Понеділок, 16 Грудня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”

У рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця” та Словацької громадської організації “Амос” спільно з мерією м.Стара Любовня (Словацька Республіка) з 15 по 18 вересня 2016 року передбачається проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”.
Метою Фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього .

Детальніше...

 

У Хмельницькому на хабарі викрито податкового ревізора-інспектора

Співробітники Управління СБУ спільно з прокуратурою та відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС в області затримали на хабарі ревізора-інспектора одного з підрозділів ДПІ в м.Хмельницькому.
Ревізор поставив вимогу комерсанту надати неправомірну вигоду у сумі 1000 гривень за те, що складе позитивний висновок про відсутність порушень в його торгівельній діяльності без фактичної перевірки. При цьому попередив підприємця, що за виявлені порушення вимог закону йому загрожував би штраф у сумі 17 тис. гривень.
Правоохоронці затримали податківця на гарячому під час одержання неправомірної вигоди.
Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням службового становища, поєднане з вимаганням) КК України.

Прес-групаУправління СБ України
у Хмельницькій області

 

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.

Детальніше...

 

Коментар Президента з приводу попередніх результатів референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Коментар Президента з приводу попередніх результатів референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Хотів би всім нагадати, що справжня мета організаторів референдуму - це не є Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Це є атака на єдність Європи, атака на поширення європейських цінностей. Про це також свідчить та дискусія, яка була розгорнута напередодні референдуму.Я дякую кожному, хто проголосував "за", а це сотні тисяч прихильників України. Я дякую всім, хто брав участь у популяризації України в Голландії, а це є і політики, і волонтери, і зірки спорту та культури.Водночас хочу наголосити, що цей референдум, згідно з Конституцією і законодавством Нідерландів, має виключно консультативний характер. Отже, тепер слово за Урядом, Парламентом, політикумом Голландії.

Детальніше...

 

З апаратної наради райдержадміністрації

Сьогодні, 04 квітня 2016 року, відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Олександр Нагурний. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олег Янчук , перший заступник голови райдержадміністрації Олег Кулінський, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський , керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівники структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації, підприємств, організацій та установ району. Вході наради було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Неля Гуменюк проінформувала про стан справ щодо виплати субсидій громадянам району та інших видів державних соціальних  допомог.

Детальніше...

 

Полонський районний військовий комісаріат інформує

До Полонського районного військового комісаріату  надійшли звернення командирів військових частин щодо випадків самовільного залишення військовослужбовцями військових частин або свого місця служби. Так, на теперішній  час Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці Герасимчук Микола Анатолійович, Роговський Тарас Миколайович, Канівський Іван Іванович, Шокало Віталій Вікторович, які були призвані Полонським районним військовим комісаріатом, але самовільно залишили військові частини та тривалий час не прибувають до військових частин.
Самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем, а також нез'явлення  вчасно без поважних причин на службу у разі звільнення з частини, призначення або переведення, нез'явлення з відрядження, відпустки або з лікувального закладу карається у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Детальніше...

 

Україна та США розвинуть стратегічне партнерство – зустріч Президентів Порошенка та Обами

Україна та США розвинуть стратегічне партнерство – зустріч Президентів Порошенка та Обами
Під час Саміту ядерної безпеки у Вашингтоні Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою.
Глави  держав обговорили ситуацію на Донбасі та в Криму і скоординували зусилля для повної імплементації Росією Мінських домовленостей.
Президенти також обговорили питання розвитку стратегічного партнерства між Україною і США.
Окрему увагу було приділено необхідності якнайшвидшого формування зорієнтованих на реформи коаліції та уряду в Україні.
Президент Обама підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій у розмірі 1 млрд доларів США по завершені процесу формування уряду в Україні.

01.04.2016