Вівторок, 17 Липня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Хмельниччина – друга в Україні за темпами приросту надходжень від ПДФО

Доходи місцевих бюджетів України за перше півріччя 2018 року зросли на 23,8% або на 20,7 млрд гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Таким чином, загальний обсяг власних доходів на місцях склав 107,7 млрд грн. Про це на своїй сторінці у FB повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

 

Президент підписав Закон «Про національну безпеку України»

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про національну безпеку України». «Сьогодні ми беремо участь у підписанні цього історичного документу.  Я всім, перш за все, хочу подякувати за дуже активну роботу із підготовки цього Закону», – звернувся Президент до присутніх на підписанні Закону керівників силових структур.«Це  важлива віха для реформування всієї країни, в першу чергу сектора оборони і безпеки. Головне – цим Законом ми твердо підкреслюємо курс України на європейську і євроатлантичну інтеграцію. Ми підтверджуємо, що наша держава, український народ чітко визначився із своїм майбутнім – це майбутнє в родині народів вільного світу», – підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

В ​Україні буде створено Єдину Помісну Православну Церкву

Вселенський православний патріарх Варфоломій зробив історичну заяву. Об’єднання українських православних в єдину церкву практично вирішене! 1 липня, виступаючи у Тронному залі своєї резиденції після богослужіння, Вселенський Патріарх Варфоломій значну частину промови присвятив українському питанню. Константинопольська Церква-Мати не дозволяла "передавати території України будь-кому, крім права хіротонії Київського митрополита в Москві на умовах його обрання соборно в Києві на місцевому Соборі та при безумовній згадці Вселенського Патріарха”. До цих слів Патріарх додатково уточнив: "Наш Престол не визнав відділення Київської Митрополії та залежних від неї православних Церков Литви та Польщі і їх приєднання до Московської Церкви, що було здійснено проти канонів і не були дотримані права Київського митрополита, який носив титул Екзарха Вселенського Престолу".

Детальніше...

 

Комісія з питань захисту прав дитини інформує

Сьогодні, 05 липня 2018 року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто два питання, а саме:

- надання дозволу на вчинення правочину, а саме: укладання договорів дарування квартири, будинку та земельної ділянки.

Засідання комісії відбулося за участю усіх членів комісії та запрошених. Усі питання розглянуто та задоволено.


Завідувач сектору з питань ОПУСФВ

служби у справах дітей РДА О.Кліщ

 

 

Кооперативи – основа добробуту сільських громад

Згідно з Угодою про асоціацію з ЄС, українські переробники молока мають відмовитися від закупівель молочної сировини II сортом від населення з 1 липня 2018 року,  з перехідним періодом до 2022 року. Все через санітарні вимоги до молочної сировини, які прописані в угоді. Цим критеріям не відповідають 75% всього молока, що виробляють в Україні. Більша частка майбутнього неліквіду припадає на господарства населення.Об’єднання агровиробників є дієвим способом отримання належної системи збуту сільськогосподарської продукції та можливості одержання реальної ціни за неї. Окрім того, кооперація зміцнить позиції дрібних виробників серед великих аграрних гравців, а також позитивно вплине на збільшення зайнятості місцевого населення, розвиток сільської інфраструктури. Державна фінансова підтримка у 2018 році надається сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу:⋅ до складу має входити не менше ніж 20 членів (мінімум 1 фермерське господарство, інші – фізичні особи);⋅ до 100 га с/г угідь у кожної фізичної особи, яка входить до складу кооперативу. Фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів надається зазначеним кооперативам молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності для придбання обладнання із зберігання та переробки сільськогосподарської продукції. Фінансова підтримка надається сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам у розмірі 70 відсотків вартості придбаного обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більше ніж 3 000 000 гривень на один сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

Детальніше...

 

Президенти України та Сербії обговорили питання європейської інтеграції обох держав


Президент України Петро Порошенко та Президент Сербії Александар Вучич обговорили питання щодо європейської інтеграції обох держав. «Ще одна стратегічна мета, яка нас об’єднує, це європейська інтеграція», – зазначив Петро Порошенко під час спільного брифінгу з Президентом Сербії за підсумками переговорів.

Глава держави нагадав, що Україна підписала і ратифікувала Угоду про асоціацію, також запрацювала поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС. А рівно рік тому, з 11 червня був запроваджений безвізовий режим з Європейським Союзом. «Ми всіляко підтримуємо європейські та євроінтеграційні процеси, яких прагне народ Сербії і які відбуваються за лідерства Президента Вучича», – наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Національної Поліції України

4 липня 2018 року Україна відзначає День Національної поліції, який запроваджено згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року. Цього ж дня в приміщенні Полонського відділення поліції відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України. З професійним святом представників поліції району прийшли привітати голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, заступник голови районної ради Юрій Світак, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай.

Керівники району наголосили на тому, що створення Національної поліції України – правоохоронного органу європейського зразка є безперечним доказом того, що в нашій країні відбуваються фундаментальні зміни, формування Національної поліції є втіленням у життя однієї з наймаштабніших реформ у нашій державі. За зразкову службу, забезпечення захисту прав, свобод, законних інтересів громадян на території району та з нагоди професійного свята Дня Національної поліції України кращим працівникам відділу поліції вручили почесні грамоти та цінні подарунки. В свою чергу начальник Полонського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Олександр Завадський висловив вдячність керівництву району за порозуміння, плідну співпрацю та постійну підтримку.

 

04.07.2018 року