Субота, 29 Лютого 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Освітяни району відзначили своє професійне свято

Сьогодні, 28 вересня, в міському Будинку культури пройшли урочистості з нагоди дня працівників освіти: патріотично, піднесено, хвилююче і поетично. На святі говорили про педагогічну районну сім’ю: дружню, сформовану, яка сьогодні здатна постояти сама за себе. Слово про освітян і їх працю переплелося з вболіваннями за долю України, шаною до всіх патріотів нашої землі і яскравими букетами осінніх квітів. Перед початком урочистого зібрання присутні хвилиною мовчання вшанували всіх борців за волю та незалежність України та поклали вінки та квіти до пам’ятників Лесі Українки, Тараса Шевченка, меморіальної дошки В’ячеслава Чорновола, пам’ятника Героям Небесної Сотні та меморіального комплексу « Героям АТО». З професійним святом велику педагогічну сім’ю району привітав заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. Він, зокрема, зазначив: «Глибоко переконаний у тому, що Ваш професіоналізм, відданість обраній справі та підтримка районної влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району. Ми шануємо вашу мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість. Вашими зусиллями, шановні педагоги, твориться майбутнє України. Хай у цей святковий день Ваші серця переповнює надія на процвітання української нації, паростки якої ви плекаєте своїм серцем і розумом». У великій мірі, від вчительської та викладацької праці залежить майбутнє української нації. Про це наголосили у своїх виступах голова районної ради Олег Янчук, голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська, голова профспілки працівників освіти району Олена Бельська, помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна. Від департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, районної ради, народного депутата України Романа Мацоли, Благодійного фонду «Зміцнення громад» кращих представників освітянської ниви Полонщини було відзначено грамотами, грошовими винагородами та цінними подарунками. Святковий настрій присутнім подарували творчі колективи міського Будинку культури

 

28.09.2016.

 

 

До Всесвітнього дня туризму

Туризм – це наймасовіша форма активного відпочинку і оздоровлення. Туристична діяльність і участь в туристичних спортивних змаганнях є ефективним замінником фізичної праці, пробуджує в людині радість до життя, служить загартовуванню і підвищує життєдіяльність організму. 27 вересня щорічно святкується Всесвітній день туризму. Полонською станцією юних туристів «Обрій» була організована туристична естафета на території стадіону Полонського аграрного ліцею. В естафеті прийняли участь 10 команд: Полонська гімназія, ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №6, НВК №2, Новоселицька ЗОШ, Котелянська ЗОШ, Березенська ЗОШ та Новолабунська ЗОШ. Юні гуртківці змагались в наступних видах змагань: стрільба, смуга перешкод, фігурне водіння велосипеда, орієнтування на місцевості, розпалювання вогнища та медицина. Для конкурсу медицина був запрошений голова полонської районної організації Червоний Хрест В. Іщенко, який познайомив вихованців з основами надання першої долікарської допомоги. Переможцями в стрільбі стала команда Березенської ЗОШ. Першість в смузі перешкод та орієнтуванні отримала команда Новоселицької ЗОШ. У конкурсних етапах фігурне водіння велосипеда та медицина перше місце посіла команда НВК №2. ЗОШ №4 зайняла перше місце у конкурсі розпалювання вогнища. В загальнокомандному заліку призові місця зайняли: І місце – Новоселицька ЗОШ, ІІ місце – Котелянська ЗОШ, ІІІ місце – ЗОШ №2. Вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків продемонстрували свої вміння під час туристсько-спортивної естафети: долали штучні перешкоди (переправа по жердинах, переправа по колоді, купини, маятник), стрільба, орієнтування. Досягненням проведення заходу є набуття практичного туристського досвіду, величезного заряду бадьорості та енергії на новий навчальний рік, а головне – зміцнення здоров’я та дружніх стосунків.

 

 

 

28.09.2016.

 

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 вересня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини , на якому було розглянуто 6 питань: 2 питання щодо надання дозволу на вчинення правочину;1 питання щодо припинення опіки ;1 питання щодо влаштування дитини до центру соціально-психологічної реабілітації дітей;1 питання щодо затвердження звітів опікунів; 1 питання щодо затвердження індивідуальних планів.

 

 

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

28.09.2016.

 

 

 

 

Президент підписав Указ про демобілізацію військових, призваних на службу у 2015 році під час шостої хвилі часткової мобілізації

Президент підписав Указ про демобілізацію військових, призваних на службу у 2015 році під час шостої хвилі часткової мобілізаціїПрезидент Петро Порошенко підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, призваних під час третьої черги часткової мобілізації відповідно до Указу Президента України від 14 січня 2015 року №15».З військової служби будуть демобілізовані військовослужбовці військової служби за призовом під час мобілізації в особливий період, які були мобілізовані у 2015 році під час 6-ї хвилі (третя черга осіб, мобілізованих відповідно до Указу Президента України від 14.01.2015 № 15).Це остання черга звільнення у запас громадян, які були мобілізовані на військову службу у 2014 – 2015 роках під час дії особливого періоду.

Детальніше...

 

З апаратної наради при райдержадміністрації

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 26 вересня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Так, начальник управління пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. По питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також виплати інших соціальних допомого доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало. Головний лікар Центру медико-санітарної допомоги та заступник головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Тамара Вичікова та Інна Дерманська відповідно зупинились на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. Зокрема, вони наголосили на відсутності паливно-мастильних матеріалів для автомобілів швидкої допомого та відсутність коштів на невідкладну допомогу. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська доповіла, що всі навчальні заклади повністю забезпечені вугіллям та торфобрикетом і готові розпочати опалювальний сезон. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

 

 

 

 

 

26.09.2016.

 

 


 

 

22 вересня - День партизанської слави

День партизанської слави відзначається у всіх регіонах України, як данина всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Другої світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя. 22 вересня з нагоди Дня партизанської слави біля пам’ятника партизанам та підпільникам в м. Полонному, за участю керівників району, ветеранів, учнівської молоді, відбувся мітинг, приурочений цій події. На заході виступили заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, викладач Полонського аграрного ліцею Валентин Жухевич, партизан Віталій Огороднік , голова районної ради організації ветеранів України Венедикт Куценко. Заступник голови районної державної адміністраці Олександр Вощатинський звертаючись до присутніх зазначив : «Мужнiсть, вiдвaгa тa геpоїзм колишнiх пiдпiльникiв i пapтизaнiв – зaхисникiв piдної землi, якi вибоpювaли пpaво нaшого нapоду нa миp i свободу, pятувaли кpaїну i свiт вiд нaцизму – нaзaвжди зaкapбувaлися в пaм’ятi пpийдешнiх поколiнь.Безмежнa вдячнiсть вaм, доpогi ветеpaни, зa здобуту доpогою цiною пеpемогу, зa paтний подвиг i сaмопожеpтву, зa тяжку пpaцю в повоєннi pоки, зa бaтькiвську пiдтpимку в pозбудовi незaлежної Укpaїни. Сьогоднi, коли вiйськовa aгpесiя нa сходi кpaїни зaтьмapилa нaше небо, кpaщi сини i доньки укpaїнського нapоду, нaщaдки пapтизaнського pуху, знову, зi збpоєю в pукaх, зaхищaють деpжaвнi коpдони, вiдстоюють омpiяну поколiннями свободу Укpaїнської деpжaви. Низький уклiн вaм, доpогi ветеpaни! Щaстя, здоpов’я, злaгоди тa добpобуту вaм i вaшим pодинaм!Свiтлa i вiчнa пaм'ять тим, кого вже немaє сеpед нас». Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх померлих за Україну та поклали квіти до підніжжя пам’ятника партизанам та підпільникам.

 

 

 

 

 

 

22.09.2016.

 

 

Відбулися громадські слухання по питанню отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Бондарук Є.І.

21 вересня 2016 року в залі Будинку Культури села Блидні за ініціативи районної державної адміністрації відбулися громадські слухання по питанню отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Бондарук Є.І.Потреба такого обговорення виникла внаслідок надісланих на адресу райдержадміністрації звернень від жителів с. Блидні та оприлюднення в засобах масової інформації (газеті «Новий шлях» від 08 вересня 2016 року) оголошення «Про намір отримання дозволу здійснювати викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Бондарук Є.І.», адреса майданчика: Хмельницька область, Полонський район за межами села Блидні.

Детальніше...