Понеділок, 20 Січня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Фонд забезпечує соціальний захист людей з інвалідністю внаслідок виробничих травм

З метою забезпечення належних умов для реалізації соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод особами з інвалідністю, впровадження кращого світового досвіду у цій сфері, недопущення дискримінації, а також виконання зобов'язань, взятих Україною за Конвенцією про права інвалідів, 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день започатковано у 90-х роках двадцятого століття Генеральною Асамблеєю ООН з метою привернення уваги суспільства до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями. Одним з головних напрямів роботи Фонду соціального страхування України є турбота про тих людей, які в результаті професійних захворювань чи травм на виробництві отримали інвалідність. Станом на 01 жовтня 2019 року робочими органами виконавчої дирекції Фонду здійснюються щомісячні страхові виплати 205 711 потерпілим на виробництві, у тому числі 9 645 особам, які мають право на виплати в разі втрати годувальника. Із загальної чисельності потерпілих, які отримують страхові виплати, 110 333 потерпілих, або 56,3% – це особи з інвалідністю.

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Полонській районній державній адміністрації, яке відбулось 5 грудня 2019 року. В ході засідання члени громадської ради заслухали інформацію начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергія Комісарука та начальника Відділу у Полонському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Богдана Ковби по Закону України «Щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». Окрім цього, члени громадської ради затвердили перспективний план роботи громадської ради на 2020 рік. У роботі засідання взяла участь перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай. Також, під час засідання голова Громадської ради Всеволод Коваль доповів про роботу Громадської ради та активну участь в житті району, а саме участь в організаційних комітетах з відзначення в районі державних свят, в роботі колегії при райдержадміністрації, зазначивши, що керівництво району дослухається до громадськості і сприяє у вирішенні нагальних проблем, які виникають у житті громад і окремих громадян.

05.12.2019

 

 

Володимир Зеленський: Я справді хочу великого звільнення у форматі «всіх на всіх»

Одним з пріоритетних питань на переговорах лідерів «Нормандської четвірки» у Парижі, які підніматиме українська сторона, буде повернення в Україну всіх полонених, заявив Президент Володимир Зеленський. «Моряків, політичних полонених ми повернули, але не всіх. Для мене це важливе гуманітарне, дуже особисте питання. Я справді хочу великого звільнення, яке має назву «обмін всіх на всіх». Мене цікавлять всі наші, щоб вони були вдома», – сказав Володимир Зеленський під час зустрічі зі ЗМІ за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Левеном у Києві. Іще одна тема обговорення – безпекова ситуація на Донбасі. За словами Глави держави, на перемовинах можна буде досягти порозуміння щодо виведення всіх незаконних збройних формувань, якщо всі сторони зацікавлені у завершенні бойових дій. «Якщо всі сторони захочуть припинення війни, як цього хочемо ми, то ми можемо досягти серйозних результатів щодо повного виведення всіх військ, незаконних озброєнь. Це важливе питання. Я хотів би розуміти рамки термінів», – наголосив Володимир Зеленський.

Детальніше...

 

Експрес-інформація «Про стан з виникненням пожеж та загибеллю людей на них»

З початку року на Хмельниччині виникло 1227 пожеж, на яких загинуло 37 людей, з яких 1 дитина.Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникла в житловому секторі. Основними причинами загорянь є: необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, порушення правил облаштування та експлуатації печей, пустощі дітей з вогнем. 23 листопада о 01:49 виникла пожежа у житловому будинку в с. Пилипи Хребтіївські Новоушицького району. Під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіло 75-річного господаря без ознак життя. Причина пожежі, котра, на жаль, стала смертельною, було коротке замикання електромережі. Ще одна пожежа, що забрала життя людини, виникла 27 листопада о 16:18 в смт Стара Синява. Особиста необережність під час куріння загнала власника будинку у вогняну пастку, що стала для 80-річного чоловіка смертельною. Хоча з впевненістю можна зазначити, що трагедії могло не статися, якби не безвідповідальне ставлення пенсіонера до власної безпеки.Лише за листопад на території Хмельницької області виникло 87 пожеж, на яких загинуло 5 людей.

Детальніше...

 

Тимчасова зайнятість – альтернатива безробіттю

Як отримати додатковий заробіток під час пошуку постійного місця роботи? У цьому вам допоможе Хмельницька обласна служба зайнятості. Для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних, місцева влада та роботодавці за сприяння служби зайнятості організовують громадські та інші роботи тимчасового характеру. «Для організації таких видів робіт, з безробітними укладаються трудові договора на строк, що сумарно не може перевищувати 180 календарних днів», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Детальніше...

 

З Міжнародним днем інвалідів привітали мешканців Полонського будинку - інтернату для громадян похилого віку та інвалідів

Щороку, 3 грудня у Міжнародний день інвалідів уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство. Відзначення Міжнародного дня інвалідів – це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, старшим друзям за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління. Сьогодні, 3 грудня 2019 року, з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Міжнародного Дня інваліда в Полонському Будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів відбувся урочистий захід. Привітати підопічних Будинку - інтернату завітали голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай та заступник голови районної Ради організації ветеранів України Ганна Цимбалюк. Спільно з керівником закладу Світланою Гулак, посадовці привітали присутніх з днем людей поважного віку, поцікавилися їхніми проблемами, умовами проживання, харчування, забезпечення медикаментами. Від щирого серця побажали всім ветеранам та інвалідам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру, злагоди та Божої благодаті. Представники влади пообіцяли, що і надалі будуть сприяти створенню належних умов для проживання в інтернаті, щоб підопічні закладу почували себе затишно, як господарі у своєму рідному домі.

Ну а чудовий настрій забезпечили присутнім юні артисти Полонського будинку творчості школярів, які виконали ряд чудових номерів. Після завершення заходу всі мешканці будинку-інтернату отримали подарунки та солодощі від гостей.

03.12.2019

 

 

***

03 грудня 2019 року проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, на якому було розглянуто 1 питання, а саме:

- про розв’язання спору між батьками щодо визначення місця проживання дитини.

Засідання комісії відбулося за присутністю усіх членів комісії та запрошених. Питання розглянуто та задоволено.

Служба у справах дітей райдержадміністрації