Четвер, 21 Листопада 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

9 вересня 2016 року колектив Полонської дільниці Старокостянтинівського управління експлуатації газових систем ПАТ «Хмельницькгаз» урочисто відзначив професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. В урочистому зібранні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук та радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк. Посадовці щиро привітали газовиків району, відзначивши значущість їх праці для жителів Полонщини, а також найкращим працівникам підприємства нагородили Грамоти районної ради, міської ради та райдержадміністрації. Найщиріші слова вітань з нагоди професійного свята для колег висловив керівник дільниці Сергій Прядко.

 

09.09.2016.

 

 

Ветерани спорту району відзначили своє професійне свято

У другу суботу вересня своє професійне свято відзначають ті, хто пов’язав життя із спортом – спортсмени, тренери, ветерани галузі, зрештою, усі прихильники здорового способу життя. 8 вересня 2016 року своє професійне свято відзначили члени районного осередку фізичної культури та спорту. Зі святом ветеранів спорту привітали заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський та керівник районного осередку ветеранів спорту Микола Павлюк. За популяризацію здорового способу життя, пропаганду фізичної культури та спорту окремих членів осередку було нагороджено грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад, а також грамотами Олімпійського комітету України.

 

 

08.09.2016.

 

 

Оголошується Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва

%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d1%8bДержавний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує у 2016 році Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва.Щорічний Всеукраїнський конкурс засновано Держкомтелерадіо у 2007 році з метою сприяння розвитку дитячої періодики, удосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, підвищення ролі друкованих засобів масової інформації у вихованні підростаючого покоління, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.На конкурс подаються друковані періодичні видання для дітей та юнацтва загальнодержавної, регіональної та місцевої сфер розповсюдження.Конкурс проводиться у таких номінаціях: “Краще періодичне друковане видання для дітей”; ” Краще періодичне друковане видання для юнацтва”.Прийом заявок на участь триває з 1 вересня по 1 грудня 2016 року.Положення про конкурс розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо під рубрикою “Виставки, премії, конкурси, фестивалі” в розділі “Конкурси”.

 

Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації

7 вересня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації . Вів засідання голова Громадської ради Всеволод Коваль. В ході засідання розглянуто питання виконання в районі законодавства, інших нормативно-правових актів по забезпеченню життєдіяльності учасників АТО, членів їх сімей, а також переселенців. З інформацією з цього питання виступили : військовий комісар району Анатолій Купчишин, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова, голова правління громадської організації «Полонська спілка бійців АТО» Денис Голодюк, начальник відділу Держгеокадастру в районі Богдан Ковба. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова та заступник директора районного центру зайнятості населення Оксана Солодка. Окрім цього, на засіданні було заслухано інформації в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в районі Віталія Онофрійчука про роботу районного управління по контролю якості сільськогосподарської продукції та захисту прав споживачів. З розглянутих питань членами ради прийняті відповідні рішення. В роботі ради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров та голова районної ради Олег Янчук.

 

 

 

 

 

 

07.09.2016.

 

 

З особистого прийому громадян

Особистий прийом громадян - одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг. Саме з цією метою сьогодні, 7 вересня 2016 року, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров здійснив особистий прийом громадян. Основні проблеми з якими звертались заявники стосувалися стану надання соціальних послуг, матеріальної допомоги , допомоги учасникам АТО та членам їх родин, а також питання земельних відносин. За результатами особистого прийому керівником апарату райдержадміністрації буде дано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації вжити заходів щодо вирішення порушених у зверненнях питань

 

 

07.09.2016.

 

 

Володимир Кальніченко: дотримуючись заходів безпеки уникнемо занесення хвороби на територію Хмельниччини

Сьогодні, надзвичайно важливим з точки зору біологічної та економічної безпеки, як області так і держави загалом, є недопущення занесення та розповсюдження збудника африканської чуми свиней. Порівняно з 2012 роком ситуація погіршилася, вже ліквідовано більше 80 тисяч голів тварин по Україні і до кінця року є небезпека виникнення епідемії ще у 55-70 населених пунктах країни. Саме таке питання розглянуто у селекторному режимі на засіданні Державної надзвичайної протиепізотичної комісії при облдержадміністрації з представниками райдержадміністрацій. В роботі селектору взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський.

Детальніше...

 

***

Детальніше...