Середа, 20 Червня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Глава Уряду щодо голосування по законопроекту про Антикорупційний суд: Маємо бути достойними довіри людей і партнерів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав важливим і ключовим заплановане на завтра у Верховній Раді остаточне голосування по законопроекту про формування в Україні Вищого антикорупційного суду. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів України.«Питання має надважливий і принциповий характер. Зараз ми стоїмо на роздоріжжі – або ми своїми кроками покажемо чіткий вектор для громадян щодо напрямку відновлення справедливості і покарання корупціонерів, або ми можемо відкотитися в усіх питаннях у минуле, яке ми проходили, - сказав Володимир Гройсман. - Сьогодні важливо, аби це рішення було ухвалено Парламентом. Це дасть можливість дати сигнал всередині країни, міжнародним партнерам. Воно вплине позитивно на розвиток економіки. У нас є всі шанси забезпечити пришвидшений економічний ріст. А це – стабільна валюта, ціни, вищі зарплати. Ми зможемо продовжувати зміни і дати нову якість життя громадян… Розраховую, що Парламент об’єднається, і рішення буде ухвалене. Хочу побажати успіху і бути достойними довіри людей».

 

Літо-2018

З 1 червня в закладах освіти Полонського району розпочалася пора канікул та оздоровлення. В школах працюють мовні табори, де діти мають можливість,граючись, вивчати англійську мову, відпочивати на природі, ходити на екскурсії, гарно та плідно проводити свій вільний час.В закладах дошкільної освіти дітки отримали на період оздоровлення оновлене фруктами та овочами меню, можливість проводити на свіжому повітрі більше часу в іграх та розвагах. Літо - це пора відпочинку та оздоровлення, і ми,батьки, вихователі, вчителі, повинні прикласти всі зусилля, щоб це літо запам'яталося дітям як найдовше!


Відділ освіти, культури, туризму,молоді

та спорту райдержадміністрації

 

 

Оголошення

10-11 жовтня 2018 року в Україні відбудеться онлайн-виставка харчової промисловості на Міжнародному виставкому порталі “ExpoUniverse”. Міжнародний виставковий портал “ExpoUniverse” ( https://expo-universe.com/ )- перший в Україні проект в індустрії виставкового бізнесу, який допоможе вивести на лідируючі світові позиції виставковий ринок України в цілому та харчову промисловість зокрема. Онлайн-виставка харчової промисловості - це новий рівень взаємодії виробників кондитерських виробів та продуктів харчової промисловості, постачальників сировини, виробників обладнання та упаковки, торгівельних мереж дистриб’юторів. Інноваційний формат виставки забезпечує безпосередній контакт вітчизняних та іноземних учасників в реальному часі за допомогою відео-зв’язку та текстового чату. Детальну інформацію про захід можна отримати на веб-сайті: https://expo-universe.com/exhibition-entrance/49/

 

 

Заходи з охорони праці при роботі в спеку

Спека у літній період негативно впливає  на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку. Саме тому, керівникам робіт в умовах підвищення температури повітря необхідно більш ретельно планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при дії високих температур зовнішнього середовища, а саме:

Детальніше...

 

Проведено робочу нараду

4 червня 2018 року головою райдержадміністрації Віктором Солодким проведено нараду щодо вирішення питання способу надання пільги на проїзд автомобільним транспортом на міських, приміських, міжміських маршрутах жителям району. У нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, в.о. начальника управління соціального захисту населення Олександр Лобай, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури Марія Тріщ, голова громадської ради при райдержадміністрації Всеволод Коваль, представник Понінківської селищної ради ОТГ Ольга Луцька. У ході обговорення з’ясовано, що надавати адресну грошову допомогу на проїзд автомобільним транспортом пільговикам немає можливості через відсутність фінансового ресурсу. Полонською міською радою ОТГ проводиться підготовча робота щодо забезпечення пільгового перевезення жителів громади та проведення відшкодування перевізникам. Вирішення питання пільгового перевезення знаходиться на постійному контролі керівництва району.

Управління

соціального захисту населення

 

 

Позачергове засідання колегії райдержадміністрації

4 червня 2018 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий провів позачергове засідання колегії райдержадміністрації в ході якого  розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Основні зміни стосувалися збільшення обсягів бюджетних призначень на заробітну плату з нарахуваннями на суму 150 тис. грн. на багатопрофільну медичну допомогу населенню та придбання медичного обладнання для клініко-діагностичної лабораторії Полонської ЦРЛ ім.Н.С.Говорун на суму 41,6 тис. грн. Члени колегії одноголосно схвалили протокольне рішення та вирішили подати в установленому порядку районній раді для розгляду та затвердження на черговій сесії.

04.06.2018

 

 

Запрошуємо на ХХХ Міжнародну агропромислову виставку "Агро-2018"

Шановні полончани, аграрії нашого району!

Запрошуємо Вас на найбільшу агропромислову виставку України – ХХХ Міжнародну виставку "Агро - 2018", яка проходитиме 6-9 червня у місті Київ, проспект Академіка Глушкова,1 на території НК "Експоцентр України".Детально з програмою виставки Ви можете ознайомитися за посиланням http://www.agroexpo.in.ua/