Неділя, 09 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Департамент з питань виконання кримінальних покарань інформує

Напередодні розгляду Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності" , звертаємо Вашу увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=149638436645144&id=100964974845824

 

Інформація про проведену відділом «Полонське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роботу за І півріччя 2020 року

Протягом вказаного періоду відділом «Полонське бюро правової допомоги» забезпечено належний рівень роботи з надання безоплатної правової допомоги особам, що її потребують, а саме:

Детальніше...

 

Проведено колегію районної державної адміністрації

Сьогодні, 2 липня, голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз провів засідання колегії райдержадміністрації. У засіданні взяли участь члени колегії, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. У рамках проведення зібрання Олександр Лобай, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації проінформував членів колегії та присутніх щодо роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації протягом 2019 року та І кварталу 2020 року. Про роботу виконавчого комітету Білецької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповів голова Білецької сільської ради Юрій Бугайов. Своєю чергою, керівник апарату райдержадміністрації Алла Кашперська ознайомила членів колегії та присутніх з планом роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2020 року. За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

02.07.2020

 

 

Пра­ви­ла по­ве­дін­ки на во­ді

Пер­шою умо­вою без­печно­го від­по­чин­ку на во­ді є вмін­ня пла­ва­ти. Од­нак, на­віть той, хто доб­ре пла­ває, по­ви­нен пос­тій­но бу­ти обе­реж­ним, дис­циплі­но­ва­ним і су­во­ро дот­ри­му­ва­ти­ся пра­вил по­ве­дін­ки на во­дой­мах.

Детальніше...

 

Володимир Зеленський на засіданні Нацради реформ: Будь-яка реформа – це перш за все результат

Президент України Володимир Зеленський провів перше засідання Національної ради реформ за участю керівництва Кабінету Міністрів і Верховної Ради. Відкриваючи засідання, Глава держави оцінив якість і динаміку втілення змін в Україні. За його словами, говорити про ефективність будь-якої реформи можна лише у тому разі, якщо вона є результативною. «Будь-яка реформа – це перш за все результат. Коли ти йдеш по вулиці й почуваєшся в безпеці. Коли ти приходиш додому, а в кишені є гроші, тобто ти заробляєш. Тому для мене реформи – це можливість», – зазначив Президент. Він додав, що реформи також вимагають сміливості та швидких дій. «Люди разом з владою побудують країну, в якій так хочеться жити. Ось про що реформи для мене», – сказав Володимир Зеленський.

Детальніше...

 

Служба Безпеки України інформує

В Управлінні СБУ у Хмельницькій області відновлює роботу Інформаційно-довідкова зала, яка тимчасово не працювала у зв’язку із карантинними обмеженнями. В ІДЗ громадяни можуть ознайомитися з розсекреченими архівними документами Галузевого державного архіву СБ України в електронному форматі. Для забезпечення вільного доступу користувачів до електронного архіву інформаційно-довідкова зала обладнана комп`ютерною технікою, яка дозволяє працювати з базою, надає можливість роздруковувати копії документів та записувати їх на будь-які електронні носії.Користування залою безкоштовне, за бажанням відвідувачів, кваліфіковані співробітники архіву Управління допоможуть отримати наявну інформацію, а також, нададуть консультацію щодо продовження подальшого пошуку. «Відвідувачі залу можуть також ознайомитися з розпорядчими документами, циркулярами, наказами та фотоматеріалами. За допомогою баз даних можна дізнатися про долю репресованих членів родини. Необхідну інформацію можна зберегти на особистий електронний носій інформації » – зазначає речник обласного Управління СБУ Людмила Рябчук. Зала працює для усіх бажаючих щодня з понеділка по п’ятницю, крім вихідних та святкових днів.Для узгодження часу відвідування та отримання консультацій звертайтесь в УСБУ у Хмельницькій області за адресою: м.Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 19.

 

 

На 30.06.2020 в області зареєстровано 21 людину з підозрою на COVID-19

Станом на 30 червня 2020 року на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 – 21 людину (1 дитина,  2 медпрацівника). Госпіталізовано 12 людей, в тому числі 2 медпрацівника, на амбулаторному лікуванні перебувають 9 хворих, в тому числі дитина. Контактні особи встановлюються, проводяться заходи з дезінфекції. За добу лабораторіями проведено 388 досліджень на COVID-19. Хмельницьким обласним лабораторним центром за добу проведено 106 досліджень методом ПЛР, позитивних – 1. Всього проведено 11306 досліджень  на COVID-19 методом ПЛР, з них позитивних – 771. Лабораторіями лікувальних закладів за добу проведено 282 лабораторних дослідження методом ІФА, з них 3 позитивних результати на COVID-19.

Детальніше...