Понеділок, 11 Грудня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

«Я маю право!».

Міністерство юстиції України працює над трьома законопроектами в рамках проекту «Я маю право!».

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко на своїй сторінці у Facebook.

«В рамках проекту «Я маю право!», який є реально діючим по всій Україні, зараз працюємо над:

#МаскиШоуСтоп: захист прав підприємців - прийняття закону щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес.

#ЧужихДітейНеБуває: захист прав дітей - прийняття закону щодо посилення відповідальності за жорстку несплату аліментів.

#Захист прав аграріїв - створення антирейдерських аграрних штабів по всій Україні”, - написав міністр.

Він підкреслив, що Мін'юст щодня розробляє та втілює в життя законопроекти, «які захищають права українських громадян».

Як повідомлялося, цього року Мін'юст запустив проект  «Я маю право!», в рамках якого українці можуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

За правовою допомогою звертайтесь до громадської приймальні при Полонській райдержадміністрації ( м. Полонне, вул. Л.Українки 114, ( 03843(3-23-72) та Полонське бюро правової допомоги (м. Полонне, вул. Л.Українки, 101(03843)2-03-52)

 

 

 

Оголошення

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2017 році», 16 - 17 листопада 2017 року в районі буде проведена  комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд та включенням сирен. Просимо жителів району зберігати спокій та не хвилюватись.

Відділ містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня працівників сільського господарства

13 листопада  2017 року під головуванням  голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого , за участю голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергія Комісарука, голови правління СВК «Лабунський» Миколи Олицького, директора СТОВ «Агрофірма «Маяк» Володимира Марченка, керівника ФГ «Джерело» Юрія Вельми, керівника ФГ «Агромакс – М» Сергія Мельничука відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня працівників сільського господарства. У ході обговорення, членами оргкомітету, надано пропозиції по проведенню святкового заходу та напрацьовано план дій з його проведення. Також на засіданні було розглянуто питання порядку та місця проведення святкових заходів, нагородження, уточнення організаційних та підготовчих питань, визначення відповідальних осіб.

 

IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

 

23.11.2017 р., м. Київ, готель «Прем’єр Палац»

23 листопада 2017 р. у м. Києві в готелі «Прем’єр Палац» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід -
IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

Енергонезалежність – незмінний курс України. На цьому шляху здійснюються реформи у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. За останні 3 роки завдяки послідовним діям Уряду удосконалено законодавство та запроваджено низку стимулів для залучення інвесторів. У результаті близько 800 млн євро інвестовано в українські проекти «чистої» енергетики. На Інтерактивній карті з енергоефективності та відновлюваної енергетики України “UAMAP” зібрано нові проекти на 1,2 млрд євро.

Прийшов час розкрити на повну силу інвестиційний потенціал України у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Широке впровадження проектів у цих сферах означатиме для України не лише зменшення енергозалежності, а й економічне зростання, додаткові надходження у місцеві бюджети, створення нових робочих місць, збільшення зайнятості населення, і головне – підвищення добробуту українців!

Детальніше...

 

НЕВІДВОРОТНІСТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Демократичні перетворення, що нині відбуваються в Українській державі, супроводжуються складними процесами реформування політичних, економічних і правових відносин. Однією з найважливіших складових цього вкрай непростого процесу є запобігання корупції.14 жовтня 2014 року Верховною радою України був прийнятий Закон України «Про запобігання корупції» (№ 1700-VII) (далі – Закон), який 26 жовтня 2014 року набрав чинності.Стаття 45 Закону України визначає порядок подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, особи, на яких поширюється дія цього Закону, зобов’язані подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру шляхом заповнення на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції. Статтею 3 Закону Визначено широке коло суб’єктів, на яких поширюється його дія, серед яких можна виділити осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб.Частина 2 пункту  4 статті 45 Закону  говорить, що притягнення суб’єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або за подання у ній завідомо недостовірних відомостей не звільняє суб’єкта декларування від обов’язку подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.Водночас, мають місце випадки порушення вимог вищевказаного закону на території Полонського району. Зокрема, правоохоронними органами встановлено, що у поточному році дві особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, будучи суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону, допустили порушення його вимог, яке виявилось в несвоєчасному, без поважних причин, поданні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік на офіційному веб–сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.У ході розгляду Полонським районним судом протоколів про вчинення, адміністративного правопорушення за принципової позиції прокурорів Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури, доведено вину вказаних осіб у вчиненні корупційного правопорушення – порушення вимог фінансового контролю. Судом визнано порушників винними у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначено передбачене законом покарання. На сьогодні судові рішення набрали законної сили.

 

Прокурор Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури                                                                           О. Мацюк

 

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада 2017 року в приміщенні Будинку культури Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади відбулися урочисті заходи до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на яких були присутні керівники клубних закладів, ветерани галузі, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, начальник відділу культури та туризму Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Тетяна Ярославська, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна У знак глибокої поваги кращі працівники культури були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками за активну культурно-просвітницьку діяльність та розвиток галузі в ім’я розквіту рідного краю й на благо України.

Своїх колег музичними вітаннями привітали творчі аматорські колективи Будинку культури. Бажаємо працівникам культури миру, добробуту, благополуччя, невичерпних творчих сил, натхнення в навчанні дітей заради процвітаючого майбутнього української держави, бо саме завдяки культурі відбувається виховання патріотично свідомої людини, яка знає свою історію, пам’ятає та зберігає українські народні звичаї, обряди, любить рідну мову та Батьківщину.

 

09.11.2017

 

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних         рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.Старт проекту відбувся 7 червня 2017. Проект презентовано Павлом Петренком та директором USAID Уейдом Уорреном в Кабінеті Міністрів України. Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

Детальніше...