Вівторок, 11 Грудня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Інформаційний вісник Уряду: Монетизація субсидій

ЗАМІСТЬ СУБСИДІЙ «ЖИВІ ГРОШІ» ДЛЯ ОПЛАТИ КОМУНАЛКИ

Уже з січня 2019 року в Україні почнеться запровадження надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України.

У проекті Державного бюджету на 2019 рік Уряд заклав достатньо коштів – 55 мільярдів гривень – для того, щоб українці вже з січня отримували «живі» гроші для оплати комунальних послуг. А все, що буде заощаджено завдяки розумному споживанню енергоресурсів, залишалося в сім’ї.

Детальніше...

 

Аграрії області приймали вітання з нагоди професійного свята

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році.

В цей день кожен має нагоду привітати працівників цієї важкої професії, а також відзначити внесок, який робить агропромисловий комплекс у зміцнення економіки держави, оскільки саме завдяки аграріям забезпечена продовольча безпека країни, її стабільність і впевненість у майбутньому.

Напередодні свята для кращих працівників сільського господарства області лунали слова вітання від голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного, секретаря міської ради Михайла Кривака, представників агроформувань області, ветеранів сільськогосподарської галузі Хмельниччини.

Детальніше...

 

Шановні трудівники та ветерани агропромислового комплексу Полонщини!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем працівників сільського господарства!

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці - землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаю всім сільським трудівникам Полонщини міцного здоров’я, радості. Хай в кожній родині панують мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.


З повагою, перший заступник голови

райдержадміністрації   Т.Шамрай

 

 

Негайно дайте людям газ і тепло – Президент дав кілька годин на забезпечення теплом мешканців міста Сміла

Президент Петро Порошенко дав доручення негайно забезпечити мешканців Сміли теплом під час оперативної наради в Державній службі з надзвичайних ситуацій щодо ситуації з опаленням в цьому місті. Президент заслухав доповідь Голови ДСНС Миколи Чечоткіна та Віце-прем’єр-міністра Генадія Зубка.

Глава держави підкреслив, що зараз не має значення, хто винен у надзвичайній ситуації, яка склалася місті Сміла, через відсутність опалення, але проблема має бути вирішена негайно. Він наголосив, що представники НАК «Нафтогаз», представники правоохоронних органів, судова влада мають це питання вирішити.

«Але якщо хтось у Смілі, або навіть у Києві, не може прийняти рішення або боїться зірвати пломбу, я приймаю це рішення – негайно дайте людям газ і тепло. Під мою відповідальність. Потім протягом доби оформите всі необхідні папери», – заявив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

16 листопада - День працівників радіо, телебачення, зв’язку!

Сьогодні, 16 листопада 2018 року, з нагоди професійного свята Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, заступник голови Полонської районної ради Юрій Світак, керуючий справами, секретар виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай привітали трудовий колектив цеху станційно-лінійної дільниці №4 м. Полонне Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком». «Завдяки вашому професіоналізму та майстерності впроваджуються нові технології, розширюється асортимент телекомунікаційних послуг для населення, відкриваються нові можливості для людських контактів і спілкування сім’ях, - Хай об’єктивність, оперативність та точність завжди залишаються головними критеріями вашої діяльності. Невичерпного натхнення та креативності в роботі, злагоди, достатку та гармонії у ваших родинах» - зазначив Олександр Олександрович. За наполегливу і сумлінну працю у розбудові надійного і якісного зв’язку та радіомовлення Полонщини кращим працівникам галузі вручено Почесні грамоти та цінні подарунки.


16.11.2018р.

 

 

 

 

 

 

Відбулися урочисті заходи до Дня працівників сільського господарства

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку, як зовнішньої так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, золотими руками трударів. Щорічно в останній місяць осені ми відзначаємо День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. 15 листопада у приміщенні міського будинку культури Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства України. Захід зібрав чимало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства, всіх, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Полонського району.

Урочиста частина заходу розпочалась з внесення до залу запашного короваю урожаю 2018 року- символу миру та достатку. З вітальними промовами до учасників святкового дійства звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський. Підсумки роботи сільськогосподарської галузі району озвучив начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергій Комісарук та відмітив високу продуктивність роботи господарств протягом року. Долучилась до привітань голова профспілки працівників агропромислового комплексу району Ганна Цимбалюк.

Детальніше...

 

Інформаційний вісник Уряду: Пільга чи субсидія? Сім’я має право вибору, чим користуватися в опалювальний період

Держава надала право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією.Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії.

Детальніше...