Середа, 24 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Інформаційний вісник Уряду: За три роки зарплати вчителів зростуть майже на 85%

У наступному році освіта залишиться одним із пріоритетів соціальних видатків. Уряд продовжує освітню реформу, аби підвищити якість освіти, починаючи з середньої. Найперший і найважливіший крок у цьому напрямку – гідна оплата праці тих, хто навчає дітей. В 2017 році вчительські зарплати зросли на 50%. В цьому році – ще на 25%. В бюджеті наступного року також закладене збільшення зарплат для вчителів – на 9%.Зокрема, зарплата вчителя без категорії в наступному році збільшиться з 6303 грн  до 6871 грн на місяць, вчителя І категорії  – з 8301 грн  до 9050 грн на місяць, вчителя вищої категорії – зросте з 8849 грн до 9648 грн на місяць.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 2 жовтня 2018 року, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, за участі керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій, установ району, представників об’єднаних територіальних громад, сільських голів, представників засобів масової інформації. На порядок денний колегії було винесено три питання. По першому питанню щодо стану розвитку промисловості Полонського району членів колегії та запрошених проінформувала начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Марія Тріщ. Своєю чергою, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Лілія Муравська доповіла по районній цільовій Програмі «Молодь Полонщини на 2018-2020 роки». З планом роботи районної державної адміністрації на IV квартал 2018 року членів колегії та запрошених ознайомила керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська. Розглядаючи кожне питання порядку денного, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.


02.10.2018

 

 

Проведено робочу нараду

02 жовтня 2018 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського було проведено нараду щодо використання невитребуваних паїв та підвищення орендних ставок за їх використання. В нараді взяли участь перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, заступник начальника інспекції - начальник Полонського відділення Славутської ОДПІ - Юрій Корнелюк, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Сергій Комісарук та представники сільськогосподарських підприємств ТОВ «А.Т.К.», ТОВ «Енселко – Агро», ТОВ «Полонне – Агро», ТОВ «Лотівка Еліт», ТОВ «Маяк» та ТОВ «Хлібороб – С». За словами керівника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергія Комісарука, поряд з орендою земельних ділянок, в яких є власники, аграрії району орендують невитребувані паї, тобто ті земельні ділянки, власники яких померли, а спадкоємці поки що не оформили право на успадковану землю. Звісно, для аграріїв вигідно орендувати такі земельні ділянки. «Земля повинна працювати і приносити дохід у місцевий бюджет. Згідно з чинним законодавством, після оформлення відповідних документів оплату за оренду невитребуваних паїв може отримувати місцева рада. А це є додатковим джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів», - наголосив заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський. Так було розглянуто пропозицію щодо перегляду ставок із збільшення розміру орендної плати за оренду невитребуваних паїв. Товариства дали згоду та підтримали дану пропозицію.

Відділ агропромислового розвитку, екології

та природних ресурсів райдержадміністрації.

02.10.2018

 

 

Інформаційний вісник Уряду: З 1 січня 2019 року військові пенсії зростуть в середньому ще на 738 гривень

Підвищені пенсії отримають майже 498 тис. колишніх військовослужбовців і міліціонерів. В наступному році продовжиться ініційоване Урядом підвищення пенсій колишнім військовослужбовцям. Починаючи з 1 січня цього року було виплачено 50 % суми підвищення пенсії. З 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року буде виплачуватися 75 % від суми підвищення; з 1 січня 2020 року – 100 %.Перерахунок пенсій військовослужбовцям та деяким іншим особам проводиться з урахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення, визначеного на 1 березня 2018 року: окладів за посадою та військовим (спеціальним) званням, а також відсоткової надбавки за вислугу років.

Детальніше...

 

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Сьогодні в таких родинах нашого району зростають 20 усиновлених дітей. Зберігаючи таємницю усиновлення,  ми не можемо назвати прізвища цих людей, але з впевненістю можемо сказати, що завдяки їх любові, гуманності і милосердю діти знайшли матір та батька, щасливу родину, сімейний затишок. Усиновлення – це дуже відповідальний крок щодо прийняття в сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками як з боку дорослих так і з боку дитини. Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих. 28 вересня 2018 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з Хмельницьким Центром соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство» та за участю його вихованців у сквері «Площа слави» було проведено флешмоб «Ми чекаємо на маму й тата». Флешмоб до Дня усиновлення проводився за ініціативи Міністерства соціальної політики України і покликаний привернути увагу до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолати негативні стереотипи та поінформувати громадян про маленьких українців різного віку, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення. Також службою у справах дітей райдержадміністрації організовано фотовиставку «А ми вже створили прийомну сім’ю», де було розміщено фото прийомних родин, які проживають на території нашого району. Ці сім’ї подарували діям родинне тепло. Дітям, які народжені не ними, але потребують саме їх любові та піклування. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям, адже вони наша надія та майбутнє.


Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

 

Посадовці відвідали Полонський інтернат

1 жовтня відзначався Міжнародний День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку – дата, яка покликана звертати увагу всього людства на потреби старшого покоління. У цей день Полонський будинок-інтернат для одиноких людей похилого віку та інвалідів відвідали народний депутат України Роман Мацола, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай та секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун. У своїх вітаннях посадовці висловили щиру повагу та глибоку вдячність людям поважного віку за високу громадянську свідомість, внесок у соціально-економічний розвиток рідного краю, за мудрість та гідний приклад молодому поколінню, а також побажали усім міцного здоров`я, щасливої долі, радості та миру. Також гості мали можливість ознайомитись з умовами проживання в інтернаті, поспілкувались з керівництвом закладу Світланою Гулак про проблемні питання, які потребують вирішення. Хочеться відзначити, що у цьому закладі створені усі належні умови для проживання людей похилого віку та інвалідів. Зі слів підопічних, вони почувають себе комфортно, затишно, як господарі у своєму рідному домі. Для мешканців згаданого закладу було влаштовано святковий концерт та вручено солодощі. 

01.10.218

 

 

Путін намагається напередодні виборів підірвати ситуацію всередині України – Президент в інтерв’ю CNN

Путін намагається напередодні виборів підірвати ситуацію всередині України – Президент в інтерв’ю CNNПрезидент Петро Порошенко в інтерв’ю американському телеканалу СNN розповів про російські намагання підірвати ситуацію всередині України і зокрема вплинути на українські вибори.«Насправді ми маємо дві небезпеки. Перша небезпека – це Путін. Я як Президент не воюю з будь-ким, я протидію конкретно Путіну. Тому що Путін розуміє, що війна на суші - на сході моєї країни, або в Криму протягом останніх чотирьох років більше не приносить йому ніякого успіху. Тому що ми створили сильну і надійну армію за допомогою Сполучених штатів Америки.

Детальніше...