Понеділок, 26 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Спільне засідання Хмельницької та Житомирської обласних комісій ТЕБ НС

9 червня у м. Полонному відбулося спільне засідання Хмельницької та Житомирської регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання забруднення річок Хомора і Случ на території Баранівського району Житомирської області та Полонського району Хмельниччини. Аби розібратися у причинах лиха, зібралися урядовці з усіх профільних міністерств, керівники відповідних контролюючих інспекцій і служб та очільники обох областей. На засіданні були присутні представники прокуратури і поліції, ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна», керівники Баранівського і Полонського районів, Баранівської та Понінківської громад, депутати, громадські активісти, засоби масової інформації. Присутні заслухали доповідачів, отримали відповіді на свої запитання та внесли свої пропозиції до рішень комісій. Усі погодилися з тим, що необхідно вирішити проблему негайно, адже якщо не вжити невідкладних заходів, ситуація може перетворитися у справжню екологічну катастрофу державного масштабу. Учасники засідання оглянули очисні споруди Понінківської картонно-паперової фабрики. За словами виконуючого обов’язки голови Держекоініспекції Ігора Яковлева наразі їх стан не відповідає вимогам експлуатації, і загроза аварійних скидів у воду залишається досить високою. Попередньо комісії прийняли рішення про негайну розробку проектно-кошторисної документації із розчищення русла р. Хомора в межах обох областей та подальше виконання зазначених робіт ТОВ «ПКПФ-Україна». Також мають бути реконструйовані очисні споруди у місті Полонне та на Понінківській картонно-паперовій фабриці, а Держекоінспекція здійснить перевірку усіх підприємств, які здійснюють скиди в річку Хомора та Случ.

 

 

09.06.2017

 

 

Президент підпише Закон, яким відновлюється курс України на членство в НАТО

Президент Петро Порошенко підпише Закон, яким закріплюється курс України на набуття членства в НАТО як стратегічного зовнішньополітичного пріоритету держави. Документ був ухвалений Верховною Радою 8 червня.
«Звичайно, що підпишу, оскільки ця законодавча ініціатива була погоджена зі мною», - відповів Глава держави на запитання журналістів під час спільного з Президентом Литви Далєю Грібаускайтє брифінгу у Харкові.
Президент додав, що парламентська коаліція брала активну участь в ухваленні цього Закону. «Хочу нагадати, що це не новація, а повернення до того стану, коли в 2003 році в Законі про основи національної безпеки в якості головної мети було членство в НАТО», - зазначив Глава держави.

Детальніше...

 

Проведено робочу нараду з головами сільських рад

9 червня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, спільно з головою районної ради Олегом Янчуком та головою Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Францом Скримським, провів робочу нараду з головами сільських рад району, які не увійшли до складу об’єднаної територіальної громади  по питанню  щодо прийняття ними рішень про приєднання до об’єднаних територіальних громад. Зокрема, Малошкарівська, Сасановецька та Микулинська сільські ради прийняли рішення,   в разі створення Грицівської селищної ради об’єднаної територіально громади, Шепетівського району, приєднатися до неї. Воробіївська сільська рада має намір приєднатися до Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Натомість Кустовецька та Білецька сільські ради ще не визначились щодо приєднання до тієї чи іншої територіальної громади.
09.06.2017

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 08 червня 2017 року під головуванням т.в.о. заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 17 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 50 справ одержувачів субсидії, 13 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

Управління соціального

захисту населення райдержадміністрації.

08.06.2017.

 

 

***

1 червня 2017 року в Красилівському районі проведено конференцію «Системи землеробства», присвячену базисному питанню сільського господарства – роботі з грунтом як з основним засобом виробництва. Теорію і практику роботи з грунтом продемонстрували майже десяток різних компаній – виробників техніки. , а також ТОВ «Лампка Агро», що в Красилівському районі, яке надало свої поля для проведення практичного показу сільхозмашин, де на власні очі можна було побачити, як різні технології обробітку грунту можна застосовувати в полі. Учасниками конференції були спеціалісти агрономічного профілю з різних областей України. – директори, керівники агрономічних й інженерних служб господарств, фермери, представники компаній-постачальників, науковці. В роботі конференції взяв участь начальник відділу агропромислового розвитку Полонської райдержадміністрації Сергій Комісарук.

 

01.06.2017.

 

 

Виїзне засідання колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації 6 червня 2017 проведено виїзне засідання колегії на базі Полонського та Самчиківського будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів.
В роботі колегії взяли участь голова обласної ради М. Загородний, директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації С.Пенюшкевич та керівництво Департаменту соціального захисту населення.

Детальніше...

 

Компенсація сільськогосподарської техніки

Комісія при Мінекономрозвитку затвердила перелік сільськогосподарської техніки українського виробництва, 20% вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету. За цією програмою на 2017 рік виділено 550 млн. грн. у рамках державної підтримки аграрних виробників.
До зазначеного переліку увійшло 40 українських виробників – майже 800 видів і марок техніки та обладнання.
З повним переліком техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету можна ознайомитися на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Порядок використання коштів для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва затверджений постановою КМУ від 01.03.2017 № 130 (опублікований в газеті «Урядовий кур’єр» від 15.03.2017 №49).
НААН.


Відділ агропромислового розвитку
райдержадміністрації
08.06.2017