Понеділок, 01 Червня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Обговорено проект обласного бюджету на наступний рік

22 грудня під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, голови міських (міст обласного значення) рад.
У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Закону про державний бюджет на 2017 рік, а також беручи до уваги висновок постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів від 16.12.2016 року, на розгляд засідання колегії винесено проект обласного бюджету на наступний рік, який обрахований на основі нових показників міжбюджетних трансфертів та з врахуванням щойно прийнятих змін до Бюджетного та Податкового кодексів.
Необхідність затвердження місцевих бюджетів до 25 грудня року, що передує плановому, передбачена частиною 2 статті 77 Бюджетного кодексу України.

Детальніше...

 

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика

Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства. З нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика  23 грудня 2016 року в  міському Будинку культури відбулися урочистості. Працівників енергетичної галузі з професійним святом привітали директор Полонського району електричних мереж Олег Гладун, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров, перший заступник голови  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський та керівник виконавчого апарату  районної ради Юрій Світак. Вітаючи працівників та ветеранів  енергетичної галузі району з професійним святом  , керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров  висловив їм глибоку подяку за роботу, яку вони виконують у районі, за продуктивну співпрацю з органами державної влади і побажав всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Детальніше...

 

Президія обласної ради погодила питання порядку денного чергової сесії

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук взяв участь у засіданні президії обласної ради.У ході засідання члени президії обговорили пропозиції до проектів рішень постійних комісій.Одним із важливих питань, винесених на розгляд сесії обласної ради є затвердження проекту обласного бюджету на 2017 рік. Варто зазначити, що сьогодні Верховною Радою України був прийнятий Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», у якому розмір мінімальної заробітної плати збільшено до 3200 гривень.Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич повідомив, що попередньо представлений проект обласного бюджету на 2017 рік є базовим, водночас збалансований і забезпечує потребу по захищеним статтям видатків.Оскільки прийнято Державний бюджет України, завтра на засіданні колегії облдержадміністрації буде представлено, новий проект обласного бюджету на наступний рік.Депутати зможуть ознайомитись з проектом обласного бюджету безпосередньо на пленарному засіданні дев’ятої сесії у п’ятницю, 23 грудня.

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

21 грудня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 8 питаннь, а саме: щодо надання дозволу на вчинення правочину;звіт опікуна; звіт прийомної сім'ї;питання позбавлення батьківських прав та затвердження індивідуальних планів.

-

 

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

21.12.2016.

 

 

Пенсійне забезпечення осіб, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення

З 13 листопада 2016 року набрав чинності Закон України від 18.10.2016 року № 1673-VІІ “Про внесення змін до статті 3 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей, яким статтю 3 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” доповнено пунктом “е”.

Детальніше...

 

Пам’ятка населенню: «Африканська чума свиней»

Африканська чума свиней (АЧС) – особливо небезпечна висококонтагіозна вірусна хвороба домашніх і диких свиней, що характеризується швидким поширенням, високим ступенем смертності.Гине до 100% захворілих свиней. Африканська чума свиней не становить небезпеки для здоров’я людей. Лікарські засоби для профілактики і лікування АЧС відсутні.Джерелом хвороби є хворі свині, які виділяють вірус з сечею, калом, витіканнями з носа та іншими виділеннями. Передача захворювання здоровим тваринам може здійснюватися через заражені вірусом корми, підстилку, гній, трупи і продукти забою тварин (м'ясо, м'ясопродукти, кров).Клінічні ознаки захворювання: від зараження до появи клінічних ознак проходить 2-7 днів; у тварин підвищується температура тіла до 42оС, з’являються задишка, кашель, пропадає апетит, посилюється спрага, відзначаються напади блювоти і паралічу задніх кінцівок, на шкірі внутрішньої поверхні стегон, на животі, шиї, біля основи вух, на п'ятачку і хвості стають помітні червоно- фіолетові плями.Смерть настає на 1-5 день, рідше пізніше. Щоб уникнути виникнення і розповсюдження африканської чуми свиней необхідно дотримуватися таких заходів:

- проводити щоденний огляд свиней з метою своєчасного виявлення можливого захворювання тварин;

- не згодовувати свиням харчові відходи і відходи, отримані після забою свиней, виробляти утилізацію відходів у встановлених місцях;

- не купувати корми і кормові добавки невідомого походження у невстановлених торгових місцях (обов’язкові наявність документів, що підтверджують походження та безпеку кормів, наявність дозволу на торгівлю і т.д.);

- не купувати живих свиней, м’ясо та м’ясопродукти у невстановлених торгових точках, без ветеринарних супровідних документів;

- допускати ветеринарних лікарів на територію приватних подвір’їв для огляду свиней та проведення заходів;

- негайно повідомляти про всі випадки захворювання свиней фахівцям ветеринарної служби або сільським виконавчим комітетам;

- не допускати відвідування особистих подвір'їв сторонніми особами;

- постійно вести боротьбу з гризунами;

- не завозити свиней без узгодження з Державною ветеринарною службою району з інших регіонів.

ПАМ'ЯТАЙТЕ: Виконання Вами цих рекомендацій – спрямоване на попередження заносу АЧС на територію Ваших подвір’їв та запобігання економічних збитків.

 

 

Вітання голови обласної державної адміністрації зі святом Святого Миколая

Вітаю усіх подолян і дорослих і маленьких зі святом Святого Миколая!  Зичу миру, здоров’я, сімейного затишку! Нехай Святий Миколай опікується кожною родиною, нашою квітучою Хмельниччиною, всією Україною!

 

 

 

З повагою голова Хмельницької ОДА

Олександр Корнійчук