Середа, 28 Жовтня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

28 квітня – День охорони праці

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні з 25 по 29 квітня  2016 року проводиться Тиждень охорони праці на запропоновану Міжнародною організацією праці  під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Міжнародна організація здоров’я (ВООЗ) (World Health Organisation) відносить стрес до основних хвороб, небезпечних для здоров'я людини у XXI  столітті. Проблема стресу існує в багатьох країнах. Так, у Сполучених Штатах Америки 20% збитків, які виникають від плинності персоналу, прогулів, падіння продуктивності праці, породжені професійними неврозами і стресами. Американці наводять цифри збитків від стресових факторів: 500 мільйонів доларів на рік. 33% канадських працівників повідомили, що їм доводилося брати відгули за власний рахунок, оскільки вони відчувати себе виснаженими.

Тривожний показник сьогодення: більш ніж на 90% працівників визнають, що їх психологічний стан визначають саме результати роботи, а не внутрішні ресурси, такі як, наприклад, впевненість в собі.

Детальніше...

 

На Хмельниччині затримали групу вимагачів

Співробітники СБУ спільно з кримінальною поліцією Головного Управління Національної поліції в Хмельницькій області викрили протиправну діяльність трьох місцевих мешканців, які займались вимаганням.
Зловмисники, погрожуючи розправою, вимагали у молодого хмельничанина 30 тисяч гривень, забравши в якості застави його дорогий автомобіль. Правоохоронці затримали зловмисників на гарячому час одержання частини грошей.

Детальніше...

 

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

27 квітня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 8 питань: про встановлення опіки над неповнолітніми; питання щодо надання дозволу на вчинення правочину; щодо позбавлення батьківських прав; питання щодо реалізації майна; питання щодо затвердження звітів опікунів.

 

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

 

 

Проведення II Форуму енергоефективного партнерства підтримано Прем'єр-міністром України

На сьогодні більше 100 тисяч бюджетних установ потребують термомодернізації. На ці цілі необхідно інвестицій у розмірі від 4,2 до 8,5 млрд доларів. Враховуючи, що реалізація таких заходів вимагає різних джерел фінансування, оптимальним рішенням є використання ЕСКО-механізму, тобто залучення енергосервісних компаній до утеплення бюджетних установ", - повідомив Голова Агентства та нагадав, що минулого року прийнято Закони України щодо запровадження механізму енергосервісу, затверджено Примірний енергосервісний договір, доповнено економічну класифікацію видатків бюджету позицією 2276 «Оплата енергосервісу».
З метою стимулювання практичного впровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері Агентство проводить II масштабний Форум енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель». Захід відбудеться  12 травня 2016 року у м. Києві.

Детальніше...

 

Пам’ятні заходи до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи

30 років минуло з того часу як в Україні сталася трагедія на Чорнобильській атомній електростанції, а чорний день трагедії продовжує хвилювати людей. Для ліквідації цієї біди тисячі громадян ціною власного життя і здоров’я захищали не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки. Багато було їх і з нашого району.  З нагоди вшанування пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС, 26 квітня 2016 року біля пам’ятного знаку жертвам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в м. Полонному відбувся пам’ятний захід, присвячений 30-ій річниці Чорнобильської трагедії. Перед початком мітингу благочинний церков Полонського району УПЦ КП о. Андрій освятив плиту, на якій викарбувані імена наших земляків, що віддали своє життя у боротьбі з так званим «мирним» атом.  Перед присутніми виступили  голова райдержадміністрації Олександр Нагурний, голова районної ради Олег Янчук, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, голова районної громадської організації «Союз.Чорнобиль.Україна» Олександр Бацман , Народний депутат України Роман Мацола. В заході також взяли участь  ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають на території району, представники організацій, підприємств та установ, лідери районних організацій політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 25.03.2016 року №99/2016-р "Про завершення опалювального сезону 2015/2016 року в Полонському районі"

 

Український Пакт заради молоді-2020

17 березня в Міністерстві молоді та спорту України представники провідних компаній-роботодавців та Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" підписали Пакт заради молоді-2020. Ініціативу підтримали Міністерство молоді та спорту і Міністерство освіти і науки України.
Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загально європейської ініціативи. Україна стала другою європейською країною, яка локалізувала пакт. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

Детальніше...