Середа, 24 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

День вчителя - це дійсно всенародне свято

Щороку восени, коли з дерев опадають перші жовті листочки, ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в Кустовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися урочистості. Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинсьий та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Лілія Муравська привітали працівників освіти району з професійним святом, побажали творчих здобутків на освітянській ниві та нагородили грамотами, подяками за сумлінну працю та зразкове виконання своїх службових обов’язків педагогічних працівників закладів освіти району. Своєю чергою, учні школи привітали вчителів і гостей святковим флешмобом та концертом.


Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

05.10.2018.

 

 

В державну власність повернуто земельну ділянку

За втручання прокуратури в державну власність реально повернуто земельну ділянку на території Полонського району. Шепетівською місцевою прокуратурою в межах реалізації представницьких повноважень забезпечено реальне виконання рішення суду про повернення земельної ділянки у власність держави. Так, місцевою прокуратурою встановлено, що у 2016 році наказом Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області фізичній особі передано у власність земельну ділянку площею 2 га. для ведення особистого селянського господарства на території Полонського району. В подальшому вказана особа передала земельну ділянку в оренду одному із сільськогосподарських підприємств. При цьому, встановлено, що вказана земельна ділянка відноситься до малопродуктивних та деградованих земель, а тому підлягала консервації шляхом заліснення.Тому місцева прокуратура, діючи на захист інтересів держави, звернулась до суду з вимогами скасувати наказ Головного управлінняДержгеокадастру у Хмельницькій області та визнати недійсним договір оренди земельної ділянки. Апеляційним судом Хмельницької області задоволено позовні вимоги прокуратури в повному обсязі. Вказане рішення суду набрало законної сили та звернуто до виконання, таким чином в державну власність повернуто земельну ділянку площею 2 га, вартістю 60 тис. гривень.
Начальник Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури                                             Р. Семенюк
 

Володимир Гройсман: наша мета - 30% зниження аварій і більше тисячі врятованих життів на рік

Уряд ставить завдання знизити смертність та травмування на дорогах на 30% і опрацювати програму додаткового захисту дітей. Про це заявив Володимир Гройсман під час всеукраїнської наради з питань безпеки дорожнього руху 4 жовтня у Кам’янці-Подільському, де Голова Уряду перебував з робочою поїздкою.Аварійність на українських дорогах є надзвичайно високою. Тому Уряд реалізує чітку стратегію щодо безпеки на дорогах України. В Україні рівень смертності та травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод є одним з найвищих в Європі. З 2005 року кількість загиблих на дорогах перевищила 74 тис людей. Кількість травмованих – понад 600 тис. Дорожні пригоди є однією з найпоширеніших причин смертності серед дорослого населення і другою причиною смертності дітей у віці від 5 до 14 років. «Щорічно на дорогах України гине більше 3000 людей. Найгірше, що гинуть діти. Уряд ставить завдання знизити смертність та травмування на дорогах на 30% і опрацювати програму додаткового захисту дітей», - заявив Прем’єр-міністр України.

Детальніше...

 

Інформаційний вісник Уряду: Нові роз’яснення від Мінсоцполітики щодо порядку нарахування житлових субсидій

  1. Чи зберігається субсидія у працюючих пенсіонерів?

Часто пенсіонерів вводять в оману, кажучи, що субсидію заберуть якщо вони працевлаштуються. Міністр соціальної політики України Андрій Рева рекомендує не вірити тим, хто розповсюджує таку неправду. Адже єдиний критерій для розрахунку розміру субсидії є дохід людини. Тому працюючі пенсіонери мають право на субсидію на основі пенсії і заробітної плати. Тим, хто перестав працювати, беруть до уваги розмір місячної пенсії за місяць, що передує зверненню за субсидією.

Детальніше...

 

На Донбасі ми захищаємо не лише наш суверенітет, ми стоїмо на захисті демократії в Європі – Президент в інтерв’ю La Repubblica

На Донбасі ми захищаємо не лише наш суверенітет, ми стоїмо на захисті демократії в Європі – Президент в інтерв’ю La RepubblicaПрезидент Петро Порошенко в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica підкреслив, що Україна захищає не лише свою незалежність і територіальну цілісність, а й цінності демократії та свободи в усій Європі.«Ми не просимо солдат. Ми лише просимо, щоб ЄС залишався на нашому боці, тому що бути разом – єдиний спосіб, щоб бути сильніше. Розумієте, на Донбасі ми захищаємо не лише наш національний суверенітет – ми стаємо на захисті демократії в Європі, яка знаходиться під прицілом Москви», - підкреслив Петро Порошенко.«Я б хотів повезти Сальвіні (міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні – ред.) на Донбас, щоб показати йому школи та ринки після російських бомбардувань. Загиблих дітей, а також дітей-сиріт, військових вдів та зруйновані міста. І я впевнений, що тоді він би зрозумів наскільки потрібні санкції проти Москви», - також додав Президент.«Насправді, боюся, що ваш міністр внутрішніх справ не знає про глибоку трагедію, яку, з вини Кремля, переживає Україна», - зауважив Глава держави.

Детальніше...

 

Нарада по відшкодуванню на доїльні апарати

04 жовтня 2018 року проведено нараду з головами ОТГ, сільських рад та старостами старостинських округів щодо часткової компенсації вартості придбаних у поточному році установок індивідуального доїння, холодильного та лабораторного обладнання власниками особистих селянських господарств за рахунок коштів обласного бюджету. Надання часткової компенсації здійснюється в наступному порядку:

Детальніше...

 

Аграріями області намолочено два мільйони тонн зернових та зернобобових культур

Станом на 03 жовтня 2018 року в Хмельницькій області намолочено 2 016328 тонн зернових та зернобобових культур.Так, ранніх зернових обмолочено 342 492 га з урожайністю 53 ц/га., соняшника обмолочено 131 236 га (83%), намолочено 407 411 тонн з урожайністю 31 ц/га., сої обмолочено 84 443 га (50%), намолочено 248 568 тонн., кукурудзи обмолочено 23 719 га (12%), намолочено 195 086 з урожайністю 82 ц/га., гречки обмолочено 10 988 га(94%), намолочено 17 641 тонн з урожайністю 16 ц/га., цукрового буряка викопано 10 853 га (36%), накопано 541 431 тонн з урожайністю 499 ц/га.Також посіяно озимих 172 435 га (77%): ячменю – 7 326 га, пшениці – 163 386 га, жита – 1 723 га, озимого ріпаку – 65 402 га. Підготовлено 269 750 га ґрунту під озимі.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів.