Середа, 28 Жовтня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Виступ Президента на вечорі-реквіємі пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Пресвяті оцті! Шановні співвітчизники!
Дорогі кримські татари і весь український народе!
Сьогодні, в день нашої глибокої солідарності, я – кримський татарин. Як був кримським татарином мій тезко, етнічний українець, генерал Петро Григоренко. У 1968 році, коли вже закінчилася хрущовська «відлига» і саме почалися брежнєвські «заморозки», він не побоявся виступити на захист кримських татар і  назвав речі своїми іменами: «Те, що з вами зробили в 1944 році, має цілком певну назву. Це чистісінької води геноцид – один із найтяжчих злочинів проти людства»…
Минулого року парламент України, хоча із очевидним – на цілі десятиліття – запізненням, прийняв постанову «Про визнання геноциду кримськотатарського народу». Днем пам’яті жертв цього геноциду встановлено 18 травня.
Зрозуміло, що Кремль інформацію про факти кривавого переселення цілих етносів тримав за сімома печатками. Особисто я про трагедію кримських татар дізнався, вже будучи студентом Київського державного університету імені Шевченка, влітку 1987 року. Тоді всі західні радіостанції і «Голос Америки», і «Свобода», і Бі-Бі-Сі розповідали, як на Красній площі в Москві сотні кримських татар вимагали повернення додому, в Крим. Замовчати вже не вдалося, а тих сміливців-відчайдухів навіть прийняв Громико, друга за статусом особа в тій державі. Тоді їх ще депортували в місце заслання, до Узбекистану. Але крига скресла, і та акція, як на мене, стала точкою, з якої почалося повернення. Саме в ті дні вашими зусиллями імперія дала одну з перших тріщин, а її розпад відкрив вам шлях до отчого дому.

Детальніше...

 

ЗМІНИ В ПОРЯДКУ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З ТРАВНЯ 2016 РОКУ

Стосовно призначення субсидій особам, які мають право на пільги
Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Постанова) передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення таким особам житлової субсидії їм не нараховуються відповідні пільги.
У зв’язку з цим з травня 2016 року необхідно здійснити перерахунок діючих субсидій, які розраховувалися з урахуванням пільг. Списки осіб, які отримують субсидію і мали право на пільги, необхідно передати організаціям, що надають послуги, для ненарахування останніми пільг цим особам з травня 2016 року, а також внести відповідну інформацію до ЄДАРП. При цьому, якщо розмір субсидії становить 0,0 грн, такі особи не включаються до зазначених списків. Відповідні списки надаватимуться надавачам послуг щомісячно.
Якщо субсидія призначається на наступний період з квітня 2016 року, вартість послуг у квітні береться з урахуванням пільг.
Стосовно призначення субсидії на оплату послуг з управління будинком
Постановою доповнено перелік послуг, на оплату яких призначається субсидія, послугою з управління будинком.
Оскільки вартість послуг з управління будинком визначається за домовленістю сторін, призначення субсидій на оплату витрат на управління будинком буде можливим після затвердження Мінрегіоном нормативно-правових документів щодо їх граничного розміру для надання субсидій.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей

18 травня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання координаційної ради у справах дітей райдежадміністрації, на якому  було розглянуто п’ять питань:
Про стан злочинності серед неповнолітніх на території Полонського району та результати роботи з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх за І квартал 2016 року;
Про роботу  з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах тадітьми, що знаходяться під опікою (піклуванням), які проживають на території Понінківської селищної ОТГ;
Та три питання про неналежне виховання  одинадцятьох дітей матерями, які зловживають спиртними напоями, не працюють, соціальну допомогу використовують не за призначенням.  

Служба у справах дітей
райдержадміністрації     

18.05.2016

 

***

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні цінності на всі покоління» проводить наступні конкурси для дітей:
"Намалюй свою мрію"
"Реалізуй намальовану мрію"
"Посади дерево добра"
"Я винахідник"
Конкурси спрямовані на виховання послідовників справи в сільському господарстві та свідомих кадрів на селі.
Деталі про організаторів, правила участі та терміни проведення конкурсів можна дізнатися на сайті www.t-i-t.com.ua та за т.(067)517-85-30.

 

Президент Петро Порошенко провів зустріч із послами країн «Великої сімки»

Президент Петро Порошенко провів зустріч із послами країн «Великої сімки»
Президент Петро Порошенко скоординував позиції з послами G7 та головою Представництва Євросоюзу в Україні Яном Томбінським напередодні проведення Саміту «Великої сімки» в Японії, який відбудеться 26-27 травня.
Президент зазначив, що з моменту їх попередньої зустрічі відбулись значні зміни, сформовано новий Уряд та коаліцію в парламенті. Глава держави наголосив на амбітності програми нового уряду, що сформована на основі пропозицій Національної ради реформ, програми МВФ та Угоди про асоціацію Україна – ЄС.
Глава держави наголосив на незмінності політики продовження реформ, що необхідні для європейської інтеграції України, зокрема проведенні децентралізації, судової реформи.
Президент відзначив важливість призначення нового Генерального прокурора України і ухвалення парламентом змін до законодавства про прокуратуру, які дозволять запровадити Генеральну інспекцію, що стане черговим інструментом для боротьби з корупцією.

Детальніше...

 

***

Щороку 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН з нагоди річниці прийняття Конвенції про біорізноманіття.
Тема цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття - «Актуалізація принципів збереження біорізноманіття; підтримання людей та їхнього благополуччя». Головне його завдання – привернути увагу до питань збереження біорізноманіття як основи підтримки життя і засобів для існування людей.
Біологічне різноманіття є основою для життя та основних послуг, що надаються екосистемами. Біорізноманіття підтримує добробут людей та сталий розвиток у всіх сферах діяльності, у тому числі в галузях економіки, таких як сільське господарство, рибальство, туризм та інших. Зупинивши втрати біорізноманіття, ми інвестуємо в людей, в їхнє життя та благополуччя.

Детальніше...

 

Пильність запорука боротьби з тероризмом

Загроза терористичного акту існує. Найбільш вірогідними цілями терористичних атак є місця масового перебування людей та об’єкти підвищеної небезпеки, які внаслідок підриву призводить до значної кількості людських жертв і можуть створити додаткову загрозу населенню та територіям, внаслідок викиду у навколишнє природне середовище небезпечних речовин (хімічних, біологічних, радіоактивних).
Типовою зброєю терористів є використання замаскованих вибухових пристроїв. Залежно від мети терористичного акту такі пристрої, споряджені годинниковим механізмом, можуть залишатись терористами у житлових будинках, навчальних закладах, установах і організаціях, підприємствах, громадському транспорті тощо.
Завдяки пильності громадян можна запобігти численним жертвам від спрацювання вибухового пристрою.
Терористи намагаються розмістити вибухові пристрої у найбільш уразливих місцях, де зможуть завдати найбільшої шкоди населенню.
До таких місць, як правило, належать:
•    автомобілі;
•    входи, внутрішні двори, підсобні приміщення адміністративних і житлових будинків, складських приміщень;
•    урни для сміття, інженерні комунікації в місцях масового перебування людей (фестивалі, ярмарки, базари, супермаркети, підземні переходи тощо);
•    громадський транспорт (вагони тролейбусів, автобусів, трамваїв, поїздів тощо);
•    об’єкти підвищеної небезпеки тощо.

Детальніше...