Понеділок, 16 Грудня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

16 листопада - День працівників радіо, телебачення, зв’язку!

З нагоди професійного свята Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, керуючий справами, секретар виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай привітали трудовий колектив цеху станційно-лінійної дільниці №4 м. Полонне Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком». Зі вступним словом та щирими словами колег привітала начальник СЛД №4 Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» Світлана Пулим. «Завдяки вашому професіоналізму та майстерності впроваджуються нові технології, розширюється асортимент телекомунікаційних послуг для населення, відкриваються нові можливості для людських контактів і спілкування сім’ях. Хай об’єктивність, оперативність та точність завжди залишаються головними критеріями вашої діяльності. Невичерпного натхнення та креативності в роботі, злагоди, достатку та гармонії у ваших родинах» - зазначилаТетяна Іванівна. За наполегливу і сумлінну працю у розбудові надійного і якісного зв’язку та радіомовлення Полонщини кращим працівникам галузі вручено Почесні грамоти та цінні подарунки.


15.11.2019

 

 

Шановні працівники та ветерани сільського господарства Полонщини!

Прийміть найтепліші вітання із професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, а й людську долю. Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим і в Полонському районі, в якому працюють дбайливі господарі. Дозвольте від щирого серця подякувати вам – хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, ветеранам галузі, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі. Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави та піднесення добробуту всього українського народу!

Т. Шамрай

перший заступник голови районної державної адміністрації

 

 

Вітання першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Інформаційна сфера є важливою складовою суспільного буття. Важко уявити повсякденне життя без потоку інформації, без спілкування через засоби зв’язку. Телебачення, радіо, зв'язок загалом роблять наше життя динамічним, швидким і в той же час комфортним. Працівники цих сфер забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку, що сприяє активній інтеграції держави до міжнародного інформаційного простору. Тому з нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, професійних успіхів, невтомного творчого пошуку та втілення нових цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та приємні емоції.

 

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 13 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 13 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 327 справ одержувачів субсидії, 2 справи внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Каленичі, с. Онацьківці, с. Білецьке, с. Кустівці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

13.11.2019

 

 

Оголошення

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році», 21 листопада 2019 року в районі буде проведена комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд та включенням сирен. Просимо жителів району зберігати спокій та не хвилюватись.

 

Володимир Зеленський поставив завдання у сфері охорони здоров’я, соціальної політики, освіти та культури

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання до кінця 2019 року запровадити сервіс призначення пенсій та отримання довідок за допомогою мобільного додатка.Під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради та Кабінетом Міністрів, що відбулася в Офісі Президента, Глава держави наголосив, що міністр соціальної політики Юлія Соколовська має забезпечити запровадження сервісу призначення пенсій та отримання довідок за допомогою спеціального мобільного додатка до кінця року, а також запровадити механізм призначення пенсій при досягненні пенсійного віку без звернення особи. Крім того, Володимир Зеленський вважає за необхідне, щоб до 31 січня 2020 року Міністерство охорони здоров’я удосконалило роботу системи екстреної медицини та до лютого забезпечило створення й функціонування Єдиної державної інформаційної системи трансплантації. Президент також поставив завдання міністру освіти і науки Ганні Новосад. Зокрема, до кінця року має бути сформовано законодавчу основу для роботи базової та профільної школи за новими освітніми стандартами та забезпечено повноцінний запуск роботи Національного фонду досліджень. Крім того, Глава держави вважає за необхідне, щоб Міністерство культури, молоді та спорту до кінця року розробило законопроект щодо інформаційного простору України.

 

Відбулося засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Дня працівників сільського господарства

6 листопада 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, разом із заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським, начальником відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергієм Комісаруком, представниками Полонської міської та Понінківської селищної рад об’єднаних територіальних громад обговорили питання підготовки урочистих заходів з нагоди відзначення на належному рівні в районі Дня працівників сільського господарства. Оргкомітет розглянув пропозиції від сільгосппідприємств щодо відзначення кращих хліборобів відзнаками районної державної адміністрації, районної ради та Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади і обговорили усі моменти підготовки до належного вшанування людей хліборобської праці у районі. Вшанування працівників сільського господарства в районі заплановано 15 листопада 2019 року, у переддень свята, і відбудеться в Будинку культури Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

 

06.11.2019