Понеділок, 17 Січня 2022
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Волонтери пробації – надійні помічники у виправленні засуджених

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про пробацію». Волонтерство – справа добровільна та безкорислива. Це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що спонукає людей до волонтерства. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

Детальніше...

 

Володимир Зеленський призначив Сергія Гамалія головою Хмельницької облдержадміністрації

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія. Відповідний указ № 535/2020 Глава держави підписав третього грудня. Під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський вручив голові Хмельницької ОДА службове посвідчення та побажав показати високий результат на новій посаді.

Довідка. Сергій Гамалій народився 1979 року в м. Кам’янці-Подільському Хмельницької області. У 2001-му закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (правознавство, юрист), а у 2003 році – Подільську державну аграрно-технічну академію (облік і аудит, економіст-бухгалтер). З 2005 до 2007 року Сергій Гамалій працював юрисконсультом Instytut Maszyn Spozywczych (м. Варшава). У 2004-2009 роках був помічником депутата Кам’янець-Подільської міської ради на громадських засадах. З 2007-го займався підприємницькою діяльністю.

 

Відбулася колегія районної державної адміністрації


Сьогодні, 3 грудня 2020 року, голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації, на якому були присутні члени колегії та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядку денному засідання колегії розглядались питання: про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин. З зазначеного потання членів колегії проінформував заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Вощатинський. Своєю чергою, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Ірина Карнафель проінформувала членів колегії та запрошених по питанню щодо стану розроблення містобудівної документації населених пунктів на території Полонського району. Після обговорення питань, з врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, членами колегії прийнято відповідні рішення.

03.12.2020

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 17.30 2 грудня в Хмельницькій області зареєстровано 31563 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 1109 – діти, 2258 – медпрацівники, 2502 – працівники освіти.

Детальніше...

 

Президент підписав закон щодо безкоштовного харчування у закладах освіти дітей загиблих захисників України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України» № 978-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 5 листопада 2020 року. Документ має підвищити рівень соціального захисту дітей, батьки яких загинули, зникли безвісти чи померли, захищаючи суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України.Закон закріплює загальнообов’язкову норму, згідно з якою органи державної влади та місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають державні та комунальні заклади дошкільної, загальної середньої, професійної чи фахової передвищої освіти, мають забезпечувати безоплатним харчуванням дітей загиблих героїв.

 

Проголосував за виділення собі земельної ділянки, поніс відповідальність згідно чинного законодавства

Чинне антикорупційне законодавство передбачає обов’язок посадових осіб повідомляти про конфлікт інтересів, а також уникати приймання рішень в умовах реального конфлікту інтересів. Так, цьогоріч особа звернулася до органу місцевого самоврядування, якого вона є депутатом з заявою про відведення земельної ділянки. Водночас, під час чергової сесії місцевої ради депутат не повідомив головуючого про розгляд його питання щодо виділення земельної ділянки, що є реальним конфліктом інтересів, та проголосував за прийняття такого рішення.

Детальніше...

 

Президент хоче допомогти людям перед тим, як настане потреба запроваджувати локдаун – Юлія Ковалів

Президентські ініціативи спрямовані на надання підтримки людям ще до того, як виникне необхідність у посиленні карантинних заходів в Україні з метою зниження динаміки захворюваності на COVID-19. На цьому наголосила заступник керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера». За її словами, в умовах зростання щоденної кількості інфікувань та відсутності вакцини медичній системі будь-якої країни складно реагувати на виклики, пов’язані з пандемією. Це стосується навіть економічно розвинених держав, зокрема США, країн ЄС тощо.

Детальніше...