Неділя, 09 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Полонський район: проведено профілактичну роботу з керівниками агропідприємств та здійснено перевірку МПК.

14 липня працівники Полонського РС спільно з представником ГУ ДСНС у Хмельницькій області провели роз'яснення з керівниками агропідприємств щодо безпечного збору урожаю та дотримання правил пожежної безпеки під час жнивної компанії. Також було перевірено МПК району огляд пожежної техніки ,справність та готовність щодо ліквідації пожеж під час збирання урожаю.

Перевірена справність та наявність пожежно-технічного обладнання та забезпечення паливно-мастильними матеріалами для виконання дій запризначенням Окрім того, було перевірено комплектацію зернозбиральної техніки справними первинними засобами пожежогасіння та іскрогасниками, а також проведено протипожежні інструктажі з працівниками підприємств Фахівці Служби порятунку нагадали землеробам основні причини виникнення пожеж під час жнивної кампанії, а це: необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів. Усім хто причетний до жнивної компанії було вручено інформаційні листи з правилами безпеки під час жнив.Полонський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 14 липня в Україні підтверджено 54 771 випадок COVID-19, з них 27 154 одужали, 1412 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 638 випадків.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

15 липня 2020 року з 14:00 год. до 16:00 год. в малій залі будинку культури Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади відбудеться виїзний прийом громадян. Прийом громадян здійснюватиме голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро ГАБІНЕТ, прокурор Хмельницької області Олег СИНИШИН, начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Анатолій ЩАДИЛО,  начальник Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області Ігор ВУЇВ.

 

 

В Україні темпи поширення коронавірусної інфекції стабілізуються

В Україні відбувається певна стабілізація ситуації з поширенням коронавірусної інфекції. Про це свідчить зменшення кількості госпіталізацій за минулий тиждень, зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив статистику: за останню добу виявлено 612 заражених, 385 осіб одужали. Нині в Україні понад 26 тис. активних хворих. Лідерами серед виявлених інфікованих є Львівська (99 осіб) та Закарпатська (79 осіб) області. Голова Національної поліції Ігор Клименко доповів щодо штрафування закладів, які не дотримуються карантинних обмежень. Так, за останню добу припинено діяльність 143 розважальних закладів, зокрема нічних клубів і закладів харчування.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 13 липня в Україні підтверджено 54 133 випадки COVID-19, з них 26 503 одужали, 1398 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 612 випадків.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9 липня підтверджено 51 224 випадки COVID-19, з них 23 784 одужали, 1327 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 810 випадків.

Детальніше...

 

Робочий візит в Кустовецький старостинський округ

09 липня 2020 року голова Полонської райдержадміністрації Анатолій Мороз з робочим візитом відвідав Кустовецький старостинський округ Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, до якого входять с.Кустівці, с. Голубча та с.Москалівка . В ході спілкування зі старостою старостинського округу Анастасія Братасюк ознайомила очільника району з основними проблемними питаннями та перспективами подальшого розвитку населених пунктів старостинського округу.