П'ятниця, 29 Травня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Допомога на дітей фізичним особам – підприємцям

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №329 надається допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 12 травня в Україні 16023 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 425 летальних, 3373 пацієнти одужало. Хворобу підтверджено у 1 105 дітей та 3 114 медиків.

Детальніше...

 

Про перевірку обласної системи оповіщення цивільного захисту

Відповідно до „Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році”,комплексна перевірка системи оповіщення „Сигнал-ВО”  з подачею всіх команд будепроведена  13 травня 2020 року з 10.00 до 12.00 години.
 

***

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

 

На 11.05.2020 в області підтверджено 178 випадків захворювання на COVID-19

На 10.00 год. 11.05.2020 року всього з початку епідемії на території області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 178 людей, в тому числі у 18 дітей та у 18 медичних працівників.

Детальніше...

 

Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни! Шановні жителі Полонщини!

Від щирого серця вітаю ветеранів Полонського району з Днем пам’яті та примирення та 75-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Низький уклін Вам за Вашу мужність, стійкість і відвагу! За те, що вистояли, вижили, перемогли. За те, що відбудували нашу країну та рідний край. Ви – наша гордість і наша слава. Ваші знання і досвід, ставлення до ратного і громадського обов`язку – це високий взірець для наслідування. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за Батьківщину. Низько схиляємо голови біля братських та одиноких могил загиблих, обелісків, пам'ятників та  пам'ятних знаків. Честь і слава Вам, захисники Вітчизни! Від щирого серця бажаю всім Вам Божого благословення, здоров’я, довголіття, миру і родинного тепла!

З повагою,

голова районної державної адміністрації

Анатолій Мороз

 

 

Нас має об’єднувати історична пам'ять

8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Кожного року травень нам приносить не тільки розмаїття кольорів, але свято багатьох поколінь – День Перемоги. Так, надзвичайно стрімко лине час. Він, невблаганний, забирає з кожним роком у Вічність все більше і більше свідків та учасників тих вікопомних подій.

Тож на свято Перемоги приходить вже зовсім мало колишніх фронтовиків. Але Вічний вогонь пам’яті про звитягу і героїзм воїнів, які врятували світ від нацизму, ніколи не згасне у серцях вдячних нащадків. 8 травня 2020 року, вшановуючи пам'ять про ратний подвиг наших батьків, дідів та прадідів, голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз, голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, голова районної ради Олег Янчук, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нарожний, заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віктор Яськов, голова районної організації ветеранів України Валентин Жухевич, партизан-підпільник Віталій Огороднік, ветерани та громадськість, поклали вінки та квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил полеглим в роки Другої світової війни землякам.

Подвиг ветеранів Другої світової війни є яскравим прикладом самопожертви в ім’я рідної землі для нинішнього покоління. День пам’яті і примирення – це намагання вкотре замислитись над уроками Другої світової, схилити голови в пам'ять про полеглих, хто пішов від нас в повоєнні роки, вшанувати нинішніх ветеранів. Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю. Пам'ять. Це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, наш біль, наша гордість. Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

08.05.2020