Середа, 23 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Інформація щодо попередження пожеж під час збирання врожаю

Жнива – напружена для хліборобів  пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загоряння лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Особливу небезпеку створюють спекотна погода, сухі хліба, людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, усім необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене.
Аби запобігти виникненню пожеж та зберегти врожай необхідно пам’ятати, що, випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, а це призведе до великих матеріальних та економічних збитків.
Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, може призвести до виникнення алергічних захворювань у людей, а також завдати значної шкоди навколишньому середовищу.
В зв’язку з початком жнив в районі, відділ агропромислового розвитку Полонської райдержадміністрації звертається до керівників сільськогосподарських підприємств району з проханням вжити необхідних заходів щодо недопущення виникнення пожеж під час збирання та зберігання врожаю.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ РАЙОНУ

На виконання вимог Закону України „Про доступ до публічної інформації”, з метою забезпечення інформування громадськості про Державний реєстр виборців, Службою розпорядника Державного реєстру виборців розроблено розширений розділ „Державний реєстр виборців” офіційного веб-сайту Центральної виборчої комісії (https://www.drv.gov.ua), на якому розміщено інформацію щодо діяльності органів Реєстру, їх контактні реквізити, нормативну базу функціонування Реєстру, інформацію про взаємодію Реєстру з виборцями та політичними партіями.
Також діє рубрика “Особистий кабінет виборця”, в якій кожен громадянин (виборець) в режимі онлайн при наявності власної електронної пошти має змогу створити запит щодо своєї наявності в Державному реєстрі виборців та отримати відповідь, в якій будуть вказані всі персональні дані або надано інформацію щодо  їх відсутності.
В разі невідповідності або відсутності Ваших даних в Реєстрі для усунення цих недоліків Вам необхідно особисто звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців, маючи паспорт громадянина України, який підтверджує громадянство та місце реєстрації.

Детальніше...

 

Головою районної державної адміністрації проведено робочу нараду

19 липня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, за участю т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамари Вичікової, головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С. Говорун Івана Савіцького,  провів робочу нараду по питаннях належного планування та виконання районного бюджету, виконання оптимізаційних заходів з метою економії бюджетних коштів та раціонального використання енергетичних ресурсів закладами охорони здоров’я району. За результатами наради головою адміністрації дано доручення для вирішення питань, які піднімались в ході засідання комісії.


19.07.2017

 

Ситуація з вакцинами у Хмельницькій області

Головний епідеміолог Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександр Мирний поінформував про ситуацію із вакцинами у Хмельницькій області.
Зокрема, у достатній кількості (вистачить до кінця 2017 року) є наступні медичні імунобіологічні препарати – вакцини проти:
полімієліту (оральна ОПВ та інактивована ІПВ),
дифтерії та правця АДП для дітей 6-річного віку,
дифтерії та правця АДП-м для дітей та дорослих,
гемофільної інфекції,
сказу (антирабічна) «Рабіпур»,
Відповідно до потреби на 3-4 місяці вистачить вакцин проти:
–   дифтерії, правця та кашлюку АКДП (заявка надана в «Укрвакцину», очікується наказ про її розподіл, передбачена поставка в область наприкінці липня);
– кору, паротиту та краснухи КПК (завезення в Україну чергової партії заплановане до кінця липня з подальшим наданням в область).

Детальніше...

 

Відбулась селекторна нарада облдержадміністрації з питань проведення жнив

18 липня 2017 року під головуванням  першого заступника голови облдержадміністрації  Володимира Кальніченко було проведено обласну селекторну нараду з питань проведення комплексу збиральних робіт, догляду за сільгоспкультурами та реалізації державних програм.
Участь у селекторі взяли голова райдержадміністрації  Солодкий В.В.,начальник відділу агропромислового розвитку Комісарук С.В., голова СВК «Лабунський»  Олицький М.В., керівник ФГ «Джерело» Вельма Ю.П., бугалтер  ФГ «Полонське», керівник  ФГ «Прислуцьке» Білоус М.С., ТОВ «Марківка АГРО-ВТ» Гришко В.С.  представник Держпродспоживслужби Грицай І.В., начальник ГУ ДСНС в Полонському районі Бахуринський М.О.  головні спеціалісти відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Левицька В.М, Тимосевич А.В.
Розпочинаючи нараду, Володимир Ілліч зазначив, що на сьогоднішньому селекторі необхідно обговорити бачення та рекомендації, щодо стратегії проведення жнивної кампанії, адже жнива розпочалися майже у всіх районах області і головне завдання – забезпечити належне її проходження.

Детальніше...

 

До відома підприємств району

21 липня 2017 року о 10:00 в Торгово-промисловій палаті України, в рамках офіційного візиту в Україну президента Республіки Білорусь О.Лукашенка відбудеться Українсько-Білоруський економічний форум.
Програма заходу включає пленарну частину, де буде висвітлено стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-білоруського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Білорусі. Під час форуму також відбудуться чергове засідання Українсько-Білоруської консультативної ради та B2B перемовини між представниками ділових кіл України та Білорусі.
Співорганізатори форуму – ТПП України, ТПП Республіки Білорусь, Посольство Республіки Білорусь в Україні. Партнери: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство аграрної політики України, Міністерство закордонних справ України.
Зацікавлені підприємства району  щодо можливості участі у вищевказаному заході просимо проінформувати у відділ економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму  райдержадміністрації. Підтвердити свою участь необхідності до 17 липня, зареєструвавшись на сайті Торгово-промислової палати України.
Участь у заході – безкоштовна.
За додатковою інформацією звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07 та
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .