Субота, 29 Лютого 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено чергове засідання колегії райдержадміністрації

З метою оперативного вирішення суспільно - важливих питань розвитку району, сьогодні, 30 січня 2020 року, відбулося перше в поточному році чегове засідання колегії районної державної адміністрації. Засідання провела перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай за участю членів колегії, керівників органів місцевого самоврядування, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Членами колегії розглянуто два питання порядку денного, зокрема, про стан військового обліку на території Полонського району за 2019 рік членів колегії та запрошених проінформував начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Полонського районного військового комісаріату Олег Тркуля. Своєю чергою, начальник управління фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько детально проаналізувала питання щодо виконання Полонського районного бюджету за 2019 рік. За результатами засідання, відповідно обговорення питань порядку денного, членами колегії підтримано проекти розпоряджень голови райдержадміністрації та надано відповідні доручення.

30.01.2020

 

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

29 січня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому було розглянуто 11 питань, а саме:

Детальніше...

 

Зростання безробіття чи сезонні коливання: ситуацію коментує служба зайнятості

Кількість безробітного населення (за методологією МОП) віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні з відповідним періодом 2018 року, скоротилася на 88 тис. осіб та становила 1,5 млн осіб. Рівень безробіття (за методологією МОП) знизився з 8,6% до 8,1% робочої сили.

Детальніше...

 

Штраф понад 141 тисячу гривень загрожує підприємцю у разі виявлення неоформленого працівника

Із першого січня 2020 року мінімальна заробітна плата становить 4723 грн. та у погодинному розмірі — 28,31 грн. Відтак, збільшилися і фінансові санкції за неналежно оформлених працівників. Про це повідомляє Управління Держпраці у Хмельницькій області. Трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Детальніше...

 

Юридичні аспекти захисту прав та свобод держслужбовців України за кордоном

В наш час, коли транспортна система настільки розвинена, що за один день можна побувати в будь-якій точці Земної кулі, багато хто може собі дозволити в період відпустки поїхати на відпочинок за кордон. До вказаної категорії відпочиваючих входить чимало працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, частина з яких в процесі виконання своїх службових обов’язків може мати доступ до інформації з обмеженим доступом. Саме ця категорія осіб є цікавою для спеціальних служб іноземних держав. Саме тому, в багатьох державах склалася практика обмеження виїздів держслужбовців за кордон.

Детальніше...

 

Україна та Польща з відкритим серцем рухаються у майбутнє й акцентують увагу на тому, що об’єднує – Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з Анджеєм Дудою

Президенти України та Польщі Володимир Зеленський та Анджей Дуда обговорили двосторонні відносини під час робочого візиту Глави Української держави до Республіки Польща з метою участі у відзначенні 75-річчя визволення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау. Володимир Зеленський після перемовин з Анджеєм Дудою наголосив, що Україна дозволила пошукові роботи, і польські експерти провели перші розкопки у Львівській області. На черзі – відновлення польською стороною пошкодженої української могили на горі Монастир. «Нам вдалося знизити градус емоцій навколо спільного трагічного минулого, і сьогодні наші країни з відкритим серцем рухаються вперед, у майбутнє, – сказав Президент України в заяві для ЗМІ в місті Освенцимі. – Віднині у наших відносинах ми акцентуємо увагу на тому, що нас об’єднує». Зі свого боку Анджей Дуда подякував і назвав жестом дружби те, що в Єрусалимі подружжя Зеленських поклало червоно-білі квіти до ділянок монумента «Долина знищених громад», присвячених пам’яті єврейських громад України та Польщі, знищених під час Голокосту.

Детальніше...

 

Шановні жителі Полонщини!

Вітаю вас із визначним українським державним святом – Днем Соборності України! 22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої Батьківщини – в єднанні. І не лише територій, а дій і сердець. І хоча тоді цій споконвічній мрії українців – створити міцну державу, бути господарями на своїй землі – не вдалося реалізуватися, ця дата стала символом консолідації нашого народу на всі віки. Таке ж завдання перед нами ставить сьогодення – об'єднатися навколо ідеалів свободи і демократії, боротися за національну гідність і дати відсіч кожному, хто на неї посягає, повернути тимчасово окуповані території до рідного дому. Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акта Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Тож вшануймо їх і працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України! І усвідомлюймо – що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі. Бажаю вам незламного українського духу, гордості за рідну націю. Зі святом всіх – з Днем Соборності України !

Т. Шамрай,

перший заступник голови районної державної адміністрації