Неділя, 25 Серпня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До уваги жителів Полонського району!

У зв’язку з аварійною ситуацією, яка виникла на ГРС Гриців, раптово було припинено газопостачання до таких сіл Полонського району, як с. Микулин, с. Троєщина, с. Новолабунь, с. Юровщина, с. Титьків. Після завершення ремонтних робіт представниками АТ «Шепетівкагаз» газопостачання буде відновлено поступово, пуск природного газу планується 29.07.2019 року о 9.00 год.


В.о. старшого майстра

Полонської дільниці В. Лазарь

26.07.2019р.

 

До уваги жителів смт. Понінка Полонського району!

У зв’язку з проведенням планових робіт по заміні розподільчого газопроводу низького тиску Ду 89мм на поліетиленовий буде призупинено газопостачання в смт. Понінка по вул. Корольова з 10.00 год. 29.07.2019 року по 15.00 год. 12.08.2019 року.

Прохання до абонентів перекрити крани перед газовими приладами, так як відновлюватися газопостачання, після завершення робіт, буде поступово та без попередження.

Відновлення дорожнього покриття гарантуємо.


В.о. старшого майстра

Полонської дільниці В. Лазарь

26.07.2019р.

 

 

Відбулось чергове засідання спостережної комісії

Сьогодні, 26 липня 2019 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай та за участю заступника генерального директора комунального некомерційного підприємства Полонської районної ради Полонської ЦРЛ ім. Н.С.Говорун Інни Дерманської, лікаря комунального некомерційного підприємства Полонської міської ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги Полонської міської ради» Лариси Ліпінської, голови Полонської районної організації Товариства Червоного Хреста Вадима Іщенка, заступника селищного голови Грицівськоі об’єднаної територіальної громади Юрія Семенюка .відбулось чергове засідання спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації. На розгляд спостережної комісії вносились питання:

- про надання медичних послуг особам, що звільнились з місць позбавлення волі, закладами охорони здоров’я району та Полонською районною організацією Товариства Червоного Хреста;

- про роботу Грицівської селищної ради об’єднанної територіальної громади щодо соціальної адаптації та побутового влаштування осіб, звільнених від відбування покарання по с. Микулин, с. Сасанівка;

- про розгляд повідомлень, звернень які надійшли від установ виконання покарання.

Детальніше...

 

Антикорупційна стратегія повинна бути спрямована на максимальне переведення послуг в онлайн та охоплювати напрямки, що мають найбільші корупційні ризики – Руслан Рябошапка

Нова Антикорупційна стратегія має бути спрямована на максимальне переведення послуг в онлайн та охоплювати напрямки з найбільшими корупційними ризиками. Таке переконання висловив заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка на конференції Центру політико-правових реформ, яка відбулася у Києві в середу, 24 липня. Під час заходу було представлено проект нової Антикорупційної стратегії, яка визначатиме державну політику у цій сфері. Відповідного документа Україна не має з 2017 року.

«По-перше, необхідно передбачити у стратегії фокус на діджиталізації роботи влади. Ініціатива Президента Зеленського «Держава у смартфоні» передбачає переведення максимальної кількості послуг в онлайн, адже з проявами корупції можна боротися саме цифровими технологіями. По-друге, важливо, щоб стратегія була максимально стислою та чіткою і фокусувалася на конкретних корупціогенних темах: державні банки, енергетика, видобувна галузь, оборонна сфера», – наголосив Руслан Рябошапка.

Детальніше...

 

Чесна платіжка!

Відповідно до рішення Уряду встановлено єдиний, економічно-обґрунтований тариф на опалення для населення по всій країні. Ця ціна пропонується на рівні 1400 гривень при наявності лічильника і 35,21 грн за квадратний метр за відсутності лічильника. На сайтах Урядового порталу та Міністерства юстиції України з’явився калькулятор розрахунку чесної платіжки.

Скориставшись ним, ви можете дізнатися, чи справедливою є вартість тепла та гарячої води у вашому регіоні, та скільки ви зекономите оплачуючи вартість послуг за новими тарифами.

Онлайн-калькулятор доступний за посиланням: https://minjust.gov.ua/pages/calc-service

Калькулятор розроблено на основі рішення Уряду, яким встановлено граничну ціну на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та міста Київ на опалювальний сезон 2019/2020 року.

Переходьте за посиланням http://bit.do/eYWWpта дізнавайтеся, що змінилося з прийняттям рішення Уряду про встановлення граничних тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води на опалювальний сезон 2019/2020 року.

26.07.2019р.

 

 

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, 25 липня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації. В засіданні взяли участь члени колегії райдержадміністрації, голова районної ради, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств та організацій. Учасники засідання розглянули три питання порядку денного.

Детальніше...

 

Президент України зустрівся з послами країн «Великої сімки» та главами представництв Європейського Союзу й НАТО

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Групою послів країн «Великої сімки» з підтримки реформ в Україні та главами представництв Європейського Союзу й НАТО в Україні.

«Дякую представникам ваших країн за постійну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Сьогодні дуже складна ситуація, але у вас потужна, незмінна проукраїнська позиція», – наголосив Глава держави.

Президент подякував дипломатичним представникам за участь міжнародних спостерігачів у роботі на дострокових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року.

«Це не перші вибори в Україні, які проходять мирно, демократично, і це завдяки, зокрема, міжнародним спостерігачам. Дякуємо за допомогу», – сказав Володимир Зеленський.

Детальніше...