Неділя, 20 Серпня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг. Сьогодні, 07 серпня 2017 року, т.в.о. першого заступник голови Полонської райдержадміністрації Тетяна Шамрай  здійснила особистий прийом громадян. До посадовця звернулися  громадяни, якими було піднято питання щодо сприяння у виділенні коштів на лікування, питання порядку подання документів для оформлення земельної частки (паю), сприяння у  вирішенні спірного земельного питання та виділення землі.

Детальніше...

 

Візит керівника Департаменту АПР ОДА на Полонщину

3 серпня Полонський район з  робочим візитом відвідав  директор Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Олег Омелянюк.
Основною метою поїздки було ознайомлення з роботою агропромислового комплексу Полонського району. Олег Тимофійович разом з начальником відділу агропромислового розвитку Полонської райдержадміністрації Сергієм Комісаруком відвідали декілька господарств району.

Детальніше...

 

Новий Верховний Суд на 96% складатиметься з нових людей

Безпрецедентний запит суспільства на оновлення судової системи привів до її комплексного реформування. Зокрема, змінилася структура судової системи - були ліквідовані вищі спеціалізовані суди, і, вперше в історії України, з чистого аркуша, через конкурс, створюється вищий орган судової влади - Верховний Суд (далі- ВС), який запустить імпульс змін до судів нижчих інстанцій. Минулого тижня Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила результати конкурсу. Якщо їх підтвердить Вища рада правосуддя,  то новий Верховний Суд на 96% складатиметься з нових людей. А переможцями конкурсу стали не лише суддів, а й правозахисники з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, вчені,  науковці та колишній доброволець, який брав участь в обороні Донецького аеропорту.
Рівні умови
За посаду судді ВС вперше потрібно боротися на відкритому та чесному конкурсі, а не приймати посаду як даність у вигляді призначення. Ніякої спадкоємності - судді нинішнього Верховного Суду змагаються за місця нарівні з колегами з місцевих судів. Великі надії Вища кваліфікаційна комісія суддів (далі - ВККС) покладає на «свіжу кров» - адвокатів і юристів-науковців, котрим вперше випала можливість стати суддею ВС. І не даремно, адже минулого тижня ВККС оголосила переможців конкурсу.
Серед переможців лише 5 суддів діючого Верховного Суду України, тобто завдяки конкурсу склад  Верховного Суду оновився на 96%. Адвокатів та науковців у рейтингу - майже 30 %. Серед переможців конкурсу ми бачимо професорів та викладачів вищих навчальних закладів, правозахисників з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, адвокатів, які отримали освіту в провідних міжнародних університетах.

Детальніше...

 

Президент підписав зміни до Держбюджету на 2017 рік, які забезпечать фінансування важливих програм та підтримку соціально вразливих верств населення

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».
Глава держави відзначив важливість документу, адже значна частина коштів від перевиконання бюджету буде спрямована на підтримку соціально вразливих верств населення та низку пріоритетних програм.
«Ключові напрямки використання цих грошей є надзвичайно важливими. Перші, хто має отримати кошти від перевиконання бюджету – це найбідніші верстви населення. Маються на увазі, люди, які отримують субсидії. Ми маємо забезпечити, щоб в повному обсязі їх видатки були профінансовані», - наголосив Петро Порошенко.
Президент зазначив, що має пропозиції щодо заохочення тих отримувачів субсидій, які економлять енергоресурси задля впровадження енергозберігаючих технологій у своїх оселях. «Ті, хто економлять електроенергію, ті, хто економлять тепло, будуть мати можливість живими грошима отримати кошти, які вони можуть витратити на сплату комунальних послуг або на енергоефективність. І ця ініціатива отримала підтримку в Уряді», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

СБУ у Хмельницькій області інформує

Співробітники СБУ у Хмельницькій області припинили діяльність інтернет-мережі, через сайти якої поширювали інформацію спрямовану на дестабілізацію ситуації в країні. Замасковані під патріотичні ресурси, були створені чи не для кожного регіону України.
Думав підзаробити грошей, а ледь не став поплічником сепаратистів. Гібридна війна в Україні розгорнута на всіх фронтах. У час коли відносно мовчить зброя, боротьба йде за свідомість українців. Ворог активно використовує технологію інформаційного протистояння, аби розхитати ситуацію в країні зсередини. Нещодавно співробітники Служби безпеки у Хмельницькій області призупинили діяльність цілого ряду інтернет сайтів, котрі були замасковані під інформаційні ресурси патріотичного спрямування. Здавалося б нічого нового, та офіційно вони  належали громадянину України, котрий і гадки про це не мав.
Мешканець Красилівського району перебуваючи на заробітках у Росії загубив паспорт. Про що повідомив українське посольство, і з отриманим тимчасовим документом повернувся на Батьківщину. У цей час на нього вже вміло перереєстрували сайти у яких чітко прослідковувався російський слід. Раніше адміністрування цих інформаційних платформ проводилося з території  Північного сусіда.
Хмельницькі спецслужбовці припинили діяльність цілої інформаційної мережі. Окремі сайти були створені чи не для кожного регіону України. Фахівці кажуть подібні ресурси – класичний приклад фабрики тролей котрі активно використовують кремлівські пропагандисти. Платформи, де викладаються новини із відповідно розставленими акцентами, котрі грають на руку ворогу.
Часто люди вірять у відверту інформаційну брехню через ряд причин – не мають часу перевіряти джерела отриманої інформації, шукають сенсації, котрі викликають бурхливі емоції.
У СБУ кажуть ворог припинив вкидати інформацію, котра рясніє штампами російської пропаганди. Тепер діють більш витонченими методами. Тому закликають українців бути пильними, та аналізувати повідомлення.
У Службі безпеки прохають українців, котрі все ж їдуть до Росії бути обачними. А невдаха – заробітчанин, своєю чергою,  туди  більше ні ногою.

Прес-група Управління СБ України
у Хмельницькій області
02.08.2017

 

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

01 серпня під головуванням Віктора Солодкого голови Полонської райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, на якому розглядалося питання: «Щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру в Полонському районі (припинення водопостачання м Полонного). На засіданні були присутні т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, голова Полонської міської ради ОТГ Франц Скримський, директор КП «Полонне тепловодопостачання» Олександр Тесля, члени комісії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ  та організацій району.

 

Детальніше...

 

***

Шановні чоловіки !


Оголошується набір чоловіків на навчальні збори у період з 29 серпня по 27 вересня 2017 року.
Оплата до 5000 грн.
Харчування та військова форма одягу безкоштовно.
Для офіційно працюючих громадян зберігається середня заробітна плата та місце роботи.
Якщо Ви справжній патріот, бажаєте завжди бути готовим до захисту Батьківщини і шукаєте адреналіну, екстриму та нових вражень, варто зважити: можливо ця пропозиція саме для Вас?
Тел. для довідок:2-03-77, (067)383-14-37


Полонський РВК
01.08.2017