Неділя, 16 Червня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 09 червня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам.На засіданні комісії розглянуто 19 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 69 справ одержувачів субсидії з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства

Управління соціального захисту населення
райдержадміністрації
09.06.2016

 

Українці проїдуть на велосипедах понад 2000 км від Ужгорода до Харкова

11-28 червня 2016 року відбудеться  Всеукраїнський велопробіг маршрутом «Вишиваний шлях». Основною метою цього соціального туристичного проекту є об'єднання західних та східних регіонів України та розкриття її туристичного потенціалу. Велопробіг маршрутом «Вишиваний Шлях» стартує 11 червня в Ужгороді та 13 червня у Харкові і завершиться 28 червня у Києві, коли обидві групи велосипедистів символічно об’єднають Захід і Схід України. Шлях велосипедистів пролягає і через Хмельниччину, а саме міста Шепетівку (22.06) та Полонне (23.06).
Протягом 17 днів учасники велопробігу їхатимуть маршрутом, відкриваючи для себе Україну та насолоджуючись мальовничими краєвидами. Дві групи велосипедистів зустрінуться у Києві 28 червня на День Конституції України, символічно об’єднавши Захід та Схід нашої країни. 29 червня у Києві відбудеться прес-конференція, під час якої учасники велопробігу поділяться враженнями про мандрівку. Організатори підведуть підсумки проведення велопробігу, презентують інтерактивний веб-сайт «Вишиваного Шляху» та озвучать подальші плани щодо розвитку проекту.
Велопробіг проводитиметься наступним чином: дві групи велосипедистів виїдуть із кінцевих точок «Вишиваного Шляху» - з Ужгорода та Харкова - назустріч одна одній. Перша група виїжджає з Ужгорода 11 червня і рухається за маршрутом Ужгород-Київ, відповідно, долаючи половину Шляху. Друга група виїжджає з Харкова 13 червня і рухається в напрямку Києва.

Детальніше...

 

Президент підписав Закон, що розблоковує реформу Суспільного мовлення в України

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» щодо порядку приєднання державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм».
Цим документом усуваються перешкоди у створенні Національної суспільної телерадіокомпанії України.
У 2005 році Україна взяла на себе зобов’язання перед Радою Європи щодо перетворення державних телерадіокомпанії в канали Суспільного мовлення згідно з відповідними європейськими стандартами. Реформу державного телерадіомовлення було розпочато у квітні 2014 року, але й до сьогодні існує низка організаційних проблем, врегулювання яких потребує внесення змін до законодавства про суспільне мовлення.

06.06.2016

 

Засідання громадської ради при Полонській райдержадміністрації

03 червня 2016 року відбулося чергове засідання громадської ради при Полонській райдержадміністрації, під час якого було заслухано питання щодо виконання плану соціально-економічного розвитку та бюджету району за п’ять місяців 2016 року. З цього питання членів ради проінформував перший заступник голови райдержадміністрації Олег Кулінський. Про роботу Полонського відділення поліції по захисту конституційних прав людини, охорони громадської безпеки і порядку , здійснення заходів по боротьбі зі злочинністю доповів начальник районного відділення поліції Руслан Герасимчук.

Детальніше...

 

Ми будуємо нову країну і ви є майбутнім України – Президент на відкритті Всеукраїнського дитячого Форуму «Діти змінюють світ»

Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті Всеукраїнського дитячого Форуму «Діти змінюють світ», який проводиться за його підтримки в Міжнародний день захисту дітей.
В Мистецькому Арсеналі зібралися учасники Форуму – лідери учнівського самоврядування та переможці всеукраїнських олімпіад з усіх областей України. У тематичних групах діти обговорювали питання як школа може навчити свободи; як вчитель може допомогти учневі бути по-справжньому вільною людиною по-справжньому працювати, по-справжньому навчатись, по-справжньому жити; чи можна в школі навчитись дружби; яку найважливішу мудрість має винести школяр з української школи; як плекати творче мислення в школярів; як може школа допомогти любити життя – бути проактивним і небайдужим; як школа може допомогти бути українцем. Глава держави також приєднався до обговорення цих тем.
Вітаючи учасників форуму з Міжнародним днем захисту дітей Петро Порошенко побажав кожному починати зміни з себе і зазначив, що «мріє жити в країні, символом майбутнього якої є такі діти».
«Хочу побажати вам бути вільними своїми думками, бо воля є символом України. Будьте дуже відповідальними у своїх рішеннях, своїх думках і будьте щирими у своїй любові до України», - сказав Президент.

Детальніше...

 

Діти є найціннішим скарбом, вони – наша гордість і наше майбуття

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято-День захисту дітей, це одне з найстаріших міжнародних свят. З цієї нагоди  відділом освіти, культури, молоді та спорту Полонської райдержадміністрації, Будинком культури м. Полонного та за підримки першого заступника голови райдержадміністрації Олега Кулінського, в місті  було організовано екскурсії до музеїв «Фарфору»  та «Локальних війн», перегляд цікавого мультфільму. Усіх дітей пригостив смачними цукерками казковий ведмідь Панда. Свято відвідали діти з будинку-інтернату «Щасливе дитинство»,сільських шкіл Воробіївки, Кустівців, Микулина та діти, які займаються в гуртках при Будинку культури. Діти отримали багато радісних та позитивних емоцій,  що є гарним початком літніх канікул. Саме в дітях ми маємо продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту
райдержадміністрації

01.06.2016

 

До Міжнародного дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. З цієї нагоди 1 червня у Полонському будинку творчості школярів відбувся святковий захід  Із найкращими побажаннями до вихованців закладу звернувся заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський. Він привітав дітей із початком літніх канікул, побажав їм міцного здоров`я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку. До вітань також долучилися начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський та керівник закладу Наталія Ковальчук. 

Детальніше...