Середа, 24 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

10 жовтня 2018 року проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, на якому було розглянуто 1 питання, а саме: про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за кордон. Засідання комісії відбулося за участю усіх членів комісії. Питання розглянуто та задоволено.

Служба у справах дітей райдержадміністрації.

10.10.2018

 

 

Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру запустила онлайн-сервіс реєстрації земельних ділянок

Завдяки запровадженню електронної послуги стартує принципово новий рівень якості обслуговування фізичних та юридичних осіб. Сьогодні реєстрація відбувається у два візити до державного кадастрового реєстратора, а запровадження цієї послуги дає можливість виключити перший візит, залишиться лише необхідність отримати документи після реєстрації земельної ділянки. З метою вдосконалення програмного забезпечення Державного земельного кадастру впроваджена функціональна можливість державної реєстрації земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками. Сертифікований інженер-землевпорядник, зареєструвавшись в особистому електронному кабінеті, може скористатись даним видом послуги в будь-який зручний для них час, без черг та обмежень. Сервіс подання заяви та документації щодо державної реєстрації земельної ділянки доступний на сайті http://wikimap.dzk.gov.ua. Послуга подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки доступна в електронному кабінеті https://e.land.gov.ua.

Детальніше...

 

ОСІННІЙ ПРИЗОВ 2018: КІЛЬКІСТЬ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ ЗБІЛЬШАТЬ ВДВІЧІ

Міністерство оборони України видало наказ про призов офіцерів запасу у 2018 році. "04 жовтня 2018 року Міністерством оборони України видано наказ № 495 “Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України від 22.05.2018 № 231 “Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу у 2018 році” .

Детальніше...

 

Президент доручив забезпечити в повному обсязі фінансування програми захисту складів зберігання боєприпасів

Президент доручив забезпечити в повному обсязі фінансування програми захисту складів зберігання боєприпасівПрезидент Петро Порошенко під час наради із силовиками доручив Міністру оборони Степану Полтораку та Міністру закордонних справ Павлу Клімкіну завершити переговори з Північноатлантичним альянсом щодо реалізації спеціального трастового фонду, який забезпечить безпечну експлуатацію і ефективну охорону об’єктів зберігання боєприпасів.Глава держави зазначив, що, на жаль, на сьогоднішній день в Україні ще немає жодного сучасного складу, який би повністю відповідав би стандартам НАТО.Президент висловив сподівання, що найближчим часом відповідні програми будуть реалізовані. «Доручаю Міністру оборони, Міністру закордонних справ терміново завершити переговори з НАТО по створенню і реалізації спеціального трастового фонду, який забезпечує безпечну експлуатацію і ефективну сучасну охорону об’єктів зберігання боєприпасів», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...

 

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА КАМПАНІЯ ЩОДО ПОДОЛАННЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ ТРИВАЄ

Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Кодексу законів про працю України, не передбачено укладення між суб’єктом господарювання та найманим працівником договору на стажування та прийняття працівника на стажування. З метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається, керівником може встановлюватись випробування. Відповідно до ст. 26 КЗпПУ, умова про випробування повинна бути застережена в наказі (розпорядженні) про прийняття цього працівника на роботу. У період випробування на таких працівників поширюється всі вимоги законодавства про працю.

Детальніше...

 

Привітали юристів зі святом

8 жовтня своє професійне свято відзначають юристи – люди, які забезпечують верховенство права та закону в нашій державі. День юриста з'явився в календарі України за Указом Президента №1022/97 від 16.09.1997 р. Сьогодні жодна установа чи галузь в Україні не може обійтися без юристів. Саме вони є тими людьми, які мають взяти найактивнішу участь в розбудові держави і визначеності в напрямку європейської інтеграції, адже юристи завжди стоять на варті законності та справедливості. Рівнем їх професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність. З нагоди професійного свята – Дня юриста, враховуючи вагомий особистий внесок у реалізацію державної правової політики, формування у громадян правового світогляду, зразкове виконання професійних обов’язків, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський відзначив спільною Грамотою райдержадміністрації та районної ради головного спеціаліста відділу «Полонського бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксану Рибак.

 

08.10.2018

 

 

Шановні освітяни району та ветерани педагогічної ниви!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя.Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

О.Вощатинський

заступник голови райдержадміністрації