Середа, 26 Червня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Дорогі юні друзі !

Традиційно з початком літа міжнародна спільнота відзначає День захисту дітей. Любі діти ! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні. Тож оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України. Дитинство – це найпрекрасніша пора в житті людини. Проте доля не всіх дітей обдарувала радістю батьківства. Тому про дітей-сиріт, які позбавлені радості спілкування з рідними батьками, держава подбала створивши їм максимально наближенні умови до родинних в прийомних сім’ях та в дитячих будинках сімейного типу. Отже, в День захисту дітей, мої слова щирої подяки линуть до прийомних батьків та батьків-вихователів, які закладають в юні душі та серця високі моральні та духовні цінності. Сьогодні, коли наша держава опинилась під впливом ворожої агресії, в суспільстві постала іще одна категорія дітей – це діти учасників антитерористичної операції. Вони по-дорослому спостерігають за подіями на сході держави, і з нетерпінням чекають на повернення батьків. Юні друзі ! Ваші батьки – це основа формування громадянської позиції. Вам є ким пишатись, є з кого брати приклад. Зичу вам, дорогі діти, міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Т. Шамрай

перший заступник голови райдержадміністрації

 

 

ЦЕ АКТУАЛЬНО!!!

Наявність лікарських засобів та виробів медичного призначення станом на 29.05.2019 року в КНП "Полонська центральна районна лікарня ім. Н.С.Говорун"

 

Проведено чергове засідання координаційна рада у справах дітей

30 травня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай проведено чергове засідання кординаційної ради у справах дітей, на якому було розглянуто три питання:

- питання про стан злочинності серед неповнолітніх на території Полонського району та результати роботи з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх за І квартал 2019 року;

- про роботу з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітьми, що знаходяться під опікою(піклуванням), які проживають на території Полонської ОТГ;

- про хід виконаних робочих заходів з попередження правопорушень, пов’язаних з насильством в сім’ї щодо дітей та в їх присутності.

Прийняті відповідні рішення.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

30.05.2019

 

 

Відбулося чергове засідання колегія райдержадміністрації

Сьогодні, 30 травня 2019 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулася колегія райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь члени колегії, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники окремих установ та організацій району. По питанню щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік членів колегії та запрошених проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Своєю чергою, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергій Комісарук доповів про підсумки роботи агропромислового комплексу за І квартал та проведення комплексу весняно - польових робіт. Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай детально зупинився на питанні організації відпочинку та оздоровлення дітей району у 2019 році. Розглядаючи кожне питання, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

30.05.2019

 

 

Роз’яснення про уповноважених осіб найманими працівниками з питань охорони праці

На сьогоднішній день профспілкові організації створюються, як правило, в організаціях з великим штатом працівників. Організаціям з меншою кількістю персоналу доцільно замість утворення профспілки обирати уповноважену особу, що фактично виконуватиме функції профспілки, а саме – реалізовуватиме контроль за дотриманням прав співробітників в тому числі у сфері безпеки праці. Це визначено ст.41,42 Закону України «Про охорону праці».

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 29 травня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 12 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 63 справи одержувачів субсидії, 12 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Каленичі, с. Онацьківці, с. Білецьке, с. Кустівці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

29.05.209

 

 

Засідання спостережної комісії

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела засідання спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації. На розгляд спостережної комісії вносились питання:

 

- про проведену роботу начальника Полонського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області щодо здійснення соціальної роботи з особами та неповнолітніми, які перебувають на обліку уповноваженому органу з питань пробації;

- про працевлаштування та надання соціальної допомоги достроково звільненим особам від відбуття покарання.

В ході обговорення цих питань комісія вирішила рекомендувати виконавчим комітетам Полонської міської ради та Понінківської селищної ради покращити взаємодію соціального патронажу з відповідними органами виконавчої влади, щодо контролю за особами, які перебувають на обліку уповноваженому органі з питань пробації та сприяти офіційному працевлаштуванню. Рекомендувати Полонській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості спільно із виконавчими комітетами місцевих рад розробити комплекс заходів щодо перепідготовки осіб, які повернулись з місць відбування покарання.

29.05.2019