Понеділок, 17 Січня 2022
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулася позачергова колегія районної державної адміністрації

Сьогодні, 10 грудня 2020 року, голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз провів позачергове засідання колегії районної державної адміністрації, на якому були присутні члени колегії та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядок денний засідання колегії виносилось питання про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. З зазначеного питання членам колегії доповіла начальник відділу фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько. Після обговорення питання, з врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, члени колегії одностайно підтримали зміни внесені до бюджету на 2020 рік.

10.12.2020

 

 

Уряд запровадив посилений карантин з 8 до 24 січня

Посилені карантинні обмеження будуть запроваджені в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року. Кабінет Міністрів України під час позачергового засідання 9 грудня ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Детальніше...

 

Об’єми виконаних робіт на території очисних споруд ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика -Україна» станом на 04.12.2020р

Станом на початок грудня комплекс будівельно-монтажних робіт із реалізації проекту технічного переоснащення вузла біологічної очистки перебуває в завершальній стадії. За минулий тиждень завершено роботи із виготовлення камери низьконапірного насосу та продовжується комплекс робіт із виготовлення рами під монтаж даної конструкції. В приміщені повітродувної станції змонтовано лінію розвантажувальних трубопроводів, які сприятимуть стабілізації роботи і плавному запуску повітродувних агрегатів.


Разом з тим продовжуються будівельно-монтажні роботи навколо зведення конструкції аеротенка №2. На зовнішніх стінах конструкції наносяться гідроізоляційні матеріали, здійснюється комплекс робіт із в’язання армуючої сітки на п’ятиметрову висоту конструкції аеротенку №2. Продовжується комплекс будівельних заходів із заливання бетонною сумішшю зовнішніх стін та внутрішніх перестінок конструкції , для цих робіт за тиждень використано майже 70 кубічних метрів бетону.


Придбано і доставлено матеріали та обладнання для підключення аеротенку №2 до існуючих комунікацій, а саме: трубопроводу активного мулу, траси освітлених промислових стічних стоків та трубопроводу для резервної подачі стічних вод.


Продовжується комплекс робіт із капітального ремонту адміністративного приміщення для персоналу спеціалістів, що розташоване на території очисних споруд. Вже замінено вікна та двері, , здійснено роботи із вирівнювання цегляної кладки, виконуються роботи із утеплення стін та нанесення оздоблювального шару будівельної суміші.

 

 

Президент підписав закони щодо підтримки громадян і бізнесу під час карантину

Президент України Володимир Зеленський підписав закони, які він ініціював для підтримки громадян і бізнесу у період дії карантинних заходів для запобігання поширенню в Україні COVID-19. Законодавчі ініціативи були ухвалені Верховною Радою 4 грудня 2020 року. Так, Закон «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 1071-ІХ передбачає надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8 тис. грн найманим працівникам, які втратили частину заробітної платні внаслідок запровадження карантинних обмежень, та фізичним особам-підприємцям (ФОП), які втратили частину доходу внаслідок карантину.

Детальніше...

 

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Полонщини!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування! Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів. На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців громади. Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Бажаю усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад та Вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

Анатолій МОРОЗ

голова районної державної адміністрації

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 17.00 6 грудня в Хмельницькій області зареєстровано 33464 лабораторно підтверджених випади COVID-19. З них 1181 – діти, 2374 – медпрацівники, 2609 – працівники освіти.

Детальніше...

 

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період українському народу вдалося збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну. Вірю, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України. Дякую кожному захиснику,ветеранам Збройних Сил України, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконував та виконує свій громадянський та військовий обов’язок у захисті територіальної  ціліснісності  та суверенітету нашої держави. Вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Низький уклін волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які матеріально та морально підтримують Збройні Сили України. Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України, бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Анатолій МОРОЗ,

голова районної державної адміністрації