Вівторок, 21 Травня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

План районних заходів, приурочених відзначенню Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

8 травня

Поминальні богослужіння в храмах району за жертвами Другої світової війни.

10.00. – покладання вінків та квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил загиблим в роки Другої світової війни.

9 травня

9.00. – мітинг-реквієм біля пам’ятника воїнам-визволителям по вулиці Пугачова;

10.00. – мітинг-реквієм на Площі Перемоги

11.00- загальноміський мітинг та святковий концерт, приурочені Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України на площі Слави.

Святкові заходи відбудуться у всіх населених пунктах району.

Оргкомітет

 

 

На Хмельниччині розпочато фінансування пенсійних виплат травня 2019 року, а також субсидій за квітень 2019 року

02 травня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області розпочато фінансування пенсій травня 2019 року, на виплату яких уже направлено перших 56,4 млн. грн. Всього упродовж місяця на виплату пенсій буде спрямовано 1,0 млрд. грн. Окрім цього, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» профінансовано перших 5,9 млн. грн. на виплату субсидій. Всього на виплату субсидій за квітень 2019 року буде спрямовано 83,4 млн. грн. Виплата пенсій та субсидій буде здійснюватись банківськими установами та підприємствами поштового зв’язку з 4 до 25 травня поточного року. Для тих пенсіонерів, кому призначена субсидія, вона буде виплачуватись одночасно з пенсією.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

 

 

Стан посівної кампанії 2019 року

Станом на 07 травня поточного року у Полонському районі посів ранніх ярих зернових та зернобобових культури завершено на площі понад 5562 га.Також завершено посів цукрового буряку на площі 150 га. Продовжується посів соняшику на площі 5736 га (96 % до запланованого), кукурудзи на зерно на площі 2195 га (46 % до запланованого) та розпочали посів сої на площі 443 га.Всього посів сільськогосподарських культур здійснено на площі 26603 га., що складає 67 %.

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації.

07.05.2019

 

 

Інформаційний вісник Уряду: 5 запитань про субсидії

1.Чи потрібно у травні повторно звертатися з документами?

Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

Тим, у кого будуть борги, буде запропоновано перейти на безготівкову монетизацію субсидій. Вона працює так https://teplo.gov.ua/news/210-5-holovnykh-zapytan-pro-monetyzatsiyu-pilh-i-subsydiy

2.Кому потрібно повторно звернутися з документами?

Повторно із Заявою та Декларацією про доходи потрібно звернутися лише тим, чиї справи розглядала Комісія, орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам, тим домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї.

Повторно з документами необхідно буде звернутися також сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, та сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

Детальніше...

 

Оголошення

Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких цього року з держбюджету виділено 50 млн. грн. У Конкурсі можуть брати участь культурно-мистецькі проекти, які мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об'єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб.Проекти можуть подаватися органами місцевого самоврядування, юридичними особами всіх форм власності, творчими спілками, фізичними особами- підприємцями (далі - ініціатори) та мають відповідати таким критеріям:

Детальніше...

 

Дорогі земляки! Щиро вітаю з Великоднем!

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на нашу долю! Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Нехай многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави. Господньої милості, підтримки у добрих починаннях, миру та взаєморозуміння кожній родині. Бажаю всім щастя і радості, віри і благополуччя! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Т.Шамрай

перший заступник голови районної

державної адміністрації

 

 

Вшанування 33-річниці Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2019 року минає 33 роки з дня страшної катастрофи на Чорнобильській АЕС. У сучасному світі чорнобильська катастрофа є найбільшою в історії атомної енергетики: вона стала наймасштабнішою як за кількістю задіяних в ній ліквідаторів, так і наймасштабнішою за кількістю жертв і збитку, який був нанесений економіці України і країнам-сусідам. Страшна аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася весь світ через свою масштабність.

У перші дні після вибухів в четвертому енергоблоці люди в радіусі 30 км від АЕС були змушені покинути свої будинки - за даними офіційних джерел, евакуації підлягали понад 115 тисяч чоловік. Величезна кількість людей і спецтехніки було задіяно в ліквідації наслідків вибуху - сили понад 600 тисяч осіб знадобилися, щоб мінімізувати наслідки події. 26 квітня в міському Будинку культури відбулись заходи з нагоди сумної дати в новітній українській історії – Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля, в яких прийняли участь ліквідатори аварії, громадськість та керівництво району і міста, учнівська молодь.

Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів аварії, які не дожили до наших днів. Заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський у своїй промові віддав данину поваги ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, постраждалим та вдовам загиблих. Від міської влади перед учасниками зібрання виступила секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун.

Також виступили голова Полонської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Микола Кіслов та заступник голови районної ради Юрій Світак. Урочистою ходою зібрання рушило до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, де відбувся мітинг-реквієм на знак вшанування та пам’яті про тих, хто віддав життя у боротьбі з «мирним» атомом. Мітинг–реквієм закінчився вшануванням пам'яті загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС покладанням квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи.


26.04.2019