Субота, 05 Грудня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Український Пакт заради молоді-2020

17 березня в Міністерстві молоді та спорту України представники провідних компаній-роботодавців та Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" підписали Пакт заради молоді-2020. Ініціативу підтримали Міністерство молоді та спорту і Міністерство освіти і науки України.
Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загально європейської ініціативи. Україна стала другою європейською країною, яка локалізувала пакт. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

Детальніше...

 

Кузня захисників України

22 – 24 квітня у Білій Церкві (Київська область) Мінмолодьспорту спільно із управлінням молоді та спорту Київської ОДА, «Всеукраїнським об’єднанням військово-патріотичних організацій» провели Всеукраїнський семінар «Кузня захисників України».
Мета заходу – узагальнення та популяризація кращого досвіду військово-патріотичного виховання молоді в регіонах Україні. Участь у семінарі взяли 100 учасників із 22 регіонів України, які є керівниками та представниками військово-патріотичних клубів, об’єднань учасників АТО та молодіжних організацій.

Детальніше...

 

Уряд, Президент та Парламент України мають спільно створити якісний клімат для життя українців

Кабінет Міністрів України, Президент та Верховна Рада мають спільно провести реформи у країні та створити якісний клімат для життя українців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Національної ради реформ у вівторок, 19 квітня.
“Найголовніше, що ми маємо зробити, – це створити спільно з Президентом, Парламентом, народними депутатами і усіма фракціями якісний клімат для життя українців”, – заявив Володимир Гройсман.
“Одна справа мати плани щодо реформ, інша справа – це їх реалізовувати. Ми націлені на те, щоби спільно реалізовувати плани, досягати реальних результатів, що є дуже важливим”, – зауважив Прем’єр-міністр.

Детальніше...

 

Відбулась апаратна нарада

18 квітня 2016 року під головуванням Олександра Нагурного – голови райдержадміністрації, за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Кулінського, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади відбулася апаратна нарада.

Детальніше...

 

Звіт голови РДА за підсумками першого року роботи

1 квітня 2015 року Полонську райдержадміністрацію очолив наймолодший із колег, амбітний та  цілеспрямований Олександр Нагурний. Він одразу ж узявся реалізовувати чіткі завдання керівництва області - в найкоротший термін оптимізувати бюджетні видатки, збільшити надходження, створити ефективну структуру управління в районі.

15 квітня 2016 року в великій залі районного Будинку культури  відбулася зустріч голови райдержадміністрації з громадськістю району, представниками бізнесових кіл та депутатами місцевих рад усіх рівнів. Олександр Нагурний відзвітував перед громадою за рік своєї роботи на займаній посаді.
Після півторагодинного громадського звіту голови Полонської районної державної адміністрації Олександра Нагурного, присутні мали змогу поставити до нього запитання, які турбують їх найбільше. В кінці зустрічі Олександр Олександрович зазначив, що проблем в районі багато, але він їх намагатиметься вирішити якомога швидше, і сподівається на підтримку громади у вирішенні найскладніших проблем.

Детальніше...

 

Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”

У рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця” та Словацької громадської організації “Амос” спільно з мерією м.Стара Любовня (Словацька Республіка) з 15 по 18 вересня 2016 року передбачається проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”.
Метою Фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього .

Детальніше...

 

У Хмельницькому на хабарі викрито податкового ревізора-інспектора

Співробітники Управління СБУ спільно з прокуратурою та відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС в області затримали на хабарі ревізора-інспектора одного з підрозділів ДПІ в м.Хмельницькому.
Ревізор поставив вимогу комерсанту надати неправомірну вигоду у сумі 1000 гривень за те, що складе позитивний висновок про відсутність порушень в його торгівельній діяльності без фактичної перевірки. При цьому попередив підприємця, що за виявлені порушення вимог закону йому загрожував би штраф у сумі 17 тис. гривень.
Правоохоронці затримали податківця на гарячому під час одержання неправомірної вигоди.
Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням службового становища, поєднане з вимаганням) КК України.

Прес-групаУправління СБ України
у Хмельницькій області