Понеділок, 23 Вересня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президент започаткував відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це Глава держави повідомив під час урочистих заходів до Дня Незалежності України.Президент зазначив, що сьогодні, у важливий для українців день, на майдані Незалежності у Києві присутні родини загиблих військовослужбовців та учасників добровольчих формувань.«З метою гідного вшанування їхньої пам’яті я підписав указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та відзначення його щорічно 29-го серпня», – повідомив Володимир Зеленський.Згідно з указом Президента, Кабінет Міністрів має із залученням громадськості, родин загиблих захисників розробити й затвердити комплексний план заходів із належного вшанування пам'яті полеглих воїнів, а Міністерство закордонних справ – забезпечувати проведення дипломатичними установами України заходів до Дня пам’яті захисників України, а також участь представників дипломатичного корпусу іноземних держав, акредитованих в Україні, у відповідних офіційних заходах у нашій країні.Також доручається обласним і Київській міській державним адміністраціям забезпечувати здійснення заходів із вшанування пам'яті захисників України.

 

Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає випускникам у працевлаштуванні

Впродовж січня-липня 2019 року кількість випускників, що отримували послуги Хмельницької обласної служби зайнятості становила 336 осіб. Серед них 271 випускник вищих навчальних закладів (ВНЗ), 59 випускників професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) та 6 випускників загальноосвітніх шкіл. Серед випускників ВНЗ 30% навчалися у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 13% ̶ у галузі охорона здоров’я, 12% отримали освіту у галузі гуманітарні науки та мистецтво та 10% ̶ у освіті, 9% ̶ у галузі управління та адміністрування, 7% мали інженерну спеціальність, 4% вивчали аграрні науки. Серед випускників ПТНЗ 51% становлять працівники сфери торгівлі та послуг; 27% – кваліфіковані робітники з інструментом, 12% – робітники з обслуговування устаткування та машин. За направленням обласної служби зайнятості у січні-липні 2019 року праацевлаштовано 56 випускників. З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення їх компетенцій та підвищення конкурентості обласною службою зайнятості протягом січня-липня 2019 року здійснено професійне навчання 22 безробітних випускників. До відома: Станом на 1 серпня 2019 року кількість осіб з числа випускників, які мали статус безробітного становила 119 осіб, що на 49 осіб менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м. Хмельницький, Україна, 29000

тел: +38(0382)-76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Проведено засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 28 серпня 2019 року заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським проведено засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 14 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 33 справ одержувачів субсидії, з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Каленичі, с. Онацьківці, с. Білецьке, с. Кустівці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення

28.08.2019

 

 

Найбільша геральдична карта: Хмельниччина встановила Рекорд України

Цьогорічне святкування Дня Незалежності на Хмельниччині запам’ятається встановленням  Рекорду України. Як символ єднання українців усього світу, на майдані Незалежності створили найбільшу геральдичну мапу Хмельницької області «Єднання з українською світовою діаспорою». Володимир Кальніченко, т.в.о. голови облдержадміністрації, Михайло Загородний, голова обласної ради, керівники районів і міст області, а також представники діаспори виклали мапу Хмельниччини у вигляді медового пряника, випеченого за стародавніми подільськими рецептами. Створили мапу зі 45 пряників із зображеннями гербів 6 міст і 20 районів області, а також гербів 19 країн, з яких прибули учасники Форуму української молоді діаспори «Хмельниччина 2019». Мапу Хмельниччини розміром 5*2,5 метри та вагою 200 кг визнано найбільшою в Україні. Національний рекорд України у категорії «Кулінарія, розміри» зафіксовано експертом Книги рекордів України Аліною Скомороховою. Пані Аліна зазначила, що сьогодні, у день Незалежності, в Україні встановлюються 12 рекордів. Рекорд, що встановлено на Хмельниччині унікальний тим, що він є рекордом єднання. Дипломи Книги рекордів України вручено т.в.о. голови облдержадміністрації Володимиру Кальніченку, голові обласної ради Михайлу Загородному, керуючій справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлії Сабій, голові СКУМО Дмитру Лєкарцеву, власниці ТМ «Насолода” Ірині Гакало та організації жінок-українок «Можу”. Керівники п’яти міст обласного значення та 20 районів області( серед яких і Полонський район) отримали Дипломи учасників Рекорду України.

 

 

ДЕЛЕГАЦІЯ ПОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБЛАСНИХ УРОЧИСТОСТЯХ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня делегація Полонського району взяла участь в обласних заходах з нагоди 28-ї річниці Незалежності України. 

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України! Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни. Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху - суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України. Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на консолідацію суспільства з метою розвитку і процвітання нашої Полонщини, Хмельниччини та всієї України. Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

О.Вощатинський

заступник голови районної

державної адміністрації

 

Урочистості до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

 

Сьогодні, 23 серпня, на центральній площі м. Полонного відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України. Зібралися керівники району, представники організацій, підприємств, установ, громадськості та молодь.. Відкривався захід звучанням Державного Гімну України. Під Державний Гімн України представниками молодого покоління району урочисто піднято Державний Прапор України.


Слова вітання для жителів району пролунали від голови районної ради Олега Янчука, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського , секретаря Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариси Сосун. За вагомий особистий внесок у встановлення та зміцнення Української державності та сумлінну наполегливу працю кращих представників організацій, установ та підприємств району відзначено грамотами Хмельницької обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради та Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя, виборюючи нашу свободу. Традиційно було покладено квіти до пам`ятників Тарасу Шевченку, Лесі Українки, Героям Небесної Сотні, Алеї Слави загиблим землякам в зоні проведення антитерористичної операції, меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволу. - Ми сьогодні святкуємо одні з найважливіших свят нашої держави. Тому, від щирого серця зичу вам міцного здоров'я, щастя, миру та щедрої долі. Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України! - звернувся до жителів району заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський. По закінченню урочистої частини заходу до уваги присутніх були представлені виступи самодіяльних колективів та окремих виконавців міського будинку культури.


23.08.2019