Понеділок, 21 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Україна запровадить санкції щодо причетних до проведення так званих виборів на Донбасі та до агресії у водах Чорного і Азовського морів – Президент

Україна запровадить санкції щодо причетних до проведення чергових так званих виборів в окремих тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей та до агресії проти українських моряків та кораблів у водах Чорного і Азовського морів. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час засідання Ради національної безпеки і оборони.«Сьогодні на порядок денний РНБОУ внесений і проект рішення щодо застосування санкцій України за незаконне проведення виборів на окупованій території на сході нашої держави, на Донбасі, за агресію проти нашої держави в Чорному морі біля Керченської протоки», - сказав Глава держави. За словами Петра Порошенка, до санкційного списку вносяться ті, хто атакував наші кораблі, хто був причетний до незаконних судових процесів, до затримання, ті, хто віддавав накази. «Ми маємо продемонструвати світу рішучість українських дій», - наголосив Президент. «Оскільки ми бачимо політичну підтримку і участь Державної думи в цьому процесі, значна кількість депутатів Державної думи, в тому числі від фракцій «Єдина Росія», ЛДПР, також рішенням вводяться до санкційного списку», - додав Глава держави.

Детальніше...

 

Чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництв

26 грудня 2018року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. На порядку денному розглядалось питання обговорення плану перспективного розвитку Полонського району. На засідання запрошувались приватні підприємці, керівники підприємств району. Перш за все головуючий підсумував роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за попередні три роки, наголосивши, що перевагу децентралізації відчули й наші об’єднані територіальні громади, адже майже на усі реалізовані за ці роки проекти залучалися значні кошти з державного бюджету. Далі відбулося обговорення з підприємцями перспектив розвитку району на наступні роки, наголошувалось на проектах, які намічено реалізувати в період до 2021 року.

 

26.12.2018

 

 

Дорога римо-католицька громадо Полонщини!


Щиросердно вітаю Вас з великим християнським святом – Різдвом Ісуса Христа – Спасителя світу.Різдво Христове – це свято любові. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави. Різдво Христове закликає нас шанувати всі творіння Божі, зберігати природу – ріки, поля, ліси, тваринний світ, охороняти їх від винищення й забруднення.У світлі Різдва Христового ми повинні прагнути очиститися від скверни, відродити наші душі й серця у покаянні, любові і всепрощенні. Різдво Христове – як нове очищення, воно виводить нас з темряви до світла, зцілює духовно, об’єднуючи в єдину могутню християнську родину. У цей надзвичайно складний час народження справді незалежної, суверенної, єдиної держави – України, ми всі повинні пройнятися духом різдвяної любові й будувати нове життя у світлі Христових заповідей і моралі. І нехай оцей всемогутній, преображаючий дух світлого Народження Христового запанує в наших серцях, а Ісус Христос подарує нам мир, злагоду, достаток і добробут та щасливе майбутнє для нашої держави.

Т.Шамрай

перший заступник голови районної державної адміністрації

 

Увага! Правила пожежної безпеки під час новорічних та різдвяних свят

Незабаром новорічні та різдвяні свята, які принесуть в кожний дім радість та надії на кращі зміни в житті.Зважаючи на те, що зазвичай під час святкування стрімко зростає кількість нещасних випадків та пожеж, які виникають внаслідок порушення елементарних правил безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та при користуванні піротехнічними виробами, управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до жителів Хмельниччини:

Детальніше...

 

Президент привітав рішення ЄС щодо продовження економічних та секторальних санкцій проти Росії

Президент Петро Порошенко привітав рішення Європейського Союзу щодо продовження санкцій проти Російської Федерації. «Символічно, що напередодні Різдва і Нового Року Рада ЄС прийняла рішення щодо продовження економічних та секторальних санкцій проти Росії за агресію на Донбасі», - зазначив Президент на своїй сторінці у Facebook. «Під час перемовин на полях Європейської Ради минулого тижня вірив, що проукраїнська єдність в ЄС залишається непохитною, а ціна агресії для Кремля і далі зростатиме», - зазначив Глава держави, нагадавши про свій нещодавній візит до інституцій Європейського Союзу у Брюсселі та зустрічі з керівництвом ЄС та НАТО. «Однак, справжня битва ще попереду, бо Кремль активно готується до наступного виборчого року, а саме спроби реваншу в Україні та створення Європи альтернативних цінностей», - застеріг Президент.«Маємо зміцнювати нашу єдність та солідарність в ім‘я миру та безпеки на європейському континенті», - підсумував Глава держави.

 

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика

Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства. З нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика 22 грудня 2018 року в приміщенні конференц-зали Полонського РЕМ відбулись урочисті заходи. Працівників енергетичної галузі з професійним святом привітали начальник Полонського РЕМ Олег Гладун, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай та перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський. Посадовці подякувати співробітникам енергетичної галузі району за важливу і відповідальну роботу. Побажали всім енергетикам району, залишатися і далі одними з найкращих, продовжувати впровадження новітніх розробок та іноземного досвіду задля позитивного розвитку усіх сфер господарської діяльності. Кращим представникам галузі вручили Почесні грамоти та подарунки.


22.12.2018

 

 

Відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку

21 грудня 2018 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела перше організаційне засідання районної Ради регіонального розвитку, яка створена при Полонській районній державній адміністрації з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування району у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району. Захід відбувся за участі голови районної ради Олега Янчука, першого заступника голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олега Кулінського, в.о. голови Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Тетяни Ціхановської, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників об’єднаних територіальних громад, керівників підприємств, які здійснюють свою діяльність на території району, депутатів місцевих рад, представників громадськості та місцевих ЗМІ. Головними темами засідання стали питання проведення в районі ключових реформ, зокрема медичної та освітньої, створення привабливого інвестиційного середовища для розвитку підприємництва в районі. З вступним словом до присутніх звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, яка зазначила, що протягом вказаного періоду у районі вдалося здійснити чимало позитивних змін у багатьох галузях. Вона наголосила на тому, що Полонщина працює над ініціативою Президента України Петра Порошенка та Уряду: триває обговорення Стратегії регіонального розвитку району. За період з 2015 року сільським радами, об’єднаним територіальними громадами за рахунок коштів державного бюджету у спів фінансуванні місцевих бюджетів було реалізовано багато проектів: капітальних ремонтів, реконструкцій, утеплення та енергозберігаючих заходів будівель бюджетної сфери.


 

Своєю чергою, до присутніх звернувся голова Полонської районної ради Олег Янчук, який особисто був присутній на засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка в м.Києві 24 жовтня цього року. Він зазначив, що Указом Президента України, від 21 квітня 2015 року № 224/2015, «Про Раду регіонального розвитку» утворено Раду регіонального розвитку та затверджено Положення про Раду регіонального розвитку, як консультативно – дорадчий орган при Президентові України. Даним Указом зобов’язано обласні державні адміністрації утворити в установленому порядку Ради регіонального розвитку, як консультативно – дорадчі органи на чолі з головами відповідних державних адміністрацій. 12 листопада 2018 року в місті Київ відбулась Республіканська Рада регіонального розвитку під головуванням Президента України. На засіданні Ради були присутні: Прем’єр – міністр України, міністри, перший заступник голови Верховної Ради України (Геращенко Ірина Володимирівна), голови обласних державних адміністрацій, голови обласних рад, голови об’єднаних територіальних громад, голови районних державних адміністрацій та голови районних рад. Питання розвитку регіонів було й озвучено 23 листопада 2018 року в місті Хмельницький представниками адміністрації Президента України та ще раз наголошено та звернуто увагу Президентом України в місті Хмельницький 30 листопада 2018 року на засіданні Хмельницької обласної Ради регіонального розвитку.

Детальніше...