Понеділок, 10 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Альянс лібералів та демократів за Європу активно підтримує Україну у зближенні з Європейським Союзом та боротьбі з російською агресією

Президент Петро Порошенко зустрівся з делегацією Альянсу лібералів та демократів за Європу (ALDE) на чолі з Гансом Ван Бааленом та Пєтрасом Ауштрявічусом.
Глава держави поінформував депутатів Європарламенту про ситуацію на Донбасі. Петро Порошенко підкреслив, що Росія та підтримувані нею бойовики не виконують безпекові положення Мінських угод, що не дає можливості перейти до політичного процесу. Президент також наголосив на необхідності координації дій для деокупації Криму та припинення порушення прав українців на півострові.

Детальніше...

 

До уваги ЗМІ: правила роботи та поведінки представників ЗМІ в зоні АТО

Відповідно до Закону України «Про боротьбу з тероризмом» у районі проведення антитерористичної операції контакти з представниками засобів масової інформації здійснюють керівник оперативного штабу або визначені ним особи. Законні вимоги учасників антитерористичної операції є обов’язковими для громадян і посадових осіб.
Забороняється поширення через засоби масової інформації або в інший спосіб інформації, яка:
– розкриває спеціальні технічні прийоми і тактику проведення антитерористичної операції, містить дані про місце знаходження операції;
– може утруднити проведення антитерористичної операції і (або) створити загрозу життю та здоров’ю заручників та інших людей, які знаходяться в районі проведення зазначеної операції або за його межами;
має на меті пропаганду або виправдання тероризму, містить заклики до вчинення терористичних актів або висловлювання осіб, які чинять опір чи закликають до опору проведенню антитерористичної операції;
містить дані про предмети та речовини, які безпосередньо можуть бути використані для вчинення актів технологічного тероризму;
– розкриває дані про персональний склад співробітників спеціальних підрозділів та членів оперативного штабу, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, а також про осіб, які сприяють проведенню зазначеної операції (без їх згоди).
Співробітникам ЗМІ необхідно погоджувати свої дії на території проведення АТО з представниками Прес-центру АТО.
У міжнародній практиці вироблено етичні норми професійної діяльності журналістів в умовах проведення антитерористичної операції.  Журналістам, які беруть участь у висвітленні дій компетентних органів з припинення терористичної діяльності, зазвичай рекомендується:
– не брати інтерв’ю у терористів та не надавати їм ефір без попередньої санкції керівника оперативного штабу антитерористичної операції;

Детальніше...

 

Сергій Савчук: Утеплити будинок за Урядової підтримки у рази вигідніше, аніж самостійно

"Теплі" кредити – це не ярмо для людей. Основне першочергове фінансове навантаження лежить на Уряді, який компенсує левову частку суми кредиту з державного бюджету (40%) та додатково залучає кошти місцевих бюджетів (15-30%). Про це повідомив сьогодні Голова Держенергоефективності під час дискусії  "Енергоефективність: як держава допомагає населенню?".
За його словами, за таких умов участь у програмі для кожної квартири у багатоповерхівці не буде обтяжливою. Для цього Агентство прорахувало декілька сценаріїв утеплення ОСББ. Наприклад, якщо ОСББ залучає близько 100 тис. грн. на такі заходи, як заміна вікон у під’їздах, систем освітлення, встановлення лічильників тепла, то з урахуванням Урядової та місцевої підтримки платіж за кредитом для однієї квартири у цьому будинку складатиме лише 8-29 грн. у місяць. Водночас, кожна родина заощаджуватиме на оплаті комунальних послуг близько 100 грн. у місяць.
Якщо ОСББ залучить більшу суму коштів – 500 тис. грн., то зможе провести комплексні заходи з утеплення: облаштувати ІТП, частково утеплити будівлю або встановити тепловий насос чи сонячний колектор. У такому випадку платіж за кредитом з однієї квартири становитиме 27 - 97 грн. у місяць. Водночас економія витрат на комунальні послуги для квартири буде в 4-5 разів більшою, ніж розмір цього платежу.

Детальніше...

 

Соціальні гарантії кожному працівнику

14 липня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, відбулось спільне засідання районної комісій з питань сприяння забезпеченню погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних  виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи, керівники ТОВ «НШБ» та ТОВ «Летичів Агроком».
На порядку денному розглядались питання:
1. Інформація про розмір заробітної плати на підприємствах Полонського району та інформація про страхувальників, які нараховують заробітну плату нижче мінімальної.
(Доповідач – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лобай Олександр Миколайович).
2. Звіти запрошених керівників підприємств, установ, організацій району щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та законодавства про працю

Детальніше...

 

Попит на програму з енергоефективності з боку ОСББ невпинно росте

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ  та  ЖБК приєднуються до програми. Ми впевнені, що ОСББ нарешті усвідомили наскільки це вигідно – провести глибинну термомодернізацію будинку і отримати значне відшкодування своїх витрат: від Уряду 40% відшкодування, від місцевої влади – 15%-30%", - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані щотижневого моніторингу дії програми з енергоефективності.
Водночас Голова підкреслив, що сьогодні немає жодного району чи області України, де ОСББ не змогли б скористатися Урядовою підтримкою.
"Кошти за цим напрямком програми - на енергоефективні заходи в ОСББ - у нас є і їх достатньо. До кінця року вистачить будь-якому ОСББ, яке проведе утеплення та звернеться за відшкодуванням", - наголосив С. Савчук.

Детальніше...

 

Відбулася позачергова колегія районної державної адміністрації

В її работі взяли участь члени колегії, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники окремих   структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході  колегії було заслухано інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
Після заслуханої інформацій, наданої доповідачем з зазначеного вище питання, обговорень та виступів, з врахуванням пропозицій та доповнень, колегією райдержадміністрації прийнято відповідне рішення розглянути питання щодо внесення змін до районного бюджету на черговій сесії районної ради.

Відділ організаційної роботи,
інформаційної діяльності та
комунікації з громадськістю
апарату райдержадміністрації
14.07.2015

 

Запрошуємо на Літню школу з питань безпеки та міжнародних відносин

Фонд «Відкрий Україну» у партнерстві з Центром інформації та документації НАТО в Україні запрошує на Літню школу з питань безпеки та міжнародних відносин, яка відбудеться 25-27-го серпня 2016 року в м. Ірпінь (Київська область).
Основні завдання Літньої школи:
– створення практичних проектів в сфері міжнародних відносин та безпеки;
– підвищення інформованості молодих фахівців із питань публічної дипломатії, безпеки, міжнародних відносин;
– важливість ініціатив громадянського суспільства для НАТО;
– робота в групах та створення команди для отримання найефективнішого та якнайшвидшого результату.

Детальніше...