Понеділок, 23 Квітня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Дорогі жителі Полонського району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди величного та радісного православного свята – Світлого Воскресіння Христового! Свято Великодня для багатьох з нас є символом перемоги добра над злом. У цей день наші душі сповнюються радістю, ми святкуємо початок нового життя, торжество віри над смертю. Світле свято Христового Воскресіння символізує чистоту та оновлення, переосмислення, взаємне прощення та порозуміння. Пасхальна подія несе любов та світло у наші домівки, щирість та добро у взаємини, а Господня ласка зігріває наші серця й спонукає кожного з нас на чисті помисли. Цей всеперемагаючий дух радості та надії дає нам силу й енергію, утверджує вірність християнським традиціям. Саме у пасхальні дні кожен з нас має переглянути своє життя, оцінити помисли та вчинки для того, щоб почати новий день з щирим намаганням творити добрі справи. Сьогодні наша країна переживає доленосні зміни заради розбудови незалежної Української держави. Завдяки цим змінам зміцнюються патріотизм та традиції багатогранної самобутньої культури українського народу. Щиро зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, здійснення мрій, достатку та благополуччя! Нехай Божа милість та благословення, взаємоповага й злагода допоможуть нам перебороти всі труднощі, а щира любов до України надихає нас на добрі праведні справи!

Т.Шамрай

перший заступник голови районної

державної адміністрації

 

 

В. Кальніченко: “Цьогорічні погодні умови та ресурси дозволяють аграріям зробити усе для того, аби весняно-польові роботи пройшли відповідно графіку

Про це зазначив перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко під час селекторної наради з питань підтримки з держбюджету галузі АПК та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році.Участь у селекторі взяли представники Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій з питань АПК, керівники сільгосппідприємств всіх форм власності, фермерських господарств, приватні землевласники.Розпочинаючи селектор Володимир Ілліч навів деякі статистичні дані по посівах за останні роки. Так, 2015 році на 07 квітня було посіяно 97% ранньої групи зернових, у 2016 році – 109%, 2017 році – 91%.“Цьогорічні погодні умови та ресурси дозволяють аграріям зробити усе для того, аби весняно-польові роботи пройшли відповідно графіку. Тому закликаю аграріїв не збавляти темпів до завершення посівної кампанії, оскільки літній період розпочнеться з ІІ половини травня місяця”, – зауважив посадовець.За словами першого заступника голови адміністрації, сьогоднішній селектор покликаний звернути увагу сільгоспвиробників на ті особливості та проблеми, які можуть виникнути під час проведення таких робіт та довести до відома інформацію про погодно-кліматичні умови.В продовження наради, начальник відділу організації виробництва продукції рослинництва Департаменту Ванда Сердюк проінформувала учасників селектору про дію державних Програм відшкодування вартості техніки, насіння і посад матеріалу.

Детальніше...

 

222 525 рецептів за урядовою програмою “Доступні ліки” отримали мешканці Хмельниччини з початку року

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду  відзначив великий позитивний ефект у сфері поліпшення громадського здоров’я  урядової програми «Доступні ліки», що  покликана забезпечити життєво необхідними препаратами хворих на астму, діабет та серцево-судинні захворювання.«Програма має конкретний результат. Багато людей з хронічними хворобами раніше не могли собі дозволити купувати дорогі ліки. І ми думали про те, як створити програму, яка забезпечила б людей.

Детальніше...

 

Професійна орієнтація старшокласників

Хмельницька обласна служба зайнятості має чималий досвід організації та проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю і постійно працює над її вдосконаленням. Так, в лютому цього року проведено 104 профорієнтаційних заходів за участі більше ніж 2 тис. учнів. У цьому році спільно з Департаментом освіти і науки ОДА з лютого місяця стартував профорієнтаційний проект «Від мрії до дії». Програмою проекту передбачено проведення профорієнтаційних уроків, презентацій професій, професіографічних екскурсій, днів відкритих дверей на підприємствах, виїзних акцій в літні табори та інших заходів. В рамках проекту шкільна молодь з усіх міст та районів області має можливість ознайомитись зі світом професій: пожежник-рятувальник, водій автотранспортних засобів, токар, будівельник, поліцейський тощо. Школярі дізнаються про можливість їх здобуття, шляхи побудови професійної кар’єри, онлайн-сервіси для самостійного проходження профорієнтаційного тестування. Всім бажаючим під час групових або індивідуальних консультацій фахівці служби зайнятості допомагають у визначенні професійної спрямованості, сфери трудової діяльності, особистісних психофізіологічних якостей, наявності підприємницького потенціалу тощо. В даний час для учнів загальноосвітніх навчальних закладів реалізується обласний заочний конкурс шкільних стінних газет «Як обрати «свою» професію?», спрямований на формування відповідального ставлення учнів до професійного самовизначення, реального уявлення про ситуацію на ринку праці та свою майбутню роботу. Про Проект можна дізнатися на офіційному сайті Хмельницького обласного центру зайнятості http://khm.dcz.gov.ua Довідково: Всього з початку навчального року профорієнтаційні послуги служби зайнятості отримали близько 25 тис. учнів загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема, для них проведено понад 500 заходів профорієнтаційної тематики.

Інформацію підготував відділ організації профорієнтації ОЦЗ

Довідки за тел.: 65-74-18, 65-74-15(відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ)

 

 

Громади зможуть приєднуватися до міст обласного значення – закон прийнято

3 квітня Верховна Рада України прийняла в другому читанні та в цілому законопроект №6466 щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення.За це рішення проголосували 268 народних депутатів (поіменне голосування).Законопроект дозволяє громадам за спрощеною процедурою приєднуватися до міст обласного значення.Як відомо, в Україні 187 міст обласного значення, три з них – Лиман, Балта і Біляївка – скористалися законом про добровільне об’єднання територіальних громад ще у 2015 році, коли в країні пройшли чергові місцеві вибори. Тоді ж навколо міст обласного значення було створено ще декілька ОТГ, але там Центральна виборча комісія не дозволила провести перші вибори через необхідність, на думку ЦВК, змінювати межі районів. Після цього великі міста залишилися поза процесом об’єднання громад. Там відпала мотивація до об’єднання і через позицію ЦВК, і через те, що голови міст, які тільки-но перемогли на виборах, не хотіли перевиборів.

Детальніше...

 

За ухилення від призову призовник отримав 3 роки обмеження волі

Полонський районний військовий комісаріат повідомляє, що житель с. Ганнусине Полонського району, громадянин Р., восени 2017 року ухилявся від призову на строкову військову службу. За такі дії був визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.335 Кримінального Кодексу України. Полонським районним судом йому призначено покарання у виді обмеження волі на три роки.

Полонський районний військовий комісаріат

 

 

РОЗПОЧАТО ЧЕРГОВИЙ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ


НАКАЗ

 

військового комісара

Полонського районного військового комісаріату

16.03.2018 м. Полонне № 16

Про організацію підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2018 року

Відповідно до вимог Закону України “Про військовий обов`язок і військову службу», на виконання Указу Президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу», розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 16.03.2018 року №101/2018-р “Про організацію у Полонському районі чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2018 році», для забезпечення організованого проведення заходів щодо підготовки і проведення призову громадян України на строкову військову службу та комплектування військових частин молодим поповненням,

 

НАКАЗУЮ:

Детальніше...