Понеділок, 10 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президент підписав зміни до деяких законодавчих актів щодо документів, що підтверджують громадянство України, спрямованих на лібералізацію ЄС візового режиму для України

Президент Петро Порошенко підписав Закон №1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України». Закон був прийнятий Верховною Радою України 14 липня 2016 року
Законом уточнюється перелік документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, з безконтактним електронним носієм або без такого, визначається правовий статус окремих категорій осіб. Прийняття акту передбачає внесення змін до чинних урядових та відомчих актів.

Детальніше...

 

Відбулася нарада по зменшенню дефіциту по заробітній платі в галузі охорони здоров’я в районі

2 серпня 2016 року перший заступник голови  райдержадміністрації Олег Кулінський,  спільно з  головою районної ради Олегом Янчуком, за участі головного лікаря ЦРЛ ім. Н.С. Говорун Івана Савіцького, заступника головного лікаря Полонського Центру первинної медико-санітарної допомоги Віри Ваврик, начальника управління фінансів Станіслави  Сенько провели  робочу нараду щодо зменшення дефіциту по заробітній платі в галузі охорони здоров’я в районі.

Детальніше...

 

Відбулася колегія районної державної адміністрації

2 серпня 2016 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Кулінського відбулась чергова колегія районної державної адміністрації.
В її работі взяли участь члени колегії, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники окремих   структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході  колегії було заслухано інформацію заступника начальника управління фінансів райдержадміністрації Тетяни Галатюк,  про виконання районного бюджету за І півріччя2016 року.

Детальніше...

 

О.Корнійчук провів виїзне засідання щодо вивчення ситуації по ПАТ «Полонський гірничий комбінат»

1 серпня під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука та за безпосередньої участі голови робочої групи т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулося чергове виїзне засідання робочої групи щодо вивчення ситуації, яка склалася на підприємстві ПАТ «Полонський гірничий комбінат».
У засіданні взяли участь представники Громадської ради при облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів,перший заступник голови райдержадміністрації Олег Кулінський, колективу підприємства та Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.
У ході засідання обговорювалися питання щодо збереження майна ПАТ «Полонський гірничий комбінат» та шляхи якнайшвидшого врегулювання існуючих проблем діяльності підприємства.
Після тривалого засідання у приміщенні Полонської райдержадміністрації головою обласної державної адміністрації було прийнято рішення про зустріч з представниками колишнього колективу ПАТ «Полонський гірничий комбінат» на його території, а на теперішній час працівниками ТОВ «Полонська гірнича компанія».

Детальніше...

 

Президент затвердив ратифікацію Паризької угоди

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про ратифікацію Паризької угоди", прийнятий Верховною Радою України 14 липня.
Паризька угода була вчинена 12 грудня 2015 року на Двадцять першій Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та підписана від імені України 22 квітня 2016 року у м. Нью-Йорк. Документ вже підписали 177 країн світу та Європейський Союз.
Паризька угода укладена на зміну Кіотському протоколу. Угода спрямована на прискорення впровадження положень Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та має на меті зміцнення глобального реагування на загрозу зміни клімату в контексті сталого розвитку та зусиль з подолання бідності.
Паризька угода встановлює основу міжнародного режиму зі зміни клімату, в той час як механізми, процедури та інші практичні питання щодо забезпечення співробітництва у рамках Угоди мають бути розроблені протягом наступних чотирьох років та схвалені на першій сесії робочого органу Угоди - Конференції Сторін, що є нарадою Сторін Паризької угоди.
Паризька угода набере чинності, коли не менше 55 Сторін Рамкової Конвенції, на частку яких припадає щонайменше 55% загальних глобальних викидів парникових газів, здадуть на зберігання свої ратифікаційні грамоти, інструменти про прийняття, затвердження або приєднання. На сьогодні ратифікували Угоду 19 держав світу, на частку яких припадає в сукупності 0,18% загальних глобальних викидів парникових газів.

01.08.2016

 

Полонщина попрощалася зі своїм героєм

1 серпня 2016 року жителі  міста Полонного та району попрощалися з земляком, старшиною Збройних Сил України, 45-ти річним Олегом Безейком, який помер під час проходження служби у зоні антитерористичної операції. Олег Васильович був мобілізований під час шостої хвилі мобілізації. Родині померлого щирі співчуття висловили заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, керівник апарату  райдержадміністрації Олександр Бобров, голова районної ради Олег Янчук, Полонський міський голова Франц Скримський, а також побратими послужбі.

Детальніше...

 

Україна посилюватиме співпрацю з США у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук вчора, 28 липня, провів зустріч з радниками Офісу технічної допомоги Міністерства фінансів США, з якими обговорив потенційні шляхи двосторонньої співпраці, зокрема, у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.
«Питання енергоефективності та відновлюваної енергетики залишаються пріоритетними завданнями для України. Тому Агентство у співпраці з парламентарями, урядовцями, представниками бізнесу та експертного середовища плідно працює над створенням належного законодавчого підґрунтя, яке дозволить Україні зменшити споживання енергоресурсів, особливо газу, розвивати альтернативні джерела енергії», - наголосив Сергій Савчук, розповідаючи про напрацювання відомства. Зокрема, він повідомив про прийняті минулого року закони щодо запровадження механізму енергосервісу у бюджетній сфері та створення конкурентоспроможних умов для виробників електроенергії з відновлюваних джерел. Крім цих ключових законів, торік було прийнято більше 25 підзаконних актів.

Детальніше...