Неділя, 20 Жовтня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Олександр Корнійчук: Влада повинна працювати для людей

11 листопада  2016 року голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук провів виїзний прийом громадян у Полонському районі. Поділитися своїми проблемами з очільником області, знайти підтримку та допомогу щодо вирішення певних питань прийшло чимало жителів району. Значна кількість звернень громадян стосувалася допомоги в отриманні матеріальної допомоги, зокрема на лікування онкохворих та дітей, які потребують дороговартісного та тривалого лікування. З колективним зверненням звернулися жителі Понінківської громади, з вирішення питань, які їх найбільше турбують, а саме питання екологічного стану селища Понінка та функціонування Понінківської лікарні , а також ряд інших питань. Усі звернення, що надійшли на ім’я голови обласної державної адміністрації, будуть вирішені у найкоротші терміни. Перебуваючи в районі, губернатор області побував на ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика», де мав можливість ознайомитись з виробничими процесами підприємства, а також ознайомився з перспективами реконструкції цеху тепловодопостачання. Завершальним етапом робочого візиту був виїзд на очисні споруди підприємства. Члени робочої групи, разом з представниками громадськості, відзначили великі об’єми роботи здійснені підприємством та їх вагомий внесок у покращення екологічного стану. Окрім цього, Олександр Корнійчук, перебуваючи в смт Понінка ,поспілкувався з жителями громади по питанню функціонування Понінківської лікарні.

 

 

 

 

 

11.11.2016.

 

 

Президент підписав закони, які посилюють соціальний захист родин героїв АТО

Президент підписав закони, які посилюють соціальний захист родин героїв АТОГлава держави підписав закони, спрямовані на встановлення соціальної справедливості та врегульовують питання призначення пенсій особам, які стали інвалідами внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції чи забезпечували її проведення, а також членам їх сімей та родинам загиблих.Петро Порошенко підписав Закон України №1678-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо призначення пенсії дружинам (чоловікам) загиблих (померлих) військовослужбовців, які зайняті доглядом за дітьми годувальника до досягнення 8-річного віку та проходять військову службу», прийнятий Верховною Радою України 18 жовтня 2016 року.

Детальніше...

 

10 листопада - День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ України

Згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15 березня 2007 року, 10-го листопада 2007 року в Україні започатковано День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ. 10 листопада 2016 року , в Полонському відділенні національної поліції Шепетівського відділу національної поліції Головного управління національної поліції в Хмельницькій області відбулися урочисті збори, приурочені до свята на які було запрошено пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ. Начальник Полонському відділенні національної поліції Шепетівського відділу національної поліції Головного управління національної поліції в Хмельницькій області Олександр Кучерук особисто привітав ветеранів, побажав міцного здоров’я, життєвих сил, стабільності та поваги, щастя, добра та затишку у родинах. До вітань також долучилися керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, голова районної ради Олег Янчук, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк та голова районної ради організації ветеранів України Венедикт Куценко. Окремих ветеранів органів внутрішніх справ району було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

10.11.2016.

 

 

Відбулось спільне засідання районної комісій з питань сприяння забезпеченню погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

10 листопада 2016 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, за участю голови районної ради Олега Янчука відбулось спільне засідання районної комісій з питань сприяння забезпеченню погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи, керівники підприємств та приватні підприємці.

Детальніше...

 

Полонський районний військовий комісаріат інформує

До Полонського районного військового комісаріату надійшла інформація з Хмельницького ОВК щодо випадків самовільного залишення військовослужбовцями військових частин або свого місця служби.Так, на теперішній час Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці Михлич Сергій Олександрович, Герасимчук Микола Анатолійович, Канівський Іван Іванович, Бондаренко Микола Миколайович, Якимчук Руслан Миколайович, Господинчик Володимир Миколайович, які були призвані на військову службу Полонським районним військовим комісаріатом, але самовільно залишили військові частини та тривалий час не прибувають до військових частин.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні, 9 листопада, в міському Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. В урочистостях взяли участь керівники району та міста , а також працівники та ветерани галузі культури району. У своєму вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський зазначив : «Народ існує доти, доки жива його культура. У ці непрості для країни часи ми маємо зробити все, щоб підтримати народні таланти. Зберегти кольори радості і віри на наших рушниках, оптимізм в наших піснях. Продемонструвати усьому світові те, що Україна багата самобутньою музикою, літературою, народною творчістю. За часи незалежності завдяки підтримки та розвитку української культури вдалося виховати ціле покоління справжніх патріотів української держави ». До вітань також долучилися: голова районної ради Олег Янчук, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський, голова профспілки працівників культури району Людмила Берлим. З нагоди професійного свята кращих представників галузі культури району було відзначено грамотами, цінними подарунками та грошовими винагородами. По завершенню урочистої частини учасники заходу мали змогу насолодитися прекрасними виступами творчих колективів.

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

 

На Хмельниччині охоплено субсидіями 240 тисяч 941 сім’ю

Сьогодні під головуванням Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана відбулася селекторна нарада з питань реалізації програми житлових субсидій. Від Хмельниччини участь в нараді взяли голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, т.в.о.заступника голови облдержадміністрації Валерій Олійник, окремі керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники ПА1Т “Хмельницькобленерго” та ПАТ “Хмельницькгаз”.На нараді обговорювались заходи, що вживаються владою на місцях з метою повногоохоплення житловими субсидіями усіх домогосподарств, які цього потребують, стан здійснення в регіонах перерахунків житлових субсидій, які були призначені минулого року, забезпеченість кадрами структурних підрозділів управлінь соціального захисту, що безпосередньо працюють здійснюють роботу з прийому заяв від населення та безпосереднього нарахування субсидій для громадян.Розпочинаючи нараду, голова Уряду наголосив на важливості призначення соціальної підтримки для українських громадян, передбаченої для компенсації вартості житлово-комунальних послуг для того, щоб захистити кожну українську родину після встановлення ринкових чесних цін на газ та початку опалювального сезону у країні.

Детальніше...