Вівторок, 23 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 07 липня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 15 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 32 справи одержувачів субсидії з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

 

Управління
соціального захисту населення  
райдержадміністрації                                                         
07.07.2016

 

СЛУЖБА У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ ЗА КОНТРАКТОМ

 

Проводиться відбір та призов чоловіків віком від 18 до 60 років, які мають водійське посвідчення категорії В, С, D, ВЕ, СЕ, DE, на військову службу за контрактом у в/ч А 2375 м.Шепетівка, а також у інші військові частини Збройних Сил України. Заробітна плата від 7000 грн. За довідками звертатись у Полонський районний військовий комісаріат за адресою : м.Полонне вул.Лесі Українки, 87 тел. 2-03-77, 0673831437.

 

 

Обговорено ряд важливих питань життєдіяльності району

04 липня 2016 року  перший заступник голови райдержадміністрації  Олег Кулінський провів апаратну  нараду, в якій взяли заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Про стан виконання дохідної та видаткової частини районного бюджету за січень-червень 2016 року проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Начальник управління пенсійного Фонду України в Полонському районі доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району.

Детальніше...

 

Обласний фестиваль народного мистецтва «Благословенна у віках будь, рідна Україно!»

Україна наближається до святкування 25-ої річниці незалежності. Це дійсно велике національне свято нашої державності, яке увійшло золотою сторінкою в багату історію українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
30 червня 2016 року в Будинку культури в рамках обласного фестивалю народного мистецтва, присвяченого 25-ій річниці незалежності України, відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності Полонщини. Захід проходив за підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

 

Олександр Корнійчук: Працівник поліції – символ українських реформ

IMG_38072 липня Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе презентувала групи реагування патрульної поліції відділів та відділень поліції Хмельницької області. Участь у заході взяли голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники силових структур, громадськість міста.«Функціонування даних груп – надзвичайно важливе. Саме групи реагування патрульної поліції не тільки патрулюватимуть, вони слугуватимуть комунікативним зв’язком з громадськістю», – зазначила Глава Національної поліції України.Хатія Деканоідзе зазначила, що зараз поліція досягла серйозного результату, коли рівень довіри до правоохоронців сягнув 46 відсотків.Хмельниччинастала пілотним проектом в державі, де запроваджуються нові стандарти роботи поліції.«Працівник поліції – символ українських реформ, – зазначив Олександр Олександрович, – ви маєте продемонструвати перехід від каральної до сервісних функцій».Олександр Корнійчук побажав успіхів працівникам української поліції у їх нелегкій та відповідальній службі задля захисту життя і здоров’я громадян.Реформа наразі продовжується, і лише після отримання позитивних результатів, коли кожний громадянин відчує захист і довірятиме правоохоронним органам буде кінцевий результат. І кожен громадянин скаже, що поліція – захищає, а не вимагає.

IMG_3814IMG_3881

 

 

З колегії райдержадміністрації

01 липня 2016 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Кулінського відбулося засідання колегії райдержадміністрації. В засіданні колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, сільські голови, в.о. старост, керівники агроформувань району. На засіданні колегії були розглянуті питання: про роботу Сасанівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповів Сасанівський сільський голова Юрій Семенюк.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

29 червня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 5 питаннь:
- 2 питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав;
- 1 питання щодо затвердження звітів опікунів;
- 1 питання щодо влаштування дитини до центру соціально- психологічного реабілітаційного центру
- 1 питання щодо затвердження індивідуальних планів.

 

 

Служба у справах дітей
райдержадміністрації
29.06.2016