Понеділок, 20 Січня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Програма Служби безпеки України «На тебе чекають вдома»


КОНТАКТИ:
• тел.: 050-831-26-22 або 073-042-06-02 (для дзвінків ТІЛЬКИ з підконтрольної Україні території)
• E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
• Сторінка Facebook для листування: https://www.facebook.com/dorogamira

ПРО ПРОГРАМУ
В рамках цієї програми СБУ здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР». Дана програма допомогла повернутися до мирного життя вже понад 200 нашим співвітчизникам.

Найбільш поширені питання про Програму

1.На кого поширюється дія Програми?
Вона поширюється на осіб, які добровільно відмовилися від участі в діяльності терористичних груп та НЗФ, не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях, нападах на підприємства, установи, організації та інших тяжких злочинах; щиро готові сприяти в розкритті злочинів, вчинених у зв'язку із створенням або діяльністю такої групи чи формування, та припиненні їх діяльності.
2. На якій підставі учасники Програми звільняються від кримінальної відповідальності?
Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань «ДНР/ЛНР» передбачені частиною 2 статті 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), частиною 6 статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) та іншими статтями Кримінального кодексу України.
3. Як стати учасником Програми?
Необхідно звернутись до співробітників СБ України безпосередньо або через родичів, знайомих за допомогою одного із доступних засобів зв’язку (контакти вказані вище).

Також із зазначених питань мешканці Хмельниччини можуть звернутися безпосередньо до Шепетівського МВ Управління СБ України у Хмельницькій області (м. Шепетівка,
вул. Героїв Небесної Сотні, 82), або зателефонувавши на цілодобову «лінію довіри» за тел.: (03840) 5-12-61.

 

***

ПРО ЗМІНЕНУ ФОРМУ ЗАЯВИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА НАДАННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ

 

Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2020 рік

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 294-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 14 листопада 2019 року. Згідно з документом, доходи державного бюджету на наступний рік визначено в сумі 1095,6 млрд грн, видатки – 1182,0 млрд грн. Бюджет збалансовано з дефіцитом на рівні 2,1% ВВП (94,3 млрд грн).У держбюджеті передбачено збільшення фінансового забезпечення заходів, спрямованих на реалізацію пріоритетних напрямів державної політики та впровадження реформ.

Детальніше...

 

***

Відповідно до Указу Президента України від 08.12.2008 року №1149 започатковано Всеукраїнський тиждень права, який проходить щороку в тиждень, який включає 10 грудня – річницю прийняття Загальної декларації прав людини. У 2019 році святкується 30-та річниця прийняття „Конвенції про права дитини”, яку було прийнято 20 листопада 1989 року Генеральною асамблеєю ООН. У Полонській гімназії службою у справах дітей райдержадміністрації було проведено три виступи «Знай та поважай свої права» відповідно до Конвенції про права дитини з дітьми різної вікової категорії. Також обговорено основні проблеми порушення прав дітей та виконання ними їх обовʼязків.


11.12.2019

 

 

Новорічна ялинка

Новорічні свята – одні з небагатьох свят які відзначають всі. На цю казкову пору з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Головним атрибутом свята вважається ялинка та сосна. Традиція ставити «живі красуні» у кожній хаті призводить до масової вирубки цих чудових дерев, кожне з яких приносить велику та незамінну користь не тільки людині, а й планеті в цілому. Заздалегідь  попереджуємо тих, хто хоче поживитися й незаконно зрубати деревце. Для легального продажу ялинок приватний підприємець повинен мати відповідний пакет документів та дозвіл на торгівлю.

Детальніше...

 

***

 

20 листопада 1989 року Генеральна асамблея ООН прийняла „Конвенцію про права дитини”. Це одна із найважливіших подій в історії людства. Вона ознаменувала собою початок нової ери у відносинах між державою та її громадянами. Перш за все діти мають право на життя. Воно, безумовно, найголовніше. Його надають нам батьки при нашому народженні, але ні вони, ні хтось інший в світі не має права позбавляти нас можливості жити, розвиватися, відчувати на собі чиюсь любов та піклування, тобто позбавляти права на життя, нехтувати ним. Такою ж актуальною проблемою, є проблема створення більшої кількості сирітських притулків та дитячих будинків. Дитина повинна, якщо це можливо, зростати під опікою та відповідальністю своїх батьків. Малолітню дитину не слід, крім тих випадків, коли є вийняткові обставини, розлучати зі своєю матір’ю. На суспільстві і на органах влади повинен лежати обов’язок дотримання усіх прав дітей, а особливо тих, що не мають сім’ї та достатніх засобів для існування. Діти, які внаслідок смерті батьків, позбавлення батьків батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування, мають право на особливий захист і допомогу з боку держави.

Детальніше...

 

Проведено штабні тренування з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми державної системи цивільного захисту Хмельницької області

На виконання пункту 47 плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми державної системи цивільного захисту на 2019 рік, затвердженого розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 15 січня 2019 року №16/2019-р, 10 грудня в районі було проведено штабне навчання на тему: « Дії органів управління і сил цивільного захисту області у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період». Під час проведення навчання було відпрацьовано наступні навчальні питання:організація роботи, керівника робіт з ліквідації наслідків НС та штабу з ліквідації НС райдержадміністрації;проведення засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС; організація роботи за сигналами управління цивільного захисту з оповіщення та збору керівного складу органів управління та задіяних у навчанні сил ЦЗ, огляд готовності служб ЦЗ до виконання завдань; практичне виконання заходів за встановленим ступенем готовності згідно з Планом цивільного захисту на особливий період; заслуховування керівників спеціалізованих служб ЦЗ району щодо виконання заходів, передбачених при переведені у вищі ступені готовності. В навчанні прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації .Тетяна Шамрай, члени районної комісії ТЕБ та НС, керівники спеціалізованих служб ЦЗ району.


 

Відділ з питань ЦЗН та ЖКГ