Четвер, 06 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

Повідомлення про оприлюднення

заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

в межах детального плану території для розміщення об’єктів рекреаційного призначення за межами м. Полонне Полонського району Хмельницької області

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 17 липня в Україні підтверджено 57 264 випадки COVID-19, з них 29 769 осіб одужали, 1456 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 809 випадків.

Детальніше...

 

Інформаційні матеріали до 30-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України

16 липня Україна відзначає 30 років проголошення Декларації про державний суверенітет України.
Суверенітет держави – політико-юридична властивість державної влади, яка означає її верховенство і повноту всередині країни, незалежність і рівноправність у зовнішньополітичній сфері.
Правовою основою державного суверенітету є конституції країн, декларації, загальновизнані принципи міжнародного права, які фіксують суверенну рівність держав, їхню територіальну цілісність, невтручання у внутрішні та зовнішні справи, право націй на самовизначення.
Наприкінці 1980-х років національно-визвольний рух українців швидко набирав сили. В українському парламенті склалися сприятливі умови, аби питання відновлення української державності постало однозначно і рішуче.
Декларація про державний суверенітет України була прийнята 16 липня 1990 року конституційною більшістю народних депутатів – 355 голосів “за” при чотирьох проти та одному, який утримався.

Детальніше...

 

Виступ Президента України на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 30-річчя ухвалення Декларації про державний суверенітет

Шановні народні депутати!
Шановні гості урочистого засідання!
Шановні українці!

Тисячолітня українська історія знає чимало документів, які стали фундаментальними для творення Української держави.

І Декларація про державний суверенітет України, без сумніву, – один з них.

Сьогодні ми відзначаємо тридцяту річницю від дня народження цього знакового документа. 30 років тому був зроблений впевнений крок до остаточного здобуття незалежності України.

Детальніше...

 

До уваги виборців району!

З 1 липня 2020 року особи, які проживають не за місцем реєстрації, можуть голосувати у тих територіальних громадах, де вони фактично проживають. Для того, щоб змінити виборчу адресу, виборцю потрібно:

- до 9 вересня 2020 року подати заяву щодо зміни виборчої адреси до органу ведення Державного реєстру виборців у паперовій формі (або в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису), заява в паперовій формі може бути подана через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства;

- до заяви повинна додаватися копія документу, що підтверджує фактичне проживання виборця за вказаною ним адресою (договір оренди житла, документ про право власності на житло, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; документ, що підтверджує родинні зв’язки з особою, яка зареєстрована за вказаною адресою, інше).

Також через «Кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) можна здійснити перевірку своїх особистих даних, занесених до Державного реєстру виборців, або звернутися особисто до відділу ведення Державного реєстру виборців Полонської РДА за адресою: м.Полонне, вул.Лесі Українки, 114, кабінет 43.

Відділ ведення Державного

реєстру виборців апарату

Полонської РДА

 

 

Проєкти “Великого будівництва” на постійному контролі обласної влади

Одним із навчальних закладів, який будується в області в рамках програми Президента України «Велике будівництво» є школа на 274 учня у с.Новолабунь Полонського району. 15 липня голова адміністрації Дмиро Габінет відвідав загальноосвітню школу, аби проінспектувати хід виконання будівельних робіт та поспілкуватися з підрядниками щодо їх виконання. Зазначимо, що наразі будівельні роботи виконані на 65%. Так, завершена будівля школи, зовнішнє опорядження, зовнішні оздоблювальні роботи, благоустрій навколо школи, а також внутрішні оздоблювальні роботи на 2 поверсі. Зараз розпочалися внутрішні оздоблювальні роботи  на 1 поверсі та встановлення інженерних мереж.

Оглянувши будівництво та поспілкувавшись з міським головою Францом Скримським, очільник області зазначив, що багато чого вже зроблено, але чимало ще треба зробити. Отож, будівництво цього об’єкту перебуватиме під особливим контролем.

Довідково:

 

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить близько 78 млн.грн. Цьогоріч з обласного бюджету виділено 5 млн.грн.

Детальніше...

 

ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика -Україна» інформує

Адміністрація Понінківської картонно-паперової фабрики дотримується принципів доступності та прозорості в усіх роботах, що здійснюються в процесі реалізації проекту з технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд підприємства.. Кілька разів на тиждень на територію очисних споруд організовуються централізовані виїзди усіх бажаючих, в тому числі і працівників фабрики, які мешкають на прибережній зоні річок Хомора та Случ, і небайдужих до екологічних проблем річок мешканців Хмельниччини та Житомирщини.

15 липня на очисних спорудах ТОВ «ПКПФ-Україна» побували небайдужі мешканці Понінківської громади, представники провладних структур Полонського району та місцевого телебачення. Кожен із присутніх мав можливість отримати власне бачення комплексу робіт, які уже здійснені на території очисних споруд, багато хто із них мав можливість порівняти теперішній стан території із тим, що було в недалекому минулому. Генеральний директор ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика -Україна» Руслан Сава озвучив всю інформацію, що стосується процесу реалізації проекту з технічного переоснащення вузла біологічної очистки та надав вичерпні відповіді та всі питання.