Неділя, 05 Квітня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Полонський районний військовий комісаріат інформує

До Полонського районного військового комісаріату  надійшли звернення командирів військових частин щодо випадків самовільного залишення військовослужбовцями військових частин або свого місця служби. Так, на теперішній  час Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці Герасимчук Микола Анатолійович, Роговський Тарас Миколайович, Канівський Іван Іванович, Шокало Віталій Вікторович, які були призвані Полонським районним військовим комісаріатом, але самовільно залишили військові частини та тривалий час не прибувають до військових частин.
Самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем, а також нез'явлення  вчасно без поважних причин на службу у разі звільнення з частини, призначення або переведення, нез'явлення з відрядження, відпустки або з лікувального закладу карається у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Детальніше...

 

Україна та США розвинуть стратегічне партнерство – зустріч Президентів Порошенка та Обами

Україна та США розвинуть стратегічне партнерство – зустріч Президентів Порошенка та Обами
Під час Саміту ядерної безпеки у Вашингтоні Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою.
Глави  держав обговорили ситуацію на Донбасі та в Криму і скоординували зусилля для повної імплементації Росією Мінських домовленостей.
Президенти також обговорили питання розвитку стратегічного партнерства між Україною і США.
Окрему увагу було приділено необхідності якнайшвидшого формування зорієнтованих на реформи коаліції та уряду в Україні.
Президент Обама підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій у розмірі 1 млрд доларів США по завершені процесу формування уряду в Україні.

01.04.2016

 

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

 

31 березня голова Полонської районної державної адміністрації Олександр Нагурний провів засідання колегії, на котру були запрошені голова районної ради Олег Янчук , члени колегії районної державної адміністрації, голови територіальних громад району та сільські голови, в.о. старост,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб міністерств та відомств України.

Детальніше...

 

Увага! Магiстральнi газопроводи високого тиску

До вiдома керiвникiв агроформувань усiх форм власностi, користувачiв лiсового фонду, проектних та будiвельних органiзацiй, промислових та транспортних пiдприємств, установ i населення України.
Територією усіх районiв областей України проходять магiстральнi газопроводи великих дiаметрiв i високого тиску, якi мають важливе народногосподарське значення. Паралельно до газопроводiв прокладено повiтрянi та пiдземнi кабельнi лiнiї зв’язку.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Механiчне пошкодження пiдземних магiстральних газопроводiв може призвести до аварiї чи вибуху великої руйнiвної сили, а можливо, і до загибелi людей, пожежi й припинення на тривалий час газопостачання споживачiв.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Кулінського  було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдержадміністрації, на якому  було розглянуто 10 питань:

Детальніше...

 

В районі проводиться інформаційно-роз’яснювальна роботи щодо залучення громадян на військову службу за контрактом

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 02.03.2014 року № 189/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 01 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України», доручення голови райдержадміністрації від 21.03.2016 № 38/12-35-676/2016 «Про організацію відбору громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України», з метою забезпечення своєчасного, якісного та організованого комплектування Збройних Сил України рядовим, сержантським та старшинським складом військової служби за контрактом у 2016 році та удосконалення системи відбору і прийняття на військову службу за контрактом районним військовим комісаріатом, спільно з районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування проводиться відповідна робота щодо інформування населення району з питань проведення відбору громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Детальніше...

 

Президент: Я підтримаю будь-яку кандидатуру Прем’єр-міністра України, яку подасть парламентська коаліція

Президент: Я підтримаю будь-яку кандидатуру Прем’єр-міністра України, яку подасть парламентська коаліція

Президент України наголошує, що готовий підтримати будь-яку кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України, яку визначить і подасть коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді.«Робота коаліції була зруйнована виходом трьох фракцій з її складу. Було достатньо часу – вже більше місяця – для того, щоб або повернути ці фракції коаліції, або сформувати нову коаліцію», — підкреслив Глава держави під час спілкування з пресою в ході робочої поїздки до Харківської області.Петро Порошенко зазначив, що займає принципову позицію і переконаний, що далі чекати з формуванням нового уряду не можна.Петро Порошенко звернувся до всіх фракцій старої коаліції і закликав їх «відкинути власні амбіції і на цьому тижні провести засідання Ради коаліції, визначитись із кандидатурою Прем’єр-міністра».

Детальніше...