П'ятниця, 19 Квітня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

На Хмельниччині завершено виплату пенсій березня та профінансовано субсидії за лютий 2019 року

25 березня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в області завершено виплату пенсій за поточний місяць в сумі 1,1 млрд. грн., в тому числі 109,0 млн. грн. - військовослужбовцям силових структур. Одночасно завершено фінансування субсидій за лютий 2019 року в сумі 171,8 млн. грн.В даний час проводиться робота щодо акумуляції коштів для виплати пенсій квітня 2019 року.

Відділ з питань організаційно-інформаційної роботи

 

 

Година Землі

Протягом 10 років ми гуртом вимикаємо світло на Годину Землі… і продовжуємо вимикати його щоразу, коли виходимо з кімнати. Натхнення однієї години, що є символом природоохоронного руху по всьому світу, дає нам сили діяти протягом року. Екологічна акція, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, покликана об'єднати людство для боротьби із глобальним потеплінням. У 2012-му році в цій акції брало участь вже 147 країн і понад 5,4 тис. міст і населених пунктів. Такий захід ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це дасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

Детальніше...

 

Весняна посівна кампанія продовжується

Агроформування району проводять комплекс весняно-польових робіт, зокрема посів сільськогосподарських культур. Ранні ярі зернові культури посіяні на площі 4397га., що складає 67% до прогнозованих обсягів. В тому числі ярий ячмінь вже посіяно 3780 га або 67% від запланованої площі, овес посіяний на площі 378 га, або 95% до плану, гороху 120 га або 66%, ярої пшениці 119га або 33%. Станом на 22 березня поточного року аграрії Полонщини проводять друге підживлення озимих культур на зерно, яке проведене на площі 9560 га (159%). Крім того, озимий ріпак підживлений на площі 4420 га або 162%. Закриття вологи проведено на площі 19550 га.

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації

 

 

З першого квітня стартує нерестова заборона на лов водних біоресурсів

З першого квітня 2019 року на Хмельниччині розпочинається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойм.Любительський та спортивний лов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області, заборонений у такі строки: - у всіх водосховищах з 1 квітня по 9 червня;- у всіх річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 19 травня;- в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені ) з 1 квітня по 29 червня.

Детальніше...

 

***

23 березня 2019 року проводиться акція «Чисті водойми – екологічно здорова країна» присвячена Всесвітньому дню води. Буде здійснено прибирання берегів водойм. Адже чиста вода - запорука здорового життя! Від її якості залежить чисельність і популяція водних біоресурсів, Також в рамках даних заходів буде проводитись очищення берегів водойм від пластику та сміття. Тому запрошуємо жителів району долучитись до даної акції!

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації

 

 

Україна стає все міцнішою в своїй енергетичній незалежності – Президент на Хмельниччині

Під час участі в Раді регіонального розвитку Хмельниччини Президент Петро Порошенко відзначив досягнення України на шляху своєї енергетичної незалежності.«Про енергонезалежність не далі як позавчора говорили на нараді з питань розвитку атомної енергетики в Нетішині про енергетичний міст до Європейського Союзу. Міст – це мрія, яка починає реалізовуватися. Ми виходимо з єдиної радянської енергетичної системи. Україна стає дедалі все міцніше в своїй енергетичній незалежності. І  ми продовжуватимемо цю стратегію», – сказав Петро Порошенко.Глава держави  підкреслив, зараз реалізовується стратегія збільшення частки атомних електростанцій у виробництві електрики до 70%.

Детальніше...

 

***

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

для розміщення, будівництва сонячної (фотовольтаїчної) електростанції (об’єкту альтернативної енергетики з використанням енергії сонця) орієнтовною площею 25,0000 га за межами населених пунктів Понінківської селищної ради Полонського району Хмельницької області

Замовник СЕО

Замовником проекту є Полонська районна державна адміністрація.

Юридична адреса: 30500, Хмельницька обл., м. Полонне, вул. Лесі Українки, 114.

Телефон: (03843) 2-07-52

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Інвестор проекту ТОВ “ГОАСОЛАР”, 10003, м. Житомир, вул. Покровська, 81, ЄДРПОУ 41977338.

Вид та основні цілі документу державного планування,  його зв’язок з іншими документами державного планування

Детальний план території для розміщення, будівництва сонячної (фотовольтаїчної) електростанції (об’єкту альтернативної енергетики з використанням енергії сонця) орієнтовною площею 25,0000 га за межами населених пунктів Понінківської селищної ради Полонського району Хмельницької області, розроблений згідно розпорядження Полонської районної державної адміністрації «Про надання дозволу на розробку детального плану території з метою впорядкування території для будівництва сонячної електростанції (об’єкту альтернативної енергетики з використанням енергії сонця) за межами населених пунктів Понінківської селищної ради Полонського району Хмельницької області" № 25/2019-р від 08 лютого 2019 року. Мета проектування - будівництво електростанції на сонячних батареях, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.

Детальніше...