Понеділок, 22 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Графік проведення аварійно-ремонтних робіт

Повідомляємо, що для приведення в оптимальний робочий стан систем газопостачання на опалювальний сезон 2019-2020 рр., в період з 01.07.2019 р по 05.07.2019 р буде припинено газопостачання на слідуючих об'єктах:

с. Новолабунь вул. Жовтнева, вул. Островського;

с. Титьків вул. Миру, вул. Комунарів, вул. Шевченка;

с. Юровщина вул. Ватутіна;

смт. Понінка вул. Лєрмонтова, вул. Партизанська, вул. Стуса, вул. Героїв Майдану;

м. Полонне вул. Гончаренка, вул. Робітнича, вул. Ак.Герасимчука.

 

В.о. старшого майстра Полонськоі дільниці

В.Д. Лазарь

 

 

Привітали з професійним святом слідчих Полонського відділу Шепетівського відділення ГУ Національної поліції Хмельницької області

1 липня заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, заступник голови районної ради Юрій Світак та секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун відвідали Полонський відділ Шепетівського відділення ГУ Національної поліції Хмельницької області та привітали працівників слідчого відділення з їх професійним святом. В актовому залі привітати своїх колег зібрався весь особовий склад Полонського відділу. Урочисті збори з нагоди свята відкрив заступник начальника Полонського відділу Шепетівського відділення ГУ Національної поліції Хмельницької області Артем Кравчук, який наголосив, що на слідчого державою та законом покладено обов'язок швидкого і повного розкриття злочинів, викриття винних і притягнення їх до відповідальності, тому головними рисами характеру фахівців даної категорії є відповідальність, оперативність та об'єктивність. Вітаючи від районної влади працівників слідчого відділення, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський зауважив, що слідчий є особливим фахівцем, який теоретично та практично підготовлений, керується не лише обов’язковими юридичними принципами, а й глибокого усвідомлює принципи гуманізму, адже від їх рішення залежать долі людей. Специфіка діяльності цих працівників вимагає від них особистої відповідальності, дисциплінованості, особливих професійних навичок і знань, працьовитості та високого рівня правової культури. До вітань також долучилися заступник голови районної ради Юрій Світак та секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, які побажала витримки, терпіння, постійно працювати над підвищенням свого професійного рівня, самовдосконалюватися, міцного здоров'я та сімейного благополуччя. Посадовці з нагоди професійного свята за сумлінне виконання службових обов'язків відзначили кращих слідчих грамотами та цінними подарунками.


01.07.2019

 

 

Шановна молодь Полонщини!

Щиро вітаю Вас з Днем молоді! Юність – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу. Молодь завжди відрізнялася ініціативністю, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями. Пам’ятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність держави. Ваші розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України як сучасної європейської держави. Хай щастить вам на добрі справи, вірних друзів, достаток і злагоду в родинах, втілення найкращих життєвих планів і мрій! Міцного вам здоров’я, оптимізму, віри у велике майбутнє нашої рідної країни!

Т.Шамрай

перший заступник голови районної

державної адміністрації

 

 

Шановні жителі Полонського району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України! 28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки. Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та всього найкращого!

Т.Шамрай

перший заступник голови районної

державної адміністрації

 

 

Проведено чергове засідання колегії районної державної адміністрації

27 червня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації. В засіданні колегії взяли участь голова районної ради, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. В ході засідання розглянуто наступні питання. Про роботу виконкому Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» проінформувала перший заступник селищного голови Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Тетяна Ціхановська. Зі співдоповіддю з цього питання також виступила заступник керівника апарату адміністрації Кристина Вальчук. З питання щодо проведення оглядів на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства у установах, організаціях, підприємствах різних форм власності членів колегії та запрошених проінформувала начальник архівного відділу райдержадміністрації Лариса Калюка. Своєю чергою, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська ознайомила присутніх з районною цільовою соціальною програмою розвитку фізичної культури та спорту на 2019-2021 роки. Останнім питанням порядку денного чергової колегії розглянуто план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2019 року з яким членів колегії та запрошених ознайомила керівник апарату райдержадміністрації Алла Кашперська. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

27.06.2019

 

 

Проведено засідання спостережної комісії Полонської районної державної адміністрації

26 червня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела засідання спостережної комісії Полонської районної державної адміністрації. На засіданні комісії розглянули питання:

- Звіт про результати діяльності спостережної комісії за I півріччя 2019 року;

- Про затвердження плану роботи спостережної комісії на II півріччя 2019 року.

За результатами розгляду питань, члени спостережної комісії вирішили інформацію про роботу спостережної комісії за I півріччя 2019 року прийняти до уваги та затвердили план роботи на II півріччя 2019 року.

26.06.2019

Звіт про результати діяльності спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації за І півріччя 2019 року

План роботи спостережної комісії при Полонській районній державній адміністрації на ІІ півріччя 2019 року

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 червня 2019 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, на якому було розглянуто 5 питань, а саме:

- щодо надання дозволу на вчинення правочину, а саме надання укладення договору купівлі-продажу 1/3 частини квартири, де є зареєстровані малолітні діти та 1/3 частина квартири належить на праві власності одній з дітей;

- про визначення місця проживання дитини;

- про утримання та виховання неповнолітніх в сімʼях опікунів (піклувальників) та виконання покладених на них обовʼязків;

- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, що опинились у складних життєвих обставинах;

- про влаштування малолітньої дитини до Хмельницького спеціалізованого будинку дитини «Берізка» за заявою матері.

Засідання комісії відбулося за присутністю всіх членів комісії. Питання розглянуті та задоволені.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

26.06.2019