Неділя, 16 Червня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Шановні державні службовці, колеги !

Від усієї душі вітаю вас із нашим професійним святом – Днем державної служби.Пам’ятайте – державна служба в Україні має глибоке історичне коріння та давні традиції. Беручи свій початок за часів княжої Русі, пройшовши горнило випробувань козацької держави Богдана Хмельницького, вперше інституціалізована у часи Української Держави гетьмана Павла Скоропадського, державна служба є і буде надійною опорою сучасної незалежної України.Професійна діяльність державних службовців, станового хребта держави, заслуговує шани, поваги та підтримки і я нам усім бажаю аби так і було.Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування нових підходів у вирішенні різних проблем, мають стати надійними супутниками кожного державного службовця. Від вашого професіоналізму та сумлінної праці залежить наближення життя подолян до тих стандартів, якими керується цивілізований світ.Нехай ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Хмельниччини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців області.Пам’ятайте, наша країна переживає не найкращі часи і нехай ваша чесна та кропітка робота наблизить перемогу нашого війська у війні з російськими терористами.Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, настання миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе та щасливе майбутнє України.Ми обов’язково переможемо!Слава Україні!

З повагою


Заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях

В.Міщишин

 

Володимир Гройсман: Корупція – це те явище, яке забирає у нас майбутнє, і ми маємо здолати цей виклик

завантаженняУряд продовжить наполегливо викорінювати корупцію, що перешкоджає проведенню реформ у всіх сферах життя та забирає майбутнє у країни та українців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час щорічної конференції Центру українсько-американських відносин “Providing Ukraine with an Annual Report Card” у м. Вашингтон у четвер, 16 червня.“Корупція, і я це підкреслюю, – це те явище, яке забирає у нас наше майбутнє, і ми маємо здолати цей виклик. Реформи дають нам шанс і можливості, а корупція забирає у нас цей шанс і забирає можливості. Ми будемо рішучі, щоб побороти це явище”, – підкреслив Володимир Гройсман.Прем’єр-міністр поінформував присутніх про перші дії Уряду щодо подолання корупції в економіці.Як приклад, Володимир Гройсман навів запроваджену Урядом систему публічних електронних закупівель ProZorro, що забезпечила прозорість і відкритість здійснення закупівель та економію державних коштів.Також Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо упровадження єдиної,  ринкової ціни на газ.

Детальніше...

 

Урочистості до Дня медичного працівника

 

Щорічно у третю неділю червня своє професійне свято відзначають працівники галузі охорони здоров’я. Тож напередодні цього дня, 17 червня, у великій залі районного Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Вшанувати найблагороднішу професію та вручити відзнаки кращим із кращих представникам галузі завітали заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, керівник виконавчого апарату районної ради Юрій Світак та в.о. керуючого справами виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай.У своїх промовах посадовці районної влади наголосили на важливості професії медика та висловили усім працівникам охорони здоров’я Полонщини теплі слова вдячності за працю і побажали всіляких життєвих гараздів, щоб обрана професія завжди приносила задоволення, додавала ритму і сенсу життя. Щирі слова подяки за працю та найкращі побажання з нагоди професійного свята колегам висловили головний лікар центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова. За сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята багато медиків району отримали з рук очільників району та міста Почесні грамоти і цінні подарунки. Творчими колективами районного Будинку культури для присутніх було підготовлено святковий концерт.

17.06.2016.

 

 

До уваги пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб З 01.07.2016 року змінюється порядок виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2016 року за №167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання) внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509. Починаючи з 1 липня 2016 року, виплата пенсій та щомісячного довічного грошового утримання за рахунок коштів Державного бюджету, коштів Пенсійного фонду України пенсіонерам із числа внутрішньо переміщених осіб здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, яка одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.

Детальніше...

 

З апаратної наради райдержадміністрації

14 червня 2016 року відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Кулінський із керівниками установ, підприємств, організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації. Участь у засіданні взяв голова районної ради Олег Янчук.  В ході наради начальник управління пенсійного Фонду України в районі Галина Дончук проінформувала присутніх про стан справ з виплатою пенсій в районі. Окрім цього, начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько доповіла про виконання дохідної частини районного та місцевих бюджетів. Головний лікар Полонської центральної районної лікарні ім.Н.С.Говорун Іван Савіцький звернув увагу на основних проблемних питаннях, які наразі є найбільш актуальними в медичній галузі району. Зокрема, він наголосив на необхідності здійснення ремонту покрівлі хірургічного корпусу центральної районної лікарні, закупівлі ліків для пільгової категорії громадян та вирішення питання довозу хворих на гемодіаліз в м. Шепетівку. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська доповіла про хід оздоровчої кампанії школярів району.

14.06.2016

 

 

Захист бджіл при обробках пестицидами медоносів

В умовах широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. Неконтрольоване застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, скачанные файлыпризводить до масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур. Мед, отриманий з обробленої пестицидами культури, містить їх залишки, що знижує харчові та лікувальні властивості цього цінного продукту. Такий мед є джерелом отруєння бджолиного розплоду, що також негативно впливає на життєздатність та продуктивність бджолосімей і пасіки в цілому. Масова загибель бджіл може призвести до зникнення багатьох видів рослин, у тому числі сільськогосподарських, оскільки майже 80% з них запилюють медоносні бджоли.Найнебезпечніші для комах комбіновані пестициди. Тому для уникнення можливого негативного впливу пестицидів на бджіл, людину і навколишнє середовище сільськогосподарські підприємства повинні суворо дотримуватись правил техніки безпеки при роботі з ними. Асортимент пестицидів, засоби, сфера застосування, норми, кратність обробок повинні відповідати “Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні”, доповненням до “Переліку” та інструкціям з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я та Мінприроди.Фізичні і юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, згідно ст.37 Закону України “Про бджільництво”, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це органи місцевого самоврядування, пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до 10 (десяти) кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. У період проведення робіт у радіусі 200 метрів від меж ділянок, що обробляються, повинні бути встановлені попереджувальні написи.

Детальніше...

 

Оздоровча кампанія «Літо-2016»

1 червня 2016 року в Полонському районі розпочалася літня оздоровча кампанія в навчальних та дошкільних закладах району. Для дітей проводяться пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри, тематичні гуртки.
10 червня за кошти районного та обласного бюджетів були відправлені діти у дитячі оздоровчі табори «Світанок» Ізяславського району та «Лісова пісня» Кам”янець-Подільського району.  Далеко від  мам-тат і бабусь-дідусів діти отримують  необхідні життєві навички: вчаться бути самостійними, комунікабельними, корисними для колективу, реалізовувати себе. Такий відпочинок піде їм тільки на користь та принесе  масу приємних, незабутніх вражень.

 

 

Відділ освіти, культури, молоді
Та спорту райдержадміністрації
10.06.2016