Середа, 21 Жовтня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Хмельницькій області

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 1 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. З 00 годин 00 хвилин 5 жовтня 2020 р. (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Територій з “червоним” рівнем епідемічної безпеки в області немає. Помаранчевий» рівень небезпеки встановлено у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин та у Волочиському, Деражнянському, Дунаєвецькому, Красилівському, Летичівському, Теофіпольському, Ярмолинецькому районах. До «жовтого» рівня прийнято рішення віднести міста Славута, Шепетівка та Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Кам’янець-Подільський, Новоушицький, Полонський, Славутський, Старокостянтинівський, Старосинявський, Хмельницький, Чемеровецький райони.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує:

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку,

День ветеранів.

Ветеранами праці визнаються громадяни, які працювали на підприємствах, в установах, організаціях, об'єднаннях громадян, фізичних осіб, мають стаж роботи 40 років - для чоловіків і 35 років - для жінок і вийшли на пенсію.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 18.00 29 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 6458 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 312 – діти, 560 – медпрацівники, 201 – працівники освіти.

Детальніше...

 

Протидія та попередження булінгу у навчальних закладах

Згідно з дослідженнями, 24% українських дітей хоча б раз стикались із цькуванням у своєму житті. З них менше половини розповідало про цей досвід батькам, рідним чи друзям. Часто булінг призводить до непоправних наслідків, а тому останнім часом у світі активно говорять про те, як зупинити насилля в підлітковому та юнацькому віці. 29.09.2020 року начальник відділу з надання соціальних послуг Понінківської селищної ради Вікторія Білянська та провідний інспектор Полонського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області Юрій Грохольський обговорили актуальну тему щодо профілактики насильства (булінгу) в навчальних закладах та проведено соціально-виховну роботу з неповнолітнім правопорушником, що перебуває на обліку в Полонському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області.В ході зустрічі суб’єкта пробації було ознайомлено з видами булінгу та їх проявами, виділено категорії дітей, які найчастіше стають жертвами булінгу. Неповнолітній суб’єкт пробації , разом зі своєю матір’ю мали змогу дізнатись про види відповідальності за вчинення та приховування булінгу.

Полонський районний сектор

філії Державної установи « Центр пробації»

у Хмельницькій області

 

 

***

 

 

30 вересня, у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, Україна відзначає день усиновлення. Імена святих, що вшановуються, символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини обездолених дітей. З великою любов’ю зігрівають вони діток у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяють у знеболені дитячі серця і душі віру в життя, навчають дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими у собі, виховують достойними громадянами Української держави.

Усиновлення – це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості.

З метою забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї, в Україні швидкими темпами розвивається система усиновлення, яка є прикладом відродження справжніх родинних цінностей та збереження сім’ї.

Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

Хочемо побажати батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові. Нехай прийняте рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, а життя буде безхмарним та заможним.

Служба у справах дітей Полонської райдержадміністрації

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 19.00 28 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 6325 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 304 – діти, 545 – медпрацівники, 183 – працівники освіти.

Детальніше...

 

Президент наполягає на пришвидшенні виплат родичам загиблих внаслідок катастрофи літака Ан-26

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду за участю представників Кабінету Міністрів та правоохоронних органів. Глава держави порушив питання виплат родинам загиблих унаслідок катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом.

Детальніше...