Середа, 26 Червня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Засідання спостережної комісії

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела засідання спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації. На розгляд спостережної комісії вносились питання:

 

- про проведену роботу начальника Полонського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області щодо здійснення соціальної роботи з особами та неповнолітніми, які перебувають на обліку уповноваженому органу з питань пробації;

- про працевлаштування та надання соціальної допомоги достроково звільненим особам від відбуття покарання.

В ході обговорення цих питань комісія вирішила рекомендувати виконавчим комітетам Полонської міської ради та Понінківської селищної ради покращити взаємодію соціального патронажу з відповідними органами виконавчої влади, щодо контролю за особами, які перебувають на обліку уповноваженому органі з питань пробації та сприяти офіційному працевлаштуванню. Рекомендувати Полонській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості спільно із виконавчими комітетами місцевих рад розробити комплекс заходів щодо перепідготовки осіб, які повернулись з місць відбування покарання.

29.05.2019

 

 

Обласна конкурсна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам оголошує конкурс

Обласна конкурсна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам

Оголошує конкурс

Для участі в конкурсі допускаються сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи молочарського, м’ясного, плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин,для придбання вітчизняного обладнання для виробництва, збирання, зберігання, переробки, визначення якості, сортування та фасування сільськогосподарської продукції та техніки для її транспортування . Умови надання підтримки та перелік документів, необхідний для участі у конкурсі, визначений Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженим  постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. №106. Кінцевий термін подання заявок - 01 листопада 2019 року. За довідками звертатись у Департамент агропромислового розвитку каб. 316 , Стаднійчук Г.П.   тел. 76-21-58

 

Стартує IV Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України 2019

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua оголошує про старт IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019». Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту «Агрокебети», журналу Agroexpert. 

Детальніше...

 

Україна продовжує співпрацю з Міжнародним валютним фондом – підсумки зустрічі Президента з місією МВФ

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з місією Міжнародного валютного фонду в Україні на чолі з Роном ван Роденом, яка перебуває в Києві. До зустрічі також долучилися Голова Національного банку України Яків Смолій та Міністр фінансів України Оксана Маркарова. Поточна програма співпраці Stand-by була надана Україні для підтримки макрофінансової стабільності в рік виборів – президентських і парламентських. «Співпраця триває. Міжнародний валютний фонд завжди є надійним партнером України в часи, коли ми потребуємо підтримки, і Україна зі свого боку також залишатиметься партнером, що дотримується своїх зобов’язань. На жаль, наразі ми бачимо зволікання з ухваленням реформаторських законопроектів, на які громадяни, бізнес, фінансова спільнота чекають роками. Сподіваюся, парламент нового скликання надолужить це й забезпечить підґрунтя для отримання наступного траншу фінансування від Фонду», – підкреслив Володимир Зеленський. Глава держави наголосив, що на ухвалення рішення про розпуск Верховної Ради вплинуло декілька чинників. «Я вважаю, що ця Верховна Рада втратила можливість ухвалювати відповідальні рішення», – сказав він.

Детальніше...

 

***

З 1 ЛИПНЯ НАБУВ ЧИННОСТІ НОВИЙ ПОРЯДОК РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

 

Роз’яснення про уповноважених осіб найманими працівниками з питань охорони праці

На сьогоднішній день профспілкові організації створюються, як правило, в організаціях з великим штатом працівників. Організаціям з меншою кількістю персоналу доцільно замість утворення профспілки обирати уповноважену особу, що фактично виконуватиме функції профспілки, а саме – реалізовуватиме контроль за дотриманням прав співробітників в тому числі у сфері безпеки праці. Це визначено ст.41,42 Закону України «Про охорону праці».

Детальніше...

 

Полонський відділ місцевої прокуратури повідомляє про кримінальну відповідальність за незаконне зайняття рибним промислом

Відповідно вимог п.1.1. Наказу начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2019 році» №24-од від 20.03.2019 діє заборона на лов риби з 1 квітня по 19 травня в усіх річках та їх кореневих водах, а по 29 червня 2019 року в придаткових системах водойм. Проте, всупереч вказаних вимог окремі жителі району нехтуючи указаною забороною здійснюють вилову риби забороненими засобами у водоймах району в нерестовий період. Так, Полонським відділом місцевої прокуратури упродовж квітня-травня поточного року до суду направлено 2 обвинувальні акти відносно двох осіб за ознаками злочину передбаченого ст.249 КК України, за фактами незаконного лову риби у нерестовий період та забороненими засобами лову. В першому випадку особа здійснила вилов риби за допомогою електроструму, що є забороненим засобом. Прокурорами в суді доведено вину особи у вчиненні вказаного злочину та судом винесено обвинувальний вирок, незаконний засіб лову конфісковано в дохід держави. В іншому випадку відносно місцевого жителя триває судовий розгляд. В обох випадках загальна суму збитків водним ресурсам району сягає на суму понад 20 тис. грн.

Прокурор відділу А. Карпюк