Неділя, 16 Лютого 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулась чергова апаратна нарада

22 серпня  2016 року   заступник голови райдержадміністрації  Олександр Вощатинський провів чергову апаратну  нараду, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Начальник управління пенсійного Фонду України в Полонському районі Галина Дончук  доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. По питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також виплати інших соціальних допомого доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало.

Детальніше...

 

Правова допомога для вирішення повсякденних питань: з 1 вересня розпочинають роботу бюро правової допомоги

З 1 вересня 436 бюро правової допомоги по всій Україні почнуть надавати послуги громадянам. На Хмельниччині діятиме 17 таких бюро — у Волочиську, Теофіполі, Білогір'ї, Ізяславі, Славуті, Нетішині, Красилові, Полонному, Ярмолинцях, Городку, Чемерівцях, Віньківцях, Деражні, Летичеві, Старій Синяві, Дунаївцях та Новій Ушиці. У них кожен зможе отримати безоплатну первинну правову допомогу — правову інформацію та консультації для вирішення повсякденних питань, а також скористатись онлайн-сервісами Міністерства юстиції України.
“За рік роботи до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (а їх на Хмельниччині діє чотири — у Хмельницькому, Кам'янці-Подільському, Старокостянтинові та Шепетівці) звернулася 4291 особа. Лише 20% цих громадян потребували послуг адвоката, решта — правових консультацій, наприклад, як правильно оформити спадщину чи соціальну допомогу для малозабезпечених. З 1 вересня люди зможуть отримувати правову інформацію та роз'яснення юристів на місцях — у бюро правової допомоги, які є відділами місцевих центрів”, — розповідає Олена Варфоломєєва, в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

Детальніше...

 

В разі загострення ситуації буде оголошена чергова хвиля мобілізації і запроваджено воєнний стан – Президент

Президент Петро Порошенко не виключає оголошення мобілізації та запровадження воєнного стану.
«Сьогодні ми маємо різке загострення ситуації як в Криму, так і на Сході. При чому на Сході ситуація кардинально змінилася», - сказав Петро Порошенко під час спілкування з журналістами на Львівщині. Глава держави наголосив, що «в останні десять днів крупнокаліберна артилерія терористів б’є по штабах та складах, які розташовані на відстані 20-25 кілометрів від лінії зіткнення вглиб території».
Глава держави наголосив, що обстріли здійснюють артилерійські розрахунки військ Російської Федерації, які «цілеспрямовано приїжджають, щоб вбивати українців».
Президент підкреслив, що не применшуючи важливість розвитку економіки та створення нових робочих місць, надзвичайно важливими є оборона та безпека держави, які залишаються першим пріоритетом. За словами Глави держави, в разі загострення ситуації, буде оголошена чергова хвиля мобілізації і запроваджено воєнний стан: «Якщо буде продовжуватися загострення, буде моїм указом і мобілізація оголошена, і запроваджено воєнний стан».

Детальніше...

 

Районні заходи з відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України

 

 

23 серпня

10.00 – урочиста церемонія офіційного підняття Державного Прапора України (площа перед адмінбудинком);

10.30 – покладання вінків і квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні, Алеї Слави (нашим землякам, що загинули в зоні АТО), пам’ятників Тарасу Шевченку, Лесі Українці, меморіальних дощок В’ячеславу Чорноволу, Симону Петлюрі;

11.00-12.00 – ярмарок інноваційних бібліотечних послуг (міський Будинок культури);

12.00 – районні урочисті збори з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України (міський Будинок культури);

24 серпня

19.30 – концертно-розважальна програма з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України (площа перед міським Будинком культури);

Оргкомітет

 

 

Запрошуємо до участі у конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року"

Державний комітет телебачення та радіомовлення України інформує про прийом заявок для участі у конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року".
Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Президента України "Українська книжка року", затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, подається Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2016 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації на видання.
Премія присуджується в таких номінаціях:
за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;
за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ. Історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;
за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Детальніше...

 

***

 

 

Обговорено ряд важливих питань життєдіяльності району

16 серпня  2016 року   заступник голови райдержадміністрації  Олександр Вощатинський провів апаратну  нараду, в якій взяли участь голова районної ради Олег Янчук, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Начальник управління пенсійного Фонду України в Полонському районі Галина Дончук  доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. По питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також виплати інших соціальних допомого доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало. Заступник головного лікаря центру медико-санітарної допомоги та головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Віра Ваврик та Іван Савіцький відповідно зупинились на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району, зокрема: довезення хворих на гемодіаліз в м. Шепетівку, ремонт даху хірургічного корпусу центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун   та інші. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська проінформувала про стан підготовки навчальних закладів району до початку нового навчального року.

Детальніше...