Неділя, 09 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

Роман Лещенко: «Я як Голова Держгеокадастру, передам земельні повноваження народу»

10 червня на посаду Голови Держгеокадастру був призначений Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко. Після відкриття ринку землі відомство буде ключовим для подальшої реалізації земельної реформи. Про існуючі земельні схеми та плани боротьби з ними, про зміни, які чекають на Держгеокадастр, підготовку до відкриття ринку землі та амбітні плани із передачі земель державної власності у розпорядження місцевим громадам, а також технологічну революцію Державного земельного кадастру – говоримо в інтерв’ю з Романом Лещенком.  

Детальніше...

 

Понінківська Картонно-Паперова Фабрика - Україна інформує

Вихідні, що передували початку липня, також використовувалися працівниками фабрики аби надолужити заплановану роботу, яка не виконалася вчасно через рясні дощі. За цей тиждень було ліквідовано тимчасово облаштовану рампу для заїзду техніки, яка виконувала комплекс земляних робіт на дні котловану. Завершилися роботи щодо поглиблення котловану, разом із представниками будівельної організації здійснено ряд підготовчих робіт щодо остаточної розбивки та визначення контурів для бетонування будівельного майданчика.


В перших числах липня уже розпочато завезення щебеню для підготовки основи під майбутнє будівництво. Щебінь для будівництва завозиться від місцевого виробника з м.Полонного та м.Новоград-Волинського. Продовжується заготівля труб діаметром 530 мм для монтажу траси повітропровода, який обслуговуватиме повітродувочну станцію. З метою більшої ефективності та доступності, розширено робочу зону території очисних споруд за рахунок демонтажу аварійного приміщення колишньої лабораторії.

Детальніше...

 

До суду скеровано обвинувальний акт щодо директора підприємства, який заволодів бюджетними коштами

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури спільно з іншими правоохоронцями продовжується активна робота з виявлення порушень у сфері бюджетних відносин. В межах досудового розслідування кримінального провадження, проведеного за процесуального керівництва Полонського відділу місцевої прокуратури, слідчими Полонського відділення поліції, встановлено, що директор одного із товариств заволодів бюджетними коштами, призначеними на реконструкцію системи опалення у навчальних закладах. Так, у 2016 році між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та товариством укладено договір про проведення відповідних робіт вартістю понад 800 000 гривень.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 8 липня підтверджено 50 414 випадків COVID-19, з них 23 119 одужали, 1306 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 807 випадків.

Детальніше...

 

Продовжує знижуватися відсоток медиків, які захворіли на COVID-19 – нарада в Президента

Попри зростання в Україні у червні кількості інфікованих коронавірусом, динаміка перебігу пандемії стабілізується. Про це Президенту Володимиру Зеленському на традиційній селекторній нараді повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Показники від Міністерства охорони здоров’я також демонструють стабілізацію поширення коронавірусу в Україні. Це відображається у статистиці активних хворих та рівні госпіталізації, який в останні тижні майже не змінюється. Додатково міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що продовжує знижуватися відсоток хворих медпрацівників. Нині він становить 6%. Президент поцікавився дотриманням карантинних заходів у громадських місцях. «Зменшення кількості медиків, які заражаються коронавірусом, показує, що всі старання влади щодо захисту медичних працівників на передовій були правильними й мають результат.

Детальніше...

 

В Україні зафіксовано 543 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

06 липня (станом на 9:00) в Україні 49 043 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1262 летальних, 21 703 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 543 нові випадки. Загалом проведено 722 513 тестувань методом ПЛР.

Детальніше...

 

Пам’ятка для особи, яка постраждала від торгівлі людьми

  • Невідповідність умов праці або надання послуг обіцяним
  • Обмеження у вільному пересуванні
  • Заборона вільно спілкуватись з рідними
  • Примушування до виконання роботи або надання послуг
  • Застосування насильства або погроз
  • Утримування заробітку або невиплата його взагалі
  • Вилучення паспорта, інших документів
  • Змушування виплачувати неіснуючі борги
  • Змушування жебракувати або займатись протиправною діяльністю

* Якщо Вас стосується хоча б декілька пунктів – Ви є особою, що постраждала від торгівлі людьми.

Детальніше...