Понеділок, 23 Жовтня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 25 вересня 2017 року під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації  Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 27 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 84 справи одержувачів субсидії, 19 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

25.09.2017.

 

До Дня партизанської слави

За давно встановленою традицією 22 вересня вшанували партизанів, які в роки Другої Світової війни внесли свій неоціненний вклад в перемогу над фашизмом. Цього дня біля пам’ятного знаку, встановленого на честь загиблих партизанів-підпільників у м. Полонному, за участю керівництва району та міста, ветеранів району, учнівської молоді та громадськості відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня партизанської слави. Зі святом присутніх привітали заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Наталя Ксьонзик, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай  та голова районної ради організації ветеранів України Венедикт Куценко. Своїми спогадами про буремні роки воєнного лихоліття поділився і очевидець тих подій, партизан-підпільник Віталій Огороднік. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих партизанів хвилиною мовчання.   До підніжжя пам’ятника партизанам-підпільникам представники державної влади та гості поклали квітами.

22.09.2017.

 

***

22 вересня 2017 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинського, за участю представників органів місцевого самоврядування району, відбулась робоча нарада щодо проведення робіт з паспортизації сміттєзвалищ на території Полонського району. В ході засідання було заслухано  першого заступника голови Полонської міської ради  об’єднаної територіальної громади  Олега Кулінського та голів  сільських рад району, які проінформували робочу групу про хід робіт з паспортизації сміттєзвалищ на території населених пунктів Полонської об’єднаної територіальної громади та населених пунктів рад.  По результатам робочої наради заступник голови районної державної адміністрації Олксандра Вощатинський визначив завдання щодо прискорення робіт з паспортизації наявних сміттєзвалищ та поставив конкретні терміни щодо їх виконання.

 

 

 

 

 

 

 

22.09.2017.

 

Розпочато перевірку харчоблоків у загальноосвітніх навчальних закладах району

На виконання доручення голови Хмельницької облдержадміністрації від 01.03.2017 року № 31-12017-д « За підсумками розгляду на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації питання «Про стан дотримання вимог чинного законодавства щодо організації харчування у загальноосвітніх навчальних заклад області» дорученням голови районної державної адміністрації від 18.09.2017 року № 18/03-28-1864/2017 утворено робочу групу для здійснення моніторингу стану організації харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району  до складу якої увійшли спеціалісти Держпродспоживслужби району, представники відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації,  Понінківської селищної ради ОТГ та Полонської міської ради ОТГ.       21 вересня було здійснено перевірку харчоблоків навчальних закладів Понінківської селищної ради ОТГ. Під час обстеження членами робочої групи було здійснено перевірку відповідної документації, сертифікатів на закупівлю харчових продуктів, морозильного обладнання, столового інвентарю, аналізів питної води, овочів та фруктів та інше. Надалі перевірка триває та буде проводитися в інших навчальних закладах.

21.09.2017.

 

Петро Порошенко провів зустріч з Федерікою Могеріні

Петро Порошенко провів зустріч з Федерікою МогерініУ рамках Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Віце-Президентом Європейської Комісії - Високим Представником Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Моґеріні.Глава держави привітав новий рівень взаємодії України з Європейським Союзом, зокрема в контексті набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та встановленням безвізового режиму.Сторони обговорили також нові стратегічні цілі на шляху європейської інтеграції України. Президент закликав Високого Представника підтримати ініціативи української сторони, що сприятимуть подальшому зближенню з ЄС та проведенню ґрунтовних внутрішніх реформ в Україні.

Детальніше...

 

Відбулася позачергова колегія райдержадміністрації

Сьогодні, 19 вересня, заступник голови Полонської районної державної адміністрації Олександр Вощатинський провів засідання позачергової колегії райдержадміністрації, на якому були присутні члени колегії та  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядок денний засідання позачергової колегії виносили питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. З зазначеного питання членам колегії доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Після обговорення питання члени колегії одностайно підтримали зміни внесені до бюджету на 2017 рік та вирішили внести зазначені зміни на розгляд чергової сесії районної ради.

19.09.2017

 

Легалізація "тіньової" зайнятості населення - на постійному контролі влади

18 вересня 2017 року з метою легалізації «тіньової» зайнятості, забезпечення безпечного проїзду пасажирів у таксі на території району під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра  Вощатинського, відбулась нарада з керівником та працівниками диспетчерської служби таксі 3-16-26. В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи з питань легалізації «тіньової» зайнятості. На порядку денному стояло питання: легалізація працівників служби таксі м. Полонного. Підводячи підсумки засідання заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський наголосив, що підвищення соціальних стандартів, рівня життя, добробуту громадян, забезпечення гідної заробітної плати є першочерговими завданнями райдержадміністрації. По кожному питанню порядку денного були прийняті відповідні рішення, дані доручення які будуть доведені до кожного керівника та приватного підприємця і є на постійному контролі райдержадміністрації.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.