Середа, 20 Червня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Привітання голови районної державної адміністрація Віктора Солодкого з Міжнародним днем захисту дітей!

Дорогі юні друзі!

Щиро вітаю вас із світлим та радісним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дитинство — це найкращий етап нашого життя, це — пора сподівань та здійснення мрій. Піклування та виховання підростаючого покоління — головний обов’язок батьків, суспільства та держави в цілому. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.Тому наше основне завдання — виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими та впевненими в собі, прищепити їм любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного з вас обов’язково засяє зірка, яка вкаже на шлях до щасливого майбутнього. Зичу вам багато щирих усмішок, приємних несподіванок, веселих та надійних друзів.Щастя вам, мирного неба, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

 

 

Прокуратура застерігає бути обачним при випадкових знайомствах

В умовах сьогодення, люди особливо переймаються життєвою ситуацією, в якій опинилася та чи інша особа, намагаючись всіляко їй допомогти, при цьому втрачають обачність та попадають на гачок злодіїв. Така ситуація трапилася в одному з сіл Полонського району. Так, в березні цього року, у вечірню пору доби житель сусідньої області, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі, перебуваючи в одному із сіл Полонського району зустрів раніше незнайомого місцевого жителя, якому розповів тяжку історію свого життя, повідомив, що він сирота, випускник дитячого будинку-інтернату та прямує пішки до одного з сіл Шепетівського району. За таких обставин, місцевий житель запропонував сироті переночувати у нього, а хлопець не відмовився. Господарі нагодували гостя та поклали спати. У той час, коли всі жителі будинку заснули випадковий гість, з шафи однієї з кімнат викрав особисті речі господарів. Не зупиняючись на цьому, гість зайшов до спальної кімнати, де у той час спав господар, та з комода викрав його мобільний телефон та з місця події зник.

Детальніше...

 

Слово Президента на VII Національному молитовному сніданку

Слово Президента на VII Національному молитовному сніданку

Ваша Святосте!

Ваші блаженства!

Дорогі друзі, дорогі брати і сестри!

Важко уявити – сьогодні вже сьомий молитовний сніданок.З кожним молитовним сніданком Україна стає ближче до Бога. Зараз, коли ми бачимо цифру у 1030 років Хрещення Київської України-Русі, я дуже добре пам’ятаю 1988 рік, коми святкували тисячоліття. І ніхто уявити собі не міг, що через 30 років Україна буде незалежною, Україна відбудеться як держава і нам як повітря буде потрібна Єдина Помісна Православна Українська Церква.Чому це так важливо? Тому, що кожен з нас розуміє – без церкви немає держави. Без церкви нема нації. І Церква абсолютно важливий атрибут суверенної, незалежної України. І саме тому ми так молимося і боремося за Церкву.Конгресмен Лої казав про силу молитви – друзі, шість місяців тому ніхто в цьому залі уявити не міг, що ми так близько підійдемо до Томосу — Його Всесвятість і Патріарх Константинопольський і Синод слов’янського патріархату має нарешті прийняти рішення щодо надання Томосу щодо Помісної Церкви великій європейській 45-мільйонній нації – нації українців.Ви спитаєте мене, чому це стало можливим. А тому, про що говорив пан конгресмен, – сила молитви.Я абсолютно переконаний – без Божої допомоги ми б не змогли зробити й кроку. Сила молитви була тоді, коли ми молилися про перемогу Революції Гідності. Тоді теж казали, що це не можливо. Що влада сильна як ніколи – народ ніколи не переможе. І Господь почув нашу молитву.

 

Детальніше...

 

Відбулася колегія Полонської райдержадміністрації

31 травня 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого відбулося засідання колегії районної державної адміністрації в якій взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб міністерств та відомств України, керівники установ та організацій району, представники об'єднаних територіальних громад району, сільські голови, місцеві засоби масової інформації. Про підсумки роботи агропромислового комплексу району за І квартал 2018 року та проведення комплексу весняно-польових робіт проінформувала головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Валентина Левицька. Своєю чергою, головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Кравчук проінформувала членів колегії та присутніх про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо-2018». Про стан виконавської дисципліні в структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад у І кварталі 2018 року доповіла керівник апарату райдержадміністрації Алла Кашперська. Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.


31.05.2018

 

 

Уряд збільшує підтримку родин з дітьми

Уряд запроваджує пілотний проект із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.

Кожному новонародженому «пакунок малюка» від держави

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами – це одяг, підгузки, ковдри, дитяча олійка та крем, присипка, пляшечка, соска, пустушка, серветки, пелюшки, термометр, а також навчальні матеріали щодо догляду за дитиною. Кожна дитина, з 400 тисяч, які щороку народжуються в Україні, отримає від держави речі, які потрібні в перші дні життя.

«Муніципальна няня» в допомогу працюючим батькам

З 1 січня 2019 року запроваджується проект «Муніципальна няня», який дозволить батькам зменшити витрати на послуги няні для дитини. Держава відшкодовуватиме батькам послуги няні, що доглядає за дитиною до 3-х років, через надання податкової знижки. Розмір відшкодування – один прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років (станом на 1.01.2018  це 1492 грн.) – за кожний місяць роботи няні. Батьки заключають офіційний договір з нянею, а держава повертатиме батькам гроші за її послуги.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 30 травня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам.На засіданні комісії розглянуто 7 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 230 справ одержувачів субсидії, 10 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. Буртин, с. Микулин, с. Сасанівка, с. Новоселиця та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення

райдержадміністрації

 

 

"Північний потік" -2 – один з різновидів гібридної зброї проти європейських споживачів, – Володимир Гройсман

Проект побудови газопроводу «Північний потік-2» не є комерційним проектом, натомість є одним з різновидів гібридної зброї проти європейських споживачів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на питання іноземних ЗМІ.«Мета побудови «Північного потоку - 2» – знищити незалежну газотранспортну систему (України), побудувати за мільярди доларів нову систему, яка в рази менша за потужностями (порівняно з українською ГТС), і поставити в залежність всіх європейських споживачів. Іншої мети немає. Це не бізнес-проект. Це спроба поставити європейців в залежність», - сказав Володимир Гройсман.Він наголосив, що українська ГТС наразі побудована і працює надійно.«Вона (ГТС) політично незалежна від РФ і доброзичлива до європейських споживачів», - сказав Володимир Гройсман.Він додав, що спільне управління ГТС буде запорукою незалежності і надійності транзиту ресурсу в Європу.