од.), Луганської (9,7 млн грн за 153 од.) та Миколаївської (8,8 млн грн за 122 од.) областей.

 

Прес-служба Мінагрополітики

24.07.2018р.

 

Мінагрополітики працює над новими вимогами до пшениці

В Мінагрополітики спільно з технічним комітетом стандартизації, представниками галузевих асоціацій та української науки за підтримки проекту IFC "Реформування інвестиційного клімату" розпочато перегляд державного стандарту на пшеницю ДСТУ 3768:2010 "Пшениця. Технічні умови". Стандарт є одним із ключових документів, який встановлює вимоги до зерна пшениці на українському зерновому ринку. Вперше широке обговорення ключових змін у стандарті відбулося під час засідання робочої групи з питань функціонування ринку зерна.

Детальніше...

 

На відшкодування вартості садивного матеріалу аграріям буде направлено 72,1 млн грн, - рішення Комісії

За бюджетною програмою  «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів,  виноградників та ягідників і нагляд за ними» для компенсації витрат на садивний матеріал аграріям буде нараховано 72087,4 тисяч гривень. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Комісії Мінагрополітики з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства. На засіданні були присутні представники міністерства, Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України, Українського інституту горіхоплідних культур, асоціацій «Укрсадпром», «Укрсадвинпром», «Української горіхової асоціації», корпорації «Укрвинпром».

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, 24 липня 2018 року, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники ЗМІ. По питаннях порядку денного засідання колегії, а саме про виконання Полонського районного бюджету за І півріччя 2018 року та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік доповіла начальник управління фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько, про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах районної державної адміністрації, виконавчих комітетах місцевих рад у ІІ кварталі 2018 року проінформувала керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська. Заслухавши та обговоривши виступи доповідачів, члени колегії із врахуванням зауважень, доповнень та пропозицій прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

24.07.2018

 

 

Інформаційний вісник Уряду: В Україні стартувала масова мала приватизація

Тепер будь-хто зможе придати невелике підприємство або приміщення для організації власного бізнесу без знайомств з чиновниками і хабарів. На цьому тижні в електронну торговельну систему ProZorro вже заведено перші 18 об’єктів “малої” приватизації у Львові та Житомирі. А вже найближчим часом потенційним покупцям будуть запропоновані сотні лотів у різних містах України.

Детальніше...

 

Доступні ліки: У серпні безоплатних препаратів може стати більше

 

23 липня МОЗ України затвердив попередній реєстр препаратів урядової програми “Доступні ліки”, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримуватимуть в аптеках за рецептом лікаря вже наступного місяця (Наказ МОЗ України від 23.07.18 № 1367). До оновленого переліку увійшов 261 препарат від 46 виробників. В оновленому переліку 18 українських виробників, 28 – іноземних. Наразі визначається точна кількість препаратів, які будуть повністю безоплатними для пацієнтів. До переліку безоплатних уже зараховано 35 препаратів. До цього списку можуть долучитися ще 30 препаратів – за умови, що впродовж 5 днів визначені виробники переглянуть свої цінові пропозиції.

Детальніше...

 

Адміністрація Шепетівської дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» закликає дотримуватися правил безпеки на залізниці

Шановні громадяни!

В зв’язку із частими випадками загибелі людей на залізничних коліях, збільшенням кількості зіткнень з поїздами автомобілів та гужового транспорту адміністрація Шепетівської дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» просить вас звернути увагу на необхідність дотримуватися правил безпеки на залізниці. Залізнична колія є зоною підвищеної небезпеки, де громадянам потрібно бути особливо пильними. Нехтування правилами безпеки призводить до важких наслідків.

Детальніше...