Понеділок, 10 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

26 років тому було прийнято Декларацію про державний суверенітет

16 липня 1990 року Україна зробила  один із найважливіших кроків на шляху  до незалежності.  Саме цього дня депутати Верховної Ради Української РСР ХІІ скликання після дебатів і гарячого обговорення  прийняли Декларацію про державний суверенітет України. На той момент це стало визначною подією у житті України і кожного свідомого українця, бо давня мрія нашого народу нарешті знайшла політичне оформлення.
Неможливо переоцінити важливість  цієї історичної події. Це був перший акт, який організував та надихнув парламент України на нові пріоритети суспільного розвитку, адже майже всі його положення суперечили чинній на той час Конституції УРСР. Ухвалення Декларації про державний суверенітет стало безпрецедентним прикладом консолідації різних за поглядами політичних сил навколо загальнонаціональних цілей. Попри істотні розбіжності у поглядах, народні депутати об'єдналися навколо ідеї захисту національних інтересів, проголошення створення суверенної демократичної незалежної держави.

Детальніше...

 

Відбулась апаратна нарада

11 липля 2016 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Кулінського, за участю голови районної ради Олега Янчука, заступника голови адміністрації Олександра Вощатинського,  керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади відбулася апаратна нарада.
В ході наради перший заступник голови райдержадміністрації Олег Кулінський проінформував присутніх про результати роботи робочої групи апарату облдержадміністрації з надання методичної та практичної допомоги райдержадміністрації, начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько проінформувала  про виконання районного та зведеного бюджетів, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало доповів  про результати роботи  комісії з питань сприяння легалізації тіньової зайнятості населення, головний лікар Полонської ЦРЛ ім. Н.С. Говорун Іван Савіцький зосередив увагу присутніх на проблемному питанню водозабезпечення районної лікарні.

Детальніше...

 

Рівень взаємодії України з НАТО є безпрецедентним - Спільна заява Комісії Україна – НАТО

Глави держав та урядів Комісії Україна-НАТО обговорили подальше зміцнення співробітництва в рамках Хартії про особливе партнерство.
«Ми обговорили плани України щодо реформ та прогрес у їхній імплементації, схвалили Комплексний пакет допомоги для України та обмінялися думками про безпекову ситуацію в Україні», - зазначається у Спільній  заяві Комісії Україна – НАТО на рівні глав держав та урядів.
Союзники високо оцінили зусилля Президента України, спрямовані на мирне врегулювання конфлікту: «Ми єдині у нашій підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, а також її невід’ємного права вирішувати своє майбутнє та зовнішньополітичний курс без зовнішнього втручання, як цього вимагає Гельсінкський заключний акт».
У документі наголошується, що з 2014 року рівень взаємодії України з НАТО, як на політичному рівні, так і з точки зору практичної роботи, є безпрецедентним: «НАТО продовжуватиме тісний політичний діалог в рамках Комісії Україна – НАТО та підтримку України у впровадженні амбіційної програми реформ, зокрема через повне використання можливостей Річної національної програми, Процесу планування та оцінки сил та Комплексного пакету допомоги».
Метою Комплексного пакету допомоги є консолідація та посилення допомоги НАТО, спрямованої на сприяння Україні в тому, щоб стати більш стійкою, краще забезпечувати власну безпеку та проводити необхідні реформи, включаючи у секторі безпеки і оборони. «Ми вітаємо схвалення Стратегічного оборонного бюлетеня, який слугуватиме дорожньою картою оборонної реформи України», - зазначається в заяві.
Комплексний пакет допомоги містить понад 40 напрямів, на яких НАТО підтримуватиме Україну у реформуванні, що здійснюється українським урядом.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 07 липня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 15 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 32 справи одержувачів субсидії з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

 

Управління
соціального захисту населення  
райдержадміністрації                                                         
07.07.2016

 

СЛУЖБА У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ ЗА КОНТРАКТОМ

 

Проводиться відбір та призов чоловіків віком від 18 до 60 років, які мають водійське посвідчення категорії В, С, D, ВЕ, СЕ, DE, на військову службу за контрактом у в/ч А 2375 м.Шепетівка, а також у інші військові частини Збройних Сил України. Заробітна плата від 7000 грн. За довідками звертатись у Полонський районний військовий комісаріат за адресою : м.Полонне вул.Лесі Українки, 87 тел. 2-03-77, 0673831437.

 

 

Обговорено ряд важливих питань життєдіяльності району

04 липня 2016 року  перший заступник голови райдержадміністрації  Олег Кулінський провів апаратну  нараду, в якій взяли заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Про стан виконання дохідної та видаткової частини районного бюджету за січень-червень 2016 року проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Начальник управління пенсійного Фонду України в Полонському районі доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району.

Детальніше...

 

Обласний фестиваль народного мистецтва «Благословенна у віках будь, рідна Україно!»

Україна наближається до святкування 25-ої річниці незалежності. Це дійсно велике національне свято нашої державності, яке увійшло золотою сторінкою в багату історію українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
30 червня 2016 року в Будинку культури в рамках обласного фестивалю народного мистецтва, присвяченого 25-ій річниці незалежності України, відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності Полонщини. Захід проходив за підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...