Понеділок, 19 Лютого 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Інформаційний вісник Уряду: 5 знакових законодавчих ініціатив, що закладають основи для пришвидшеного зростання економіки

Презентований Прем’єром пакет законопроектів допоможе економіці вийти на рівень зростання 5-7%

31 січня на засіданні Кабміну було презентовано 35 проектів ключових економічних законів, які стануть продовженням «осені реформ». Законопроекти, напрацьовані спільно з Президентом, парламентськими фракціями, діловими колами допоможуть ефективніше боротися з корупцією, посилять захист бізнесу і сприятимуть зростанню інвестицій в Україну. Ухвалення цих документів закладе основи для пришвидшеного зростання економіки. Документи осучаснюють і спрощують регулювання практично у всіх сферах. Зокрема, створюються умови для вільного руху капіталу, що сприятиме залученню інвестицій,  посилюється захист кредиторів, що сприятиме відновленню банківського кредитування, відкриваються  нові можливості для інноваційної діяльності, яка зможе вивести вітчизняну економіку на якісно новий рівень. До вашої уваги – 5 знакових законодавчих ініціатив.

Детальніше...

 

Медична реформа має бути доступною та зрозумілою для пацієнта, – В.Олійник

Проблеми медичної реформи члени громадської ради при облдержадміністрації обговорили із заступником голови облдержадміністрації Валерієм Олійником.
Відсутність чіткої поінформованості населення про те, як вже у червні будуть отримувати медичні послуги пацієнти, створює напругу та уповільнює процес реформування, переконана член громадської ради Оксана Каденко.
Паралельно із впровадженням реформи Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації вже розпочав інформаційну кампанію щодо змін у медичній галузі. Додатково також почнуть проводити роз’яснювальні наради і з самими медиками, аби лікарі могли відповідати на всі запитання пацієнтів.
«Медична реформа передбачає запровадження єдиного реєстру пацієнтів на базі Міністерства охорони здоров’я. Нині необхідно повністю комп’ютеризувати усі медзаклади та надати їм програмне забезпечення. Саме з останнім нині виникають технічні затримки. Коли цей процес розпочнеться, і самі лікарі побачать та спробують працювати у єдиній системі, багато запитань зникнуть. Але ми обов’язково врахуємо ваші зауваження, та проведемо додаткові консультації із лікарями з проблемних питань,» – відреагувала на зауваження заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталя Федів.
Іншим проблемним питанням, є протезування для учасників АТО. Обласною програмою передбачено на зубопротезування для захисників 740 тисяч гривень, але цих коштів вистачає лише для 220 бійців.
«Необхідно збільшити цю суму, тому, шановна громадськість, прошу вас надати нам ваше звернення, і ми будемо переглядати програму і спробуємо збільшити цю суму до 1,5 мільйона гривень,» – запропонував Валерій Олійник.

02.02.2018

 

Запобігання виникнення екологічної катастрофи в лісових масивах

 

Враховуючи масштаби пошкодження лісів та з метою запобігання екологічної катастрофи, 25 січня на базі ДП «Шепетівське лісове господарство» відбулось обстеження об’єктів регіонального ландшафтного парку «Мальованка».
Під час обстеження було оглянуто лісові масиви ПЗФ Регіонального-ландшафтного парку «Мальованка» розташованого на території Мальованського та Полонського лісництв, участь в заході прийняли: завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської райдержадміністрації Олександр Чмир, заступник голови громадської ради при Шепетівській райдержадміністрації, голова відокремленого підрозділу м.Шепетівки та району Всеукраїнської спілки учасників АТО Ігор Дзюба, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Шепетівської райдержадміністрації Валентина Лопоцюк, начальник відділу агропромислового розвитку Полонської райдержадміністрації Сергій Комісарук, заступник редактора газети «Шепетівський вісник» (м. Шепетівка) Володимир Нитка, редактор газети «Сьогодення громади» (м.Полонне) Олена Безносюк, редактор телеорганізації «Полонський ТВ-канал» (м. Полонне) Ольга Сизоненко, інженер-лісопатолог ДСЛП «Вінницялісозахист» Тамара Івацко, головний лісничий ДП «Шепетівський лісгосп» Олександр Заблоцький, провідний інженер ОЗЛ Максим Маєвський, інженер лісових культур Анна Кирильчук, лісничий Мальованського лісництва Сергій Туракевич, лісничий Полонського лісництва Олег Будник.
Під час огляду насаджень інженер-лісопатолог Тамара Івацко ознайомила учасників з біологією основних первинних шкідників лісу зокрема з верхівковим короїдом та показала на практиці як виглядають пошкоджені дерева ІV, V, VI категорії всихання та пошкоджена деревина шкідниками.

Детальніше...

 

Геннадій Зубко і Ґеорґ Мільбрадт презентували законодавчий маршрут з децентралізації

Ми презентуємо визначений законодавчий маршрут з децентралізації. Це 17 ключових законопроектів, які є основою для подальшого розвитку і успішного впровадження реформи децентралізації на місцях. Цей перелік був підтриманий Координаційною радою донорів. Також лист про підтримку законопроектів, Ґеорґ Мільбрадт направив до Прем’єр-міністра України і українського парламенту.
Законопроекти презентували на спільній прес-конференції Віце-прем’єр-міністр — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та Спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт.
«Зараз саме той час, коли ми повинні приймати рішення і звертатися до парламенту, щоби прийняти 17 ключових законопроектів з децентралізації. Це законопроекти, які були напрацьовані Мінрегіоном спільно з народними депутатами, місцевими громадами, громадянським суспільством і експертами. Їх прийняття дасть можливість підсилити реформу децентралізації вже в цьому році», — наголосив Геннадій Зубко.

Детальніше...

 

Розпочато відбір до національної збірної України Ігор Нескорених

В Україні розпочато збір анкет на участь у Іграх Нескорених 2018. Цього року п’ятнадцять учасників нашої збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї

У 2017 році збірна України вперше дебютувала у міжнародних змаганнях InvictusGames у Торонто з вражаючими результатами — 14 медалей (8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових) в шести напрямках спорту: пауерліфтинг, плавання, легка атлетика, веслування на тренажері, стрільба з лука та велоспорт на шосе.
У 2018 році Україна вдруге змагатиметься на міжнародних змаганнях 20-27 жовтня вже у Сіднеї, Австралія. Події цьогорічних Ігор Нескорених охоплять весь Сідней — від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор.
15 учасників збірної України будуть змагатися з понад 550 учасниками з 18 країн світу, серед яких Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Італія, Нідерланди, Нова Зеландія, Велика Британія, Сполучені Штати Америки, Йорданія, Ірак, Румунія та Польща.
Зареєструватися на відкриті спортивні тестування можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО або в ході миротворчих операцій за участю України.
Збір заявок на відкриті спортивні тестування триватиме з 1 січня по 25 лютого 2018 року.
Реєстрація заявки на відкриті спортивні тестування є обов’язковим для всіх бажаючих стати членом національної збірної у Іграх Нескорених і є доступним за посиланням:https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman

Детальніше...

 

Робоча нарада щодо профілактики захворюваності на кір

01 лютого  2018 року першим заступником голови районної державної адміністрації Тетяною Шамрай  проведено  робочу нараду по питанню  профілактики захворюваності на кір серед дітей та молоді Полонського  району. В нараді взяли участь головний лікар Полонської центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун Іван Савіцький та лікар Іван Сімчера. Тетяна Іванівна наголосила, що для недопущення погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір у районі необхідно керівникам закладів вжити всіх необхідних профілактичних, протиепідемічних заходів, у тому числі здійснити перевірки дітей на наявність у них відповідних щеплень. Висвітлити у засобах масової інформації тяжкість захворювання та надати застереження щодо уникнення даної хвороби. Своєю чергою, головний лікар Полонської центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун Іван Савіцький зазначив, що проблем із вакциною немає. Батьки зараз цікавляться про проведення вакцинації і самі почали приводити дітей. За результатами наради прийнято рішення план виконання щеплень від кору довести до 100% показника та провести з батьками дітей, що не пройшли вакцинацію, роз’яснювальні бесіди щодо потенційної загрози кору як для їх дітей, так і для оточуючих.


01.02.2018

 

Уряд підтримує важливі інфраструктурні проекти об’єднаних територіальних громад

Уряд ухвалив рішення, згідно якого кошти з Державного фонду регіонального розвитку будуть направлені в першу чергу на реалізацію важливих для громад проектів, а саме:
– будівництво і модернізацію дитячих садочків;
– модернізацію об’єктів профтехосвіти;
– об’єкти екстреної медицини;
– розвиток електронної економіки;
– розбудову закладів фізичного виховання та спорту
– об’єкти інфраструктури, критично важливі для громад.
Таким чином Уряд дав старт максимально ефективному розпорядженню коштами фонду, а це 6 млрд грн у 2018 році, для підтримки розвитку соціальної сфери і підвищенню комфорту життя об’єднаних територіальних громад. Загалом завдяки різним інструментам підтримки та розвитку регіонів громади отримають ресурси для розвитку загальним обсягом близько 11 млрд грн.
«Уряд через механізми регіонального розвитку цього року фінансує близько 11 млрд грн, – заявив Прем’єр-міністр. – Ми підготували рішення Уряду, яке дозволить сфокусувати увагу місцевих органів влади на пріоритетних проектах».

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету міністрів України
01.02.2018