Вівторок, 11 Грудня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

В райдержадміністрації відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей

Сьогодні,15 листопада 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай проведено чергове засідання координаційної ради у справах дітей, на якому розглянуто чотири питання:

- два питання про стан злочинності серед неповнолітніх на території Полонського району та результати роботи з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх за 9 місяців 2018 року та про хід виконаних робочих заходів з попередження правопорушень, пов’язаних з насильством в сім’ї дітей та в їх присутності;

- про роботу з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітьми, що знаходяться під опікою(піклуванням), які проживають на території Понінківської ради ОТГ;

- про неналежне виконання батьківських обов’язків батьками.

За результатами розгляду прийнято відповідні рішення.

 

Начальник служби у справах дітей

райдержадміністрації Л. Поліщук

15.11.2018р.

 

 

 

 

 

 

Урожай-2018: Аграрії Полонщини зібрали майже 153 тис. тонн зерна

Станом на 13 листопада Полонські аграрії намолотили 152735 тонн зерна з площі 20439 га  (83%) при врожайності 75 ц/га.

З них зібрано:

- ранніх зернових та зернобобових – 61,3 тис тонн з площі 11,8 тис га при врожайності 52    ц/га;

- кукурудза на зерно – 90,6 тис тонн з площі 8,1 тис га (65%) при врожайності 111 ц/га;

- гречки – 766 тонн з площі 431 га (100%) при врожайності 18 ц/га;

Крім того, технічних культур намолочено:

- соняшнику – 8,7 тис тонн з площі 3,4 тис га (100%) при врожайності 25 ц/га;

- сої – 18,3 тис тонн з площі 6,6 тис га (97%) при врожайності 28 ц/га;

- озимого ріпаку – 5,0 тис тонн з площі 1,6 тис га при врожайності 31 ц/га.

- цукрових буряків накопано 11,1 тис тонн з площі 289 га (100%) при врожайності 385 ц/га.

Поряд зі збиранням урожаю проходить осіння посівна кампанія. Так, аграрії посіяли 5879 га озимих зернових культур в тому числі озимої пшениці 5564 га. Крім того, озимого ріпаку посіяно 2706 га.

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації

13.11.2018

 

 

Виступ Президента України на відкритті Сьомого засідання Ради регіонального розвитку

Шановний Володимир Борисович,

Шановна Ірина Володимирівна,

Шановні учасники Ради регіонального розвитку!

Почати я хотів би словами Єврокомісара, який відповідає за розширення Євросоюзу пана Йоганнеса Гана. «Багатьом зрозуміло, що за останні роки Україна зробила більше, аніж за попередні двадцять років», – це сказав днями, перебуваючи в Києві, Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та розширення Йоганнес Ган.І дуже важливо, що він відзначив і прогрес України у виконанні Угоди про асоціацію та поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, яка є основоположним документом у наших стосунках з Європейським Союзом.

Це була абсолютна чітка і відверта розмова, бо Єврокомісар Ган є одним із наших ключових контактерів у керівництві Євросоюзу, і на основі багатолітнього досвіду нашого спілкування я абсолютно щиро можу сказати, що він точно не належить до тих, хто схильний до компліментарності. Втім, він не перший, хто порівнює зроблене раніше і тепер, і такі оцінки виглядають доволі об’єктивними.Це казали і міжнародні фінансові організації, і Світовий банк, і Міжнародний валютний фонд і основні наші партнери зі Сполучених Штатів Америки і Європейського Союзу. Настільки позитивний вступ, однак, не означає, що я збираюся будувати всю розмову з вами, шановні друзі, виключно на мажорній ноті.Заспокоїтися й почити на лаврах ми могли би лише у тому випадку, якби високі оцінки наших західних партнерів поділяло українське суспільство, – якщо не все, то бодай переважна його частина.А якщо 70% людей вважає, що країна рухається в неправильному напрямку, це означає, що ми всі разом – влада і органи місцевого самоврядування, недопрацьовуємо. По-друге, більшість реформ носить далекосяжний стратегічний характер: негативні й болісні аспекти проявляються одразу, а позитивні зміни даються взнаки за рік, за два, за три, або навіть більше. По-третє, ми хоча й відновили економічне зростання, але темпи його наразі недостатні, щоб відновлення рівня життя людей відчули в усіх регіонах і соціальних верствах. Щоб ми перестали бути однією з найбідніших країн Європи.

Детальніше...

 

Оголошення

За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, у період з 20 по 22 листопада 2018 p., у м. Ошогбо, штат Осун (Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід “Agritech Nigeria Osun 2018”. За інформацією організаторів, зазначений захід є одним з найбільших щорічних торговельно-виставкових заходів. До участі запрошуються українські компанії виробники та інвестори, а також дослідні лабораторії, які зацікавлені у розбудові співробітництва з африканськими країнами у секторі сільського господарства.Детальну інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів: www.agritechnigeria.net; тел. +2348050427776, +2348158492007; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

Президент України, Президент Франції та Канцлер Німеччини на тристоронніх переговорах засудили фейкові вибори на окупованому Донбасі

Президент України, Президент Франції та Канцлер Німеччини на тристоронніх переговорах засудили фейкові вибори на окупованому ДонбасіПрезидент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Франції Еммануелем Макроном та Канцлером Німеччини Ангелою Меркель в ході робочого візиту до Французької Республіки.«У нас відбулася трьохстороння зустріч з Президентом Франції Еммануелем Макроном та Канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Була наголошена тверда позиція щодо засудження виборів (фейкові вибори на окупованій Росією території Донбасу - ред.) і підтримки суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Чітко було наголошено про те, що це є брутальне порушення Російською Федерацією взятих на себе зобов’язань в рамках Мінських домовленостей», - повідомив Петро Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ.

Детальніше...

 

Оголошення

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2018 році», 15 - 16 листопада 2018 року в районі буде проведена комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд та включенням сирен. Просимо жителів району зберігати спокій та не хвилюватись.

Сектор з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

 

До уваги мешканців міста

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення ПАТ “Хмельницькгаз" повідомляє, що в з'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на розподільчому газопроводі середнього тиску по вул. Тернова-Заводська м. Полонне, 13.11.2018 р. з 8-00 години буде призупинено газопостачання. Відновлюватиметься газопостачання 15.11.2018 р. з 14-00 години.

Перелік вулиць, на яких буде відсутнє газопостачання на момент проведення робіт :

1. Ходякова                                       13. Миру

2. Тернова                                        14. Вербицького

3. І. Мазепи                                      15. Січових Стрільців

4. Короленка                                    16. Коцюбинського

5. Заводська                                     17. В. Симоненка

6. Привокзальна                               18. Виговського

7. Залізнична                                    19. Кармелюка

8. Сонячна                                        20. Волинська

9. Козацька                                       21. Пірогова

10. Князя Костюшка                          22. Хоморецька

11. Дружня                                       23. Квітнева

12. Садова