Середа, 21 Жовтня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено чергове засідання колегії районної державної адміністрації

22 вересня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Мороза , за участю членів колегії та окремих керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації , відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації. По питанню щодо внесення змін до районного бюджету на 2020 рік доповіла начальник відділу фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько. Про стан виконання завдань по підготовці житлово-комунального господарства району та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2020/2021 роки членів колегії та запрошених проінформувала головний спеціаліст відділу житлово - комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та захисту довкілля районної державної адміністрації Леся Книш. Своєю чергою, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Лілія Муравська ознайомила присутніх зі станом підготовки закладів освіти Полонського району до 2020/2021 навчального року. Останнім в порядку денному колегії було заслухано питання щодо поновлення персональних даних Державного реєстру виборців з яким виступила начальник відділу Ведення державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Ольга Сінчук. З усіх питань порядку денного колегії, з урахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняті відповідні рішення.

22.09.2020

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Одинокі пенсіонери, старші за 80 років, якіпотребуютьпостійногостороннього догляду, мають право на щомісячнудопомогу .29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Cтаном на 18.00 20 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 5042 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 254 – діти, 487 – медпрацівники, 124 – працівники освіти.

Детальніше...

 

Управління соціального захисту населення Полонської райдержадміністрації інформує:

МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАПРОШУЄ ЗАКЛАДИ ТОРГІВЛІ ТА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ ДОЛУЧИТИСЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ ЩОДО МОНЕТИЗАЦІЇ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Урядом    прийнято постанову Кабінету  Міністрів  України  від  29.07.2020  № 744, якою розпочато з 1 вересня реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках».

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 18.00 15 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 4194 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 221 – діти, 417 – медпрацівники, 96 – працівники освіти.

Детальніше...

 

***

14 вересня 2020 року під головуванням начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Людмили Поліщук відбулося засідання районної комісії з питань розподілу у 2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на якому було розглянуто питання щодо надання дозволу на відкриття спеціального рахунку та виплату грошової компенсації на придбання житла особі, з числа дітей-сиріт.

14.09.2020

 

Вакцинація=Захист: на Хмельниччині триває інформаційна акція

З метою підвищення рівня обізнаності населення про важливість вакцинації та дотримання календаря щеплень, затвердженого МОЗ України, в умовах епідемії коронавірусу на Хмельниччині стартувала акція «Вакцинація = Захист». Ініціатори акції – обласна державна адміністрація спільно з Хмельницьким обласним центром громадського здоров’я. Рівень охоплення щепленнями у Хмельницькій області наразі недостатній.Особливо насторожує зниження рівня імунізації дорослого населення, і як наслідок – так званого “колективного імунітету”. «Колективний» імунітет від небезпечних хвороб виникне, коли будуть вакциновані 95 % населення. На жаль, історія доводить, що безвідповідальне ставлення до імунізації призводить до спалахів небезпечних хвороб, запобігти яким можна лише завдяки щепленням. Так, 5 років тому в Україні через критично низький рівень вакцинації від поліомієліту, стався спалах цієї небезпечної хвороби.

Детальніше...