Полонська районна державна адміністрація ~ НОВИНИ
Понеділок, 20 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Виступ Президента з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України

Ваші високопреосвященства, високоповажні представники Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія!

Ваша Святосте!

Ваші блаженства, всечесні отці!

Шановні члени Ради церков!

Дорогі співвітчизники і українці всього світу!

Понад тисячу років тому святий рівноапостольний князь Володимир зробив доленосний вибір – прийняв християнство сам і охрестив країну.  Відтоді наш народ консолідується навколо духовних ідеалів справедливості, милосердя, любові до ближнього, добра та правди.

Християнський вибір одночасно був і вибором європейським.

А визначальною складовою європейської ідеї є свобода, про що понад десять років тому Його Всесвятість Варфоломій наголосив у своїй промові «Роль релігії в еволюції Європи».

Ми, українці, добре пам’ятаємо,  звідки до нас прийшли світло вчення Христового і надія на спасіння. «Церква Царгородська» як «матір Церкви Православної Української  передала нам за часів князя українсько-київського Володимира Великого науку християнську, сімома Вселенськими Соборами визнану… Передала церковну ієрархію, службу Божу та святі Таїнства, для спасіння душ християнських потрібні». Це – фрагмент із підписаного ще близько ста років тому нашого «Прохання до Патріярха Царгородського благословити Автокефальну Українську церкву». Тоді протягом кількох років вселенська кафедра вдовствувала. А поки обрали нового Патріарха, українці через внутрішній розбрат та брак єдності втратили державність.

Детальніше...

 

30 ЛИПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Не станьте «живим товаром»

За оцінками експертів, щорічно в світі близько двох мільйонів людей стають «живим товаром» та потрапляють в рабство. Звичайно, «нові раби»  не носять кайданів, їх не пропонують відкрито на ринках, як то було у прадавні часи, на них ніхто не має легальних прав, тому що у всіх країнах рабство заборонено. Тим не менш, люди перетворюються на «товар»,  який можна продавати і купувати, використовувати як завгодно. Тому торгівля людьми вважається сучасною формою рабства, і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом. Жертвами стають як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітні діти, незалежно від віку та соціального статусу.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім»ям та окремим громадянам

27 липня 2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулося засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім»ям та окремим громадянам. На порядок денний засідання комісії винесено15 справ одержувачів державної соціальної допомоги, 69 справ одержувачів субсидії, 3 справи внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, с. Каленичі, смт. с. Білецьке, с.Кустівці, с. Онацьківці та інших населених пунктів району. Детально вивчивши та опрацювавши кожну справу, комісія ухвалила відповідні рішення згідно чинного законодавства.

В.о. начальника управління

соціального захисту населення О.Лобай

27.07.2018 р.

 

 

 

Польща є одним з найбільших наших міжнародних торговельних партнерів, – Вадим Лозовий

26 липня 2018 року голова облдержадміністрації Вадим Лозовий провів зустріч із Каролем Кубіцою, керівником Закордонного торговельного бюро у Києві Польської агенції з інвестицій та торгівлі. Нинішній візит іноземного гостя має ознайомчий характер, але у подальших планах – налагодження тісної співпраці з подільськими бізнесменами для реалізації спільних проектів. Вадим Миколайович сердечно привітав пана Кубіцу та подякував йому за зустріч. “Сьогодні Республіка Польща є одним з найбільших наших  міжнародних торговельних партнерів, – зазначив він. –  У нас є спільна мета, підтримка і розуміння один одного. Наша інтеграція до Євросоюзу, яку підтримує уряд та народ Польщі, сьогодні є перспективою нашого майбутнього, тому ми дуже вдячні за цю підтримку. Окрім того, Хмельниччину та Польщу поєднують не лише економічні, а й тісні історико-культурні зв’язки, адже серед мешканців області є багато етнічних поляків. Тому ще раз підкреслю – ці стосунки надзвичайно для нас важливі.”

Детальніше...

 

Президент підписав Закон, яким створюються економічні передумови для посилення захисту права дитини на належне утримання

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання». Документом вносяться зміни до діючого законодавства, якими передбачається захист прав дітей та їх належного матеріального забезпечення особливо тих, які виховуються в неповних сім'ях. Законом передбачені особливості впливу на боржників, котрі мають заборгованість зі сплати аліментів для утримання дітей з інвалідністю та дітей, які мають певні важкі захворювання, враховуючи, що невчасна сплата аліментів має особливо негативні наслідки для дітей з цієї вразливої категорії.

Детальніше...

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Сьогодні, 25 липня 2018 року, проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, на якому розглянуто 8 питань, а саме: надання дозволу на вчинення правочинів: укладання договору дарування будинку; укладання договору дарування будинку та земельної ділянки; про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність; укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку на користь неповнолітньої дитини; укладання договору купівлі-продажу будинку та земельної ділянки; укладання договору оренди земельної ділянки, що належить малолітнім дітям; укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на користь малолітньої дитини; про утримання та виховання неповнолітніх в сім’ях опікунів (піклувальників) та виконання покладених на них обов’язків.

Засідання комісії відбулося за участю усіх членів комісії. Усі питання розглянуто та задоволено.


Головний спеціаліст сектору з питань ОПУСФВ

служби у справах дітей райдержадміністрації

Н. Іванченко

25.07.2018р.

 

 

В облдержадміністрації обговорили актуальні питанні реалізації законодавства про державну службу

24 липня в облдержадміністрації відбулася робоча зустріч за участю заступника керівника апарату обласної державної адміністрації Андрія Дикого та начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтина Герасимюка з представниками служб управління персоналом апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації з актуальних питань реалізації законодавства про державну службу та з нагоди 100-річчя державної служби в Україні.

Детальніше...