Понеділок, 10 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Олександр Корнійчук: Працівник поліції – символ українських реформ

IMG_38072 липня Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе презентувала групи реагування патрульної поліції відділів та відділень поліції Хмельницької області. Участь у заході взяли голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники силових структур, громадськість міста.«Функціонування даних груп – надзвичайно важливе. Саме групи реагування патрульної поліції не тільки патрулюватимуть, вони слугуватимуть комунікативним зв’язком з громадськістю», – зазначила Глава Національної поліції України.Хатія Деканоідзе зазначила, що зараз поліція досягла серйозного результату, коли рівень довіри до правоохоронців сягнув 46 відсотків.Хмельниччинастала пілотним проектом в державі, де запроваджуються нові стандарти роботи поліції.«Працівник поліції – символ українських реформ, – зазначив Олександр Олександрович, – ви маєте продемонструвати перехід від каральної до сервісних функцій».Олександр Корнійчук побажав успіхів працівникам української поліції у їх нелегкій та відповідальній службі задля захисту життя і здоров’я громадян.Реформа наразі продовжується, і лише після отримання позитивних результатів, коли кожний громадянин відчує захист і довірятиме правоохоронним органам буде кінцевий результат. І кожен громадянин скаже, що поліція – захищає, а не вимагає.

IMG_3814IMG_3881

 

 

З колегії райдержадміністрації

01 липня 2016 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Кулінського відбулося засідання колегії райдержадміністрації. В засіданні колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, сільські голови, в.о. старост, керівники агроформувань району. На засіданні колегії були розглянуті питання: про роботу Сасанівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповів Сасанівський сільський голова Юрій Семенюк.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

29 червня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 5 питаннь:
- 2 питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав;
- 1 питання щодо затвердження звітів опікунів;
- 1 питання щодо влаштування дитини до центру соціально- психологічного реабілітаційного центру
- 1 питання щодо затвердження індивідуальних планів.

 

 

Служба у справах дітей
райдержадміністрації
29.06.2016

 

Шановні жителі Полонщини!

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України! Конституція визначає демократичний розвиток нашої держави, дбає про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, вимагає від нас зберігати державну єдність і піклуватися про благополуччя рідної країни та непорушності її кордонів. Вона закликає нас до усвідомлення високої відповідальності за свою Батьківщину перед попереднім, нинішнім та прийдешнім поколіннями. Ми хочемо бачити нашу рідну землю процвітаючою, сильною і незалежною. І це залежить від нашого вміння працювати, знаходити нові рішення щоденних завдань, раціонально використовувати природні ресурси та виробничий потенціал. Бажаю вам, дорогі земляки, успіхів і оптимізму, достатку в кожній родині, нових звершень на благо України. Впевнений, що подальше зміцнення конституційних цінностей і норм будуть надійною запорукою наших майбутніх успіхів та досягнень!

З повагою,

О.Кулінський

перший заступник голови районної

державної адміністрації

 

 

Зі святом, молодь Полонщини!

 

26 червня 2016 року в м. Полонному пройшли заходи з нагоди Дня молоді. Розпочались вони святковою ходою випускників району від пам’ятника 1000-ліття м. Полонного до Будинку культури. Зі святом молодь району привітав голова Полонської районної ради Олег Янчук, який зазначив: «Молодість – фундамент для серйозного, складного життя. І сьогодні головне побажання для молодих людей – побудувати життя так, як ви мріяли про це в дитинстві. Щоб молодість була не настільки серйозною, як того хочуть інші, а трохи безрозсудною, легкою, але при цьому енергійною і нешкідливою. Щоб вас не обходила стороною романтика вечорами, і щоб авантюри ваші закінчувалися тільки хорошим, міцним результатом! А взагалі молодість – це стан душі, тому бажаю всім нам лишатися молодими і цінувати кожну хвилину нашого життя!». До вітань також долучилися секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський.

Детальніше...

 

Основному Закону держави – 20 років

24 червня в районному Будинку культури  відбулись урочистості та святковий концерт, присвячені 20-й річниці Конституції України. На святі були присутні  заступник голови  райдержадміністрації Олександр Вощатинський , керуючий справами районної ради Юрій Світак, помічник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віктор Яськов, помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна, представники трудових колективів підприємств, організацій та установ району, голови сільських рад, в.о. старост, депутати місцевих рад тощо.У фойє районного Будинку культури було представлено виставку: „Конституція – фундамент правової держави“. З вітальним словом з нагоди 20-ї річниці  Конституції України звернулися до присутніх заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, який зазначив, що      «- Конституція України 1996 року була визнана міжнародною спільнотою, зокрема Венеціанською комісією однією з найкращих, такою, яка відповідає високим світовим  і європейським стандартам. Втілює в собі основоположні цінності світового конституціоналізму. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю». До вітань також долучились керуючий справами районної ради Юрій Світак, помічник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віктор Яськов та помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна.

Детальніше...

 

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. 75 роки тому почалася найдовша та найкровопролитніша війна, яка принесла біль і страждання кожній українській сім’ї, забрала мільйони життів наших співвітчизників, спустошила тисячі населених пунктів нашої країни. У цей день ми віддаємо данину пам’яті тим, хто, відстоюючи свободу Батьківщини, загинув на фронтах Другої світової війни, низько вклоняємося усім, хто наближав велику Перемогу. Тож, з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, представники Полонської міської ради, об'єднаної територіальної громади, голова ради районної організації ветеранів Венедикт Куценко, голова районної організації ветеранів Афганістану Віктор Чудінов спільно з ветеранами, поклали квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил, загиблим в роки війни, вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання та схилили голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала страшна війна.Відділ організаційної роботи,
інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

22.06.2016