Середа, 26 Квітня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

В. Кальніченко: Необхідно працювати на випередження в питанні недопущення занесення збудника АЧС на території області

15 березня під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.
Участь у засіданні також взяли заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держспоживслужби в області Ігор Гузар, т.в.о. начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Павло Золотий, представники обласної організації українського товариства мисливців і рибалок, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, члени ДНПК при райдержадміністраціях, міських радах та інші члени комісії.
Основним питанням порядку денного комісії обговорено вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней.
Розпочинаючи засідання Володимир Кальніченко повідомив, що 14 березня він взяв участь у засіданні Державної протиепізоотичної комісії з питання запобігання розповсюдженню захворюванню африканської чуми свиней під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, який зауважив, що вирішення даного питання є надзвичай важливим для економіки країни, оскільки при проявах даного захворювання забороняється вивіз продукції не тільки тваринного походження, а й рослинного за межі зони ураження. Відтак, виникає загроза експорту с/г продукції за межі держави.

Детальніше...

 

Відбулося перше засідання новообраної Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації

16 березня відбулося перше організаційне засідання новообраного складу Громадської ради при райдержадміністрації – колегіального консультативно-дорадчого органу, що створює ефективні організаційні та правові умови реалізації конституційного права громадян України на участь в управлінні державними справами. Заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський привітав новообраний склад Громадської ради: «Ваша активність надасть нам можливість зрозуміти найголовніші потреби. У нас є велика надія на вас. Тому що без громадської активності на сьогоднішньому етапі буде надзвичайно важко робити добрі справи», – зазначив він. Засідання вів голова ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації Всеволод Коваль, який проінформував про порядок денний першого організаційного засідання, зокрема: про, кількісний склад Громадської ради; обрання голови, заступника та секретаря Громадської ради тощо. Також було ухвалено рішення про відкриту процедуру голосування. На засіданні було схвалено членство у Громадській раді. За результатами голосування головою Громадської ради одностайно обрано Всеволода Коваля, заступником Миколу Павлюка, секретарем Ігоря Юрчука. Обмін думками на засіданні був відвертий і закінчився позитивно. Найближчим часом члени громадської ради при районній державній адміністрації внесуть пропозиції щодо плану роботи цього дорадчого органу на 2017 рік.

 

16.03.2017.

 

 

Відбулась селекторна нарада

15.03.2017 року під головуванням заступника голови ОДА, голови комісії ДНПК  Володимира Калініченка відбулось засідання обласної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії у селекторному режимі на тему: «Про вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Хмельницької області» та «Про посилення заходів з профілактики сказу на території Хмельницької області».
У студії селекторного зв’язку в Полонському районі були присутні заступник голови адміністрації,  голова комісії ДНПК Олександр Вощатинський, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби, заступник голови комісії – Віталій Онофрійчук, начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Наталія Ковальчук, начальник цеху телекомунікаційних послуг №14 «Укртелеком» Світлана Пулим, начальник Полонської філії «Полонський райавтодор» Ігор Горбач, начальник Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції Олександр Кучерук, начальник Полонського РС ГУ ДСНС Михайло Бахуринський, завідувач сектору управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Анна Тимосевич.

Детальніше...

 

Жодної торгівельної діяльності з захопленими підприємствами на окупованих територіях – Президент

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром закордонних та європейських справ Люксембургу Жаном Ассельборном подякував за підтримку і солідарність світових лідерів, в тому числі Люксембургу, Європейського Союзу, США, Канади, в питанні протидії російської агресії та щодо засудження торгівельної блокади.
«Наша спільна позиція полягає в тому, щоб повернути під український суверенітет території, які зараз знаходяться під окупацією», – сказав Президент. При цьому він наголосив на важливості дотримання Мінських домовленостей – плану, який передбачає припинення вогню, виведення російських військ та важкої техніки і артилерії, повернення українського контролю над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 13 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 24 справи одержувачів державної соціальної допомоги та 60 справ одержувачів субсидії, 10 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

 

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.

 

 

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 13 березня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. Традиційно на нараді йшлося про виконання бюджетів усіх рівнів, виплату державних соціальних допомог, пенсій, призначення житлових субсидій, про роботу та управлінську діяльність управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

13.03.2017.

 

 

Уряд актуалізував переліки спроможних громад Рівненької, Хмельницької та Харківської областейВідповідне розпорядження було ухвалене сьогодні на засіданні КМУ. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко.За його словами, Урядом уточнено і доповнено перспективні плани формування територій громад трьох областей. Зокрема, у перспективному плані формування територій ОТГ Рівненської області уточнено склад Гощанської, Демидівської, Дубенської, Вербської, Смизької, Дубровицької, Деражненської, Козинської громад, а також доповнено перелік спроможних територіальних громад Боремельською, Тараканівською, Колківською, Висоцькою, Здовбицькою, Ступнівською, Пісківською, Млинівською, Бокіймівською, Острожецькою, Рокитнівською та Березівською громадою. У Хмельницькій області уточнено склад Грицівської, Судилківської та Чемеровської громад, а доповнено перелік спроможних територіальних громад Ленковецькою та Гуківською громадами. На Харківщині перспективний план доповнено Борівською, Великобурлицькою та Вільхуватською громадами.До того, за словами Геннадія Зубка, у перспективних планах формування територій громад цих областей змінено назви окремих населених пунктів, перейменованих відповідно до Закону про декомунізацію.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України