Четвер, 28 Січня 2021
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Полонщина попрощалася зі своїм героєм

Сьогодні жителі  міста Полонного та району попрощалися з земляком, командиром взводу Збройних Сил України, 38-ми річним Василем Остапчуком, який загинув 4 серпня 2015 року в зоні проведення Антитерористичної операції, неподалік Артемівська Донецької області. 
Під час жалобного мітингу щирі співчуття родині загиблого Героя висловили перший заступник голови райдержадміністрації Олег Кулінський, заступник голови районної ради Олексій Бобров, секретар Полонської міської ради Юрій Ступак, священнослужителі Римсько-Католицької церкви та Української Православної Церкви Київського Патріархату, а також побратими по службі.

Детальніше...

 

ОСТАННІЙ ПУТЬ ГЕРОЯ

Суботній полудень 20 червня окрасився для Понінки у жалобні, траурні тони – селище прощалося зі своїм земляком Олегом Рибачком, який загинув у зоні АТО на підло встановленій ворогами розтяжці. Гірким болем відгукнулася ця звістка в серцях понінківчан і неймовірною трагедією стала для батьків, які зовсім нещодавно поховали ще одного сина-близнюка. Певне, не змогли два брати один без одного, адже між близнятами завжди існує дуже сильний родинний і духовний зв’язок.
Олег Рибачок народився 29 травня 1978 року, закінчив школу й отримав спеціальність столяра. Коли прийшла пора, відслужив в армії. 14 серпня 2014 року він був мобілізований і пройшов підготовку у 184-му навчальному центрі с. Старичі Яворівського району Львівської області. Олег служив у 54-й бригаді в/ч 2970 механіком-водієм танку.

Разом із братом хлопці були люблячими синами для своїх батьків, а ті своєю працею заробили шану та повагу односельчан. Свою синівську любов брати довели й тоді, коли не вагаючись взяли повістки і з’явилися до військкомату, бо розуміли, що їхня місія полягає в тому, щоб боронити Вітчизну від ворога. Без жодних сумнівів і вагань. Беззаперечно, саме такими і є справжні патріоти своєї землі.

Детальніше...

 

Полонщина прощається з героєм

13 червня 2015 року у зоні АТО, поблизу м.Попасна при виконанні військового завдання загинув наш земляк, 37-річний житель селища Понінка ,Полонського району Рибачок Олег Вікторович.
Мобілізований 14 серпня 2014 року та пройшов учбову підготовку у 184-му навчальному центрі с. Старичі Яворівського району Львівської області. Служив у 54-й бригаді військової частини 2970 механіком-водієм танку. Полонщина глибоко сумує з приводу загибелі нашого земляка і висловлює щирі співчуття його сім’ї, рідним та близьким. Світла пам’ять про Рибачка Олега Вікторовича, який віддав своє життя за Україну, назавжди залишиться у наших серцях. Вічна пам’ять герою!

 

В Полонному вшанували ветеранів-визволителів від нацизму – учасників Другої світової війни

7 травня 2015 року у приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі.
Перед початком урочистих зборів, керівники району та міста, спільно з ветеранами, віддаючи шану за загиблими в роки  війни, поклали вінки та квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил загиблих в роки Другої світової війни.

Окрім найшановніших гостей – ветеранів війни та учасників бойових дій, бійців – учасників Антитерористичної операції на Сході України, на захід завітали голова райдержадміністрації Олександр Нагурний, голова районної ради Ярослав Шпег, Полонський міський голова Франц Скримський, голови територіальних громад району, громадськість    та учнівська молодь. Звертаючись до присутніх ветеранів, голова райдержадміністрації Олександр Нагурний висловив велику вдячність кожному з них за те, що пройшовши нелегкими фронтовими дорогами, не шкодуючи здоров’я й ризикуючи власним життям вибороли мир для майбутніх поколінь. Він також відзначив трагічний повтор подій сьогодення – війну на сході країни, відзначивши таку ж жертовність бійців-захисників України, гідних нащадків своїх дідів і батьків – переможців нацизму.

Детальніше...

 

В районі продовжується обговорення адміністративно-територальної реформи

27 квітня  2015 року в приміщенні актової зали Крачанівської ЗОШ І-ІІІ ст. за участю голови Полонського відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, голови Сасанівської сільської ради Юрія Семенюка, голови Малошкарівської сільської ради Світлани Пастушок, голови Микулинської сільської ради Людмили Прохорчук, жителів цих громад  відбулось виїзне засідання  районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. Голова районної державної адміністрації, голова  районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області Олександр Нагурний детально зупинився на положеннях ухваленого  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», наголосивши на тому, що об’єднання територіальних громад має на меті покращити життєвий рівень населення громад, забезпечити потреби громадян якісними та доступними соціальними та адміністративними послугами. Окрім цього, очільник району наголосив на важливості прийняття кожною громадою зваженого, конструктивного, економічно обґрунтованого рішення.

Детальніше...

 

До Дня Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.
На боротьбу з аварією були кинуті значні людські ресурси. Серед ліквідаторів чорнобильської катастрофи налічується чимало полончан. Багато з них уже відійшли за межу життя, але ті, хто сьогодні залишається свідком тих подій, щороку приходять вшанувати покійних товаришів до пам’ятного знака, який розташований біля пожежної частини. Ось і цього разу 26 червня віддати данину пам’яті прибули члени районної організації «Союз Чорнобиль України», представники районної та міської влади. До ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції із побажаннями здоров’я та життєвих гараздів звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, заступник голови районної ради Олексій Бобров, міський голова Франц Скримський, голова районної ради ветеранів Веніамін Куценко, голова районної організації «Союз Чорнобиль України» Олександр Бацман та інші. Присутні поклали до пам’ятника живі квіти та помолилися за упокій тих, хто віддав своє життя у боротьбі із мирним атомом.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікації з громадськістю
апарату райдержадміністрації
26.04.2015

 

Виїзне засідання районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області

Понад дві години тривало широке обговорення реалізації  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  яке відбулося 24 квітня  2015 року в актовій залі Понінківського професійного ліцею за участю активу селища та членів районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. Голова районної державної адміністрації, голова  районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області Олександр Нагурний детально зупинився на положеннях ухваленого  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та затвердженої урядом на початку квітня Методики формування спроможних територіальних громад, якою визначено механізми реалізації закону. Зокрема, відповідно до нормативних документів потенційними адміністративними центрами майбутніх спроможних територіальних громад та їхніх зон впливу  в першу чергу визначаються міста обласного значення та районні центри. Такими центрами  можуть бути також села, селища, міста, що історично мали статус районних центрів та знаходяться на відстані понад 20 км від міст обласного значення, районних центрів, а також інші населені пункти.

Детальніше...