П'ятниця, 25 Вересня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулась колегія райдержадміністрації

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський сьогодні, 28 грудня 2016 року, провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, представники засобів масової інформації. Перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, виступаючи по першому питанню порядку денного, інформував про роботу виконкому Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади щодо здійснення окремих делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...

 

Президент підписав Державний бюджет України на 2017 рік

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2017 рік.
Петро Порошенко наголосив, що із самого початку, руйнуючи традиції, які були в попередні роки, Уряд своєчасно подав Державний бюджет до Верховної Ради.
Президент нагадав, що бюджет своєчасно і детально був обговорений на засіданні РНБОУ в частини видатків на сектор оборони і безпеки країни. Він також особливо наголосив, що ці видатки складають 5,2% від ВВП і зазначив, що в першу чергу «ці видатки сконцентровані на фінансуванні Збройних Сил України і спрямовані не тільки на фіксацію грошового, медичного, речового та харчового забезпечення, а й на фінансування державного оборонного замовлення».
«Вперше ті нові зразки озброєння, які були розроблені за останні два з половиною роки, перейдуть з процесу випробування до безпосередньої постановки на озброєння, що значно посилює бойові можливості наших Збройних Сил», - сказав Президент. При цьому він підкреслив, що інші силові відомства будуть також забезпечені достатнім фінансуванням.

Детальніше...

 

Шановні подоляни!

Останнім часом у мережі Інтернет почала з’являтися інформація про те, що представники окремих політичних сил ініціюють надання Хмельницькій області статусу автономії.
З усією відповідальністю заявляю, що ці відомості є неправдивими.  Представники всіх рівнів виконавчої влади та місцевого самоврядування області виступають за територіальну цілісність та неподільність України в межах існуючих кордонів, дотримання Конституції та законів України.
Хмельниччина – це Україна. Жителі Хмельницької області завжди були і будуть за Україну унітарну, цілісну, єдину. Інформація про те, що представники нашої області вимагають автономії є фейковою, яку тиражують проросійські інформагентства, з метою дестабілізації ситуації у країні. Автономістських настроїв серед жителів області немає, а є розуміння, що лише наша згуртована позиція та спільна праця є запорукою побудови міцної та квітучої держави, збереження її незалежності та стабільності.
Про випадки розповсюдження інформації, що містить заклики до насильницької зміни, або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність та сепаратизму, прошу  повідомляти правоохоронні органи та місцеві органи влади.
Закликаю правоохоронні органи жорстко реагувати на спробу дестабілізувати ситуацію в області.

З повагою
голова обласної державної адміністрації
Олександр Корнійчук

26.12.2016

 

Відбулося позачергове засідання колегії райдержадміністрації

26 грудня 2016 року заступник  голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський  провів позачергове засідання колегії. На порядок денний було винесено питання про районний  бюджет на 2017 рік. З даного питання доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Станіслава Сенько.


26.12.2016

 

Молодь обирає здоров'я

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я".
Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій, приватних підприємств щодо підтримки даного молодіжного руху.

Звернення
учасників VIII обласного фестивалю «Молодь обирає здоров’я» до керівників державних установ, підприємців, громадськості
Ми, учасники VIII обласного фестивалю «Молодь обирає здоров’я», представники учнівської молоді Хмельниччини, від імені дітей нашої області, керуючись Конвенцією ООН про права дитини, заявляємо:
ми маємо право:
•    на життя;
•    на здоров’я;
•    на рівень життя, необхідний для нашого фізичного, розумового, духовного, морального та соціального розвитку;
•    на свободу думки, совісті, релігії;
•    на свободу мирних зборів; на захист від посягань на честь і гідність.

Детальніше...

 

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

Сьогодні, 26 грудня 2016 року, відбулась апаратна нарада, яку проводив заступник голова райдержадміністрації Олександр Вощатинський. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олег Ячук, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівники структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації , підприємств, організацій та установ району. На нараді начальник фінансового управління районної державної адміністрації Станіслава Сенько доповіла про виконання доходної та видаткової частин бюджету району , а також зазначила, що всі бюджетні установи району профінансовані в частині виплати заробітної плати . Начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. Зокрема вони зазначили, що рівень захворюваності на ГРВІ в районі не перевищує епідеміологічний поріг. За підсумками наради заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським надано керівникам структурних підрозділів ряд доручень та завдань на тиждень.

 

 

 

 

26.12.2016.

 

 

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ СМЕРТІ

Смерть людини — це насамперед тяжка втрата для сім'ї, рідних, друзів.
В Україні питання державної реєстрації смерті врегульовано Законом України про “Державну реєстрацію актів цивільного стану та “Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні”.
Заява про державну реєстрацію смерті подається не пізніше трьох днів з дня настання смерті чи виявлення трупа, а в разі неможливості одержання лікарського свідоцтва про смерть, фельдшерської довідки про смерть — не пізніше п'яти днів.
Державна реєстрація смерті проводиться за заявою родичів померлого, представників органу опіки та піклування, працівників житлово-експлуатаційних організацій, адміністрації закладу охорони здоров'я, де настала смерть, та інших осіб.
Особа, яка звернулася щодо державної реєстрації смерті, повинна пред'явити паспорт або паспортний документ. Відсутність зазначеного документа не є підставою для відмови в державній реєстрації смерті.

Детальніше...