Четвер, 06 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Великоднє розмаїття

Коли приходить весна, пробуджується і воскресає природа, надходять Великодні свята, а з ними давні звичаї писанкарства, які були знані не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Символічним є те, що давні традиції нашого народу  відроджуються і тепер.  
05 травня 2016 року в Будинку культури з метою виховання духовних цінностей дітей та учнівської молоді відбулося щорічне традиційне дитяче свято «Великоднє розмаїття», яке проходить за ініціативи відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Цього року виповнюється 20 років з моменту започаткування чудового заходу. 
У рамках свята проведено виставку Великодніх кошиків, пасхальних композицій, українських писанок, виконаних у різних техніках (крашанки, мальованки, дряпанки, мотанки, зернівки, бісерівки, вироби із елементами квілінгу). Поряд із різнобарвними писанками учні загальноосвітніх навчальних закладів представили цікаві зразки давнього Святого Письма та сімейні обереги, які передаються від покоління до покоління, від роду до роду. Не залишила байдужих і виставка писанок родини Нагар.

Детальніше...

 

Сьогодні відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації

29 квітня відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного. В засіданні колегії взяли участь  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, голови територіальних громад, сільські голови, директори загальноосвітніх шкіл, головні лікарі закладів охорони здоров’я, керівники сільськогосподарських підприємств.

Детальніше...

 

28 квітня – День охорони праці

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні з 25 по 29 квітня  2016 року проводиться Тиждень охорони праці на запропоновану Міжнародною організацією праці  під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Міжнародна організація здоров’я (ВООЗ) (World Health Organisation) відносить стрес до основних хвороб, небезпечних для здоров'я людини у XXI  столітті. Проблема стресу існує в багатьох країнах. Так, у Сполучених Штатах Америки 20% збитків, які виникають від плинності персоналу, прогулів, падіння продуктивності праці, породжені професійними неврозами і стресами. Американці наводять цифри збитків від стресових факторів: 500 мільйонів доларів на рік. 33% канадських працівників повідомили, що їм доводилося брати відгули за власний рахунок, оскільки вони відчувати себе виснаженими.

Тривожний показник сьогодення: більш ніж на 90% працівників визнають, що їх психологічний стан визначають саме результати роботи, а не внутрішні ресурси, такі як, наприклад, впевненість в собі.

Детальніше...

 

На Хмельниччині затримали групу вимагачів

Співробітники СБУ спільно з кримінальною поліцією Головного Управління Національної поліції в Хмельницькій області викрили протиправну діяльність трьох місцевих мешканців, які займались вимаганням.
Зловмисники, погрожуючи розправою, вимагали у молодого хмельничанина 30 тисяч гривень, забравши в якості застави його дорогий автомобіль. Правоохоронці затримали зловмисників на гарячому час одержання частини грошей.

Детальніше...

 

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

27 квітня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 8 питань: про встановлення опіки над неповнолітніми; питання щодо надання дозволу на вчинення правочину; щодо позбавлення батьківських прав; питання щодо реалізації майна; питання щодо затвердження звітів опікунів.

 

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

 

 

Проведення II Форуму енергоефективного партнерства підтримано Прем'єр-міністром України

На сьогодні більше 100 тисяч бюджетних установ потребують термомодернізації. На ці цілі необхідно інвестицій у розмірі від 4,2 до 8,5 млрд доларів. Враховуючи, що реалізація таких заходів вимагає різних джерел фінансування, оптимальним рішенням є використання ЕСКО-механізму, тобто залучення енергосервісних компаній до утеплення бюджетних установ", - повідомив Голова Агентства та нагадав, що минулого року прийнято Закони України щодо запровадження механізму енергосервісу, затверджено Примірний енергосервісний договір, доповнено економічну класифікацію видатків бюджету позицією 2276 «Оплата енергосервісу».
З метою стимулювання практичного впровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері Агентство проводить II масштабний Форум енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель». Захід відбудеться  12 травня 2016 року у м. Києві.

Детальніше...

 

Пам’ятні заходи до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи

30 років минуло з того часу як в Україні сталася трагедія на Чорнобильській атомній електростанції, а чорний день трагедії продовжує хвилювати людей. Для ліквідації цієї біди тисячі громадян ціною власного життя і здоров’я захищали не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки. Багато було їх і з нашого району.  З нагоди вшанування пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС, 26 квітня 2016 року біля пам’ятного знаку жертвам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в м. Полонному відбувся пам’ятний захід, присвячений 30-ій річниці Чорнобильської трагедії. Перед початком мітингу благочинний церков Полонського району УПЦ КП о. Андрій освятив плиту, на якій викарбувані імена наших земляків, що віддали своє життя у боротьбі з так званим «мирним» атом.  Перед присутніми виступили  голова райдержадміністрації Олександр Нагурний, голова районної ради Олег Янчук, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, голова районної громадської організації «Союз.Чорнобиль.Україна» Олександр Бацман , Народний депутат України Роман Мацола. В заході також взяли участь  ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають на території району, представники організацій, підприємств та установ, лідери районних організацій політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь.

Детальніше...