П'ятниця, 22 Лютого 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

30 січня 2019 року проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай , на якому було розглянуто 15 питань, а саме:

- 2 питання щодо надання дозволу на укладення договору дарування будинку, де є зареєстровані діти;

- 1 питання щодо надання дозволу на укладення договору про поділ будинку, де зареєстрована дитина;

- 1 питання щодо надання дозволу на укладення договору про купівлю квартири для малолітньої дитини;

- 1 питання щодо надання дозволу на вчинення правочину на укладення договору про припинення права на аліменти у зв’язку з передачею права власності;

- 2 питання – про доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно їх чотирьох дітей;

- 1 питання про встановлення опіки над малолітньою дитиною-сиротою;

- 5 питань – звіти прийомних сімей, які проживають на території Полонського району;

- 1 питання – про утримання та виховання неповнолітніх в сім’ях опікунів(піклувальників) та виконання покладених на них обов’язків.

- 1 питання – про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та дитини-сироти.

Засідання комісії відбулося за присутністю всіх членів комісії. Усі питання розглянуто та задоволено.


Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

 

Президент підписав Закон України щодо підлеглості та процедури державної реєстрації релігійних організацій

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи», прийнятий Верховною Радою України 17 січня 2019 року.Закон передбачає механізми, які встановлюватимуть, в який саме спосіб релігійна організація може змінити свою підлеглість діючим в Україні та за її межами релігійним центрам (управлінням).Законом встановлено, що рішення про зміну підлеглості та внесення змін або доповнень до статуту ухвалюється загальними зборами релігійної громади та не менш як двома третинами від її складу. Ці дві третини вираховуються від необхідної для визнання повноважними загальних зборів релігійної громади. Рішення про зміну підлеглості та внесення відповідних змін або доповнень до статуту засвідчується підписами членів релігійної громади. За Законом рішення про зміну підлеглості та внесення відповідних змін до статуту підлягає реєстрації у порядку, встановленому статтею 14 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 25 січня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 18 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 95 справ одержувачів субсидії, 13 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. Кустівці, с. В. Каленичі, с. Онацьківці, с. Білецьке, та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

25.01.2019

 

 

 

Запобігти. Врятувати. Допомогти

24 січня 2019 року на базі Полонської центральної районної лікарні ім.Н.С.Говорун було проведено тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної пожежі, яка виникла в терапевтичному відділенні лікарні з залученням особового складу Полонської ДПРЧ -17 ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, Під час проведення навчання рятувальники показали високий професіоналізм, вишкіл і знання своєї справи, яка так необхідна людям.


Сектор з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

 

До уваги сільгосптоваровиробників району!

Повідомляємо, наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 року № 552 затверджено технічну документацію із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. На даний час вартість усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів проведено та відомості про які, можна оформити як Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Дану послугу можна замовити через центр надання адміністративних послуг та в електронному вигляді через офіційний веб-потрал Держгеокадасту.

Відділ у Полонському районі ГУ Держгеокадастру

у Хмельницькій області

 

 

Прокуратура у судовому порядку вимагає повернути на користь держави незаконно приватизовані земельні ділянки загальною вартістю 590 тис. гривень

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури в ході проведення вивчення законності приватизації земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Полонського району встановлено, що ряд жителів міста Хмельницький, всупереч вимогам ст.ст. 116, 118, 121 Земельного кодексу України, при зверненні до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області із заявою про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою з метою приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, повідомили недостовірну інформацію вказавши, що раніше не використали право на безоплатну приватизацію земельної ділянки. Внаслідок чого, вказаними громадянами, шляхом незаконної повторної приватизації, привласнено 10 земельних ділянок загальною площею майже 20 га, розташованих на території Полонського району.З метою захисту інтересів держави в сфер і земельних відносин, відділом місцевої прокуратури підготовлено та внесено до суду 10 позовних заяв з вимогою визнати недійсними накази ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області та витребувати на користь держави 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 19,7711 га, загальна вартість яких складає 590 тисяч гривень.У січні 2019 року Полонським районним судом відкрито провадження у порядку цивільного судочинства за вищевказаними позовними заявами місцевої прокуратури. Окрім того, варто зазначити, що відділом місцевої прокуратури у минулому році до суду заявлено 4 аналогічних позови про повернення незаконно приватизованих земельних ділянок загальною площею 8 га. На даний час 2 позови перебувають на розгляді у суді та ще по 2 позовах судом винесено рішення про задоволення позовних вимог прокуратури.

Прокурор Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури

О. Мацюк

 

 

Інформаційний вісник Уряду: Володимир Гройсман представив новий етап реформи децентралізації

Сьогодні, 23 січня, на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани Уряду по продовженню реформи децентралізації, яка визнається експертами як одна з найуспішніших реформ в Україні. Голова Уряду представив план дій, який має забезпечити незворотність реформи та її повсюдність – щоб усі жителі України відчули на собі усі переваги децентралізації, щоб громади отримали всі необхідні ресурси і повноваження для свого розвитку.

Детальніше...