Середа, 21 Жовтня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Хмельницькій області

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 24 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.З 00 годин 00 хвилин 28 вересня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування.Територій з “червоним” рівнем епідемічної безпеки немає.Помаранчевий» рівень небезпеки мають  міста Хмельницький та Кам’янець-Подільський, Волочиський, Деражнянський, Дунаєвецький, Красилівський, Теофіпольський та Ярмолинецький райони.До «жовтого» рівня прийнято рішення віднести міста Нетішин, Славута та Шепетівка, Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Кам’янець-Подільський, Летичівський, Новоушицький, Полонський, Славутський, Старосинявський, Хмельницький та Чемеровецький райони.

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 вересня 2020 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Мороза , на якому було розглянуто 12 питань, а саме:

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 18.00 23 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 5427 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 271 – діти, 504 – медпрацівники, 145 – працівники освіти.

Детальніше...

 

Реалізація себе та причини здійснення кримінальних правопорушень


Полонським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області спільно з Відділом соціальної роботи з населенням та Службою у справах дітей - було проведено захід для неповнолітніх, які вчинили кримінальні правопорушення, за участі їх батьків, на тему: «Реалізація себе та причини здійснення кримінальних правопорушень».

Під час заходу, було обговорено основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку та шляхи їх вирішення. Зокрема, серед факторів, які стають причиною вчинення злочинів молоді, учасники заходу назвали – низьку трудову зайнятість, зловживання алкоголем, слабкі соціальні та сімейні зв’язки, відсутність позитивної життєвої позиції, асоціальне коло спілкування.

Варто зазначити, що основна мета роботи із даною категорією молоді – виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, профілактика  злочинності  серед  молоді, допомогти усвідомити і визначити зроблені ними помилки, визначити суть проблем, які стоять перед ними, знайти шляхи та методи їх подолання, види та напрямки роботи в індивідуальному порядку. А найголовніше, пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та майбутнє, налаштувати на позитив, який буде спонукати до гарних вчинків.

Полонський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області

 

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №397/2020

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівника лісу

Присвоїти почесне звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

Буднику Олегу Вікторовичу , лісничому Полонського лісництва державного підприємства «Шепетівське лісове господарство», Хмельницька область

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

19 вересня 2020 року

Районна державна адміністрація щиро вітає Олега Вікторовича з присвоєнням почесного звання!

 

 

Виступ Президента України Володимира Зеленського на комеморативному урочистому засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй з нагоди відзначення 75-ї річниці ООН

Шановний пане Президенте!

Я з гордістю виголошую цю заяву від імені України – одного з членів-засновників Організації Об’єднаних Націй – і вітаю всіх нас із 75-річчям нашої Організації. Думаю, коли ми зустрілися в Нью-Йорку рік тому, ніхто не міг уявити, що 2020-й влаштує такий потужний краш-тест для нашого світу.

Детальніше...

 

До Дня партизанської слави

 


День партизанської слави - це державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Свято тих, хто в роки Другої світової війни внесли свій неоціненний вклад в перемогу над фашизмом. Сьогодні, 22 вересня 2020 року, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нарожний, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, заступник голови районної ради Юрій Світак, спільно з ветеранами, вшановуючи пам'ять загиблих в роки Другої світової війни партизан та підпільників, поклали до пам’ятного знаку, встановленого на честь загиблих партизанів-підпільників, вінки та квіти. Про неоціненний вклад народних месників в велику Перемогу в роки війни розповів голова районної ради Організації ветеранів України Валентин Жухевич, а власними спогадами про ті буремні роки поділилися партизан-підпільник та очевидець тих подій Віталій Огороднік та ветеран Олександр Засєкін. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих партизанів хвилиною мовчання.


22.09.2020