Неділя, 25 Серпня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Кулінського  було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдержадміністрації, на якому  було розглянуто 10 питань:

Детальніше...

 

В районі проводиться інформаційно-роз’яснювальна роботи щодо залучення громадян на військову службу за контрактом

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 02.03.2014 року № 189/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 01 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України», доручення голови райдержадміністрації від 21.03.2016 № 38/12-35-676/2016 «Про організацію відбору громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України», з метою забезпечення своєчасного, якісного та організованого комплектування Збройних Сил України рядовим, сержантським та старшинським складом військової служби за контрактом у 2016 році та удосконалення системи відбору і прийняття на військову службу за контрактом районним військовим комісаріатом, спільно з районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування проводиться відповідна робота щодо інформування населення району з питань проведення відбору громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Детальніше...

 

Президент: Я підтримаю будь-яку кандидатуру Прем’єр-міністра України, яку подасть парламентська коаліція

Президент: Я підтримаю будь-яку кандидатуру Прем’єр-міністра України, яку подасть парламентська коаліція

Президент України наголошує, що готовий підтримати будь-яку кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України, яку визначить і подасть коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді.«Робота коаліції була зруйнована виходом трьох фракцій з її складу. Було достатньо часу – вже більше місяця – для того, щоб або повернути ці фракції коаліції, або сформувати нову коаліцію», — підкреслив Глава держави під час спілкування з пресою в ході робочої поїздки до Харківської області.Петро Порошенко зазначив, що займає принципову позицію і переконаний, що далі чекати з формуванням нового уряду не можна.Петро Порошенко звернувся до всіх фракцій старої коаліції і закликав їх «відкинути власні амбіції і на цьому тижні провести засідання Ради коаліції, визначитись із кандидатурою Прем’єр-міністра».

Детальніше...

 

Оголошення

До відома всіх державних службовців Полонщини!
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» із змінами з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 року №19, оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:
«Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів).
«Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти).
У конкурсі можуть брати участь державні службовці, що належать до ІІ-VII категорій і мають стаж державної служби:
у номінації «Кращий керівник» загальний стаж державної служби не менше як три роки;
у номінації «Кращий спеціаліст» загальний стаж державної служби не менше як два роки.
У конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.
Конкурс проводиться у три тури:
Перший тур – березень – квітень
Для участі у Першому турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету документи:
-    заява про участь у Конкурсі ( до 30 березня)
-    копія особової справи державного службовця за формою П-2 ДС;
-    подання керівника структурного підрозділу щодо участі;
-    біографічну довідку, підписану керівником кадрового підрозділу;
-    інші матеріали ( публікації в пресі, листи громадян, колективів оцінкою діяльності претендента тощо).

 

Апаратна нарада при голові райдержадміністрації

21 березня 2016 року в приміщенні Полонської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Олександр Нагурний  за участю   керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, місцевих органів виконавчої влади, установ, підприємств, організацій. Під час наради керівники району звітували про проведену роботу за минулий та основні питання на поточний тиждень.     По питанню проведення роботи в районі щодо залучення громадян на військову службу за контрактом проінформував військовий комісар Полонського районного військового комісаріату, майор Анатолій Купчишин. Він зазначив, що у зв’язку з низьким рівнем залучення громадян до служби за контрактом, слід активізувати в районі  роз’яснювальну роботу серед громадян призовного віку.

Детальніше...

 

Орден “За мужність ” ІІІ ступеня вручили патріоту з Полонського району

Через два роки після переломних для нашої країни подій кінця 2013 початку 2014 років, висока державна нагорода знайшла Героя Майдану з Хмельниччини. Наш земляк Іван Васильович Гринів, житель с. Велика Березна Полонського району, маючи активну громадську позицію у відстоюванні принципів демократії, цілісності та незалежності нашої держави є одним із сотні незламних патріотів, які з перших днів Революції Гідності приймали в ній  активну участь. Під час вуличних протистоянь в м.Києві, 18 лютого 2014 року Іван Васильович після отриманого поранення лікувався в Київській міській лікарні №17. Після проходження реабілітації отримав групу інвалідності.
Сьогодні, 18 березня, перед початком засідання сесії Полонської районної ради з особливою гордістю голова райдержадміністрації Олександр Нагурний спільно з головою районної ради Олегом Янчуком нагородили Івана Гриніва Орденом «За мужність» III ступеня (за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу), згідно з Указом Президента України від  17 лютого № 57/2016.  Крім цього, очільники району вручили учаснику Революції Гідності Почесну Грамоту та цінний подарунок обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Районна державна адміністрація вийшла зі складу співзасновників районної газети

Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» передбачається вихід зі співзасновників газети місцевих органів виконавчої та законодавчої влад. Редакція громадсько-політичної газети Полонського району «Новий шлях» бере активну участь у першому етапі роздержавлення.  Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 березня 2016 року № 84/2016-р « Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Полонська районна державна адміністрація» районна державна адміністрація вийшла зі співзасновників друкованого засобу масової інформації. Відповідне рішення щодо виходу зі співзасновників мають прийняти депутати районної ради на черговій сесії, яка має відбутися 18 березня.

Детальніше...