Понеділок, 16 Грудня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 листопада 2019 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, на якому було розглянуто 7 питань, а саме:

Детальніше...

 

До уваги роботодавців!

Управління соціального захисту населення нагадує роботодавцям про необхідність своєчасного проведення атестації робочих місць в організаціях та на підприємствах незалежно від форм господарювання. Підприємство, з технологічним процесом, використовуваним обладнанням, сировиною та матеріалами є потенційним джерелом небезпечних та шкідливих виробничих факторів, які мають несприятливий вплив на стан здоров’я працюючих. Зважаючи на це правильно організоване проведення атестації робочих місць за умовами праці є необхідним для кожного керівника підприємства.

Детальніше...

 

На Полонщині вшанували пам'ять жертв Голодомору

23 листопада 2019 року з метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні в м. Полонному в рамках Всеукраїнської акції по вшануванню пам’яті жертв голодоморів біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій проведено мітинг - реквієм із запалюванням свічок та покладанням вінків та квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій. У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, заступник голови Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади Віктор Яськов, представники трудових колективів, політичних партій та громадських організацій, представники релігійних конфесій району, ветерани, школярі, молодь.

У своєму виступі перший заступник голови адміністрації Тетяна Шамрай зазначила, що у своїй багатовіковій історії Україна пережила чимало драм і трагедій. Однією з найбільших був Голодомор 1932-1933 років.Голодомор – жахлива сторінка в історії Українського народу, катастрофа планетарного масштабу. Цей скорботний день має об’єднувати Український народ – владу, громадсько-політичні сили, всіх громадян – навколо вшанування пам’яті загиблих від голоду. Ми відчуваємо гордість за наш народ, який, незважаючи на всі лихоліття доби тоталітаризму, зумів вистояти, зберегти ідентичність, здобути державну незалежність та впевнено торує власний шлях у майбутнє. Відзначаючи День пам'яті жертв голодоморів, ми не лише скорбимо за загиблими, а й постаємо нацією цивілізованою і гуманною. Український народ пережив це страхіття.

Пережив і вижив, здобув державну незалежність і впевнено утверджує себе у світовій спільноті. Представники релігійних конфесій району закликали всіх присутніх на меморіальному заході спільною молитвою вшанувати пам'ять невинно убієнних у ті жахливі роки. Учасники заходу засвітили свічки пам’яті жертвам голодомору, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали вінки і квіти до пам’ятного знаку.

Цього дня в населених пунктах району було приспущено державні прапори, обмежено проведення розважальних заходів, покладено траурні вінки та композиції із житніх та пшеничних колосків до пам’ятних знаків, вшановано пам’ять загиблих хвилиною мовчання, запалено свічки та проведено панахиди за померлими від голоду. В бібліотеках району оформлено тематичні виставки «Голодний рік — голодний вік». В школах району цього тижня пройшли години пам'яті, уроки історичної правди, де юне покоління торкнулося трагічних сторінок нашої історії.


23.11.2019

 

 

Відбулося чергове засідання координаційна рада у справах дітей

 

21 листопада 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання кординаційної ради у справах дітей, на якому було розглянуто шість питань:

Детальніше...

 

Дорогі земляки!

В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі. Полонщина відчула на собі всю біль голодомору, тому кожен з нас втратив частку свого коріння. Ще живі люди, які пам'ятають Голодомор і можуть розповісти про той жахливий час. Просимо всіх жителів району приєднатися до акції, 23 листопада о 16 годині у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу. Це знак нашої скорботи. Це святий вогник, який зігріє душі загиблих. Це світло очищення задля нашого майбутнього. Прийміть до себе в душу краплю світла, тепла, добра, любові, адже тільки любов’ю до ближнього свого ми подолаємо зло. Голодомор – сумна і страшна сторінка української історії. Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

Т.Шамрай

перший заступник голови районної державної адміністрації

 

 

Сергій Трофімов представив нового очільника облдержадміністрації Дмитра Габінета

Сьогодні перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив  новопризначеного голову Хмельницької обласної держаної адміністрації Дмитра Габінета. Відповідний Указ про його призначення Президент України Володимир Зеленський підписав 21 листопада.

Детальніше...

 

Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня

 

25 листопада в світі розпочинається міжнародна інформаційна кампанія “16 днів проти насильства”. Така кампанія проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, до 10 грудня – міжнародного Дня прав людини.У ці дві неділі, які дістали назву “16 днів проти насильства”, також відзначають низку міжнародних днів і річниць: 29 листопада – Міжнародний день захисту прав жінок; 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день інваліда, 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня – Річницю з дня «Монреальської різанини»; 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією. Кампанія була започаткована першим Інститутом жіночого глобального лідерства в червні 1991 року та учасниками Форуму з питань жінок, насильства та прав людини, представленого учасницями з 20 країн світу, що закликали до спільних глобальних дій.

Детальніше...