Понеділок, 23 Жовтня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

З апаратної наради райдержадміністрації

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського  в понеділок, 18 вересня 2017 року, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Олега Янчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району. Зокрема, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Комісарук проінформував про посів агроформуваннями району озимих, т.в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай  проінформував про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій і допомог малозабезпеченим верствам населення району та виплати разової допомоги пільговій категорії населення на проїзд в громадському транспорті. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько  доповіла присутнім про виконання  районного бюджету та формування районного бюджету на 2018 рік. Головний  лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги         Тамара Вичікова та заступник головного лікаря центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун, Інна Дерманська  доповіли про основні проблемні питання функціонування медичної галузі району. Начальник Полонського відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Шепетівського об’єднаного управління пенсійного Фонду України в Хмельницькій області Оксана Баранська доповіла про нововведення в пенсійному законодавстві щодо нарахування та виплати пенсій. По завершенню апаратної наради заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

18.09.2017.

 

Виставка “Агро-Поділля 2017”

16 вересня в м.Хмельницькому відбулася обласна виставка “Агро-Поділля 2017”.  На виставці демонструвалася продукція провідних вітчизняних та зарубіжних виробників, сільськогосподарська техніка та обладнання. В широкому асортименті гостям та жителям області була представлена промислова та продовольча продукція, продукція бджільництва, харчової та переробної промисловості, органічне виробництво засоби захисту сільськогосподарських рослин, вироби народних умільців та багато іншого.
На виставку було запрошено понад 400 учасників з різних регіонів України. Завітали на Хмельниччину і зарубіжні гості з Польщі та Білорусі.
Відкривав виставку голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук. Вітаючи учасників та гостей з нагоди відкриття 30-ї ювілейної виставки, присвяченої 80-річчю утворення Хмельницької області, голова облдержадміністрації  підкреслив величезну роль сільського господарства у розвитку економіки України. Посадовець висловив сподівання, що виставка «Агро – Поділля 2017» стане гарним майданчиком для розширення зв’язків між фермерами, підприємцями, підприємствами, бізнесом та інвесторами, а також популяризації продукції Хмельницької області.

Участь у виставці також взяла делегація з Полонського району на чолі з головою районної державної адміністрації Віктором Солодким та головою Полонської міської ради ОТГ Францом Скримським. Пору з іншими районами області був розташований намет Полонського району в якому було представлено досягнення агроформувань  та народних умільців району.

 

Детальніше...

 

Полонських пожежників привітали з Днем рятівника

У п'ятницю, 15 вересня, голова Полонської райдержадміністрації відвідав Полонський районний сектор Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області для того, щоб привітати працівників служби з надзвичайних ситуацій з наступаючим Днем рятувальника.
Віктор Солодкий подякував усім працівникам пожежної частини за їхню надзвичайно небезпечну, сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику у боротьбі з вогняною стихією. Побажав їм здоров’я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки в нелегкій щоденній службі. Також Віктор Володимирович зауважив, що професія пожежника найнебезпечніша і що її обирають тільки справжні чоловіки і професіонали, люди сильні духом, які забезпечують надійний і вірний захист національного багатства та життя людей від вогню та стихії.
До вітань також долучились представник Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна.
З нагоди свята кращих ратувальників  очільники району та міста відзначили грамотами та цінними подарунками.

15.09.2017

 

До Дня працівників лісу

У третю неділю вересня в Україні прийнято відзначати День працівника лісу. Засноване це свято у 1980 році, в той час як Лісове законодавство було прийнято трьома роками раніше, а саме - 16 вересня 1977. В переддень професійного свята лісників району привітали заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонського міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський. Це свято приурочене тим людям, професія яких пов’язана з охороною лісу і його багатством, а також із заготівлею і переробкою деревини.«Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісників, а й громадськості, кожного жителя Полонщини , нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар. Велике спасибі Вам, шановні працівники лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку» - зазначив заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський.  Кращим працівникам лісового господарства керівники району та міста вручили Грамоти обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, районної та міської рад.

15.09.2017.

 

Відбулось засідання робочої групи з підготовки пропозицій до розроблення проекту Програми поводження з твердими побутовими відходами

14 вересня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання робочої групи з підготовки пропозицій до розроблення проекту Програми поводження з твердими побутовими відходами. Основним завданням програми є впорядкування сміттєзвалищ і переведення їх у полігони та зменшення об’ємів захоронених на них відходів; упровадження засобів механізації сучасного технічного рівня та оновлення парку сміттєзбиральних машин, контейнерного господарства; впровадження сучасних підходів та технологій у сфері поводження з відходами, а саме: застосування роздільного збору відходів, сміттєсортування, сміттєпереробку, енергозберігаючих технологій, технологій з видобутку і утилізації біогазу, знешкодження фільтрату на сміттєзвалищах та полігонах твердих побутових відходів.

 

14.09.2017.

 

Ми будемо розширювати співпрацю з Євросоюзом – Глава держави

Ми будемо розширювати співпрацю з Євросоюзом – Глава державиУкраїна має намір і далі поглиблювати співробітництво з Європейським Союзом задля розвитку держави та в подальшому – набуття членства в ЄС. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу у Києві.«Ми будемо розширювати нашу співпрацю з Євросоюзом. Я вірю в те, що ми можемо увійти до шенгенського cоюзу. Я вірю в те, що ми можемо увійти до митного європейського союзу. Я вірю в те, що ми можемо увійти до єдиного енергетичного союзу. Вірю, що Україна буде членом єдиного авіаційного простору», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Проведено позачергове засідання комісії

14 вересня 2017 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини в ході якої розглянуто питання негайного вилучення дітей у матері , так як життю і здоров’ю дітей загрожує небезпека.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.