Четвер, 21 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Гарантую нульову толерантність до корупції. Ті, хто вкрав, будуть нести відповідальність - Петро Порошенко

«Я гарантую нульову толерантність до корупції. Я гарантую, що ті, хто вкрав, будуть нести відповідальність. Можу наголосити, що ні прізвища, ні посади, ні якісь зв’язки - дружні чи родинні, не зупинять нашу ефективні дії у подолання корупції», - підкреслив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу ICTV.Глава держави також наголосив, що ведеться постійна планомірна робота у боротьбі із корупцією протягом п’яти років. Він додав, що  сьогодні суттєво покращилась ситуація у подоланні цього явища.«Я хочу всім нагадати, яка була ситуація в оборонпромі і в армії в 2014 році - крали всі, весь час з часів незалежності України. Розпродавали, знищували армію і міністри і прем’єри. Закупали за дорогими цінами...», - зазначив він.Глава держави зауважив, що тоді запропонував волонтерський десант. «Люди, які втратили рідних на фронті, які розпродали все своє майно і віддали це армії - це був той лакмусовий папірець, який дозволив зробити перші кроки змінити харчове забезпечення і зробити закупівлю озброєння», - наголосив Петро Порошенко.«Я хочу наголосити, що весь цей час ми рішуче боролися з крадіжками в армії. Порушено 400 кримінальних справ, пред’явлено 120 звинувачень. Отримані вироки суду. Керівники підприємств звільнені або потрапили під вирок суду», - також зазначив він.Президент зауважив, що він також особисто долучився до допомоги армії.

Детальніше...

 

Керівники району та міста поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

З нагоди 205-ї річниці від дня народження національного пророка, народного поета, художника Тараса Григоровича Шевченка у місті Полонному відбулося покладання квітів до пам’ятника Кобзарю. В урочистій церемонії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадськості.

09.03.2019

 

 

Відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 7 березня у міському Будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт для представниць прекрасної статі трудових колективів, організацій, підприємств, установ району. Теплі слова вітання зі святом адресували жіноцтву районні очільники: голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський та голова районної ради Олег Янчук. У своїх вітальних промовах вони зазначили, що своєю ніжністю, посмішкою, оптимізмом жінки наповнюють життя теплом та радістю, дарують хвилини щастя, запалюють у серцях кохання, а також щиро побажали присутнім весняного настрою в душі у будь-яку пору року. За плідну трудову діяльність, професійні знання, активну громадську позицію, практичний досвід роботи окремих жінок нагороджено почесними грамотами районної державної адміністрації, Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та районної ради. Свято пройшло в теплій атмосфері, а учасники художньої самодіяльності своїми виступами подарували присутнім чудовий настрій.


07.03.2019

 

 

Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”

Муніципальна няня - будь-яка фізична особа - підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Детальніше...

 

Інформація щодо результатів діяльності Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в 2018 році

За результатами роботи правоохоронних органів у 2018 році загалом вдалося забезпечити дотримання правопорядку на території Полонського району. Так, незважаючи на те, що рівень злочинності в порівнянні з 2017 роком зріс на 2,1% або на 6 правопорушень, кількість зареєстрованих злочинів зменшилася 8,4% (з 689 до 631). На кінець 2018 року рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення складав 67 злочинів, що значно нижче загальнообласного, який склав 88 кримінальних правопорушень. Зменшилася кількість тяжких злочинів в порівнянні з минулим роком на 28,1% (з 121 до 87). Спільними заходами вдалося на 5,7% (з 174 до 164) зменшити на території району вчинення злочинів проти власності, питома вага яких складає понад 56,4% від усіх злочинів. Водночас, суттєвого зауваження викликає профілактика вчинення злочинів невеликої тяжкості, яких на території району в 2018 році вчинено на 21,3% більше (з 75 до 91) в порівнянні з 2017 роком, на 23,5% (з 85 до 105) більше вчинено злочинів середньої тяжкості. Позитивні результати правоохоронних органів району при виявленні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, яких в поточному році виявлено 4, в тому числі за фактами збуту наркотичних засобів. Правоохоронцями виявлялися факти незаконного поводження зі зброєю на території району, 4 обвинувальні акти відносно місцевих жителів скеровано до суду та в суді прокурорами доведено їх вину у вчиненні даних злочинів. Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури у 2018 році забезпечено процесуальне керівництво у 962 кримінальних провадженнях.

Детальніше...

 

В районі готові до реалізації монетизації житлової субсидії

Кабінетом міністрів України започатковано монетизацію житлової субсидії. Уже в березні цього року стартувала ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. 6 березня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський провів нараду з питань реалізації в районі системи монетизації субсидій. Цей захід відбувся за участю заступника начальника управляння соціального захисту населення райдержадміністрації Олександра Лобая, голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, голови Громадської ради при райдержадміністрації Всеволода Коваля, дирекцій АТ «Ощадбанк», «Приват Банк», банку «Аваль», АТ «Укрпошта», Полонського РЕМ та Полонської філії газопостачання та газифікації. Відкриваючи нараду, Олександр Вощатинський зазначив: «В районі 5477 домогосподарств отримує субсидії, з них 3533 – це пенсіонери. Всі, кому призначено субсидію з жовтня 2018 року, отримають у березні нараховану субсидію готівкою за лютий 2019 року. Такі виплати, розпочались з 4 березня, пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією, а всім решта буде перераховано грошовим переказом через державний Ощадбанк з 12 березня. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітень.

Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні. Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з жовтня 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії для оплати комуналки. Учасники наради доповіли заступнику голови райдержадміністрації Олександру Вощатинському про повну готовність до фактичної реалізації монетизації житлової субсидії. Підсумовуючи нараду, Олександр Вощатинський підкреслив, що структурні підрозділи районної державної адміністрації , відповідні служби, які були присутні, обговорили усі важливі аспекти реалізації системи монетизації субсидій та доручив управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації координувати та контролювати даний процес, про що систематично доповідати керівництву районної державної адміністрації.

06.03.2019