Понеділок, 11 Грудня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено робочу нараду з головами сільських рад

02 листопада 2017 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського проведено робочу нараду з сільськими головами щодо стану освоєння коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.  На сьогоднішній день повністю використано кошти Микулинською сільською радою, частково - Сасанівською, інші сільські ради зобов’язано  використати кошти субвенції до кінця року.

02.11.2017.

 

З колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

02 листопада 2017 року  відбулося чергове засідання  колегії  відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації  під головуванням начальника відділу Лілії Муравської. На засідання були запрошені директори загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів, завідуючі дошкільних навчальних закладів, завідуючі бібліотек, директори сільських будинків культури. На порядок денний були винесені та розглянуті наступні питання: про підсумки функціонування навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 навчальний рік; про концепцію «Нова українська школа в системі освіти сьогодення»; про інклюзивне навчання в загальноосвітніх навчальних закладах району; про роботу Малошкарівського сільського клубу. За підсумками засідання колегії керівникам навчальних закладів району було рекомендовано забезпечити належне функціонування дошкільних та загальноосвітніх закладів, обговорити на засіданні педагогічних рад проект Концепції нової української школи, вчителям молодших класів взяти участь у проведенні тренінгів, навчань щодо підготовки вчителів до нового 2018-2019 навчального року.

Ілона Гейчук,

методист відділу освіти, культури,молоді та спорту райдержадміністрації.

 

***


Роз'яснення з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги

 

Відбулася колегія райдержадміністрації

31 жовтня т.в.о. першого заступника  голови районної державної адміністрації  Тетяна Шамрай провела чергове засідання колегії райдержадміністрації.  У роботі колегії взяли участь представники об’єднаних територіальних громад, сільські голови, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації. По питанню виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Марія Тріщ ознайомила членів колегії та присутніх з проектом Програми підвищення енергоефективності Полонського району на 2017-2021 роки. По питанню реалізації в районі Урядової програми «Доступні ліки» виступила головний лікар Полонського  центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова. За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, по кожному питанню було дано низку доручень.

31.10.2017.

 

Президент затвердив зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №2150-VІІІ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій». Документ прийнятий парламентом за основу та в цілому 3 жовтня 255 голосами.Закон уточнює перелік видатків, що здійснюються на соціальний захист та соціальне забезпечення громадян з Державного бюджету України та місцевих бюджетів.Зазначений Закон системно пов’язаний із Законом України також від 03 жовтня 2017 року №2148-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», реалізація його норм дозволить визначити джерела фінансового забезпечення окремих соціальних виплат та розмежувати зазначені видатки між бюджетами.Документ набирає чинності одночасно із Законом України також від 03 жовтня 2017 року №2148-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

 

Проведено робочу нараду

30 жовтня  2017 року за участю голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого,  голови районної ради Олега Янчука, голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, голови Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Григорія Матвіїва, начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, заступника головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Віри Ваврик,  головного лікаря центральної районної лікарні ім. Н.С. Говорун Івана Савіцького, депутатів Полонської районної ради та Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ,проведено робочу нараду по питаннях належного планування та виконання районного бюджету, виконання оптимізаційних заходів з метою економії бюджетних коштів, намічення шляхів погашення заборгованості за спожиті енергоносії та водопостачання закладами охорони здоров’я району, а також  активізації роботи з реорганізації Полонського центру первинної медико-санітарної допомоги. За результатами наради дані доручення відповідальним особам забезпечити виконання завдань, які піднімались в ході засідання комісії.

30.10.2017

 

До 73-ї річниця з Дня визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2017 року, в день  73-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників відбулась урочиста церемонія покладання квітів до Монументу Слави в м. Полонне. Вшанувати героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні прийшли т.в.о. першого  заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк, представники ветеранських організацій та громадськості. Присутні поклали квіти  до пам’ятника й хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв. Подвиг воїнів-визволителів нашого краю у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь, справа честі кожного з нас, щоб вислів «ніхто не забутий, ніщо не забуте» і надалі залишався головним моральним принципом нашого життя.

28.10.2017.