Понеділок, 19 Лютого 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

30 січня  2018 року   в приміщенні   райдержадміністрації   під головуванням  заступника   голови  адміністрації, голови   координаційної  ради   Олександра   Вощатинського   відбулося чергове засідання координаційної ради з питань розвитку   підприємництва. В ході  якого  розглядалося   питання    захисту прав споживачів. З даного  питання виступив  заступник  голови адміністрації Олександр Вощатинський.  Співдоповідачем  до зазначеного  питання    виступив  начальник   районного   управління  Головного управління  Держпродспоживслужби  області  Віталій   Онофрійчук.

Відділ економічного розвитку, торгівлі,
інфраструктури та туризму райдержадміністрації
30.01.2018

 

Держава має створити уніфіковані протоколи реабілітації поранених захисників, - Іванна Климпуш-Цинцадзе

Держава має випрацювати спільний підхід та уніфіковані протоколи реабілітації поранених, незалежно від форми власності чи відомчої приналежності закладу, який надає реабілітаційні послуги. Про це заявила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час відвідин «Реабілітаційного центру Фонду братів Кузьміних» у Житомирі.
«Завдяки трастовим фондам НАТО ми зараз маємо можливість покращувати реабілітаційну базу, але треба випрацювати спільні протоколи реабілітації. Держава має співпрацювати з громадськими ініціативами, які вже показують реальні результати», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона переконана, що наростити кількість і якість послуг із реабілітації поранених вояків можна, використавши потенціал співпраці в цій сфері з неурядовим сектором та міжнародними партнерами.
Керівник секції Трастових фондів НАТО Фредерік Пежо запросив Реабілітаційний центр до участі в тренінгах, які організовує Північноатлантичний альянс для фахівців-реабілітологів. Він повідомив, що за останній рік відбулося понад 100 таких заходів, включно з підготовкою близько 2000 спеціалістів із психологічної допомоги. У жовтні 6 реабілітологів із військових госпіталів Львова та Ірпеня пройшли підготовку у Вашингтоні.
За словами заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослава Лагути, питання реабілітації військовослужбовців особливо гостре для області. Нині на Житомирщині проживають 10,5 тисяч демобілізованих учасників АТО, з них близько 700 – з інвалідністю.

Детальніше...

 

В зоні АТО загинув 28-річний нацгвардієць з Полонного

В суботу, 27 січня, від кулі снайпера загинув боєць Нацгвардії Мирослав Сливка. 28-річний хлопець родом із Полонного. В зоні АТО військовий служив майже два роки. Життя 28-річного Мирослава Сливки обірвалося 27 січня, близько 13:30. Хлопець служив у батальйоні оперативного призначення імені Героя України, генерал-майора Сергія Кульчицького 27-ї бригади Національної Гвардії України. За даними прес-центру АТО, в бійця поцілила куля снайпера в районі населеного пункту Верхньоторецьке. Про смерть військового повідомили у Північному оперативно-територіальному об'єднанні Національної гвардії України. Мирослав Сливка був призваний на службу за контрактом 4 квітня 2016 року. Був старшим солдатом.

 

Президент: Завдяки, в тому числі і подвигу Героїв Крут, постала незалежна Україна

Президент Петро Порошенко відзначив, що 100-а річниця бою під Крутами є знаменним днем для кожного українця-патріота, а особливо для людей, які пов’язали своє життя зі Збройними Силами України.
«Бій під Крутами – одна із численних битв в одвічному «хрестовому поході» Росії проти України. Але Крути в просторі та часі буття українського народу посідають надзвичайно важливе місце. Ця назва, як писав Улас Самчук: «врізбилася у наше народне єство, у наш дух і нашу плоть», - зазначив Глава держави під час заходів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут у Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації.
Президент процитував Євгена Маланюка, що реальним початком української визвольної революції стали саме Крути. «І хай наші тоді відступили зі станції, але ж тривалу історичну війну вони виграли. Бо завдяки, в тому числі і подвигу крутян, постала-таки незалежна Україна», - підкреслив Глава держави.
Президент нагадав, що ті учасники бою, хто вижив, продовжили боротьбу за самостійність у лавах Армії УНР. «І жоден з народів Центральної чи Східної Європи, які відродили своє державне життя на руїнах імперій, не вів настільки запеклої і тривалої оборонної війни за незалежність, не виборював свободу такою дорогою ціною, як ми, українці – тоді і тепер», - підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Павло Розенко на вшануванні пам’яті Героїв Крут: Саме ці хлопці заклали історію відновлення української державності

28 січня 2018 року Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко взяв участь у вшануванні пам’яті Героїв Круту у селі Пам’ятне Чернігівської області.
«Станція Крути — це невеличка станція на мапі України, маленька точка на мапі залізничних сполучень. З одного боку, це лише одна з чисельних битв українського народу за свою незалежність, битва з російською імперією, з російськими загарбниками. Разом з тим, Крути – це одне з найважливіших місць, адже саме тут відважні юнаки, хлопці-герої дали бій переважаючим силам ворога і саме вони на кілька діб затримали наступ червоних росіян на Київ. І саме цих кількох діб нам вистачило для того, щоб на століття наперед закласти основи української державності, саме тоді Центральна Рада встигла укласти Брестський договір і цим засвідчити міжнародну суб’єктність УНР та примусити Росію вперше визнати кордони України. І саме тоді ці хлопці заклали історію відновлення української державності», — сказав Віце-прем’єр.

Детальніше...

 

2018 рік – Рік реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я маю право!”

Долучайтесь до національного правопросвітницького проекту Мін’юсту Я МАЮ ПРАВО! Звертайся за правовою допомогою. Захищаймо права разом!
pravo.minjust.gov.ua, 0-800-213-103 – єдиний контактний центр системи безоплатної правової допомоги.

 

Детальніше...

 

Найголовніше для нас завдання – забезпечити доступність та належний рівень надання медичних послуг мешканцю кожного села в області, – В.Кальніченко

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко спільно  із заступником голови облдержадміністрації Валерієм Олійником, директором Департаменту охорони здоров’я Яковом Цуглевичем та директором Департаменту фінансів Сергієм Пенюшкевичем провів  консультації  з керівниками районів та головами Центрів ПМСД щодо формування мережі закладів первинної медичної допомоги в області.
Як повідомлялося раніше, у рамках проведення медичної реформи в державі, Мінрегіон і МОЗ  з метою забезпечення виконання законодавства про розвиток сільської медицини, яким передбачено докорінну модернізацію матеріального забезпечення галузі у сільській місцевості, доручив облдержадміністраціям розробити та подати на розгляд  проект спроможної мережі надання первинної медичної допомоги, яка відповідатиме критеріям доступності та фінансової стійкості. Мережа має включати існуючі заклади надання ПМД та заклади, що будуть збудовані за рахунок коштів медичної субвенції.  Область має визначитися з їх кількістю, розташуванням, доцільністю побудови нових чи реконструкції наявних.
З метою узгодження остаточного проекту спроможної мережі надання ПМД, визначення об’єктів, які потребують першочергових капіталовкладень, а також для обговорення перспектив зміцнення первинної ланки медицини проведено бесіди з керівництвом 10 районів області.

Детальніше...