Вівторок, 02 Червня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Ветерани фізичної культури та спорту району провели звітно-виборчі збори

13 січня 2017 року в читальній залі районної бібліотеки відбулись звітно-виборчі збори Полонського районного осередку ветеранів фізичної культури та спорту. Керівник осередку Микола Павлюк прозвітував про роботу осередку за період 2011-2016 років. Окрім цього, заслухано звіт ревізійної комісії, затверджено календар спортивно-масових заходів на 2017 рік та встановлено розмір членських внесків для членів осередку. Одностайно присутні на зборах переобрали керівником осередку Миколу Павлюка.

 

 

 

13.01.2017.

 

 

Будьте обережними! Погодні умови знову погіршуються!

Переміщення активних атмосферних фронтів та надходження теплої повітряної маси із Західної Єаропи, в другій половині дня 13 січня та протягом доби 14 січня спричинять погіршення погодних умов: мокрий сніг з дощем, вранці та вдень 14 січня місцями сильні опади, поривчастий вітер, ожеледь, місцями налипання мокрого снігу. Температура повітря підвищиться до 3 градусів морозу - 2 градусів тепла.
За таких несприятливих погодних умов Служба автомобільних доріг звертається до водіїв бути уважними та обережними, неухильно дотримуватись правил дорожнього руху!
Зважайте, будь ласка, на обмеження швидкісних режимів, на які вказують попереджувальні знаки зимової тематики, яких, на замовлення Служби автодоріг, по всій дорожній мережі Хмельниччини було встановлено майже 1200 комплектів.
Ожеледь на дорожньому покритті не можливо ліквідувати за лічені хвилини, адже потрібний час на обробку покриття піщано-соляними сумішами, час на те, щоб ця суміш спрацювала, тому Ваша безпека - це перш за все дотримання вимог та правил водіння на слизькій зимовій дорозі!
Пам"ятайте, що причиною переважної більшості дорожньо-транспортних пригод є недотримання правил дорожнього руху, в першу чергу, перевищення водіями дозволеної швидкості, неуважність та необережність за кермом.

Прес-служба САД у Хмельницькій області
12.01.2017

 

Цінова ситуація в області на соціально значущі продовольчі товари станом на 01 січня 2017 року

Цінова ситуація на основні продовольчі товари та послуги в області залежить від загальноекономічних тенденцій, які мають місце на споживчому ринку України.
Так, за даними Держкомстату України станом на 01 січня 2017 року ціни на більшість основних соціально важливих продовольчих товарів в області (20 позицій з 23) є нижчими ніж середні ціни по Україні.
Протягом звітного року найбільше знизились ціни по області на овочі, а саме: капусту – 63,8%, моркву – 58,2%, цибулю ріпчасту – 57,3% буряк – 53,6% та картоплю на 20,5 відсотка.
Разом з тим, зросли ціни на масло вершкове жирн. 72-73% – 40,0%, сир м’який жирн. 9% – 26,4% та молоко жирн. 2,5% на 23,7% відсотка (сезонне зростання).
Одними з найнижчих серед регіонів України є ціни на крупу гречану – 27,18 грн/кг (по Україні – 28,37 грн/кг) (2 місце), масло вершкове жирн. 72-73% – 123,78 грн/кг (по Україні – 134,32 грн/кг) (2 місце), молоко жирн. 2,5% – 13,93 грн/л (по Україні – 15,35 грн/л) (3 місце) та олію соняшникову – 29,72 грн/л (по Україні – 32,11 грн/л) (2-3 місце).

Детальніше...

 

Підтвердження документів про стаж та заробітну плату первинними документами

Згідно ст.40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.
Довідка про заробітну плату надається згідно додатку №1 до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 р. №22-1, із зазначенням у ній первинних документів, на підставі яких її видано, їх місцезнаходження та адреси, за якою можливо провести перевірку відповідності змісту довідки первинним документам.
Згідно п.2.10 Порядку довідка про заробітну плату (дохід) надається на підставі особових рахунків, платіжних відомостей та інших документів про нараховану та сплачену заробітну плату підприємством, установою або організацією де працювала особа, яка звертається за пенсією. Якщо такі підприємства, установи, організації ліквідовані або припинили своє існування з інших причин, то довідки про заробітну плату надаються правонаступниками цих підприємств, установ чи організацій або архівними установами.
У випадках, коли архівні установи не мають можливості видати довідку за встановленою формою з розшифровкою виплачених сум за видами заробітку, вони можуть видавати довідки, що відповідають даним, наявним в архівних фондах, без додержання цієї форми.

Детальніше...

 

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

Сьогодні, 10 січня 2017 року, відбулась апаратна нарада, яку проводив заступник голова райдержадміністрації Олександр Вощатинський. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олег Ячук, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівники структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації , підприємств, організацій та установ району. Начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай  проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати.

Детальніше...

 

В облдержадміністрації обговорили заходи із забезпечення виплати мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 грн.

5 січня в облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулася селекторна нарада з головами райдержадміністрацій, міськими (міст обласного значення) головами щодо забезпечення вимог законодавства з питань підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року. Також участь в нараді взяли заступники голови облдержадміністрації Олег Гуменний та Валерій Олійник, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої  влади.
Володимир Кальніченко зазначив, що перед представниками місцевих органів влади стоять надзвичайно важливі і складні завдання. Перше – це забезпечити виконання рішення Уряду про встановлення мінімальної заробітної плати на рівні 3200 грн або 19 грн 34 коп. при погодинній оплаті. Друге завдання – не допустити зрівнялівки у заробітній платі для працівників різної кваліфікації. Володимир Ілліч підкреслив, що вказані питання повинні перебувати на особистому контролі голів райдержадміністрацій.

Детальніше...

 

Відбулось засідання районного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

06 січня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання районного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо – зимовий період 2016/2017 року.   В ході засідання  штабу  забезпечення розглянуто питання оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події у період пониження температури повітря. За даними  Українського  Гідрометцентру на території Хмельницької області у період з 5 по 10 січня 2017 року спостерігатиметься мінлива хмарність, часом сніг, ожеледь, на дорогах ожеледиця, пониження температури повітря до 13-18, 7-8 січня до 20 градусів морозу. З метою організації заходів щодо запобігання випадкам переохолодження, надання допомоги людям у період значного пониження температури та забезпечення сталої роботи об’єктів життєзабезпечення населених пунктів під час критичного зниження температури повітря оперативний штаб вирішив:

Детальніше...