Неділя, 23 Липня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

23 червня 2017 року народний депутат України Роман Мацола в  Полонному провів зустріч з керівниками району, Полонської та Понінківської ОТГ, депутатами обласної та районної рад.
В ході зустрічі обговорено питання щодо  створення у місті консультативно-діагностичного медичного центру.
Впевненими кроками рухаємося до якісного медичного діагностування мешканців обох громад.


23.06.2017

 

Відбулися урочистості до Дня державної служби України

23 червня в міському Будинку культури  відбулися урочистості до Дня державної служби України за участю державних службовців органів виконавчої влади району, яких щиро привітали із професійним святом  голова райдержадміністрації Віктор Солодкий, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна.  Вітаючи присутніх Віктор Володимирович  наголосив, що на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу. 

Детальніше...

 

***

Спільний наказ управління соціального захисту населення та управління фінансів Полонської районної державної адміністрації від 21.06.2017 року №12 "О"./36н "Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2017 рік"

 

Відбулося засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 22 червня 2017 року під головуванням т.в.о. заступника голови райдержадміністрації Шамрай Т.І. відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 28 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 26 справ одержувачів субсидії, 17 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.


Управління соціального захисту
населення  райдержадміністрації
22.06.2017

 

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. 76 років тому почалася найдовша та найкровопролитніша війна, яка принесла біль і страждання кожній українській сім’ї, забрала мільйони життів наших співвітчизників, спустошила тисячі населених пунктів нашої країни. У цей день ми віддаємо данину пам’яті тим, хто, відстоюючи свободу Батьківщини, загинув на фронтах Другої світової війни, низько вклоняємося усім, хто наближав велику Перемогу.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай,керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Світак,  радник голови Полонської міської ради, об'єднаної територіальної громади Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, голова ради районної організації ветеранів Венедикт Куценко спільно з ветеранами, поклали квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил, загиблим в роки війни, вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання та схилили голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала страшна війна.Відділ організаційної робот,
інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату
райдержадміністрації

22.06.2016

 

Дні агротехнологій

Асоціація«Український клуб аграрного бізнесу»  спільно з агенцією AgriEvent запрошують Вас на третій захід із серії Дні агротехнологій, присвячений демонстрації ефективних технологій обприскування.
Учасники заходу матимуть можливість ознайомитися з  особливостями  технологічного  процесу обприскування, побачити реальні високопродуктивні оприскувачі безпосередньо  в роботі. Всі  відвідувачі
зможуть оцінити результати роботи агрегатів, порівняти технології та обрати оптимальні варіанти для власного господарства.
Дні агротехнологій УКАБ – це платформа, що надає можливість задати аграріям тренд та показати ноу-хау аграрної галузі. На заходах демонструють  технології,  які  стануть  актуальними  у  найближчому майбутньому. Участь для аграріїв – БЕЗКОШТОВНА.

Детальніше...