Понеділок, 19 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Обговорено важливі питання

06 березня 2018 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Калініченка відбулось засідання обласної селекторної наради з питань стратегії проведення комплексу весняно – польових робіт та розгляду програм державної підтримки галузі агропромислового комплексу, розвитку сільських територій в умовах змін до законодавства щодо закупівель сільськогосподарської продукції від населення. У студії селекторного зв’язку в Полонському районі були присутні заступник голови адміністрації Олександр Вощатинський, начальник районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталій Онофрійчук, головні спеціалісти відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Валентина Левицька та Анна Тимосевич, голови сільських рад, старости старостинських округів та керівники агроформувань району. Були обговорені питання щодо підживлення озимих зернових культур та озимого ріпаку, боротьби з шкідниками, строки посіву ярих культур, підтримки галузі тваринництва, підтримки розвитку фермерських господарств, підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства та профілактики щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району.

 

 

 

 

 

Відділ агропромислового розвитку,

екології та природних ресурсів

райдержадміністрації.

 

 

Проведено робочу зустріч

05 березня 2018 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий провів робочу зустріч з членом Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, членом правління Всеукраїнського громадського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», яку очолює народний депутат України Оксана Продан, Олександром Сніховським. В ході зустрічі обговорено питання співпраці місцевих органів влади з малим та середнім бізнесом району, проведення спільних зустрічей по питаннях, які турбують підприємницькі кола району з метою їх узагальнення та доведення до Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Окрім цього, обговорено механізми активізації роботи щодо легалізації тіньової зайнятості населення.

05.03.2018.

 

 

Комплексні заходи - основа здорових та безпечних умов праці.

У нестримний час розвитку глобалізаційної економіки та досягнень НТР створення безпечних умов праці неодмінно продовжує залишатися невід’ємною частиною соціально-економічного розвитку держави та складовою державної політики. Система забезпечення охорони та безпеки праці на виробництві поділяється на систему запобіжних заходів та систему засобів запобігання захворюванням на виробництві. Згідно з законом «Про охорону праці» роботодавець розробляє і реалізує комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення рівня охорони праці, профілактики виробничого травматизму, профзахворювань та аварій. Комплексні заходи є основою для складання розділу «охорона праці» у колективному договорі, в якому обумовлена сума коштів з фонду охорони праці підприємства та їх використання.

Детальніше...

 

Якщо Україна працюватиме над виконанням РНП та впровадженням стандартів НАТО, для неї буде вікно можливостей, – Міністр оборони Естонії

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час робочого візиту до Естонської Республіки зустрілася з Міністром оборони Естонії Юрі Луйком.Під час зустрічі сторони обговорили питання двосторонньої співпраці, а також співпраці з НАТО. «Ми можемо допомогти вам з впровадженням стандартів НАТО, але Україна вже має реальний практичний досвід ведення сучасних бойових дій», – зазначив Міністр оборони Естонії. Він оцінив активну співпрацю України з трастовими фондами НАТО та якісну підготовку Річної національної програми Україна – НАТО. «Якщо ви працюєте, то буде вікно можливостей. І головне – бути готовими та скористатися цими можливостями, коли буде зроблена уся необхідна домашня робота», – зазначив Юрі Луйк.

Детальніше...

 

До уваги мешканців області!

В зв’язку із зменшенням обсягів постачання природного газу обласна державна адміністрація просить усіх споживачів природного газу області  максимально зменшити обсяги його споживання.Звертаємося до керівників промислових підприємств, теплопостачальних організацій – вжити заходів щодо приведення норм споживання газу до мінімальних обсягів.Просимо мешканців області, які користуються газовими котлами, зменшити температуру в приміщенні хоча б  на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі.Лише спільними зусиллями зможемо подолати цю скрутну ситуацію.Дякуємо за розуміння!

 

Шановні громадяни!

У разі коли Вам стали відомі факти вимагання або отримання хабарів та порушення антикорупційного законодавства посадовими особами Полонського районного військового комісаріату, Ви можете повідомити в Хмельницький ОВК на телефону «гарячу лінію» з питань корупції( 0382)-65-00-44; оперативний черговий (0382) 72-05-13або звернутися в Хмельницький ОВК за адресою: 29000, м.Хмельницький,вул. Героїв Майдану,64,

ВО військового комісара

Полонського районного військового комісаріату

майор В.І.МОІСЕЄВ

 

Глава Уряду: «Газпром» вдався до шантажу України та Європи, але нема нічого з чим би ми не впоралися

Російський газовий монополіст «Газпром» після вироку арбітражної палати Стокгольму про стягнення понад 4 млрд дол на користь України за кабальними контрактами 2009 року понизив тиск в газотранспортній мережі і, таким чином, вдався до шантажу, як України, так і Європи. Але Україна здатна подолати складнощі. Про це у своєму зверненні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.«Газпром вдався до шантажу Європи та України, понизивши в системі подачі газу тиск. Це зумовлює технічні труднощі. Але немає нічого такого, з чим би ми не впоралися», – сказав Володимир Гройсман.Він підкреслив, що НАК «Нафтогаз України» як ключовому елементу енергетичної системи України треба завжди пам’ятати, «з ким маємо справу» і робити все, аби не допускати збоїв і знаходити варіанти постачання палива. Глава Уряду повідомив, що мав розмову з керівництвом НАК і поставив чітке завдання – вирішити питання недопущення проблем і знаходження альтернативних джерел палива для забезпечення енергобезпеки.«Важливо також, щоб і місцева влада відслідковувала ситуацію щогодини. Все має працювати нормально. Всі служби вже переведені в посилений режим», – додав Прем’єр-міністр.