Понеділок, 11 Грудня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Зволікання зі створенням Вищого антикорупційного суду є недопустимим – Президент звернувся до Голови Парламенту із пропозицією утворити робочу групу із розробки відповідного законопроекту

Зволікання зі створенням Вищого антикорупційного суду є недопустимим – Президент звернувся до Голови Парламенту із пропозицією утворити робочу групу із розробки відповідного законопроектуПрезидент Петро Порошенко надіслав листа Голові Верховної Ради України Андрію Парубію із пропозицією вжити передбачені Регламентом Верховної Ради України заходи для відкликання законопроекту №6011 «Про антикорупційні суди», а також якнайшвидше доручити голові профільного комітету Верховної Ради України утворити робочу групу із напрацювання відповідного законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської Комісії.«Створення Вищого антикорупційного суду має стати вагомим елементом системи протидії корупції і зволікання з його створенням вважаю недопустимим», - підкреслив Петро Порошенко.Глава держави нагадав, що відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», проект якого був внесений ним на розгляд Верховної Ради України, передбачене створення Вищого антикорупційного суду – як спеціалізованого суду для розгляду кримінальних справ, пов’язаних із корупцією. «Згідно пункту 16 розділу XII вказаного Закону, Верховна Рада України має ухвалити Закон, який визначатиме спеціальні вимоги до суддів Вищого антикорупційного суду для того, щоб забезпечити їх відповідний професійний рівень», - зауважив Президент.«Саме ефективної боротьби з корупцією, в першу чергу, вимагає від усіх гілок влади українське суспільство, рівно як і інвестори, які готові рухати вперед українську економіку, створювати нові робочі місця і підвищувати добробут українців. Наше спільне завдання – належним чином реагувати на вимоги людей, а ще краще – випереджати їхні справедливі та обґрунтовані очікування», - підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Апаратна нарада при голові районної державної адміністрації

Сьогодні, 8 листопада,  в залі засідань Полонської райдержадміністрації відбулась апаратна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Солодкого. В її роботі взяли участь т.в.о першого заступника  голови  райдержадміністрації Тетяна Шамрай, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, голова Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Григорій Матвіїв, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,  установ, підприємств та організацій району. Перед розглядом основних питань апаратної наради голова райдержадміністрації Віктор Солодкий представив активу району новопризначеного начальника Полонського відділу Шепетівського відділення Національної поліції в Хмельницькій області, полковника Завацького Олександра Миколайовича та наголосив на цілковитій підтримці районної влади в питаннях спільних дій щодо поліпшення криміногенної ситуації в районі.

Окрім цього, очільник району виконав приємну місію, нагородив грамотами кращих представників соціальної сфери району з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

Також  на апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району. Зокрема, перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова  проінформувала про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій і допомог малозабезпеченим верствам населення району та  роботи управління щодо легалізації тіньової зайнятості. Головний  лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова  та  головний лікар центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун Іван Савіцький  доповіли про основні проблемні питання функціонування медичної галузі району. Заступник начальника- начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Галатюк доповіла про роботу управління щодо формування районного бюджету на 2018 рік. Заступник начальника Шепетівського об’єднаного управління пенсійного Фонду України в Хмельницькій області Валентина Янюк доповіла про роботу управління в частині перерахунку пенсій відповідно до нового пенсійного законодавства. По завершенню апаратної наради  голова райдержадміністрації Віктор Солодкий  надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.


08.11.2017

 

Кожна українська дитина має володіти державною мовою – це наша межа компромісу, – Лілія Гриневич у НАТО

Україна – європейська країна, яка готова до цивілізованого діалогу щодо імплементації ст. 7 Закону «Про освіту», однак головна ідея статті повинна бути збережена: кожна українська дитина має володіти державною мовою – це наша межа компромісу. На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час виступу перед послами країн-членів НАТО, що відбувся  6 листопада, у приміщенні штаб-квартири Альянсу.«Я розумію, що міністри освіти не дуже часто виступають на засіданнях НАТО. Хоча освіта також є питанням безпеки, в певному сенсі. Як Міністр освіти і науки України я вірю в європейські цінності. Я переконана, що цивілізований діалог є однією з тих основоположних європейських цінностей, які спрямовуватимуть наше співробітництво. Ми розглядаємо системні реформи як найважливіший інструмент забезпечення нашого європейського майбутнього. Закон “Про освіту” є найважливішим законодавчим актом, аби розпочати довгострокову реформу освіти. Закон переймає найкращі європейські практики, такі як навчання на основі компетентностей, автономія шкіл та професійна свобода вчителів.

Детальніше...

 

Т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела прийом громадян

Однією із форм роботи із зверненнями громадян є особисті прийоми керівництвом району. Під час їх проведення в усній чи письмовій формі жителі краю звертаються до голови районної державної адміністрації, заступників голови для вирішення особистих проблемних питань. Черговий такий прийом громадян т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела 07 листопада  2017 року. Основні питання, з якими зверталися громадяни – це  надання матеріальної допомоги, оформлення субсидій, допомоги з працевлаштування тощо. Т.в.о. першого заступника  голови райдержадміністрації уважно вислухала ці та інші звернення громадян і надала необхідні доручення відповідним структурним підрозділам. «Після ретельного вивчення кожної конкретної ситуації, - наголошує Тетяна Шамрай, - ми докладемо усіх зусиль для вирішення проблем жителів району, які порушувались в ході прийому».

07.11.2017

 

Співробітники Управління СБ України у Хмельницькій області затримали на Луганщині спільника терористів із вибухівкою

Оперативники Управління СБУ у Хмельницькій області, які виконують завдання у зоні проведення АТО, затримали на Луганщині спільника терористів із вибухівкою та супутниковими картами з позиціями українських військових.
Правоохоронці встановили, що мешканець Попасної був завербований «офіцером розвідки» одного із незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР». За вказівкою куратора чоловік передавав бойовикам інформацію про дислокацію, переміщення особового складу та техніки сил антитерористичної операції.
Оперативники спецслужби затримали спільника терористів у власній оселі. Під час обшуку співробітники СБ України виявили один кілограм тротилу, два детонатори та п’ять супутникових карт із нанесеними ним позиціями українських військових.
З показів затриманого, залишену невідомими вибухівку він мав зберігати у себе до отримання подальших інструкцій від куратора.
Спільнику терористів оголошено про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ст. 263 та ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.
Тривають першочергові слідчі дії.

Прес-група Управління СБ України у Хмельницькій області

06.11.2017

 

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

03 листопада 2017 року під головуванням  голови районної державної адміністрації,  голови комісії Віктора Солодкого  відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації в ході якої розглянуто два питання. По питанню стану підготовки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру під час експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства та інфраструктури в осінньо-зимовий період  2017-2018 років виступили начальник РС ГУ ДСНС   України в області Михайло Бахуринський, начальник Полонської філії «Райавтодор» Ігор Горбач та в.о.начальника Полонського районного відділення поліції ШВНП Головного управління  поліції в області Сергій Дернюк.З дотримання безпеки дорожнього руху на автошляхах району та проведення профілактичних заходів щодо попередження дорожньо-транспортних пригод та зниження тяжкості їх наслідків проінформував в.о.начальника Полонського районного відділення поліції ШВНП Головного управління  поліції в області Сергій Дернюк. За результати засідання комісії прийняті відповідні рішення.

03.11.2017

 

Привітали працівників соціальної сфери району з професійним святом

 

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята – вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога незахищеним верствам населення нашої держави. Сьогодні, 03 листопада напередодні Дня працівника соціальної сфери України, голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий та т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай привітали колектив Шепетівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області та колектив управління соціального захисту населення районної державної адміністрації з професійним святом. Керівники району  висловили слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери  за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами жителів району.

 

03.11.2017