Полонська районна державна адміністрація ~ НОВИНИ
Понеділок, 20 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відкриття сімейних молочних ферм

31 липня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Солодкого, за участю начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергія Комісарука, представників компанії «УкрМілкІнвест»: Сергія Чернієнка - менеджера проекту «Сімейна молочна ферма», керівника сільськогосподарської дорадчої служби «Агроаргумент» - Олександра Березюка; секретаря Полонської міської ради ОТГ Лариси Сосун, голів сільських рад району, старостів старостинських округів, власників особистих селянських господарств (домогосподарств), спеціалістів відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації відбулася презентація проекту про створення сімейних молочних ферм. Мета зустрічі – обговорення шляхів реалізації проекту створення сімейних молочних ферм. На розгляд присутніх виносилися питання, а саме: щодо отримання допомоги у фінансуванні на будівництво ферм, придбання обладнання, придбання ВРХ кількістю від 10 голів, консультативний супровід при створенні сімейних молочних ферм. Створення ферм за сучасними стандартами з дотриманням всіх технологічних процесів виробництва для отримання молока з найкращими якісними показниками. Сімейні молочні ферми в подальшому стають осередками місцевих кооперативів, які дозволяють організувати збір молока із забезпеченням якості та необхідних умов зберігання. «Реалізація даного проекту сприятиме створенню нових робочих місць в сільській місцевості та вирішенню інших гострих соціальних проблем», – зауважив Віктор Солодкий.


Начальник відділу агропромислового розвитку,

екології та природних ресурсів райдержадміністрації

С. Комісарук

31.07.2018р.

 

Президент підписав Закон, яким встановлено основні принципи та вимоги до органічного виробництва

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», ухвалений Верховною Радою 10 липня.

Реалізація норм Закону забезпечить удосконалення й гармонізацію законодавства України із законодавством Європейського Союзу у сфері виробництва та обігу органічних продуктів та сприятиме створенню прозорих умов господарювання, зменшенню недобросовісної конкуренції, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної органічної продукції та розширенню зовнішніх ринків її збуту.

Законом встановлюються основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, засади правового регулювання органічного виробництва, обігу органічної продукції та функціонування ринку такої продукції. Також визначено правові основи діяльності центральних органів виконавчої влади, суб’єктів ринку органічної продукції та напрями державної політики у зазначених сферах.

31.07.2018р.

 

 

РІШЕННЯ КОМІСІЇ НА КОНТРОЛІ

З метою перевірки виконання протокольного рішення спільного засідання Хмельницької та Житомирської регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 червня 2018 року, голова райдержадміністрації Віктор Солодкий та головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства адміністрації Олександр Шевчук 30.07.2018 року відвідали ТОВ «ПКПФ - Україна» та ознайомилися з практичним виконанням плану-графіка проведення заходів по модернізації котельні щодо зменшення викидів в атмосферне повітря, а також проведення переоснащення очисних споруд. Під час зустрічі з генеральним директором ТОВ «ПКПФ-Україна» Сергієм Прудким, головою райдержадміністрації було зроблено ряд зауважень та пропозицій по виконанню протокольного рішення засідання комісії, які були сприйняті керівником підприємства з розумінням.


Відділ містобудування, архітектури,будівництва

та з питань цивільного захисту населення

і житлово-комунального господарства РДА

31.07.2018р.

 

 

«Культурна спадщина Хмельницької області: сучасні виклики та проблематика»

27 липня на території пам’ятки архітектури національного значення – Костел святої Анни в м. Полонному, під головуванням начальника управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірини Трунової, проведено виїзне засідання колегії управління з питання «Про дотримання вимог законодавства у сфері охорони культурної спадщини відділом культури Полонської райдержадміністрації, відділом культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та сектором культури селищної ради Понінківської об’єднаної територіальної громади».

До участі у колегії були запрошенні заступник Полонського міського голови Віктор Яськов, спеціалісти управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення Полонської міської ради ОТГ Любов Борозенна, начальник відділу охорони пам’яток історії та культури у Хмельницькій області Шпаковський Сергій, директори закладів культури та мистецтв обласного підпорядкування, а також представники відділів та секторів культури райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

 

Делегація із Полонщини взяла участь у ході з нагоди 1030-річниці Хрещення Київської Руси-України

День Хрещення Київської Руси є для нас визначною подією, адже всезагальне Хрещення у 988 році стало своєрідним “днем народження”  православної церкви України – новим етапом становлення православ’я на теренах Руси-України та визначило подальший духовний і культурний вектор розвитку нашої Батьківщини. На честь цієї визначної події в житті нашого народу згідно з Указом Президента України Віктора Ющенка від 25 липня 2008 року № 668/2008 з нагоди відзначення 1020-річчя хрещення Київської Русі було встановлено державне свято – День хрещення Київської Руси-України.  Зокрема в тексті Указу було зазначено: «Ураховуючи значення православних традицій в історії і розвитку українського суспільства, на підтримку ініціативи Національної ради з питань культури і духовності, Українського фонду культури, Української Православної Церкви, Української Православної Церкви Київського патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, громадськості постановляю установити в Україні День хрещення Київської Русі-України, який відзначати щорічно 28 липня, у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира — хрестителя Київської Русі».

28 липня, у центрі Києва відбулися заходи Української православної церкви Київського патріархату і Української автокефальної православної церкви з нагоди 1030-річниці хрещення Київської Руси-України. Вранці у Володимирському соборі відслужили урочисту Божественну літургію, після якої віряни, священнослужителі, а також президент України Петро Порошенко й члени уряду пройшли хресною ходою до пам'ятника святому рівноапостольному князю Володимиру Великому. Участь у заходах також прийняла делегація із Полонщини, На Володимирській гірці на чолі з предстоятелем Української православної церкви Київського патріархату, патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, главою Української греко-католицької церкви Блаженнійшим Святославом та главою Української автокефальної православної церкви митрополитом Макарієм було звершено молебень за Україну і за українську помісну православну церкву. Участь у хресній ході взяли понад 65 тисяч вірян.

30.07.2018р.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Плани –графіки проведення заході в ТОВ «Полонська картонно-паперова фабрика - Україна»

На виконання протокольного рішення № 8/7 спільного засідання Хмельницької та Житомирської регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21 червня 2018 року Департамент інформує про План –графік проведення заходів в котельні ТОВ «Полонська картонно-паперова фабрика - Україна» щодо поліпшення викидів в атмосферне повітря та План – графік переоснащення очисних споруд ТОВ «Полонська картонно-паперова фабрика - Україна».

План-графік проведення переоснащення очисних споруд ТОВ "ПКПФ - Україна"

 

***

27.07.2018 року в малому залі райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.Вощатинського відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. На порядку денному засідання розглядались питання:

1. Надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємницької діяльності за рахунок коштів обласного бюджету.

2. Правила безпеки на залізничному транспорті.


Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА